BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Trziste za beli luk

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Jekic
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 7
Datum upisa : 25.09.2017

Trziste za beli luk Empty
PočaljiNaslov: Trziste za beli luk   Trziste za beli luk Icon_minitime9/25/2017, 17:43

Cao svima,

Interesuje me gde mogu prodati beli luk u vecim kolicinama?
Da li postoje neke ''zadruge'', ili nesto slicno, neka otkupna mesta?
Cuo sam da je najbolje izvoziti, medjutim kako doci do nekog ko izvozi? Trazio sam na netu,ali nisam imao uspeha.

Da li neko zna bilo sta na ovu temu?

Hvala vam unapred...

Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Trziste za beli luk Empty
PočaljiNaslov: Re: Trziste za beli luk   Trziste za beli luk Icon_minitime9/25/2017, 20:39

Probaj da se oratiš nekoj od frmi koje izvoze bilo koji polj. proizvod iz Srbje, neko će već znat kome da se obratiš...

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Jekic
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 7
Datum upisa : 25.09.2017

Trziste za beli luk Empty
PočaljiNaslov: Re: Trziste za beli luk   Trziste za beli luk Icon_minitime9/25/2017, 21:05

Da, to jeste najbolji nacin. Vec sam kontaktirao neke, medjutim, nista nisam uspeo da uradim. Sve su to neki mali izvoznici i uglavnom izvoze voce i nisu imali susreta sa belim lukom, pa se valjda plase da li ce moci da ga plasiraju u inostranstvu. Kad bi nasao nekog ozbiljnijeg, mozda bi i bilo nesto.
U svakom slucaju hvala ti na ideji...
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1612
Points : 4730
Datum upisa : 04.06.2008

Trziste za beli luk Empty
PočaljiNaslov: Re: Trziste za beli luk   Trziste za beli luk Icon_minitime10/8/2017, 11:41

citat ::
Na međunarodnom sajmu prehrambene industrije ANUGA 2017 koji će se održati u Kelnu od 7. do 11. oktobra predstaviće se 22 proizvodjača iz Srbije, saopštila je danas Razvojna agencija Srbije (RAS).

Svoje proizvode izlagaće kompanije: Pionir, Basket, Zdravo Organic, ITN Group, Yumis, Bilje Borča, Jugprom, Agranela, Sicoberry, PIK Bečej, Ishrana, Master Fruits, Planter, Jaffa, PFI Groser, Laki, All Berries, Voćar, Hibrid, Interfood 60, ACO Drying i Mirax Agrar.

Možda je rešenje da odeš na nek od sajmova hrane u Evropi i tamo direktno razgovaraš sa nekim stranm firmama?
Nazad na vrh Ići dole
Paradiso
VIP
VIP
Paradiso


Broj poruka : 25
Points : 75
Datum upisa : 05.07.2007

Trziste za beli luk Empty
PočaljiNaslov: Re: Trziste za beli luk   Trziste za beli luk Icon_minitime10/8/2017, 11:57

Na sajtovima kao sto je Alibaba, a ima dosta drugih i prilicno su poseceni, ima puno proizvodjaca iz celog sveta pa bi mogao tamo da se oglasis. To svakako nije najjednostavniji nacin ali kada jednom budes uspeo sam da to odradis znaces da si nesto napravio. Ovako moras da nadjes korektnog i postenog izvoznika koji ima trziste bas za tvoju robu a to je vise mitsko bice nego stvarna osoba, narocito kad shvati da ti je neophodan.
Nazad na vrh Ići dole
 
Trziste za beli luk
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» USA finansijsko trziste i refleksije na Evropu, Srbiju...
» trziste zalozene/hipotekarne imovine
» USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: