BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
bebex46
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 19
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 12:44

Gde se izgubila Jugoremedija AD Zrenjanin drugi deo ?
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 13:11

@ronin,pa ti si reinkarnacija Ilije Cvorovica. Umesto sto ovde palamudis i dokazujes neke nebuloze,bolje bi ti bilo da si procitao pampurov post na temi jgrm2,u vezi zakazivanja skupstine akcionara,pa da se organizujemo,inace...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 13:31

Nisam ja zbog tebe davao objašnjenje, dobio si PP. Ja znam zbog koga sam pobijao tvoju tvrdnju da podatak koji sam izneo potiče iz JGRM.

Ajde da se organizujemo, imamo PP. Samo računaj da će možda morati da dođe do otimanja mikrofona... TUCA
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 13:38

Za kog derana sa spiska glasati? Za jednog znam da ne treba....
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 13:39

bebex46 ::
Gde se izgubila Jugoremedija AD Zrenjanin drugi deo ?

Ovde
https://www.aikb.net/t1278p320-jugoremedija-ad-zrenjanin-jgrm-ii-deo#80515
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 17:48

A šta bi ste rekli kada bi se nekim čudom sakupili svi zajedno sa sitnom decom,šatorima,varjačama i kotlićima ispred fabrike koja je u izgradnji,pa da to lepo proprati neka medijska kuća.Naravno namontirati se tako da ne može niko da izađe sa gradilišta, pokazati kako se gradi a radnici nemaju za leba,i postaviti javno pitanje,kako očekivati plate kada nema proizvodnje,sirovine.....u JGRM,a gradi se nova fabrika,za koga i od čega...Pa na kraju krajeva i oslobodioci su se vezivali lancima,što se ne bi varjače,kotlići i šatori upotrebili kao znak protesta...ha,ha,ha
Nazad na vrh Ići dole
Inspektor Molder
Just looking
Just looking
Inspektor Molder


Broj poruka : 8
Points : 24
Datum upisa : 19.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 17:54

Dok se vi ovde raspravljate tamo Noje nesto kucka.... Svi cete se potopiti
Nazad na vrh Ići dole
Lunja
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 27
Datum upisa : 06.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 20:37

jedan čovek,broker,ekonomista rekao mi je,pre početka berze,nemojte žuriti sa prodajom vaših akcija,imate vremena do skupštine,sakupite podpise i skinite sadašnji menadžment,postavite nove ljude,koi su sposobni da povrate jugoremediju.kada se stanje popravi,vaše akcije će imati veću,pravu vrednost,tada ćete ih lako prodati.da li će se ovo desiti zavisi samo od nas.nije lako ali je ostvarivo.gledajući kako se po srbiji radnici bore za svoja prava,pitam se hoće li neko učiniti prvi korak,tražiti spisak malih akcionara i početi sa sakupljanjem podpisa.to što znamo da se u fabrici dešavaju mnoge kriminalne radnje,nije dovoljno ako,ćutimo.oni će na skupštini doneti odluke koje njima odgovaraju.da li možemo mi da budemo brži?
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSub 09 Jul 2011, 23:58

@ Lunja, Bans
post2

Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeNed 10 Jul 2011, 21:25

Svako ko sada prihvati izazov da bude na celu Jugoremedije je hrabar covek koji mora da zna kako da vodi ovu firmu a ne svoj licni
interes(novac).Znanje,postenje,iskustvo i zelja da Jugoremedija radi trebaju da budu osnovni imperativ i zadatak novog rukovodstva uz veliko odricanje svojih zarada kao i drugih materijalnih dobara u korist firme i kapitala malih akcionara.

*Ja sam ZA to da Jugoremedija radi i postane stub razvoja grada Zrenjanina ali ne po ceni licnog interesa(Luxol-Farmacije(Penpharm-a)) kao i ne na stetu ostalih akcionara Jugoremedije.

Po meni jedan od mogucih izlaza vidim u tome:

1.Da neko kupi Jugoremediju i kao poklon uz znak zahvalnosti i solidarnosti prema akcionarima koji su se godinama borili za Jugoremediju dobije vecinski procenat vlasnistva Luxol-Farmacije odnosno Penpharm-a od istih onih akcionara koji su se za Jugoremediju i borili.TIm potezom bi Z.Deruic kao i njegovi saborci koji su se upustili u ovu igru u jednoj meri vratili svoj ugled ne samo kod malih akcionara vec i kod gradjana i gradjanki Zrenjanina i sto je najvaznije,mirno spavali.

ILI

2.Da se pojavi novo rukovodstvo koje ce kao jedan od glavnih prioriteta imati kompletno ispitivanje kako poslovanja firme tako i ugovora izmedju Penpharm-a odnosno Luxol-Farmacije i Jugoremedije koje je bivse rukovodstvo Jugoremedije donelo na skupstini akcionara u ime malih akcionara i to kako oni kazu:"za dobrobit malih akcionara".

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"


Poslednji izmenio profesionallac dana Ned 10 Jul 2011, 21:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vova82
Just looking
Just looking



Broj poruka : 24
Points : 53
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeNed 10 Jul 2011, 21:29

I sve to da se dogodi treba vremena da sve to profunkcionise.A akcionari treba da cekaju i cekaju da bi dobili neke pare od akcija.Sve i da neko dodje kredit ostaje i dalje i dugovi takodje.Znaci nema skorog oporavka firme.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeNed 10 Jul 2011, 21:35

http://www.jugoremedija.rs/dokumenti/predlog_odluka_za_06_07_10.pdf

Premet: Kreditna linija reprogram dospeleh obaveza JUGOREMEDIJE Zrenjanin
Oobavestavamo Vas da postoje mogucnosti za dobijanje kreditne linije za reprogram Vasih dospelih obaveza u visini od petnaest miliona eura ( 15 000 000 E ).
Uslovi za dobijanje kredita su sledeci:
Visina hipoteke mora biti adekvatna visini trazene sume kredita .
Kamatna stopa na godisnjem nivou je sest (6%) posto ( to je najniza kamatna stopa u hrvackoj I ona zavisi od Narodne Banke ).
Greis period se dogovara direktno u banci ,ne postoji problem da se dobije i tri giodine.
Rok vracanja je deset godina.
Ako bi se obezbedila ova sredstva tada bi se omogućila rekostrukcija odeljenja tečnih formi čime bi kompletna proizvodnja lekova u Jugoremediji ispunila zahteve nacionalnog GMP-a.

NACRT UGOVORA BIĆE NAKNADNO OBJAVLJEN KADA GA HRVARSTK BANKA
DOSTAVI U SEDIŠTE DRUŠTVA.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Vova82
Just looking
Just looking



Broj poruka : 24
Points : 53
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeNed 10 Jul 2011, 21:38

A jel moze firma da se finansira smo prodajom lekova na domacem trzistu i na trzistu bivseg SSSR,jer opet je u pitanju nacionalni GMP a ne internacionalni.Uostalom gde je novac od poslovanja firme od vremena kada je pocela proizvodnja posle Ninija do danas.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 14:52

Ovom prilikom bih pozvao sve ljude koji zele dobro Jugoremediji da se putem ovog foruma nekako organizujemo i pokusamo da na redovnoj skupstini akcionara sakupimo sto veci broj glasova kako bi zadovoljili potreban kvorum i preuzeli ovu firmu.Svako ko smatra i zeli da tako nesto uradi neka mi pusti poruku na P.M. kako bi video koliko je ljudi zaintresovano za ovu inicijativu.

*Sva ova avantura zahteva i odredjeni trosak(kupovina pisama,markica,telefonski pozivi,odlasci od kuce do kuce...) kao i ogovornost prema radnicima,akcionarima,firmi,gradu,drzavi...U koliko bi se organizovali svako od nas bi podjednako i ravnopravno delio troskove kao i rizike upustanja u ovu avanturu.

*Samo hrabri ljudi ce prihvatiti ove rizike iskusenja,sami odlucite da li ste bas Vi spremni da ih prihvatite.

Ja sam ZA da pokusamo,neka nam je Bog u pomoci.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 15:52

profesionallac ::
Ovom prilikom bih pozvao sve ljude koji zele dobro Jugoremediji da se putem ovog foruma nekako organizujemo i pokusamo da na redovnoj skupstini akcionara sakupimo sto veci broj glasova kako bi zadovoljili potreban kvorum i preuzeli ovu firmu.

Ni reci zasto biste vi koji bi preuzeli firmu bili bolji od sadasnjih rukovodilaca ?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 16:37

Fmember ::

Ni reci zasto biste vi koji bi preuzeli firmu bili bolji od sadasnjih rukovodilaca ?

Ne trazim nikakvu novcanu nadoknadu za ovo sto radim a i ne iskljucujem mogucnost da je i dobijem u zavisnosti od mog postignutog uspeha za ovu firmu.Ne tvrdim da sam najbolji za ovaj posao ali ne vidim ni jednog drugog kandidata da je rekao:"hajde nesto da uradimo " sem Zex983 i jos nekoliko clanova koji su imali nameru da pokrenu ovakvu neku inicijativu ali za sada je to bezuspesno.Put kojim bi ja vodio ovu firmu je put istine koliko god ona bila bolna za nekoga jer to je jedini put koji je po meni ispravan.

*Od toliko boraca za ovu firmu nadam se da ce mi bar jedan poslati P.M. i reci da ima zelju da nesto pozitivno uradi kako za ovu firmu tako i za svoj kapital u ovoj firmi.Blagovremeno cu javno obavestiti ostale clanove foruma koliko je interesovanje bilo za ovu inicijativu.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 17:13

hrabro


Poslednji izmenio Gogisa dana Pon 11 Jul 2011, 17:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vova82
Just looking
Just looking



Broj poruka : 24
Points : 53
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 17:14

brate izmeni post i posalji mu broj na private ovako ce ti neko uzeti broj pa ce te zezati.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 18:44

Ovo je dobra ideja od profesionalca, ali nemaju svi kompjuter ine znaju da udju na post potrebno je i dosta fizickog rada,telefoniranja obilazenja skupljana predstavljanja itd...treba krenuti odmax a mozda jos juce.Javljajte se
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 20:39

Promene: 30.06. - 11.07.2011. (T-3) ili 27.06. - 06.07.2011.

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 04promene300611072011

Ko je to pokloni akcije preko suda?
Nazad na vrh Ići dole
ajoV
Just looking
Just looking
ajoV


Broj poruka : 9
Points : 25
Datum upisa : 10.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 21:17

Vova82 ::
brate izmeni post i posalji mu broj na private ovako ce ti neko uzeti broj pa ce te zezati.
podržavam
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 22:33

Hvala ljudi sto podrzavate ali je bitno da i zajedno delujete samnom.Za sada imam 4 clana koji podrzavaju ovu ideju.Ocekujem sutra da se pojave jos minimalno 3 clana a potom cu preko P.M. da pustim poruku da se negde nadjemo u Zrenjaninu i porazgovaramo oci u oci.I sto je najbitnije da sto pre krenemo da skupljamo glasove od akcionara za predstojecu skupstinu.Za to vreme sam pripremio zahtev koji ce ubrzo da se nadje na stolu pravne sluzbe u Jugoremediji.Na osnovu clana 342,343 i 344 Zakona o privrednim drustvima ocekujem da firma najkasnije u roku od 5 dana od dana podnosenja zahteva dostavi podnosiocu zahteva svu potrebnu dokumentaciju iz clana 342 koju podnosilac trazi.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
CTX
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 08.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimePon 11 Jul 2011, 23:12

Postovanje svima sa foruma,
Redovno pratim forum ali se nisam oglasavao do sada. Akcionar sam i postujem odluku Profesionallca da preuzme stvar u svoje ruke. Mislim da mogu dosta da pomognem i voljan sam da se prikljucim timu za spas Jugoremedije. Pokusao sam da kontaktiram profesionallca na PM ali nisam uspeo.
Mozda da probate Vi Profesionallac da kontaktirate mene pa da krenemo na posao...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Jul 2011, 11:46

CTX ::
Postovanje svima sa foruma,
Redovno pratim forum ali se nisam oglasavao do sada. Akcionar sam i postujem odluku Profesionallca da preuzme stvar u svoje ruke. Mislim da mogu dosta da pomognem i voljan sam da se prikljucim timu za spas Jugoremedije. Pokusao sam da kontaktiram profesionallca na PM ali nisam uspeo.
Mozda da probate Vi Profesionallac da kontaktirate mene pa da krenemo na posao...

Poslao sam vam P.M.

Jos jednom Vam svima hvala na moralnoj podrsci ali nazalost ja od toga nemam nista pa ni Vi.Meni trebaju ljudi koji su spremni da se upuste u ovu avanturu i prihvate deo rizika na sebe kao i deo troskova.Ne zelim nikoga da degradiram ali trebali bi mi ljudi sa znanjem u farmaciji,pravnici,ekonomisti kao i obicni ljudi koji bi pruzili svoju maksimalnu podrsku da maksimalno nesto dobro urade za ovu firmu i ciji glavni prioritet ne bi bio novac radi licne koristi vec radi firme.

Pozdrav svima.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Jul 2011, 14:18

@ profesionallac
post2
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Jul 2011, 17:35

Hvala i vama na podrsci Bans svaka podrska je dobrodosla samo mi je od negde poznat Vas avatar sa mackom :).Zeleo bih da cujem strucno misljenje od ostalih clanova foruma da li je vremenski sada izvodljivo da se ovo valjano uradi?Recimo,da sutra neko podnese zahtev o kom sam govorio u mojim prethodnim komentarima i da firma u roku od 5 dana od dana podnosenja tog zahteva dostavi podnosiocu zahteva svu potrebnu dokumentaciju.Za sada mi problem pravi Zakon o privrednim drustvima koji me je vec ogranicio po pitanju clana 284.stav 2 zbog stava 3 iz istog tog clana kao i Pravilnik o obliku i sadrzini zastupnicke izjave.

Član 284.

(2) Akcionar ili akcionari koji imaju najmanje 10% akcija sa pravom glasa za izbor upravnog odbora društva mogu predložiti i zahtevati da se najviše dva nova pitanja uključe u dnevni red skupštine.
(3) Predlog iz stava 2. ovog člana mora se sačiniti u pisanoj formi u roku od sedam dana od dana objave godišnjeg saziva sednice skupštine odnosno u roku od pet dana od dana objave saziva sednice vanredne skupštine.

Hocu misljenje jednog malo iskusnijeg pravnika kolike su mi sanse da od danasnjeg dana(12.07.2011) do dana odrzavanja skupstine
akcionara(08.08.2011) zakonskim putem uspem u svemu ovome?

Hvala na odgovoru.

I da ne zaboravim,za sada imam oko 7 potencijalnih kandidata da pomognu ali jedan dobar deo je za sada samo moralno opredeljen ocekujem vise i ne radite Vi ovo zbog mene vec zbog sebe pozdrav.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Jul 2011, 17:59

Nije mi jasno šta su ti namere?
Ako kreneš sa vas 5-8 da špartaš Zrenjaninom i okolinom, skupićete tih 5% koliko traži UO JGRM za učešće na skupštini (valja skupiti što više jer će oni da vam neke proglase nevažećim, jer su banda!!)
Ne filozofiraj imaš spisak akcionara, ako ti ne daju knjigu akcionara, skini je sa sajta isprintaj i preko 988 u Zrenjanu ćeš doći i do telefona i adrese... a i ne zaboravi da svaki akcionar ili penzioner zna za adresu bar još jednog akcionara!!
I ako ne skupiš 10-15% nije kraj sveta i 5,5% je dosta, ako ne udjete u salu i nema pretstavnika države, nema ni kvoruma!!
Dakle, skupi te potpise (punomoćja) pa kd Deurića ili da se ode do Popova - on je mozak JGRM na razgovor pre skupštine!

Cilj vam je pre svega da dodjete do dokumentacije koju vam uskraćuju...

NE GUBITE VREME, KRENITE U AKCIJE VEĆ JEDNOM!!!
Prošle skupštine ste se obrukali!!
sesir

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Jul 2011, 18:05

Treba videti ko je predstavnik države i s njim porazgovarati.
Prošli put su neke tačke dnevnog reda jedva prošle, jer pretstavnik države nije glasao... treba naći ko je ta osoba i nekako stupiti s njom u kontakt, požaliti se da vam ne daju knjigu akcionara itd...
Ima da se radi !!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Jul 2011, 16:17

Predat je danas zahtev koji obavezuje firmu da u roku od 5 dana od dana podnosenja zahteva dostavi podnosiocu svu dokumentaciju iz clana 342. stav 1. Zakona o privrednim drustvima.Ocekujem da ce firma imati razumevanje za ovaj zahtev i ispostovati volju akcionara.

*Pozivam jos jednom akcionare da se u sto vecem broju udruze i pokusaju da nesto urade za svoj kapital u ovoj firmi.

*Jos uvek je samo 7 ljudi spremno da se upusti u ovu avanturu(ali ne u potpunosti).Do sutra cu jos cekati pa cu svakome pustiti P.M. da se negde nadjemo kao sto sam obecao.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Florida
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Jul 2011, 18:59

Zna li neko gde je MASTER? davala nam je mnogo bitnih informacija, a onda odjedom tajac! sta se to desava sa jugoremedijom?!
Nazad na vrh Ići dole
Grof Mamutovac
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 17.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Jul 2011, 21:09

@ profesionallac:

Poštovani Profesionallac,

Pratio sam Vaše postove i želeo bih da Vam se pridružim u ovoj akciji. Pokušao sam da Vam pošaljem privatnu poruku, ali sam dobio sledeću zabranu ''You haven't reached the post limit for sending private messages''. Zamolio bih Vas da mi putem privatne poruke pošaljete svoju mail adresu, kako bih mogao da Vas kontaktiram i prisustvujem prvom okupljanju. Nisam radnik Jugoremedije, već samo mali akcionar, ali bih želeo da pomognem.

Srdačan pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
ajoV
Just looking
Just looking
ajoV


Broj poruka : 9
Points : 25
Datum upisa : 10.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Jul 2011, 21:30

profesionallac ::
Predat je danas zahtev koji obavezuje firmu da u roku od 5 dana od dana podnosenja zahteva dostavi podnosiocu svu dokumentaciju iz clana 342. stav 1. Zakona o privrednim drustvima.Ocekujem da ce firma imati razumevanje za ovaj zahtev i ispostovati volju akcionara.

*Pozivam jos jednom akcionare da se u sto vecem broju udruze i pokusaju da nesto urade za svoj kapital u ovoj firmi.

*Jos uvek je samo 7 ljudi spremno da se upusti u ovu avanturu(ali ne u potpunosti).Do sutra cu jos cekati pa cu svakome pustiti P.M. da se negde nadjemo kao sto sam obecao.

"računajte na mene.."
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Jul 2011, 21:45

profesionallac ::
Predat je danas zahtev koji obavezuje firmu da u roku od 5 dana od dana podnosenja zahteva dostavi podnosiocu svu dokumentaciju iz clana 342. stav 1. Zakona o privrednim drustvima.Ocekujem da ce firma imati razumevanje za ovaj zahtev i ispostovati volju akcionara.

*Pozivam jos jednom akcionare da se u sto vecem broju udruze i pokusaju da nesto urade za svoj kapital u ovoj firmi.

*Jos uvek je samo 7 ljudi spremno da se upusti u ovu avanturu(ali ne u potpunosti).Do sutra cu jos cekati pa cu svakome pustiti P.M. da se negde nadjemo kao sto sam obecao.

Pozovite i one sa ranijih skupstina koji su smeli da se suprostave sadasnjoj garnituri, a poznaju ih kolege sa foruma.

Puno uspeha. sesir
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Jul 2011, 22:43

Hvala Vam jos jednom svima na moralnoj podrsci :).

Grof Mamutovac,Ajov saljem vam E-mail adresu.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Lunja
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 27
Datum upisa : 06.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Jul 2011, 11:26

ne znam da li ste primili moju poruku,pokušala sam dva puta.i ja vam se pridružujem.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 23 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: