BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Sunovrat Fiasconomy foruma

Ići dole 
+51
đubretarac
KRUSKA
Spejs
Popaj
Pripravnik
Aritmeticar
Slovenac1
GogaAna
Limited011
Skynet
Mali akcionar
Dr.Hik!
Dragan
Bond
Gargamel011
StefanMR
kaktusic
TitoPuente
Vidovnjak
Dusan
Atomski mrav
njegoš
Friz
BojanNS
Mitar
Dejansss
pepsiman
Kobe Bryant
City
Emerald
odisej
Greta
Mc.Intosh
Ivona
Mima
tigrovic
sallle
Raiden
Admin
Actarus
Dr Zuk
Grlja
Pendula011
Matthew Greenburgh
mirami
Rade
Sneki
slalic
Milos86
Broker-YU
Karlito Brigante
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime2/28/2008, 22:39

bela
Član
Registrovan: 2006-10-15
Poruke: 1689 Re: Kako urediti Forum?Moderatori , ne pridrzavate se pravila foruma.
Dozvolili ste politiku na economi forumu iako je to pravilima foruma zabranjeno, cak sta vise stavili ste se na jednu stranu i tako doveli forum na najtanju granu od svog postanka.
Niste banovali bar deset clanova koji su sve uradili da najveci Srpski ekonomski forum potpuno izgubi svoj smisao.
Mislim da niste sposobni za ovaj posao i krajnje je vreme da vlasnik ovog foruma preduzme neke korake ili da ukine ovo mesto.
Potpuno je neprihvatljivo da najveci ekonomski forum na teritoriji Srbije moderisu dobrovoljni moderatori ili nikovi poput Alehina koji se bave nedozvoljenim vodjenjem portfolia za clanove foruma.
Vec sam napominjala da se neki moderatori prihvataju te duznosti iskljucivo radi pristupa mail adresama ili IP adresama ,sto dokazuje istorija .
Javila sam se zbog neke vrste poslednjeg apela upucenog vlasniku ali iskreno mislim da vlasnik nije nimali bezazlen lik u celoj prici ,cak sta vise.

Gospodo iz Zrenjanina koliko god vas je a ne bi me cudilo da se radi o jednoj osobi imajte milosti i sazaljenja prema ostatku populacije.


P.S. Cveticu los si trgovac, ako se secas rekoh ti to i ranije.

Poslednje editovanje od bela (Danas 20:03:38)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime3/8/2008, 22:41

Koliko vidim radikali haraju na Fiaskonomy.co.yu scratch
Hajde što je Vito radikalan, on je mamlaz koji misli da se Zemlja ne okreće oko Sunca, al BELA affraid me totalno razočara.... :joker:

P.S. Mada postoje krugovi (ozbiljni) čak i u EU koji priželjkuju dolazak SRS na vlast, jer bi se time (za investitore) stvorila stabilnost .... a koliko sam danas razumela Vučića, on i >SRS su više za EU od Koštunice i DSS-a !!!!


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime3/8/2008, 23:31

Ma oni tamo su dno zivota - niko normalan tamo ne postuje :evil: gde im je onaj pajac Ivan :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime3/16/2008, 19:00

novemberlima
Banovan
Registrovan: 2007-07-15
Poruke: 210
E-mail Re: Moderator Bane
Vitomiru se malo-malo zapreti banom, ali od toga, naravno ne bude nista. A sve pod maskom zastite manjinskog misljenja (copyright by zastitnik prepodobnog Vitomira - Moderator Til), bez obzira sto je isto fasisticko, retardirano i stetno.

Dzukele su zauzele forum, ponovo su najglasnije i najagresivnije, za mene ovde vise nema mesta.

Ne morate da me banujete, necu vise pisati ovde.

trajni ban. mod Til



VITO NIKO NE SME DA TE BIJE :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/1/2008, 18:49

:D :D :P Dok još stoji ono "..i ostale gluposti..", da
vas malo zabavim u ovom silnom crvenilu:

Veliki Mag, Gospodar Fiasconomija... VELIKI
VITO:
".... Ovakav kakav je, čovek ne može ni dve nacrtane ovce da sačuva, a kamoli da sačuva zemlju ili ceo univerzum. Zamislite samo da čovek stvarno postane gospodar svemira...pa tu bi prštalo na sve strane, bilo bi udaranja planeta na planetu, komete bi letele kao lude, opšti vatromet...od ove sadašnje harmonije u univerzumu nastao bi totalni haos."

lol!

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/2/2008, 08:21

Svi smo znali da nije bas najnormalniji, ali da mi je znati na cemu je da da malo i nama... :eu:

Kad smo vec kod likova zna li neko sta je sa nasim dragim Radetom?
Ima li ga gde,je li ziv?
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/2/2008, 11:16

Sneki ::
:D :D :P Dok još stoji ono "..i ostale gluposti..", da
vas malo zabavim u ovom silnom crvenilu:

Veliki Mag, Gospodar Fiasconomija... VELIKI
VITO:
".... Ovakav kakav je, čovek ne može ni dve nacrtane ovce da sačuva, a kamoli da sačuva zemlju ili ceo univerzum. Zamislite samo da čovek stvarno postane gospodar svemira...pa tu bi prštalo na sve strane, bilo bi udaranja planeta na planetu, komete bi letele kao lude, opšti vatromet...od ove sadašnje harmonije u univerzumu nastao bi totalni haos."

lol!

.

Gospodari svemira! moja omiljena tema na economy. Super je zezanje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/2/2008, 21:04

mirami ::
Svi smo znali da nije bas najnormalniji, ali da mi je znati na cemu je da da malo i nama... :eu:

Kad smo vec kod likova zna li neko sta je sa nasim dragim Radetom?
Ima li ga gde,je li ziv?

Vratio se poljoprivredi i batalio berzu :smokeing:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/3/2008, 00:20

[quote="BojanNS"]
Sneki ::
:D :D :P Dok još stoji ono "..i ostale gluposti..", da
vas malo zabavim u ovom silnom crvenilu:

Veliki Mag, Gospodar Fiasconomija... VELIKI
VITO:
".... Ovakav kakav je, čovek ne može ni dve nacrtane ovce da sačuva, a kamoli da sačuva zemlju ili ceo univerzum. Zamislite samo da čovek stvarno postane gospodar svemira...pa tu bi prštalo na sve strane, bilo bi udaranja planeta na planetu, komete bi letele kao lude, opšti vatromet...od ove sadašnje harmonije u univerzumu nastao bi totalni haos."

lol!

.

Ja čitam :D , i sve nekako sam ubedjena da Vito ima duha :drunken: (nekako, valjda želim da bude tako) i mislim da zeza celu ekipu... to je neki liki i napisao u stili ALAL VERA, Vito, kakav Performas, ali :no: izgleda da on to za ozbiljski, tj. da se baš prima na te teme, što mnogo govori o njegovom mentalnom sklopu, a i i višku vremena... mislim da je on tipičan tranzicijski LUZER!! :joker:

Posebno kad ga pitao neki momak šta on kupuje i šta može da preporuči kao "stučnjak", njegov odgovor je bio pun prezira prema odvratnim špekulantima koji žele brzu zaradu, jer on (uz Božiju pomoć) sebe smatra ULAGAČEM i gleda u dalju budućnost od najmanje 3 god. tako da ga stanje na tabli i ne zanima lol! [/color]-

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/3/2008, 00:35

Evo, na OVO :geek: sam mislila:

VITO:
"Nov si na forumu pa nisi čitao moje postove o načinu investiranja. Mene interesuje samo analiza kvaliteta akcije i tajmnig za povoljan ulaz. Uđeš u pravu akciju u pravo vreme, a izađeš kad se stvore uslovi za dobar izlaz. Dakle, isključivo investitorski način ulaganja.

Investiranje na kratak rok nije predmet mojih analiza. Dakle, za mene važi: «na kratak rok svi smo mrtvi»."


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/3/2008, 00:56

Kako covek ser... a meni pise usao sam u HLCA na 360 izaso na 800(11.09.ulaz 18.10.izlaz) bas dugorocno-mislim mesec dana...Sigurno " za mene važi: «na kratak rok svi smo mrtvi"a on je jedan od najvecih manipulanata i navlakaca koje sam imala prilike da upoznam u svom zivotu...NISTA MU NEMOJTE VEROVATI LJUDI MOJI ON JE BLJAK,FUJ,GRRRR....
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/9/2008, 01:41

PAZI OVAMO - VITO zabavlja ekipu:

Večni život jeste izuzetno važno pitanje, ali mislim da nije presudno.
Božije zapovesti bi trebalo poštovati bez obzira da li ćemo dobiti večni život ili ne.
Naravno da bi svako voleo malo da “zvirne” tamo i da vidi kako to izgleda, ali nije u tome poenta.
Pravi smisao poštovanja božijih zapovesti ne bi trebalo tražiti u nekim nagradama ili kaznama, već u spoznaji da su te zapovesti jedini ispravni način življenja...


:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

IMA JOŠ:

Nakon što sam utvrdio da sam celog života učio samo laži, pokušao sam da testiram i ono što je bilo u suprotnosti sa tom evelucionističkom dogmatikom - sa biblijom, i došao sam do frapantnih činjenica – svaka reč u bibliji je potkovana istinom i naučnim činjenicama.
Naravno, možda je to ono što se zove «početničkom srećom», moguće je da u njoj nađem i našto što je laž, ali sa sada na tako nešto nisam naišao.

I onda sam postavio to pitanje na kome ti stalno insistiraš – «ZAŠTO». Zašto su nam celog života govorili da je sve to «opijum za široke narodne mase» kada je ta knjiga najveći izvor mudrosti ovoga sveta? Da se razumemo, ja ovde ne govorim ni o jednoj religiji, ni o jednoj crkvi – već o bibliji.
Da bi razumeo razliku, daću ti jedan mali primer...u srednjem veku, u nekim «hrišćanskim državama», crkva je vernicima zabranjivala da imaju bibliju.
Postavi sebi još jedno dodatno pitanje, «zašto je hrišćanska crkva zabranjivala bobliju?». Dakle, radi se o monopolu nad informacijama.
Današnje «hrišćanske crkve» su samo jedna obična sprdnja i ništa više od toga.
Tu od hrišćanstva nema ni «h».
SPC se još nekako odžava u životu (iako na veštačkim plućima), ali će joj ekumenisti već doći glave...i oni bi kao i Papa da dobiju pravo da «opraštaju nečije grehe»...za veliki novac, naravno.

Da bi se došlo do odgovora, mora se napraviti «nekoliko krugova», treba otrčati od jednog do drugog koncepta, pogledati šta se kaže, dobro izučiti, onda testirati jedan i drugi koncept, i tek na kraju doneti zaključke.
Ja sam taj deo posla uradio, a ti uradi šta god ..

JASNO JE DA JE OVO SAMO MANJI DEO OPŠIRNOG ESEJA!! :geek: :geek: :geek:
:joint: :joint: :joint: :joint: :joint:
.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/9/2008, 08:36

Cenim da bi ga u Palmoticevoj sigurno podrzali,dokonog li coveka...
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/9/2008, 16:44

Neko je vec napisao: Ruzno je smejati se bolesnom coveku !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/16/2008, 22:16

Pajaci se dosetili kako da se reklamiraju, :D :D
pa ČAK i MENI poslali obaveštenje !! :cheers:
Ne cvetaju im ruže (kao ni nama Suspect ), ali ONI uz
poziv i PRETE !!! alien
Najnoviji Forum: Ekonomija i politika


Postovani korisnici,
u skladu sa zahtevima korisnika i trenutnom politickom situacijom kao i njenom uticaju na trgovanje na Beogradskoj berzi i sve makroekonomske prilike u Srbiji, u okviru Diskusija otvorili smo poseban Forum pod nazivom Ekonomija i politika.

Pozivamo sve korisnike Diskusija da uzmu ucesca u najnovijem Forumu Ekonomija i politika, sa naznakom da ce sve zloupotrebe Foruma u vezi sa predstojecim izborima i stranackim odnosima biti sankcionisane.


Hvala Vam na razumevanju, saradnji i poverenju sto koristite Economy Diskusije!



Odeljenje Upravljanja web sadrzajima :cherry: :albino: :rendeer: :bangbang:
Web servis Diskusije

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime5/7/2008, 19:03

Evo još jedne SVEZNALICE poput Vita i Arlehina :D :icecream:

#880 Danas 18:55:03
bela
Član
Registrovan: 2006-10-15
Poruke: 2184 Re: Univerzal banka - UNBN
Ili ide merdz sa AIKB ili prodaja. Ne verujem da je u pitanju neki crosswise ?!!
Ako bi to bila AIKB to bi bio malo klizav teren uzevsi u obzir Nicovicevu poziciju u AIKB ??!!
Uglavnom vrlo zanimljivo !!??

Na forumu
:naghty:

E, da mi je njenih muka :guitar:

Istina je ono što je Friz napisao na temi UNBN !!
:clap:

P.S. I sad Dušane reci da ne treba kritikovati takve osobe?? scratch
Vidiš da prosto inspirišu... :D :D

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime5/11/2008, 23:40

Ako misli te da lažem, vi proverite sami... :D

#266 Danas 23:35:15
bela
Član
Registrovan: 2006-10-15
Poruke: 2233 Re: Procena rezultata parlamentarnih izbora 2008.
Ovo sto radi Tadic na ulici je apsolutno nedopustivo . Pa covek nije formirao Vladu a proglasava pobedu .

Predsednik zemlje ??? Ovo je najpribliznije pucu , realno.

On stvarno u poslednje vreme gubi kompas izmedju drzavnog i stranackog[/color] ???

:D :D :D
Ko je tu za puč??


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime5/13/2008, 18:49

Uveli su dve zabrane.Maksimalno 5 postova za 24 sata.I nema otvaranja novih tema. :naghty: :naghty: :naghty:

Sve u duhu demokratije. :box: :lud: :box:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime5/13/2008, 23:34

napali investo.rs na Economiju ali ima članova koji pamte!

http://www.economy.co.yu/diskusije/viewtopic.php?pid=131456#p131456

bgd wrote:
Citat :

Stvarno ne mogu da verujem koliko hipokrizije na forumu. Javna je tajna da "krem" Economija koristi software za online pretraživanje CRHOV po zadatom subjektu (pravno ili fizičko lice) ko zna od kada. Do ovih programa nije se moglo doći na "lepe oči" već samo uz preporuku člana "kluba privilegovanih". Lično mi je nekoliko "senior" članova foruma potvrdilo da ima program i tražilo preporuku ili novac.

Evo jednog od odgovora na moj upit da li bi mi poslali program: "njih dodeljujem samo uskom krugu pojedinaca na korišćenje po preporuci."

I sad vam smeta revolucionarni pokušaj inveto.rs-a da se ovaj način pukog informisanja (ne i donošenja investicionih odluka) demokratizuje i podeli sa nama "malim pilićima" koji izgleda treba da ćutimo i kljucamo u mraku dok "zaslužni drugovi članovi" i njihovi verni sledbenici svakog dana sortiraju promene u portfolijima interesantnih igrača na svojim računarima.

Sramota!

Jednom sam otišao sa ovog foruma zbog neprincipijelnog ponašanja nekih bivših moderatora a sada dobijam želju da učinim isto. Ko duže prati forum znaće o čemu govorim.

Investo.rs samo napred! Hrabro i beskompromisno!

I na kraju da naglasim: ni jednom rečju u ovom postu nije prekršeno ni jedno pravilo foruma. Čisto da se zna i ostane zabeleženo.
Nazad na vrh Ići dole
njegoš
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Localisation : Bull market
Points : -3
Datum upisa : 23.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime5/14/2008, 09:07

Sneki ::
Ako misli te da lažem, vi proverite sami... :D

#266 Danas 23:35:15
bela
Član
Registrovan: 2006-10-15
Poruke: 2233 Re: Procena rezultata parlamentarnih izbora 2008.
Ovo sto radi Tadic na ulici je apsolutno nedopustivo . Pa covek nije formirao Vladu a proglasava pobedu .

Predsednik zemlje ??? Ovo je najpribliznije pucu , realno.

On stvarno u poslednje vreme gubi kompas izmedju drzavnog i stranackog
???

:D :D :D
Ko je tu za puč??
.

Čitam tu belu, i stvarno neverovatno šta ta drobi, nemam reći! :shock:
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/1/2008, 11:25

Alehin upisano:
@bela
Problem sa tvojim predlozima je što je njihov presek - prazan skup. Idelaan mod niti je postojao, niti će postojati, vreme je da se napravi neki izbor. Zato je konstruktivnost neophodna.

@Mita
Ne sećam se nijednog tvog korisnog posta na akcijama, a sad lobiranje za jednog člana sa 9 postova za 24h. A da pustiš ljude koji su pisali i pisaće na temama akcija
da odluče koga žele za moderatora?

Takođe, smatram da najnoviji članovi, kao i oni koji pišu samo kad se pojavi izbor moda i političke teme, ne bi trebalo da postuju na ovoj temi.

Kakav je ovo bezobrazluk! I kakvo je ovo etiketiranje clanova??? Zar su neki forumasi manje pozvani da predlazu moda od drugih???? Pise li to negde u nekakvom statutu, gospodine Alehin?????? Onda treba ukinuti sve ostale teme izuzev akcija ili prosto navesti ogranicenje da na politickim i ostalim temama smeju da postuju samo oni kojima gospodin Alehin da blagoslov!!!!! Zasto to gospodine Alehin nisi naveo negde u pravilima, pa bi sve bilo sasvim jasno??? Na osnovu cega i sa kakvim pravom TI prejudiciras ko ce i da li ce pisati??? Zaista je sramota sta neki na ovom forumu sebi dozvoljavaju!!! I zbog cega? Samo zbog paranoje, da, da, samo zbog paranoje! Da nije smesno, bilo bi zalosno!

E, ovo se valjda zove SLOBODAN FORUM!
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/1/2008, 11:28

Što se samog Vite tiče, on se ponaša upravo onako zbog čega se i dobija ban. Zar nije ovo vređanje (banovanog) člana? To je sad dozvoljeno? Ili je dozvoljeno SAMO Viti, koji je i ranije nazivao članove ovog foruma narkomanima, bolesnicima i ne znam kako ne još

BRAVO DULE!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/1/2008, 11:33

A jeste li videli OVO, ko čita biva banovan :D :D

Vito
Član

Iz: Beograda
Registrovan: 2005-05-31
Poruke: 1114 Re: Moderator Til

B2B upisano:
...citao sam belex club forum - tamo bas potkacinju Vitu[/color]

Vito upisano:
Brutalno kršenje pravila foruma jer se upućuje na forum koji se bavi objavljivanjem ličnih podataka članova Economy foruma. Jedina ispravna sankcija za ovakav čin je – trajni ban.[/color]

:flower:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/3/2008, 12:54

...bela upisano:
Raspravljate metar prostora o predlozima nerelevantnih nikova. Dusan je nepodoban element . Tu nema polemike. Polemika moze da se povede da li su takvi nikovi sa takvim stavovima pozeljni i kao clanovi.


ISTI AUTOR IZMEDJU OSTALOG

....Ma to i nije napisano zato sto se uvek podrazumevalo ?? Problem je sto je sada struktura clanova na forumu drugacija pa i to mora da se naglasi i podvuce.

Ranije nikome i nije padalo na pamet da bi moglo biti drugacije ali sad je ova "demokratija" nacisto napravila rsum u glavama mnogih pa misle da je sve dozvoljeno i moguce !!!


:?: Suspect scratch
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/3/2008, 13:05

Dragi prijatelji,
tamo su došli do DNA!!
Mislim da likove kao što su Bela i Vito ne vredi više pominjati.
Što već neko napisa: takvima se ne treba ni smejati!!
Toliko ostrašćenosti i netolerancije na jednom mestu.. to dugo nisam video!
Zato mislim da gubimo vrema baveći se njima.
Admin


P.S. Svakako treba obraćati pažnju na pumpanje, takve pojave su i dalje za osudu...[/color]


Poslednji izmenio Admin dana 9/1/2009, 13:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/5/2008, 14:32

Slažem se s preporukom Admina, ali ne mogu da ne
primetim da se TAMO dešavaju čudne stvari Suspect
Nekako imam osećaj da stari mod Til, uz pomoć budućeg Eldorado,
sa još nekima... polako ali OČIGLEDNO namerno uprošašćavaju
EF !! ?? :titanic:
Sve je tamo, samo na izgled, dozvoljeno !
Naročito spamovanje, pumpanje, a Boga mi i SVESNO USMERAVANJE članova
NA JEDAN DRUGI FORUM Suspect !!
MOŽDA JE TO SAMO DOGOVOR "DRUŠTVA SA ADE" ??? :secret:

Nisam mogla da odolim, da iznesem ovaj moj stav, skoro da mi je i žao...
nekako sam bila navikla da svrtim i uveselim se nekim postovima...

scratch scratch

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/6/2008, 20:58

Alehin, ovde tvoj verni sledbenik! Jeste da sam nov na forumu ali sam iscit'o sve postove mog gurua tj tebe, iskopirao u word i formatirao tvoje savete, odstampao na laserskom stampacu i ukoricio u tvrd povez!

Sad "Alehinova sabrana dela" drzim na uzglavlju i citam li citam u nadi da ce i na mene preci nesto od Alehinove finansijske ingenioznosti i animalne intuicije za dobre akcije.

Ocu i ja da trgujem, 'ocu i ja nesto pametno da kazem na forumu, ocu i ja da zaradjujem 100% leba sa 0% motike k'o ALEHIN i ostale ajkule sa foruma, bar kao Vito, progone me misli u besanim nocima dok se spremam za prvo vatreno krstenje na berzi. Preracunavam se gde da investiram ustedjevinu i grizem usnu sto se i ja nisam prikljucio forumu 2005 pa da mi sad pored imena stoji "Clan" i datum star, na racunu debela zarada, na parkingu nova kola, na Senjaku novi stan sto kreci se u oker boju (to je sad trendi!), a u krevetu pohotna lepotica sto pali se na osecajne muskarce sa redovnim visokim prinosom

Glupane, kazem ja sebi, dok su oni, pioniri srpske berze, vrteli milione ti si stucavao pare na restorane, letovanja, zimovanja, fensi odecu i ostale tricarije. Bednice! (opet ja sebi)

Kad ono hladan tus.

Moj bog, moj duhovni vodja PLACE.

KAKO?

Kako to Alehin, o sudbo prokleta sto razveja mi sve iluzije.

Pa zar moj idol, moj duhovni vodja da bude u zabludi, da ne zna zakone?
Pa zar on nije sveznajuci?
Da ZAKONE tumaci suprotno svakoj logici?'

Alehin, reci da te akcije nisu tvoje, da si se salio, da ti dobro znas da nisi u pravu,
Da CAK i AKO bi poziv bio OTVOREN, javan, OPET nista ne bi postigao, reci da ti to sve znas..
MOLIM TE !!

PS evo jednog fanatika. :smesan si: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/13/2008, 22:57

Evo i ja sam doziveo da budem banovan sa economy-a. Strasno ko to tamo vodi. Sramota!!! Luzeri :curac: :curac: :curac:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/22/2008, 13:36

Dragi članovi, čitaoci, gosti ovog foruma

Vi koji čitate i članovi ste Economy foruma, svedoci ste krajnjeg bezobrazluka pojedinih članova i moderatora na tom forumu, koji se zaista sunovraćuje do neviđenih razmera i ja ujedno i prestajem sa pisanjem tamo. Demokratija na tom forumu ne postoji, samo samovolja pojedinih članova i moderatora.

Videli ste takođe, koliko je forum "slobodan", prilikom izbora moderatora, kad je konačno postalo očigledno da je forum pod direktnim uticajem vlasnika, za šta su bili optuženi upravo ovaj forum i bratski nam serbianportfolio.

Evidentno kršenje slobode i mržnja prema ovom forumu prevazilaze svaku meru. Ja zaista ne znam šta sam ja uradio i čime sam uvredio te ljude tamo, i njihov bezobrazluk ne mogu opravdati nikakvim objašnjenjem. Sada me ne bi čudilo da me banuju zbog pisanja na ovom forumu (možda i to postoji u nevidljivim pravilima, koja se uzgred ne odnose na neke članove).

Namerno neću nikoga da imenujem, prepoznaće se oni sami, siguran sam da krišom čitaju ovaj forum, a tamo su kukavički zabranili slobodnu diskusiju, strahujući od istine. Ja ništa ne krijem, niti branim ovde slobodnu diskusiju. Možete slobodno da pišete ono što mislite, ali da naravno, budete kulturni i da nikoga ne vređate.

Jedino mi je žao što sam dozvolio sebi da padnem na nivo jednog običnog provokatora, koji sebi pripisuje osobine svevišnjeg i prepodobnog da sve tumači i da druge naziva upravo onim što je on sam. Pokušaj moje diskreditacije očigledno nije uspeo, pošto nema ništa suvislo protiv mene da se napiše, tako da mu je jedino ostalo da me proglasi "Sneki-lobistom" što je smešno i žalosno.

Prinuđen sam da ovo pišem ovde, jer bi sve ovo izneo i tamo, samo što mi je zabranjeno, a neću im priuštiti zadovoljstvo da iskoriste to i banuju me sa onakvim smešnim argumentima i stavovima koji su izneti juče.
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/22/2008, 14:14

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 126
Dusane uz tebe smo !
Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 132

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/22/2008, 16:17

Žao mi je ljudi koji nisu obavešteni, te i dalje misle da je to stvarno Forum, i početnika, koje i sada uspevaju da izmanipulišu i navedu na kupovinu akcija kojima ONI špekulišu... :no:
Spodoba koja se okomila na tebe (uz dva moderatora, poznata kao pumpadžije) nije vredna pomena, isti je opsednut i mojom ličnosšću 8) , on je i STVARNO Bog na tom forumu - to mu omogućava gomila sitnih miševa, željnih tate ili lažnog vodže... no dobro, sad si se uverio ko su i šta su!

P.S. Koliko vidim i Dejanass-a su neosnovano i PAKOSNO nagrdili :P valjda će nam i on izneti svoje utiske !!


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime6/25/2008, 19:27

Alec ::
Banovase i Belu!

Auuu, dotle došlo... Extremisti udarili na extremiste.

Ozbiljno im vrućina i pogrešne procene udarile u glavu :sunc:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime9/13/2008, 16:26

Čudne se stvari dešavaju Suspect (u tem Zrenjaninu :D :D )....
Ne treba ni da vas obavestim (samo se Dušan85 čudi cat ) da je i Eldorado iz Zrenjanina... 8)

No, na nešto drugo htedoh da vam skrenem pažnju....

U nekih desetak dana "dešava" se prava navala "novih" članova na Fiascy ??? Suspect

Možda to i ne bi izazivalo moju pažnju... rečićete - pa šta?
Nije to mali forum !!
Tačno !
Ali, obratite pažnju na nadimke "najnovijih " (oko 200) članova!!

Evo nekoliko primera:
Alerkkokkoiihgjd, :face: Adessedahralk, toovevalovigh, shubmismick, assemnjoymn, :albino: nutsoutlina, lakSootlylymn,
gnc ephedra diet products, :drunken: appatogab, ibupronec, CicInsisa, icedrakonb, overtyDrara, :joker: cialisadeshevo, :sleep: ,
Marilynson, AATooldedexia, valboavyPab, affraid paydayloansnofax, voldemarsenks, :joker: bymnKibia, apofeviepeaby...


:D i tako dalje (najmanje još 200 komata!!) !! Suspect

Jel neko normalan može da smisli iole sličan nadimak??
Imaju li oni srama? Da li to Eldorado pomaže svom........ ??? :D
Ili možda, neko može da mi rastumači ovo "pumpanje" broja članova ???
FIASCO, na niske si grane spao !!! :flower:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
TitoPuente
Just looking
Just looking
TitoPuente


Broj poruka : 3
Localisation : old palilula
Points : 11
Datum upisa : 08.04.2009

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime4/9/2009, 22:14

nemam pojma sta se tamo desava, dvaput su mi obrisali nik i neke normalne postove sa servera u roku od dva dana, a tek sto sam se pojavio tamo. Neki Mod.Em ili Mod.En je malo arogantan :afro:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 6 Icon_minitime5/11/2009, 11:37

Eh, kako je svet mali :D :bball:
Ako se još neko seća lika sa nadimkom
BadMouth™
:bball:
Surfovala ja i cap, naletim na ovo:
Član Berze
Momentum Securities a.d. , Novi Sad
Adresa Futoška 1A
Grad Novi Sad
Telefon 021/67-28-700; 67-28-667; 67-28-707; ;
Faks 021/452-895
E-mail office@momentum.rs
Web adresa www.momentum.rs
Direktor Darko Tankosić
Ovlašćeni brokeri Karan Boris, Pilja Radoslav
Datum sticanja statusa člana Berze 03.10.2007.
Delatnost Broker-Diler

lol!

Pa, ako neko želi da mu piše, evo E-mail adrese
Boris Karan, glavni broker
boris.karan[at]momentum.rs

P.S. Koliko samo ima brokera na tom Fijascu... cccc!
:no: :no:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
 
Sunovrat Fiasconomy foruma
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Bela Vs FIASconomy
» STA JE SA FIASCONOMY FORUMOM ?
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: