BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO

Ići dole 
+100
Jerry Springer
Gocili
Voiceoflaw
Ilija
Boza Belex
Nauzika
Bond
Nikola
Petar Pan
Mivanovic
Spejs
Nik
oec.Lukic
sonne
Dragan S
Sutra
Firke77
LUMTDZOS
Zoranecc
Orisni
mr Bean
Taliano
Rogy
Dragan11
Djavo
Dejansss
Drasko
Pera Zdera
Momir
MHE kila(H)WATacina
E.T.
Bookmaker
Racunarko
Dibesto
Steve McQueen
Yudejavu
Smile
zORAn
Dalaj Lama
Boby
Ceras
Fast
C R A Z Y
Big Mile
Dosije
JelenaS
Tamanend
real_finanza
Astana
BBrroo
Boranija
Fmember
Nemesis
Novosadjanin007
Prokuplje
Sahbaz
Ars Vivendi
Zokiutd
Strbac
IgorHaki
Limited011
MYSTIC021
Drag65
Bombica
Friz
Mitar
Teletrader
Gagins
KRUSKA
pakodazna
Kobe Bryant
Maca
Zeljko
MarkoJTD
Mozartru
GogaAna
Aleks
Kenzo
Sasa965
Non-ProfitOrganization
pepsiman
Jovana2009
Greta
Aritmeticar
ILoveRoses
Pekoilic
Sneki
Milica1
Slovenac1
Vladulns
MilanLaki
iki
NEBOJSAe
Ris
Dexiv
Kupi akcije
Ivan2211
Atomski mrav
Berza011
HUACHUMA
104 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 09:53

Milica1 ::
Slovena1,svaka cast.Za samo sedam dana naucio si perfektno da citas i pises nas jezik! :D

Milice o čemu ti to? Pa naš drugar Slovenac1 je na ovom forumu skoro od samog početka??
Suspect

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 10:16

Milica1 ::
Slovena1,svaka cast.Za samo sedam dana naucio si perfektno da citas i pises nas jezik! :D

Ni meni ovo nije jasno?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 10:17

Milica1 ::
Slovena1,svaka cast.Za samo sedam dana naucio si perfektno da citas i pises nas jezik! :D

????
Nazad na vrh Ići dole
Pekoilic
VIP
VIP
Pekoilic


Broj poruka : 232
Points : 668
Datum upisa : 25.04.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 11:03

Jelasic dao ostavku i odma evropa u minus :D
Nazad na vrh Ići dole
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 12:12

I to kakav! Zveknuo CAC na -0,9% u jednom momentu! Zna li neko sta to talasa evropu osim Jelasiceve ostavke? :D
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 12:52

Berza011 ::
I to kakav! Zveknuo CAC na -0,9% u jednom momentu! Zna li neko sta to talasa evropu osim Jelasiceve ostavke? :D

pa, izgleda da je bubble pred prskanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 13:03

ILoveRoses ::
Berza011 ::
I to kakav! Zveknuo CAC na -0,9% u jednom momentu! Zna li neko sta to talasa evropu osim Jelasiceve ostavke? :D

pa, izgleda da je bubble pred prskanjem.

Da, da, pred prskanjem. Tako su pricali kad je Djihan bio ispod 10k da ce dobule dip pa je prsnuo do ovih skoro 11k. :no:
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 13:12

atomski mrav ::
ILoveRoses ::
Berza011 ::
I to kakav! Zveknuo CAC na -0,9% u jednom momentu! Zna li neko sta to talasa evropu osim Jelasiceve ostavke? :D

pa, izgleda da je bubble pred prskanjem.

Da, da, pred prskanjem. Tako su pricali kad je Djihan bio ispod 10k da ce dobule dip pa je prsnuo do ovih skoro 11k. :no:

samo ti pumpaj. nemoj posle da se žališ kako nisi bio upozoren.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 13:20

ILoveRoses ::
atomski mrav ::
ILoveRoses ::


pa, izgleda da je bubble pred prskanjem.

Da, da, pred prskanjem. Tako su pricali kad je Djihan bio ispod 10k da ce dobule dip pa je prsnuo do ovih skoro 11k. :no:

samo ti pumpaj. nemoj posle da se žališ kako nisi bio upozoren.

Sta to ja pumpam, Ameriku, Evropu? Cinjenica je da svetske berze rastu iz dana u dan a to sto je bilo pre 80 godina ne znaci da ce se desiti i posle ove krize. Mozda i hoce jednog dana, javices nam ti kada, pa da rasprodamo sve.
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 13:38

atomski mrav ::
ILoveRoses ::
atomski mrav ::


Da, da, pred prskanjem. Tako su pricali kad je Djihan bio ispod 10k da ce dobule dip pa je prsnuo do ovih skoro 11k. :no:

samo ti pumpaj. nemoj posle da se žališ kako nisi bio upozoren.

Sta to ja pumpam, Ameriku, Evropu? Cinjenica je da svetske berze rastu iz dana u dan a to sto je bilo pre 80 godina ne znaci da ce se desiti i posle ove krize. Mozda i hoce jednog dana, javices nam ti kada, pa da rasprodamo sve.

ma, pumpaš sve od reda: Ameriku, Evropu, AIK banku.
najtrgovanija krš-deonica na NYSE, C, za 10-ak trgovačkih dana porasla je više od 20%. to bi nešto trebalo da govori.
u Evropi je klima nešto manje usijana, ali put do stvarnog oporavka biće dug i naporan. zato, treba biti oprezan i ne razmišljati kao krdo.
a ako je nekome do lutrije i brze zarade, nek obrati pažnju na grčku i irsku berzu.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 13:58

ILoveRoses ::
atomski mrav ::
ILoveRoses ::


samo ti pumpaj. nemoj posle da se žališ kako nisi bio upozoren.

Sta to ja pumpam, Ameriku, Evropu? Cinjenica je da svetske berze rastu iz dana u dan a to sto je bilo pre 80 godina ne znaci da ce se desiti i posle ove krize. Mozda i hoce jednog dana, javices nam ti kada, pa da rasprodamo sve.

ma, pumpaš sve od reda: Ameriku, Evropu, AIK banku.
najtrgovanija krš-deonica na NYSE, C, za mesec dana porasla je više od 20%. to bi nešto trebalo da govori.
u Evropi je klima nešto manje usijana, ali put do stvarnog oporavka biće dug i naporan. zato, treba biti oprezan i ne razmišljati kao krdo.

Ha, ha, ha, e stvarno si kralj. Atomski mrav pumpa Ameriku, Evropu i AIk banku.
Evo ponovicu, mada sam par puta vec rekao. NEMAM ni americke, ni evropske, niti akcije Aik banke. Imam Agro i UNBN, pa pogledaj malo moje komentare na njima i videces kako i da li uopste pumpam.

Naravno da treba biti oprezan i ne razmisljati kao krdo ali o kakvom krdu ti pricas kad smo mi 6 meseci u kanalu?!!!
Na pocetku krize 2007, postojao je jedan, cini mi se hrvatski sajt, ispravice me neko od starih ako gresim, mislim da se zvao Trend signali, ili nesto slicno, koji je u jeku najveceg balona na Belexu i kada su svi pricali da idemo u nebesa predvideo Aik banku na 2k, kmbn na 25k, agbn 8k. To su tada bile cene u domenu naucne fantastike, nazalost, obistinile su se.
Treba biti jako oprezan.
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 14:18

atomski mrav ::

Naravno da treba biti oprezan i ne razmisljati kao krdo ali o kakvom krdu ti pricas kad smo mi 6 meseci u kanalu?!!!
Na pocetku krize 2007, postojao je jedan, cini mi se hrvatski sajt, ispravice me neko od starih ako gresim, mislim da se zvao Trend signali, ili nesto slicno, koji je u jeku najveceg balona na Belexu i kada su svi pricali da idemo u nebesa predvideo Aik banku na 2k, kmbn na 25k, agbn 8k. To su tada bile cene u domenu naucne fantastike, nazalost, obistinile su se.
Treba biti jako oprezan.

Ne shvatam o kakvom kanalu govoriš. Pa BELEX15 je za godinu dana porastao 70% a DOW Jones, DAX, FTSE, oko 40%. Čak i HANG SENG ima manji 1Y rast od BELEXa.

Ako je neko u kanalu, onda su to Slovaci, i Slovenci, i Bugari, itd., a ne BELEX. BELEX nije podcenjen, nego je samo sveden na pravu meru, to je sve.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 14:35

ILoveRoses ::
atomski mrav ::

Naravno da treba biti oprezan i ne razmisljati kao krdo ali o kakvom krdu ti pricas kad smo mi 6 meseci u kanalu?!!!
Na pocetku krize 2007, postojao je jedan, cini mi se hrvatski sajt, ispravice me neko od starih ako gresim, mislim da se zvao Trend signali, ili nesto slicno, koji je u jeku najveceg balona na Belexu i kada su svi pricali da idemo u nebesa predvideo Aik banku na 2k, kmbn na 25k, agbn 8k. To su tada bile cene u domenu naucne fantastike, nazalost, obistinile su se.
Treba biti jako oprezan.

Ne shvatam o kakvom kanalu govoriš. Pa BELEX15 je za godinu dana porastao 70% a DOW Jones, DAX, FTSE, oko 40%. Čak i HANG SENG ima manji 1Y rast od BELEXa.

Ako je neko u kanalu, onda su to Slovaci, i Slovenci, i Bugari, itd., a ne BELEX. BELEX nije podcenjen, nego je samo sveden na pravu meru, to je sve.

Dow jones je bio 7k, ako je to 40%, onda ok. Mi smo trziste u razvoju, veci potencijal za rast i za pad. Pali smo sa 3300 na 330 bodova i ako ti mislis da je realno ovih 670, ok, to je tvoje misljenje.
Moje misljenje je da ce belex biti na realnom nivou na koti 1250.
Nazad na vrh Ići dole
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 15:07

Objasnjenje za danasnje snizenje je smanjenje rejtinga za Portugaliju sa AA na AA- (cini mi se).
Sad cemo videti ide li ovo u kanal ili u nebesa... 8)
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/24/2010, 16:45

Cini mi se da je Portugal posle Grcke na redu ... :D Za ulje i secer :)
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 08:00

samo da mi nebudemo pre Portugala. meni nesto smrdi! :evil:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 09:35

Ma jok, bre... Kod nas to s(r)tanje traje vec godinama! :D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 15:31

Portugal i Grcka su zemlje u kojima je siromastvo bilo endemsko pre sticanja clanstva u EU. Njihov privredni rast, dostojan postovanja, baziran je na malom broju privrednih grana i kreditima evropskih fondova i banaka. Cim su te grane (turizam, trgovacka mornarica u slucaju Grcke i tekstilna industrija u slucaju Portugala) pocele beleziti stagnaciju i pad, citava ekonomija je pocela pucati po savovima.

Pri tom, da se razumemo, to nisu zemlje gde je dozvoljeno, kao u Srbiji, da svi svima duguju i nikom nista. Evropska pravila kazu: ne mozes da platis dospele obaveze, nemas novca za plate - probaj da podignes kredit; ako banka ne da - zatvori business.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1747
Localisation : novi sad
Points : 6151
Datum upisa : 02.09.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 15:36

Bogami i Amerika i Evropa se opasno zelene.... Vidim niko ne komentarise, pa reko ja cu..
Neko je spominjao balon, da li je zaista tako...?
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 16:15

Novi vrhovi po Evropi i Americi, sacekacemo kraj trgovanja posto se ne malo puta desilo da se situacija okrene.
Mada, ovi dobri statisticki podaci o smanjenju nezaposlenosti sugerisu lep skok danas.
Sad da li je novi balon ili kriza stvarno popusta, pokazace vreme, iskusniji smo za najvecu krizu u proteklih sto godina pa se ne mozemo dvaput prevariti.
Nazad na vrh Ići dole
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 18:24

Ovo rula ko blesavo... Mozda i preskoci 11k. :D Uskakati za sve pare?
Citam izjavu od ovih wall street eksperata da DOW moze da ide do 14k pre novog kraha! affraid A 14k je dalekooooo... mada mogu da budu i meseci u pitanju!
Ljudi, misljenja?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 18:59

Nisam spreman da licitiram, ali mislim da ovaj rast ima veze sa poverenjem u administraciju Baracka Obame. Najavio je sve sta ce uraditi i sve je uradio.
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 19:12

Berza011 ::
Ovo rula ko blesavo... Mozda i preskoci 11k. :D Uskakati za sve pare?
Citam izjavu od ovih wall street eksperata da DOW moze da ide do 14k pre novog kraha! affraid A 14k je dalekooooo... mada mogu da budu i meseci u pitanju!
Ljudi, misljenja?

dovoljno je pogledati ovo i sve postaje jasno:

NYSE - Today most active stocks

dve najtrgovanije deonice su vrle banke, C i BAC, zajedno skoro 1B prometa, i obe u plusu po 3%. toliko o ekonomskom oporavku...
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1747
Localisation : novi sad
Points : 6151
Datum upisa : 02.09.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/25/2010, 19:59

Izgleda da je pao dogovor u EU da pomognu Grckoj, ovo su dobre vesti, samo da ne ureknem...
NEW YORK (MarketWatch) -- A European Union contingency plan to help Greece would include 22 billion euros to be provided by eurozone members and the International Monetary Fund, according to a report in the French daily Le Figaro. No details were provided to determine the proportion to be provided by the IMF and eurozone members. The report, which cites government sources from Berlin and Paris, said the money would be used "as a last resort", in other words if Greece's ability to finance itself through financial markets becomes impossible.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/26/2010, 08:16

A mi opet u crveno. :D mi smo ti kao sort berza rastemo kada drugi padju :lol:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/26/2010, 15:16

Opet uzbrdoooo... Dow je krenuo samo tako! :D
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1747
Localisation : novi sad
Points : 6151
Datum upisa : 02.09.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/26/2010, 15:40

Ris ::
A mi opet u crveno. :D mi smo ti kao sort berza rastemo kada drugi padju :lol:
Nemojte tako kolega, pocelo je prolece :sunny:

B92 Biz Vesti Srbija
Indeksi nedelju završavaju rastom
26. mart 2010. | 15:00 | Izvor: Beta
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=03&dd=26&nav_id=420489
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/26/2010, 17:16

E to sam ja skinuo maler isao sam na kacku petlju!
Sve za drugare :lol:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Pekoilic
VIP
VIP
Pekoilic


Broj poruka : 232
Points : 668
Datum upisa : 25.04.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/26/2010, 17:50

Ris,alal ti vera!!!
Nazad na vrh Ići dole
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/29/2010, 09:45

Zeleno u evropi. Ameri bili nesto u minusu, nesto u plusu. Sentiment je pozitivan! Danas se reli nastavlja! :D A i kod nas! :)
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/29/2010, 23:28

Da li postoji neko na ovome forumo ko moze da objasni zasto vise nekrecemo ka gore! ispadne taman ce mo krenuti kada ameri krenu u korekciju :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/30/2010, 06:11

Pa krenulo je juce. Jesi li ispratio? Ne moze odmah da zvizne 5% :P
Juce malo, danas malo vise ;) Bice i danas lep dan: pa i na belex-u.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/30/2010, 12:03

Ris ::
Da li postoji neko na ovome forumo ko moze da objasni zasto vise nekrecemo ka gore! ispadne taman ce mo krenuti kada ameri krenu u korekciju :D

Ovo pitanje se svede na to zašto nema obima. Ili na pitanje, zašto kupci sve pare skrkaju na AIKB, zašto to malo ne rasporede. Kako god da se okrene velika je misterija.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/30/2010, 12:38

Ris ::
Da li postoji neko na ovome forumo ko moze da objasni zasto vise nekrecemo ka gore! ispadne taman ce mo krenuti kada ameri krenu u korekciju :D

Aritmeticar ::
Ovo pitanje se svede na to zašto nema obima. Ili na pitanje, zašto kupci sve pare skrkaju na AIKB, zašto to malo ne rasporede. Kako god da se okrene velika je misterija.

Pa, verovatno misle da je AIKB trenutno najbolja kupovina na beleksu. Ali, nema ni AIKB jos ne znam koliko, tako da ce kad-tad morati da vide hoce li ulagati u jos neku hartiju na beleksu ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 2 Icon_minitime3/31/2010, 15:01

Cvrc!
ADP stigao: smanjenje radnih mesta za 23,000! Ekonomisti ocekivali kreiranje novih radnih mesta i to 40,000! Ne da su omasili nego STRAVA!
affraid
Nazad na vrh Ići dole
 
USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO
Nazad na vrh 
Strana 2 od 26Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» USA finansijsko trziste i refleksije na Evropu, Srbiju...
» Ko poseduje Srbiju?
» Trziste za beli luk
» Savez za Srbiju
» trziste zalozene/hipotekarne imovine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: