BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
nomak
Still learning
Still learning
nomak


Broj poruka : 39
Points : 40
Datum upisa : 15.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/2/2011, 20:32

Ovo se odnosi na sve akcionare:

Cekanje ide samo u korist sadasnjem menadzmentu fabrike! Jugoremedija nema toliko vremena, pa ni vase akcije, ciju je vrednost berza jasno pokazala, kao i zainteresovanost potencijanih kupaca, a i sam cin prodaje istih od strane bivseg direktora i njemu najblizih ljudi govori koliko covek koji poznaje Jugoremediju i farmaceutsku industriju veruje da ce se te akcije prodati po nekoj znacajno vecoj cini, kao npr.10 evra u koje Master naivno veruje.

Da ne bude zabune, ja vam ne predlazem da akcije sada prodate, naprotiv, predlazem vam da uradite nesto na povecanju njihove vrednosti, a to mozete samo ukoliko skupite hrabrost i zastitite svoja prava i imovinu, a recept za to vec znate, sam Deuric vam ga je pokazao kada ste oterali Ninija! Uzmite knjigu akcionara, zakazite skupstinu koji oni nece, izaberite novi upravni odbor i nove ljude koji ce da vode fabriku! Ukoliko nemate dovoljno strucnih, iskusnih, postenih i koji su spremni da preuzmu taj odgovoran posao u samoj fabrici, onda ih dovedite spolja, vratite te strucnjake koje hvalite a koji su napustili fabriku u poslednje vreme, jer oni ocigledno nisu Deuricevi ljudi, pokrenite fabriku, sprecite otimanje penicilina, i revidirajte sve ugovore koji su napravljeni u poslednje 3,5 godine, pa za sve sto nije bilo u interesu firme - tuzba pa na sud!
Ovaj scenario vam nece podici vrednost akcija preko noci, ali ako sanirate najvece probleme u fabrici, ocekujte znacajno povecanje vrednosti akcija u sledece dve godine (mozda i ranije), i sigurno vecu zainteresovanost nekog od potencijalnih kupaca.

Ovo sve treba uraditi sto pre, jer je vremena za Jugoremediju sve manje, otprilike u sadasnjim uslovima jos 3-9 meseci moze da prezivljava, al onda joj je stecaj neizbezan, zbog prevelikog kreditnog zaduzenja i rata koje se ne otplacuju, dugovima prema dobavljacima koje se takodje ne placaju, minimalne proizvodnje i prodaje, i istovremenog izvlacenja sredstava za Penpharmu, koja ce biti do 2012. zavrsena i krenuti sa radom, a ako se to desi, onda nece biti previse nacina da Jugoremedija vrati ono sto joj pripada, a po nekima nece imati nikakve sanse to da uradi.

Procitajte kinesku mudrost u mom potpisu, i dobro ovo zapamtite:
Ako sadasnji menadzment skoz upropasti Jugoremediju, a samim tim i vrednost vasih akcija (mada su to do sada u znacajnoj meri i uradili), krivi ste koliko i oni jer ste im VI to omogucili svojim cutanjem i nedelovanjem!

_________________
Zlo će pobediti kada dobri ljudi zaćute.


Poslednji izmenio nomak dana 7/2/2011, 20:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nomak
Still learning
Still learning
nomak


Broj poruka : 39
Points : 40
Datum upisa : 15.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/2/2011, 20:33

Za gospodju X. (lako ce se prepoznati):
Nema vise medju “soljicarima” naivnih i nesvesnih, pa nisu ni ti Vasi!
Mozda ih je u pocetku i bilo, ali su davno shvatili u sta su se upustili! Obraz, svoje kolege radnike i bivse saborce su prodali zarad trenutne licne koristi, i danas su apsolutno svesni privrednog kriminala u koji su se upustili!
Da im to smeta, ne bi prihvatili povecane koeficijente i ugovore o delu kojima izvlace novac iz Jugoremedije za njihov projekat koji je cista pljacka, ne bi fizicki pretili neistomisljenicima, ne bi i dalje lagali o neophodnosti odricanja Jugoremedije penicilinskih preparata, o potencijalnim kupcima i vrednosti akcija (berza je sve pokazala), i o ostalim pitanjima koja interesuju akcionare i radnike. Da se iskreno kaju, napustili bi kriminalni posao u koji su se upustili i pomogli ostalim akcionarima za spas fabrike.
Posto Vasi nista od toga ne cine, vec i dalje rade kao do sada, nemojte govoriti o njihovom postenju, neznanju i naivnosti. Toliko.

Mikan ::
Nakon toga spominjete ispumpavanje para. Koje pare?
One koje ste zadnje 3 godine izvukli na razne nacine, a najvise za vreme rekonstrukcije.

Mikan ::
Nema sirovine-nema prizvodnje, nema proizvodnje-nema proizvoda, nema proizvoda-nema prodaje, nema prodaje...koje pare mislite da vi imate?
Bravo! Konacno ste priznali sta ste uradili! Svasta se od vas moglo ocekivati, ali da cete i sredstva za odrzavanje proizvodnje usmeriti u vas privatni projekat i ostaviti Jugoremediju bez sirovine, to je zaista kruna vaseg delovanja. Vasa sebicnost, podlost i bezobzirnost su zaista bez granica.

Mikan ::
Možda nisam upućen, ali zar u toj novoj fabrici Jugoremedija nema svoj procenat vlasništva???
Svaki posten akcionar koji prizna da je udeo Jugoremedije u Penfarmi manji od 90% je ili neverovatno glup ili totalno neinformisan.

_________________
Zlo će pobediti kada dobri ljudi zaćute.
Nazad na vrh Ići dole
truba
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 15
Datum upisa : 13.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 07:53

@nomak
post2
Ali ti je to pucanj u prazo. Od prodaje u dogledno vreme nema ništa.A niko neće ništa preduzeti oko zamene nazovi menađžmenta i ako nema više šta da se izgubi, eventualno 2-3 isplate i ništa više. Kao hoćemo da budu smenjeni ali to neko drugi da uradi. Ovi mogu otići jedino ako kriminalistička neđe da nešto nije bilo po zakonu pa ih pohapsi. Radnici jugoremedije postaju fiktivno zaposleni. Nema posla, nema plate. Ostaju još samo da se knjižice pokupe. Ovaj narod se plaši promena, pa propadanje jugoremedije posmatra kao elementarnu nepogodu na koju se ne može uticati. lale
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 09:39

Moje lično mišljenje je da ćemo pre Skupštine biti prodati, živi bili pa videli .

A što se tiče rušenja menadžmenta, sa ovako "hrabrim" akcionarima, biće to mrka kapa. Pitala bih neke, prepoznaće se ko su, gde su bili na prethodnim Skupštinama, sastancima i sl. Svako je imao pravo da ode i kaže šta misli. Ako niste smeli da se pojavite među 300-400 ljudi, ne zameram vam, ali nemojte da popaljujete ljude da ruše medžament, jer vas neće biti nigde kada zaista dođe do toga, kao što vas i do sada nije bilo nigde. Ja već duže vreme nisam u zemlji, i znala sam da neću biti tu za Skupštinu koja je trebalo biti do 30. juna, i javno sam pitala da li iko želi ( može-sme ) da bude naš predstavnik na istoj. Ko se javio ? Niko ! Svi junaci nikom ponikuše , a sada vidim raznorazni pozivaju na ustanak.
Jedina nada za rušenje medžamenta je u sindikatu Nezavisnost koji ima poderšku centrale iz Bg-a, i voljni su da sruše Deurića.
@nomak Policija ima ugovor koji je trenutno u realizaciji , gde će Penfarma ukrasti otprilike 500000 evra od JGRM, i rade svoj posao, nema potrebe da ih iko informiše. Deurić i drugari će definitivno nositi prugasta odela, ali mi od toga nemamo ništa. Vidim da je ronin pisao o zaradi Penfarme na JGRM preparatima, ali niko nije shvatio. Ne bih da ja pišem sada o tome , ima upućenih...
Opet ponavljam, vredimo i prodaćemo se za mnogo više od 3 evra. Savetujem vam da kupite akcije, lepo ćete zaraditi.
Primite puno morskih pozdrava sesir
Nazad na vrh Ići dole
ortak
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Localisation : Veliki Bečkerek
Points : 32
Datum upisa : 18.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 10:52

Master:A što se tiče rušenja menadžmenta, sa ovako "hrabrim" akcionarima, biće to mrka kapa. Pitala bih neke, prepoznaće se ko su, gde su bili na prethodnim Skupštinama, sastancima i sl. Svako je imao pravo da ode i kaže šta misli. Ako niste smeli da se pojavite među 300-400

Već duže vremena pratim vaša izlaganja i uvek sam se složio sa vašim mišljenjem i znam da ste imali problema sa pristrasnim administratorima kao što je "Admin" ali se ovoga puta neslažem sa konstatacijom da niko nema hrabrosti,lično sam prisustvovao skupštini koja je organizovana sa programom koji su osmislili eurić i šoljičari i svi drže mikrofone i sa jakim ozvučenjem uigrano te preklapaju sa zaglušujućom bukom iz pojačala. To je scenario na svakoj skupštini a kada se donesu odluke koje su zacrtane ,posle toga ti dozvole da nešto kažeš ali bez mikrofona i ako se desi da im tvoj monolog neodgovara plaćenici iz pozadine viču"IZBACITE GA",dobro reče tu neko TREBA BANDU RAZJURITI ali nemojte zaboraviti da na skupštini kao pojedinac si čist gubitnik, jedino nam preostaje da se organizujemo pre skupštine sa potrebnim procentom za obaranje Eurićeve klike, a za to je potrebno puno zalaganja. Ja sam spreman da se udružimo moj mejl je ortak@ptt.rs pa izvolite da počnemo na vreme!!!!!!!!!! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2988
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5550
Datum upisa : 22.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 11:36

Ortak@
Za početak idi u firmu i traži kopiju statuta firme i kopiju knjige akcionara!
To je SVAKO akcionarsko društvo OBAVEZNO po zakonu da da svakom akcionaru koji to traži. Kao i sve druga akte.
Pozovi se na zakon:
https://www.aikb.net/t431-prava-akcionara

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 13:05

MASTER ::
Moje lično mišljenje je da ćemo pre Skupštine biti prodati, živi bili pa videli .


Dajte neki argument za to,moje misljenje je da se necemo prodati...mislim stvarno...

MASTER ::
Jedina nada za rušenje medžamenta je u sindikatu Nezavisnost koji ima poderšku centrale iz Bg-a, i voljni su da sruše Deurića.


od od od Oni su svi Deuricevi placenici,drzi ih u saci !
Nazad na vrh Ići dole
ortak
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Localisation : Veliki Bečkerek
Points : 32
Datum upisa : 18.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 16:36

Ako se neko nada da će sindikat napraviti neki pomak, grdno se varate! Sećate li se Leh Valense ,rezultat sindikalne borbe je bio da je radnik predsednik sindikata postao predsednik države a to uopšte nije bitno šta se desilo sa pojedincem u toj borbi nego pozadina je bila borba za bolji položaj radnika u društvu ,bla bla bla......mrtvo slovo na papiru! Jedine promene su bile uzdizanje Valense u neslućene visine,zar vam to ne liči na "Jugoremediju" i Eurića. Sindikalni svet je pun kvarnjaka koji su jednostavno željni afera nebi li u toj aferi stekli popularnost, to vam je svet kao žuta štampa,o svemu se piše senzacionistički a koliko je tu istine i moralnosti nikom nije bitno! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 16:57

Pa izgleda da je Master prešla na tamnu stranu (Deurić) TUCA
i ona tvrdi kao on da imaju kupca! Još samo da pomene "otudjene centre moći" itd...
Možda joj je Deurić platio da ode na to more??

Ortak, nemoj da filozofiraš, nego idi u firmu i traži ovo što ti je naveo Kobe !! cekic

Kobe Bryant ::
Ortak@
Za početak idi u firmu i traži kopiju statuta firme i kopiju knjige akcionara!
To je SVAKO akcionarsko društvo OBAVEZNO po zakonu da da svakom akcionaru koji to traži. Kao i sve druga akte.
Pozovi se na zakon:
https://www.aikb.net/t431-prava-akcionara

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
ortak
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Localisation : Veliki Bečkerek
Points : 32
Datum upisa : 18.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/3/2011, 17:42

Sneki:Ortak, nemoj da filozofiraš, nego idi u firmu i traži ovo što ti je naveo Kobe !!


Filozofiranje to je kod mene više kao strast, ne zameri! Ali da ti kažem 20 % nije mali posao ,tu je potrebna pomoć prijatelja i publike da bi na kraju bilo pola-pola! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/4/2011, 16:37

Isključena struja u firmi zbog neplaćenih računa... Sad će im to biti opravdanje što nema drugog dela Majske plate.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/4/2011, 19:59

Hajde da se neko raspita o obavezi isplate... Navodno mora da se isplati do 30 u mesecu za predhodni mesec.... Ako je to istina ajd da sašijemo par desetina tužbi pa nek se češu... Kad mogu oni preko šoljice da se naplaćuju mi možemo preko suda...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/4/2011, 21:04

Ja sam čuo da je dozvoljeno kašnjenje 60 dana, ne znam gde bih to mogao tačno da proverim.

Rado bi ih tužio ali je pitanje ko bi mi se pridružio, jer bi 99% nakon tužbe usledio otkaz...
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/4/2011, 22:21

Ronin ::
Ja sam čuo da je dozvoljeno kašnjenje 60 dana, ne znam gde bih to mogao tačno da proverim.

Rado bi ih tužio ali je pitanje ko bi mi se pridružio, jer bi 99% nakon tužbe usledio otkaz...
E to bi baš bilo SJAJNO jer onda sledi tužba za MOBING a to ti je još cirka 300 _ 400 000 dinara... Nema on osnov po kom bi te otpustio... mi svoje obaveze ispunjavamo jedini koji to ne čini je on pa nek proba, baš sam tanak nešto sa kešom!!! suny
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/5/2011, 07:35

post2
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/5/2011, 11:50

Danas oko 9 h u fabriku ušao Mile Dragić u pratnji jedne gospođe razlog posete još uvek nepoznat ali napokon nam došao neko ko ima a ne IŠTE pare!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/5/2011, 13:54

Nadam se da će pametni i mudri menadjment i danas dati izjavu koju sastavlja
glodur lista Republika (Popov) kako je "nezakonito" danas "neko" iz "centara moći" od oborio "namerno" cenu... love3

A i bilo bi krajnje vreme da kažu ko su ti "centri moći" koji to rade?
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/5/2011, 19:43

TITO ::
Danas oko 9 h u fabriku ušao Mile Dragić u pratnji jedne gospođe razlog posete još uvek nepoznat ali napokon nam došao neko ko ima a ne IŠTE pare!!!

Mora da je bio oduševljen što nisu imali struje ni kafu da mu skuvaju... od Taj nije za džabe došao, garant nešto mute opet...
Inače, uključili su struju danas popodne...
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/6/2011, 16:57

http://www.magyarszo.com/fex.page:2011-07-06_Lose_vesti_sa_berze.xhtml

Cena 290 din!
https://www.aikb.net/t1278p320-jugoremedija-ad-zrenjanin-jgrm-ii-deo#80416
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2988
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5550
Datum upisa : 22.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/7/2011, 11:48

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 C38f50bd38

Evo ponude i po 280 dinara

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
bebex46
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 19
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/7/2011, 12:23

Prica se po carsiji da su u firmi juce i danas neki svajcarci. Da li neko nesto zna o tome?
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/7/2011, 14:21

bebex46 ::
Prica se po carsiji da su u firmi juce i danas neki svajcarci. Da li neko nesto zna o tome?

Ne,ne,ne... Nisi dobro cuo. U pitanju je Marsovac koji radi za Deda Mraza ! Neznam kako nisi primetio leteci tanjir i saonice sa irvasima parkirane ispred firme ?
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 01:34

Isključenje struje od pre neki dan je došlo po nalogu "odozgo", tj. sa političkog nivoa, provereno i potvrđeno.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 05:35

Ronin ::
Isključenje struje od pre neki dan je došlo po nalogu "odozgo", tj. sa političkog nivoa, provereno i potvrđeno.

89

Red je da nas prosvetlite.
O kakvim se to "političkim nivoima" radi?
A i menadžment govori o nekakvim "centrima moći" i "nekom ko hoće da nas kupi za male pare" - hoće li neko od vas da nam objesni o čemu vi to govorite?
Koji su to politički NIVO i CENTRI moćei i KO to hoće za male pare da vas kupi itd... Deda Mraz? Irvasi? Marsovci?
Recite već jednom!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 08:37

Ronin ::
Isključenje struje od pre neki dan je došlo po nalogu "odozgo", tj. sa političkog nivoa, provereno i potvrđeno.
Dobro je da si stavio navodnike, da ne pomislimo da je isključena zbog duga.
Istini za volju, struju ne isključuju ni većim dužnicima, tako da ti navodnici možda mogu i da se skinu.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 12:15

Ronin ::
Isključenje struje od pre neki dan je došlo po nalogu "odozgo", tj. sa političkog nivoa, provereno i potvrđeno.


Ronin prekini vise da pises nebuloze ! Kakav nalog "odozgo",politicki nivoi i ostale izmisljotine ?! Zaboravi te komunisticke postapalice i izgovore ! Struja je iskljucena zbog duga od 7,5 miliona dinara koji nije izmiren u dogovorenom roku u potpunosti !!!
Ne mogu da verujem da si naseo na price Euricevih uvlakaca,inace firma nam tako dobro posluje da smo mi po nalogu "odozgo" otisli na kolektivni godisnji odmor na koji nismo zeleli !!!
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 12:30

@sljaker

Vidiš da je čovek stavio navodnike.
A da u tretiranju dužnika ima politike, to sigurno. Ako se dobro sećam, TC "UŠĆE" je prošlog meseca dugovao oko 90 mil. za struju pa nikom ništa (vest na RTS1) cyclops .
Setite se da je jedan od razloga za poskupljenje bio i mali procenat naplate, tako da oni koji inače plaćaju, treba da plaćaju više, da bi oni koji nisu plaćali do sada, mogli tako i da nastave udrimile .
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 13:05

Sta me briga za "tc usce" ja se brinem za svoju firmu... titanik
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 13:17

sljaker ::
Sta me briga za "tc usce" ja se brinem za svoju firmu... titanik
Kada je već tvoja, mogao bi da se brineš malo "snažnije"!
Samo sam ti naveo primer da nije ni EPS bez politeke i da je odabir dužnika selektivan.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 13:28

Pampur ::

Kada je već tvoja, mogao bi da se brineš malo "snažnije"!

Nemoj da se pravis blesav,i da sve shvatas bukvalno... Poceces da razmisljas kao Ronin...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 15:03

Rekao sam to što sam rekao jer je iz pouzdanih izvora i ne potiče iz firme nego od ljudi iz EPS-a koje poznajem.

Pampur ti je dobro rekao, mogao bi malo da manje paranoišeš da sve što se napiše potiče od Ali-bravara i 40 razbojnika.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 15:20

Cinjenica je da je firma imala "masan" dug za struju jer nije placala racune redovno !
To znaci da nikakav nalog "odozgo" ne moze da ti iskljuci struju ako placas racun uredno,a to moze da bude samo ako firma dobro posluje !
Nalog "odozgo"(o boze kakva odvratna politicka floskula)je pokusaj da se euric "opere" pred akcionarima kako toboze nije on kriv sto su mu iskljucili struju jer je nije platio !
Valjda sada razumes !
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 21:55

BLA,BLA,BLA preduzimajte nesto ode mast u propast,mislim da je master insajder
Nazad na vrh Ići dole
Inspektor Molder
Just looking
Just looking
Inspektor Molder


Broj poruka : 8
Points : 24
Datum upisa : 19.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/8/2011, 23:59

Evo malo muzike da se opustite
https://youtu.be/hi1VIhCrkdE
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 22 Icon_minitime7/9/2011, 00:52

sljaker ::
Cinjenica je da je firma imala "masan" dug za struju jer nije placala racune redovno !
To znaci da nikakav nalog "odozgo" ne moze da ti iskljuci struju ako placas racun uredno,a to moze da bude samo ako firma dobro posluje !
Nalog "odozgo"(o boze kakva odvratna politicka floskula)je pokusaj da se euric "opere" pred akcionarima kako toboze nije on kriv sto su mu iskljucili struju jer je nije platio !
Valjda sada razumes !

Nemam ja šta da razumem, ti si taj koji ne vidi šta sam napisao. Jasno je svima da postoji dug i da nije plaćen račun. Napisao sam šta sam saznao o nalogu za isključenje struje, pa i odakle mi podatak, a ti i dalje teraš vodu na svoju vodenicu. Ponavljam da informacija nije potekla iz uprave JGRM nego iz EPS. Pa ako je deurić ili neko njegov javio mom drugu iz detinjstva da mi kaže to što sam ja napisao onda doqrca.

Inspektore, post2
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 22 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: