BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/14/2011, 16:24

Lunja ::
ne znam da li ste primili moju poruku,pokušala sam dva puta.i ja vam se pridružujem.

Primio sam Vasu poruku Lunja,nadam se da ste i Vi primili moju.

Imam sada jedan veliki problem a to je zahtev za odobrenje zastupnicke izjave od strane Komisije za hartije od vrednosti(Clan 3.stav 1.Pravilnik o obliku i sadrzini zastupnicke izjave).

http://www.sec.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=163&Itemid=68

Члан 3.
Захтев за одобрење заступничке изјаве Комисији за хартије од вредности (у даљем тексту: Комисија) подноси акционарско друштво, односно лице овлашћено за сазивање скупштине акционарског друштва, и то 20 дана пре упућивања писаног позива за седницу скупштине акционара и заступничке изјаве акционарима.
Писани позив за седницу скупштине се упућује сваком акционару са правом гласа у роковима и на начин прописан законом којим се уређују привредна друштва.
Захтев за одобрење заступничке изјаве садржи:
1) пословно име и седиште акционарског друштва;
2) дан одржавања скупштине акционара;
3) списак документације која се подноси уз захтев;
4) лично име, поштанска адреса и телефонски број особе за контакт са Комисијом за хартије од вредности поводом тог захтева;
5) датум подношења захтева и потпис подносиоца захтева, односно овлашћеног лица.
Уз захтев из става 3. овог члана се доставља:
1) заступничка изјава;
2) образац пуномоћја;
3) копија решења о упису, у Регистар привредних субјеката Агенције за привредне регистре, акционарског друштва на које се односи заступничка изјава;
4) копија личне идентификације, односно копија решења о упису у Регистар привредних субјеката Агенције за привредне регистре, лица која су предложена за пуномоћнике;
5) писмена сагласност лица које се предлаже за пуномоћника;
6) одлука о сазивању скупштине;
7) доказ о уплати накнаде Комисији;
8) друга потребна документација којом се доказује тачност података из заступничке изјаве.
Заступничка изјава се подноси на обрасцу заступничке изјаве (прилог 1) који је саставни део овог правилника.
Пуномоћје се подноси на обрасцу пуномоћја (прилог 2) који је саставни део овог правилника.

Posto je lice ovlasceno za sazivanje skupstine akcionara vec uputilo poziv akcionarima za redovnu skupstinu akcionara ukljucujuci tu i obrazac zastupnicke izjave kao i obrazac punomocja svojih ljudi zakljucno sa danom 01.07.2011.godine i verovatno da je za to dobilo i odobrenje od strane Komisije za hartije od vrednosti.Pitanje za iskusnije clanove glasi:

Da li ja sada mogu da uputim akcionarima obrazac punomocja sa imenima mojih ljudi kao i ostalim potrebnim personalnim podacima bez obrazca zastupnicke izjave i bez odobrenja Komisije za hartije od vrednosti a da se sakupljeni glasovi akcionara na obrazcu punomocja ne proglase ne vazecim na predstojecoj redovnoj skupstini akcionara uz mogucnost da ne prihvatim neke tacke dnevnog reda u koliko bi zadovoljio potreban kvorum za skupstinu?

Hvala na odgovoru.

Kobe Bryant ::
Nije mi jasno šta su ti namere?

Jedan od glavnih ciljeva bi mi bio da nekako ukljucim 2 nova pitanja u dnevni red skupstine akcionara a to su:

1.Da se ispita ugovor napravljen izmedju Jugoremedije i Luxol-Farmacije odnosno Penpharm-a.

2.Da se unajmi strucni poverenik radi pregleda finansijskih izvestaja kao i poslovnih knjiga drustva u poslednje tri godine pod uslovom da % ispunjavam uslove za tako nesto.

U koliko to ne uspem da uradim na redovnoj skupstini akcionara nekako mi prolazi kroz glavu da sav ovaj posao pripremam zapravo za vanrednu skupstinu akcionara gde bi na osnovu sakupljenih ne manje od 10% glasova sazvao vanrednu skupstinu na kojoj bi mogao da zahtevam da se ukljuce ova dva pitanja u dnevni red skupstine.

*Ne zelim nikoga da uvlacim u ovo u koliko zakonski ne ispunjavam uslove da ovakav jedan veliki posao valjano uradim jer u protivnom ne dovodim samo sebe u opasnost vec i druge koji me podrze u svemu ovome.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/14/2011, 18:02

malo previše komplikuješ mora da si elektro-inženjer love3

Lepo zovi ovu ženu, vrlo je ljubazna, sve je pitaj i sve će da ti objasni
Vesna Vujic, PR
Komisija za hartije od vrednosti
Beograd, Omladinskih brigada br. 1
++381113117322
++381653115101

Ovako se polako gubiš u gomili zakona i nedoumica i opet ništa.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/14/2011, 18:19

[left]Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Polic-zahtev-jugoremed-ilu

A ja bih na vašem mestu ili lično (ili jedan od vas) otišla do policije u ZR !
Policija je servis gradjana, ne zaboravite to!
I tamo bih potražila ovog inspektora Marka Kovačevića ili načelnika Nenada Armuša i
lepo kažeš ko si i da si došao da se interesuješ kako ta stvar napreduje jer si LIČNO zainteresovan kao akcionar...
Popričaš sa čovekom, neće te pojesti ili uhapsiti, ne boj se !

P.S: Ars ti je dao pravi savet!

P.P.S. U vezi pitanja koja bi da postaviš:
1. Čista glupost, neće valjda oni da proveravaju ugovor?
Oni su dužni da ti daju taj ugovor na uvid, a treba da vidiš na kojoj skupštini je taj ugovor odobren!
2. Ako imaš odredjen % akcija imaš pravo da ZAHTEVAŠ vanrednu reviziju poslovanja (nezavisni revizor) ali, mani se toga - jer treba prvo videti ko plaća tu reviziju?

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/15/2011, 10:56

Hvala Vam na informacijama Sneki i Ars Vivendi.Gospodja/gospodjica koju ste mi preporucili nije nadlezna da mi pruzi informacije koje su mi trebale ali me je usmerila na gospodju/gospodjicu koja je imala nadleznosti da takve informacije da.

Dobio sam pozitivne informacije da je ovaj posao moguce uraditi i da postoji nada da se sve ovo sredi do dana odrzavanja redovne skupstine akcionara.Ocekujem najkasnije do utorka da dobijem deo trazene dokumentacije od firme sa kojom bi mogao precizno da utvrdim nase mogucnosti i da krenemo na posao.

*Nisam poslao juce clanovima poruku da se negde nadjemo zbog toga sto sam u medjuvremenu dobio informaciju da neka lica zapravo nemaju interes da pomognu nego da "provere" ostala lica koje zele da pomognu.Trenutno radim na tome da pronadjem jednu izuzetno sigurnu lokaciju u Zrenjaninu gde bi pozvao sva ona lice koja "zele da pomognu" kako bi zajedno razvili logistiku za dalje nase aktivnosti po pitanju ove firme.

Bicete blagovremeno obavesteni...


_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/16/2011, 14:41

Akcionarski fond (akcije drzave)
telefon 011 30 20 859
Zovi i pitaj ko ce ih zastupati na skupstini!
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/16/2011, 18:59

Euricevi banditi idu u trojkama po Zr ihvataju ilegalce ,pa to je ko povratak otpisanih,zamisljam onog kuruceva u sredini sa masingeverom kako vice "halt" od Uslaje njima voda u usi pa na svaki sum pogledaju kroz prozor da slucajno nije police dosla po nih ,a dace bog i to uskoro da vidimo.Zato glavu gore i uNAPAD.
Nazad na vrh Ići dole
Vova82
Just looking
Just looking



Broj poruka : 24
Points : 53
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/16/2011, 19:47

A o kakvim ilegalcima je reč.Inače Bog se piše velikim početnim slovom
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/16/2011, 20:21

Izvinjavam se za slovnu gresku prevideo sam prof. Vovo82. A za ilegalce procitaj zadnji post profesijonalca pa malo povezi .
Nazad na vrh Ići dole
Vova82
Just looking
Just looking



Broj poruka : 24
Points : 53
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/16/2011, 22:28

Ma cool ja sam pomalo osetljiv na to pisanje ne iz pravopisnog vec nekog drugog razloga nebitnog za ovaj razgovor.A ti specijalci rade to sto rade,kao da zivimo u nekom Zanazibaru a ne u Srbiji
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/16/2011, 22:52

A gde se izgubi Master?Nešto joj se produži odmor na moru(kom??)
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/17/2011, 22:15

Jao ljudi, pa zar ja sa mora treba da vas obaveštavammmmm ?
07.07. 2011.-te je održan sastanak u ministrastvu Ekonomije kom su prisustvovali Deurić, A.Malušić, Nadica Margold, Ljilja Matin, Srđan Nikolić i Vlada Pecikoza , svi iz JGRM. Branko Pavlović i Meho Omerović su bili Deurićev back up...
Na strani države predstavnici Agencije za privaticaziju i Ministrarstva Zdravlja.
Deurić : Hoćemo pomoć, dajte pare da se spašavamo kao Galenika, šmrc...
Država: Može, nema problema, nudimo ti da SAM odeš, postavićemo 4 člana UO, ti ćeš zadržati 3 člana, a mi postavljamo Nadzorni odbor, generalnog direktora, direktora finansija i komercijale...
Deurić: Ne može, ne pristajem...
Država:Možemo mi i svih 7 članova da postavimo... Šta je sa mašinama Cliacila...?
Deurić:Sup je to gledao, sve je čisto...
Država:Može to sup ponovo da gleda...
Dakle, biti ili ne biti je za ovu skupštinu, žao mi je što nisam tu do septembra, ja sam već više od mesec dana odsutna, to sam i najavila...
Pozadina svega je da je jedan od kupaca otišao u Ministrastvo i rekao kao Deurić opstruiše prodaju fabrike, pa je država rešila da to promeni, bar prema mojim informacijama sesir
Ako neko bude imao muda da skuplja punomoć ( mada za junsku skupštinu nije bilo hrabrih ), neka me kontaktira preko pp, šaljem punomoć.
Trudim se da uživam na podužem odmoru sa porodicom, koji sam nakon svih peripetija u JGRM jako zaslužila, tako da nedeljama nisam uključivala net, izvinjavam se svima.
Čudi me da niko od vas ne piše o potencijalnom državnom preuzimanju firme, pa to mnogo ljudi zna, mislila sam da je do sada to već neko objavio.
Srećno sa skupljanjem punomoći, ovo je namerno zakazano u vreme kada su ljudi na godišnjim odmorima, kako bi se sprečilo neko ozbiljnije organizovanje. Ponavljam, šaljem punomoć, za 5 dana stiže, samo vi nađite nekog ko će biti naš predstavnik i SREĆNO .
@MilaNost:Jadranskom titanik
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/17/2011, 22:33

Bravo master,valjda ces nam jednog lepog dana reci izvor informacija,zabrinut sam ni profesionalac se ne javlja.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/17/2011, 22:41

@Gorgiša
Nadam se da će uskoro sve ovo da se završi sesir
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/17/2011, 22:48

Prica se stidljivo po firmi da ce drzava postaviti svoje clanove upravnog odbora, skupstina je uskoro, pa cemo videti. Nadam se da ce uskoro krenuti na bolje nasoj fabrici.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/17/2011, 23:02

Ars Vivendi ::
Akcionarski fond (akcije drzave)
telefon 011 30 20 859
Zovi i pitaj ko ce ih zastupati na skupstini!

Ja vam lepo rekoh - zovite AF i pitajte ko je njihov predstavnik na skupštini i kakve su im namere!
Ako se ide na smenu Deurića, važno je da sakupite bar tih 5-6% glasova, ako dodje do glasanja o smeni, i ako državni predstavnik bude glasao za to, podržite ih i već ste nešto postigli.
Vaših 5-6% se će biti jezičak na vagi !!
Deuriću je sada svaki glas bitan, NE DAJTE MU !!
Posle toga nastupa policija... kafa
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 00:20

Sta mislite ako drzava preuzme firmu da li cete moci unovciti akcije ?

Plasim se scenarija ostlih Zrenjaninskih drzavnih firmi.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 03:06

Da, da, to Deurić priča, ako država preuzme, onda gubimo akcije od
A sa njima smo "jako" puno dobili od
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 05:58

Da nije njega ti nebi imala o cemu da pises a ne da razmisljas uopste o akcijama Jugoremedije.A i to da ti kazem da bi zaboraravila da je i bila u Zrenjaninu jer bi joj i lokacija bila u Nisu.

Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 09:31

Pa i sad JGRM prelazi[jedan bitan deo] euricu i njegovim banditima u ruke, tako da je to isto kao sa Ninijem ,a mi ostali cemo dobiti stecaj.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 10:13

@Šerif
Ne bi se piše odvojeno sesir
@joksim
Mi smo od stečaja udaljeni svetlosnim godinama, stanje je katastrofalno, ali ne i stečajno confused
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 10:53

Manite se pravopisnih gresaka, svi mi to cinimo kad tad. Niste ni lektori korektori da pisete romane. kafa

Daj da se svi vi koji zelite promene da eventualno promenete vladajucu garnituru organizujte se oko Profesionalca koji ima volju i zelju da to uradi.

Pomozite mu u svakom pogledu, gde je on izlozio plan delovanja.

Da da i potrudite se ko je drzavni predstavnik na skupstini, jer je taj i prosli put glasao za njihovu opciju. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 11:58

KAKO JE BILO NA PROŠLOJ SKUPŠTINI
Citat :
IZVESTAJ SA SKUPŠTINE:

3) doneta odluka o reprogramiranju kreditnih obaveza prema Razvojnoj banci i zalaganju pokretne i nepokretne imovine radi obezbedjenja reprogramiranih obaveza
4) doneta odluka o reprogramiranju kreditnih obaveza prema Hypo-Adria banci i zalaganju pokretne i nepokretne imovine radi obezbedjenja reprogramiranih obaveza

Za tačke 1 i 2 glasali su punomoćnici akcionara sa 1.012.026 akcija sa pravom glasa, što je 50,01% akcija sa pravom glasa
a za tačke 3 i 4 uz gorepomenute akcionare i agencija za privatizaciju (zastupnik) pismenim putam, sa 1.190.834 akcija ili ukupno: 67,23%
Izvor: Politika - oglasi.

Citat :
MACA:
Zanimljivo je ovo sa 50,01% !??
1. Od čega je to 50,01%
2. kako baš za o,01 da predje 50%?

Ukupan broj akcija = 3.726.483
na skupštini bilo punoćja FIZIČKIH LICA za 1.012.026 akcija.
Dakle to je nekih 27,15% akcija ili 50,01% od svih malih akcionara, za samo 373 akcija imaju većinu ili za samo 0,01% , ako ne računamo državu, koja se nije izjašnjavala po svim tačkama dnevnog reda?
Šteta što niko od akcionara nije otišao da vidi na koga glase ta punomoćja, ako su na Deurića....

Ali mi NIKAKO nije jasno, kako je na kraju za tačke 3 i 4 glasalo 67,23% akcionara sa pravom glasa?
Država ima 31,96% i onih 27,15% = 59,11% tu nešto ne valja!
Možda je štamparska greška?

Dakle, nije predstavnik države već tada glasao za sve tačke dnevnog reda. I glaso je pismenim putem.
A kao što se vidi muvalo se tu sa kvorumom i neke odluke su denete sa više nego sumnjivom večinom 50,01% ????
Zar vam nije sumnjivo da je baš bilo 50,01% ??
Ali niko od vas nije imao hrabrosti ni da ode do pravne službe da pogleda koliko stvarno punomoćja je tada bilo za Deurića!!?

https://www.aikb.net/t369p900-jugoremedija-ad-zrenjanin

Mislim da se palite bez veze, niko od vas neće ni ovog puta ništa uraditi...
Laku noć!!

Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 14:08

Pa sta mislis da bi dali da se vide punomocja, ja sumnjam da imaju i 20%punomocja da su mozda i falsifikovali dosta toga. POJEDINAC ne moze nista da uradi, oni su sad spremni na sve...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 14:29

profesionallac ::
*Nisam poslao juce clanovima poruku da se negde nadjemo zbog toga sto sam u medjuvremenu dobio informaciju da neka lica zapravo nemaju interes da pomognu nego da "provere" ostala lica koje zele da pomognu.Trenutno radim na tome da pronadjem jednu izuzetno sigurnu lokaciju u Zrenjaninu gde bi pozvao sva ona lice koja "zele da pomognu" kako bi zajedno razvili logistiku za dalje nase aktivnosti po pitanju ove firme.

Bicete blagovremeno obavesteni...
Koja konspiracija! od
Čega se ti plašiš? Da ćeš dobiti otkaz (ili tvoji roditrlji)?
Sramota je kakvi ste zečevi! Valjda ne misliš da radite nešto nezakonito?

Gogisa ::
Pa sta mislis da bi dali da se vide punomocja, ja sumnjam da imaju i 20%punomocja da su mozda i falsifikovali dosta toga. POJEDINAC ne moze nista da uradi, oni su sad spremni na sve...
U pravu si! VAŠA ekipa ne može ništa da uradi jer se plaši!
Zato je najbolje da više ništa ne pokušavate i da se prepustite sudbini!
I NEMOJ više ovde da pišete i cmizdrite jer ste obične plačipi....

Čekate da neko drugu brani vaša prava??? Što se NARVNO neće desiti!!
Strah je čudo, a u ovom slučaju je prouzrokovan neznanjem!!

P.S. Još jednom:
U pravnoj državi ne znači da država ide okolo i deli pravo svojim gradjanima!!
Ne, i u pravnoj državi GRADJUANIN mora SAM da se izbori za svoja prava i da na njima insistira!!
Ne radi to država za njega, ona samo odredjuje pravila.
Ako neko ne insistira i ne traži svoja prava, nema pravo ni da se žali na državu...
Samo tako i nikako drugačije !!!


_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 15:27

U pravnoj državi ne znači da država ide okolo i deli pravo svojim gradjanima!!
Ne, i u pravnoj državi GRADJUANIN mora SAM da se izbori za svoja prava i da na njima insistira!!
Ne radi to država za njega, ona samo odredjuje pravila.
Ako neko ne insistira i ne traži svoja prava, nema pravo ni da se žali na državu...
Samo tako i nikako drugačije !!!

@Sneki post2
Nazad na vrh Ići dole
bebex46
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 19
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 16:54

Zasto se profesionalac ne javlja ? Mi koji smo uz njega i podrzavamo ga nemozemo da docekamo da se okupimo i krenemo u akciju a vreme prolazi.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 17:30

Ne znam sta se desava kontaktiro me telefonom (profesionalac) a sad ne odgovara niko kao da su mu pretili ili ga kupili, nek se oglasi?
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 19:19

Sneki ::
Sramota je kakvi ste zečevi! Valjda ne misliš da radite nešto nezakonito?

Nisam zec ali trenutno ne mogu ni sargarepu da stavim usta koliko me zub boli.

Hvala na razumevanju.

Gogisa ::
Ne znam sta se desava kontaktiro me telefonom (profesionalac) a sad ne odgovara niko kao da su mu pretili ili ga kupili, nek se oglasi?

Niko me nije kupio i niko mi nije pretio!Zbog trenutnih zdrastvenih problema(problema sa zubom) ovih dana nisam u mogucnosti da komuniciram i da vodim dijalog sa Vama i sa bilo kojom drugom osobom sem sa mojim zubarom i mojom majkom.Skoro dva dana nisam spavao i verujte mi neznam gde mi je glava.Nadam se da cete me razumeti ili u koliko mi ne verujete idemo u sredu do mog zubara da Vam to licno potvrdi ili u koliko zelite svratite do mene sutra pa cete videti trenutni krater u mojim ustima na mestu gde je nekad bio tako lep zub(trenutno je u fazi popravljanja).Ovom prilikom se izvinjavam svima kao i Vama Gogisa zbog neblagovremene korespodencije kao i neodgovorenoj poruci ali trenutno sam pod lekovima(analgin,sinacilin...) i molim Boga da mi sutra bude bolje kako bi svratio do firme da uzmem statut,osnivacki akt kao i knjigu akcionara.Nadam se da su u medjuvremenu napravili kopiju ili ako nista drugo da je bar posalju u elektronskoj formi.

*Ako zelite da se sastanemo nije problem.Prvi sam inicirao da se sastanemo i na tome zelim da ostane ali je problem sto trenutno nisam funkcionalan da donosim racionalne zakljucke a kamoli da pravim strategiju za dalje nase planove.Zato cu i Vama biti zahvalan na razumevanju i nadam se da ce mi ovih dana biti bolje.

Pozdrav

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 19:41

Pozdrav,zelje za ozdravljenje,kad su oni u pitanju sve je moguce ocekivati.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/18/2011, 22:03

Pocele su euriceve crne trojke da skupljaju punomocija po kucama,terajte to go...... motkama .
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/19/2011, 16:38

Ovako stoje stvari.Statut firme,osnivacki akt,knjigu akcionara kao i ostalu dokumentaciju koju je moj klijent trazio od firme nije u zakonskom roku ni dobio,kako ne na uvid tako i ne radi kopiranja.Prica je sledeca,posto je kao pola firme na kao neki odmor niko iz pravne sluzbe nema ingerenecije da dostavi mom klijentu trazenu dokumentaciju (bar na uvid) jer kao nema nikog ko je nadlezan da tako nesto uradi.Sve u svemu, jedino resenje vidim u pokretanju vanparnicnog postupka ali to je sada gubljenje vremena.Ocigledno je da bivse rukovodstvo firme ne zeli da kooperira sa akcionarima i ne zeli da radi u skladu sa Zakonom o privrednim drustvima.

Ja sam ZA da krenemo sto pre u akciju i pokusamo da sakupimo najmanje 5% glasova za redovnu skupstinu akcionara pa makar ih proglasili ne
vazecim.Komisija za HOV ne bi trebala da ih proglasi ne vazecim jer firma Komisiji nije podnela Zahtev za odobrenje zastupnicke izjave verovatno da po statutu i drugim aktima firma nije u obavezi da to uradi sto je dobro za nas.

*Posto mi je zdravlje malo bolje pusticu poruku clanovima da se negde nadjemo u Zrenjaninu tj.prvo da vidim kako kome vremenski najbolje to odgovara i da sto pre krenemo u akciju.

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Jgrm1

Da li neko moze da mi potvrdi da li su radnicima isplacene zaostale plate?

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Inspektor Molder
Just looking
Just looking
Inspektor Molder


Broj poruka : 8
Points : 24
Datum upisa : 19.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/19/2011, 18:11

Alo bre profesionalac, tebe kao da su na bucku vatali kad pitas dali su nam isplatili plate! udrimile 84
Sem sto nam duguju sada vec 3 isplate, tj. platu i pol, nisu ni sirovinu obezbedili tako da ne mozemo vise ni da je zaradimo...To vec i vrapci znaju
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/19/2011, 19:58

Inspektor Molder ::
Alo bre profesionalac, tebe kao da su na bucku vatali kad pitas dali su nam isplatili plate! udrimile 84
Sem sto nam duguju sada vec 3 isplate, tj. platu i pol, nisu ni sirovinu obezbedili tako da ne mozemo vise ni da je zaradimo...To vec i vrapci znaju

Ne pitam ja to Vas zbog sebe vec zbog ostalih akcionara koji citaju ovaj forum.Mnogi i dalje ne razumeju sta se desava u ovoj i oko ove firme a koliko vidim firma je plus u blokadi od nekih 12,130,939.24 dinara.

Da li je policija u službi farmaceutske mafije?

http://www.ravnopravnost.org/NW040.html

Ja ne mogu da razumem zasto policija ovo tolerise i dozvoljava sebi da je neko ismeva i potcenjuje?Da li je moguce da je uticaj neke politicke partije koja je samo presla cenzus na lokalnim izborima veci od uticaja izvrsnog organa vlasti Republike Srbije?

Da li je moguce da jedna persona kao sto je Z.Deuric i njegov pokret ravnopravnost mogu toliko da obezvrede duhovne i moralne principe i tvorevine ovog drustva i da nikad ne odgovaraju za to sto rade?

Neka vam je Bog u pomoci akcionari Jugoremedije ja cu vam pomoci koliko mogu ali ovo drustvo ocigledno tezi ka obezredjivanju osnovnih pravila i principa kako Starog tako i Novog zaveta.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/19/2011, 23:20

PLATE KASNE,kao što reče Inspektor Molder!!!!!!!!!! confused
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 24 Icon_minitime7/20/2011, 03:48

profesionallac ::
Ovako stoje stvari.Statut firme,osnivacki akt,knjigu akcionara kao i ostalu dokumentaciju koju je moj klijent trazio od firme nije u zakonskom roku ni dobio,kako ne na uvid tako i ne radi kopiranja.Prica je sledeca,posto je kao pola firme na kao neki odmor niko iz pravne sluzbe nema ingerenecije da dostavi mom klijentu trazenu dokumentaciju (bar na uvid) jer kao nema nikog ko je nadlezan da tako nesto uradi.Sve u svemu, jedino resenje vidim u pokretanju vanparnicnog postupka ali to je sada gubljenje vremena.Ocigledno je da bivse rukovodstvo firme ne zeli da kooperira sa akcionarima i ne zeli da radi u skladu sa Zakonom o privrednim drustvima.

A da zoveš onu tetku iz Komisije za HOV i da joj se požališ?
Ona ima ingerencije da im naredi !! Pitaj, ništa ne košta.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 24 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: