BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)

Ići dole 
+103
BuffetSon
Zmark
Ceras
LUMTDZOS
Sahbaz
Tods
Gocili
Jerry Springer
C R A Z Y
Mistery 011
sexy jea
Pera Božić
Dragot
Taliban
Berzanski_Duduk
iki
Polos
Prokuplje
Matthew Greenburgh
Boranija
Admin
Bochek
Bojjan
Bjekam23
Firke77
Grom
Ivan2211
Al Kapone
Bond
Ilija
Dalaj Lama
Dmitar
Bookmaker
Strbac
FatCat
Dax
Djepeto83
Beli
Nestrpljivi
raspolozen
Light
Momir
Dibesto
Aritmeticar
Dnenad85
BojanNS
Friz
Bombica
geogsi
Big Mile
Boza Belex
MYSTIC021
MORNAR
Smile
DelBoy
Petar Pan
Fmember
Djavo
Rogy
Jumbo
Sutra
pepsiman
Cope
Aca123
mr Bean
Jelena123
Mitar
Lilihip
Lolita
Amater u pokušaju
Dusan
Vladulns
Zrimi
Teletrader
Boby
Drag65
Ars Vivendi
Nauzika
Drasko
Aleks
Slovenac1
Limited011
Sneki
Frenky
Maca
Fast
Zeljko
Nemesis
Steve McQueen
Zmajica
Taliano
Zoranecc
Drag_Mlad
Kobe Bryant
Dragan11
gogloee
Nikola
Folio
Pekoilic
Ris
Sofke
Milica1
Kupac
107 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Kupac
Just looking
Just looking
Kupac


Broj poruka : 19
Points : 69
Datum upisa : 29.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeUto Jan 24, 2012 5:05 am

Svetska kriza diže cenu nafti
Svetska kriza diže cenu nafti
Dešavanja u vezi sa Iranom i mogući ratni scenario mogli bi da cenu barela sirove nafte podignu sa 100 na čak 300 dolara, što bi za Srbiju značilo da bi litar dizela koštao oko dva evra.

Srbija veliki deo svojih potreba za derivatima zadovoljava uvozom. Učešće cene sirove nafte u maloprodajnoj ceni derivata iznosi oko 50 odsto, a ostalo su akcize, porez i marže, navode Večernje novosti.

Cena sirove nafte je u protekloj godini dostigla prosečnu vrednost od 110,62 dolara po barelu, što je daleko iznad prosečnih 79,5 u 2010. godini. U maloprodaji se to, ipak, nije u velikoj meri osetilo, kaže Tomislav Mićović, generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije, koji veruje da se neće u punoj meri ostvariti "crne“ prognoze.

Koliko će to uticati na svakodnevni život u Srbiji, nije teško pretpostaviti. Zanimljivo je da su Savezne rezerve SAD izradile studiju "šoka od porasta cena nafte na berzi“ u američkoj privredi vrednoj 15 triliona dolara. U slučaju skoka od 100 odsto cena sirove nafte cena potrošačke korpe u SAD bi porasla samo 3,2 odsto...

Kod nas bi se poskupljenje goriva "prelilo“ najpre na transport, gradski i taksi prevoz, ali i na cenu povrća, voća i ostale robe.

"Sama situacija na tržištu, slabija tražnja, pad kupovne moći stanovništva, sve skuplja korpa, usporiće primenu novih cenovnika", kaže Saša Đogović, ekonomista i dodaje da će se to svakako negativno odraziti i na kupovnu moć stanovništva.

Đogović ističe da će zavisno od toga koliki je udeo goriva u ceni samog proizvoda, cene biti i različito povećane. A, zbog niskog standarda to poskupljenje neće moći u potpunosti da se primeni.
autor: IJ izvor: Večernje novosti/Novi magazin

_________________
SRBOLEK PHARMACY FOR SALE!
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeUto Jan 24, 2012 10:38 am

Kada se pozitivno zavrsi ove sedmice prica sa Grckom,onda sledi jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeUto Jan 24, 2012 7:03 pm

blago vama ,vi umesto facebook nasli zanimaciju pa SE DOPISUJETE OVDE,ajde ne smarajte ako nemate sta da kazete?!lbla,bla ,bla....
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeUto Jan 24, 2012 10:08 pm

Da li neko zna zasto po hitnom postupku u nisu se prave cerke firme??? koji bi to razlog mogao da bude??? Info 100% tacan.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Pekoilic
VIP
VIP
Pekoilic


Broj poruka : 232
Points : 668
Datum upisa : 25.04.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 12:29 am

Ris ::
Da li neko zna zasto po hitnom postupku u nisu se prave cerke firme??? koji bi to razlog mogao da bude??? Info 100% tacan.
sve sto nije usko vezano za proizvodnju nafte i derivata,bice poudjeno usluznim firmama.potpuno tacna informacija.za neke sektore su nasli partnere,a za neke pokusavaju...spremacice,portiri,vatrogasci,kuvari,konobari,radnici na pumpama su vec iznajmljeni,a za jos neke sektore traze isto resenje.u isto vreme primaju u radni odnos visokostrucan kadar.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 12:07 pm

Ne razumem, sto sad NIS ovoliko pada? Jel moze neko da vidi istoriju transakcija, zanima me da li su vecina prodavaca gradjani.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 499
Points : 1850
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 12:08 pm

Meni je prosle jedna transakcija od 50 u komadu, tako u najboljem slucaju nisu samo gradjani.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 12:41 pm

Ne radi mi quote?
koliko je trenutno?
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 12:43 pm

Nikola ::
Meni je prosle jedna transakcija od 50 u komadu, tako u najboljem slucaju nisu samo gradjani.

Kakva je tebe muka naterala da prodaješ po ovoj ceni sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 499
Points : 1850
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 12:46 pm

Nisam bio jasan, kupovao sam.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2980
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5533
Datum upisa : 22.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 1:15 pm

Folio ::
Ne razumem, sto sad NIS ovoliko pada? Jel moze neko da vidi istoriju transakcija, zanima me da li su vecina prodavaca gradjani.
Kako ne razumeš?
Pa vidiš da ga je Fast urekao!
kafa

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 1:48 pm

Kobe Bryant ::
Folio ::
Ne razumem, sto sad NIS ovoliko pada? Jel moze neko da vidi istoriju transakcija, zanima me da li su vecina prodavaca gradjani.
Kako ne razumeš?
Pa vidiš da ga je Fast urekao!
kafa

Bravo!
Pa, da vidimo kad ce sledeci put Fastu da prodaju los dizel! od
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 11:00 pm

Mislim da je ok uci na 550,... sacekati prolecni skok i izaci pred leto na 850,... otici na more sa zaradjenom razlikm, a u leto kupiti ponovo na 600,..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 208
Points : 586
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 11:07 pm

Drag_Mlad ::
Mislim da je ok uci na 550,... sacekati prolecni skok i izaci pred leto na 850,... otici na more sa zaradjenom razlikm, a u leto kupiti ponovo na 600,.. DOBAR SCENARIO! Ali ga treba realizovati.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 11:22 pm

Drag_Mlad ::
Mislim da je ok uci na 550,... sacekati prolecni skok i izaci pred leto na 850,... otici na more sa zaradjenom razlikm, a u leto kupiti ponovo na 600,..
Plan je vrhunski!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Zmajica
Just looking
Just looking
Zmajica


Broj poruka : 21
Points : 71
Datum upisa : 02.11.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 12:22 am

taliano ::
Drag_Mlad ::
Mislim da je ok uci na 550,... sacekati prolecni skok i izaci pred leto na 850,... otici na more sa zaradjenom razlikm, a u leto kupiti ponovo na 600,..
Plan je vrhunski!

da se ne lozimo unapred,ko zna kakva ce situacija biti....
mada je nis imao fine oscilacije do sada.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 2:26 am

Ja samo nikako ne vidim kupce a prodavaca sve više.
Dok je tako, ovo ide u samo jednom smeru.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 10:34 am

Dao sam nalog za kupovinu na 551,... ostaje samo da cekam, da dodje do tog nivoa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 11:57 am

Kakvo zelenilo danas na berzi... kad bi ovako bilo jedno 2 meseca...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko
VIP
VIP
Zeljko


Broj poruka : 375
Localisation : Nbgd
Points : 1057
Datum upisa : 01.06.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 12:18 pm

Boby ::
taliano ::

Stvar je prosta.Dok su god u svetu jeftine akcije,stranci će kupovati vani,a belex će tonuti.Kada belex po njuhivim aršinima bude bagatelan eto njih!Nevidim ja tu nikakvu bežaniju-pa vidišli kolicni su prometi.....jača je Banjaluka od Belexa od Dakle jedino što može privući strane investitore su INTERESI.Po defoltu u Srbiji očekuju ekstremne dobiti,pa stoga i čekaju da potonemo što više! Nema tu mnogo šta za kupiti,ali deset-petnaest firmi zaista vredi.Na vrhu te liste je i NIIS.A za druga Bobyja predlog....kupuj lagano,prati pre svega evropske trendove......to što sinaumio kupiti u danu razmaži na sedmicu sesir Po meni sve ispod 600rsd je čist zicer!!
pa u glavi mi je bilo da cu poceti ispod 600,ali boga ti brzo mi klizi,sada imam i para,ali mi se ne preplacuje, ali ako krene gore ,JEDNOM,A JEDNOM MORA,on ce se prvi odbiti ili barem medju prvima

do sada trgovano preko 22.000kom, sto nije vidjeno od nov'11, uz ciscenje do 585din.
ostalo u ponudi oko 47.000kom
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 12:51 pm

Dogovoren paket od cc 12000 komada na 585 i do te cifre je počišćeno da bi se upario nalog. Nije bilo klasičnog čišćena nalog građana
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 1:14 pm

Ljudi, očigledno se ne uklapam u uređivačku politiku koja je zasnovana isključivo na pisanju samo pozitivnih stvari i kad treba i kad ne treba. Ne mogu da dozvolim da gubim vreme i da nekome otvaram oči, a da se neko sa tim poigrava. Namere su mi bile krajnje iskrene. Malo duže ću samo da čitam šta pišete. Srećno svima i polako i pametno i sa ovom i sa drugim hartijama!

Edit:
Rasprava o potršnji benzuna i ostalim stvarima preseljena na:
https://www.aikb.net/t1385-kod-fasta-o-bemzinu-agbn-i-dr-sitnicama#94913
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 3:13 pm

Fast ::
Ljudi, očigledno se ne uklapam u uređivačku politiku koja je zasnovana isključivo na pisanju samo pozitivnih stvari i kad treba i kad ne treba. Ne mogu da dozvolim da gubim vreme i da nekome otvaram oči, a da se neko sa tim poigrava. Namere su mi bile krajnje iskrene. Malo duže ću samo da čitam šta pišete. Srećno svima i polako i pametno i sa ovom i sa drugim hartijama!

Nedaj se fast, ja spadam u grupu optimista ali postujem i druga misljenja i slazem se sa tobom da treba biti jako oprezan sa ovim turbulencijama koje nam se desavaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 3:29 pm

DragMlad,
čovek se razočarao zbog lošeg benzina...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 11:09 am

Dali bi neko znao da postavi cenu akcije nisa i cenu benzina na pumama od izlaska na bezru ili neki diagram da uporedimo !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 12:25 pm

Frenky ::
Dali bi neko znao da postavi cenu akcije nisa i cenu benzina na pumama od izlaska na bezru ili neki diagram da uporedimo !

I sta bi ti iz takvog dijagrama zakljucio?
Sta da uporedis?
slik

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 12:36 pm

recimo da je cena bila 500din akcije nisa na pocetku a benzin 100 din lit a danas je cena 585 din akcije a benzin 140 din ,mogla bi cena akcije da prati i poskupljenje a ne da benzin ide gore a akcija dole to mi nije logicki nekako ! sesir Po danasnjoj ceni goriva cena akcije bi trebalo da bude oko 700 din
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 12:53 pm

Frenky ::
recimo da je cena bila 500din akcije nisa na pocetku a benzin 100 din lit a danas je cena 585 din akcije a benzin 140 din ,mogla bi cena akcije da prati i poskupljenje a ne da benzin ide gore a akcija dole to mi nije logicki nekako ! sesir Po danasnjoj ceni goriva cena akcije bi trebalo da bude oko 700 din

89

Hajde malo udri po http://www.google.rs/ i pronadji kako se u Srbiji formira cena benzina, dizela... pa kad to ukapiraš, vrati se i preformuliši pitanje, ako ti nešto ne bude jasno.
A kako se formira cena akcija - to si valjda do sada ukapirao?
cekic

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 1:08 pm

ja sam samo obican gradjanin i vidim ovako situaciju za jednu akciju sam mogao dobiti nekada 5L benzina a danas samo 4 L pa mi nije jasno kako mi isparila ova litra kroz vreme a ja se nadao da cu sa vremenom moci da dobijem 6L posto sam akcionar i tocim gorivo kod njih ,moracu da pitam onog na pumpu sta misli o tome ! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 1:20 pm

Frenky ::
ja sam samo obican gradjanin i vidim ovako situaciju za jednu akciju sam mogao dobiti nekada 5L benzina a danas samo 4 L pa mi nije jasno kako mi isparila ova litra kroz vreme a ja se nadao da cu sa vremenom moci da dobijem 6L posto sam akcionar i tocim gorivo kod njih ,moracu da pitam onog na pumpu sta misli o tome ! kafa

A on će ti sigurno znati odgovoriti. Usput ga pitaj i kada će deliti dividendu.

od
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 1:45 pm

A sto se tice dividende bice verovatno da mogu da dopumpam gume na autu i izmerim pritisak u gumama i vozi i to ti je dividenda od
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 07.05.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 5:49 pm

Frenky@ Mislim da ti je najbolje da im se direktno obratš i pitaš kako to da akcija pada i zašto benzim poskupljuje!
Evo ovo je služba za pitanja akcionara Servis.Akcionara@NIS.RS

Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 6:37 pm

Da li neko prati ko kupuje i ko prodaje NIS u poslednje vreme?
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 208
Points : 586
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 7:19 pm

Slovenac1 ::
Da li neko prati ko kupuje i ko prodaje NIS u poslednje vreme?
Trenutno uopste ne mogu da shvatim ovu akciju. Mislo sam da se malo vise pojacam bar par stotina ali nemam petlju!
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 8:05 pm

Ja mislim bice dividende.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
 
Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 29Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 9. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 10. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: