BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 18:13

Što su ovaj poli i contrast malo nervozni,iz kog su oni dela JGRM?
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 18:31

Da li se zna zasto je skupstina pomerena sa 12h na 9h.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 18:54

Milojka ::
Da li se zna zasto je skupstina pomerena sa 12h na 9h.
Нисам схватио твоје питање.
Да ниси мислила обрнуто са 9:00 на 12:00?
Скупштина је у позиву заказана за 9:00!
http://www.jugoremedija.rs/skupstina_2011.html
MilaNost ::
Što su ovaj poli i contrast malo nervozni,iz kog su oni dela JGRM?
Па видиш да су се они појавили после блокирања оне "nikokaoJA". Suspect
Nazad na vrh Ići dole
poli
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 11
Datum upisa : 18.04.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 18:55

Nismo mi nervozni samo je zalosno gledati kako ovde baljezgate i ne razumem pitanje iz KOG DELA JUGOREMEDIJE ? JUGOREMEDIJA JE SAMO JEDNA !!!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 19:01

AAA ::
Milojka ::
Da li se zna zasto je skupstina pomerena sa 12h na 9h.
Нисам схватио твоје питање.
Да ниси мислила обрнуто са 9:00 на 12:00?
Скупштина је у позиву заказана за 9:00!
http://www.jugoremedija.rs/skupstina_2011.html
MilaNost ::
Što su ovaj poli i contrast malo nervozni,iz kog su oni dela JGRM?
Па видиш да су се они појавили после блокирања оне "nikokaoJA". Suspect

Znam da je ranije skupstina uvek bila u 12h
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 19:52

Vidim da ste se ućutali!!
Znači sve je prošlo kako je Deurić hteo.
Lepo sam vas ja nazvala "malim, preplašenim miševima" !!
Ali to je Srbija dug jezik, brbljanje ali anonimno, a kad treba da se javno nešto kaže ili uradi: muk!

I nemoj sad da se vadite kako niste znali dal je skupština bila u 9 ili 12???
89
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 20:01

contrast ::
Bilo bi BAS SUPER da su svi napustili svoja radna mesta i otisli na Skupstinu.... samo da se ne radi! Dovoljno je da ode po jedan covek sa svakog odeljenja kao predstavnik, pa neka prenese ostalima.... Booozeee.... cime se vi ovde bavite....
Da, po jedan PODOBAN predstavnik. Kako mene niste poslali ? Ili Ronina ? Ili Milojku ? Šta, mi smo svi bili, a lažemo da nismo ? Skupština je održana pod strogo kontrolisanim uslovima, tačno se znalo ko od zaposlenih sme da prisustvuje. Izostao je dolazak akcionara koji ne rade u JGRM, što je i logično, ljudi su na radnim mestima u 9. Pošto meni NISTE dozvolili da prisustvujem Skupštini, mogu samo da vam prepričam sta sam čula od podobnih koleginica koje su išle.
1.Navodno, nije im potrebna 2/3 većina za ovu odluku, dovoljno je 51 %. Kažem navodno, jer, iako smo tražili, nismo dobili ni jedan dokument AD JGRM, pa ni Statut, tako da ne znamo da li je to tačno ili ne.To su možda rekli zbog punomoćja datih na direktora koji su nevalidna, pa im sada ni ne trebaju.
2.Branko Pavlović je rekao da je SVIM akcionarima dozvoljeno da imaju uvid u dokumentaciju, ali da je akcionari ne koriste ?! Možda on nije upućen da rukovodstvo JGRM pre davanja dokumentacije na uvid odlučuje ko je podoban, a ko ne, što se i videlo iz posta osobe koja je trenutno banovana.
3.Zdravko Deurić je izjavio (GLE ČUDA) , kao će JGRM da se zaduži NOVIH 10 MILIONA EVRA. Toliko o tome kako mi ovde baljezgamo. Tačno je ono što sam objavila. Takođe je objavio da će u najkraćem roku biti OTPUŠTANJA. Od vikenda se šuška o tome kako će pričalice protiv aktuelnog menadžmenta , tj. bundžije biti otpuštene, evo i zvanične potvrde.
4.Nadica Margold je izjavila kako će JGRM izaći u susret svakom zakonitom zahtevu akcionara da se izađe na berzu. Daj Bože da to stvarno urade, već od nedelje će imati priliku.
I najbitnije za kraj : Gospodin Deurić je objavio da je tender PROPAO.

SUMA SUMARUM : DIŽE SE KREDIT OD 10 MILIONA EVRA, I OTPUŠTAJU SE RADNICI.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 20:08

Мастер, јер знаш можда колико су успели да сакупе пуномоћја(процентуално), и да ли је представник државе био присутан на скупштини, да ли је гласао и како?
Колико је Југоремедија да сада већ задужена?
Nazad na vrh Ići dole
LOLA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 4
Datum upisa : 18.04.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 20:38

MASTER ::
contrast ::
Bilo bi BAS SUPER da su svi napustili svoja radna mesta i otisli na Skupstinu.... samo da se ne radi! Dovoljno je da ode po jedan covek sa svakog odeljenja kao predstavnik, pa neka prenese ostalima.... Booozeee.... cime se vi ovde bavite....
Da, po jedan PODOBAN predstavnik. Kako mene niste poslali ? Ili Ronina ? Ili Milojku ? Šta, mi smo svi bili, a lažemo da nismo ? Skupština je održana pod strogo kontrolisanim uslovima, tačno se znalo ko od zaposlenih sme da prisustvuje. Izostao je dolazak akcionara koji ne rade u JGRM, što je i logično, ljudi su na radnim mestima u 9. Pošto meni NISTE dozvolili da prisustvujem Skupštini, mogu samo da vam prepričam sta sam čula od podobnih koleginica koje su išle.
1.Navodno, nije im potrebna 2/3 većina za ovu odluku, dovoljno je 51 %. Kažem navodno, jer, iako smo tražili, nismo dobili ni jedan dokument AD JGRM, pa ni Statut, tako da ne znamo da li je to tačno ili ne.To su možda rekli zbog punomoćja datih na direktora koji su nevalidna, pa im sada ni ne trebaju.
2.Branko Pavlović je rekao da je SVIM akcionarima dozvoljeno da imaju uvid u dokumentaciju, ali da je akcionari ne koriste ?! Možda on nije upućen da rukovodstvo JGRM pre davanja dokumentacije na uvid odlučuje ko je podoban, a ko ne, što se i videlo iz posta osobe koja je trenutno banovana.
3.Zdravko Deurić je izjavio (GLE ČUDA) , kao će JGRM da se zaduži NOVIH 10 MILIONA EVRA. Toliko o tome kako mi ovde baljezgamo. Tačno je ono što sam objavila. Takođe je objavio da će u najkraćem roku biti OTPUŠTANJA. Od vikenda se šuška o tome kako će pričalice protiv aktuelnog menadžmenta , tj. bundžije biti otpuštene, evo i zvanične potvrde.
4.Nadica Margold je izjavila kako će JGRM izaći u susret svakom zakonitom zahtevu akcionara da se izađe na berzu. Daj Bože da to stvarno urade, već od nedelje će imati priliku.
I najbitnije za kraj : Gospodin Deurić je objavio da je tender PROPAO.

SUMA SUMARUM : DIŽE SE KREDIT OD 10 MILIONA EVRA, I OTPUŠTAJU SE RADNICI.




***********
Pa red je da se predstavite, pa da Deuric u buduce zna da bi VI zeleli da prisustvujete Skupstini! Ovako, kako on da zna da ste vi sad povredjeni i uvredjeni jer niste bili.... Svi se pravite vazni ovde.... svi ste bitni.... pa hajde ako ste tako hrabri, kazite u oci sta imate... ovo ovde je smesno... MNOOOGOOOO! Nemate pametnija posla? sedite za kompom po ceo dan.... Booozeeee, pogledaj ih! pomozi im!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 20:44

@AAA
Nije, niko se iz države već godinama ne pojavljuju, nego je stigao dopis, da se država slaže sa tačkama dnevnog reda.
Zaduženi smo oko 14 miliona, plus na to dodaj 6 miliona minusa iz 2010. i 2 miliona iz 2009. , a dobavljačima dugujemo oko 3 miliona i Aventisu između milion i dva, nisam za Aventis 100 % sigurna.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 20:48

LOLA ::
Pa red je da se predstavite, pa da Deuric u buduce zna da bi VI zeleli da prisustvujete Skupstini! Ovako, kako on da zna da ste vi sad povredjeni i uvredjeni jer niste bili.... Svi se pravite vazni ovde.... svi ste bitni.... pa hajde ako ste tako hrabri, kazite u oci sta imate... ovo ovde je smesno... MNOOOGOOOO! Nemate pametnija posla? sedite za kompom po ceo dan.... Booozeeee, pogledaj ih! pomozi im!!!!
Па шта се ти буниш кад и ти немаш "паметнија посла", већ седиш за компом comp. Погледај најпре себе! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
LOLA
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 4
Datum upisa : 18.04.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 20:54

Hahahahahaa..... pa pogledaj satnicu.... tebe ima i ujutru i popodne i uvece... CEO DAN!!!! O TOME PRICAMO, ALO!!!!!! Drustveni zivot nula,a? Mora da si mnogo naporan! 89 od
Nazad na vrh Ići dole
truba
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 15
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 21:18

Najlakše je opanjkavati, a ništa ne preduzimati. Spadam u one koji bi naj radije videli leđa ovom nazovi menađžmentu. Nemam akcija i živim od plate koju dobijam u jugoremediji. Ali trudim se da budem realan. Znam ljude koji su prisustvovali skupštini a ne spadaju u "podobne" i niko nije stajao na vratima i zabranjivao prisustvovanje ikom.A uz to skupština je bila održana za vreme pauze za doručak. Zaduženje se ne povećava za 10 milki nego manje. Pošto deo ide na servisiranje starog duga. Priča o otpuštanju je žvaka za one koji na razno razne načine pokušavaju da uguraju nekog svog u Jugoremediju. Eto, bože moj ne možemo da zapošlavamo nove pošto imamo viška sa kojim neznamo štaćemo.Čak ćemo i otpuštati. I tako.... Elem ako hoćete promene zasucite rukave i skupljajte i vi punomoće i zamenite menađžment. Ako niste kadri za tako nešto onda ućutite. Nažalost opet su dokazali da su sposobniji od Vas. Skupili su potpise i izglasali ono što su naumili. Oni ne pričaju, oni delaju. I izglasaće šta god im pada na pamet sve dok im se niko ne suprostavi.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 21:50

Čisto da se zna,bilo je ljudi koji su se suprotstavili,ali nažalost nisu imali podršku,jer su podobni postavljeni tako u redovima da ih odmah ućutkaju.Sve je bilo pripremljeno i mislim da tu niko nije mogao ništa da uradi.Opet je dokazano da oni koji bi i hteli i mogli nešto da promene nemaju snage za to.Oni koji su stajali na vratima nisu bili u menzi u 8 i 30h,već su malo zakasnili,pa navodno iz tog razloga im nije dopušteno da budu prisutni.Gosp. Direktoru je postavljeno niz pitanja na koja nije odgovorio,ali su ipak svi se prećutno saglasili sa odgovorom na pitanje koje niko nije postavio.Niko se nije suprotstavio,pa prema tome,šta reći?Ali ipak se priča ,bez obzira što je rečeno na skupštini da je tender propao(ne znam kako neko može da kaže da je nešto završeno,ako postoji još vremena da se to ostvari-mislim na tender,za koji je zadnji datum 22 april,ako se ne varam)da će ipak tender uspeti.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 22:06

@AAA
Edit: prepirke lične prirode neće biti tolerisane!
Tako AAA da ti ne savetujem dalje insistiranje na tome!

Разумео, вероватно сам претерао!
Ипак ниси морао да бришеш целу поруку. Први део није био препирка.


Poslednji izmenio AAA dana 4/19/2011, 22:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 22:09

@bans
Ako se sećate sastanka u Kulturnom Centru prošle godine, bio je takođe izrežiran. Podobni su bili raspoređeni u svakom delu po nekoliko, i bilo je akcionara koji su postavljali pitanja o gubicima, kreditima, gde su milioni, zašto svi nisu obavešteni o Luxol farmaciji i sl., ali su odmah usledili u bujicama hvalospevi podobnih na račun rukovodstva, kao i izbegavanje da se odgovori na pitanja. Ja se sećam jedne šoljičarke, to je bilo tragikomično, koja je kroz suze zapitala Zdravka, zašto se mi uopšte prodajemo, i zašto ne sačekamo koju godinu !
Da li imate komentar na to kako su danas ismejali stariju gospođu, penzionerku koja im je postavljala pitanja koja nisu želeli da čuju ?
Penzioneri pričaju i dalje da tender nije propao, jer, što je babi milo, to joj se i snilo. I vi, i ja, svi bi mi voleli da tender nije propao, ali šanse za to su ravne nuli. 22. je neradan dan, tako da tek u utorak možemo saznati i zvanično ishod tendera. Svi penzioneri su u neverici, i pored toga što je danas javno na skupštini rečeno da je propao.

Edit: Master opet ideš sa teorijama zavere?
Nema razloga tako pravdati vaš neuspeh!
Očigledno su članovi Bans i Truba objektivno
opisali snagu i volju akcionara!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 22:14

bans ::
[justify]Čisto da se zna,bilo je ljudi koji su se suprotstavili,ali nažalost nisu imali podršku,jer su podobni postavljeni tako u redovima da ih odmah ućutkaju.Sve je bilo pripremljeno i mislim da tu niko nije mogao ništa da uradi.
@admin
100 % se slažem sa bansovim postom.

Edit: ima boljih delova s kojima si mogla da se složiš!
Recimo da ste vi nesposobni za bilo šta.
Razmišljam da temu zaključam jer ne vodi nikuda.
Ovaj forum nije pričaonica.
Očigledno je strah akcionara za posao itd.. prevelik
za bilo šta!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/19/2011, 22:50

@admin
U pravu si, mislim da je vreme za zaključenje teme.
@svi akcionari
Ako je tender uspeo, blago nama, a ako nije ko želi da se proda neka uputi pismeni zahtev na adresu AD JGRM, zajedno sa dokazom o vlasništvu nad akcijama, a ako ga odbiju, neka se obrati berzi, i dostavi Finansijski izveštaj, kao i molbu za izlazak i dokaz o dostavljanju pismenog zahteva AD JGRM.
Evo linka : http://www.belex.rs/files/regulativa/pravila_poslovanja.pdf
član 31., pa pročitajte sami. Imate i besplatnu pravnu pomoć, neko vam možepomoći prilikom sastavljanja.
Ako ni to ne možete da uradite, onda neka vam je Bog u pomoći.




Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 00:51

truba ::
Najlakše je opanjkavati, a ništa ne preduzimati. Spadam u one koji bi naj radije videli leđa ovom nazovi menađžmentu. Nemam akcija i živim od plate koju dobijam u jugoremediji. Ali trudim se da budem realan. Znam ljude koji su prisustvovali skupštini a ne spadaju u "podobne" i niko nije stajao na vratima i zabranjivao prisustvovanje ikom.A uz to skupština je bila održana za vreme pauze za doručak. Zaduženje se ne povećava za 10 milki nego manje. Pošto deo ide na servisiranje starog duga. Priča o otpuštanju je žvaka za one koji na razno razne načine pokušavaju da uguraju nekog svog u Jugoremediju. Eto, bože moj ne možemo da zapošlavamo nove pošto imamo viška sa kojim neznamo štaćemo.Čak ćemo i otpuštati. I tako.... Elem ako hoćete promene zasucite rukave i skupljajte i vi punomoće i zamenite menađžment. Ako niste kadri za tako nešto onda ućutite. Nažalost opet su dokazali da su sposobniji od Vas. Skupili su potpise i izglasali ono što su naumili. Oni ne pričaju, oni delaju. I izglasaće šta god im pada na pamet sve dok im se niko ne suprostavi.

E, ovo je realno sagledavanje stvari. post2
Podržavam i posdržaću svaku borbu protiv upropaštavanja fabrike, ali nema smisla ne priznati poraz. Možda će neki sad svašta misliti o meni, ali i ja sagledavam stvari kao truba: realno.
Nazad na vrh Ići dole
Petarnov
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 32
Datum upisa : 14.01.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 08:53

BRAVO. 4000 KVAZI AKCIONARA I VLASNIKA JGR JE SIROMASNIJE U PROSEKU ZA 10 EVRICA KOLIKO SU PLATILI DERIKOZAMA DA BI SE UDRUZILI SA TAKOZVANIM DRZAVNIM PAKETOM .opet PATKA .BRAVO ZA PREDUZIMLJIVE svadja
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 10:31

udrimile

Neverovatno je da su Srbi tolike kukavice i toliko nepismeni!
Hrabrost samo na rečima - SRAMOTA!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 10:44

Mesecima pisete sta da preduzmete, a onda nista. Nije dzabe on usao u politicke vode a da ne napravi dil sa drzavom.

Pitanje je kada ce te izaci na berzu, i dali cete nesto po tom pitanju preduzeti.
Ako je ovako bilo na skupstini, tako ce vam biti i izlazak na berzu.

Kad bude presecanje vrpce Luxol farmacije javite.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 11:02

Po onome što sam čuo, uzet je taj kredit od 10 miliona sa da bi se tim novcem otplatio kredit u drugoj banci, jer je na njega veća kamata, a od ostatka novca će se rekonstruisati ampulno.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 11:06

Ronin ::
Po onome što sam čuo, uzet je taj kredit od 10 miliona sa da bi se tim novcem otplatio kredit u drugoj banci, jer je na njega veća kamata, a od ostatka novca će se rekonstruisati ampulno.

Ronin ovo je trenutno potpuno nevažna vest.
Ako je uopšte vest jer vama ništa ne treba verovati, ugled na forumu vam je i vašim drugarima = 0 !!
Nemoj da gušiš forum takvim glupostima.
Jer i to je nagadjanje a i nikoga više ne zanima pošto ono što ste trebali da uradite niste smeli, sada je stvarno bezobrazno da nas obaveštavate o kreditima za koje i sami ne znate ništa!

Bolje da više ne pišete ništa... sve ste rekli čak i više nego što treba!!

Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 16:00

Akcionari Jugoremedije koristite svoje zakonsko akcionarsko pravo dok jos mozete.

Zakon o tržištu hartija od vrednosti i drugih finansijskih instrumenata

Član 262
Izdavaoci koji su hartije od vrednosti izdali do dana stupanja na snagu ovog zakona, izvršiće obaveze iz tih hartija u skladu sa odlukom o njihovom izdavanju.
Akcije koje su izdate do dana početka primene Zakona o tržištu hartija od vrednosti i drugih finansijskih instrumenata ("Službeni list SRJ", broj 65/02 i "Službeni glasnik RS", br. 57/03,55/04, 45/05, 85/05 i 101/05), kao i akcije otvorenih akcionarskih društava izdatih javnom ponudom u skladu sa Zakonom o privrednim društvima ("Službeni glasnik RS", broj 125/04) i
Zakonom o tržištu hartija od vrednosti i drugih finansijskih instrumenata ("Službeni list SRJ", broj 65/02 i "Službeni glasnik RS", br. 57/03, 55/04, 45/05, 85/05 i 101/05) smatraju se akcijama izdatim javnom ponudom i izdavaoci tih akcija su dužni da ih uključe na organizovano tržište u roku od tri meseca od dana početka primene ovog zakona.
Akcionarsko društvo koje je izdalo akcije iz stava 2. ovog člana dužno je da svoje poslovanje uskladi sa ovim zakonom tri meseca od dana početka primene ovog zakona.
Vlasničkim hartijama od vrednosti za koje izdavalac nije podneo zahtev za uključenje na organizovano tržište, trguje se na jednom vanberzanskom tržištu, na koje se uključuju na zahtev zakonitog imaoca.
Zakoniti imalac iz stava 4. ovog člana uz zahtev za uključenje na vanberzansko tržište dužan je da dostavi izvod iz Centralnog registra sa podacima o vlasništvu na tim hartijama od vrednosti.
U slučaju da izdavalac vlasničkih hartija od vrednosti iz stava 4. ovog člana uključi ove hartije od vrednosti na organizovano tržište, organizator vanberzanskog tržišta iz stava 4. ovog člana je dužan da ih isključi sa vanberzanskog tržišta.

Pravila poslovanja Beogradske berze A.D.Beograd

Posebna procedura uključenja akcija na vanberzansko tržište

Član 31.
U slučaju da Izdavalac u skladu sa Zakonom,podzakonskim aktima Komisije za hartije od vrednosti i ovim Pravilima ne podnese zahtev za uključenje akcija na vanberzansko tržište,iste se uključuju na vanberzansko tržište Berze po zahtevu akcionara Izdavaoca, koji je dužan da uz Zahtev (čiju formu propisuje Direktor Berze) podnese Berzi sledeću dokumentaciju i dokaze:
1) kopiju pisane inicijative upućene izdavaocu za podnošenje zahteva iz člana 28. ovih Pravila, sa kopijom dokaza o njenom dostavljanju (delovodni prijemni pečat izdavaoca, potpisana povratnica i dr).Inicijativa obavezno sadrži podatak o ostavljenom roku Izdavaocu za postupanje u skladu sa Zakonom i zahtevom akcionara;
2) dokaz iz Centralnog registra iz koga se sa sigurnošću može utvrditi da je podnosilac zahteva zakoniti imalac akcija čije uključenje na vanberzansko tržište zahteva;
3) poslednji bilans stanja i bilans uspeha dostavljen nadležnom registru Narodne banke Srbije;

4) podatke o licu ovlašćenom za zastupanje akcionara u slučaju da više zakonitih imalaca akcija izdavaoca zajednički podnose predmetni zahtev, sa pisanim punomoćjem overenim pred nadležnim organom. Dato punomoćje mora da sadrži podatke o obimu ovlašćenja opunomoćenika i isto mora biti potpisano od strane svih akcionara koji zajednički podnose dati zahtev Berzi; Radi sagledavanja svih uslova za uključivanje I organizovanje trgovanja akcijama, Berza može tražiti i dodatne dokaze i dokumentaciju.
*Na uključivanje hartija od vrednosti na vanberzansko tržište po zahtevu akcionara,shodno se primenjuju odredbe članova 25, 29. i 30. ovih Pravila.

INICIJATIVA


JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Inicijativa1

ZAHTEV

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Zahtev2

Odavde mozete da preuzmete sve ovo u Word-u

http://uploading.com/files/b4cd594c/MoZarD.rar/

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 17:46

profesionallac,
džaba se trudiš... banda je to! Trbalo je ih je banovati čim su počeli da pišu!!
Al vi navalili: "nemojte našu Master i Ronina" lale

Pazi ga ovaj marsovac, ronin šta piše:
"Možda će neki sad svašta misliti o meni, ali i ja sagledavam stvari kao truba: realno."
confused confused confused

Nema od njih vajde, i bog je digao ruke od njih.

I još se nas nekoliko primilo da im damo savete, poduke, zakoni... a ono:
DJUBRAD NE OPEVANA!!!
Neka - i treba da ih j... ovce su za šišanje !!

farao

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/20/2011, 23:16

Sneki, da se razumemo, upravo zbog onog gore što si rekla sam i rekao da ćete sad svašta misliti o meni i eto u pravu sam. Ne tražžim da mi verujete.
Ono što sam pisao je iz pouzdanih izvora - nisam pokušao nikog da obmanjujem - a da imam dokaze za to, ne bih o tome pisao ovde već bih otišao kod nadležnih. Ima tu još putera za mazanje ali to nema veze sa akcijama, videlo se svašta i radilo svašta.
Ovo pisanje ovde je bilo moje delanje - umesto da ćutim i da samo gledam šta nam rade - nisam umeo drugačije. Ja bar jesam učinio nešto, da se čuje šta se radi u fabrici, mnogi drugi nisu ni ovo. Pa i ja sam rekao da su akcionari najobičniji miševi ako se ne pokrenu i bore za svoja prava, pogledajte moje ranije postove!? Nije urodilo plodom i to je to. Sa kim god sam pričao, svi su znali šta se dešava, ali su isto tako svi bili ubeđeni da će uprava isterati svoje, niko nije pokušao ništa.

Nisam tražio ničije razumevanje niti ga tražim.
Hvala vam svima koji ste se trudili da pomognete svojim znanjem koje ste nesebično podelili sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/21/2011, 16:36

Ronin ::

Hvala vam svima koji ste se trudili da pomognete svojim znanjem koje ste nesebično podelili sa nama.
od od od od
Pitam se samo čemu sve to?
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/21/2011, 16:46

Prodacemo akcije na berzi,pa ce mo da suny
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/23/2011, 12:10

http://www.belex.rs/naslovna/faq

Na gore postavljenom sajtu mozete pogledati odgovore na cesto postavljena pitanja iz sledecih kategorija:

- Trgovanje na Berzi
- Preduzeca na Berzi
- Brokeri
- Kretanje cena
- Problemi
- Nakon trgovanja
- Akcionarstvo
- Privatizacija
- Ostalo

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Petarnov
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 32
Datum upisa : 14.01.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/23/2011, 14:44

Moram na zalost da konstatujem da je sve ovo TRLA BABA LAN DA JOJ PRODE DAN . Od prodatih akcija necemo moci da kupimo ni heng
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/24/2011, 13:26

IZVESTAJ SA SKUPŠTINE:

3) doneta odluka o reprogramiranju kreditnih obaveza prema Razvojnoj banci i zalaganju pokretne i nepokretne imovine radi obezbedjenja reprogramiranih obaveza
4) doneta odluka o reprogramiranju kreditnih obaveza prema Hypo-Adria banci i zalaganju pokretne i nepokretne imovine radi obezbedjenja reprogramiranih obaveza

Za tačke 1 i 2 glasali su punomoćnici akcionara sa 1.012.026 akcija sa pravom glasa, što je 50,01% akcija sa pravom glasa
a za tačke 3 i 4 uz gorepomenute akcionare i agencija za privatizaciju (zastupnik) pismenim putam, sa 1.190.834 akcija ili ukupno: 67,23%


Izvor: Politika - oglasi.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/24/2011, 19:11

od

Zanimljivo je ovo sa 50,01% !??
1. Od čega je to 50,01%
2. kako baš za o,01 da predje 50%?

Ukupan broj akcija = 3.726.483
na skupštini bilo punoćja FIZIČKIH LICA za 1.012.026 akcija.
Dakle to je nekih 27,15% akcija ili 50,01% od svih malih akcionara, za samo 373 akcija imaju većinu ili za samo 0,01% , ako ne računamo državu, koja se nije izjašnjavala po svim tačkama dnevnog reda?
Šteta što niko od akcionara nije otišao da vidi na koga glase ta punomoćja, ako su na Deurića....

Ali mi NIKAKO nije jasno, kako je na kraju za tačke 3 i 4 glasalo 67,23% akcionara sa pravom glasa?
Država ima 31,96% i onih 27,15% = 59,11% tu nešto ne valja!
Možda je štamparska greška?

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 2656b5df2a

MASTER ::
@O Bože, saznadoh. Penpharma je 100 % vlasništvo Luxol farmacije ,šoljičari su od plate, koje malo malo, pa nema, skupili nekako 150000 evra, i kupili još 30000 akcija. Siroti mali bogataši, zaplakaću nad njihovom sudbinom.
Stvaranje nove firme je bilo neophodno, kako bi ta nova firma, a ne Luxol farmacija, potpisala ugovor sa Jugoremedijom o proizvodnji Cliacila, tako što Jugoremedija daje mašine , itd..
Ovo je naravno ČISTO LUPETANJE, nije me mrzelo da pogledam koje su to 3 firme koje imaju akcije, a koliko razumem ne glasaju na skupštini iako to nije navedeno u CRHOV!

PENPHARM doo
Vlasnici:
1. JUGOREMEDIJA FABRIKA LEKOVA AKCIONARSKO DRUŠTVO 29,02 %
2. LUXOL-FARMACIJA 70,98 %
Kako je ova firma osnovana 10.12.2010. niko ne zna, jer nema nikoga ko sme to da pita! Zato što ste kukavice....
Ulog:Не-новчани 1.124.367,88 EUR to je udeo Loxol-Farmacije. i to u akcijama 30.000 akcija 1 akcija = 37,5 Evra)?
Zašto po toj ceni - nije baš najjasnije, ako je procena za tender bila 15 evra??
OVA ODLUKA je morala na neki način da prodje kroz skupštinu akcionara, ali niko od vas ne zna ni kada ni kako?
Jel vas uopšte interesuje sudbina Jugoremedije?
Odakle im te akcije, ako je već na ime LuxolFarmacije u CRHOV navedeno da su vlasvici 32.500 akcija?
Nije mi baš najjasnije....

I akcionar JUGOREMEDIJA-COM - U LIKVIDACIJI (100% u vlasništvu Jugoremediuje) je zanimljiv - kao što se vidi, firma je u likvidaciji, ali to nije navedeno na CRHOV?
Radi se o 2,1% akcija Jugoremedija, koje su pre poništenja privatizacije bile u vlasništvu JUGOREMEDIJE i trebalo je da budu ili prodate ili poništene.
Valjda će likvidacijom firme biti poništene i ove akcije?

Vrlo su stvari zapetljane i nešto sigurno tu nije baš kako treba... alipošto vama kao akcionarima nije bitno da se to sve razjasni, nije ni meni!

Ja da imam akcije u vrednosti od 60000 evra u Jugoremediji koju neko pokusava da uništi, sve bih ostavila i bavila bih se samo tim problemom, jer ako ovako ostane neće me čuditi da akcija Jugoremedije uskoro vredi i manje od 5 evra!
Ali ako je vama važnije socijalno, penziono i redovna (?) plata... vi nemate za šta da se sekirate...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/25/2011, 09:52

E, vidiš, meni je sad recimo problem kako da ovo što ste vi izneli prenesem onima koji nemaju ove podatke, a značilo bi im, a da pri tome ostanem anoniman, jer bih, da se sazna da sam ja razglasio - u najmanju ruku popio otkaz za prvu sitnicu... A tako je sa mnogima koji se smatraju nepodobnim - nisu bivši štrajkači i/ili nemaju akcije, a oni koji imaju akcije, pa čak i da su bivši štrajkači - moraju da ćute jer su primili neki novac ili su im zaposleni ujne, strine šogori i komšiluk. Oni NE SHVATAJU DA BI MOGLI SKUPITI VEĆINU I "OBORITI" UPRAVNI ODBOR, SAMO KAD BI SE ORGANIZOVALI! NEMA KO DA IM POKAŽE KAO ŠTO JE DEURIĆU POKAZANO...! I to je sve...
Realno: 100 miševa bi savladalo mačku kad bi dobili SVEST O TOME DA JE TO MOGUĆE ako se udruže, međutim, i 1000 miševa se još uvek razbeže svaki na svoju stranu kad čuju neki šum... Tako i ovih 10-20 mačaka rastera 4000 miševa...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2021
Points : 5442
Datum upisa : 07.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 27 Icon_minitime4/25/2011, 12:29





Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 26 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR
» Mlekoprodukt a.d. , Zrenjanin-MLKP
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: