BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)

Ići dole 
+103
BuffetSon
Zmark
Ceras
LUMTDZOS
Sahbaz
Tods
Gocili
Jerry Springer
C R A Z Y
Mistery 011
sexy jea
Pera Božić
Dragot
Taliban
Berzanski_Duduk
iki
Polos
Prokuplje
Matthew Greenburgh
Boranija
Admin
Bochek
Bojjan
Bjekam23
Firke77
Grom
Ivan2211
Al Kapone
Bond
Ilija
Dalaj Lama
Dmitar
Bookmaker
Strbac
FatCat
Dax
Djepeto83
Beli
Nestrpljivi
raspolozen
Light
Momir
Dibesto
Aritmeticar
Dnenad85
BojanNS
Friz
Bombica
geogsi
Big Mile
Boza Belex
MYSTIC021
MORNAR
Smile
DelBoy
Petar Pan
Fmember
Djavo
Rogy
Jumbo
Sutra
pepsiman
Cope
Aca123
mr Bean
Jelena123
Mitar
Lilihip
Lolita
Amater u pokušaju
Dusan
Vladulns
Zrimi
Teletrader
Boby
Drag65
Ars Vivendi
Nauzika
Drasko
Aleks
Slovenac1
Limited011
Sneki
Frenky
Maca
Fast
Zeljko
Nemesis
Steve McQueen
Zmajica
Taliano
Zoranecc
Drag_Mlad
Kobe Bryant
Dragan11
gogloee
Nikola
Folio
Pekoilic
Ris
Sofke
Milica1
Kupac
107 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSub 5 Maj - 12:47

@Boza & Taliano
Ako je vama dosadno, ne mora i nama da bude dosadno.
Nadjite se, popijte caj, vodku, stagod...
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSub 5 Maj - 13:48

http://www.capital.ba/ostar-pad-cijena-akcija-na-wall-streetu/

„Ulagači su bili previše optimistični u vezi Evrope. Vjerovali su da će recesija biti plitka i kratka, no čini se da će biti duboka i dugačka”, kaže Bittles.
Slabljenje najvećih svjetskih privreda izazvalo je strahovanja od pada potražnje za naftom, pa je juče terminska cijena ‘crnog zlata’ na berzi u Njujorku potonula više od 4 dolara, zaronivši po prvi put od februara ispod nivoa od 100 dolara po barelu.
Zbog toga su oštro pale cijene akcija naftnih kompanija, pa je S&P indeks tog sektora potonuo 2,2 odsto.

Objavljeno: May 05. 2012. 12:15

Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 06.12.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSub 5 Maj - 19:33

Ne znam moramo li da ponovimo pitanje. Zar ovo ne skodi samo naftnim kompanojama koje prodaju sirovu naftu? Nisu mozda moze da naskodi sentiment ali nikako pad cene sirove nafte.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 8 Maj - 18:45


Serbia’s Naftna Industrija Says Ruttenstorfer Joins Board
By Misha Savic - May 8, 2012
Naftna Industrija Srbije AD (NIIS), a Serbian oil company controlled by Russia’s OAO Gazprom Neft (GAZP), said Wolfgang Ruttenstorfer, the former chief of Austria’s OMV AG (OMV), has joined its management board as an independent member.
He will help with the development of corporate management and also “ensure greater transparency in the work of executive bodies,” the Belgrade-based company said in an e-mailed statement. Ruttenstorfer served as Austria’s deputy finance minister from 1997 to 1999 and led OMV from 2002 until March last year.

http://www.bloomberg.com/news/2012-05-08/serbia-s-naftna-industrija-says-ruttenstorfer-joins-board.html

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 8 Maj - 22:06

Cijena nafte u padu peti dan uzastopce
http://www.nezavisne.com/posao/trziste/Cijena-nafte-u-padu-peti-dan-uzastopce-140273.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Posao-NezavisneNovine+%28Posao+-+Nezavisne+novine%29

Srbija: još dve godine ili - grčki scenario
http://www.xxxxxmx.rs/vesti/19661/Srbija--jos-dve-godine-ili---grcki-scenario.html

MAT: Dinar će blago kliziti do kraja godine
http://rs.seebiz.eu/mat-dinar-ce-blago-kliziti-do-kraja-godine/ar-34297/
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 8 Maj - 23:11

Off topic

Gasprom - tajanstvena iperija, knjiga nemca Jirgena Rota.
O detaljima funkcionisanja moćnog ruskog koncerna.
Gasprom preko svoje Gasprom banke je vlasnik 66,6% udela u u bečkoj firmi CENTRAX koja je bliska jedinom austrijskom tajkunu Martinu Šlafu (poznat i u Srbiji, težak oko 2 milijarde evra) dotična firma služi za zataškivanje pravih profita Gasproma, smatra se da iz te firme idu novci za finansiranje Putina...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 0:01

Boranija ::
Off topic

Gasprom - tajanstvena iperija, knjiga nemca Jirgena Rota.
O detaljima funkcionisanja moćnog ruskog koncerna.
Gasprom preko svoje Gasprom banke je vlasnik 66,6% udela u u bečkoj firmi CENTRAX koja je bliska jedinom austrijskom tajkunu Martinu Šlafu (poznat i u Srbiji, težak oko 2 milijarde evra) dotična firma služi za zataškivanje pravih profita Gasproma, smatra se da iz te firme idu novci za finansiranje Putina...

buranija ti si sutra mrtvav covek, kalas sacekace te putinovci
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 0:03

Samo sam kroz off topic hteo da vas pdsetim da Gasprom nikako nije boljin od ITT, IBM ili Boinga...
Više se plašim reakcije člana Taliano, od sve te mafije...
od

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 11:15

@Boranija

mislim da cete uvuci njegova interglakticka pumpa! :)
Sto se tice finansiranja, jel ste kontali neki drugi scenario? ja ne. Sve je to ok i normalno. Samo da bratija krene da placa dividendu pomalo i da izadjemo iz krize. Bit ce sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 13:34

Očekujem vrlo dobar drugi kvartal i kad se političke strasti smire posle predsedničkih izbora trenutačna cena na berzi bi trebala biti dobra cena za kupovinu NISa
Nazad na vrh Ići dole
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 14:42

Slovenac1 ::
Očekujem vrlo dobar drugi kvartal i kad se političke strasti smire posle predsedničkih izbora trenutačna cena na berzi bi trebala biti dobra cena za kupovinu NISa

Bice jos bolja kupovina na 550, daleko su rezultati Q2, a Evropa i svet crvenkasti jer eto Grcka je opet u fokusu ...
Zasto ocekujes da Q2 bude dobar, intuicija ili neke brojke ?
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 17:43

Slovenac1 ::
Očekujem vrlo dobar drugi kvartal i kad se političke strasti smire posle predsedničkih izbora trenutačna cena na berzi bi trebala biti dobra cena za kupovinu NISa
E ovakvi stručnjaci me oduševljavaju, ubacuju koske (neke kvazi komentare) i razvlače od q1 - q16... pri tome samo kibicuju.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 17:48

Firke77 ::
Slovenac1 ::
Očekujem vrlo dobar drugi kvartal i kad se političke strasti smire posle predsedničkih izbora trenutačna cena na berzi bi trebala biti dobra cena za kupovinu NISa

Bice jos bolja kupovina na 550, daleko su rezultati Q2, a Evropa i svet crvenkasti jer eto Grcka je opet u fokusu ...
Zasto ocekujes da Q2 bude dobar, intuicija ili neke brojke ?

Očekujem da če EBITDA biti na ravni Q1, a negativnih kursnih razlika če biti mnogo manje...
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeSre 9 Maj - 23:35

Kome treba lova za letovanje, savetujem da proda sad!!!

Zelim vam srece u investiranju!

Dva dana se vec trguje ispod cene. Ponuda enormno veca od traznje, dinar na max u odnosu na euro, nafta 96,35. Fast zao mi je sto ne pratis Mars i Veneru
, mozda osetis da ce NIS jos da padne, kao na soji sto ti se prividja.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeČet 10 Maj - 6:42

Boza Belex ::
Kome treba lova za letovanje, savetujem da proda sad!!!

Zelim vam srece u investiranju!

Dva dana se vec trguje ispod cene. Ponuda enormno veca od traznje, dinar na max u odnosu na euro, nafta 96,35. Fast zao mi je sto ne pratis Mars i Veneru
, mozda osetis da ce NIS jos da padne, kao na soji sto ti se prividja.

E nemoj molim te da me sazaljevas! Nisam ni ja tebe sazaljevao, mada su postojale realne osnove s obzirom na analize koje radis i kolicinu gluposti koju ispises.

Inace, moja prognoza za NIIS je da ce u jednom trenutku na kraju silaznog trenda doci i do 500 din
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeČet 10 Maj - 10:32

Evo i o novom clanu UO, da ne bude samo Danica Draskovic strucnjak :)

http://www.belex.rs/data/2012/05/00074820.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeNed 13 Maj - 16:48

kako stoje stvar sa obavezom NISa da isplacuje deo dobiti...u ugovoru je neto pisalo ali se ne secam...
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 10:51

Crude Oil
High 95.79
Low 93.83

Crude Oil 94.05$ -2.08$ -2.17%
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 11:04

Mitar ::
kako stoje stvar sa obavezom NISa da isplacuje deo dobiti...u ugovoru je neto pisalo ali se ne secam...

O tome je već sve rečeno prošle godine u ovo doba, evo ti ovde pa sam pročitaj
https://www.aikb.net/t941p48-dividende#101761

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 12:58

Boza Belex ::
Kome treba lova za letovanje, savetujem da proda sad!!!

Zelim vam srece u investiranju!

Fast zao mi je sto ne pratis Mars i Veneru
, mozda osetis da ce NIS jos da padne, kao na soji sto ti se prividja.
Da pratimo veneru i mars, a jupiter nista. Ovde je Jupiter kljucan, narocite njegov prolazak kroz drugu kucu, sto znaci znacajnu novcanu dobit. Dajte mi datum i sat osnivanja nis-a i zradicu vam natalnu karu i znace te kad i sta treba,....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 13:16

veshtica od

ma ne sve naftne kompanije ce u vasioni da klize -4%, kod nas ce nis da raste zato sto je to SRBIJA BRE!
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 13:40

Boza Belex ::
veshtica od

ma ne sve naftne kompanije ce u vasioni da klize -4%, kod nas ce nis da raste zato sto je to SRBIJA BRE!

Aha, vasiona, razumeo sam, samo kod nas ce da se digne,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 13:49

javicu ja kad se bude dizalo i tad cemo svi lepo da dokupimo!
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimePon 14 Maj - 18:53

Boranija ::
Mitar ::
kako stoje stvar sa obavezom NISa da isplacuje deo dobiti...u ugovoru je neto pisalo ali se ne secam...

O tome je već sve rečeno prošle godine u ovo doba, evo ti ovde pa sam pročitaj
https://www.aikb.net/t941p48-dividende#101761


Da si mi ziv i zdrav ali ovde nema nista pametno...radi se o tome da po Ugovoru koji je potpisan prilikom prodaje NIISa rusi su pristali da isplacuju dividendu....e sada nisu mogli da isplacuju jer je bilo gubitaka nepokrivenih koji su sada pokriveni...tako da su se stekli uslovi za dividendu...

mada nesto mi ostalo u secanju da se ta obaveza Gazprom nefta odnosila na period od tri godine od preuzimanja tj da sada nemaju obavezu...a mozda imaju i to treba proveriti...
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 0:18

Boza Belex ::
javicu ja kad se bude dizalo i tad cemo svi lepo da dokupimo!

Ne znam za druge, al ja sam shvatio. NIS će još da pada i ti ćeš da se ukrcaš u pravi čas i reći ćeš drugima kad i oni treba to da učine. Svako ko ima takvo znanje treba da ga naplati.
Samo mi jedno nije jasno. Gde su oni kritičari Talijana ovih dana. coca
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 0:48

Prokuplje ::

Samo mi jedno nije jasno. Gde su oni kritičari Talijana ovih dana. coca

Nije ideja nekome stati na muku. On je predvidjao rast cene i brz i snažan...

Mitar@
Dividende neće biti dok se gubitci iz prethodih godina ne pokriju, tako je po zakonu.
Složićeš se da je glupo da neko deli dividendu a da ima nepokrivene gubitke iz prošlih godina?
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 8:43

Teletrader kupi naocare pa onda pogledaj najnovije bilanse...nema gubitaka
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 9:43

Malo sa u zadnje vreme odsutan....posao....dali je maloprodajna cena na pumpama u Srbiji pala?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1145
Points : 4396
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 15:07

za par dana, trenutno je premijum 148.5, a pasce 2,3 dinara jos.

na b92 pise da ima premijum i za 147.5, ali ne pisu na kojoj pumpi. Mislim da bi ova tema mogla da posluzi i za to da saznamo gde je najjeftiniji benzin trenutno u gradu i u Srbiji. Ja nisam nasao za 147.5 ali verujem da postoji zato sto znam da postoje pumpe sa najjeftinijim bezninom, ali gde................??????????????
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 15:31

A jel pala u Crnoj Gori?
tt

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 17:05

Nije pala-ostala ista.
Dakle,biće ovde lepog extra profita za NIIS u ovom periodu,ili me moje okice varaju!? tt

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 18:32

Povremeno valja svratiti do očnog lekara.
Redovna kontrola vida je korisna.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 18:53

tri faktora koji pojedose dobit i dalje ruckaju deo kolaca!

EUR/USD - Euro Dollar 1.2772 -0.0050 -0.39% NOVI FAKTOR KOJI SE SPUSTIO SA 1.33
EUR/RSD - Euro Serbian Dinar 112.509 +0.004 (+0.00%)
Crude Oil 94.47-0.30(-0.32%)
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 23:02

Crude Oil 93,11$
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)   Naftna Industrija  - NIIS (4. DEO) - Page 15 Icon_minitimeUto 15 Maj - 23:04

Dakle,ovako: ako je sirova nafta pala 12%,a NIIS prodaje nama po starim cenama.....znači prave extra profit-je li tako?! U isto vreme dinar je pao u odnosu na dolar cca 4%....sve čisto ko suza!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 15 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija - NIIS 5. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 6. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: