BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 15:35

Naravno da nam je Zdravko zaposlio nekoga.... zaposlio nam je VASE kume i njihove sestre i od njihovih striceva cerke i pasenoge i njihove sogore da mi radimo umesto njih i da nam oni naredjuju i govore kako se radi.
Kako vas nije sramota? Svi vi veliki borci i velikomucenici soljicari, koji radite sve za dobrobit ove firme, prestanite da hrcete za vreme radnog vremena i citate novine....
Nazad na vrh Ići dole
Smizla
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 09.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 15:36

VIDIS KAKO NEMAS POJMA, JA NI NEMAM RACUNAR NA RADNOM MESTU!!!!!!! vidis kako lupetas????? vidis??? udrimile ako treba dacu ti moj br.racuna i licnu kartu i sve sto ti treba, pa proveri moje uplate... ali mi prvo reci ko si, da znam kome sutra da predam sve to! ;) aalii naraaavnoooo, ovde ste svi JAKI, i sve znate... ALI SAMO OVDE... A NECE NIKO DA SE PREDSTAVI... ZNACI DA NEMATE POJMA NI O CEMU, NEMATE DOKAZO O TOMO O CEMU OVDE DRVITE...
Nazad na vrh Ići dole
Smizla
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 09.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 15:41

Dr.Scully ::
Naravno da nam je Zdravko zaposlio nekoga.... zaposlio nam je VASE kume i njihove sestre i od njihovih striceva cerke i pasenoge i njihove sogore da mi radimo umesto njih i da nam oni naredjuju i govore kako se radi.
Kako vas nije sramota? Svi vi veliki borci i velikomucenici soljicari, koji radite sve za dobrobit ove firme, prestanite da hrcete za vreme radnog vremena i citate novine....

OPET GOVORIM, NEMAM VEZE SA SOLJICOM, NEMA VEZE AKO NISTE ZAPAMTILI, OPET CU JA PONOVITI!!!!!!!!! KONTAM SA KAKVIM LJUDIMA SE DOPISUJEM.... ALI SAD NEMAM VREMENA IMAM NEKIH OBAVEZA... CUJEMO SEEE LJUUUUDIIII JEDAN DAAAN.....
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 15:49

Ne moram ja tebi da se predstavim ko sam da bih nesto postigao ili izgubio...nisam ja zbog toga ovde, vec ovo sto pisem ima za cilj da probudi svest svima onima koji znaju to sve sto ja pisem, a jos uvek nece to sebi da priznaju.

I've got those teknicolor eyes
https://youtu.be/9F-e2RfJ_Qg
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 16:00

Dr.Scully ::
Naravno da nam je Zdravko zaposlio nekoga.... zaposlio nam je VASE kume i njihove sestre i od njihovih striceva cerke i pasenoge i njihove sogore da mi radimo umesto njih i da nam oni naredjuju i govore kako se radi.
post2
Smizla ::

OPET GOVORIM, NEMAM VEZE SA SOLJICOM, NEMA VEZE AKO NISTE ZAPAMTILI, OPET CU JA PONOVITI!!!!!!!!! KONTAM SA KAKVIM LJUDIMA SE DOPISUJEM.... ALI SAD NEMAM VREMENA IMAM NEKIH OBAVEZA... CUJEMO SEEE LJUUUUDIIII JEDAN DAAAN.....
Само ти понављај да немаш везе са шољицом (по оној старој: сто пута поновљена лаж постаје истина), овде ти нико не верује!
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 16:50

Smizla ::
AAAHAHAHAHAHAHA.... Ja nemam veze sa soljicom....
Pa onda nemaš ni sa mozgom, čim arčiš svoje resurse u (plaćeno) radno vreme, da bi veličala onu organizovanu kriminalnu grupu. Pa sada tu vređeš ljude po forumu (između ostalog i pišući velikim slovima) trošeći mobilni (verovatno ti i te troškove snosi sponzor) da bi im se umilila.

PS: To što u JR nemaš računar, je samo znak da ti ne treba, ili ne znaš da ga koristiš, a sve da ga i imaš, šta ti vredi, ako vam ne radi net od .
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 16:58

Pa znate ko nezna da koristi racunar a samo se dere po fabrici rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Smizla
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 09.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 17:07

PS: To što u JR nemaš računar, je samo znak da ti ne treba, ili ne znaš da ga koristiš, a sve da ga i imaš, šta ti vredi, ako vam ne radi net od . [/quote]

Opppeettt ne znate nista pametnije da kazete, ovo je bas bilo glupo sto ste napisali lale Komp. garant imam duze od tebe... kad sam ja presla na komp. ti si jos uvek bio na brojalici... no, dobro... UZIVAJTE OVDE, ZIVITE U OVOM SVETU, MENI JE OVDE SVE SMESNO.... JA MISLILA VI IMATE NESTO KONKRETNO DA KAZETE.... kad ono nista... samo zlo!!!


Al' ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga......
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 17:10

@Dan
Ja mogu da čekam, i čekam, inače bih vam kao Žebeljanka prodala akcije, bilo je ponuda. Razmišljla sam čak i da ih sada, kada država bude prodavala ,uopšte ne prodam, nego da sačekam par godina, da one baš zavrede. Ali...šta će jadni ljudi koji neće imati da plate plin i zaostale račune ? Njima je dogorelo, i zbog njih bih volela da se što pre prodamo. U najugroženiju grupu spadaju penzioneri, ali i radnici koji rade u JGRM a ne dobijaju platu. To kako se vi igrate sa njihovim životima, pa to nije normalno.
Reči najpametnija i neostvarene se pišu kao jedna reč, jer je pridev u pitanju, tj. negacija prideva.
Hvala na komplimentu, vama sam i pokazala da sam pametnija od vas. Otišla sam, ne zavisim više od vaše plate, i pored svog truda, uhođenja, sumnjičenja te jedne, te druge osobe, nemate ni najmanju predstavu ko sam od , meni se čak žalite kako sumnjate na ovog ili onog...a SVE što napišem su informacije iz prve ruke, bocka vas tačno gde treba, non stop samo o mom identitetu pišete viljuska
A ja jedrenje , suny se, i uživam .
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 17:30

ŠMIZLA@
OPET GOVORIM, NEMAM VEZE SA SOLJICOM, NEMA VEZE AKO NISTE ZAPAMTILI, OPET CU JA PONOVITI!!!!!!!!! KONTAM SA KAKVIM LJUDIMA SE DOPISUJEM.... ALI SAD NEMAM VREMENA IMAM NEKIH OBAVEZA... CUJEMO SEEE LJUUUUDIIII JEDAN DAAAN.....

Muka ti je od "NAS" i ništa pametno nisi čula ,ipak si prisutna verovatno ti je Bora Šnajder naredio ,mogli su ,mada teško u takvoj skupini spodoba da nađu nekog pismenijeg od tebe. Pre skupštine ste se svi povukli u mišiju rupu a sad ste se razgalamili. Radujete se prerano! Kada stisneš taster sa slovom ,samo ću tebi da kažem u poverenju,dokle god nepustiš tipku piše isto slovo od
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 17:38

Besmisleno je ovo prepucavanje, dajte neke korisne informacije, ako ih imate.
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 17:41

ŠMIZLA@
Al' ja imam sebe, u sebi poštenog druga

Lepo je što se volite ali to je intimna stvar,nepratiš radnju fabule, mi ovde nepričamo o seksu! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 18:04

@Milicica
Na zapade (firmi) nista novo. Proizvodnja radi slabim kapacitetom, jako malo se prodaje (doduse zaliha i nema mnogo). Birgim nam je dao kao neki kredit od 1M eura i preko njega nam sad stize gotovo sva uvozna roba. O plati se samo pripoveda po obicaju. A ako misle da je jedan sleper mesecno poslat za Rusiju dovoljan razlog da se hvale kako izvoze onda nemam reci. Stariji radnici sigurno dobro znaju koliko je robe islo za Rusiju, tako da je ovo sad smejurija.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 18:07

@Milicica
Šta da bude novo, vikend je, ništa se ne dešava vikendom.
Čujemo se u ponedeljak sesir
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 18:27

Evo za vikend posetite ovaj blog, pišu i drugi o JGRM
http://brankicavucica.blog.rs/blog/brankicavucica

"VERICA- APSURD
Savet za borbu protiv korupcije je opet pisao premijeru , u cilju da spreči nadležene državne organe , kao što su policija i tužuilaštvo , da rade svoj posao u Jugoremediju. Treba napomenuti da je u svim ostalim slučajevima , kojima se bavio ovaj tzv Savet, bila uvek prozivana policija da ne radi svoj posao, eto samo ovaj put policija radi previše ?
Šta je pozadina ovog slučaja nije teško otkriti , naime član Saveta za borbu protiv korupcije je g. Šuković , isti gospodin je član Upravnog odbora Jugoremedija ad , isti gospodin je učestvovao u donošenju odluka , koje su sada predmet interesovanja tužilaštva, nije naodmet pomenuti i njegovo blisko prijateljstvo sa gospođa Vericom. Šta bi gospođa Verica rekla kada bi npr osoba A bila član državnog tela i član upravnog odbora privatne kompanije, a to državno telo istupalo kao zaštitnik i pr menadžmenta predmetne privatne kompanije , pa narvno rekla bi SUKOB INTERESA , SISTEMSKA KORUPCIJA . Pa kažite i sada gosopođo Verice , ako smete?????
Zamena teza je svakako , lakša od suočavanja sa istinom , pa je glavna tema g. Verice ne sadašnje stanje u Jugoremediji , nego daleka istorija. Priajatelj gospođe Verice , bravar direktor neprikosnoveno rukovodi Jugoremedijom 4 godine i 5 meseci , za to vreme je firma došla do zanemriljivog udela na domaćem tržištu , i nezanemarljivog gubitka. A šta će tek biti ako tajanstvena "hrvacka" banka ne reprogramira dugove prema bankama koji su nastali navodno zbog rekonstrukcije ??? Davne 2007 , g. bravar direktor je izjavio da će se rekonstrukcija finasirati od 6 mil eura koliko je inkasirao prodajući akcije iz poseda Jugoremedije , koje su samo jedna dokaz "katastrofalne uprave bivšeg vlasnika". Evo i linka ako laže koza , ne laže rog http://www.ekapija.com/website/sr/page/132878. S toga licemerno je da g. Verica uopšte pominje šta je bilo u Jugoremediji od 2002- 2007. Kako god bilo i uprkos užasnim medijskim , političkim pritiscima , besomučnim štrajkovima , bilo je bolje nego što je sada.
Ne mogu da na kraju ne konstatujem da poreski obvaeznici plaćaju naknade za rad članova Saveta za borbu protiv korupcije , koji aktivno učestvuju u umanjenju vrednosti državnog pakete akcija u Jugoremedije, ali tako je obično u životu , oteto prokleto pa makar i državno. "

"VERICA
Srbija nikada nije bila zemlja preduzetnika , retko ko bi se usudio da ide putem kojim se ređe ide, da ne pokušava da po svaku cenu pronađe i zadrži državnu službu...
Kao kod svakog pravila postoje izuzeci , tako se nađe i poneko srpskog porekla , koji pokuša da stvori nešto i ponekada i uspe , ali tada na scenu stupa strašna VERICA, (savršeno se rimuje sa čestim likom u dečijim bajkama). E Verica obično takvog uspešnog pojedinca proglasi za tajkuna ( nedefinisani pojam , pogrdnog prizvuka) , osumnjiči , optuži i oglasi za lopova i kriminalca , koji je naravno sve u životu podtigao putem sistemtske korupcije (omiljeni termin dotične).
Sada malo o glavnom liku tj Verici , dotična je korisnik invalidske penzije , u prevodu u potpunosti je izgubila sposobnost za RAD , ali ta ista redovno dobija i naknadu za RAD u tzv savetu za borbu protiv gore pomenute sistemske korupcije. Ostali korisnici invalidske penzije u Srbiji, ako bi i pomislili da nešto rade , izgubili bi pravo na penziju , ali ovo nije pričao o njima nego o VERICI. Najbolji ortak dotične je ni manje ni više nego direktor izvesne farmacutske kompanije koja je prošlu poslovnu godinu završila sa oko 3 miliona gubitka. Njihovo prijateljstvo datira iz perioda kada je bravar - direktor vodio borbu da otme tu istu firmu od jedinog legitimnog vlasnika , naravno uz apsolutnu podršku VERICE i njenih izveštaja. Predmetna farmaceutska kompanija poseduje većinski paket akcija u firmi za prouzvodnju kozmetike koja se nalazi u neposrednoj blizini. U toj firmi zaposleni nisu dobili zarade duže od 12 meseci. Velika zaštitnica radničkih prava VERICA , kada dolazi u posetu svom ortaku dir- bravru , trudi se da ne gleda u pravcu tih "usrećenih" radnika i zasada uspeva o njima nema izveštaja...
NASTAVIĆE SE... "

"VERICA II
Famozni zahtev Evropske Unije za preispitivanje privatizacija u Srbiji i još famozniji spisak , zapravo nisu evropski , Evropa se naravno ne bavi pojedinačnim slučajevima , već opštim fenomenima.
Spiskovi su bili jedino VERIČINI, i to napravljeni po hronološkom redu , onim redom kojim su pisani njeni izveštaji. Dotična je naravno sve svoje izveštaje predala g. Kacinu iz Evropske komisije , uz sliku Srbije kao legla sistemske korupcije. Razumljivo je da o Srbiji loše pred strancima govore Albanci sa Kosova ili pojedini političari tipa malog Čede , ali je frapantno da to čini osoba koja se finansira iz budžeta Republike Srbije , koja koristi službene prostorije , službenog vozača i sl.
No priča o Verici je uvek bila puna kontradiktornosti , tako gospođa koja prima nakandu za rad od Vlade Srbije , svakodnevno kritikuje tu istu vladu , pa zar ne bi bio logičan potez da se odrekene naknade koju mesečno dobija od korumpirane vlade. No čini se da dotična moralne norme primenjuje na sve osim na sebe i svoje prijatelje kao što je ranije pominjani direktor - bravar. Kada je , policija ,tj inspektori privrednog kriminala došli u firmu direktor- bravar, Verica je odmah napisala pismo premijeru da se požali kako eto policija ugrožava prava sirotih malih akcionara , zar to što je neko mali akcionar znači potpuni imunitet od krivičnog gonjenja , gospođa Verica namerno zaboravlja sve što je nekada naučila na pravnom fakultetu... jer krivični zakonik važi samo za tajkune , mali akcionar pa makar imao apsolutnu vlast u firmi , kao što je ima njen ortak , može biti samo oštećeni. Gospođa Verica takođe nije dobro naučila razlike između pravnih i fizičkih lica , kao i to da pravna lica ne mogu biti na interpolovim poternicama , te da je u slučaju završetka krivičnog postupka pravosnažnom oslobađajućom presudom, pominjanje poternice koja je izdata u toku tog krivičnog postupka , obična uvreda.
I za kraj jedna simaptična anegdota iz veričnog života , jednom prilikom je sa službenim vozilom bila na nekoj vrsti tribine u Nišu , te je kasnije bilo planirano njeno gostovanje na lokalnoj televiziji , gospođa je bila sprečena da gostuje na televiziji , pošto je sa službenim vozilom i vozačem morala da ide u susedno selo po jagnje . Jagnjeće brigade su uvek bila popularne u Srbiji , još kada se finansiraju iz budžeta. "

Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 19:10

Što ne bi menadžment podneo ostavke pa lepo da se posvete šoljici tamo ide sve kako treba, kako su jgrm upropastili a tamo se ne staje sa radovima, plaćalo se avansno za vodoinstalaterske radove (oko 2,5 mil.din.) šest meseci pre izvođenja(pošto firma koja to radi nije htela da radi bez građevinske dozvole)
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 19:50

Ljudi, Smizla je došla samo da nas podbada ovde i da nam se podsmeva, vidite i sami da nijedan argument nije iznela.
Dvaput sam je zamolio da odgovori na moja pitanja, i opet ću, citiram sebe:

Ronin ::
@Kmez, Smizla
Recite nam i kako to da su plate počele da kasne BAŠ onda kad ste počeli da gradite "svoju" fabriku?

Nemoj samo da kažeš da je "slučajno" ili se "poklopilo sa neznamtija čim", pošto se poklopilo i da je Aventis odustao od kupovine fabrike kad ste počeli da otuđujete pogon antibiotika.

Zašto nije potpisan ugovor od 16 miliona evra sa Aventisom, tj. firmom podružnicom Aventisa, kad ste nas obrukali u ambasadi?
Pa samo taj ugovor bi otplatio onih 13 miliona ra rekonstrukciju, pa bi i preteklo!

Zašto se menadžment nije osigurao da fabrika radi i zarađuje nakon rekonstrukcije, umesto da dozvoli da se nagomilaju dugovi za sve i svašta?

Zašto su prekovremeni sati i dalje neplaćeni?

Ajd pustite ljude da vidimo 'oće li nam šta pemetno kas'ti.
Doduše, ne verujem da će Smizla umeti da sroči nešto argumentovano... kafa
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 20:48

ŠMIZLICE, PROČITAJ GRAMATIKU I PRAVOPIS, TO BI TI PAMETNIJE BILO NEGO ŠTO PROVOCIRAŠ NA KRAJNJE GLUP NAČIN. NARAVNO DA LJUDE KOJI IMAJU IMALO MOZGA OVAKAV PRISTUP IRITIRA. PO STILU I MANIRU REKLA BI DA SU TVOJI INICJALI M.Z. IMAM NAMERU DA UBUDUĆE IZNOŠENJEM VRLO INTERESANTNIH PODATAKA ZAINTERESUJEM NEKE STRUKTURE ZA PRIČU JGR. ZNAM DOBRO KOLIKO VAS PISANJE NA OVOM FORUMU IRITIRA. AKO NIŠTA DRUGO DISKREDITOVAĆEMO VAS ARGUMENTOVANO SIGURNO U TO BUDI UVERENA. IMA TU I RAZNE PAPIROLOGIJE......
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 21:38

PLACALO SE AVANSNO IPO 1,5GOD UNAPRED VEC SAM PISAO NA PRETHODNIM POSTOVIMA IKOJOJ FIRMI IZ BEOGRADA<IZVLACILI SU PARE DOK JE BILO.2009SU PLATILI 2,5MIL DIN> A RADILI SU TEK PROLETOS
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:19

Ptica leti dok je bar metar neba...Pre nekoliko godina u lepo jesenje prepone susretoh Cedu,coveka siroke duse koga je Banat prihvatio posle bosanske ratne golgote.Rece mi tada:"Znas, Zrenjanin mi izgleda kao nekad mocni mangup koji je svojevremeno zario i palio,a sada je ostario, oslabio i moze da ga zeza svakojaka olos.I evo potvrde opservaciji ovog mudrog coveka.Jugoremediju, ponos grada,koju su mukotrpno gradile generacije vredni i pozrtvovanih radnika,na celu sa Kostom Dinjaskim, odricuci se mnogih plata, viskova, slobodnih dana da bi oni i njihova deca imali izvesnu buducnost.Danas, pri samom KRAJU balade,grupica pohlepnih nistarija unistava poluvekovni trud svih"Jugoremedijasa" i od svega pravi "Jugokomediju".Hoce da budu kapitalisti,pa gradesvoju fabriku NASIM PARAMA!!! Ismevaju penzionere, ugnjetavaju zaposlene koji im nisu dali punomocja za jos jedan mandat ,rugaju se akcionarima pricom o toboznjoj traznji strateskog partnera pri cemu im na pamet nepada prodaja dok ne zavrse NAS izmesteni pogon antibiotika.A uz to su veliki vernici, u bogomolje redovno idu!Kao sto je prodaja Indulgencija(Oprostaja grehova) dovela do protestantskog pokreta,tako ce i deurizam dovesti do masovnog pokreta nevoljnika i isterati na cistinu sve mentore .A potom,posle dugog sluzbenog puta bice samo stari onemocali osiromaseni mangup koga nece hteti niko cak ni da zeza!
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:26

Do sada sam vas posmatrao sa strane, gledao i čitao kakve gluposti pišete! Šta ste se okomili na Šmizlu i Kmeza??? Ako neko brani Deurića i stvari gleda realno, nemora da znači da je šoljičar, ko vam brani da se organizujete i radite sa vašim akcijama šta vam je volja! Tom Deuriću možete da budete samo ZAHVALNI što je vratio Jugoremediju u Zrenjanin zajedno sa šoljičarima. Možete samo da im zavidite, zaslužili su ljudi pa neka rade!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:32

Onda i dalje posmatraj, a doticni su dovoljno pametni da se sami brane. Mi samo hocemo istinu ali pravu, ne onu nasminkanu za medije i bajke koje nam serviraju.
Nazad na vrh Ići dole
Verkakaludjerka
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 219
Datum upisa : 30.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:33




Analizirajte ponašanjamo Zdravka Deurića samo u jednom danu i pokušajte da prepoznate bar jednu od ovih osobina:

СМРТНИ ГРЕСИ

1. ГОРДОСТ

2. СРЕБРОЉУБЉЕ

3. РАЗВРАТ, НЕЧИСТОТА, БЛУД

4. ЗАВИСТ

5. НЕУМЕРЕНОСТ У ЈЕЛУ И ПИЋУ, ЛАКОУМНОСТ И ПИЈАНСТВО

6. ГЊЕВ

7. ОЧАЈАЊЕ ЛЕЊОСТ И НЕМАРНОСТ ПРЕМА СВОМ ВЕЧНОМ СПАСЕЊУ





Create your own free forum | Buy a domain to use with your forum
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:38

Ne znam kakvu samo istinu tražite? Da Deurić kaže da je mleko belo i to bi mu osporili!!!! U svemu samo tražite LAŽ i PREVARU pa nije baš da taj čovek nema i dobru stranu! Problem je u vašoj ljubomori prema sposobnim ljudima koji su u životu nešto uspeli!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:42

Apsolutno se slazem da su sposobni ljudi uspeli u zivotu. Uspeh je sagraditi firmu tudjim parama, uspeh je izgubiti toliko poverenje za samo 4 godine. Najveci uspeh je unistiti firmu u najprofitabilnijoj industriji zarad nekog viseg cilja. Na to smo najvise ljubomorni.
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:48

Ako se ne varam i ostale farmaceutske kuće u ovoj Srbiji ne posluju ništa bolje ( Galenika, Hemofarm)... Ako su u pitanju vaše pare baš me interesuje koliko ste izvadili iz novčanika???
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 22:56

Da ti pravo kazem, neznam koliko je izvadjeno iz nasih novcanika i novcanika svih akcionara. To je upravo ono sto hocemo da vidimo, pa ako ste toliko fer i posteni igraci, dozvolite kao prvo JM da preuzme zapisnik sa skupstine, da li je to previse sto trazimo. Hemofarm ne posluje dobro jer mu je drzava duzna, a Galenika je kao i sve firme na budzetu preopterecena viskom zaposlenih... Inace ZD je danas izjavio, nadam se u afektu " Do sada ste imali pola plate mesecno, ali od sada ni to".
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:02

Sve više stičem utisak da pola vas ovde spava sa ZD, kad znate sve šta je rekao, gde je bio, šta je ručao... Ne znam samo kako vas nije obavestio da su i nama dužni i da naplata teško ide? Da je uzeto nešto od akcionara i radnika Jugoremedije valjda bi one silne inspekcije pronašle!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:06

Ako si vec tako dobro upucen, kazi nam ko i koliko nam je duzan. A inace ko spava sa ZD me ne interesuje. Mene vise intereuje zasto licni dohodak kasni, zasto se ulaze u izgradnju druge fabrike a nema se para za servisiranje osnovnih stavki (gas, struja, telefon).
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:12

Ko i koliko nam je dužan to vas netreba da interesuje, to je posao komercijale. Nije mi poznato da Jugoremedija gradi neku firmu, ako mislite na luxol farmaciju, to ljudi grade od svojih para. Dobro vam je poznato da su svi oni dobili zaostal plate, podigli kredite, al problem je što nećete da priznate!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:20

Znaci ne treba da nas interesuje zasto plate kasne, ok. Znaci Penpharm nije Jugoremedijin vec pripada nekim tamo ljudima koji su ulozili 1M eura. Samo neka grade i neka im je sa srecom. Evo ja dajem predlog da ostali akcionari sagrade drugu fabriku gde cemo proizvoditi Trental, Lopion, Aminofilin. Nadam se da necete imati nista protiv toga, ipak cemo uloziti nase pare a Jugoremedija samo treba da nam da licence.
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:26

Izvini gosposdjo Milojka, slabo ste upućeni! Luxol farmacija je vlasništvo šoljičara, a Penpharm je zajednička firma Luxol farmacije i Jugoremedije. Trental, Lopion i Aminofilin još uvek mogu da se proizvode u krugu fabrike, što nije slučaj sa Cliacilom. Šta da se radi nemogu svi biti vlasnici...
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:28

Neutralac123 ::
Izvini gosposdjo Milojka, slabo ste upućeni! Šta da se radi nemogu svi biti vlasnici...

lale RAVNOPRAVNOST NA DELU
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:29

neutralac 123@
brani Deurića i stvari gleda realno

Već sa nekoliko reči demantuješ naziv "neutralac" iz prve si se opredelio,ali nije to toliko bitno svako ima prava na svoje mišljenje! Ipak treba razlikovati bitno od nebitnog da bi bio realan !Nije Pavlović uzeo 2500 evra mesečno badava,od njega se očekivalo da će svojim pravnim savetima pomoći razvoju Jugoremedije i da sve bude u zakonskim okvirima,e upravo tu nastaje problem kada te neko savetuje kako da izigraš zakon i hodaš po ivici nelegalnim tokovima. Tada se rodila ideja za šoljicu,to je školski primer kako oteti deo imetka a da se tumači zakon kao što reče Zora Vujaković "mi tumačimo zakon kako hoćemo". Puno kapitala Jugoremedije je utrošeno na nedokazan način a radnici kao rezultat nesposobnog menadžmenta imaju nesigurnu budućnost i nije istina da je farmacija neprofitabilna.Osim delatnosti koja donosi siguran profit i dodatnih sredstava (prodaja Medele)uz domaćinsko ponašanje menadžmenta uspeh bi bio zagarantovan, rezultati su međutim KATASTROFA i to je bitno a ne dali ti je neko simpatičan, profit nema dušu! Zahvaljujući nerealno velikom broju zaposlenih, preusmeravanjem finansija na šoljičare,loše organizovane komercijale prodaje i ko zna još kojih realnih okolnosti koje su dovele do ovakvog stanja. Svi koji su očekivali neku paricu od akcija su izigrani!
Nazad na vrh Ići dole
Neutralac123
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 13 Icon_minitime8/12/2011, 23:40

Pa to je ono što vas najviše boli, sagledavanje stvari realno. Da su zakon tumačili kako oni hoće ne bi stigli blizu kraja, neko bi valjda zabranio tu izgradnju. Imam akcije, nisam u šoljici, ali ti ljudi mi nesmetaju, neka grade, a ako se dokaže da su krivi, zna se šta im sleduje. Ne znam ko bi rizikovao svoju decu i porodice!
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 13 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: