BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 14:32

@Jugoremedija Vs. Luxol zaracenim taborima
Istina je da nemam nadleznosti nad "Svasta nesto", ali nisam u vasim postovima pronasao mnogo toga znacajnog za poslovanje dve firme. Molim vas da pokusate da drzite diskusiju sine ira et studio.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 15:26

@Pinto
O kom poslovanju ? Ne daj Boze kada bi ljudi poceli da pisu istinu o "poslovanju" firme. Ovo je jedini primer da farmaceutskoj firmi preti stecaj. Ne znam za ostale, a li mene interesuje prodaja, i samim tim dolazak menadzmenta koji ce bolje rukovoditi fabrikom. Imate ovde ljudi i koji nemaju ni jednu akciju, ali ne mogu vise da trpe ovaj zulum, a imate i akcionare koji nikakve veze nemaju s fabrikom. Mi smo ovde da razmenjujemo informacije, a do sada one nisu biile rekla-kazala. Bolje da ne znate sta se prica...
@pepsiman Sve je moguce, ali tender po svim pokazateljima nece propasti, jos samo 10-tak dana do objavljivanja. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Magdalena
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 12
Datum upisa : 01.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 18:11

sve je propalo u ovom zrenjaninu pa može i ovo
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 18:18

@Maca
Odakle vam ideja da mi nije stalo do toga da fabrika dobro radi??? Upravo to treba da obezbedi upravni odbor, koji se trenutno brine samo za izgradnju te nove, njihove fabrike, ali zato ne čujemo da je ijedan novi posao sklopljen, niti je famozni ugovor od 16 miliona evra sa Aventisom nije potpisan. Dakle, NAMA KOJI PIŠEMO OVDE (osim Kmeza) JESTE STALO DA FABRIKA RADI! Ja nemam akcije niti dodatni posao, ugovor mi je za stalno, ali verujte mi da sam počeo da listam oglase i da tražim poslove po internetu - za sada informativno - jer, iako ja koliko-toliko mogu da sačekam platu, banka neće čekati sa ratom za kredit.

Tih 25% što pominjete, a koje pripadaju Jugoremediji su uveliko povećali svim materijalima koje su izneli iz firme a za to niko i ne zna(igrom slučaja sam na radnom mestu sa kog se neke stvari lako primete, ali nisam portir).
Isto tako, smenili su šefa električara - koji nije hteo da potpisuje trebovanja materijala koji su im trebali za izradu instalacija u fabrici - za za neradnika sa kompleksom niže vrednosti koji je samo teoriju poznaje a praksu nikako, i kome se više ni pertle ne vide iz Deurićevog dupeta, a koji je za vreme štrajka bio Ninijeva drukara i koji je za vreme rekonstrukcije mrdao dupetom samo kad je znao da Deurić ide u obilazak, dok je drugim radnicima kojima je obećano 20% stimulacije na platu u toku 3 meseca i koji su kičme ostavili u rekonstrukciji jednog dana Deurić rekao "puj pik ne važi" kad su pitali za tih 20%.
Znači i meni je stalo do toga da se fabrika proda pa da novi menadžment napravi čistku i da one koji sa osnovnom školom rade u kao referenti prodaje stavi na mesto čistačice ili na održavanje kruga fabrike i tome slično, i da ski8ne onih 400 ljudi - koji nikad nisu ni ušli u fabriku - sa platnog spiska i time omogući povećanje zarada za nas koji radimo i povrh svega obezbedi fabrici poslovanje.
Dovoljno dugo sam u fabrici i nisam ni slep, a ni glup da mi se zamažu oči kojekakvim baljezgarijama da ne bih video šta se dešava u firmi, i ne moram da imam fakultetsku diplomu da bih znao da koristim mozak, dovoljan mi je visok IQ, i, na kraju, Maco, znajte DA SAM PROČITAO SVE POSTOVE. suny
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 18:26

post2 Svaka ti je na mestu, ali ima jos puno ljudi koji su menjali tabore, ti si dao samo primer na svom odeljenju.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 20:08

@Magdalena
Pa baš i ne mora sve da propadne! Ako ćemo o tome, to što je sve propalo je zato što su radnici to dozvolili i niko ništa nije preduzeo, za razliku od radnika Jugoremedije koji su se izborili za svoju fabriku!
Takve komentare ostavi za sebe, jer mogu biti shvaćeni kao zluradi!

Ironija u priči o Jugoremediji je to da su radnici koji su predvodili spasavanje fabrike sada kolovođe u upropaštavanju i potkradanju iste, i to je ono što je tužno...

Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 20:39

Mala ispravka samo, mnogi koji su se borili za povratak u fabriku i bili u prvim redovima su sklonjeni (tu ima casnih i postenih ljudi), a sada su na celu oni koji gledaju vecinom svoj licni interes i naravno tu ne moze biti ni sloge niti napretka.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 21:14

AKCIONARIMA I OSNIVAČIMA „LUKSOL-FARMACIJE“ STIGLA DOZVOLA ZA GRADNjU FABRIKE

GRAD DAO„ZELENO” SVETLO ZA MOBU

http://www.listzrenjanin.com/index.php?option=com_content&view=article&id=17424:akcionarima-i-osnivaima-luksol-farmacije-stigla-dozvola-za-gradnju-fabrike&catid=5:aktuelno&Itemid=5

Toliko o Luxol-Farmaciji.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 22:57

Samo nek se mi prodamo, ostalo će doći na mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/9/2010, 23:08

Magdalena ::
sve je propalo u ovom zrenjaninu pa može i ovo

Socijalna bomba preti Zrenjaninu
9. decembar 2010. | 17:42 | Izvor: Tanjug
Novi Sad -- Predsednik Saveza samostalnih sindikata Vojvodine (SSSV) Milorad Mijatović kaže da bi do kraja godine u Zrenjaninu mogla da eksplodira "socijalna bomba".

"U Zrenjaninu je sve više firmi pred stečajem, radnici mesecima ne primaju plate, a dobronamernost gradskih vlasti, po svemu sudeći, nije dovoljna, pa tražimo pomoć pokrajine i republike", rekao je Mijatović.

Prema njegovim rečima, u ovom trenutku u štrajku su zaposleni u tri zrenjaninske firme - u Luksolu, IPOK-u i GIK "Banatu" - ali bi u radikalnije proteste mogli da se uključe i radnici Šinvoza, BEK-a, Žitoprodukta, Radijatora i šećerane.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=09&nav_id=478186

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 06:47

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Jgrm
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 11:34

Teletrader ::
Maca ::
Naravno da nemam ovu akciju ali pratim šta se ovde piše - od početka.

Šta sam zaključila:

1. Deluje da većina diskutanata na ovoj temi nije pročitala sve postove.
2. Previše je nagadjanja i neznanja
3. Mržnja izmedju 2 tabora je neverovatna (više bi vas radovalo da oni drugi "crknu" nego da firma počne lepo da radi
4. Mesto da ste ujedinjeni vi se mrzite i gledate kako da prevarite jedni druge
5. Izgleda da je većini stalo samo da proda akcije - firma kao da vas i ne zanima
6. Uopšte niste svesni šta znači većinski vlasnik
7. Ugovori i činjenice izgleda za vas ništa ne znače - čak sam ja shvatila da Jugoremedija ima 25% u toj novoj firmi, a sad govorite (izgleda) i o 3. firmi... A radnici Luxola koji je vlasništvo Jugoremedije (a time i vas) uopšte vas ne zanimaju? Tako će i većinski da gleda na vas...

Um vam je pomućen, valjda od tih "silih" para koje očekujete, od njih niste u stanju da racionalno sagledate budućnost...

O "prijateljskom" otkupu (po 5 eva) od svojih kolega bolje i da ne govorim...

Sretno vam bilo i daleko vam lepa kuća!

Nedostatak svesti i neshvatanje šta je suština radničkog akcionarstva!!

post2

Možda su "oni" nepismeni i "neobrazovani" - utoliko gore po vas "obrazovane" ako ovako razmišljate i još varate svoje kolege (5 evra po akciji) pa ako ste vi ti "intelektualci" koji treba da pomognu "neobrazovanima" jadna je onda ova država!
Valjda vi treba da budete ti koji će da prosvetle i posavetuje ostatak radika?
Neće valjda država to da radi?
Ali vas interesuje samo da što pre prodate akcije i da što više svojih kolega (koji iz neznanja prodaju akcije po 5 evra) prevarite i ojadite, i držite u neznanju.
Daj mi pare pa nek sutra sve propadne, baš me briga, e to je vaš moto!

Uopšte ne vidim da ste nešto bolji od ovih koje kritikujete, možda ih samo niste razumeli ili se radi O ČISTOJ ZAVISTI?
Nisam siguran...

TITO ::
Moram i ja da se uključim u diskusiju... Većina informacija koje ste ovde izneli je tačna, ali to je samo vrh ledenog brega!!! Pitajte ovog KMEZA šta se desilo sa akcijama koje je ova 45 torka udružila...? udrimile
Ovo je dokaz da čak ni ne poznajete zakon i da ustvari NIŠTA ne znate!
Al zato prosipate otrov i mržnju...

Šta će se desiti?
Hajde da vidimo (TITO) šta ti misliš, šta će se desiti???
Da nije tužno bilo bi smešno...
e nek' si im rekao/la...
Svaka cast na ovom odgovoru..konacno neko ko gleda normalno na ovu situaciju...
jos jednom SVAKA CAST!!!
Nazad na vrh Ići dole
Petarnov
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 32
Datum upisa : 14.01.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 12:31

Jasno se po komentarima moze zakluciti ko kome taboru pripada i KO koga zduzno podrzava , samo nisu 2 vec 3 tabora . treci i naj VECI naj mocniji cuti i radi za sebe, a ostalim prepustili klanje oko gole koske sto nije dobro .SLOGA I JEDINSTVO STA TO NA ZALOST BESE . JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 348688 JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 52653
Nazad na vrh Ići dole
rhcp
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 13
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 12:44

Žao mi je kada o ovako važnoj temi govore ljudi koji ili nisu dobro obavešteni ili su zavidni ili žele da izazovu pometnju među male akcionare iz ko zna kojih razloga.Svako ko bar iole prati tržište lekova u Srbiji zna da se većina proizvođača lekova nalazi u velikoj krizi ( na primer - Galenika , Zdravlje , pa čak i veliki Hemofarm je u buli od 39 miliona evra, pa se Štada čak bavi mišlju da izadje iz posla u Srbiji).Takodje su i sve velike veleprodaje ( Vetfarm,Velefarm,Limiko )u minusima od po nekoliko milijardi dinara.Iz ovoga se može zaključiti da nije čudo što se i Jugoremedija nalazi u finansijskoj krizi, mada je ona uspela da naplati veliki deo svojih potraživanja ali je takav način poslovanja ( prodaje lekove kupcima samo uz avansno plaćanje) učinio da se značajno smanji promet.Zbog ovakvog stanja na tržištu lekova u razgovore o izlasku iz krize između proizvođača i distributera se uključila i država ( mada je ona možda i najveći krivac za to stanje).Videćemo šta će se iz toga izroditi.Jugoremedija ima još jednu otežavajuću okolnost pri poslovanju jer su oko nje počeli da obleću veliki finansijeri jedne stranke iz vladajuće koalicije koji su bacili oko na nju i na svaki način pokušavaju da je ometaju u radu kako bi joj spustili cenu ne bili je kupili što jeftinije.
Što se tiče Luxol farmacije i navodne kradje Jugoremedijinih dobara valda je svima jasno da je menadžment Jugoremedije pod stalnom prismotrom finansijske policije i da oni čekaju i najmanju grešku Deurića da bi ga uhapsili.Da je on na bilo koji način pokrao Jugoremediju za račun Luxol farmacije odavno bi bio u zatvoru.Zato bih molio dežurne pljuvače da ostave tasture( koje im je tata kupio) da se malo ohlade , da izadju u realan svet i da urade nešto sa svojim životima a ne da stalno očekuju da neko drugi uradi nešto za njih .
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2053
Points : 5698
Datum upisa : 06.12.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 13:02

aplauz

I iz zavisti su poslali policiju i ... ništa!

Ako se radnici medju sobom svadjaju, samo može na njihovu štetu da bude.

Za Hemofarm si upravu, Stada je ušla u minus zbog Srbije.

A ako vas "dohvati" NELT onda ste definitivno najebli!!!
Vidi slučaj "Novi Dom" ili "Neoplanta" a koliko čujem, oni su se nameračili...
evo ko je ta ekipa: https://www.aikb.net/info-f5/danko-djunia-veliki-brat-privatizacije-u-srbiji-t855.htm
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 13:47

rhcp ::
Žao mi je kada o ovako važnoj temi govore ljudi koji ili nisu dobro obavešteni ili su zavidni ili žele da izazovu pometnju među male akcionare iz ko zna kojih razloga.Svako ko bar iole prati tržište lekova u Srbiji zna da se većina proizvođača lekova nalazi u velikoj krizi ( na primer - Galenika , Zdravlje , pa čak i veliki Hemofarm je u buli od 39 miliona evra, pa se Štada čak bavi mišlju da izadje iz posla u Srbiji).Takodje su i sve velike veleprodaje ( Vetfarm,Velefarm,Limiko )u minusima od po nekoliko milijardi dinara.Iz ovoga se može zaključiti da nije čudo što se i Jugoremedija nalazi u finansijskoj krizi, mada je ona uspela da naplati veliki deo svojih potraživanja ali je takav način poslovanja ( prodaje lekove kupcima samo uz avansno plaćanje) učinio da se značajno smanji promet.Zbog ovakvog stanja na tržištu lekova u razgovore o izlasku iz krize između proizvođača i distributera se uključila i država ( mada je ona možda i najveći krivac za to stanje).Videćemo šta će se iz toga izroditi.Jugoremedija ima još jednu otežavajuću okolnost pri poslovanju jer su oko nje počeli da obleću veliki finansijeri jedne stranke iz vladajuće koalicije koji su bacili oko na nju i na svaki način pokušavaju da je ometaju u radu kako bi joj spustili cenu ne bili je kupili što jeftinije.
Što se tiče Luxol farmacije i navodne kradje Jugoremedijinih dobara valda je svima jasno da je menadžment Jugoremedije pod stalnom prismotrom finansijske policije i da oni čekaju i najmanju grešku Deurića da bi ga uhapsili.Da je on na bilo koji način pokrao Jugoremediju za račun Luxol farmacije odavno bi bio u zatvoru.Zato bih molio dežurne pljuvače da ostave tasture( koje im je tata kupio) da se malo ohlade , da izadju u realan svet i da urade nešto sa svojim životima a ne da stalno očekuju da neko drugi uradi nešto za njih .
post2
I konacno...jedan post na mestu...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 14:48

rhcp,budite malo precizniji i recite nam na koju ste stranku tacno mislili iz vladajuce koalicije kada ste rekli da su njeni veliki finansijeri poceli da "oblecu"Jugoremediju?Ako pljujete druge stranke i njene finansijere red je bar da ih imenujete.
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 15:08

Linkovi dokumentarnog filma "Mi biramo svoj put"
Film prikazuje radnike-akcionare,koji udruzenim snagama grade novu fabriku-Luxol farmaciju

https://www.youtube.com/watch?v=RHs_i2BQuiw
https://www.youtube.com/watch?v=M8rstNgB8bE
https://www.youtube.com/watch?v=-iBhP_nQrK8

Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 15:35

Lako je graditi fabriku sa tudjim parama,tj. parama ukradenim iz Jugoremedije ! Od kad ste poceli da "zidate" ,radnici Jugoremedije su prestali da dobijaju plate. Cudna podudarnost ! A pravdate se kojekakvim "krizama" i sl.?! Pa za vas nema krize,pre neki dan ste uzeli pet klima uredjaja za vasu "soljicu"(cuvena fabrika koju grade trudbenici sa kazana). Te klime su kostale 200 000 dinara,za vas cijena prava sitnica ! Naravno platila ih je Jugoremedija,koja ih nikad nije ni videla !!!
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 15:48

sljaker ::
Lako je graditi fabriku sa tudjim parama,tj. parama ukradenim iz Jugoremedije ! Od kad ste poceli da "zidate" ,radnici Jugoremedije su prestali da dobijaju plate. Cudna podudarnost ! A pravdate se kojekakvim "krizama" i sl.?! Pa za vas nema krize,pre neki dan ste uzeli pet klima uredjaja za vasu "soljicu"(cuvena fabrika koju grade trudbenici sa kazana). Te klime su kostale 200 000 dinara,za vas cijena prava sitnica ! Naravno platila ih je Jugoremedija,koja ih nikad nije ni videla !!!

Pa što ih ne prijaviš ako je tako?

Pri dnu ove stranice imaš formular za krivičnu prijavu Javnom Tužiocu.
Navedeš sve što znaš i tužilac je dužan da proveri i obavesti te šta je uradio.
Tj. da li će da pokrene tužbu ili neće, naravno ako prijava nije anonimna...
Prijava te ništa ne košta i neobavezuje, jer tužilac odlučuje da li će ili neće da pokrene postupak.
To i svim ostalim, Master & Co. savetujem, da se više ne muće i ne nagadjaju... lepo presavijete tabak, navedete šta imate i pustite tužioca da radi...
Nije valjda da je taj Deurić toliko moćan pa da zaplaši ili podmiti i javnog tužioca??
Evo ovde pri dnu imate forumu prijave:
https://www.aikb.net/info-f5/opomena-advokata-za-fidelinku-i-navip-mineco-nije-kriv-t1138-28.htm

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 15:58

Lepo se rasplamsala diskusija. Pozdrav svima!

Jel se zna datum tendera?
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 16:01

P.S. kao što ste na tom linku videti, nas nekoliko smo presavili tabak i podneli (svako za sebe) krivične prijave protiv večinskog vlasnika Fodelinke!!
Zašto ste vi lošiji od nas???

https://www.aikb.net/info-f5/opomena-advokata-za-fidelinku-i-navip-mineco-nije-kriv-t1138-28.htm

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 18:02

Sve je to lepo i krasno, problem je što će javni tužioc tuženima reći KO ih je prijavio, a njihove malverzacije vide samo oni koji su u fabrici. U prevodu - ako ih neko prijavi, ide automatski otkaz... Ja sam hteo inspekciji da ih prijavim pa sam odustao kad mi je inspektor tražio lične podatke. Znao sam da bi im rekli ko ih je prijavio iako su rekli da ne bi. Tako je prošao i jedan moj poznanik u drugoj firmi pa je završio sa otkazom.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 18:49

Jugoremedija“: I rade i gazduju
S. BULATOVIĆ | 09. decembar 2010. 20:56

Mali akcionari „Jugoremedije“ grade novu fabriku. Radnici sami sakupili 83.000 evra za zemljište i 300.000 evra za gradnju

U OSNIVAČKI kapital nove firme uložili su akcije „Jugoremedije“. Njih 46, radnici i mali akcionari zrenjaninske fabrike lekova, udružili su se u jedinstvenom poduhvatu - gradnji nove fabrike. Podigli su kredite, prodali zemlju i automobile i uspeli da sakupe 83.000 evra za kupovinu zemljišta u industrijskoj zoni jugo-istok Zrenjanina i još 300.000 evra da bi počeli gradnju skladišta, upravne zgrade, a uskoro i proizvodnog pogona „Luksol farmacije“. A grade ih sami radnici - pre ili posle radnog dana u „Jugoremediji“.

Nova fabrika je šansa i za „Jugoremediju“. Da bi dobili GMP sertifikat moraju iz kruga fabrike da izmeste proizvodnju betalaktanskih antibiotika. „Jugoremedija“ bi tako u „Luksol“ uložila postojeću, 30 godina staru opremu, a vlasnici nove fabrike - pogon i zemljište. Antibiotike bi proizvodili zajednički.

- Ova fabrika znači i otvaranje 50 novih radnih mesta - kaže Milena Zlokas, direktorka „Luksol farmacije“. - Mesec dana smo zaustavili gradnju, jer nam je inspekcija zabranila. Nismo imali lokacijsku dozvolu za skladište i upravnu zgradu. Bilo je sporno, jer se ispostavilo da ne postoji plan detaljne regulacije za industrijsku zonu. Sad smo je dobili i nastavljamo gradnju. Od pokrajinskog Sekretarijata za urbanizam moramo još da dobijemo dozvolu za gradnju proizvodnog pogona. Obećali su da će je izdati čim podnesemo sve potrebne papire.

Radnici „Jugoremedije“ već jednom su morali da pobede sistem. Raskinuta je neuspešna privatizacija, ali su mali akcionari godinama protestovali. Među retkima su, koji su posle propale privatizacije, firmu „digli“ na noge i radili punom parom.

- Ušli smo u ovaj posao, jer smo rešili da sudbinu uzmemo u svoje ruke - kaže Branko Topalov, radnik „Jugoremedije“ i suvlasnik buduće fabrike. - Imali smo loše iskustvo sa prvom privatizacijom. Da se to ne bi ponovilo, osnovali smo svoje preduzeće.



Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 18:55

Ronin ::
Sve je to lepo i krasno, problem je što će javni tužioc tuženima reći KO ih je prijavio, a njihove malverzacije vide samo oni koji su u fabrici. U prevodu - ako ih neko prijavi, ide automatski otkaz... Ja sam hteo inspekciji da ih prijavim pa sam odustao kad mi je inspektor tražio lične podatke. Znao sam da bi im rekli ko ih je prijavio iako su rekli da ne bi. Tako je prošao i jedan moj poznanik u drugoj firmi pa je završio sa otkazom.

Nemaš čega da se plašiš ako si u pravu!

Ako si toliko plašljiv i ako svi znate da kradu, što vas 100 ili 200 ne potpiše prijavu?

A i otkaz ne možeš da dobiješ dok traje postupak! Javni tužilac mora da te štiti!

Ovako ispada da ste kukavice... i da samo plačete po forumima!

Master kaže da se ničega ne boji! Neka vas ona organizuje...kaže i da se ne boji otkaza.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 19:24

Limited011 ::
Ronin ::
Sve je to lepo i krasno, problem je što će javni tužioc tuženima reći KO ih je prijavio, a njihove malverzacije vide samo oni koji su u fabrici. U prevodu - ako ih neko prijavi, ide automatski otkaz... Ja sam hteo inspekciji da ih prijavim pa sam odustao kad mi je inspektor tražio lične podatke. Znao sam da bi im rekli ko ih je prijavio iako su rekli da ne bi. Tako je prošao i jedan moj poznanik u drugoj firmi pa je završio sa otkazom.

Nemaš čega da se plašiš ako si u pravu!

Ako si toliko plašljiv i ako svi znate da kradu, što vas 100 ili 200 ne potpiše prijavu?

A i otkaz ne možeš da dobiješ dok traje postupak! Javni tužilac mora da te štiti!

Ovako ispada da ste kukavice... i da samo plačete po forumima!

Master kaže da se ničega ne boji! Neka vas ona organizuje...kaže i da se ne boji otkaza.

Naravno samo napred. Inspekciji rada prijavis bez ikakvih posledica. A mozes i preko sindikata Mirka Maleseva da to oni urade umesto vas. Bili su svojevremeno zajedno Deuric i on dok su rusili Ninija. A ima i drugih mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
rhcp
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 13
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 19:28

Profesionalcu: Mislio sam da je to poznata stvar - da Momir je u pravu , u pitanju je NELT i SPS ali se nadam da nije u pravu sa onim naje....
Za sljakera i ronina : Ocigledno da niste procitali moj prvi post jer ste tu mogli procitati zasto u Jugoremediji kasni plata ( uzgred budi receno danas je prosla plata ).Sto se tice onog " da se Luxol farmacija gradi tudjim parama" slobodno presavi tabak i tuzi a za otkaz ne brini jer je poznato da Deuric nikom nije dao otkaz ( mada su mnogi od njih zasluzili otkaz ) - on najbolje zna sta to znaci za svaku porodicu.Kada su se u Jugoremediju vratili radnici koji su dobili otkaz od Ninija, u Remeviti , sestrinskoj firmi Jugoremedije, je radilo 60 radnika.Remevita je u sudskoj deobi pripala Niniju.Po logici stvari i ti radnici su trebali da ostanu u Remeviti koja se ubrzo ugasila a Deuric je sve te radnike prebacio u Jugoremediju i sada ga neki od njih pljuju.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 20:10

rhcp ::
Profesionalcu: Mislio sam da je to poznata stvar - da Momir je u pravu , u pitanju je NELT i SPS ali se nadam da nije u pravu sa onim naje....
Za sljakera i ronina : Ocigledno da niste procitali moj prvi post jer ste tu mogli procitati zasto u Jugoremediji kasni plata ( uzgred budi receno danas je prosla plata ).Sto se tice onog " da se Luxol farmacija gradi tudjim parama" slobodno presavi tabak i tuzi a za otkaz ne brini jer je poznato da Deuric nikom nije dao otkaz ( mada su mnogi od njih zasluzili otkaz ) - on najbolje zna sta to znaci za svaku porodicu.Kada su se u Jugoremediju vratili radnici koji su dobili otkaz od Ninija, u Remeviti , sestrinskoj firmi Jugoremedije, je radilo 60 radnika.Remevita je u sudskoj deobi pripala Niniju.Po logici stvari i ti radnici su trebali da ostanu u Remeviti koja se ubrzo ugasila a Deuric je sve te radnike prebacio u Jugoremediju i sada ga neki od njih pljuju.

Mozda je tebi plata prosla(kao i ostalima iz soljice koji primaju kes na ruke,mimo svih racuna),ali meni i ostalima iz jugoremedije nije !Toliko o plati.
Sto se tice tuzbe,u ovoj lopovskoj drzavi sudstvo funkcionise po onoj narodnoj kadija te tuzi,kadija ti sudi. To sto mi ovde pisemo zna i sup zrenjanin ali se nista ne preduzima !Pa ti sad izvoli mecki na rupu !
Sudice njemu bog za sve ljude koje je prevario,pokrao i preveo zedne preko vode !
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 20:14

rhcp ::
Profesionalcu: Mislio sam da je to poznata stvar - da Momir je u pravu , u pitanju je NELT i SPS ali se nadam da nije u pravu sa onim naje....
Za sljakera i ronina : Ocigledno da niste procitali moj prvi post jer ste tu mogli procitati zasto u Jugoremediji kasni plata ( uzgred budi receno danas je prosla plata ).Sto se tice onog " da se Luxol farmacija gradi tudjim parama" slobodno presavi tabak i tuzi a za otkaz ne brini jer je poznato da Deuric nikom nije dao otkaz ( mada su mnogi od njih zasluzili otkaz ) - on najbolje zna sta to znaci za svaku porodicu.Kada su se u Jugoremediju vratili radnici koji su dobili otkaz od Ninija, u Remeviti , sestrinskoj firmi Jugoremedije, je radilo 60 radnika.Remevita je u sudskoj deobi pripala Niniju.Po logici stvari i ti radnici su trebali da ostanu u Remeviti koja se ubrzo ugasila a Deuric je sve te radnike prebacio u Jugoremediju i sada ga neki od njih pljuju.

Nisam dobila poruku od banke da je prosla plata, mozda u Luxol Farmaciji. A ovo za 60 radnika Remevite. Prica je bila ova, ponudili ste im da daju sami jer ce ih kao svakako dobiti, a vi ste im obecali da cete ih ponovo zaposliti na odredjeno vreme ako ovo urade. Medjutim ljudi nisu pristali da potpisu te otkaze i bili su u pravu jer su na njihova radna mesta trebali da dodju uza i sira rodbina strajkaca. Ovo dobro znam jer sam ja jedan od njih (tj trebala sam da dobijem za stalno), i bilo mi je strasno krivo svojevremeno kad ste ljude lagali da ce te ih ponovo zaposliti (ali opet cutala sam jer je i meni bio potreban posao). Da li znate koliko su meseci radnici remevite radili sa nizim koeficientom u odnosu na radnike jugoremedije, zar to nije bila presija na te radnike. Recimo fizicki radnik u Jugoremediji je maltene imao isti koeficient kao tehnicar u Remeviti, sa ovim se ne hvalite.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 20:18

Ako ni ne probaš nemaš pravo da kukaš!

I u najbolje uredjenoj PRAVNOJ državi, država ne ide od vrata do vrata i nudi svojim gradjanima njihovo pravo!
Ne, i u tako visoko uredjenim PRAVNIM državama MORAŠ SAM da tražiš svoje pravo!!!!
Toliko!

P.S. Ako ni za šta nemate petlju i ako stalno treba da vas neko vodi kroz život... ćutite i pokrite se ušima!!
cekic

Odavno sam vam rekao: kod novog većinskog pola vas će ali pod ODMAH da dobije otkaz (sa ili bez otpremnine) !!!
Raspitajte se šta je to radničko akcionarstvo, pa onda dodjite da razgovaramo...
Pa vi vidite da li je najbolje da prodate akcije??
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 20:40

Tako je, nijedna vrata nece se sama otvoriti.

Vama je izgleda potreban novi idejni vodja tipa Leha Valense.

Imate li ga??? Pronadjite ga u svojim redovima ima tu sigurno novih Deurica Pecikoze. Ako ne skupite neku lovu i kod dobrog advokata pa neka prevrce akte. govor
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/10/2010, 21:34

Pa ovo je gore nego što sam mogla da sanjam u najgorem snu!! titanik

Da rezimiram:

Gomila vas (večina) nema hrabrosti ni za šta (osim za ogovaranje i zavist) - ono: daj mi moju platicu i nemoj da me stavljaš pred neke odluke jer nisam navikao, volim brate da drugi misli o meni, a ja da zakeram i ogovaram (ali ne glasno)!!
Jel tako? JESTE !!

E i onda se ohrabi "bravar" ili beše li "portir" Deurić i digne glas, vi za njim, jer "samo-nemoj-da-ja-moram-da se-izjasnim" - neka se neko drugi za mene bori, pa ako ne uspe, to če biti dokaz da se i ne treba ni za šta boriti, a i uvek mogu da kažem da su me drugi nagovorili...
Jel tako? Jeste!

E, pa Deurić i neka ekipica je videla da ste seronje, preplašena marva, bez hrabrosti i da samo umete da idete za "ovnom" predvodnikom, to mu (kao svakom neobrazovanom liku) daje krila i Deurić "izlazi izvan svojih okvira"!
(nadam se da uspevate da sledite moje misli, ili je ovo velika nauka za vas?)

Dakle, čovek (uz podršku onih 45) shvati da sa malo inicijative i nešto hrabrosti može čudo da se napravi i krene da ostvaruje svoj kapitalistički san!
Opaska: ako niste znali - živimo u kapitaliznu (lična inicijativa, snalažljivost, hrabrost) - SAMOUPRAVLJANJE je crklo još 89.!!

Dakle: sada vidite da oni (boga mi) mogu i da profitiraju zbog te svoje hrabrosti, pa hajde da im nakačimo policiju na vrat (jer to što oni rade u samoupravljanju nije dozvoljeno lale ) - kad ono: ćorak, policija kaže: sve je OK!

E, to vam se ne dopada, to mora da je neka zavera, lopovluk (sasvim sigurno) ali nemamo dokaze, a i ako i neki dokaz postoji NIKO ne sme ni da se oglasi (osim ovako, anonimno, na forumu)!!

A sad još i taj TENDER!! Jbmli ga, šta da radimo, treba doneti odluku?
Što nam država ne kaže šta da radimo? Mi nismo navikli da SAMI donosimo odlkuke!!
Ono, pare su primamljive - daj PARE, PAREEEE!! Jednom se živi! farao

Hm... a šta ćemo posle? Šta ako novi gazda (a hoće sigurno) otpusti 50% nas?
Štrajkovaćemo, tražićemo od države da (ponovo) poništi privatizaciju... od

E, pa neće moći! Pa daj onda da bar i ovoj ekipi (46) crkne krava, to su i onako lopovi (nema dokaza, a i da ih ima, niko ne sme da pisne)!!

A onda i ova Master koja se navodno ne boji ničega, i zna "sve" i zna da su to lopovi, (ona je "obrazovana" - zna čak i LATINSKI love3 - verovatno PRAVNICA u firmi) - ona gleda kako da "otme" što jeftinije akcije od svojih koleginica i HOĆE PAREEEEE!! :bla:

Dakle: NEMA OD VAS NIŠTA!!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/11/2010, 04:41

Novi gazda može odmah da otpusti ne polovinu od 700 sa platnog spiska već celih 400 ljudi koji primaju platu a nogom nikad nisu kročili u firmu, dakle to neće biti problem.
Što se tiče ideje o prijavama inspekciji, već sam rekao prvo što inspektor kaže posledavcu je ko ih je prijavio, što mu dođe da bih izleteo pre pokretanja postupka. Zaboravljate da je ova država svakakva samo ne pravna.
Što se tiče Pecikoze, on je predsednik sindikata i član upravnog odbora, toliko o njemu.

Što se plata tiče, nisu prošle danas, možda samo šoljičarima.

@rhcp
Pročitao sam vaš prvi post i znam da je menadžment pod stalnom prismotrom, s tim da je postupak trenutno pauziran dok se ne proda fabrika - da li se samo meni čini da "neko" to zna i korist? udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Tako je,potpuno ste u pravu.Ko nezna istinu ,neka čita između redova!   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/11/2010, 12:35

Ronin ::
Novi gazda može odmah da otpusti ne polovinu od 700 sa platnog spiska već celih 400 ljudi koji primaju platu a nogom nikad nisu kročili u firmu, dakle to neće biti problem.
Što se tiče ideje o prijavama inspekciji, već sam rekao prvo što inspektor kaže posledavcu je ko ih je prijavio, što mu dođe da bih izleteo pre pokretanja postupka. Zaboravljate da je ova država svakakva samo ne pravna.
Što se tiče Pecikoze, on je predsednik sindikata i član upravnog odbora, toliko o njemu.

Što se plata tiče, nisu prošle danas, možda samo šoljičarima.

@rhcp
Pročitao sam vaš prvi post i znam da je menadžment pod stalnom prismotrom, s tim da je postupak trenutno pauziran dok se ne proda fabrika - da li se samo meni čini da "neko" to zna i korist? udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 11 Icon_minitime12/11/2010, 13:03

[quote]rhcp ::
Profesionalcu: Mislio sam da je to poznata stvar - da Momir je u pravu , u pitanju je NELT i SPS ali se nadam da nije u pravu sa onim naje....
Za sljakera i ronina : Ocigledno da niste procitali moj prvi post jer ste tu mogli procitati zasto u Jugoremediji kasni plata ( uzgred budi receno danas je prosla plata ).Sto se tice onog " da se Luxol farmacija gradi tudjim parama" slobodno presavi tabak i tuzi a za otkaz ne brini jer je poznato da Deuric nikom nije dao otkaz ( mada su mnogi od njih zasluzili otkaz ) - on najbolje zna sta to znaci za svaku porodicu.Kada su se u Jugoremediju vratili radnici koji su dobili otkaz od Ninija, u Remeviti , sestrinskoj firmi Jugoremedije, je radilo 60 radnika.Remevita je u sudskoj deobi pripala Niniju.Po logici stvari i ti radnici su trebali da ostanu u Remeviti koja se ubrzo ugasila a Deuric je sve te radnike prebacio u Jugoremediju i sada ga neki od njih pljuju.

Po načinu na koji veličate rukovodstvo,vidim da niste upoznati sa vansudskim poravnanjem koje je potpisano između bivšeg poslodavca i sada trenutnog.Zapitajte se zašto nije svim radnicima podelio otkaze?Zato što nije smeo,jer je jedan od uslova bio da se radnici Remavite prebace na Jugoremediju.Isto tako samo želim da kažem da ništa nije kao što je predstavljeno i na tacni servirano,a o saradnji da nepričamo.Vreme će pokazati,kada klupče počne da se odmotava.
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 11 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)
» LUXOL AD ZRENJANIN - LUXL
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: