BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Sunovrat Fiasconomy foruma

Ići dole 
+51
đubretarac
KRUSKA
Spejs
Popaj
Pripravnik
Aritmeticar
Slovenac1
GogaAna
Limited011
Skynet
Mali akcionar
Dr.Hik!
Dragan
Bond
Gargamel011
StefanMR
kaktusic
TitoPuente
Vidovnjak
Dusan
Atomski mrav
njegoš
Friz
BojanNS
Mitar
Dejansss
pepsiman
Kobe Bryant
City
Emerald
odisej
Greta
Mc.Intosh
Ivona
Mima
tigrovic
sallle
Raiden
Admin
Actarus
Dr Zuk
Grlja
Pendula011
Matthew Greenburgh
mirami
Rade
Sneki
slalic
Milos86
Broker-YU
Karlito Brigante
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/4/2007, 23:51

Reda radi:
Marsovac ostaje Marsovac i jos se hvali
VELIKI FRAJER I MASON !!!
alien alien

Arlehin
Moderator

Iz: Peterburg
Registrovan: 2006-12-22
Poruke: 760
E-mail Re: Hladnjača Čačak - HLCA
Ljudi, ja izašao juče na 650RSD. Pošto sam "rano" ušao - 31.08. po 317RSD, a na sitno, reših da je isknjižim.
Nadam se da ste bolje od mene procenili priču i želim vam da se nalovatite u HLCA.


:D :D :D
Ovo ce verovatno izazvati buru odusevljenih slihtara, u stili JAO, Bravo Majstore, divimo ti se....

Mozda ga i Mladja pohvali alien
Klasican primer KOMPLEKS NEDOSTATKA MAJCINE LJUBAVI !
Siroma decko, ni majka ga nije volela! affraid


.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/6/2007, 18:16

alien alien alien

Nov biser:

laik007
Član
Registrovan: 2007-09-10
Poruke: 20 Re: Nova Brazda Djurdjin - NVBRA

dugovi...da ti se zavrti u glavi,ili ja nisam dobro video ?

Upozoravam Vas zbog korišćenja izraza poput ovog bez argumenata. Ili iznesite argumente, ili ublažite izraze. ***mod. Alehin

Nije na forumu


:D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/8/2007, 07:47

alien alien alien alien alien alien alien

Pilicari kao alexin, treba da shvate da im je bolje da cite negoli da prosipaju takve gluposti od kojih ce narod sa foruma polako ali sigurno da ih zesce odsisa i nadam se da pristupom nasem forumu iznese slobodno svoje stavove. Moralno-pilicarsko-malodespotnicka beda koja je zahvatila ono zuto iz bare od moderatora na forumu sunovrata, samo u jednom segmentu pokazuje tragediju negativne selekcije kadrova na svim nivoima skoro svake sfere drustva u Srbiji.

Sta reci, osim jadnici, moralna bedo - zar vas nije sramota!!!!!!!!!!!!

Grlja.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/8/2007, 13:06

Poruke koje sadrze samo smajlije bice obrisane....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/9/2007, 20:00

Moram da priznam da sam bio malo skeptican po pitanju ove teme(iako mi je neko jos davno brisao postove vezano za Panameru) ,ali sam danas video ovo na economiju sto su zalepili temu PODACI O AKCIJAMA pa mi beshe koliko cudno, toliko smesno .
Elem , malo sam se zainteresovao pa saznao da je interesantno da je u BETA(Betonjerka) koju je postavio Alehin, na listi akcionara Palalic Vitomir.
A u preostale dve koje je postavio GBojan ( u pitanju je Bojan Grasl rodjen 1979.godine) sam uspeo da vidim da je on u akcijama i SOMP i VOJP.

A na forumu stoji UPOZORENJE KOMISIJE za HOV u R. Srpskoj u odeljku Berze u regionu .






BETA

http://www.crhov.co.yu/?Prikaz=1&odabraniemitentjmb=3C50DED3C7FE2CC6&isin=5E34A4A3AB8C5BC9E9C22BF9

SOMP

http://www.crhov.co.yu/?Prikaz=1&odabraniemitentjmb=3C5FD6D2C9F92CCA&isin=5E34B5B6AA995BC9E9C329FF

VOJP

http://www.crhov.co.yu/?Prikaz=1&odabraniemitentjmb=3C5FD7F358DAD71C228303769A42&isin=5E34B0F358DAAC1C2283D0B2C8C074
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/15/2007, 16:14

NISAM MOGLA DA ODOLIM... 8)
Morala sam da citiram JOS JEDNOM !!!


--------------------------------------------------------------------------------

Greta ::



#54 Juče 13:51:24
Ali Ali
Član
Registrovan: 2006-11-10
Poruke: 113 Re: ZASTO NEKI STARIJI CLANOVI VISE NE PISU?
...apel :
...Sneki vrati se na forum...
...samo kad se setim onog smajlija koji namiguje na PSBN - posle znamo svi koliko je ona otisla gore ili na STGR cirtiram "samo kreten ovo moze da upropasti" a cena je tada bila oko 1700 a gle danas...itd...e to su bili dani...
...bilo je tu nesporazuma a koliko se sećam i nekih rasprava no definitivno treba takvih forumasa...
...ZAŠTO je otišla ??? ...vrati se...

Nije "otisla" nego mu je zabranjen pristup forumu zbog gomile laznih nikova, polova, manipulacije itd. Ja sam ga ponovo vratio, uz njegovo obecanje da nece vise, medjutim nastavio je da provocira pa ga je drugi moderator odstranio zanavek. ***mod.Ivan

Nije na forumu



Molim da ovog decka (ali.. ali) neko kontaktira na E-Mail i neka ga pozove da nam se pridruzi na ovom forumu...
Svaka mu cast!




.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/17/2007, 16:31

Vesti iz DDR-a

"Ban je iz raja izašo!" slogan fis-a, zvaničnog foruma DDR-a affraid

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Ddrnt9
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/17/2007, 16:41

Sto lepo ne obavestite ljude da ovde slobodno mogu da nastave da komentarisu akcije, fondove...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/18/2007, 00:00

Najnovije vesti iz DDR-a

UKINUTO PRAVO NA ŠALU !
Ni trunke duha, ovaj pajac nema... alien taj je rigidni retard, pogledjte OVO !!

Mario_2006
Banovan

Registrovan: 2007-02-13
Poruke: 234
Re: Zlatarplast Bistrica - ZLTP

Sekretarica,pravila zajebanciju nanu joj naninu,kaze salila se direktor pobjegao na obliznji Zlatibor da popije kafu sa poslovnim prijateljima.
Imam i ja salle istu akciju pogledaj pocetak teme sta sam pisao:citat Vidim da proizvode dosta jer se skladista pune redovno a i paleta proizvoda daje raznolikost. Citat:Iskljucivo posmatrati kroz biznis kojim se bave a mislim da ima perspektivu.
Iscasila me dobro nema sta. Ova akcija je bomba salle nema sjekiracije .

Ban od mesec dan. Pravila III/3 - širenje lažnih vesti (postovi #9 i #12). ***mod. Alehin


Poslednji put izmenio dana 10/18/2007, 01:58, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/18/2007, 00:32

Vesti iz DDR-a

URGENT FAXIMILE

Liberalni elementi počeli da dovode u pitanje mudrost našeg sveznajućeg Velikog Vođe. STOP

Protiv neposlušnih kontrarevolucionara biće primenjene najoštrije mere u cilju zaštite lika i dela našeg voljenog, mudrog i moralnog Vođe, Učitelja i Moderatora naših života. STOP

Živeo nam naš mili A. END

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Alehin2eh3
Nazad na vrh Ići dole
sallle
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 0
Datum upisa : 10.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/19/2007, 05:08

ja bih potpuno isto kao alehin uradio. tip u prethodnom postu nicim nije ukazivao da se zajebava. nit je takvoj zajebanciji mesto na takvom mestu. kao sto ni tipu nije mesto na forumu...

Sneki ::
Najnovije vesti iz DDR-a

UKINUTO PRAVO NA ŠALU !
Ni trunke duha, ovaj pajac nema... alien taj je rigidni retard, pogledjte OVO !!

Mario_2006
Banovan

Registrovan: 2007-02-13
Poruke: 234
Re: Zlatarplast Bistrica - ZLTP

Sekretarica,pravila zajebanciju nanu joj naninu,kaze salila se direktor pobjegao na obliznji Zlatibor da popije kafu sa poslovnim prijateljima.
Imam i ja salle istu akciju pogledaj pocetak teme sta sam pisao:citat Vidim da proizvode dosta jer se skladista pune redovno a i paleta proizvoda daje raznolikost. Citat:Iskljucivo posmatrati kroz biznis kojim se bave a mislim da ima perspektivu.
Iscasila me dobro nema sta. Ova akcija je bomba salle nema sjekiracije .

Ban od mesec dan. Pravila III/3 - širenje lažnih vesti (postovi #9 i #12). ***mod. Alehin
Nazad na vrh Ići dole
tigrovic
Still learning
Still learning



Broj poruka : 126
Points : -9
Datum upisa : 01.09.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 00:01

Nagradno pitanje za Sneki glasi : Ko je Bela sa Fiasconomy?

Da nije nje ovi bi mogli da se podnesu iako drze u rukama ban kao preventivu ako dirnes u njihov interes.

Ta Bela se potrudila da napravi pravi lom ,krs od foruma.

Evo citat jednog forumasa sa economy a bilo ih je jos:
Dr Grozzozo:
@Eldorado

Slazem se, i ja sam izgleda glup. Inace sam primetio da su belini postovi prepuni stilskih izrazajnih sredstava, metafora, parabola, alegorija,...sve je dato implicitno, izokola, nedovrseno....moram priznati da nijedan, ali doslovce nijedan njen komentar nisam u potpunosti razumeo. Oni bas nemaju upotrebnu vrednost i idealni su za gubljenje vremena. Da nesreca bude veca i ona je toga svesna i zaista ne znam kome se obraca. Oni koji uspeju da je razumeju mora da vec znaju to sto pokusava da kaze, a ostali je ionako ne razumeju. Cudno.

Evo sta je napisala Bela na temi RVNC:
A tek sto su pljesnuli Bugarske proizvodjace rakije sa taksom.

Na svu proizvodnju preko 30 litara udaren zesci harac.



Punite burice.

Sofija - Bugari su obeležili dan svetog Trifuna masovnim protestima zbog nameta EU na alkohol i proizvodnju rakije za ličnu potrošnju.
Novi namet stupio je na snagu 1. januara ove godine i zatekao i ogorčio Bugare pa su usledila javna okupljanja i potpisivanja protestne peticije, koju je u međuvremenu potpisalo više od 250 hiljada građana.
Direktiva EU iz 1992. predviđa plaćanje takse na alkohol u vrednosti od najmanje 550 evra za sto litara, što je u Bugarskoj podiglo cenu 40 litara rakije proizvedene u kućnoj radinosti sa deset na 13 evra, dok je cena rakije namenjene prodaji porasla na gotovo sto evra.
Vlada u Sofiji se suočila sa žestokim kritikama i optužena je da nije u pregovorima sa Evropskom unijom isposlovala bolje uslove.
Vlada je obezbedila da Bugari plaćaju 1,1 evro po litri za najviše 30 litara proizvedenih za ličnu potrošnju, ali će se, ako proizvedu više od 30 litara, cela količina oporezivati se po dvostruko višoj tarifi.
Proizvodnja rakije za privatnu potrošnju sastavni je deo tradicije i važan običaj u Bugarskoj, pa je novi porez protumačen kao nepravedna kazna, objasnila je Margarita Karamičova sa bugarskog enološkog instituta.
Predsednik odbora bugarskog parlamenta za budžet i finansije Petar Dimitrov zastupa slično mišljenje i kaže da bi "svaki Evropljanin bio podjednako pogođen kada bi odjednom bio prisiljen da plaća porez za pripremu sopstvenog ručka".
Ipak, dogovor sa EU nije bilo moguće zaobići, a bugarski pregovarači su uspeli da obezbede najnižu moguću stopu poreza, naglasio je Dimitrov.


U prilog Kuretovih reci a na opstu dobrobit svih.

Ova inace cesto nastupa u tandemu sa Kuretom dobro se hrabre a mozda su dvojnici
Ovo prethodno na temi RVNC prije ima veze sa kolumbijskom mafijom nego sa RVNC da pukne covjek od smijeha.

Sneki snimi joj IP da vidimo budalacu i unistitelja economy
Nazad na vrh Ići dole
tigrovic
Still learning
Still learning



Broj poruka : 126
Points : -9
Datum upisa : 01.09.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 12:46

Alo drustvo spavate ne javljate se.

Evo Alehin obrisao Belin post na RVNC.

Obrisane vesti o evropskim problemima Bugara zbog rakije.
Upozoravam Vas zbog spamovanja. ***mod. Alehin

Ma meni je simpatican taj Alehin evo obrisao post jedne budalace koja sjeba economy forum totalno. Ako je puste jos malo bice totalni krs. Zbog toga kazem da je Alehin simpatican vidio blam pa obrisao post za razliku od onog skota BM koji je tolerisao gluposti.

Kakav je to debil taj BM jednu recenicu nije umio sastaviti kako treba ,ko ga pusti da zavrsi cetiri razreda. A kako ono bjese ,kako se zove Boris K. ali puno prezime da vidim kako se debil preziva.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 14:50

Ti si baš kivan na našu drugaricu planinarku Jasminu :D

P.S. Tigrovic - Jasno ti je valjda da svi modovi s Fiasconomy.co.yu čitaju OVAJ forum...8)

I ne samo oni ;) :flower1:


Poslednji put izmenio dana 10/21/2007, 15:16, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 15:00

moje je misljenje da je bela jedna ocigledno isfrustrirana zena kojoj je ocito prazan i dosadan sopstveni zivot, niko je nigde ne zarezuje, pa se izivljava na posetiocima foruma i po ceo dan se nadmudruje sa ostalim forumasima, sve dokazujuci da je ona, toboz, najpametnija... :drrr:
Nazad na vrh Ići dole
tigrovic
Still learning
Still learning



Broj poruka : 126
Points : -9
Datum upisa : 01.09.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 16:29

mima u pravu si sjetili se i neki forumasi sa economy kao Dr.Grozozo
i Eldorado da stanu u ,,zastitu,, foruma i upozore da Bela alijas Jasmina pravi lom . Da im je bio BM kako ono bijase Boris K...c leceli bi u paketu.
Nema nagrade nije dovoljno samo Jasmina.......

Sneki kazes citaju pa neka dolaze sa economy foruma ovde vaze pravila demokratije niko ih nece biti
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 17:16

Alehin,nesto te ovih dana svrbe prsti ???

Prevod:

Elem posle Kuretove recenice koja potpuno tacno nagovestava dogadjaje koji bi se mogli desiti priblizavanjem datuma ulaska Srbije u EU kao i neposredno nakon toga a u svetlu cene zemlje,poljoprivrednih proizvoda ,poljoprivrednih kompanija,itd. ja postavljam post koji u dobroj meri objasnjava upravo desavanja koja su pomenuta.

Kontradiktornosti koje se vec godinama objavljuju u medijima apropo posledica ulaska u EU u najboljoj meri se kod nas ogledaju u ceni rakije (kao jednog od proizvoda) u nasoj neposrednoj blizini. Treba da je covek potpuno neupucen i bez maste pa da ne nadje sponu izmedju tog posta i RVNC ili ti bilo cega sto je u vezi sa "poljoprivredarijom".

Nekoliko puta sam naglasila da forum nije ucionica niti su postovi ispitni odgovori i u tom svetlu apsolutno su nepotrebna ocenjivanja istih.

Polemika i komentar je pozeljan za onog ko razume ko ne razume sada vratice se na post za mesec-dva ,godinu i shvatice poentu.

Bitno je da post ostane ,pogotovu jer je jedini na ovom forumu koji jasno razvejava sve nedoumice vezane za relattivno skoru buducnost.

Spam je ostao nedefinisana pojava na ovom forumu iako sam insistirala da se jasno odredimo prema toj pojavi.
Niko nije duzan da postuje na ovom forumu kao da popunjava formular (jasno i precizno) kao sto je potpuno jasno da ce svako na svoj nacin tumaciti napisano.

O, godinama.obrazovanju,iskustvu,ocekivanjima,masti,duhovitosti,potrebi da se nesto procita ili napise mislim da je vise iluzorno pisati.

P.S. Alehin kada ti je dosadno i kad je zatisije na forumu to ne znaci da treba da reagujes "nako" samo da bi ostao u formi.
Ok mozda se covek opusti pa pretera ali gledaj da to u buduce iskorenis ( kolt ? )

Znaci ko ne razume neki post slobodno moze da pita za pojasnjenje. Vazi za sve.
Komentar da neko nesto ne razume a ne pita za pojasnjenje je gundjanje u bradu i nicemu ne sluzi.(Eldorado,Dr Grozozo)

Ovaj spam æe biti obrisan veèeras. ***mod. Alehin







.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/21/2007, 18:33

:D :D
:D :D

Bela, ljuta na Arlehina i obrnuto !! :clown:

Ne znam da li si svestan ali poceo si da komentarises i uredjujes forum onako kako ti to zeliz a to nije tvoj posao.

Preozbiljan si brate. Osetljiv si na sve sto izlazi iz sablona ,kruto sagledavas svoje obaveze i pokusavas da ustrojis gotovo vojnicki stil pisanja forumasa.

Vec rekoh nije ovo mesto ispit i nema profesore. Nije nekorektno reci da je onaj post spam vec je to netacno a sve i da je spam u najmanju ruku je obavestavajuci i edukativan ali ti ne pravis nikakvu razliku jer u pokusaju da budes precizan do savrsenstva upadas u zamku nepotrebne strogosti.

Ovaj forum nije i nece nikada biti perfektan a jedini zadatak moderatora je da odvoje ljude koji dobronamerno i nedobronamerno postuju na njemu. Sve ostalo je preterana reakcija.

Probaj da se fokusiras iskljucivo na taj segment i ubrzo ces shvatiti da potpuno uludo gubis vreme u pokusaju da stvoris mesto gde ce svi biti zadovoljni i podjednako obavesteni.

I na kraju bez zelje za polemikom zelim samo da naglasim da kada postujem to radim opusteno i ne zelim da mi neko lektorise (brise i pise ) po mojim delima.

Ako smatrate da je nesto spam ( a niste sigurni da li ste razumeli ) prvo pitajte pa cemo videti sta sa tim pisanijem.

Znaci poenta je da ne zelim da zavisim od necije mogucnosti da nesto razume ili ne .
Takodje me ne interesuju proizvoljna i subjektivna tumacenja moderatora u vezi nekog texta,jer to je lektorisanje a ne higijenicarski posao.

Ako tako moze ,moze, ako ne ,da se razilazimo u ime boga.


P.S. Takodje mi je potpuno jasno da je posao kojeg si se prihvatio glupost na cub ,ali ti si to zeleo ,doduse i drugi su te nagovarali pa sad ako ti je dodijalo bolje reci nego da se ovako dangubi u prepiskama.

Iskreno nisam se mogla nacuditi tvojoj zelji da budes moderator iako sam svesna da postoje ljudi koji su genetski medijatori.

Poslednje editovanje od bela (Danas 15:05:44)







.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 00:14

Mislim da će da vam se ispuni želja: Arlehin (osoba bez duha i potpuno rigidna) rešio da banuje
Belu:

Bela:

Posto vec imas ideje i strategiju poslovanja za ovu kompaniju ,mislim da bi trebalo da je kupis???

P.S. Pa recimo krenes da reklamiras tu mocvaru kao raj za lecenje brokerskih bolesti i investitorskih trzavica.Nesto kao aktivni odmor ,oranje tim traktorom i sl.

Upozoravam Vas zbog podsmevanja drugom diskutantu. ***mod. Alehin




Samo: nije naveo na osnovu kog člana je upozorava ! :D
Kakav propust !:study:



.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 13:22

Koliko vidim i razume, Ivan i Arlehin rešili da zarade neku dodatnu kintu i prodali spisak E-Mailova nekim brokerima da spamuju i reklamiraju akcije :D
Tako je to, ništa posebno spam je spam..:naghty:
Ako je istina (mada sumnjam) da ih Admin ne placa - onda ih razumem :D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 13:29

:D Stvarno si Nikola :clown:

Samo meni tu nešto nije jasno. Meni je TAJ mail stigao na adresu sa kojom sa se OVDE registrovala. Na Ek. forumu mi je DRUGA adresa.

Možda treba proveriti spisak akcionara dotične hartije, pa videti ko tu ima kakav interes. confused

:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 13:32

O tome imas vec otvorenu temu na Fiasconomy.co.yu
pa isvoli, tamo iznesi svoje utiske alien


.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 13:36

Pa ti si se naljutio. :face:
Zbog Majke Jevrosime ili zbog ružičaste spavaćice ili zato što si slao mail?

Uživaj, rekla sam ti da ćeš biti popularan, štampani materijal u pripremi, biće i video prezentacije, svi će znati za tebe :cheers:


.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 13:41

Razumem i brokere toj akciji ASKG i treba reklama :D
Danas - 14,23 % ;)


.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/22/2007, 13:49

Ljudi, što ste nervozni
pa svako čudo tri dana, pojaviće se već nekako onaj :lud: ko stoji iza celog ovog cirkusa
a onda: žalosna mu majka :pale:
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime10/23/2007, 10:02

Da nije Martha = Alehin, ili Vito? Suvise je paranoicna i opsednuta proganjanjem Sneki! Ne vidim uopste zasto se i pojavljivala na ovom forumu, osim da pokusa da degradira Sneki, sto, naravno, ne moze da uradi ni u snu :evil: I treba da bude banovana.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/3/2007, 21:53

Mladja
Član

Registrovan: 2006-06-13
Poruke: 1294 Re: AIK Banka - AIKB
Mladja upisano:
%brisano% . Dovoljno je @Steklo. ***mod. Alehin

Kod Froda je prsten! my preciousssss one.....

Molim Moderatora da razmišlja pre nego što baštenskim makazama radi manikir po mojim postovima.


--------------------------------------------------------------------------------


Arlehin is BACK !!! ili BLJAK :P
:D


.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/3/2007, 22:20

Treba razumeti ljude koji još žive ko u doba Tita ili Slobodana M. Suspect

https://www.youtube.com/watch?v=OGXplgAk6_8
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/3/2007, 22:31

Jelena ::
Treba razumeniti ljude koji još žive ko u doba Tita ili Slobodana M. Suspect

https://www.youtube.com/watch?v=OGXplgAk6_8


Samo još i Mladju da otera i onda ... udri :cheers:

Ivan = Vic

Arlehin = Vito
i uživanje, radost prava...

P.S. Samo ne znam šta bi s BELOM !!?? Suspect



.
Nazad na vrh Ići dole
Ivona
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/3/2007, 23:31

P.S. Samo ne znam šta bi s BELOM !!??

Cula sam da je neki tipovi traze da malo porazgovaraju sa njom,je li ono njeno dvoriste iz Zrenjanina , ne znam tek sam se ukljucila ali cujem da je zloglasna.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/4/2007, 23:46

Mc.Intosh je pokušao :

#4743 Danas 19:42:47
Mc.Intosh
Član
Iz: Vojvodina
Registrovan: 2007-10-02
Poruke: 13
Re: AIK Banka - AIKB
Persen upisano:
@genijeurazvoju

sve sam procitao ali mi fali misljenje nekih starijih clanova koji su bili aktivni na ovoj temi.
Jedno vreme buka a sada muk.

Da, ali oni su se preselili na drugi forum otkad ovde moderatori banuju svakog ko ne salje odgovarajuce postove (odgovarajuci post = pomaze u pumpanju kod akcija ako moderator vec ima tekve akcije ili obaranje ako tek sad zeli da kupi)

PS: znam...sledi brisanje posta+trajni ban....ali mozda neko procita pre mod.-a :-)


OBRISANO - nisi banovan jer te nije video Arlehin :D
Znaš već - bilo bi: Paragraf 12, stav 4, tačka 3 = ban DOŽIVOTNO ! alien
Šta da ti kažem?
DDR - maniri ....


:clap: :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Mc.Intosh
VIP
VIP



Broj poruka : 54
Points : -20
Datum upisa : 29.10.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/5/2007, 06:41

Sneki ::
OBRISANO - nisi banovan jer te nije video Arlehin :D

Sta da radim...nisam znao "radno vreme" Arlehina :D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/6/2007, 00:56

Mladja ::

Molim Moderatora da razmišlja pre nego što baštenskim makazama radi manikir po mojim postovima.

Auuu Mladjo, pa ti ode u kontrarevolucionare! :box:

Šta učini popijena kafa sa "neprijateljima" poretka. :coffe: C,c,c...

Skroz si zastranio... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/8/2007, 18:24

KONAČNO !


I Vic sa "svojim imenjakom" Ivanom raskrinkan na Soji :rendeer:

Sve vreme sam upozoravala, al nisu hteli da slušaju....
Sad će raslpet :joker: valjda ?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunovrat Fiasconomy foruma   Sunovrat Fiasconomy foruma - Page 3 Icon_minitime11/8/2007, 23:10

ARLEHIN U AKCIJI

Danas 22:31:13
Jaki
Član

Registrovan: 2007-02-20
Poruke: 21
Re: AIK Banka - AIKB
@Fantom,

slazem se sa tvojim opazanjima.
Mozda ce ti biti zanimljiviji onaj drugi forum o berzi http://aikb.own0.com/index.htm
________________________________________
Nije sve u parama! Nesto je i u akcijama.
Na forumu


ZA NEPUN MINUT BAN !
bez obrazlozenja!

Danas 22:31:13
Jaki
Banovan

Registrovan: 2007-02-20
Poruke: 21
Re: AIK Banka - AIKB
@Fantom,

slazem se sa tvojim opazanjima.
Mozda ce ti biti zanimljiviji onaj drugi forum o berzi http://aikb.own0.com/index.htm
________________________________________
Nije sve u parama! Nesto je i u akcijama.
Nije na forumu
Nazad na vrh Ići dole
 
Sunovrat Fiasconomy foruma
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» STA JE SA FIASCONOMY FORUMOM ?
» Bela Vs FIASconomy
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: