BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)

Ići dole 
+60
Zex983
FatCat
Rogy
Mirotvorac
nikoleta2
Paja Patak
MilaNost
Pera Zdera
Valter
JMBR
Teletrader
Smarti
Dadax71
Friz
Goce
Smile
Kobe Bryant
Admin
Nadeždica
Milicica
Maca
Guinness
PEVAC
Florida
AAA
anonymus
Sneki
Igi-bg
Kmez
Bans
sljaker
julka zulka
nomak
Sahbaz
Limited011
Srebrni_Zmaj
Dragan11
hit mejker
Milojka
TITO
baba_milojka
Sekula
visibaba
sima kosmos
Boranija
PAPRIKA
Lunja
Jevrem
Ars Vivendi
Pampur
BojanNS
Gogisa
pepsiman
Ronin
Sreta
KASRA
smoki
fmesaros
Verkakaludjerka
MASTER
64 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:04

od Ko je platio ? Nini ? A šta je zatekao ? Koliko miliona evra robe je bilo u magacinu ? I kupio je samo državni deo, a naš ne...
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:19

Dok gladni radnici JGRM i Luxola namaju ni kintu i misle kako da nađu drugi posao, šta će sutra da jedu i kako će da plate računa, GROBAR opušteno uživa u gradski mafanama i restoranima.

On je obezbedio sebe i svoju porodicu za naredne dve generacije, a vi "uživajte" u njegovoj pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:22

smoki@:da ucite od deurica i njegovih ljudi ;;srce treba da vam je veliko

"ON NA KONJU ONI DOLE BOG TE J**O ŠTO GA VOLE"
NO KOMENT sesir
Nazad na vrh Ići dole
smoki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 20
Datum upisa : 14.09.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:34

To je bilo pre 7 godina . Danas ni blizu.

_________________
KO SE IGRA SA HAKERIMA OD HAKERA I STRADA!!!!!!!!!

Pogledajte poruku admina klosara kako mali za novac da mu se da!!!!!!!!

https://2img.net/r/ihimizer/img823/8951/klosar.jpg
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:44

smoki@
Pa onda ispeci pa reci!
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member



Broj poruka : 383
Points : 405
Datum upisa : 11.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:50

MASTER ::
od Ko je platio ? Nini ? A šta je zatekao ? Koliko miliona evra robe je bilo u magacinu ? I kupio je samo državni deo, a naš ne...
je
A koliko milona je ostavio u magacinu , akcijama i sl 2007? Naravno da nije Vaše kupio , ali mnogi su tada učestvovali u tzv štrjku koji je za cilj imao samo otimanje akcija, nevarovatno što sada ne otimaju akcije od onoga ko nije ni dinar platio???
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:59

Čitam vest od juče, šatro uhapsili neke zbog visoke korupcije. Tako im i treba kada ne znaju da rade posao kao naš GROBAR. On se lepo dosetio, u UO stavio člana Saveta za borbu protiv korupcije. Legalizovao sve odluke izglasane u godinama njegove vladavine. Pa onda, Verica B. predloži ko će biti u Nadzornom odboru, opet njeni ljudi. Žena iz NO krenula da istražuje dešavanja po pitanju ŠOLJFARME, a onda joj Vericin Danilo sve lepo objasni, kao sve je to legalno i po zakonu, nema tu zloupotrebe službenog položaja i sl.

Danas Verica B. braneći GROBARA ustvari brani sebe i svoj renome. Zamislite kakva bi tek to senzacija bila da se sazna za šta je sve njen Danilo dizao ručicu i primao veliku novčanu nadoknadu svakog meseca u poslednje četiri godine. Zemljo Srbijo svaka ti čast!
Nazad na vrh Ići dole
Sreta
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Godina : 59
Localisation : zrenjanin
Points : 9
Datum upisa : 08.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 13:59

Verkakaludjerka@
Z a razliku od tebe ja imam svoje ime i nekrijem se .ne zelim da se pravdam koju cu majcu nositi i sta pise na njoj .A tekst na maci je mogao imati i drugo znacenje.SAMO NAPRED I PUN GAS.
A STO SE TICE SLATKOG ZIVOTA U PROSTORIJAMA SOLJICE tek o tome necu da polemisem ako ti mislis da je to bas bilo tako nek ti bude .
Jos nesto samo da kazem,ako me dobro poznajes znao bi da ja ne lazem i da mozes da me nadjes i da me pitas sta je istina a sta nije da ne zivis u zabludi sto se tice nekih prica.Naravno prica vezanih za mene u ovoj firmi u kojoj radim 27godina.
volela bi da se vidimo i cujemo.

pozzz

SRETA
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 14:53

sreto,znam da si prosla pakao tokom strajka, kao i cela tvoja porodica.Upravo zato ti i skrecem paznju na predstojecu kataklizmu koja ceka ljude poput tebe , koji jasno vide razmere pljake i prelivanja sredstava u SOLJA FARM,isplate po sistemu kes na ruke ali SAMO ZA ONE KOJI TRENUTNO TREBAJU EURICU,s tim sto je kategorija potrebnosti kod njega veoma promenljiva.Shvati da je covek kome si verovala pohlepni GROBAR JUGOREMEDIJE, kome je stalo samo do sopstvenog bogacenja, a ti i mnogi drugi, kojima je po njegovim kriterijumima istekao rok trajanja,mozes ocekivati BIRO RADA,ili mozda pospremanje neke od EURUCEVIH lokala i nekretnina, ukoliko se pohlepni komunokapitalista smiluje da ti udeli tako stogod.Razmisli DOBRO KOGA BRANIS, i STA JE TAJ NEKO URADIO TEBI I TVOJOJ PORODICI!Godinama u nazad poznajes i Eurica i SOLJINE SVEDOKE, i dobro znas ko su i sta su,a posebno koliko su se enormno obogatili za poslednje cetiri godine!Da su oni bogatstvo stekli radom i umecem, skinuo bi im kapu i ponosio se svojim sposobnim sugradjanima, ali nazalost, SVE STO SU STEKLI oteto je od radnika i akcionara JUGOREMEDIJE, pa u krajnjoj liniji i od TEBE!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 14:55

Da bi se fabrika spasila, a mi svi u njoj, promene su bile neophodne.

Ponašanje na poslednoj skupštini je bilo skandalozno, bez rezloga arogantna DRUGARICA ZORA, smeh ŠOLJINIH SVEDOKA iz magacina, tapšanje i isključivanje mikrofona ljudima koji misle drugačije. Sve to je ustvari tužno jer smo dozvolili da budemo izmanipulisani zarad interesa šačice pohlepnih i bahatih. Mi danas nemamo plate i ko zna šta će biti, za njih je budućnost izvesna, a i plate primaju kako čujem.

Zaboravljeno je na žalost da su isti ti penzioneri gradili tu fabriku i dali punomoćja zahvaljujući kojim su štrajkači ponovo ušli u fabriku. Naravno da ih boli kada gledaju šta se dešava, sa akcijama su se odavno pozdravili i najmanje što zaslužuju je da im se na takav način podsmevaju.
Nazad na vrh Ići dole
Sreta
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Godina : 59
Localisation : zrenjanin
Points : 9
Datum upisa : 08.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 15:15

Svako svoj obraz nosi .Ko god da je radio necasne radnje neka se nadje pred licem pravde .Aja nisam ta koja ce da sudi o bilo kome u Jugoremediji.Vreme ce pokazati.Ako nam je sudbina da ponovo dobijemo otkaze pa boze moj samo zdravlja snacicemo se.Ali ja se nadam da do toga nece doci.
Ja sam uvek pa i sada optimista bez obzira na sve probleme koji su nas zadesili.Ja moram da verujem da ce biti dobro jer covek koji nema veru u bolje sutra je mrtav covek.
I zato samo napred i pun gas pa kako ko shvati .
pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 15:37

Prijatelji forumasi , iz ove danasnje polemike sa Sretom mozete videti koliko je tesko ljudima da priznaju sebi cinjenicu da su u zabludi , iako jasno na svojoj kozi osecaju sve posledice grobarskog menadzmenta.To je istovremeno i odgovor svima koji su se zalagaliza direktnu akciju,i nama zamerali nedovoljnu aktivnost pa i lenjost i kukavicluk.MNOGI TRENUTNO jos uvek ZAPOSLENI RAZMISLJAJU KAO Sreta,znam to na osnovu mnogih razgovora vodjenih sa njima.Sreta i mnogi drugi ce poverovati DA JE ZEMLJA OKRUGLA tek kad to budu objavili mediji, i zato jos jednom ponavljam da je izuzetno vazno obracati se medijima,centrali SOCIJALDEMOKRATIJE,ministarstvima ekonomije i zdravstva,centrali fonda ROZA LUXEMBURG,akcijskom fondu...
Nazad na vrh Ići dole
Sreta
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Godina : 59
Localisation : zrenjanin
Points : 9
Datum upisa : 08.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 16:09

Sta ti mislis da si otkrio toplu vodu ili sta vec?! Ti si u istom dzaku sa svim ostalima dokle god samo pises po zidovima foruma!Dakle isti si kao svi mi!! kapa
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 16:11

Sreta@:Aja nisam ta koja ce da sudi

Ako nisi ta,šta ti znači "SAMO NAPRED I PUN GAS" ! Ipak si spremna da sudiš ali ne njima! Danas je najezda onih sa dve tri poruke i postoje strujanja za i protiv a treća struja je na primer "KASRA"! Svako ima prava da zauzme stav ,međutim šta će imati od "nošenja svog obraza" kada ostanu bez posla i šta će vredeti taj uprljan obraz. Shvatite već jednom da ste ustvari sa istim interesima u domenu očuvanja radnog mesta i egzistencije vaših porodica!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 17:35

@Momir post2
Nini ? Domaćin ! Kupio firmu za male pare, zatekao pun magacin robe, ali i OSTAVIO i STEKAO nove fabrike JGRM-ediji , koje su se brže bolje rasprodale ! Sećam se kada je, popularna peglerajka išla na UO Medele uz osmeh i reči, idem da vam zaradim plate, aludurajući na prodaju Medele. 6 miliona evra, od kojih je 3 otišlo direktno u džepove štrajkača, po sistemu kadija te tuži, kadija ti sudi. BEZ pravosnažne sudske presude, nakon godina rada na crno i sticanja drugih prihoda, milionske odštete su isplaćene zaslužnima . Odatele je sve počelo, ostalo je istorija...
Bez obzira kako sve sada crno izgleda, doći će i šoljinim svedocima đavo po svoje. Odgovorno tvrdim, da oni šoljicu zadržati NEĆE . U početku mi je bilo žao nekih, kako sam tada mislila, poštenih ljudi u toj šoljici, ali sada, nakon svega što sam doživela, čula i videla, neka ih stvarno sve stigne zaslužena kazna. Neke će kazniti police , neki će biti u zatvor , a ostale confused . U pravu ste, OTETO-PROKLETO, od mene i moje dece ste ukrali, na naš račun jedete i pijete, i neka vam je sve prokleto .
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 17:59

Sreto, naravno da smo SVI MI pokradeni od strane pohlepnog komunokapitaliste i sacice njegovih satrapa u ustom, kako ti kazes dzaku.Upravo zato i pisemo sve ovo, jer je nas prostor za iznosenje cinjenica o bahatim nepocinstvima GROBARA jako suzen, i nemoj misliti da se nase aktivnosti popitanju buducnosti JGRM zavrsavaju samo na tipkanju tastature kompjutera.Kada bi ti i ostali zaposleni koji realno nemaju cemu da se nadaju zatrazili barem razgovor sa EURICEM, sa jasno postavljenim pitanjem KUDPLOVI OVAJ BROD,verovatno bi i akcije forumasa adekvatno propratile ovakvu inicijativu JOS KRATKO VREME ZAPOSLENIH.Otkazite mu punomocja koja ste mu dali za prethodnu Skupstinu,ista prosledite gospodji MEDAREVIC,i nemoj se nadati cudu!
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 18:12

Stići će ih pravda, kad tad... I daće Bog da tada imaju nekog pored sebe da ih podseti zašto su kažnjeni...
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 22:23

Ronin@"Stićiće ih pravda"

Ode nam celo društvo u P.M.
Cvetkovića je predložio Vlahović, zajedno su "odradili" privatizaciju (u agenciji za privatizaciju)!
Ja verujem da će nam pre ulaska u EU tražiti kao što sada traže Hrvatskoj, a to je da razreše kriminalne radnje političara. Ako ni zbog čega drugog, onda zbog toga treba ići ka EU. I ona ekipa koji misle da umeju da vode spoljnu politiku, a pre promena nije imalo kuče za sta da ih ujede, spavali su kod tetke na kauču.
A mi smo se zanosili da će država(čitaj političari)pomoći Jugoremediji i da će spečiti otimačinu!Zašto bi Jugoremedija bila drugačija od ostalog dela društva?
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 22:30

Kad saberes prvi i drugi deo Kluba prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
bilo je 2.000 odgovora i preko 60.000 pregleda, neko je vec morao izdati knjigu i na njoj zaraditi. kafa


A i ovo radi podsecanja da stane u njoj. sesir

Hm da li ce biti i treceg toma???

“Rekonstrukcija i izgradnja novih pogona teku po planu i zasad nema nikakve bojazni da nece biti zavrseni u roku. Glavni projektant i izvodjac radova, beogradska firma „Energoprojekt industrija“ trenutno je angazovala desetak kooperanata, a ovih dana odobren nam je i kredit Hipo Alpe Adria banke od pet miliona evra.
Zbog aktuelne svetske krize imali smo manjih problema zbog zamrzavanja sredstava koja nam se kao avans nalaze u Metals banci, ali smo to pitanje resili u dogovoru sa izvodjacem radova - kaze za „Zrenjaninske novine“ predsednik Upravnog odbora „Jugoremedije“ Zdravko Deuric.”

“Prema ugovoru sa „Energoprojekt industrijom“ po sistemu „kljuc u ruke“, predvidjena je izgradnja novog pogona za proizvodnju cvrstih formi tableta, pratecih objekata i laboratorije za ispitivanje kvaliteta lekova. U novi pogon povrsine 7.100 metara kvadratnih bi?e ulozeno 8,3 miliona evra, a objekat treba da bude zavrsen do 1. maja 2009. godine.”
www.naslovi.net/2008-11-08/dnevnik/zren … ptu/902446

ISTRAGA

Kako ”Novosti” saznaju, Mita Lisica i grupa bivsih radnika ”Sinvoza” bili su angazovani kao izvodjaci radova za ”Energoprojekt” na rekonstrukciji ”Jugoremedije”. Sumanja se da je preko ovog ugovora izvlacen kapital iz ”Jugoremedije”, kako bi se preko povezanih lica kupovale akcije fabrike. Ovo je predmet istrage zrenjaninske policije.
www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:290 … v-i-Lisica

“ukazala se prilika da Deuric i njegovi pomagaci ukradu veliki deo para koji je ulozen u rekonstrukciju fabrike, a sve u dogovoru sa Energoprojektom kao izvodjacem radova”
www.magazin-tabloid.com/casopis/index.p … &cl=20

Zamereno mu je i sto su iz fabrike iznete masine za proizvodnju antibiotika, ali i da je stetnim ugovorom sa ”Eenergoprojektom”, oko rekonstrukcije pogona, zakinuo male akcionare. Nije do kraja razjasnjena ni uloga Deurica u navodno ilegalnoj trgovini akcijama ”Jugoremedije”. U Zrenjaninu je javna tajna da se akcije ove fabrike (u vidu ugovora o poklonu) prodaju po ceni od pet evra.
www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:290 … -pod-lupom

Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 22:48

Svi ti štetni ugovori sa energoprojektom mogu kad tad da dožive reviziju i da se tačno u dlaku ustanovi koliko je"kaliralo" evrića u džepove Eurića,tačno se znaju normativi izvođenja radova,ali nema političke volje! Zasada je ipak samo pod lupom! kafa
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/24/2011, 23:09

Hm, sve se zna, uhapsiće ga tu nema zbora. Nisu kraduckali, nego krali. Pitanje je samo kada ? Sada ili posle izbora ? Kako je Ravnopravnost izjavila : " POČELA SU PREDIZBORNA HAPŠENJA, UGLAVNOM ONIH KOJI NISU BILI TIMSKI IGRAČI! " , i oni su svesni da im se ljulja presto. Ali, šta ćemo mi od toga imati kao akcionari, pa ništa. Radnicima možda i ostanu neka radna mesta, stvarno posla neće biti za 400 lezilebovića ( otprilike 100 radnika zaista rade ) . A sve su "stručnjaci " do "stručnjaka". S druge strane, u naredne 2-3 nedelje, OSTATAK PRAVIH STRUČNJAKA NAPUŠTA JGRM, čujem da troje kolega prelaze u drugu firmu.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/25/2011, 20:12

Vec pocetkom sledece nedelje Energoprojekt pusta menicu na 200.000 eura po osnovu aneksa ugovora o "naknadnim radovima",potpisanog od strane GROBARA, koji do rekonstrukcije fabrike nije sazidao ni poljski WC(u Banatu poznat pod nazivom PROKOT),i kao rezultat te cinjenice imamo dugovanja JUGOREMEDIJE od 13,1 milion eura samo po osnovu razlicitih kreditnih zaduzenja,a rekonstrukcija je prema recima Eurica kostala 8.3 miliona eura, od cega je Jugoremedija imala 3 miliona sopstvenog kapitala, sto znaci da je za rekonstrukciju utroseno jos 5.3 miliona eura, a ostatak od 7.8 milina eura potrosen je samo EURICU znano kako!

Posebna prica je arcenje ogromnih kolicina najkvalitetnijih metala od koji su napravljeni klima kanali, izmenjivaci toplote, razliciti uredjaji, sanitarije, ventili, prozori i vrata, elektromotori...Ovaj posao, GROMOGLASNO NAJAVLJIVAN KAO POMOC RADNICIMA SINVOZA, koji je trebalo da ovoj nesretnoj firmi posluzi kao "vetar u ledja", ustvari su odradili kompanjoni iz NERAVNOPRAVNOSTI,uz asistenciju pojedinih SOLJINIH SVEDOKA, koji su udarnicki radili, tako da bi im i rahmetli Alija Sirotanovic pozavideo na pregalastvu, a radnici SINVOZA su se okoristili koliko i prodavci kiselog mleka u Bangladesu.Istini za volju, zaposleni u JGRM su jednokratno dobili po 2kilograma SIRA!? kao kompenzaciju za milionsku vrednost proarcenog inventara, cisto da se Vlasi nesete!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/25/2011, 20:38

Juce je pocela predizborna kampanja SDPS, na kojoj mi se cini da je prisustvovao i GROBAR JUGOREMEDIJE, ali negde u pozadini, sto znaci da mu se sprema magareca klupa!To je USLOV da stvari krenu u pravcu utvrdjivanja odgovornosti, vidite da je i afera oko vakcina otvorena tek kad su glavni akteri sisli sa svojih dobro utvrdjenih polozaja.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/25/2011, 21:03

Kao što reče Pepsiman, sve se ovo prati pomno i čita. Od 60000 pregleda, neka je 60 iz policije, dosta je. Ne poznajem R.LJ. ali kažu da je dobar i pravičan čovek, ne treba mu ljaga Z.D.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/25/2011, 22:08

GROBAR JGRM je zloupotrebio službeni položaj i oštetio fabriku potpisujući Anekse na osnovni ugovor sa Energoprojektom. Osnovni ugovor je zaključen na principu "ključ u ruke", a onda je GROBAR priznavao naknadne radove i dodatno plaćao Energoprojektu ne obazirući se na mišljenje stručnih lica i konsultanata da ovi troškovi nisu opravdani. Policija je sve to proveravala ali nije konsultovala stručna lica koja su kompetentna da procene da li je nešto u toku izgradnje precenjeno ili ne.



To da su se lepo obogatili posle rekonstrukcije pokazuju i njihove imovinske karte. Na primer PEKARKA izdržava nezaposlenog muža i dete. Od njene plate u prethodne četiri godine, iako jedina u porodici radi uspela je da sazida još jednu kuću, kupi kola, investira u ŠOLJA FARM i ko zna šta još. GROBAR takođe izdržava nezaposlenu ženu i maloletnu decu, a od plate u JGRM stekao je više stanova, kupio kola, otvorio ženi luksuzni, skupo opremljeni kozmetički salon.



Naša milicija uredno naplaćuje kazne ako pričaš mobilnim telefonom dok voziš, ne vezuješ pojas i sl. Za smrtnike važe zemaljski zakoni ali ne i za BOGOIDOLE kakav je GROBAR..... Pitam se da li se za to zalaže Rasim?
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/26/2011, 15:09


Share
AKTER OTKRIVA

Vlahović i Đunić se povlače iz javnog života

Detaljnije na :
https://www.aikb.net/t855p48-danko-djunia-veliki-brat-privatizacije-u-srbiji#87043


.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/26/2011, 20:10

U vreme socijalisticke Jugoslavije , PODRIVANJE EKONOMSKOG SITEMA ZEMLJE(PEOS) kvalifikovano je kao jedno od najtezih prestupa u oblsti privrednog kriminala.Ne znam postojili ovakvo krivicno delo u postojecem KRIVICNOM ZAKONIKU, ali EURIC i ekipa pripadaju perjanicama unistitelja ne samo JUOREMEDIJE I LUXOLA,vec Zrenjanina i SRBIJE u CELINI!!Za vreme direktorovanja ustrojitelja JGRM KOSTE DINJASKOG,reprezantacija za poslovne prijatelje placana je iz dzepa samog DINJASKOG, skromno i sa merom pravog gospodina.Danas, GROBAR sebi dozvoljava da na racun fabrike rucava po restoranima ,banci po birtijama, dok istovremeno radnici nemaju ni za hleb, a o racunima i da nepricam.Ocigledno da crni fondovi postoje, SOLJICA nije jos sve progutala!I kao sto pokojnog DINJASKOG svi njegovi radnici sa pijetetom pominju, GROBAR ce ostati upamcen kao UNISTITELJ,neko cije se ime nece pominjati u razgovoru,vec ce se praviti neprijatna pauza,u stilu"BILO NEPOVRATILO SE"!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/27/2011, 12:16

TUCA Odkad je "Grobar" izgubio kompas služi se štapom, ali batina ima dva kraja! TUCA
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/27/2011, 15:05

GROBARI se užurbano pripremaju za krađu mašina sa Claforana, izigleda da će se to desiti ovog vikenua, prognoze kažu da će im i vremenski uslovi biti naklonjeni.



Od plate koja je najavljena nakon proizvodnje i prodaje Aminofilina nema ništa jer se sutra obustavlja proizvodnja. Račun je u blokadi, pa ne mogu da kupe lož ulje.



Sve je kao i obično LAŽI, PREVARE, MANIPULACIJE I DOSLEDNO SATIRANJE JGRM sve do stečaja..... Nešto je ipak kao i obično PEKARKA je kao i uvek nasmejana, njoj ide sve po planu, sve je divno lepo i krsno, a ona je "uspešan" menadžer.
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/27/2011, 20:38

Pa ocete prijaviti policiji ili cete gledati ko volovi!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/27/2011, 21:28

Neke od računara su vam već odnele bitange, u nedelju 2 oktobra slave na novoj lokaciji, nadam se da ćete se organizovati na istom mestu i pozvati novinare!
Za iznošenje mašina ako im i to dozvolite,onda više nemam reči. Sprečite to dok nije kasno ,zahtevajte hitan sastanak i pripremite argumente za smenu rukovodstva po hitnom postupku!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/28/2011, 11:45

Neshvatljiva pasivnost zaposlenih u JGRM ima posebnu dimenziju u pogledu ODGOVORNOSTI preostalih strucnjaka,( naravno ne svih,jer GROBAR placa SAMO ONE KOJI MU U DATOM TRENUTKU TREBAJU)a koji JASNO VIDE razmere propasti, a zarad svojih sitnih privremenih benefita daju legitimitet GROBARU i SOLJINIM SVEDOCIMA!Zbog mrvica koje pohlepni komunokapitalista daje ovim diplomiranim nevoljnicima, najcesce kroz protivzakonite UGOVORE O DELU, iako zakon apsolutno neprepoznaje mogucnost da stalno zaposleni moze imati isplate na ovakav protivzakonit nacin,GROBAR odrzava PRIVID poslovanja, sve dok jednog dana neklisne poput jazavca u SOLJA FARM.Jugoremediju ce ostaviti ocerupanu ,radnike bez zaposlenja i NASU JUGOREMEDIJU na tacni predati nekom ko ceje iz STECAJA otkupiti za sitne pare.A taj NEKOce setako ratosiljati viska radnika, socijalnog programa,potrazivanja akcionara... i Tek sada vidim kolikoje MITO i KORUPCIJA zaslepila i ove visokoskolce, skorasnje abonente BIROA RADA!
ZA sebe i ekipu je nagrabio enormne cifre, tako sirov i neobrazovan,ALI LUKAV I BEZOBZIRAN, a vama ostaje da ukoliko je preostalo nesto od POSLEDNJE ISPLATE po 0snovu ugovora o delu odete kod staklorezca i uramite svoje diplome, a onda ih stavite negde iza ormana da se nevide,i nepodsecaju vas na kakve ste niske grane pali!
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/28/2011, 14:08

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=24&nav_id=544314

Prva slika Rasim Ljajić, druga slika s' desna na levo drugi po redu vaš član upravnog odbora uz prisustvo Zdravka Deurića(negde pozadi). RIBA SMRDI OD GLAVE A ČISTI OD REPA
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/29/2011, 07:23

fmesaros;Prva slika Rasim Ljajić, druga slika s' desna na levo drugi po redu vaš član upravnog odbora uz prisustvo Zdravka Deurića(negde pozadi). RIBA SMRDI OD GLAVE A ČISTI OD REPA
post2 IJA MISLIM DA .R.LJ. ZNA ZA DESAVANJA U JGRM JER JE M.O. STAVLJEN U U.O.JGRM, A ON JE NJEGOV COVEK OD POVERENJA.TREBA SE BAZIRATI OPET NA MUP PA CAK PISATI, I MINISTRU IVICI DACIC ,I NEBOJSI CIRIC OPET, OPSEDATI IH
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) Icon_minitime9/29/2011, 09:21

Tačno, treba opsedati ali bukvalno OPSEDATI ! I Ćirića i Ljajića i Dačića...
Treba preduprediti da firmu kupi neko iz stečaja, neka je kupi odmah. Svakako akcionari gube, pitanje je koliko. Da li ćemo dobiti neku siću za akcije, ili nećemo ? Prodaja sada ili nakon stečaja ? Priča se da je Sandoz dao ponudu koja je sklonjena ??? udrimile

Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 29Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: