BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ko poseduje Srbiju?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Ko poseduje Srbiju? Empty
PočaljiNaslov: Ko poseduje Srbiju?   Ko poseduje Srbiju? Icon_minitime6/11/2011, 21:18

Nesrećni Blic je pokrenuo seriju članaka (?) ne verujem da ozbiljno misle, s gorepomenutom temom!
I šta smo mogi danas da pročitamo?

1. Miroljub Aleksić - našim forumašima sve je o nj. poznato (ali Blicu nije) kafa
2. Milan popović - potencijalni muž Severine od (Valjaonica bakra...blaba..
3. Petar Matić - sve jasno!
4. Miroslav Bogičević - Farmakom MB ili DS iz Šapca, samo su me nasmejali!
5. DArko Bajčetić - Centroproizvod, prežvakano na forumu, vidim da sada prodaje igračke po Hrvatskoj...
6. Dušan Stupar od kafa titanik
7. Danko Djunić i Žarko Zečević - mora da se novinari Blica šale???
8. Andrej Jovanović i Bojan Milovanović - prodali Pesi Coli fabriku grickalica, pa šta?
9. Radoman Božović - bogati vojvodjanin...
10. Goran Perčević - novo ime za mene!!! halil - "Interkomerc", finansiro SPS, sada finansira DS, ali više od toga nismo saznali????

Sramota za Blic... cekic Ništa konkretno, mnogo uopštenih formulacija, umiveno i pročišćeno...
U kakvoj to mi državi živimo???
Zar samo na Belex Clubu (i internetu) može da se pročita istina o ljudima koji poseduju ovu državu, ili još bolje: koji smatraju da su članovi srpske vlade njihovi službenici??

Tragedija!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Ko poseduje Srbiju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko poseduje Srbiju?   Ko poseduje Srbiju? Icon_minitime6/11/2011, 23:25

Sneki ::


Sramota za Blic... cekic Ništa konkretno, mnogo uopštenih formulacija, umiveno i pročišćeno...
U kakvoj to mi državi živimo???
Tragedija!

Zivimo u lopovskoj drzavi, a mene cudi da su cak i ovoliko objavili...

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
naivni subjekt
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Points : 71
Datum upisa : 30.05.2011

Ko poseduje Srbiju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko poseduje Srbiju?   Ko poseduje Srbiju? Icon_minitime6/28/2011, 03:03

Sneki ::

U kakvoj to mi državi živimo???
Zar samo na Belex Clubu (i internetu) može da se pročita istina o ljudima koji poseduju ovu državu, ili još bolje: koji smatraju da su članovi srpske vlade njihovi službenici??
Tragedija!
Mi živimo u provizorijumu od države, gde najgori među nama izigravaju poslovne ljude i političare, a ostali se pasivno prepuštaju, hrleći u susret sopstvenoj propasti. Začuđujuća (uvredljiva, deprimirajuća ?) je pasivnost podanika (pučine ...)! bicevanje
Nazad na vrh Ići dole
naivni subjekt
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Points : 71
Datum upisa : 30.05.2011

Ko poseduje Srbiju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko poseduje Srbiju?   Ko poseduje Srbiju? Icon_minitime6/28/2011, 03:08

Dejansss ::
Sneki ::


Sramota za Blic... cekic Ništa konkretno, mnogo uopštenih formulacija, umiveno i pročišćeno...
U kakvoj to mi državi živimo???
Tragedija!
Zivimo u lopovskoj drzavi, a mene cudi da su cak i ovoliko objavili...
Gde su ti "hrabri novinari" iz Miloševićevog vremena!? Gde su naše uzdanice, intelektualci & akademici!? Gde su studenti, vazda istinoljubivi i nepotkupljivi!? Gde su, "napose", toliki (već) gladni ljudi!? udrimile
Nazad na vrh Ići dole
naivni subjekt
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Points : 71
Datum upisa : 30.05.2011

Ko poseduje Srbiju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko poseduje Srbiju?   Ko poseduje Srbiju? Icon_minitime6/28/2011, 03:26

Odnos "roba i gospodara" (Hegel) može biti promenjen samo naraslom samosvešću onog inferiornijeg. A to je proces (suspektna, ali neophodna interakcija), uz sav podrazumevani rizik.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ko poseduje Srbiju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Savez za Srbiju
» USA finansijsko trziste i refleksije na Evropu, Srbiju...
» USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO
» Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: