BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 7:03 pm

Ilija ::
Ljudi, kako vam nije jasno, ovo će ići na 300 din i pre Nove godine. Šta se zamlaćujete. Berza je pukla (odavno), ali nema ko da vam kaže. Otvorite malo oči.
ma ajde bre ja mislio da cekam na 550 ili 540 taman posla toliko,pu pu pu ne daj boze,ako ode na to odosmo u cabar globalno. veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 7:13 pm

Drag_Mlad ::
Sofke ::
Drag_Mlad ::
Nisam pratio berzu mesec dana, vidim da je sve otislo dole, mislim da nema mnogo prostora da ide dole, bar mislim na nis,...
jesi li bas toliko siguran?? ja mislim da cu kupiti jos jeftinije!

ne sumnjam, resko je predvideti dno,.. ne trebe bas i premnogo cekati
ali pogledaj ovu najnoviju vest
http://www.b92.net/zivot/nauka.php?yyyy=2011&mm=10&dd=04&nav_id=546792
Ovo moze da vine sve berze u nebo "kosmos",... nova tehnoloska revolucija,...
da znam za to,mislim,izvini nisam citao text ali podobro znam astronomiju tako da nema veze ova vest sa zivotom.mi smo na planeti zemlji i za sada ostajemo tu jer nemozemo nigde van od ipak ja moram ziveti sa NIS om,e ako moram da zivim sa istimonda da vidim gde mogu da napravim korist,to j moj moto posl moj gluposti 2007 viljuska
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 7:38 pm

Ja sam danas pokusavao da kupim ispod 560 ali nije imalo sanse. Mislim da ce sutra biti preko 600. Nema veze to ce povuci i ostale akcije. CINI MI SE DA IMA POZITIVNIH SIGNALA SA DOW/na. Nema ostrog pada kao u Evropi.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 7:53 pm

Ilija ::
Ljudi, kako vam nije jasno, ovo će ići na 300 din i pre Nove godine. Šta se zamlaćujete. Berza je pukla (odavno), ali nema ko da vam kaže. Otvorite malo oči.

od piju
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 8:09 pm

Zoranecc ::
Ja sam danas pokusavao da kupim ispod 560 ali nije imalo sanse. Mislim da ce sutra biti preko 600. Nema veze to ce povuci i ostale akcije. CINI MI SE DA IMA POZITIVNIH SIGNALA SA DOW/na. Nema ostrog pada kao u Evropi.
danas sam cito vsti sa berzi i uopste ekonomska krtanja,sve crnje od crnjeg,cekaj i ne trci pred rudu ,mozda i ode gore za neki dan ali mozda dotakne i 500 za 15 dana,strpi se to je moje razmisljanje,opsta depresija,a baci pogled dobro na berzu ima tu i drugih stvari Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 9:54 pm

Sofke ::
Zoranecc ::
Ja sam danas pokusavao da kupim ispod 560 ali nije imalo sanse. Mislim da ce sutra biti preko 600. Nema veze to ce povuci i ostale akcije. CINI MI SE DA IMA POZITIVNIH SIGNALA SA DOW/na. Nema ostrog pada kao u Evropi.
danas sam cito vsti sa berzi i uopste ekonomska krtanja,sve crnje od crnjeg,cekaj i ne trci pred rudu ,mozda i ode gore za neki dan ali mozda dotakne i 500 za 15 dana,strpi se to je moje razmisljanje,opsta depresija,a baci pogled dobro na berzu ima tu i drugih stvari Like a Star @ heaven
post2
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 8:17 am

NIS demantuje kupovinu pumpi, ali Rumunija ostaje među prioritetima

http://www.sinteza.net/vesti/nis_demantuje_kupovinu_pumpi_ali_rumunija_ostaje_medju_prioritet.html
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 10:37 am

Ris ::
Danas je trebalo poceti sa kupovinom! tacnije dokupom.

Ris, ti si mi IDOL!!! love3
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 11:40 am

Ne bih se ja zaletao. Još nije rešena kriza u svetu, tako da će još biti značajnih oscilacija na ovoj hartiji.
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 12:26 pm

Dragan11 ::
Ne bih se ja zaletao. Još nije rešena kriza u svetu, tako da će još biti značajnih oscilacija na ovoj hartiji.
Slazem se...bice jos prilika
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 12:35 pm

Sto bi rekla ona kineskinja u "Napaljenim ulicarima", Hurry up and buy! hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 1:02 pm

Hteo sam danas da kupim po 580, ništa nisam dobio lale
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 2:11 pm

Slovenac1 ::
Hteo sam danas da kupim po 580, ništa nisam dobio lale

Verovatno ćeš u narednih nekoliko dana na toj ceni imati više sreće sesir
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 3:02 pm

Slovenac1 ::
Hteo sam danas da kupim po 580, ništa nisam dobio lale

Sačekaj samo da se prvi put zacrveni amerika i evropa. Imaćeš prilike. Mada po mom mišljenju i da si po 600 dokupio ne bih pogrešio. Ali uvek može još jeftinije kapa
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 3:22 pm

gogloee ::
Ris ::
Danas je trebalo poceti sa kupovinom! tacnije dokupom.

Ris, ti si mi IDOL!!! love3
I ja mislim da ce biti jos jedan veliki pad pre normalizacije, netreba se zalet, ja da sam juce kuio dans bi prodavao! Od ponedeljka opet crveno!
Evo moje strategije do kraja godine... Probacu niis da kupim na oko 550 i do decembra da probam da uzmem 100tinak din po akciji i pocetkom decemra ulazak sa svim novcem u aero. Jeidno sto me moze u ovj odluci odbiti je sve gore stanje u drzavi. EU na je sve dalje, zaduzujemo se sve vise, nezaposlenost ce biti jos veca... Tako da nisam daleko od odluke da na sledecm slomu udjemem u Americki klic ! sesir
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 5:03 pm

Koji ste vi likovi.....
Pažljivo čitam vaše postove već duže od mesec dana na ovoj akciji.... Te ide NIIS na min. 1000 dinara, te jedini pravi lider u regionu, te ludilo od najezde stranih investitora i tako ste najžešće pumpali ovu akciju i prosto se utrkivali ko će više da "ispametuje" i ubedi nas "neupućene" da ulećemo u ovu akciju i po mogućstvu da rasprodamo ostale, jer ovde je "sigurna" budućnost.....
Onda ste počeli da kukate i okrenuli priču za 180 stepeni, potpuno drugačiju od one prve.... Te svetska kriza, te rasprodaja, te jeste super profit ali to ništa neznači zbog dugova od pre, te pada cena nafte pa i vrednost nisa, te precenjena vrednost akcije.... i još mnogo drugih "proverenih" informacija....
Dexiv vam nije valjao jer je mračio i jedini vam protivrečio, pa ste ga svi orkestrirano pljuvali....
I šta početnik na Belexu i ovom forumu može da zaključi na osnovu ovog vašeg pisanija?
Ništa specijalno, tačnije može samo da se poplaši i pobegne glavom bez obzira....
Veliki pozdrav svim članovima. Nadam se da neko nije uvredio...?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 7:59 pm

Vladulns ::
Koji ste vi likovi.....
Pažljivo čitam vaše postove već duže od mesec dana na ovoj akciji.... Te ide NIIS na min. 1000 dinara, te jedini pravi lider u regionu, te ludilo od najezde stranih investitora i tako ste najžešće pumpali ovu akciju i prosto se utrkivali ko će više da "ispametuje" i ubedi nas "neupućene" da ulećemo u ovu akciju i po mogućstvu da rasprodamo ostale, jer ovde je "sigurna" budućnost.....
Onda ste počeli da kukate i okrenuli priču za 180 stepeni, potpuno drugačiju od one prve.... Te svetska kriza, te rasprodaja, te jeste super profit ali to ništa neznači zbog dugova od pre, te pada cena nafte pa i vrednost nisa, te precenjena vrednost akcije.... i još mnogo drugih "proverenih" informacija....
Dexiv vam nije valjao jer je mračio i jedini vam protivrečio, pa ste ga svi orkestrirano pljuvali....
I šta početnik na Belexu i ovom forumu može da zaključi na osnovu ovog vašeg pisanija?
Ništa specijalno, tačnije može samo da se poplaši i pobegne glavom bez obzira....
Veliki pozdrav svim članovima. Nadam se da neko nije uvredio...?
post2
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 8:00 pm

Gde su insajd info o profitu u q3?
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 9:08 pm

Vladulns ::
Koji ste vi likovi.....
Pažljivo čitam vaše postove već duže od mesec dana na ovoj akciji.... Te ide NIIS na min. 1000 dinara, te jedini pravi lider u regionu, te ludilo od najezde stranih investitora i tako ste najžešće pumpali ovu akciju i prosto se utrkivali ko će više da "ispametuje" i ubedi nas "neupućene" da ulećemo u ovu akciju i po mogućstvu da rasprodamo ostale, jer ovde je "sigurna" budućnost.....
Onda ste počeli da kukate i okrenuli priču za 180 stepeni, potpuno drugačiju od one prve.... Te svetska kriza, te rasprodaja, te jeste super profit ali to ništa neznači zbog dugova od pre, te pada cena nafte pa i vrednost nisa, te precenjena vrednost akcije.... i još mnogo drugih "proverenih" informacija....
Dexiv vam nije valjao jer je mračio i jedini vam protivrečio, pa ste ga svi orkestrirano pljuvali....
I šta početnik na Belexu i ovom forumu može da zaključi na osnovu ovog vašeg pisanija?
Ništa specijalno, tačnije može samo da se poplaši i pobegne glavom bez obzira....
Veliki pozdrav svim članovima. Nadam se da neko nije uvredio...?

Ova hartija vredi bar X2 u odnosu na postojeću cenu. Da li je to tebi signal da kupiš? Verovatno ne, ako očekuješ da možeš da kupiš jeftinije nego danas. U tome je cela priča. Svako piše na osnovu nekog ličnog sentimenta, a oni upućeni i "upućeni" sami neka izaberu trenutak kupovine. Meni je lično mnogo lepše da kupim NIIS na 500 din i da prodam na 1000, nego da kupim na 750 i prodam na 1000. Sve prethodne diskusije su išle u pravcu određivanja pravog momenta za kupovinu tj. prodaju. Ukoliko trguješ na osnovu onoga što se piše po forumu, a ne na osnovu ličnog stava da li treba kupiti ili prodati bojim se da si u problemu. Ne vidim ništa loše u tome da se afirmativno piše i kada tržište ide u plus i kada ide u minus, i obratno. Forum i služi tome.

I još jednom da rezimiram neke stvari vezane za ovu firmu. Nemam dileme da je trenutno firma dostojna Prime marketa (verovatno i jedina) u svakom pogledu. Kada će to tržište valorizovati je velika nepoznanica. Svako ima neku svoju strategiju investiranja i vremenski rok kada svodi rezultate. Neko je long term i ova cena mu odgovora, neko je daily trader i drugačije posmatra stvari. Ne vidim razlog za rezigniranost. Lepo mi je da pratim šta drugi pišu, čak i kad se ne slažu sa mojim mišljenjem. Npr. Slovenac1 me posebno oraspoložuje sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 9:11 pm

Slovenac1 ::
Gde su insajd info o profitu u q3?

Kao da je sad neki milion gore-dole bitan trenutno u celoj situaciji na našoj berzi bom
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 10:23 pm

Fast ::
Slovenac1 ::
Gde su insajd info o profitu u q3?

Kao da je sad neki milion gore-dole bitan trenutno u celoj situaciji na našoj berzi bom

Mene zanima, jer baš zbog posta od Vladulnsa ti treba biti jasno, da je to još uvek onaj isti NIS koji je imao 21 milijardi profita u 6 meseci. Kad tad če fundament opet značiti mnogo na berzi i tad če biti velika zarada ako kupuješ na ovim nivoima. Naravno da svaka akcija može niže ali to nikad ne znaš sa sigurnošču, ono što definitivno znam je da je ova akcija na 600 RSD jeftina i da ču je prodati sa debelom zaradom kad tad
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 10:38 pm

Slovenac1 ::
Fast ::
Slovenac1 ::
Gde su insajd info o profitu u q3?

Kao da je sad neki milion gore-dole bitan trenutno u celoj situaciji na našoj berzi bom

Mene zanima, jer baš zbog posta od Vladulnsa ti treba biti jasno, da je to još uvek onaj isti NIS koji je imao 21 milijardi profita u 6 meseci. Kad tad če fundament opet značiti mnogo na berzi i tad če biti velika zarada ako kupuješ na ovim nivoima. Naravno da svaka akcija može niže ali to nikad ne znaš sa sigurnošču, ono što definitivno znam je da je ova akcija na 600 RSD jeftina i da ču je prodati sa debelom zaradom kad tad

Meni je lepše da kupim na 500 prodam na 600 i tako nekoliko puta nego da čekam debelu zaradu. Sve je stvar ukusa. Ne brini za rezultate, neće omanuti.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 11:17 pm

Fast ::
Slovenac1 ::
Fast ::


Kao da je sad neki milion gore-dole bitan trenutno u celoj situaciji na našoj berzi bom

Mene zanima, jer baš zbog posta od Vladulnsa ti treba biti jasno, da je to još uvek onaj isti NIS koji je imao 21 milijardi profita u 6 meseci. Kad tad če fundament opet značiti mnogo na berzi i tad če biti velika zarada ako kupuješ na ovim nivoima. Naravno da svaka akcija može niže ali to nikad ne znaš sa sigurnošču, ono što definitivno znam je da je ova akcija na 600 RSD jeftina i da ču je prodati sa debelom zaradom kad tad

Meni je lepše da kupim na 500 prodam na 600 i tako nekoliko puta nego da čekam debelu zaradu. Sve je stvar ukusa. Ne brini za rezultate, neće omanuti.

Pitanje je da li češ uopšte moči kupiti po 500. Možda bi trebao kupiti po 600 i prodati po 700?
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeSre Okt 05, 2011 11:43 pm

Pre ce biti da kupis po 600 a rodas po 700 rsd danas evropa i amerika u velikom plusu sutra se nadam skoku u kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 1:28 am

Ne verujem, vesti iz Brisela nisu nimalo dobre.
Izgleda da nam neće dati ni status kandidata!!!!

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 8:59 am

Prodavac paketa od 10.000 akcija je bio The Royal Bank of Scotland, a kupac Unicredit Bank Austria. Ostalih deset na listi nisu menjali pozicije (sem Vojvodjanska banka kastodi koji je u plusu 500 kom).
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 9:28 am

NIS ušao u top 10 kompanija u regionu

BEOGRAD - Jedanaest preduzeća iz Srbije našlo se na listi 100 najvećih kompanija u južnoistočnoj Evropi, pokazuje analiza SEENewsa u saradnji sa konsultanstskom kućom A.T. Kerni i Euromonitorom Internacional.


http://rs.seebiz.eu/nis-usao-u-top-10-kompanija-u-regionu/ar-14974/

http://gdeinvestirati.com/ostale-teme/sektori/industrija/5907-see-top-100-najuspesnije-kompanije-regiona-18-iz-srbije
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 11:56 am

Nego kad ce benzin da pojeftini od
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 3:58 pm

Fast ::
Vladulns ::
Koji ste vi likovi.....
Pažljivo čitam vaše postove već duže od mesec dana na ovoj akciji.... Te ide NIIS na min. 1000 dinara, te jedini pravi lider u regionu, te ludilo od najezde stranih investitora i tako ste najžešće pumpali ovu akciju i prosto se utrkivali ko će više da "ispametuje" i ubedi nas "neupućene" da ulećemo u ovu akciju i po mogućstvu da rasprodamo ostale, jer ovde je "sigurna" budućnost.....
Onda ste počeli da kukate i okrenuli priču za 180 stepeni, potpuno drugačiju od one prve.... Te svetska kriza, te rasprodaja, te jeste super profit ali to ništa neznači zbog dugova od pre, te pada cena nafte pa i vrednost nisa, te precenjena vrednost akcije.... i još mnogo drugih "proverenih" informacija....
Dexiv vam nije valjao jer je mračio i jedini vam protivrečio, pa ste ga svi orkestrirano pljuvali....
I šta početnik na Belexu i ovom forumu može da zaključi na osnovu ovog vašeg pisanija?
Ništa specijalno, tačnije može samo da se poplaši i pobegne glavom bez obzira....
Veliki pozdrav svim članovima. Nadam se da neko nije uvredio...?

Ova hartija vredi bar X2 u odnosu na postojeću cenu. Da li je to tebi signal da kupiš? Verovatno ne, ako očekuješ da možeš da kupiš jeftinije nego danas. U tome je cela priča. Svako piše na osnovu nekog ličnog sentimenta, a oni upućeni i "upućeni" sami neka izaberu trenutak kupovine. Meni je lično mnogo lepše da kupim NIIS na 500 din i da prodam na 1000, nego da kupim na 750 i prodam na 1000. Sve prethodne diskusije su išle u pravcu određivanja pravog momenta za kupovinu tj. prodaju. Ukoliko trguješ na osnovu onoga što se piše po forumu, a ne na osnovu ličnog stava da li treba kupiti ili prodati bojim se da si u problemu. Ne vidim ništa loše u tome da se afirmativno piše i kada tržište ide u plus i kada ide u minus, i obratno. Forum i služi tome.

I još jednom da rezimiram neke stvari vezane za ovu firmu. Nemam dileme da je trenutno firma dostojna Prime marketa (verovatno i jedina) u svakom pogledu. Kada će to tržište valorizovati je velika nepoznanica. Svako ima neku svoju strategiju investiranja i vremenski rok kada svodi rezultate. Neko je long term i ova cena mu odgovora, neko je daily trader i drugačije posmatra stvari. Ne vidim razlog za rezigniranost. Lepo mi je da pratim šta drugi pišu, čak i kad se ne slažu sa mojim mišljenjem. Npr. Slovenac1 me posebno oraspoložuje sesir
lepo napisano fast,samo da dodam da se vilandus sekira za novajlije,pa sat da kazem osim i ja sam bio pocetnik pa sam nagraisao,a sta oni traze u maloj bari sa puno krokodila,imaju banke pa nek oroce pare!?
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 8:47 am

Drugi paket od 10.000 je opet prodao RBS, a kupio ga je Unikredit.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 10:40 am

Ovde nesto nestima!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 11:20 am

Ris ::
Ovde nesto nestima!

Ne znam šta te buni. Možda ovde nađeš neki odgovor http://www.beta.rs/?tip=article&kategorija=ekonomija&ida=2583228&id=&ime=
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 11:50 am

Dragan11 ::
Slovenac1 ::
Hteo sam danas da kupim po 580, ništa nisam dobio lale

Sačekaj samo da se prvi put zacrveni amerika i evropa. Imaćeš prilike. Mada po mom mišljenju i da si po 600 dokupio ne bih pogrešio. Ali uvek može još jeftinije kapa


Pocrvenela evropa. A krenuo i nis ispod 600. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 11:54 am

Fast ::
Ris ::
Ovde nesto nestima!

Ne znam šta te buni. Možda ovde nađeš neki odgovor http://www.beta.rs/?tip=article&kategorija=ekonomija&ida=2583228&id=&ime=

a i Sarkozi i Angela Merkel nesto danas ustali na levu nogu:
Merkel-Sarkozy Divided on Default Threat to Banks

nece ovo jos neko vreme da krene ozbiljno na gore, vec ovako stalno malo gore, pa malo vise dole.

odlicna prilika za spekulante da dosta zarade ail rizik da se jos vise izgubi. lale

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 20 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 11:56 am

Kako je danas lepo bila vidljiva promena trenda, nazalost. Kako ovo sve izgleda, prezimicemo mi na nivoima slicnim ovom.
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 20 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 12. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 11. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: