BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/5/2010, 14:34

Slazem se potpuno sa vama,znali su sta rade i kako ce da odrade naustrb ostalih. jedino je pitanje da li ce uspeti da odrade do kraja ili nece.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/5/2010, 14:57

Da da sad su im misli i u jednoj i u drugoj firmi.

Cudi me da to jos neko u Srbiji nije pokusao, mada ko zna eto im primera.

Prvo treba biti radnicki lider, pa direktor, pa politicar i na kraju investitor. od

A tek veze i vezice sa aktuelnom vlascu. veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/5/2010, 15:03

Sve je moguce uraditi u ovoj drzavi ako imate precutnu saglasnost nekoga na vlasti. Mada iskreno mislim da su malo precenili svoje mogucnosti i da ce ih to mnogo kostati na kraju. Ne radujem se nicijoj nesreci, ali mi je mrsko gledati svakodnevno njihova ozarena lica koja likuju nad nama. Ponasaju se kao da smo njihovi kmetovi, a mnogi od njih imaju jedva zavrsenu srednju skolu (i to je diskutabilno).
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/5/2010, 21:35

@milojka post2
Bravo ! Konacno da neko ( sem mene )nazove stvari pravim imenom . Sve ce se jako brzo znati...
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 00:18

Milojka ::
Ja licno nemam akcija, ali zelim redovne prihode, stvarno treba biti veliki majstor (ili lopov) i dovesti farmaceutsku firmu maltene do stecaja. Stvarno zelim da se firma sto pre proda i ovi veliki radnici (45) konacno spuste iz oblaka. podela strajkaci i ne strajkaci je bila vidljiva od samog pocetka, ali sad je i ovih velicanstvenih 45 steklo veliki broj protivnika medju donedavnim saborcima.
@Milojka
Da li vi znate sta pricate???Kakav vam se stecaj mota po glavi???Ja stvarno ne razumem kako mozete tako nesto da kazete...Akcije Jugoremedije ce se uskoro prodati i to po ceni od najmanje 15e po akciji...Budite zahvalni tim strajkacima sto su omogucili tu cenu,da je fabrikom i dalje upravljao NINI(koji je proslog meseca,ako se ne varam ,uhapsen)fabrika bi bila u stecaju,radnici bi ostali bez posla,a akcionari ne bi videli ni paru od akcija,cija je ponavljam danas minimalna cena 15 e!!!!
A tih "45 velicanstvenih" su bili bez plata i godinama tako da za njih ovo kasnjenje nije nista,a i vi ako ste radili za vreme dok su oni bili van fabrike bili ste bez plata i po nekoliko meseci,pa se niste pitali gde su pare,koliko je Nini pokrao,sta je kupio i sta gradi....Niste smeli bre da zucnete...Pa tih "45 velicanstvenih" su obicni ljudi,"bravari" kako ih mnogi nazivaju,pa sta vi mislite da li bi ljudi iz vrha drzave,tajkuni i drugi mocnici dozvolili tim ljudima da rade na nacin na koji to nije dozvoljeno,pa odmah bi im nasli i dlaku u jajetu,samo da ih sprece,kao sto i sada traze kojekakve dozvole,ali polako,sve ce se to srediti i gradnja ce se nastaviti...nista se vi ne brinite...
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 06:12

Izvinjavam se ali nisam radila dok je Nini drzao fabriku kao prvo. kao drugo medju tih 45 ima par ljudi koji su stvarno ok i postujem ih ali su zavedeni od strane ostalih slihtara i ulizica. Mnogi ljudi koji su se stvarno borili za povratak strajkaca u fabriku su sklonjeni a na njihovo mesto postavljeni ljudi sa kojima se moze upravljati. Koliko znam nisu se samo ovih 45 borili za povratak vec njih oko 200(slobodno me ispravite ako gresim), a kome je ponudjeno da uloze akciju u novu fabriku, opet samo odabranima. Firma je trenutno u blokadi nekoliko desetina miliona dinara, prosla godina zavrsena sa ko zna kolikim minusom, a krediti bankama jos nisu ni poceli da se otplacuju. Da li hocete da kazete kako je ovo veliki uspeh, ili se ovo namerno radilo. Nisam ekonomista ali mi ovo uopste ne zvuci dobro. kao sto sam vec bila naglasila par postova iznad, JA ZELI SVOJU PLATU NA VREME, zelim da radim ponovo u fabrici kakva je Jugoremedija bila svojevremeno. Trenutno, gigant je na kolenima, cijom krivicom?, videcemo, verovatno uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 14:38

Milojka ::
Izvinjavam se ali nisam radila dok je Nini drzao fabriku kao prvo. kao drugo medju tih 45 ima par ljudi koji su stvarno ok i postujem ih ali su zavedeni od strane ostalih slihtara i ulizica. Mnogi ljudi koji su se stvarno borili za povratak strajkaca u fabriku su sklonjeni a na njihovo mesto postavljeni ljudi sa kojima se moze upravljati. Koliko znam nisu se samo ovih 45 borili za povratak vec njih oko 200(slobodno me ispravite ako gresim), a kome je ponudjeno da uloze akciju u novu fabriku, opet samo odabranima. Firma je trenutno u blokadi nekoliko desetina miliona dinara, prosla godina zavrsena sa ko zna kolikim minusom, a krediti bankama jos nisu ni poceli da se otplacuju. Da li hocete da kazete kako je ovo veliki uspeh, ili se ovo namerno radilo. Nisam ekonomista ali mi ovo uopste ne zvuci dobro. kao sto sam vec bila naglasila par postova iznad, JA ZELI SVOJU PLATU NA VREME, zelim da radim ponovo u fabrici kakva je Jugoremedija bila svojevremeno. Trenutno, gigant je na kolenima, cijom krivicom?, videcemo, verovatno uskoro.
tacno je da se oko 200 ljudi borilo ,i svima je ponudjeno da ucestvuju zajedno u osnivanju nove fabrike,na pocetku ih je bilo oko 60 koji su pristali,da bi na kraju ostalo samo tih 45 ljudi...
Firma nije u blokadi zato sto ne posluje dobro,vec zato sto je radjena rekonstrukcija,kako bi ona mogla da nastavi sa daljim radom,to je bilo nesto sto je jednostavno moralo da se uradi...
A VELIKI je uspeh sto se firma vratila iz velikih dugova koji su nastali za vreme Ninija,sto je izvrsena rekonstrukcija fabrike,sto su plate bile redovne(izuzev poslednjih par meseci kada je kasnila po nedelju dana)...pa imajte malo strpljenja ljudi
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 18:29

@kmez
Predpostavljam da ste i vi medju tih 45-oro ? Izvinite ako gresim. A da li je VELIKI uspeh sto je Aventis OTKAZAO potpisivanje ugovora o novim licencima, jer je tih 45-oro INSISTIRALO da Aventis da i Luxol farmaciji ugovor za neke lekove,pa su nakon toga trazili da Aventis ne potpise ugovor sa Jugoremedijom , nego SAMO sa Luxol farmacijom, pa su ljudi iz Aventisa poludeli i otkazali potpisivanje ???? A sve vec bilo spremno, francuska ambasada poslala pozivnice, trebalo je ljudi iz Vlade da prisustvuju, ispao je skandal . Stvarno, i to je veliki uspeh.
OTKUD njima 45-oro milioni koje uplacuj kao pozajmicu na racun Luxol farmacije, a do juce su su bili gologuzani ? Sta mislite, da je nemoguce doci do bankarskih izvoda Luxol farmacije? A u isto vreme Jugoremedija ne prima platu. Da li znate da je ceo predmet protiv Zdravka i nekolicine od tih 45-oro stopiran u tuzilastvu dok se ne prodamo, jer sve vrvi od krivicnih dela i zloupotreba sluzbenih polozaja ?
Nini je, bar kupovao masine za Jugoremediju, i bio san snova u odnosu na ove kvazi radnike-samoupravljace. Lepo je gospodja koja je ekonomista pitala na tribini Zdravka gde se "izgubilo" 9 miliona evra , jer kada se sve sabere, krediti, prihod od prodaje Medele, cena rekonstrukcije, i zaduzenje Jugoremedije ( oko 14 miliona e ) ne zna se gde je nestalo " tricavih " 9 miliona evra. Prodali su Medelu, firmu koja je zaradjivala, i to se zna kome PECONIJU tj NINIJU protiv kojeg su se borili, da bi kao uradili rekonstrukciju, ali svojih kuca, vikendica i dzepova. Da, i da bi uzeli milionske odstete jer su bili ugozeni dok su sedeli kuci i strajkovali, plus kamate... A da, i trebalo je nakon ulaska u fabriku zaposliti svakome od zasluznih po jednog ili 2 clana familije.
Danas su vozaci doneli menice u vrednosti od 10 miliona dinara, svaki dan donose, ali blokada se ne smanjuje, nego raste, ali zato se gradi Luxol f. Gde su ti Jugoremedijini milioni ? Proizvodnja radi punom parom , lekovi se prodaju, naplacuju, a pare kod 45-orkr.
Milovan Kurucev-bravar i clan 45-orke je umesto predsednika Komisije za nabavku osnovnih sredstava, potpisao da je kupljen kompresor za Jugoremediju kao osnovno sredstvo ???? Pa i jeste kupljen kompresor vrednosti par desetina hiljada e, Jugoremedijinim parama, ali ne za Jugoremediju, vec za Luxol farmaciju !
Oni vise ne prezaju ni od cega, to je otvorena kradja. A plate za nas ostalih 450 radnika nema, jer smo u blokadi.
No, sve je to sada nebitno.
UKLJUCILA SAM SE SAMO DA OBRADUJEM SVE AKCIONARE INFORMACIJOM KOJU SAM DOBILA IZ AGENCIJE ZA PRIVATIZACIJU, DA JE OBJAVLJIVANJE TENDERA ZA 2 NEDELJE. SRECNO.
armo
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 18:50

post2
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 18:53

Jos se ja cudim sto nigde nema informacije o potpisivanju ovog ugovora! Nemam reci za ovaj narod vise! . Kako je moguce da neko insistira i mesa u poslovanje druge firme i utice na otkazivanje takvih poslova. Sta ceka policija? Ionako smo sinoc iznervirali celu Francusku sa Davis kupom, sada su nam lepo vratili. Uostalom svarno vise nema smisla polemisati ovde ako je tender uskoro.

Pozdrav za insajdere!
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 21:38

@MASTER
Lecite komplekse na drugom mestu...nemojte ovde da sirite lazne informacije...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 22:13

@kmez
Videcemo kada dodje novi vlasnik, i kada se sve otkrije ( mada se i sada dosta zna ). Ja nemam cega da se bojim, radicu i DOBIJACU platu, za razliku od sada. Sada radim, kao i sve moje kolege da bi se izgradila Luxol farmacija...
A 45-orka ce biti na ulici jer su neradnici, bunadzije, samoupravljaci-gazde, tj. ispravka, oni sebe nazivaju kapitalistima.
A neki ce biti i po zatvorima, mozete da ih obilazite, posto su oni tako uspesni i divni. od
A o Jugoremediji, tj. o mahinacijama, zloupotrebama sluzbenog polozaja, kradjama, znam toliko toga da mogu da procenim sta je lazna a sta tacna informacija. Ne brinite, privredni kriminal ce sve to utvrditi, bez problema.
Uzece i laptop koji se sakriva po Ankicinoj kancelariji, na kojoj su samo placanja prema i za Luxol farmaciju-malo cudno s obzirom da je ona direktorica finansija Jugoremedije? Ne mogu vise prostim knjigovodstvom da prate koliko kradu i na koje nacine peru pare, pa im treba knjigovodstveni program. Pored programa koji imaju za pracenje kredita-posto smo se toliko zaduzili, da to vise ne moze da se prati-ipak treba tu Luxol farmaciju ozidati, platiti licence, itd.
Sva "sreca" sto KRADU intelektualnu svojinu Jugoremedije, proizvodne procese i sl. narezuju na cd-ove, skidaju na usb, kopiraju stariju dokumentaciju... inace bi i to Jugoremedija morala da kupi od nekog.
Mene ti ljudi ne interesuju, ja samo hocu da se prodamo, i da dodje gazda, kakav god, bice bolji od njih. Nemam ja nista protiv sto kradu, ali oni vode firmu u stecaj. E to je problem. Malo malo nema plate, a njihova fabrika nikla kao iz vode.
Vreme je najbolji sudija, sve ce se jako brzo znati, i izaci ce sve na videlo.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/6/2010, 23:59

Da li je stvarno istina ono sa Aventisom, ako jeste, onda je to velika sramota. nikako da nadjem u nekim vestima i procitam. Ali seci granu na kojoj se sedi je udrimile
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 07:45

@ milojka
Pa naravno da je istina. Ne ocekujte da na lokalnoj televiziji Santos cujete nesto o tome, jer je dobro poznato da Jugoremedija placa 500 hiljada mesecno ne da bi se izvestavalo o Jugoremediji, nego da se ne bi izvestavalo o mahinacijama i sl. Jos kada se zna da je "devojka" vlasnika Tv Santos-a direktorica finansija Ju, Ankica, jasno je sve...Toalet papira nema u fabrici, ali Santosu se u dan placa.
Nema veze, kao sto rekoh, nece oni jos dugo. Nadam se da ce tender biti uspesan, jer fabrika ima perspektivu, i vredi, uprkos svemu.
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 13:16

MASTER ::
@kmez
Videcemo kada dodje novi vlasnik, i kada se sve otkrije ( mada se i sada dosta zna ). Ja nemam cega da se bojim, radicu i DOBIJACU platu, za razliku od sada. Sada radim, kao i sve moje kolege da bi se izgradila Luxol farmacija...
A 45-orka ce biti na ulici jer su neradnici, bunadzije, samoupravljaci-gazde, tj. ispravka, oni sebe nazivaju kapitalistima.
A neki ce biti i po zatvorima, mozete da ih obilazite, posto su oni tako uspesni i divni. od
A o Jugoremediji, tj. o mahinacijama, zloupotrebama sluzbenog polozaja, kradjama, znam toliko toga da mogu da procenim sta je lazna a sta tacna informacija. Ne brinite, privredni kriminal ce sve to utvrditi, bez problema.
Uzece i laptop koji se sakriva po Ankicinoj kancelariji, na kojoj su samo placanja prema i za Luxol farmaciju-malo cudno s obzirom da je ona direktorica finansija Jugoremedije? Ne mogu vise prostim knjigovodstvom da prate koliko kradu i na koje nacine peru pare, pa im treba knjigovodstveni program. Pored programa koji imaju za pracenje kredita-posto smo se toliko zaduzili, da to vise ne moze da se prati-ipak treba tu Luxol farmaciju ozidati, platiti licence, itd.
Sva "sreca" sto KRADU intelektualnu svojinu Jugoremedije, proizvodne procese i sl. narezuju na cd-ove, skidaju na usb, kopiraju stariju dokumentaciju... inace bi i to Jugoremedija morala da kupi od nekog.
Mene ti ljudi ne interesuju, ja samo hocu da se prodamo, i da dodje gazda, kakav god, bice bolji od njih. Nemam ja nista protiv sto kradu, ali oni vode firmu u stecaj. E to je problem. Malo malo nema plate, a njihova fabrika nikla kao iz vode.
Vreme je najbolji sudija, sve ce se jako brzo znati, i izaci ce sve na videlo.
@MASTER
Idemo redom...Pitanje je hocete li ostati zaposleni kada dodje novi gazda,tako da imate cega da se plasite.Sada radite za vasu platu,koja mozda malo kasni,ali je vi dobijate,ne ide u Luxol farmaciju...Da li vi obilazite Ninija dok je u zatvoru,posto vidim da ga velicate i dizete u nebesa,nadate se jos potajno da ce se vratiti...i ne brinite,niko od tih 45-oro nece u zatvor jer je tu sve ispravno,da nije,vec danas bi bili iza resetaka...tako da ne brinite vi za njih...
Samo ne znam kakav ste vi radnik???meni se cini da ste vi neka "radio Mileva" koja ide i samo slusa krive informacije,preuvelicava i pobunjuje ljude...bas takvi strucnjaci ce trebati novom gazdi..samo napred...
Ne bih ja bas imao pozitivno misljenje o novom gazdi,sigurno ce smanjiti broj zaposlenih,mozda i plate,produziti radno vreme i ko zna jos sta ,samo da natera radnika da da otkaz,a on ce uzimati druge ljude sa biroa,pomocu kojih ce dobijati novcana sredstva i tako u krug...
A ono ste lepo rekli..."Vreme je najbolji sudija" tacno tako...vreme ce pokazati da li ste vi ili ja u pravu...Citajte malo prethodne postove,ja nisam pogresio u vezi cene akcija,kada su svi govorili kako bi ih prodali po ceni od 5 evra i to odmah,a kada su videli da je posle odredjenog vremena minimalna cena akcija 15 evra,svi su ucutali...tako ce biti i sada...vreme ce pokazati,a ja znam da cu biti u pravu u vezi svega sto sam rekao...
pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 18:04

Kmez ::
Idemo redom...Pitanje je hocete li ostati zaposleni kada dodje novi gazda,tako da imate cega da se plasite.Sada radite za vasu platu,koja mozda malo kasni,ali je vi dobijate,ne ide u Luxol farmaciju...Da li vi obilazite Ninija dok je u zatvoru,posto vidim da ga velicate i dizete u nebesa,nadate se jos potajno da ce se vratiti...i ne brinite,niko od tih 45-oro nece u zatvor jer je tu sve ispravno,da nije,vec danas bi bili iza resetaka...tako da ne brinite vi za njih...
Samo ne znam kakav ste vi radnik???meni se cini da ste vi neka "radio Mileva" koja ide i samo slusa krive informacije,preuvelicava i pobunjuje ljude...bas takvi strucnjaci ce trebati novom gazdi..samo napred...
Ne bih ja bas imao pozitivno misljenje o novom gazdi,sigurno ce smanjiti broj zaposlenih,mozda i plate,produziti radno vreme i ko zna jos sta ,samo da natera radnika da da otkaz,a on ce uzimati druge ljude sa biroa,pomocu kojih ce dobijati novcana sredstva i tako u krug...
A ono ste lepo rekli..."Vreme je najbolji sudija" tacno tako...vreme ce pokazati da li ste vi ili ja u pravu...Citajte malo prethodne postove,ja nisam pogresio u vezi cene akcija,kada su svi govorili kako bi ih prodali po ceni od 5 evra i to odmah,a kada su videli da je posle odredjenog vremena minimalna cena akcija 15 evra,svi su ucutali...tako ce biti i sada...vreme ce pokazati,a ja znam da cu biti u pravu u vezi svega sto sam rekao...
pozdrav...

Kmez,jedina sigurna stvar na ovom svetu jeste smrt,a sve ostalo je relativno i podlozno velikim gubicima.

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Jgrm
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 20:24

@profesionalac post2
@kmez Ne brinite se vi za moj posao, ja , za razliku od 45-orke IMAM fakultetsku diplomu, i to ne makar koju. Ne moram da radim u Jugoremediji, ali smatram da ce dolaskom novog gazde i menadzmenta, biti cenjeni strucni ljudi, naravno i placeni. Koliko je samo mojih kolega pobeglo u proteteklih par godina, ne mogu svih ni da se setim.Ja sam zaista redak radnik ! Zamislite, radim a ne dobijam platu, dok vasa 45-orka ne ulazi u Jugoremediju, zida Luxol f. Jugoremedijinim parama, a dobija platu, jer je Zdravko naredio da se njima pisu tkz. osmice, kao da rade. Oni ce sigurno imati veliku perspektivu kod novog gazde, svi obozavaju takve radnike. Ali, i tu postoji kvaka, svaki put kada ne dodju na posao, u duploj evidenciji koju vode par casnih ljudi u toj firmi, to i pise. A po zakonu, disciplnski postupak protiv radnika moze da se sprovede do godinu dana unazad. Svima ce lepo biti skinuto s plate.
A sta tek reci za njihove zene, i ljubavnice, koje godinama ( od 2007 ) dobijaju platu, tj. na platnom spisku su, a ne pojavljuju se u firmi? i njih ce obozavati novi gazda, zasigurno.
99 99
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 20:34

Master@ ccccc....... ovo nisam znao. Tu ima mesta i za neku tv seriju.
A sta tek reci za njihove zene, i ljubavnice, koje godinama ( od 2007 ) dobijaju platu, tj. na platnom spisku su, a ne pojavljuju se u firmi? i njih ce obozavati novi gazda, zasigurno.
99

Nije da ima i moj zemljak Milovan Kurucev. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 21:52

@pepsiman
Kako ko, neome zena dobija platu, nekome ljubavnica, ali nema veze, to su njihove stvari, rezultat je isti, dobijaju platu, a ne dolaze u firmu . Mozda su se tu oni ugledali na Zdravka, znas da je on poznat po svojim konkubinama...No, opet ponavljam, bas me briga za njihova seksualna opredeljenja i licne odnose. love3
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/7/2010, 23:22

Ma puci ce i njima jednog dana kondom kao i Wilkiliksu pa ce i oni 2 godone u zatvor.JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 355363

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 02:55

@Master:
Ne znam da li znaš, ali na platmnom spisku fabrike ima 700 ljudi...!!! Od njih je samo oko 250 svakodnevno u fabrici.
A činjenicu da je predsednik sindikata istovremeno i član upravnog odbora da i ne pričam. A u upravnom odboru mislim da je većina sa III stepenom stručne spreme...
Pomenuću i da su davali ogromne priloge crkvama i manastirima (npr računare iz fabrike) - da nisu mislili da mogu da otkupe svoje grehe pred Bogom?

Činjenica je: ljudi su im verovali i pustili su ih da rade misleći da rade za njih(radnike i fabriku) iluzija je sada raspršena i istina je očigledna, jedino je pitanje da li ima vremena da se nešto spase.

Istina je kao voda: uvek nađe put da izađe na površinu!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 07:29

@Ronin post2
Sve znam, ali mi je bolje kada ne razmisljam o tome. Samo da se mi prodamo, a svako ce proci kako je i zasluzio.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 15:18

Da dodam i jednu pretpostavku: ugovor sa Aventisom su namerno minirali da bi smanjili šanse da se fabrika proda ili dobije dobru cenu akcija, što im odgovara, kako je ranije rečeno.

Kmeza su ovde poslali da trubi njihovu priču jer su provalili da se ovde piše istina o njima pa im to teško pada. Smetnuli su sa uma da internet nije mesto na kom se pametni ljudi mogu gurnuti u zapećak kao što se to radi u fabrici, pa i u celoj državi.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 17:23

@Ronin U pravu ste 100 %. A Kmezov tata je u soljici, tj. u toj 45-orci. To je tako ocigledno.
Ja mislim da mora biti sve u redu s tom prodajom, i molim Boga da sunce malo ogreje nas 4000 akcionara. Ne zaboravite, mnogi imaju samo po 100, 200, 300 akcija, a u penziji su, pa im svaki dinar dobro dodje. Dobice mnogi, po 2-3 hiljade evra, bar 2000 zrenjaninskih porodica ce doci do malo extra kesa. Da i ne spominjem nas koji imamo preko 1000, 2000. suny
Nazad na vrh Ići dole
Kmez
Still learning
Still learning



Broj poruka : 54
Points : 93
Datum upisa : 17.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 18:04

Ronin ::
Da dodam i jednu pretpostavku: ugovor sa Aventisom su namerno minirali da bi smanjili šanse da se fabrika proda ili dobije dobru cenu akcija, što im odgovara, kako je ranije rečeno.

Kmeza su ovde poslali da trubi njihovu priču jer su provalili da se ovde piše istina o njima pa im to teško pada. Smetnuli su sa uma da internet nije mesto na kom se pametni ljudi mogu gurnuti u zapećak kao što se to radi u fabrici, pa i u celoj državi.
@Ronin
nemojte vise nista da predpostavljate...ko je lud da smanjuje cenu sopstvenih akcija,da li ste vi normalni???
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 18:29

Ko zna kad dobijete pare od akcija, mozda vas pozovu da deo tih para investirate u Luxol farmaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 21:09

Kmez ::

@Ronin
nemojte vise nista da predpostavljate...ko je lud da smanjuje cenu sopstvenih akcija,da li ste vi normalni???

Pretpostavljam da su na to spremni svi oni koji žele da nastave da kradu i da na račun Jugoremedije grade novu fabriku. :bla:
Nadamse samo da će posle prodaje novi vlasnik samoupravljačima lepo i kulturno reći sledeće: "XX je udeo vašeg kapitala, a YY je udeo onog kapitala koji ste "izdvojili" od, sada moje Jugoremedije. Dakle, svodi se na to da je ZZ procenat vaše fabrike moj, i dobićete ga po QQ ceni ili ćemo da osnujemo kooperaciju. " ... suny
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 22:38

@pepsiman Ne, oni su vec u panici, ne zele da se fabrika proda kako bi jos krali, ali ako se proda onda HOCE da prodaju Luxol farmaciju novom gazdi ? Smehotres. od
@ronin Ne, bice jos bolje. Utvrdice se da je odluka UO da dozvoli samo delu akcionara da proizvode Kliacil bila NEZAKONITA, pa ce se samim tim ponistiti ta odluka. Morate znati nesto jako bitno, ovde se radi u stvari o saradnji 2 firme- Luxol farmacije i Jugoremedije, koje zajedno treba da osnuju zajednicku firmu koja bi proizvodila Kliacil. Udeo Jugoremedije bi bio oko 40 % i bio bi Kliacil, a udeo Luxol farmacije ( koja je pokrala Jugoremediju ) bi bio objekat koji je izgradjen, znamo svi cijim parama. Tek ta treca firma moze da proizvodi Kliacil, a to je na JAKO dugackom stapu. Zato oni sad kradu na veliko, a ko god ima nekog u Jugoremediji, zna o cemu pricam.
Daleko su oni od proizvodnje, a da ne pricamo, da su to ljudi specificnog temperamenta i IQ-u, cim se prodamo i istrgne im se sisa (Jugoremedija ) iz usta-dzepova, poubijace se medjusobno. veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/8/2010, 22:55

Ovo poslednje sigurno, već sad se malo-malo posvađaju, jer svi hoće da budu glavni.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/9/2010, 07:14

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Jgrm0
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/9/2010, 07:34

@profesionalac
Drago mi je sto se blokada smanjila, ali je opasno sto smo u protehlih 5 meseci , 35 dana u blokadi. To nije dobro za prodaju. A tek koliko blokada predstoji, mi smo duzni i Bogu i narodu. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/9/2010, 10:17

Naravno da nemam ovu akciju ali pratim šta se ovde piše - od početka.

Šta sam zaključila:

1. Deluje da većina diskutanata na ovoj temi nije pročitala sve postove.
2. Previše je nagadjanja i neznanja
3. Mržnja izmedju 2 tabora je neverovatna (više bi vas radovalo da oni drugi "crknu" nego da firma počne lepo da radi
4. Mesto da ste ujedinjeni vi se mrzite i gledate kako da prevarite jedni druge
5. Izgleda da je većini stalo samo da proda akcije - firma kao da vas i ne zanima
6. Uopšte niste svesni šta znači većinski vlasnik
7. Ugovori i činjenice izgleda za vas ništa ne znače - čak sam ja shvatila da Jugoremedija ima 25% u toj novoj firmi, a sad govorite (izgleda) i o 3. firmi... A radnici Luxola koji je vlasništvo Jugoremedije (a time i vas) uopšte vas ne zanimaju? Tako će i većinski da gleda na vas...

Um vam je pomućen, valjda od tih "silih" para koje očekujete, od njih niste u stanju da racionalno sagledate budućnost...

O "prijateljskom" otkupu (po 5 eva) od svojih kolega bolje i da ne govorim...

Sretno vam bilo i daleko vam lepa kuća!

Nedostatak svesti i neshvatanje šta je suština radničkog akcionarstva!!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/9/2010, 10:52

Moze lako da ne uspe tender. Nekima bi to itekako odgovaralo. pec
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/9/2010, 12:46

Moram i ja da se uključim u diskusiju... Većina informacija koje ste ovde izneli je tačna, ali to je samo vrh ledenog brega!!! Pitajte ovog KMEZA šta se desilo sa akcijama koje je ova 45 torka udružila...? udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 10 Icon_minitime12/9/2010, 13:01

Maca ::
Naravno da nemam ovu akciju ali pratim šta se ovde piše - od početka.

Šta sam zaključila:

1. Deluje da većina diskutanata na ovoj temi nije pročitala sve postove.
2. Previše je nagadjanja i neznanja
3. Mržnja izmedju 2 tabora je neverovatna (više bi vas radovalo da oni drugi "crknu" nego da firma počne lepo da radi
4. Mesto da ste ujedinjeni vi se mrzite i gledate kako da prevarite jedni druge
5. Izgleda da je većini stalo samo da proda akcije - firma kao da vas i ne zanima
6. Uopšte niste svesni šta znači većinski vlasnik
7. Ugovori i činjenice izgleda za vas ništa ne znače - čak sam ja shvatila da Jugoremedija ima 25% u toj novoj firmi, a sad govorite (izgleda) i o 3. firmi... A radnici Luxola koji je vlasništvo Jugoremedije (a time i vas) uopšte vas ne zanimaju? Tako će i većinski da gleda na vas...

Um vam je pomućen, valjda od tih "silih" para koje očekujete, od njih niste u stanju da racionalno sagledate budućnost...

O "prijateljskom" otkupu (po 5 eva) od svojih kolega bolje i da ne govorim...

Sretno vam bilo i daleko vam lepa kuća!

Nedostatak svesti i neshvatanje šta je suština radničkog akcionarstva!!

post2

Možda su "oni" nepismeni i "neobrazovani" - utoliko gore po vas "obrazovane" ako ovako razmišljate i još varate svoje kolege (5 evra po akciji) pa ako ste vi ti "intelektualci" koji treba da pomognu "neobrazovanima" jadna je onda ova država!
Valjda vi treba da budete ti koji će da prosvetle i posavetuje ostatak radika?
Neće valjda država to da radi?
Ali vas interesuje samo da što pre prodate akcije i da što više svojih kolega (koji iz neznanja prodaju akcije po 5 evra) prevarite i ojadite, i držite u neznanju.
Daj mi pare pa nek sutra sve propadne, baš me briga, e to je vaš moto!

Uopšte ne vidim da ste nešto bolji od ovih koje kritikujete, možda ih samo niste razumeli ili se radi O ČISTOJ ZAVISTI?
Nisam siguran...

TITO ::
Moram i ja da se uključim u diskusiju... Većina informacija koje ste ovde izneli je tačna, ali to je samo vrh ledenog brega!!! Pitajte ovog KMEZA šta se desilo sa akcijama koje je ova 45 torka udružila...? udrimile
Ovo je dokaz da čak ni ne poznajete zakon i da ustvari NIŠTA ne znate!
Al zato prosipate otrov i mržnju...

Šta će se desiti?
Hajde da vidimo (TITO) šta ti misliš, šta će se desiti???
Da nije tužno bilo bi smešno...
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 10 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR
» Mlekoprodukt a.d. , Zrenjanin-MLKP
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: