BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Sunovrat Fiasconomy foruma

Ići dole 
+51
đubretarac
KRUSKA
Spejs
Popaj
Pripravnik
Aritmeticar
Slovenac1
GogaAna
Limited011
Skynet
Mali akcionar
Dr.Hik!
Dragan
Bond
Gargamel011
StefanMR
kaktusic
TitoPuente
Vidovnjak
Dusan
Atomski mrav
njegoš
Friz
BojanNS
Mitar
Dejansss
pepsiman
Kobe Bryant
City
Emerald
odisej
Greta
Mc.Intosh
Ivona
Mima
tigrovic
sallle
Raiden
Admin
Actarus
Dr Zuk
Grlja
Pendula011
Matthew Greenburgh
mirami
Rade
Sneki
slalic
Milos86
Broker-YU
Karlito Brigante
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 14:25

Davno sam rekao da ova tema ne priliči našem forumu, taman kad sam pohvalio da lepo napredujemo, Sneki me, po običaju demantuje.

Pljuvanje, "raskrinkavanje", trač i žuta štampa, eto šta je ova tema...

Mene ne zanima mnogo ko je ko, i šta ko kupuje, pumpanje još manje, razmišljajte ljudi svojom glavom!

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 15:05

Dule, nemoj biti na kraj srca :flower1:

Priličan broj ljudi sa ovog foruma jako zanima da li se neka akcija pumpa.
Mnogi od nas su, na žalost, izgubili puno novca zato što nisu
mogli da pomisle da neko zloupotrebljava forum (Fiasconomy) i pušta lazne informacije
o nekim akcijama. To je u ostalom razlog što smo ovde, a ne tamo. Svaka nova informacija,
koja nije lažna je dobrodošla.
Samo kad imaš puno različitih izvora informisanja možeš misliti svojom glavom.

:flower:

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 15:12

Pa da... Svi bi 'leba preko pogače! :D

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 15:37

Ma, vidim da sam sad i Tabloid ! Suspect

A ja samo, pošto znam da imamo dobar broj članova iz NS, pomislila, Bože,
pa možda tog Bojana i poznaje neko od njih, a nije svestan da se radi o bivšem modu sa Fiasca affraid
Pa, ko velim, što ga ne bi zamolio da se zajedno slikaju, pa da nam ovde na Belex Clubu pusti
sliku....
:king:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 15:50

Ja sam za to da se sve informacije o likovima koji su dokazano pumpali neke
akcije javno iznesu. Treba skretati pažnju ne te likove. Meni koja živim u unutrašnjosti i malo znam o berzi i likovima koji se na njoj pojavljuju ( a nisam dala male pare na akcije) znači da preko ovog foruma ( a ako treba i preko drugih foruma) saznam što više o svemu.
Nekada mi više znači da znam ko je i kakav je lik u igrama oko neke akcije, nego da znam sve relevantne ekonomske pokazatelje. Takvo nam je tržište a i država. Ne smeta da mi da Sneki iznese svoja saznanja, nikome ne štete a mogu biti od koristi.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 15:51

Ej Branka,Branka,Brankaaaa :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 16:12

Hvala vam cure na pordšci !! :cheers:

To ja zovem solidarnost!!

Da, Kaktusic, potpuno si u pravu, čak i na razvijenim berzama oni koji se bave TA (tehničkom analizom) najčešće kasne za trendom, ako se oslanjaju samo na TA.
Čak i tamo su mnogo važnije sve druge informacije i vesti... od TA!!

P.S. Kaktusić, samo mi ne reci da si iz ZRENJANINA :no: Odma počnem da se tresem!! :D

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 16:15

Sneki,
iz Vršca sam, možeš da odahneš.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 16:41

Očigledno imamo drugačije viđenje kako bi forum trebalo da izgleda. To tračarenje može bez problema da se obavi i na pm, meni se taj i takav stil (da ne opisujem kakav...) koji Sneki "gura" na forumu nikako ne dopada.

Ako je tako kako vi kažete (a Sneki pogotovo), hajde da malo ispreturamo vaš špekulantski i privatni život?! Pretpostavljam da se nećete ljutiti i ako se slažete (a nema razloga da se ne složite), izvolite! Ja, naravno, ni u tome neću učestvovati, kao što nisam ni do sada...

pozdrav :flower:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11 2009, 16:48

Ajde sad malkice svi da spustimo loptu,lep je dan svi u setnju malo ohladite glave,pa da se sutra ponovo lepo druzimo...
Sneki????Dule????
:flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 12 2009, 14:57

mirami ::
Ajde sad malkice svi da spustimo loptu...

Naravno mirami :D Nismo se ni svađali :)

Moja namera je bila da se izbaci "žuto" sa foruma 8) da ostanu samo smajliji u toj boji :guitar:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 12 2009, 20:59

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 581eaa9a03


alien
Evo ti MARSOVČE !!!

P.S. Na Fiascu.... M. R. A. K. !!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 12 2009, 21:06

Christmas came early to spammers :lol:

Sneki, Dušan :naghty:

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimePet Maj 22 2009, 13:22

If something doesn't feel right, it probably isn't.

Ako nemaš osećaj da je nešto uredu, onda verovatno i nije uredu.


:no: :no: :no:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 17 2009, 11:00

:D :D
Kod njih čak i TIKER laže !!
:clown:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 23 2009, 19:02

Taksista ::

Oni koji se pitaju jesu radno i vojno sposobni muskarci. Zene, deca i starci se nista ne pitaju. Oni mogu da se pitaju samo u demokratiji (vladavini kriminalaca), ali kada dodje do katastrofe i rata, onda se zna ko se pita. Na zalost, potrebno je da dodje do rata i katastrofe da bi mnogi shvatili ko moze da odlucuje i ko moze da se pita o vaznim porodicnim i drzavnim stvarima.
Da bi doslo do promene potrebno je relativno mali broj ljudi. Zamislite selo od 1000 stanovnika. Polovina njih su zene, a polovina muskarci. Od 500 muskaraca, oko polovina njih su vojno nesposobni starci i deca. Dakle, ostalo je 250 radno i vojno sposobnih muskaraca. Ako je 10-20% tih vojno sposobnih muskaraca dovoljno agresivno i odlucno u svojim namerama (za dobro ili zlo), oni mogu da vladaju nad onih 90% muskaraca. Dakle, 25-50 njih moze da kontrolise ostalih 200.
Primer za to imate u NDH. Ante Pavelic je na izborima imao podrsku nekih 2% ljudi u Hrvatskoj (a mozda i manje). Ali ti ljudi su bili odlucni i agresivni da preuzmu vlast i uspeli su u tome, kao i da tu vlast kontrolisu.
Taj obrazac moze da se sprovede i u pozitivnom smislu. Zamislite situaciju velikih nevolja i katastrofa, i u toj situaciji narod vidi da je potpuna propast na pomolu. Kada bi se samo dve grupe muskaraca - taksisti u gradovima, i proizvodjaci hrane u manjim mestima, dakle dve grupe ljudi koje su vec dovoljno organizovane, kada bi oni odlucili da nesto preduzmu, taksisti bi bez problema mogli da prezumu kontrolu u gradovima, a proizvodjaci hrane u manjim mestima. Naravno, taksistima bi mogli da se pridruze i drugi ozbiljni muskarci, ali taksisti bi lako mogli da budu pogonska snaga koja bi mogla da zauzme policiju i vojsku, kao i institucije vlasti koje bi se vec raspale pod delovanjem nastale katastrofe.
Taksista nema milion, ali ih ima dovoljno, i dovoljno su hrabri, odlucni i iskusni (jer krvavo zaradjuju svoj hleb), da sa njima nema sale (mnogi od njih su i naoruzani). Slicna je situacija i sa proizvodjacima hrane u manjim mestima.
Treba imati u vidu da su velike stvari zavrsavali obicni ljudi, vredni i hrabri, a ne fakultetski obrazovani. Retki su slucajevi ljudi koji su zavrsavali zvanicne "visoke skole" a da su resavali velike stvari. Zato bi i u slucaju velikih promena to mogli da izvedu samo vredni i posteni ljudi, a ne zabusanti i neradnici (ne kazem da su svi koji su zavrsili fakultete zabusanti i nesposobnjakovici, ali vecina jeste).

Sa drugog foruma je, vidite i ko piše...
Možda nije za ovu temu, slobodno preselite ili izbrišite, ali ovo je moj UTISAK NEDELJE!
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 23 2009, 20:42

Ne da je utisak nedelje, nego je utisak godine. Skoro nisam vecu ludost procitala. Covek je, ocigledno, ozbiljno bolestan. Jbt, vise ne smem ni u taksi da sednem... :najezeni:
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 23 2009, 21:27

Kakvi se sve bolesni umovi šetaju ovim svetom.
Što bi moj kolega rekao ovaj budala džabe troši kiseonik na ovoj planeti!!! :drrr: :drrr: :drrr:
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 30 2009, 22:42

belka:

Vucic je bednik kakvog u zivotu nisam video. On je gori od ovih iz Demokratske stranke. A pored toga je patoloski iskompleksiran covek. Oko sebe apsolutno ne trpi bilo koga (ovo je najpouzdanija informacija utvrdjena iz licnog iskustva) od koga nije minimum ali obrati paznju, ne figurativno nego bukvalno 4 puta dominantniji u svakom pogledu. Ako se nekim cudom pored njega stvori neko od koga je dominantniji 3 puta, kod njega se stvara patoloski otpor i potreba da ga odbaci. Dakle, dolaze u obzir samo potpuni mediokriteti koju ultimativno moraju imati ulizivacki karakter i ispoljavati elemnte divljenja prema doticnom bolesniku. U praksi se uopste nije dokazao. Advokatura, pravosudni, bilo sta vezano za dalji intelektualni napredak ne postoji uopste. Samo jedna estradna kreatura cija se faca deformisala u potpunosti od degenerisanog moralnog pristupa zivotu.

Sto se tice moljenja bilo koga, ja nikada nikog nisam ni za sta molio. Ja sam iz najcistijih ideala clan Srpske radikalne stranke. Bukvalno najcistijih. Posle izbora 2008. nudjene su mifunkcije u gradskoj vlasti doki su tekli pregovori oko formiranja. Mogao sam da biram. Upravne odbore javnih preduzeca i sve ostalo. Direkciju za gradjevinsko zemljiste, bilo sta. Nisam odneo CV. Sve sam odbio i izazvao opste cudjenje. Znacajno, veoma znacajno sam finansijski pomogao tu kampanju na Novom Beogradu. Za tu istu ljudsku kreaturu od Aleksandra Vucica (za koga sam i tada mislio toliko ruznih stvari, ali on je bio frontmen za grad Beograd i nisam zeleo zbog toga da iskacem iz stranackog koloseka) radio sam i placao, ne bi li jadnik pobedio i oformio vlast. Kad su u pitanju ljudi poput Tomislava Nikolica i Aleksandra Vucica, osecam se tako mocno i dominantno. Taj psiholoski profil, tu vrstu moralnog pada, taj oblik moralne degeneracije, proucio sam od savrsenstva. Prezirem ih sa zaljenjem. Ali dok god gamizu po zemlji, (posto su samo to i nista vise: najobicnije crvotocine, prepune one protocne plastelinsko zelatinaste mase) potrudicu se da ljudima ukazem na eklatantan primer ljudskih pokretnih fekalija. Da bi mogli da razlikuju sta se uvek mora, a sta se nikad ne sme.

Nerazumevanje stvari je opste mesto u Srbiji. Srbija je u dubokoj hipnozi, potpuno izgubljena. Potpuno drogirana potpunim evropskim ludilom. Put u Evropu je najobicnije smece. Neko zeli da izvrsi potpunu moralnu inverziju stvari na principima potpunog moralnog degenerika zvanog Zoran Djindjic. Coveka koji je sebi dao za pravo da apstrahuje moral i nastavi da gamize po zemlji ako crv. I to predsednik Vlade. Ja necu da budem deo tog ludila, niti ce me ikada iko hipnotisati bilo kakvim ludackim idejama. Evo otvoreno cu reci: Evropa je najobicnije sranje. Ubijala nas je bombama sa osiromasenim uranijumom. Pametniji sam i obrazovaniji, lepsi i bogatiji, od 99% ljudi u Evropi. Mogu da mi ga popuse, eto to je moj filozofski odgovor ideji evropskih integracija.


Još jedan "utisak nedelje" ???
lol!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 30 2009, 22:46

HAHAHAHAHAHAHAHA!
Kako mi je to promaklo...

Samo malo sredi QUOTE! :)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 30 2009, 23:20

"Znacajno, veoma znacajno sam finansijski pomogao tu kampanju na Novom Beogradu. Za tu istu ljudsku kreaturu od Aleksandra Vucica (za koga sam i tada mislio toliko ruznih stvari, ali on je bio frontmen za grad Beograd i nisam zeleo zbog toga da iskacem iz stranackog koloseka) radio sam i placao, ne bi li jadnik pobedio i oformio vlast. "

:D Ovo bi bio ČIST mazohizam!!

"Pametniji sam i obrazovaniji, lepsi i bogatiji, od 99% ljudi u Evropi. Mogu da mi ga popuse, eto to je moj filozofski odgovor ideji evropskih integracija."

:D A ovo je ničim izazvana prepotentnost i narcizam !!

Momak je ozlojedjen... uvredjen, razočaran, nesrećan...
u teškom je stanju - ne želi da se suoči s realnošću!
Verovatno nema iskrene (i pametne) prijatelje da mu ukažu na činjenice, mada je to teško, jer
on i ne želi da uvaži činjenice, on jednostavno VOLI DA PATI !!!
:study:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Jun 30 2009, 23:21

Sreća što postoji onaj seminar "Kako da budete sigurniji u sebe"...
:)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeČet Jul 09 2009, 16:01

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 F977473618

PRONADJOH I NJEGA !!!! :D

IVAN, ex/mod sa fiasca, koga je Arlehin oterao cat

Ostavio nam je svojevremeno svoj mail dobrovoljno!!!
ivanstojan@yahoo.com

Ukucajte ovu e-adresu na FaceBook i sve možete sami da vidite...
affraid

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeNed Sep 06 2009, 20:44

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 7f342dad79

http://www.trazimo.info/read.asp?kat=1&id=740

zlo_matrix@yahoo.com

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeČet Sep 10 2009, 00:09

Alehin ::
Francuska TV radila prenos sa Marakane, odma posle meče, pitaju Botu šta misli o utakmici, leleeeeeeeeee
Kakav košmar, brez ovih što brinu o nama jer znaju da sami numemo, više ni jedna utakmica ne može prođe.
Ogladneo, ali mi frka da otvorim frižider, da ne ugledam Dačića kako ga prazni, kroz prozor da pogledam - možda Mlađanihihihhi išao u (dodatnu) pljačku čim ga nije bilo na tekmi...
Stvarno se na i oko vlasti toliki šljam, kad je jedan Kredofil Plačkić počeo da pljuje svog idola Čedicu po Peščaniku...
Kojekude, Srbijo

Kakav požar u glavi , valjda još nije našao "rodjake" ?

lol! lol!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:11

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Bondd

Pakosna sirotinja banovala našeg Bonda!!!
alien

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:20

Zasto je Bond banovan?
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:39

Evo, zbog OVOG posta:
Bond
Najnoviji član
Registrovan: 2009-05-30
Poruke: 9
Re: Carnex - CRNX
Raiden, napisi (kopiraj) ceo post (do kraja) na Belex, zanima me šta si napisao.
Pozdrav.


Zbog ovoga. :wall:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:43

A koji je to post? Šta je tu Reiden pisao?

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:45

Reiden post je mod tamo izbriso. Ima nesto malo u njegovom objasnjenju.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13740
Localisation : Novi Sad
Points : 51426
Datum upisa : 03.06.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:46

Nastavljaju po starom. Hteo sam da vidim da li ima bar malo demokratije ali ...
Banovan sam jer sam SPOMENUO naš forum. Nije da nisam očekivao ali mi ni ne smeta. Nisam pristalica diktature.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:49

Nikad gori fiasconomy nije bio. Tamo je kao u zatvoru, uzas.
Ne damo mi Bonda ni za zivu glavu! :wave1:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 22:53

atomski mrav ::
Nikad gori fiasconomy nije bio. Tamo je kao u zatvoru, uzas.
Ne damo mi Bonda ni za zivu glavu! :wave1:

PRAVDA ZA BONDA
Najnoviji član
Registrovan: 2009-09-29
Poruke: 1
E-mail
Re: sasadjak-moderator (podrska za tri dana vlasti)

Momci ne bih da remetim idilu, ali imam jedno pitanje>

ZASTO JE BANOVAN BOND???


Bond, ne sekiraj se, to je banda brokersko-slaninarska!!
I ne zaboravi: MI TE VOLIMO !!! :heart: cat

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 23:07

O da!
Puna podrška od mene!!!!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 29 2009, 23:33

Bond, naravno da te volimo :heart:
Ma pusti ih, nikad tamo nije bilo gore, u pravu je mrav Suspect
Nazad na vrh Ići dole
 
Sunovrat Fiasconomy foruma
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Bela Vs FIASconomy
» STA JE SA FIASCONOMY FORUMOM ?
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: