BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 23:02

E voleo bi da se prodamo pa da vas sve vidim . Onda ce se videti ko treba da radi a ko ne .Svi ste mi neki pametnjakovici .Svi vi zivite na racun radnika iz pogona .Dok mi dole radimo i cekamo to malo crkavice a vi zivite kao bibreg u loju i vodite politiku.Mi iz pogona bi voleli da se prodamo pa da vidite sta je pauza od 30 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 23:04

@miličica:Tralala!

Izvini poruka ti je pomalo nejasna ,na koga je to tralala???
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 23:14

@Šerif i glas razuma
Ko o čemu vojnik o skraćenju, a k**** o poštenju udrimile
Neko je morao i da radi u JGRM, a ne u šoljici, ali to smo bili mi, a ne vi. Nema veze, ja i sada radim , kao što sam radila i u JGRM, samo što mi je sada duplo veća plata i dobijam je redovno. A što se povratka tiče, pa sigurno se niko od nas ne bi vraćao dok ste vi tu.
Nego da čujemo KUD PLOVI OVAJ BROD ( JGRM ) jedrenje , BROD BEZ KAPETANA ? ....
Kako mislite da isplaćujete zaradu, platite licence, nabavite sirovine, proizvodite, podignete cenu akcije ? Hajde da vas čujemo, samo izvolite...
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 23:15

Treba Deuricu da zahvalite na visokim kojeficijentima koje vam je Nini podelio a i ovi nasi takodje.A da nepricam o bibliotekarima sto uzivaju u onoj kucici .leti se suncaju i uzivaju. po njima moze tako do penzije.Kako ne spominjete da nece biti plate dok mi ne prozvedemo Aminofilin.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 23:20

@glas razuma:vraca iskljucivo samo zato sto ima neku kvazi diplomu,titulu ili kako god

Ti ni neznaš koliko neznaš,sva sreća nećeš biti u komisiji za prijem!
Zakonska obaveza je da proizvodnju lekova prate određeni profili stručnjaka i sasvim si pobrkao lončiće. Na pitanje koje ti je postavljeno direktno i neposredno naravno nisi odgovorio,nije ni potrebno ,rezultati koje ste"postigli" govore sami za sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 05:44

Šerif ::
Kako ne spominjete da nece biti plate dok mi ne prozvedemo Aminofilin.

Pa zbog cega ne pravite, zasto nema Lasixa...
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 09:13

Glasu neRAZUMA, ovo sto si napisao nisu knstatacije vec DIJAGNOZA!U mnogim specijalizovanim zdravstvenim ustanovama poput onih u Kovinu, Bocaru, Toponici kd Nisa,"Lazi Lazarevicu" dosijei njihovih sticenika su puni ovakvih slucajeva gde nevonjnici"cuju" pa i progovaraju "GLASOM RAZUMA".Nazalost, medicina je cesto nemocna da pomogne, al ponekad pomogne psihoterapija, koja se u osnovi svodi na ISKRENI razgovor sa ciljem proniknuca u podsvest pacijenta i dolaskom do "nulte tacke",od koje pocinju problemi koji vremenom eskaliraju.Ukoliko su sagovornici ISKRENI, postoji sansa za neki novi pocetak! Zato predlazem da stanes pred ogledalo, i ponovis sam sebi ovo sto si nama predocio, pa ako se barem ne ZACRVENIS pri tome, kasno je i za Psihoterapiju
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 11:41

Šerif ::
....A da nepricam o bibliotekarima sto uzivaju u onoj kucici .leti se suncaju i uzivaju. po njima moze tako do penzije....
Bibliotekarima je lako pridružiti se, treba imati samo malo petlje, slobodno im se pridruži od .
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 13:29

Pravi i oštećeni forumaši.
Zašto gubite energiju u raspravama sa nekim ko se oglasio 3 dana pre skupštiene, ko, očigledno, nema finansijskih problema i čiji je jedini problem, možda, da nabavi dovoljne količine Vazelina (savet: pogodan za penetriranje dok se za supozitorije koristi nešto drugo), ko je bez odgovora na konkretno postavljena pitanja Mastera tj NAS, a uzima za pravo da i dalje nešto piše,...Kad, eto ti, iz pogona (bolje reći, „Paviljona 6“, film sa maestralnim Cicom) Šerifović (nije Marija) ima nešto da saopšti posle kraćeg odsustva. Deluje mi da rade po direktivi, da nas „bocnu“ s vremena na vreme i da nam odvlače pažnju svojom neargumentovanom k...žom. Plitka, šloserska, logika. IGNORIŠITE!
Bez oplavka, nema oporavka!
[left]

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 15:06

Kmez@ a ovamo ste svi farmaceuti sa diplomama

Već davno te nema,odavno nismo čuli gluposti. samo ću tebi reći u poverenju(ali da ostane među nama)ja nikada nisam ni tvrdio da sam farmaceut i moguće da sam i napravio gramatičku grešku ali svakako ne smatram da si lektor. Još kao malo dete sam maštao o tome da me koriguje neko poput tebe i sada mi se ostvarila želja! Političari ovakav potez kao ovaj tvoj zovu zamena teze ili da bi bolje razumeo da ti nacrtam NEPRATIŠ RADNJU FABULE. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 15:28

Kmez ja nemam koju hiljadu evra pa da zidam SVOJU fabriku od par miliona ,da mesecima ne dolazim na posao[a pritom primam platu u JGRM].Koji ti je to recept pokazi i meni kako se to postaje fabrikant sa par hiljada evra sto si uzeo kredit koji ti firma vraca, kojeficijent ti je povecan za visinu rate tako da imas platu kao farmaceut .Treba da te je sramota sto se uopste javljas i sto branis svog vodju,jel ti imas malo zdravog razuma ,SAVESTI jel umes da racunas,jel se pitate kako raste vasa toj NASA farma. Znam vas sve i znam da ste puka sirotinja a zidate fabriku ,pa jos jednom te molim Kmez objasni mi kako HOCU I JA. Jos jedno pitanje gde su masine sto su bile kod Ninija ,pakerica i tabletirka cija je vrednost oko 640000 evra neocarinjene jel i to uslo u soljicu kao ulog JGRM ili je otpisano u staro gvozdje mada su skoro nove. DRUGOVI DOLAZI VREME CORKE zatvor
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 15:45

Kmez@

Usvakom slučaju je bolje:"svi farmaceuti sa diplomama"
nego: "mi farmaceuti šloseri" slik
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 19:41

Serife, ako si zaista radnik u pogonu trebalo bi da malo vise cenis rad svojih kolega farmaceuta , tehnologa i inzenjera,jer to su ljudi koji obezbedjuju zakonom propisane normative da bi proizvodnja uopste mogla da postoji.Naravno da su i radnici u pogonu veoma bitni, i svako zaposlenom, bez obzira na radno mesto, a koji radi korektno svoj posao treba odati priznanje, za razliku od SOLJINIH SVEDOKA koji su pobrkali loncice pa se u JUGOREMEDIJI ponasaju kao daje to njihova babovina.Sto se tice koeficijenata, oni su, sa izuzetkom par privilegovanih likova kojima se putem UGOVORA O DELU, isplacuju pozamasne svote svakog meseca,ponizavajuci u odnosu na primanja u bilo kom drugom farmaceutskom preduzecu,i primera radi skoro cetrdeset procenata nizi od plata farmaceuta u bilo kojoj drzavnoj apoteci!Strucnjaci odlaze ne samo zbog malih plata, ogromne odgovornosti za kvalitet proizvedenih lekova uz totalno nerazumevanje katastrofalnog menadzmenta, koji blage veze nema o proizvodjackoj regulativi, vec i zbog PODCENJIVACKOG odnosa polupismene bulumente.Tek ces SERIFE, shvatiti sta znace kvalitetni ljudski resursi, kad i preostalih par kvalitetnih ljudi ode iz JGRM.Olako su soljicari shvatili sintagmu da niko nije nezamenljiv.Trebalo je da Svi stanete u odbranu svojih strucnjaka, a ne da mirno slusate kako im se bagra podsmeva i ispacarecima"idite i povedite sve fakultetski obrazovane sa sobom"POZELJECE DRUMOVI TURAKA, AL TURAKA NIGDE BITI NECE! NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 19:58

Molim GLAS RAZUMA da mi pod hitno pošalje svoj ili Nebojšin recept za ispiranje mozga. Ovakvu zamenu teza nisam čuo već odavno. Naravno da može tako da piše kada ne deli sudbinu ostalih u fabrici, zna se da nemaju svi isti tretman, lojalni imaju privilegije. Sem koeficijenata koje im ne pripadaju, dobijaju i platu po sistemu "keš na ruke". Nemojte biti u zabludi, sve će se to jednog dana obelodaniti, a to vreme nije daleko.....
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 22:04

Blizu 30 godina staza u jugoremediji je dovoljno da znam o cemu pisete .Vecina farmaceuta ie otislo i u vreme Ninija .Kad smo se vratili od starih su ostale Ljilja I Milana .Cinjenica da je sistem vrednosti poremecen ,kao i u celoj srbiji.Boriti se protiv toga je danas nemoguce.
Iz tog razloga bi voleo da se prodamo pravom strateskom partneru koji ce ceniti rad (bilo kog posla ).U nekim stvarima ste u pravu a ima tu dosta naduvanih prica i neistina.Verujte da svi zelimo da se prica o jugoremediji zavrsi i da pocnemo svi da se bavimo svojim porodicama a ne o firmi.Predugo to sve traje i svi smo vec umorni od svega .Prodje nam zivot pricajuci o nekom drugom.Svima smo dojadili.
Na kraju svi imamo istu zelju da penziju docekamo u jugoremediji a pride da prodamo nase akcije po nekoj solidnoj ceni.A jugoremedija da nastavi da radi i da radnici zive normalno i da ne dozivljavaju stresove kao sto smo mi u zadnjih 10 godina .

Pozdrav svim ljudima dobre volje.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 22:25

@Šerif
To je i naša želja. Ali, mi smatramo da ste vi odgovorni što se nije ostvarila ( bar ja ). Nema napadanja, samo bih vas zamolila da nam pojasnite, tj. odgovorite na pitanja, i predstavite neki plan, pošto priče i rekla kazala i nastaju kada nema plana, pa svako iznosi svoje viđenje situacije. I ja mislim da je svima dosta priče o JGRM lale
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 22:47

Šerif ::
Blizu 30 godina staza u jugoremediji je dovoljno da znam o cemu pisete .Vecina farmaceuta ie otislo i u vreme Ninija .Kad smo se vratili od starih su ostale Ljilja I Milana .....
To uopšte nije istina, gro farmaceuta je su napustilo fabriku POSLE posle vašeg "velikog" povratka (o tome obavešteno i ministarstvo), dok farmaceuti koji bili vaši simpatizeri, nisu se vratili da vam pomognu ("pomogli" su vam samo pod ugovorima o delu i u UO).
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 23:15

Ova rasprava poprima komicne razmere.
Sa jedne strane, gde ima fabrika lekova bez farmaceuta?
Sa druge strane, dodjete pred Farmaceutski fakultet u Beogradu: farmaceuta bez posla na stotine...
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 07:55

PINTO@
Nemogu da procenim koja ti je namera konstatacije ali smatram da si na pogrešnom tragu, nije pitanje dali postoje farmaceuti nego zbog čega napuštaju tako "zdravu" sredinu i zbog čega šloserskoj regimenti nisu ni potrebni!!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 08:10

Šerif@:Cinjenica da je sistem vrednosti poremecen

Da razdvojimo struku i lojalnost vašem idolu! Svako ima prava da nekom pokloni poverenje ili nepoverenje(Milana Vukov)! Da prihvatim tvoju dobru nameru da želiš da se posvetiš porodici i da mirno provedeš ostatak radnog veka u Jugoremediji ,to je sasvim prizemno razmišljanje ali zbog čega vam je onda bilo potrebno da se upetljavate u otimačinu umesto da ste prodali firmu dok je imala realnu vrednost,mislim da je Deurić obećavao da će prepustiti rukovodstvo stručnim ljudima pa mi onda objasni šta je ovo i zbog čega otimačina?
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 10:58

Sta je uradila inspektorka ,zna li neko. kalas
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 11:23

E, Sekula, ja taman dosla da pitam to isto.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 11:29

@Sekula
To nije inspektorka. Doticnu gospodju poslao je Meho Omerovic i ona ima ulogu "cistaca". Sta to znaci? Pa mora da prepravi sve papire koje su "mi farmaceuti" zabrljali, da kolko tolko izgledaju legalno !
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2786
Points : 7944
Datum upisa : 21.01.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 11:56

ZRENJANIN - Predstavnici slovenačke firme Dondon i Žitoprodukta iz Zrenjanina, koji je početkom godine dat na upravljanje državi, potpisali su danas ugovore o poslovno-tehničkoj saradnji i zakupu dela imovine te zrenjaninske fabrike za proizvodnju mlinskih i pekarskih proizvoda.


Ko je taj bivši gayda Božić Djordje?
Zrenjaninci znate li nešto?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 15:51

Zbog nedostatka Aminofilina i Lasiksa na tržištu, Ministarstvo je JGRM dalo novac za sirovinu, kako bi bile ublažene nestašice. MV potpisala protokole za sve dane, tako da im je proizvodnja pokrivena, a štafetu preuzima Slavka titanik
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 18:04

Koliko sam čuo poslednje informacije, julske plate nema najmanje još mesec dana, a ostalih pitanje da li će biti...
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 22:08

Glasu neRAZUMA,bio si mnogo zanimljiviji kao dobrocudni fotokopir-majstor i dezurni kamerman varoskih svadbi.Sta se to dogodilo s tobom,KO te je pretvorio u dezurnog spikera pohlepnog praznoglavca?Roditelji su ti se borili da ovaj grad bude pristojno mesto za zivot,a ti ucestvujes u podloj prevari svojih kolega i sugradjana.Pa si jos i vickast,delis epitete doskorasnjoj koleginici kojoj svi vi, SOLJINI SVEDOCI,niste ni do kolena!Sutra, kad tvoj rok trajanja prodje, i tvoje zamisljeno lice prestanemo da vidjamo na prilozima SANTOS-a, cekace te tvoji fotokopir aparati,ali mi vise necemo biti tvoje musterije!!!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 23:13

glas razuma@:izgleda da si me pomesala sa nekim izvini

Na pitanja koja su vam postavljena očigledno nemate odgovor,neki program daljeg rada? Ni operativnim putem vas više nemogu izvući iz Alibabinog d***ta
https://www.youtube.com/watch?v=C1s8P4JzUgA&feature=player_detailpage
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 00:56

Za sve koji obožavaju lik i delo Deurića:

!. Gde su pare (10 miliona eura) od .... Medele?
2. Kolika je cena akcije JGRMA = 260 din
3. Jel su plate redovne?
4. Ko je platio nabavku sirovina? Jel to ne mora da se vrati?
5. Zašto banke ne daju dodatne kredite JGRM?
6. Ko je (i zašto) večinski vlasnik nove fabrike?
7. Zašto je JGRM zadužena za 13 miliona evra i pored 10 miliona evra od prodaje Medele?
8. Šta je sa fabrikom LUXOLA? Jel tu rade roboti koji ne treba da žive, da imaju platu?

Koncentrišite se na bitne stvari.

Deurić je odsvirao svoje, pitanje kada će da završi u zatvoru, nepismena banda je on!
Kako vas nije sramota da ga branite, pa on je upropastio firmu koja je imala pun magacin zaliha, 10 miliona keša od prodaje i poverenje radnika...
Izdajnik, to je on!
Verovatno je pomislio da je 10 miliona mnogo love, delio crkvi, donatorima, Popovu za "Demokratiju", snimao filmove o "radničkom samoupravljanju" i zapošljavao decu svojih saboraca...
Došlo je sada do naplate... možda i ne završi u zatvoru, ali više neće biti "radnički tribun" = Leh Valensa, još jedna legenda ide u zaborav = zatvor!!

Šteta = baš mi je žao čoveka!
sesir !
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 06:09

maca@

post2
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 09:09

@Maca
post2
A niko ne govori o ljudima oko njega koji su se BASNOSLOVNO okoristili !
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 09:13

Ma zatvor mu negine ne samo njemu ima tu jos pacijenata u firmi takozvana sitna buranija sto je radila sa otpadom od rekonstrukcije fabrike ,silni su to milioni dinara od kablova aluminijuma,starih motora itd.Letele su razne muve i komarci tada.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 09:58

MACO,samo da dopunom tvoja zapazanja.NIGDE se nepominje sta je sa novcem od prodaje predstavnistva JUGOREMEDIJE u BEOGRADU, u DOBRNJSKOJ ulici, velicine nekoliko stotina kvadrata poslovnog prostora? Zatim , novac od prodajeVETPROM-a, koji je na volseban nacin ISPOD SVAKE RAZUMNE CENE prodat za milion evra POZNATOM KUPCU!Samo da podsetim kolege forumase, UO Vetroma , koji je odlucivao o prodaji sacinjavali su:Deuric Zdravko bravar, Pecikoza Vlada bravar, Bora Todic magacioner, Acin Jasmina peglkerajka sa zavrsenom osmogodisnjom skolom i Jelena Lukic. Osim gospodjice Lukic, ostatak uvazenih clanova ima od skole dva velika odmora,i ONI se pitaju sta ciniti sa VETPROMOM?Nebrojena nepocinstva koje su SOLJINI SVEDOCI pocinili na razne nacine NISU skrivena, i ogroman broj ljudi zna za njih.Na delu je i kod mnogih soljicara sad ona narodna"DALA BABA DINAR DA UDJE U KOLO,A SAD BI DALA DVA DA IZADJE!A sta je tek sa LUXOLOM, i basnoslovno placanim stovaristima u CACKU,po sistemu "POLA PIJE; POLA SARCU DAJE"? A tek menadzeri proterani iz vise firmi zbog katastrofalnog poslovanja, koji nalaze uhlebljenje i nesretnom LUXOLU i cerupaju u dogovoru sa "mi FARMACEUTI" resurse fabrike do potpunog kolapsa?I gde je sada BORBA ZA PRAVA RADNIKA?vI SE BORITE samo za vase IZOPACENE,SEBICNE,SITNOSOPSTVENICKE INTERESE,hteli bi i fabriku NASIM NOVCEM SAZIDANU!Ostacete zabelezeni kao grobari zrenjaninske privrede, nije cudo sto ste lokaciju za SOLA FARM izabrali tik uz NOVO GROBLJE!!! NO PASARAN!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 10:10

Strajk, to vam je resenje. Zovite u pomoc i ove zaposlene iz Luxola.

Nemojte kukati da nema ko da povede.


STRAJK govor
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 10:16

@pepsiman
Nema ko da povede, svi čekaju državu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 23 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: