BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 19:33

Ljudi, opustite se malo. Ne bih da mi neko dodeli ulogu PR Nis-a, ali firma je skroz ok i ok posluje. Ne mogu baš svi parametri da budu u plusu. Danas sam imao malo vremena da piskaram ovde u cilju da pomognem boljem sagledavanju situacije. Ne vidim razlog za brigu oko poslovanja i budućih rezultata. Procenjujte sami ulaz i izlaz, a ja odoh da završavam neki projekat.

A, da. Za rezultate sam vam rekao još pre 20-tak dana. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 20:26

zORAn ::
Fmember ::
Slovenac1 ::


Da, poslovna dobit u polugodištu je 15 milijardi RSD, a pozitivne kursne razlike 6 milijardi RSD

ako se ne varam, na tromesecju je bilo 5 - 5 sto znaci da u poslednja tri meseca dobit bila 9 a kursne razlike 1, 80% veca poslona dobit
sto znaci da mozemo da ocekujemo dobar rezultat i na q3, cak i sa negativnim kursnim razlikama.

Najpozitivnijii deo izvestaja je ovako lep porast poslovne dobiti u Q2 sesir

Da,slažem se!!Svakako vrlo pozitivno!!Ipak,ostaje nejasno da je dobit po osnovu kursnih razlika u Q1 gotovo pet puta veća nego u Q2???Setite se samo kursnih listi 1E=96,97rsd...1E=1,48dolara,i tako gotovo ceo Q2..a cena goriva ista.Ovde je svakako moglo da se lavira??? Zar ne?Bez sumnje,sve ukazuje da je NIIS veoma moćna institucija,i uopšte se nebih iznenadio da podele nešto dividende od dobiti iz 2011!! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:08

Fast ::
stock ::
Fmember ::


a ja mislio da udjem u zlato od
mada i dalje mi nije jasno kakve veze ima kazahstan sa cenom zlata i rastom dolara udrimile

... još si ti i dobro prošao, evo šta sam ja gledao od

https://www.youtube.com/watch?v=Z9nB86V5pjY


udrimile

od Odavno me nije neko ovako nasmejao
od I jesam imao pravo hm kafa evo da pomognem malo doduse oskrnavljeno ali naj razumljevije https://www.youtube.com/watch?v=FNNm30Skecw
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:24

Ne kapiram kakve veze ima s nama sto Kazahstanski diktator gradi lep grad. Meni se svidjaju gradjevine i ne bih imao nista protiv ni da budem medju onom masom koja se zabavlja u operi :)
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:29

Pa koje bio na operi znao je putanju cene zlata kod zelim da svi zaradaite puno novca, postujte taj novac i imacetega jos vise. Ko je kupovao protekle dve nedelje ovu i ostale kvaltitetne hartije osetice cari sloma berzi suny
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:31

Astana ::
Ukucaj na youtube moje ime sa foruma mozda ti se samo kaze kafa Ja po izlasku iz niis planiram sa svim novcem u $

Jooj brate(sestro) nebih se baš kladio da si ovde u pravu!!! Sinoć sam doputovao iz SAD-opšti je utisak da su oni ZAISTA pukli...sve ostalo je na nivoima spekulacija!!U ovo sam duboko uveren-mada nemogu procenjivati rizike izazvane ratovima,nemirima...at.bombama itd._po meni je sve to na kratak rok.I rast zlata takođe!!!Dok Nevada radi njima je glava iznad vode-inače heng

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:40

Sto se tice vezano za zlato napisao sam na forex-zlato ja sam rekao na kartak rok, sto se tice Amerike danas sam zvanicno u Miamiju oformio firmu samostalnu za prevoz robe koja i pre oforlmljivanja radila jako dobro kao u prevoznistvu robe sve bolje i bolje rade firme tok tipa tako da price kao ce Amerika puci nisu za komentar. Uzmi taj jedan dolar u u ruke i pogledajga i zapitaj se da li stvarno moze to da pukne??? Kada se Amerika zakaslje Evropa dobije zapljenje pluca.
Molim Admina da ovo izbrise posle kraceg roka jer nije za ovu temu.
Nazad na vrh Ići dole
Pera Božić
VIP
VIP
Pera Božić


Broj poruka : 96
Points : 436
Datum upisa : 01.02.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:43

kkv 419
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:44

@Astana

koliki slom berzi predvidjas i kada?. Ja predvidjam S&P500 na 1030-1050 u oktobru. To je pad od 10-15% u odnosu na sada. I nije neki slom.

Ovo je jako vazno za NIIS, jer ce sada kada su rezultati objavljeni zavisiti direktno od kretanja S&P500 u narednih par meseci i od kretanja nafte naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 22:55

Astana ::
Sto se tice vezano za zlato napisao sam na forex-zlato ja sam rekao na kartak rok, sto se tice Amerike danas sam zvanicno u Miamiju oformio firmu samostalnu za prevoz robe koja i pre oforlmljivanja radila jako dobro kao u prevoznistvu robe sve bolje i bolje rade firme tok tipa tako da price kao ce Amerika puci nisu za komentar. Uzmi taj jedan dolar u u ruke i pogledajga i zapitaj se da li stvarno moze to da pukne??? Kada se Amerika zakaslje Evropa dobije zapljenje pluca.
Molim Admina da ovo izbrise posle kraceg roka jer nije za ovu temu.
Uuuuu brate,pa ti u Majamiju firme formiraš!! Čestitamo ali ovde nas to n.z.(ne zanima).Ako imaš nešto pametno reci-u protivnom nas pusti da uzivamo u našim investicijama na dugi rok!!b.t.way_kako ti je firma i pre formiranja radila dobro_da i ja pokušam od
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:05

2 nasa kamiona su indirektno za drugu firmu radila koja je nalazila posao, i uzimala od svakog posla procenat. Nerazumem sta je tu cudno??? Sada postoji firma nasa koja ima svoje kamione samostalno trazi posao i na taj racun leze novac od posla, U samu firmu pored nasih kamiona vezanisu jos neki kojima indirektno rade za nas. Zadovoljan? Da si pokusao verovatno bi trazio investicije po USA inace sada sa 500000$ dobijas pasos u SAD i naravno sa tim novcem da zapocnes posao. inace koje na forexu da me poslusao da proda zlato zaradio bi za dva dana 8% zar to nije bilo pametno?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:13

Astana ::
2 nasa kamiona su indirektno za drugu firmu radila koja je nalazila posao, i uzimala od svakog posla procenat. Nerazumem sta je tu cudno??? Sada postoji firma nasa koja ima svoje kamione samostalno trazi posao i na taj racun leze novac od posla, U samu firmu pored nasih kamiona vezanisu jos neki kojima indirektno rade za nas. Zadovoljan? Da si pokusao verovatno bi trazio investicije po USA inace sada sa 500000$ dobijas pasos u SAD i naravno sa tim novcem da zapocnes posao.
bez komentara!!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:28

sutra ::
@Astana

koliki slom berzi predvidjas i kada?. Ja predvidjam S&P500 na 1030-1050 u oktobru. To je pad od 10-15% u odnosu na sada. I nije neki slom.

Ovo je jako vazno za NIIS, jer ce sada kada su rezultati objavljeni zavisiti direktno od kretanja S&P500 u narednih par meseci i od kretanja nafte naravno.

U oktobru če dolaziti rezultati za Q3 u SAD. Da li stvarno misliš da če biti tako loši da če S&P pasti na 1030-1050? ja ne verujem u to
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:32

Slovenac svaka cast! Kratak i jasan odgovor, ispod 1100 nikako samo apokalipsa da se desi.
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:39

Apoklapisa se planira za Q4 ako se ne varam, po kalendaru :)
A ova informacija za 500k usd za pasos je veoma interesantna, nisam znao.
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:49

Ovde cu ti napisati pa posle neka admin sve ovo brise sesir (izvinjavamse) posto nema teme za ovo da 500k dobijas pasos ti i tvoja porodica (zena deca) zapocinjes posao tamo i moras ako se nevaram 10 ljudi da zaposlis, Stim da se i ti racunas i tvoja zena npr. U Americi ko radi on i ima (spasioci na bazenima i muveri) nemaju udrimile pa misle da Amerika propada. Upoznao sam dosta nasih ljudi koji neosecaju krizu samo imaju posla sve vise Ima nasih od Skupljaca zlata po zalagaonicama, prevoznika, organizatora zurki, ketringa .... svuda.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/24/2011, 23:50

Mislim da ce dno biti pre rezultata, rezultati su od 12og verovatno. Rezultati ce verovatno biti losiji od q2, ali ne mnogo. Vreme je da se prekine niz rasta dobiti koji traje od q3 2009. Najlosije ce proci oni koji su izlozeni samo Americi i zapadu. Sto je veca izlozenost Kini i Indiji to je sansa za pad zarade manja, zato sto veci deo sveta u svakom slucaju nastavlja sa rastom.

Zapad je pred dugogodisnjom stagnacijom. Da li ce rast biti +1 ili -1, nije presudno, mislim da cemo se cesto vracati i kasnije na te ili malo vise nivoe. Naprimer rast do maja na 1300-1400, pa opet dno na 1100 sledece godine. To ne znaci da srpska berza ne moze da se priblizi malo sa vrednostima i da skoci oko 20-30% vise prve godine naprimer, a i sledecih ako budemo napredovali u dobrom pravcu. Trenutno smo oko duplo jeftiniji od S&P500, a oko trecinu od EU berzi. A Srbija bi mogla nadam se da izbegne recesiju skroz. Ali nazalost manje se razumem u nasu ekonomiju nego u svetsku iako zivim ovde. Ipak i mi smo imali q2 rast znatno ispod ocekivanja.

Ali verujem da ce za sve berze na svetu dno biti istog dana. NIIS koji je najlikvidniji mora ispratiti to, ali naprimer UNBN moze ostati nepromenjena i u narednih mesec dva do dna i u mesec dva rasta koji slede. Zato ako volite nelikvidne hartije neke su verovatno vec sada na dnu. Ovo sto ja pisem je samo za one koji svaki dan trguju. Ako neko kupuje akcije da ih pogleda 2013, apsolutno ce dobro proci sa Nisom ispod 800 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 537
Points : 1943
Datum upisa : 19.03.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 00:09

@ Astana

Ameri su pukli titanik ... Samo je pitanje vremena. Toliko su dolara ubacili u sistem u poslednjih godinu ipo dana da je to nenormalno 89 . Pogledaj im samo kamate Like a Star @ heaven . Novac je taaaako jeftin armo. Pumpali da izbegnu veliku depresiju i 20-godišnju stagnaciju, ali mislim da ono što ih čeka će biti mnogo gore, pogotovo kad se svi dolari koje su izvozili poslednjih 6 decenija vrate kao bumerang ajkula . Glavni kreditori su već odavno počeli da se povlače (mislim na strane kreditore veshtica ) što je posebno opasno, jer kad glavni kreditor postane njihov FED to je katastrofa jer sve pare ostaju u sistemu. Ne kao do sada da izlaze i na taj način izvoze inflaciju. Ne bih dužio, svako mišljenje je vredno čuti koliko god ono delovalo nerealno u datom momentu udrimile . Drago mi je da nas ima različitih, jer u tome je lepota slobode mišljenja i to je ono što menja svet na bolje @ . Sve dok ne počne represija jedne strane. police
Ostaje da vidimo, ja sam svakako nabavio udobnu fotelju, veliki jastuk i kokice suny
Nazad na vrh Ići dole
Non-ProfitOrganization
VIP
VIP
Non-ProfitOrganization


Broj poruka : 210
Points : 600
Datum upisa : 20.08.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 01:14


a meni je najfascinantnije sto je neto dobit pre kursnih razlika
skocila sa 5 milijardi u Prvom kvartalu na 10 u Q2 !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 01:43

Astana ::
Slovenac svaka cast! Kratak i jasan odgovor, ispod 1100 nikako samo apokalipsa da se desi.
NIŠTA NIJE NEMOGUĆE
http://www.bloomberg.com/news/2011-08-24/u-s-stock-futures-retreat-after-jobs-resigns-as-apple-s-chief-executive.html
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 08:07

Ajd i ja koju da kazem...crazy,ti si mlad ali veoma mudar covek....sve u svetu se odigrava na takav nacin da ne postoji stvar koja se u narednih godinu dana ne moze desiti...ja sve opcije vidim kao otvorene...udaramo glavom o zid...sigurno,bolje je pitanje ,kada....NIS,koji je ovde tema radi odlicno,druga je stvar kako ce se to odraziti na cenu...ja licno i q3 vidim kao odlican,vec je skoro 2 meseca proslp,kurs je relativno stabilan,nafta u svetu se drzi i daleko je od ,po meni kriticnih 70 dolara,a cena u SORABIJI...u nebesima,nema zime za nis.Apropo diskusije oko onoga ko je puko a ko nije...ASTANA,DINKIC TI DAJE 200000EVROVA ZA DESET RADNIKA,A VEROVATNO I DIPLOMATSKI PASOS AKO ZAMOLIS..ej ljudi,pa kinjis radnike i dajes im 18hiljada dinaera...pa te snimaju za tv...ih cudo jedno,a vi bi da idete u USA..ajmo svi da odemo,tako je najbolje, NAPRAVITE VI NESTO U OVOJ DZUNGLI PA KAPU DA VAM SKINEMO...ne s doktoratima da vozite kamione po AMERICI...OSTAJTE OVDE,SUNCE TUDJEG NEBA.... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 09:42

Boby ::
.OSTAJTE OVDE,SUNCE TUDJEG NEBA.... sesir

"Tek sada u Parizu, daleko od rodne grude, shvatio sam sta zaista znači patriotizam i koliko on može biti mali"

armo
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 09:51

nego ljudi gde je traznja posle rezultata na niis-u? od
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 09:56

pa kad trgujemo izgleda samo mi odavde sa foruma.
Nazad na vrh Ići dole
pakodazna
Still learning
Still learning
pakodazna


Broj poruka : 141
Points : 311
Datum upisa : 04.06.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:09

Mozda su trebali 500 miliona da zarade, malo je ovo ... 89
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:11

rekao sam juce da su ocekivali 50 milona vise ajkula lep znak bio dan pre objave rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaj3
Our family
Our  family
Nikolaj3


Broj poruka : 268
Points : 996
Datum upisa : 24.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:12

izgleda da su dobri rezultati vec uracunati u cenu
da su bili losiji i cena bi pala kao i na ostalim akcijama(ne bi bila veca od 500)
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:20

Več sam pisao o tome da je pitanje kakav če efekat imati objava rezultata kad svi u Srbiji o tom profitu pričaju več dva meseca.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:29

Ko prati tablu sve može lepo da vidi.... Preskaču se nalozi i cena se namerno obara....
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:37

meni isto deluje da je ovo profi spekulanski uradjeno, nebi me iznenadilo da bude i plus danas.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:39

Ozbiljnije ponude nema. Do 770 din trenutno manje od 4000 komada. Prodaje ko mora, a ajkula na nižim nivoima. Sa ponude su se povukli i nalozi od juče kada je bilo više od 55000 komada. Nadmudrivanje kupaca i prodavaca
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:41

ali ovo je prava spekulacija :) nek se novi uce
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:47

Svaka cast za maistore!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:53

Cestitam današnjim kupcima, održali su cas prodavcima iz psihologije. Nije mi jasna ova haoticna i panicna prodaja, pa nije prošao dan dividende vec su samo objavljeni dobri rezultati i voz ide dalje! veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 11 Icon_minitime8/25/2011, 10:54

Meni izgleda sasvim normalno trgovanje zbog izostatka iznenadjenja posle objave rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 11 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 12. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 11. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: