BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Sunovrat Fiasconomy foruma

Ići dole 
+51
đubretarac
KRUSKA
Spejs
Popaj
Pripravnik
Aritmeticar
Slovenac1
GogaAna
Limited011
Skynet
Mali akcionar
Dr.Hik!
Dragan
Bond
Gargamel011
StefanMR
kaktusic
TitoPuente
Vidovnjak
Dusan
Atomski mrav
njegoš
Friz
BojanNS
Mitar
Dejansss
pepsiman
Kobe Bryant
City
Emerald
odisej
Greta
Mc.Intosh
Ivona
Mima
tigrovic
sallle
Raiden
Admin
Actarus
Dr Zuk
Grlja
Pendula011
Matthew Greenburgh
mirami
Rade
Sneki
slalic
Milos86
Broker-YU
Karlito Brigante
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 10 Avg 2007, 00:16

Rade ::
Guto,ako ti Sneki nije sestra,onda si ti Sneki!
Mogao bi malo inventivnije da biraš imena za nickove.
Veliki pozdrav,jer moram,jer sam ti dužan piće u "dolini nojeva".Znaš ti zbog čega.
Ne bi voleo da ispadne da ne držim reč.Držim sva obećanja.I dobra i loša!

---

Sneki,dal je moguće da si ti i ovaj Met???!!!
Samo ti umeš ovako bezrazložno da vredjaš i da se praviš da je sve tonormalno.
Ti znaš da ti i ja uvek možemo normalno da pričamo,al malo mi pomuti razum,čoveče!Nije da sam i ja baš neki normalan,al...

kume rade, brate srbine, pa sta ti se to desava? jel vrucina??? jel dobri doca na odmoru pa zakazo seanse tek za septembar???affraid

prvo si reko da sam zemsko tj na sneki sestra, (pu, pu daleko bilo alien ), pa da je sneki ja, pa spominjes neke nojeve, sad opet pricas da je sneki met (matthew greenburgh, stranac neki farao, sta li je...)

dobro de, priznajes da ti nije dobro i nisi bas normalan. :albino: dobro je to, al pretera ga brate mili. sneki te totalno izludela pa je vidis na svakom cosku. :queen:

evo ja sam uspeo da nadjem njenu sliku sa obozavaocem (jesi to ti?? :geek:) pa da vise razresimo taj problem koji te toliko muci...:cheers:

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Zoranjakovljevicbajinabxz0

sala mala, nemo sad da popizdish pa da moramo da zovemo docu da se vrne iz becica lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 10 Avg 2007, 00:39

Rade ::
Јел не примећујеш неколико психолошких профила?Ипак нису клонови да се не могу распознати.
Очигледно цела акција.Мислим да је бар то јасно.Један пише о економским темама,неко га замени с времена на време,па погреши катастрофално,па се врати први да поправи и одвуче тему,а опет неки други стручнјак да вредја и подјеба.а.Можда још који,ал ми је Илија Чворовић,баш морао да отпутује једном од родјака у посету,па нисмо дефинисали и остале.
Неки чобани...будале...

ajooj crni rade (ilija), sad vidim da lovis duhove i po economiju.

zar me ne prepoznajes Ilija? to sam ja Petar Jakovljević.

P.S. ima nas mnogo. svako ima svoj zadatak. ja sam zaduzen za подјеб :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 10 Avg 2007, 08:47

Simpatičan si mladić :D :) :twisted:

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 10 Avg 2007, 11:35

Guta ::
Rade ::
Guto,ako ti Sneki nije sestra,onda si ti Sneki!
Mogao bi malo inventivnije da biraš imena za nickove.
Veliki pozdrav,jer moram,jer sam ti dužan piće u "dolini nojeva".Znaš ti zbog čega.
Ne bi voleo da ispadne da ne držim reč.Držim sva obećanja.I dobra i loša!

---

Sneki,dal je moguće da si ti i ovaj Met???!!!
Samo ti umeš ovako bezrazložno da vredjaš i da se praviš da je sve tonormalno.
Ti znaš da ti i ja uvek možemo normalno da pričamo,al malo mi pomuti razum,čoveče!Nije da sam i ja baš neki normalan,al...

kume rade, brate srbine, pa sta ti se to desava? jel vrucina??? jel dobri doca na odmoru pa zakazo seanse tek za septembar???affraid

prvo si reko da sam zemsko tj na sneki sestra, (pu, pu daleko bilo alien ), pa da je sneki ja, pa spominjes neke nojeve, sad opet pricas da je sneki met (matthew greenburgh, stranac neki farao, sta li je...)

dobro de, priznajes da ti nije dobro i nisi bas normalan. :albino: dobro je to, al pretera ga brate mili. sneki te totalno izludela pa je vidis na svakom cosku. :queen:

evo ja sam uspeo da nadjem njenu sliku sa obozavaocem (jesi to ti?? :geek:) pa da vise razresimo taj problem koji te toliko muci...:cheers:

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Zoranjakovljevicbajinabxz0

sala mala, nemo sad da popizdish pa da moramo da zovemo docu da se vrne iz becica lol!
Imao sam ja već Dragutina u životu.
Ako sam dobrovoljno poslušao savet "podsvesti",mogao bi malo da sad olabaviš.
Mogu ja i da se vratim!:lud:

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSub 11 Avg 2007, 11:06

Opet smo mogli da se uverimo da konkurencija blagotvorno deluje...
Da nije bilo ovog foruma Ivan nikada ne bi vratio GM-a - jednostavno: fiasconomy se posle pojave GM-a na nasem forumu nasao na ivici ponora...
samo mudrim potezom (vracanje GM-a) mod Ivana njihov forum je ponovo stao na noge!

Zakljucak: Konkurencija (pa makar i mala) uvek deluje blagotvorno - Da nas nema trebalo bi nas izmisliti!

P.S. Usput se pokazalo da neki ne umeju da cene slobodu!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeNed 12 Avg 2007, 00:52

Mladjina poruka Matt-u ::
Moje vreme jeftino, penzionersko, nego seko, š'a bi, otkud ti. Nemoj da se kačiš mnogo, sekice, samo ćemo da se karame ušte ednaš, bez veza.

Auuu, šta se dešava na Economiju (http://www.fconomy.co.yu/diskusije/viewtopic.php?pid=78862#p78862) Mladja pobenavio, naskače na muškarce, preti nekim ka.anjem, (iako je poznato da su stalno napete osobe poput njega uskraćene za ovaj vid aktivnosti)... Sramota. Prostakluk.

Alooooo, Ivane zauzdaj ovog mrmota pod stresom Mladju. Ljudi koji su proterani sa Economija su banovani i za manje prekršaje. Krenuo si u dobrom pravcu nakon odlaska Velikih Cenzora ali ako hoćeš da forum vratiš na pravi put zauzdaj ortake poput dotičnog vulgarnog gospodina.

I vrati istaknute banovane ex-forumaše ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Avg 2007, 01:36

[quote=Vito]

Banovanje bez obrazloženja nije uređivanje foruma, nego razbijanje foruma.

Koje je to pravilo foruma MG prekršio?

- Broj postova! Ja pratim ovaj forum još od njegovog nastanka, sam sam se zalagao za ograničenje postova novim članovima (i ne samo novim članovima), ali to nije uvaženo. Ako tog pravila nema u “pravilima foruma”, onda broj postova ne može biti razlog za ban. Ako želite da ograničite broj postova, onda napišite novo pravilo.

- MG zaradjuje 2 mil! Nisam primetio da je visina zarade uslov za učestvovanje na forumu. Kladim se da smo na ovom forumu imali i diskutante koji imaju ne 2 nego 22 miliona EUR.

- Posedovanje neke akcije da bi o njoj pisalo! Ako je to razlog za ban, onda neka se uvede i to kao “pravilo foruma”. Da sam diskutovao samo o akcijama koje sam imao, nikada ne bih prešao ni cifru od 20 napisanih postova. Ne mislim da su moje diskusije na drugim temama bile lošije od diskusija u kojima sam imao akcije. Posedovanje neke akcije nije uslov za kvalitet diskusije.

- MG je napadao neke banke! Slažem se da je tako, siguran sam da je to sa razlogom učinjeno, ali sam isto tako siguran da oni koji su “branili” te banke, nisu to radili iz ubeđenja, već iz lične koristi. Ne bi me iznenadilo da su neki “branioci” ovih dana izlazili iz banaka koje su do pre neki dan žestoko branili. Šta je veći greh, napadati akcije da bi se one kupovale, ili braniti ih da bi se iz njih izlazilo ? Ja tu ne vidim neku bitnu razliku, i jedni i drugi diskutanti predstavljaju forumaški talog.

- Manipulacije tehničke prirode iznesene od MG-a! Ko je taj koji će da odredi šta je manipulacija a šta ubeđenje diskutanta? Ko nam garantuje da neki moderator nije vrhunski manipulant koji usmerava forum u skladu sa svojim ciljevima ? Ja lično ne mislim da je bilo koji moderator manipulator, ali nemam ni poverenje u njihovo znanje i procene.

- Spekulacije! Pa ja sam upravo bitku bio da se banuju oni koji šire glasine na forumu, pa sam bio sasečen od “krema” pričom “pa nama su glasine najvažnije...dajte nam glasina”. Sada imate glasine, u čemu je sad problem? Da li vam odgovaraju glasine samo kada su u vašem interesu?

- Nadmenost i arogancija ! Ništa loše u tome (barem za forum). Bez jasno izraženog mišljenja, nema ni prave diskusije. Više vredi jedna prava diskusija od milion bla-bla blebetanja. Zašto je MG pisao toliko postova ? Odgovor je jasan, zato što je diskutovao sa pedesetak forumaša. Kako da odgovori na pitanje ako ne napiše post? Zašto su ga forumaši pitali? Zato što su hteli da čuju šta ima da kaže. Da su ga forumasi ignorisali, ne bi ni bilo toliko postova.

Uslovi za uspeh foruma su:

1. Jasna pravila. Diskutanti treba da učestvuju u stvaranju pravila foruma, a moderator treba samo da sprovodi ta pravila, a ne da postupa po svom nahođenju. Ako moderator sam donosi pravila, i sam sprovodi ta pravila, onda je to nakaradno shvatanje foruma kao lične svojine gde moderator ima svu vlast. Može se i tako raditi, ali onda takav forum nema šansu da postane istinski otvoren forum. Forum treba shvatiti na način da su vlasnici foruma diskutanti, a ne da je vlasnik foruma osoba koja je vlasnik domena, servera i programa. Ako se proceni da vlasnik foruma koristi forum za neke svoje ciljeve, onda je takav forum osuđen na propast...kako koji diskutant bude shvatao da na njemu nema iskrenosti, tako će i prestajati da diskutuju, a na njemu će uvek diskutovati neke “novajlije” koje će biti samo novo “topovsko meso” za prevejane manipulatore.

2. Neprimetnost moderatora (najbolji sudija je sudija koga ne primetimo na terenu). Delovanje isključivo u skladu sa pravilima, a ako krene u neku diskusiju, onda treba da shvati da njegova ne sme biti “poslednja”.

3. Zaštita iskrenih diskutanata od napada “skrivenih nickova”(bez kvalitetnih diskutanata nema kvalitetnog foruma). Ne sme se dozvoliti da se najnoviji član (u svom DRUGOM postu na forumu) starom članu obraća sa rečima “Mnogo si bre nesto nesrecan, slobodno napisi sta te muci... Sigurna sam da ce se svi potruditi da ti pomognu!”. Upravo se meni tim rečima obratio Sneki, ali tada je Sneki duvao u istu tikvu sa “kremom”, pa mu se sve tolerisalo. To je bilo vreme kada je pljuvanje po Vitu bila ulaznica za povlašćen tretman. Ko više pljune po Vitu – utoliko podobniji.

4. Politiku treba izbaciti sa foruma, a ako se dozvoli – onda moderatori nemaju pravo da ograničavaju, usmeravaju, crvenim slovima komentarišu, brišu i zatvaraju takve diskusije. Moderatori treba da moderišu forum, a ne ljudske mozgove. Ako se na forumu dozvoli politika, onda morate da slušate i one sa kojima se ne slažete.

5. Kada moderator diskutuje, NE SME da koristi crvena slova. Diskusija sa pozicije sile nije diskusija. Crvena slova su rezervisana samo za upozorenje nekom diskutantu, a ne za diskusiju.


Nemam nameru da opet aktivno učestvujem u diskusijama jer je vremenom došlo do zamora materijala, i praktično sam u sukobu sa kompletnim “kremom”. Vraćanje na forum bi značilo neprestane sukobe, a nije mi do toga. Samo pokušavam da pomognem tako što ću usmeriti rad foruma u pravom pravcu. Ako u tome uspem, onda će mladi lavovi uspeti da povrate kvalitet foruma, pa neće ni biti potrebe da se stari članovi ponovo aktiviraju. Ako ne uspem, onda ovakvom forumu ni stari članovi ne mogu pomoći.[/quote]


[b]Vito, sve ti je oprosteno, dodji na nas forum....
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Avg 2007, 09:57

Sneki ::
Vito, sve ti je oprosteno, dodji na nas forum....

Dobro chovek kaze. Sve shto je napisao stoji...

Unilateralizam!! ;) ;) ;)

Ivan = :clown: scratch

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg 2007, 11:24

Evo zale mi se korisnici sa Fiasconomy da ih terorishe onaj njihov ogranicheni moderator:

"Prijavljen kao Dule2k7
Poslednja poseta: Juče 16:14:32

Informacija
Vi ste banovani na ovom forumu. Administrator ili urednik, koji Vas je banovao, ostavio je sledeću poruku:

Ama bas ni jedna poruka u vezi akcija. Samo napadi. Na tvoju zalost, ja sam taj koji odlucuje sta ostaje a sta se brise na forumu. mod.Ivan. :clown: scratch "

Samo shaljite kompromitujuci materijal... ;) ;) ;) Rado cemo ga objaviti!!

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg 2007, 16:48

Ja sam kao akcijasan predlozio sneki za moderatora, na forumu economy. Uostalom i kao grlja nisam bolje prosao. Ono sto sam mislio to sam i pisao, sa zaista iskrenom zeljom da pomognem ljudima da zarade neke pare. Naravno niti sam spekulisao niti sam bilo sta pumapao, ali upravo zbog moje iskrene namere da poboljsam sadrzaj foruma i kvalitet nekoh informacija moderatori su to proglasili pumpom ili vec..., nebitno.
U svakom slucaju, drago mi je da postoji ovaj forum na kome slobodno pisemo i na kome ljudi mogu da se opuste i da otvoreno pisu ono sto misle.

@Sneki, kao da sam ja to pisao. Apsolutno se slazem sa iznesenim.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 24 Avg 2007, 14:31

Ocajnicko pumpanje BCKA na economy :D :D :D

NAdobudna neznalica poznat i kao Alehin (Marsovac) alien u akciji!!

Setite se samo njegovih mudrih procena Vitala i STGR-a :D tongue


Poslednji izmenio dana Pet 24 Avg 2007, 15:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 27 Avg 2007, 17:37

gbojan, novi mod na retard forumu ucestvuje u najnovijem ispumpavanju na BNTS !!!
Zasto Bojane (opet Bojan)????? :pirat:
Nazad na vrh Ići dole
Dr Zuk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 79
Points : -6
Datum upisa : 25.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 27 Avg 2007, 20:29

pratis crhov, jel se pojacava neko interesantan ?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Avg 2007, 14:31

Jos se cesu...


Poslednji izmenio dana Sre 29 Avg 2007, 22:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Avg 2007, 15:06

POTPUNE BUDALE, pazi OVO:
Rasprava ko je dobio nagradu AIKB ili AGBN ?? :lud: :drunken: :clap:


Poslednji izmenio dana Sre 29 Avg 2007, 22:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Avg 2007, 22:51

Ne vredi pa to ti je:

Eldorado
Registrovan: 2007-03-12
Poruke: 1184 Re: Sta je pumpanje, ispumpavanje i losa namera na Economy-u?
Sneki svaka cast za STGR! No, da je pisao argumentovano a ne u fazonu kupite jer ja tako kazem, verujem da bi vise ljudi uslo.

To je jos jedna cinjenica u prilog argumentovanom postovanju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeNed 02 Sep 2007, 18:52

Sneki dobila izvinjenje sa economija

u to ime ŽIVELI

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Wiskyew4

P.S. Biće od njih nešto ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeNed 02 Sep 2007, 19:05

Dve case.. Jedna za mene, jedna za Ivana... :D :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Actarus
Still learning
Still learning
Actarus


Broj poruka : 45
Points : -10
Datum upisa : 22.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 03 Sep 2007, 13:20

Gde ima dve može i treća, molim za čašu, čestitamo!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 03 Sep 2007, 21:16

BadMouth™
Član
Iz: out
Registrovan: 2005-07-05
Poruke: 939
Re: Čemu Forum?

Usled kontaminacije koju moj zheludac ne mozhe podneti, iskljuchujem se sa Foruma. Zhivi mi bili.

BM
BM left tha house
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 03 Sep 2007, 21:36

Jelena ::
BadMouth™
Član
Iz: out
Registrovan: 2005-07-05
Poruke: 939
Re: Čemu Forum?

Usled kontaminacije koju moj zheludac ne mozhe podneti, iskljuchujem se sa Foruma. Zhivi mi bili.

BM
BM left tha house

Fiasconomy forum je WC obichan... i treba svi da napuste. Ignoramusi od moderatora koji sebe shvataju ozbiljno je ubila svaku malo interesantniju raspravu

Pa samo pogledaj onog lika Ivan shto se potpisuje. Dechko je tabula raza. I on kao moderator lol!

Ma idi...

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeUto 04 Sep 2007, 12:10

Hej,
gde nestade konjak? :drunken:

Da nije preko noci svracao BM i popio sve?
Auuuu, ni kap nije ostala!
Al dobro, ako je izlecio svoj pokvareni stomak, onda OK ! alien
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeUto 04 Sep 2007, 15:13

PAZI STA OVAJ PAJAC (Alehin) PISE:

Da podsetim, jedno od pravila je da se višestruki nikovi banuju. Ili da proverim, možda je kao u Životinjskoj farmi pravilo izmenjeno.
A vrh je za...ancija na drugom forumu gde bi jedan nik da popije sa našim moderatorom, drugi ga hvali, treći vređa, a četvrti ponižava.


Boze sacuvaj... i sakloni!
Kakav pozar u glavi!
Pa, pa, pa, paranoja....

A citas, citas Marsovce :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 05 Sep 2007, 01:13

Iz: Peterburg
Registrovan: 2006-12-22
Poruke: 684 Re: Forum Economy - kako ste zadovoljni?Šta se posle ovog može reći o Forumu na kojem se moderator izvinjava članu znajući da je dupli nik (i čiji)?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moderator Ivan:

@Life,

Brat Djura se izvinuo sto te je tukao. Ne zbog toga sto si zaradio 1000000% nego sto pozivao drugare da piju lilulice i da nista na brinu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da podsetim, jedno od pravila je da se višestruki nikovi banuju. Ili da proverim, možda je kao u Životinjskoj farmi pravilo izmenjeno.
A vrh je za...ancija na drugom forumu gde bi jedan nik da popije sa našim moderatorom, drugi ga hvali, treći vređa, a četvrti ponižava.

Uzrok svega lošeg na ovom forumu je katastrofično moderisanje, a višestruki nikovi, pumpanje i beskrajno spamovanje su samo posledica.
Forum treba da služi da se uzme i ostavi korisna informacija, analiza, rezon, a ne guraju sopstveni interesi i provodi po ceo dan (i noć) da bi se
do korisne informacije stiglo. U poslednje vreme, moderatori su više lošeg proizveli nečinjenjem, nego svojim postupcima.

A meni je dosta. Previše je mazohistički za samo jednu osobu (i to prilično izloženu na CRHoV) da podriva interese viktorijanaca, Peconija, Miškovića i drugih moćnih ljudi. A na forumu da sam truni protiv interesa starih članova koji sve čitaju a pišu samo kada im je ugrožen sopstveni interes na nekoj akciji, višestrukih nikova starih članova, neverovatnog clana sa svojih više desetina nikova...
Posle svake "bitke" - bol u stomaku i žal za izgubljenim vremenom. Doduše, i potajna nada da je neko shvatio.
Kako sam učio i kapirao, tako sam i pisao. Ako se setite neke akcije gde ste me ispratili i zaradili, onda sam pisao u vetar.
Ako ste neki dobar rezon i/ili analizu prihvatili kao svoje, onda je imalo svrhu.
Takođe, ni u jednoj diskusiji nisam udarao na pojedinca, ma kako to izgledalo, već na nik koji radi protiv onoga što smatram interesima Foruma.
Pisaćemo se možda jednog dana, ali na nekom boljem mestu. Možda i ovde zabacim ponekad neku analizu, ali bez ikakvih komentara.
U svakom slučaju, svima želim sve najbolje u životu i trgovini hartijama.
Sloba P. alias Alehi



KOJA KORNJACHA OSVETNIK
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 05 Sep 2007, 01:20

Evo jos jednog pajaca koji brani
BMa i Alehina???


Ivan je naveo razlog zbog kojeg je dozvolio povratak Sneki na forum.

Pravo pitanje je zasto Sneki nije bio banovan odmah cim je krenuo sa provokacijama ostalih clanova. To je bio sam pocetak mog moderiranja i smatrao sam da je mnogo jednostavnije brisati njegov spam i provokacije nego ga banovati i pokretati opet zacarani krug (nemam dovoljno iskustva sa pronalazenjem duplih nikova). Takodje je postojala nada da ce Sneki - Life Coach, konacno prihvatiti osnovna pravila ponasanja...

Na moju zalost, skupa pocetnicka greska.

Priznajem i izvinjavam se, posebno clanovima koje je on najvise ostetio - BM i Alehinu.


Nadam se da se Alehin neche vrachati na Fiasconomy.co.yu..


:king:


.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 05 Sep 2007, 06:00

Sneki ::
Na moju zalost, skupa pocetnicka greska.

Priznajem i izvinjavam se, posebno clanovima koje je on najvise ostetio - BM i Alehinu.

Nadam se da se Alehin neche vrachati na Fiasconomy.co.yu..

A provali ti taj "tuzbalica" ton...

Ti likovi tamo na Fiasconomy-ju, kao fazon "moderatori", toliko su se uziveli u te svoje male nebitne ulogice, pravi mali despoti... A nemaju veze sa zivotom, shto je najveci fazon. Pa onda tek kad krenu objashnjavanja, da nije tuzno bilo bi smeshno!! ;) ;) ;) :no:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeSre 05 Sep 2007, 12:08

Admin se ogradjuje od izjava sa fiasconomy foruma, da ovde jedna osoba ima vise nickova, to NIJE TACNO! ko je imao ranije vise nickova taj je banovan!


Poslednji izmenio Admin dana Sre 10 Dec 2008, 11:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 07 Sep 2007, 18:01

Armadilo ::
a jesi ti pogresio nekada a mozda i sada...? ako jesi sto ti ne priznas... ? koliko imas nikova? zasto se predstavljas kao zensko? zasto mesas polove kad pises pa si cas zensko cas musko..? zasto si tako zajedljiv...? zasto malo ne odmoris...? zasto malo ne oladis...? zasto se ne umijes ladnom vodom? zasto ne izadjes na terasu i nadises se vazduha...? zasto ne nadjes druga pa se lepo ispricate...? zasto maltretiras ljude..? zasto ne das nalog brokeru za kupovinu-prodaju i ne oladis malo? zasto ne uplatis boks i udaras malo u dzak...? zasto ne ukljucis animal planet? zasto ne bi bio koristan na forumu....? zasto si uvek negativan...? zasto se ne obrijes ... itd...

Auuu, shto ovaj Armadilo nagrdi nasheg drugara Life Coach-a na ekonomiju. :evil:

Sneki ja mislim da je zreo za tvoje savetovalishte. :albino:

Mnogo je povredjen i pun je besa. :x Pomozi mu da pogleda duboko u sebe, da se dobro isplache, oslobodi nagomilane emocije i krene samostalno u zhivot bez BM-a i Alehina :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 07 Sep 2007, 20:00

VEROVALI ILI NE:
Veselo Alehin izabran za moda na Fiasconomy :D cat alien

Pocetak kraja???
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 07 Sep 2007, 20:56

Sneki ::
VEROVALI ILI NE:
Veselo Alehin izabran za moda na Fiasconomy :D cat alien

Pocetak kraja???
lol!

:sleep:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Raiden
Still learning
Still learning



Broj poruka : 99
Points : 13
Datum upisa : 24.07.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePet 07 Sep 2007, 22:26

Lovac na potezu :!:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 10 Sep 2007, 00:11

Gledajte ovog ljigavca Dinkica kako se shlihta:

Dinkic
Član

Iz: Beograd
Registrovan: 2005-03-28
Poruke: 680 Re: Izbor novih moderatoraAlehin osvojio titulu!

Pozdravljam ispravnu odluku koju si doneo.

Dobrodosao i zelim ti uspeha u kreativnom moderisanju ove nase virtuelne kuce. Nadam se da neces morati u cajtnotu da igras simultanku protiv gomile pacera, koji znaju samo da pomeraju figure.


--------------------------------------------------------------------------------
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimePon 10 Sep 2007, 20:00

Auuu..... Dinkicu, al si se ti zjbao - potrco si pred rudu, ah, ah.... :D
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeČet 13 Sep 2007, 00:50

bela
Član

Registrovan: 2006-10-15
Poruke: 1417 Re: Izbor novih moderatora

Bojane krajnje si drzak i bezobrazan.
Necu vise postovati na ovom forumu dog god si ti moderator.
Vec nekoliko puta si potpuno neosnovano obrisao post i to svaki put kad "bi bio priteran uza zid"
Sve vise mi je jasno zasto si sam sebe predlozio za moderatora.
I to je svojevremeno bilo krajnje drsko ,toliko drsko da niko pre i posle to nije uradio.
Srecno svima s' tobom.
Ovo naravno ne znaci da ces u buduce moci da radis sve sto pozelis!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------


BELA !!!
MANI MARSOVCE I RETARDE, NISTA ONI NE SHVATAJU !!!

DODJI KOD NAS !!
JEDVA CEKAMO !!!

P.S. Ono s e-majlovima, nikad, ali nikad nece ukapirati... zato se ne nerviraj vec dodji kod nas...

Carice :king:

.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: VREMEPLOV   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 2 Icon_minitimeUto 18 Sep 2007, 03:00

Mladja
Član
Registrovan: 2006-06-13
Poruke: 1249
Re: Fenomen zvani: Matthew Greenburgh
07 upisano:
A sta bi Mladja,Bokica,Jovanka i ostali ostadose bez teksta,samo citate i NO COMENT????

Uuuuuuu pa imao bih ja šta da kažem nicku koji se predstavlja kao MG ono biblijsko "po Mateji".

Janjci moji naivni, ja sa tom devojkom nemam nikakve šanse.

Vidite li vi kakva je to energija, ljudi moji. Ja mator čiča, a ona devojka u najboljim godinama. Uf uf uf.


A da pumpa nema joj ravnog odavde do večnosti. Tačno joj se crtaju tragovi, sve ih znam do jednog. Ali pisaće Vam čika Mladja u nastavcima. Za večeras dovoljno. Lepo spavajte i očekujte strip tiz ukoliko je ne banuje Ivan bar na 7 BM-ovih dana.

A za PRBN ćemo se uskoro recimo pitati. Reći ćete, uh ala smo bili ovce. Da nas posle hidre nenadjebivog, napumpa jedna ribica. Uf uf uf.

Živi bili, beeeeeeeeeeeeeee

Katastrašno!!!!

Hidro javi se, javi se, hidro, jbte, ni avaks te ne može ispratiti. Kuku & lele. Kad mene iznenadi šta će ovi novi tek jadni ovde? Blesavo a? Ma kupim prnje, fala lepo. Pozdrav za Belu recimo je najpametnije što mogu da smislim trenutno. Neka Vam je svima srećno. Muško je žensko, i obrnuto. Trandža-forum. Bljak!
Nazad na vrh Ići dole
 
Sunovrat Fiasconomy foruma
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» STA JE SA FIASCONOMY FORUMOM ?
» Bela Vs FIASconomy
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: