BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Porez na kapitalnu dobit

Ići dole 
+146
Momir
marjanovicgane
gogloee
Danijel.stanisavljevic.11
Dragan555
s.nikolić
Dragivoje
Floxed
Cucla
boban75
FatCat
MMcorp
Vesa
hund
Dejv7
mirjana mirjana
Big Brle
grimbugot
Ars Vivendi
xaraga
bonum.mm
Jaca
Jegulja
Cicija
toma.bader
Alonisos
sasanikolic
Mondo
philips1
cukicezar
pepermint
Zak10
MightyZ
Bobo011
milosmiljkovic
Folio
Roman Abramovich
vladica
goxi
Trade Now
Zile
arsen123
Ceras
MYSTIC021
Tenerife
toci1980
Big Mile
zekapeka
Nenadnenad67
yerba mate
Tomislav
Aria
Al Kapone
C R A Z Y
Luka1
Delboj
MHE kila(H)WATacina
Von Misha
boxxi
xxx27
trind
zveki
spainica
Dragan11
Ultrex
Bond
Matans
Frenky
Nena7
Skorpion
Mivanovic
Mister No
Bjekam23
Drag65
Smile
Voiceoflaw
Fmember
Marioss
Limited011
Pripravnik
011
Boranija
Zmark
Popaj
Steve McQueen
Taliano
Boby
Mistery 011
Ilija
Zalad
LUMTDZOS
Nauzika
Dragot
Nikolaj3
Sahbaz
Aleks
Mary
Fast
Kibicer
Dejansss
Bookmaker
Rogy
Brmbocla
Light
Aritmeticar
Prokuplje
Djuka
JelenaS
Banaćanin
EHHO
Bombica
Poštar
Dr.
Milica1
HUACHUMA
pepsiman
Skrab0fix
MarkoJTD
Ivan2211
sirGagy
Kupi akcije
NEBOJSAe
KRUSKA
prevarant
Kobe Bryant
iki
Friz
Paštrović
Maca
Sofke
GogaAna
Zorg
Greta
Teletrader
Posmatrač
Dusan
Sneki
odisej
Pendula011
Pijacar
Grlja
selena
BojanNS
Milos86
tigrovic
genijeurazvoju
150 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći
AutorPoruka
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2995
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5563
Datum upisa : 22.05.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSre Okt 26, 2016 6:48 pm

Ne prijavljuj!!!
A ako ti djavo ne da mira, ti prjavi....

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
arsen123
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Points : 155
Datum upisa : 29.04.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeNed Nov 20, 2016 6:19 pm

Koliko obicno treba njima da obracunaju koliki porez treba da platim, predao sam sve negde u avgustu, do danas mi nije jos nista stiglo...
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 538
Points : 1953
Datum upisa : 19.03.2010

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeČet Nov 24, 2016 5:14 pm

arsen123 ::
Koliko obicno treba njima da obracunaju koliki porez treba da platim, predao sam sve negde u avgustu, do danas mi nije jos nista stiglo...

To zavisi u kojoj si opštini odnsono koliko posla imaju..

_________________
Jedna društvena zajednica postaće velika onog trenutka kada stari ljudi počnu da sade mladice drveća u čijem hladu nikada neće sedeti. (Grčka poslovica)
Nazad na vrh Ići dole
arsen123
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Points : 155
Datum upisa : 29.04.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePet Dec 02, 2016 12:13 pm

C R A Z Y ::
arsen123 ::
Koliko obicno treba njima da obracunaju koliki porez treba da platim, predao sam sve negde u avgustu, do danas mi nije jos nista stiglo...

To zavisi u kojoj si opštini odnsono koliko posla imaju..

Ako je po tome, necu ja ovo docekati bas dugooo..
NBGD, zena ne moze da stigne, sama mi je to rekla...
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 538
Points : 1953
Datum upisa : 19.03.2010

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Dec 05, 2016 12:49 pm

arsen123 ::
C R A Z Y ::


To zavisi u kojoj si opštini odnsono koliko posla imaju..

Ako je po tome, necu ja ovo docekati bas dugooo..
NBGD, zena ne moze da stigne, sama mi je to rekla...

Na Novom Beogradu ces se nacekati, a to i nije tako lose za tebe. Olga ne stize, sama je, a tamo nas je najvise koliko znam.

_________________
Jedna društvena zajednica postaće velika onog trenutka kada stari ljudi počnu da sade mladice drveća u čijem hladu nikada neće sedeti. (Grčka poslovica)
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 680
Localisation : Zemun
Points : 1792
Datum upisa : 25.05.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Dec 12, 2016 4:56 pm

Da li neko zna da li sam duzan da platim porez na kapitalni dobitak ako su akcije prodate prinudnom prodajom, prinuni otkup?
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 423
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1388
Datum upisa : 22.06.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Dec 12, 2016 6:58 pm

Da
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 546
Points : 1145
Datum upisa : 18.12.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePet Dec 23, 2016 2:38 pm

Premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je najveći patriotizam, ali i najveća obaveza plaćanje poreza, te dodao da više nema nikakvog političkog pritiska na rad Poreske uprave.

Ne postoji nijedan slučaj da je iz vrha vlade neko intervenisao da neko ne plati porez. Bilo je slučajeva da je neko došao kod direktorke Poreske uprave, rekavši da Vučić to zna, ali je ona odgovarala da zna da premijer to nije rekao - preneo je Vučić.

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/vucic-najveci-patriotizam-je-platiti-porez-niko-ne-sme-da-me-zove-i-pita-za-porez/gtt2yqg
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 12:41 pm

Da li neko zna koga treba da kontaktiram za potvrdu po kojoj ceni su akcije preuzete od strane vecinskog u prinudnom otkupu?

Konkretno Novi Pazar put je u pitanju, Jedinstvo Sevojno je dalo ponudu koja je bila uspesna (nekih 92% su skupili) i nakon toga su preuzeli sve preostale akcije koje su drzali mali akcionari koji nisu prihvatili uslove iz ponude - ja sam jedan od tih. Posto sam tu generisao kapitalni gubitak, zelim da ga prijavim kako bi sa njim izvrsio prebijanje buduceg kapitalnog dobitka. Ko je nadlezan da mi izda potvrdu po kojoj ceni su akcije prodate (preuzete) - broker, banka, crhov?
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2181
Points : 6044
Datum upisa : 25.07.2010

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 1:06 pm

Brokera.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 1:07 pm

Folio ::
Da li neko zna koga treba da kontaktiram za potvrdu po kojoj ceni su akcije preuzete od strane vecinskog u prinudnom otkupu?

Konkretno Novi Pazar put je u pitanju, Jedinstvo Sevojno je dalo ponudu koja je bila uspesna (nekih 92% su skupili) i nakon toga su preuzeli sve preostale akcije koje su drzali mali akcionari koji nisu prihvatili uslove iz ponude - ja sam jedan od tih. Posto sam tu generisao kapitalni gubitak, zelim da ga prijavim kako bi sa njim izvrsio prebijanje buduceg kapitalnog dobitka. Ko je nadlezan da mi izda potvrdu po kojoj ceni su akcije prodate (preuzete) - broker, banka, crhov?
Od brokera dobijas takvu potvrdu.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 10:13 pm

Hvala na brzim odgovorima!
Nazad na vrh Ići dole
milosmiljkovic
Just looking
Just looking



Broj poruka : 20
Points : 72
Datum upisa : 09.10.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePet Dec 30, 2016 1:12 pm

A porez na forex trgovanje kako je regulisan? Molio bih neki link ili objasnjenje..hiljadu se zakona promenilo ne mogu da stignem sve da procitam.
Nazad na vrh Ići dole
Bobo011
Our family
Our  family



Broj poruka : 167
Points : 797
Datum upisa : 07.08.2015

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSre Jan 25, 2017 3:16 pm

PODSETNIK:

31.1.2017. je rok za prijavu poreza na kapitalnu dobit za period 1.7.2016.-31.12.2016.
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSre Jan 25, 2017 10:24 pm

Je l to nesto novo ili...?

U toku prosle godine se porez placao 15 dana od prodaje akcija.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
MightyZ
VIP
VIP
MightyZ


Broj poruka : 130
Godina : 40
Points : 452
Datum upisa : 28.06.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeČet Jan 26, 2017 9:44 am

@Al Kapone
http://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_porezu_na_dohodak_gradjana.html
clan 95
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasynova.rs
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeČet Jan 26, 2017 11:03 am

Hvala.

Zanimljivo je da su meni rekli (sluzbenica u poreskoj) da se porez prijavljuje 15 dana nakon prodaje akcija, i ja prijavljivao, i uredno mi dolazilo resenje, i placao sam, i niko mi nista nije rekao...

od od od

P.S. Doduse, zanimljivo je i to, da je taj porez radila nova radnica.

P.P.S. Pritom su mi rekli da to vazi samo za 2016-tu, a da bi u 2017-toj trebalo da vrate oporezivanje na 6 meseci.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
MightyZ
VIP
VIP
MightyZ


Broj poruka : 130
Godina : 40
Points : 452
Datum upisa : 28.06.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeČet Jan 26, 2017 11:22 am

U sustini, oporezivanje bi trebalo da ide preko neta, on line, sa cipovanom licnom kartom i digitalnim potpisom koji se dobija u policijskoj upravi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasynova.rs
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeČet Jan 26, 2017 12:47 pm

Za to su mi (prosle godine) rekli da je odlozeno, iako je trebalo.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
hund
Still learning
Still learning



Broj poruka : 93
Points : 290
Datum upisa : 25.11.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Jul 24, 2017 11:43 am

Како се подноси пореска пријава за више трансакција исте акције: збирно или за сваку трансакцију појединачно? Значи, нека акција је купована у више наврата по различитим ценама, а продата одједном или у више наврата.
Nazad na vrh Ići dole
MightyZ
VIP
VIP
MightyZ


Broj poruka : 130
Godina : 40
Points : 452
Datum upisa : 28.06.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Jul 24, 2017 12:16 pm

u poreskoj prijavi ti pises ukupno novca koliko si dobio prodajom akcija za posmatrani period i ukupno novaca koliko si u te akcije (koje si prodao) ulozio. poreska posmatra razliku izmedju dve cifre..

u prilogu saljes sve brokerske izvode koje se odnose na predmetne kupovine/prodaje.

i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasynova.rs
trind
Still learning
Still learning
trind


Broj poruka : 115
Points : 552
Datum upisa : 01.09.2013

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Jul 24, 2017 12:36 pm

Ako drzite u svom vlasnistvu akcije duze od 10 godina, ne placate porez na kapitalnu dobit prilikom prodaje. Ako dobro tumacim propise nemate pravo ni na obracun kaptalnog gubitka. Mnogima su ostale u vlasnistvu akcije kupljene pre velikog kraha, pa proverite datume. Bolje ih je prodati i iskoristiti gubitak.
Nazad na vrh Ići dole
hund
Still learning
Still learning



Broj poruka : 93
Points : 290
Datum upisa : 25.11.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Jul 24, 2017 12:45 pm

@MightyZ

Хвала!
То ми је логично, али ме буни што се у пореској пријави траже тачни датуми и цене продаје/куповине и за то постоји само по једно поље.

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Poresk10

Претпостављам да цене уписујем збирне, а датуми?
Nazad na vrh Ići dole
MightyZ
VIP
VIP
MightyZ


Broj poruka : 130
Godina : 40
Points : 452
Datum upisa : 28.06.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Jul 24, 2017 12:52 pm

ostavi prazno, a u napomenama ispise sve brojeve "potvrde o realizaciji naloga" koje dobijas od brokera,
iskopiraj po jedan i zajedno sa PPDG3 predas u poreskoj..

ja cu danas da pokusam on line da prijavim..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasynova.rs
hund
Still learning
Still learning



Broj poruka : 93
Points : 290
Datum upisa : 25.11.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Jul 24, 2017 1:24 pm

Све сам спремио само ми то око датума и цене није било јасно. Хвала још једном!
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaj3
Our family
Our  family
Nikolaj3


Broj poruka : 273
Points : 1026
Datum upisa : 24.11.2009

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Avg 14, 2017 2:00 pm

MightyZ ::


ja cu danas da pokusam on line da prijavim..
 
 Sta je bilo  sa prijavom,moze li on line?
Nazad na vrh Ići dole
MightyZ
VIP
VIP
MightyZ


Broj poruka : 130
Godina : 40
Points : 452
Datum upisa : 28.06.2007

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Avg 14, 2017 3:11 pm

Ne.

U januaru su me vratili sa saltera recenicom da moram on line da prijavim,
a posto sam ostavio prijavu poreza za poslednje dane roka, nisam imao vremena da resim licnu kartu i sve sitnice koje uz tu online prijavu idu, te sam jurio vezu da prijavim porez!! udrimile .
Za jul sam bio spreman, pokusam da prijavim, kad ono u 20tak ponudjenih vrsta poreza koji se mogu prijaviti on line nema poreza na kd od prodaje akcija. Pozovem centralu poreske uprave i dobijem objasnjenje da se ipak prijavljuje na salteru, a on line prijava ce biti u neka srecnija vremena... 89
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasynova.rs
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 292
Points : 1311
Datum upisa : 15.04.2010

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Avg 14, 2017 3:58 pm

Kobe Bryant ::
Ne prijavljuj!!!
A  ako ti djavo ne da mira, ti prjavi....

a on line prijava ce biti u neka srecnija vremena..

tada cemo i da prijavimo
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSub Okt 21, 2017 2:47 am

Kad vam obicno stignu resenja za porez (za prvu polovinu godine)?

Meni je resenje ranije stizalo krajem septembra, a sad ga jos nema.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Okt 23, 2017 9:20 am

Ni meni još nije stiglo.
Nazad na vrh Ići dole
Danijel.stanisavljevic.11
Just looking
Just looking
Danijel.stanisavljevic.11


Broj poruka : 13
Points : 99
Datum upisa : 28.12.2012

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Okt 23, 2017 9:28 am

Dok prethodni radnik nije otisao u penziju resenja su ni stizala u roku od dvadesetak danaminuta, sada mi pocetkom februara dostave oba resenja za prethodnu godinu. 

_________________
There are known knowns; there are things we know that we know.
There are known unknowns; that is to say, there are things that we now know we don't know.
But there are also unknown unknowns – there are things we do not know we don't know



United States Secretary of Defense, Donald Rumsfeld, February 2002


Poslednji izmenio Danijel.stanisavljevic.11 dana Pon Okt 23, 2017 9:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimePon Okt 23, 2017 9:31 am

Hvala.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2650
Points : 6002
Datum upisa : 05.02.2014

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 26, 2017 1:42 pm

Od Nove godine sve poreske prijave u elektronskom obliku
https://www.srbijadanas.com/biz/vesti/od-nove-godine-sve-poreske-prijave-u-elektronskom-obliku-2017-12-26
Nazad na vrh Ići dole
arsen123
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Points : 155
Datum upisa : 29.04.2016

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSre Avg 08, 2018 2:05 pm

Jel nekome stizao porez sa Novog Beograda, meni evo prvi prijavljeni bio pre 2 godine, jos nista nije stiglo... Prosle godine sam pitao gospodju sto radi, kada se ocekuje, a rece mi da 3 godine nije pipala nista vezano za domacu berzu, da radi sama i da ne moze da stigne sve, navodno joj sef dao zadatak da prati poreze vezano za strane berze (vrv veci deo treba da se oporezuje) AKo neko ima neki kontakt od nje, dobro bi mi dosao da je pozovem, jer dala mi je zena broj, ali ne znam gde sam ga zagubio.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1631
Points : 4774
Datum upisa : 04.06.2008

Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porez na kapitalnu dobit   Porez na kapitalnu dobit - Page 12 Icon_minitimeSre Avg 08, 2018 6:03 pm

Ovaj porez zastareva za 5 god. a apsolutna zastarelost je 10 god.
Cuti i cekaj... kafa
Nazad na vrh Ići dole
 
Porez na kapitalnu dobit
Nazad na vrh 
Strana 12 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Porez na kapitalnu dobit - da li redovno izmirujete?
» Porez na prihod od kapitala i porez na dobit pravnih lica
» Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
» Da li porez u Srbiji mora da se plat?
» POREZ NA PRENOS APSOLUTNIH PRAVA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Edukacija-
Skoči na: