BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:28

@Zex983
U Samostalnom Sindikatu to je uglavnom pro forme, uvek je samo jedan kandidat. Zrenjaninski SS im je mnogo pomogao za vreme štrajka, a sad ih se stidi, šta su napravili. Pecikoza je svojevremeno viđen kao naslednik predsednika zrenjaninskog SS, ali zbog te šoljice, to je sad sve manje izvesno.
@Milojka
Kako napraviti novi, kada se ljudi teraju da budu u ovom. Potrebno je da firma ima bar 50 zaposlenih da bi imala pravo na sindikalno organizovanje, nema to veze sa reprezentativnošću. Naravno, u pravu ste, sve je tako uštimano da Pecikoza još ima i najstabilniju poziciju. On će, i kada dođe novi gazda, biti predstavnik većinskog Sindikata, i moći će da ostane u fabrici.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:31

Zex983 ::
Lakse od cega?
Koliko znam sindikat treba da se bori za prava radnika a ne da bude slizan sa vlasti. Posto neverujem da smo u mogucnosti da promenimo predsednika sindikata, mislila sam da je mozda izvodljivo oformiti sindikat koji bi radio upravo ono cemu i sluzi. Mozda je moja ideja glupa i izvinjavam se zbog toga, ipak sam malo starija osoba i ne razumem se toliko lale
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:33

Zex983 ::
Bilo bi zanimljivo da napisete kako se biraju,ja licno ne znam.

Biraju se glasanjem na odeljenju, u pakeraju glasanje ne postoji, tj zna se ko je pretstavnik, a desava se da i kada je izglasana nepodobna osoba da se glasanje ponovi.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:34

Ideja vam uopste nije glupa,stavise je na mestu,treba razmisliti i o tome,mada mislim da je lakse zameniti trenutnog nego oformiti novi,a koliko se secam u firmi ima jos jedan sindikat.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:34

@Zex983 i Milojka
Pustite sada sinikat, razmišljajte o Berzi. tt
Pa boriće se oni opet za prava radnika, ali tada će biti neki novi gazda.Ko zna, možda će opet organizovati neko vezivanje lancima za fabriku ?
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:36

Mislim da bi vezivanje moglo odmah da pocne.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:39

Zex983 ::
Ideja vam uopste nije glupa,stavise je na mestu,treba razmisliti i o tome,mada mislim da je lakse zameniti trenutnog nego oformiti novi,a koliko se secam u firmi ima jos jedan sindikat.

Ima jos jedan sindikat ali je po meni i on odavno izgubio kredibilitet jer je bio slizan sa proslom garniturom. Da prostite sve neki guzolisci.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 20:40

@Milojka
U pravu ste, ovi su za Zdravka, oni su bili za Ninija, a niko nije za radnike !
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:16

@MASTER ja ne zelim da pljujem po solicarima i menadzmentu ,ali fakat je da od kad je pocela ta prica ja nemam redovnu platu ,a od nje ranim decu a frizider mi je prazan. To mene vise boli ,firma ce se prodati kako god. ALI MI TREBA I DA ZIVIMO. Opet pitam DALI VAM JE SAVEST MIRNA.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:31

@Joksim
Potpuno vas razumem. Nemojte misliti da je meni svejedno što sam morala da odem iz JGRM. Ja VOLIM SVOJU FIRMU, ali nisam to više mogla da gledam.
Bitno je da je nama savest mirna. Sve u svemu, firma će se prodati, ne strateškom partneru, nego ko zna kome, ali ćete ipak raditi i imaćete plate. Za akcije ćemo dobiti smešne pare ( i 8 evra je smešno ), ali bitno je da firma opstane. Najgore od svega je što nam je firma, ne rame uz rame sa evropskim i svetskim , nego za klasu ispred, a zbog "stručnjaka" u UO ćemo je dati u bescenje. I 8 evra je bescenje, tvrdim vam. E JUGOREMEDIJO, ŠTA SI DOČEKALA ...
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:34

Citiram izjavu Branka Pavlovica sa vanredne skupstine:
,,Nemojte da mislite da ovaj neuspeli tender nece imati uticaja na sledeci,na strateskog partnera ZABORAVITE,,.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:35

U koliko sati?Docice verujem i oni koji nemaju akcije. bom
Nazad na vrh Ići dole
Trojan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 2
Datum upisa : 08.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:37

http://www.danas.rs/danasrs/srbija/vojvodina/objedinjavanje_akcija_glavni_cilj.41.html?news_id=215792 sesir
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrac023
Just looking
Just looking
Posmatrac023


Broj poruka : 6
Points : 17
Datum upisa : 05.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:42

Za Joksim-a !!
Pitaj svoj menadzment DA LI MU JE SAVEST MIRNA kad je u pitanju LUXOL. Mozda tamo nema dece koju treba hraniti i frizidere koje treba napuniti.Tamo plate ne da nisu redovne i kasne , nego ih ni NEMA , sve zahvaljujuci nesposobnim rukovodstvima i expertima koje su ONI postavili !!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:42

Trojan ::
http://www.danas.rs/danasrs/srbija/vojvodina/objedinjavanje_akcija_glavni_cilj.41.html?news_id=215792 sesir
Ovde ne spominju da je Peci clan upravnog odbora i predsednik sindikata...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:45

@Zex983
Branko Pavlović ih toliko "dobro" savetuje, da je "zaboravio" da ih obavesti da je pre više od godinu i po dana promenjen Zakon i da SVAKI akcionar može da izađe na Berzu. E Branko, da te ja lično plaćam 300000 mesečno, kao Jugoremedija, tražila bih da mi vratiš pare !
NEĆE BITI DRUGOG TENDERA, BAREM GA MI NEĆEMO ČEKATI, PRODAJEMO SE ODMAH !
@posmatrač023
A šta su uradili LUXOLU , nemam reči. Mi smo za dlaku izbegli njihovu sudbinu. Pošto smo mi vlasnici i Luxol-a, nadam se da će novi gazda hteti da ga revitalizuje.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:45

@Posmatrac023
Pa ovi ne mogu ni sa JGRM,sa kojom Luxol ne moze da se poredi,da izadju na kraj,kamoli da ozive Luxol,za to je potreban neko sa vise od 3 razreda srednje skole.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:52

MOLIM, MOLIM, MOLIM ???

"Za dve nedelje akcije Jugoremedije naći će se na berzi, saopštio je član Upravnog odbora ove firme Vladimir Pecikoza. Prema njegovim rečima ovo je dogovoreno s predstavnicima Akcijskog fonda nakon neuspelog tendera za prodaju zrenjaninske farmaceutske kuće. "

TAKO NIJE DOGOVORENO SA PREDSTAVNICIMA AKCIJSKOG FONDA, JER SASTANAK NISTE NI IMALI, NEGO SU MALI AKCIONARI MASOVNO PODNELI ZAHTEVE DA SE IZAĐE NA BERZU !

"Mi smo već godinu dana pod velikim pritiskom, očigledno je da neko pokušava da ponovo preuzme Jugoremediju, možda i kroz stečaj. Policija je već dva puta dolazila i odnosila dokumentaciju i to plaši naše akcionare "

PA U ZDRAVOJ FIRMI STEČAJ JE MISONA IMENICA, KO JE UZIMAO PARE IZ JGRM AKO NE VI ? A police JE BILA JER NISTE KRADUCKALI, NEGO KRALI !
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 21:57

Drugari, da li samo meni ovaj tekst smeta, ili...

Pa da mi nismo bombardovali Akcijski fond i Agenciju za Privatizaciju, ne bi ni rasknjižili akcije, a naš menadžment je išao u BG da preklinje Agenciju da ne rasnjiži akcije i ne dozvoli prodaju. Još će nas ubediti da je to njihova ideja ?
I neće naše akcije biti na Berzi za dve nedelje, nego za nedelju dana.

Jao, sa kakvom bagrom imamo posla affraid
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:01

,,Da kraduckate pa da vas i tolerisemo,al MNOGO kradete,,-Velja Ilic
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:05

@Zex983
post2
Naša je greška bila u tome što smo mislili da oni malo kraduckaju,i mislili smo neka ih, kad ono, pređoše nas počeše da kradu...
E, hajde da ih sutra zovemo (firmu) ili da neko i ode, da vidimo šta bi sa našim zahtevima ? Kažemo da smo pročitali u novinama da su se "dogovorili" na ( neodržanom ) sastanku da će izaći na berzu. Znači, podneće i prospekt Berzi, baš lepo !
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:10

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Slika-Bravar-Josip-Broz--3232179x640

A nekad smo ga voleli i polagali mu zakletvu. A ono udrimile
Sta vlast uradi od ljudi, promeni ih do neprepoznatljivosti.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:12

Za zaboravne akcionare, postavljam i na ovoj temi, jedan od mejlova koji smo uputili i Ministru Ćiriću i Agenciji za Privatizaciju, dan pred njihov sastanak sa "našim" menadžmentom :

Jugoremedija URGENT N/R Ćirić Nebojše
Одговори
XXXXXXXXX XXXXXXX коме: kabinet
прикажи детаље мај 18. (пре 4 дана)

Poštovani,
obaveštam vas kao akcionarka JGRM da je velika grupa akcionara podnela zahtev za izlazak na Berzu, i da bi do sledećeg petka naše akcije trebalo da budu listirane na berzi. Znam da je za sutra planiran sastanak između vas i predstavnika dela malih akcionara, u vezi sa budućim koracima vezano za prodaju JGRM. Hoću da znate da aktuelni menadžment nije legitimni predastavnik malih akcionara, kao i da nam nije dozvoljen uvid u knjigu akcionara, te ne možemo skupljati punomoćja i naša prava ostvariti putem Skupštine. Mi, kao mali akcionari smo spremni na svaki dogovor sa državom, i bili bi voljni da nakon izlaska na berzu oformimo paket sa državom radi prodaje. Verujte da smo mi jako ozbiljni po pitanju izlaska na Berzu i prodaje, i samim tim spašavanja Jugoremedije. Zamolila bih vas da pogledate forum Belex Club-a, podgrupa Svašta Nešto, tema Jugoremedija, evo linka : https://www.aikb.net/t369p1040-jugoremedija-ad-zrenjanin Kada pročitate taj forum, mnoge stvari će vam biti jasnije.
S poštovanjem,
ne mali deo deo akcionara JGRM
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:19

Zahvaljujem se ministru Ciricu na podrsci koju pruza malim akcionarima,ako neko ima nesto pametno da mu kaze,budite slobodni i kontaktirajte ga.Masteru budite ljubazni i postavite link.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:24

@Zex983
Kabinet ministra Ćirića
Телефон: +381 11 285-5008
Факс: +381 11 285-5097
e-mail: kabinet@merr.gov.rs

Agencija za Privatizaciju
Adresa: Terazije 23, 11000 Beograd
Telefon: 011/3020-800
Fax: 011/3020-828
Email: info@priv.rs
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:31

posmatrac023 Potpuno ste u pravu ,nece jos dugo.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:52

Nešto ja sad razmišljam.... Kakav fazon bi bio kada bi im izminirali "VEČE MODERNIH BAJKI" u utorak!!! od zamislite sliku, oni uđu u salu a ono 40 šoljičara... sve šolja do šolje ... ko JAVNI -- bože me oprosti... 99 ALIBABA i 40 BABA samuraj Pa nek organizuju recimo takmičenje u pričanju bajki, ili turnir u brzom uvlačenju u g_ _ _ EURIĆU!!!
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:56

[quote="Milojka"]Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Slika-Bravar-Josip-Broz--3232179x640

Milojka majku mu božju odkut ti ova moja slika....??? to ja pravim Tabletirku... tako sad i ovaj mali majku ti božju pravi fabriku lekova...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/22/2011, 22:57

Smehotres od
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/23/2011, 00:03

Јесте ли приметили да је на http://www.danas.rs/danasrs/srbija/vojvodina/objedinjavanje_akcija_glavni_cilj.41.html?news_id=215792 већ неко у коментарима исправио Пецикозу (мени јако смешно презиме дотичног)!
PS: ЕУРИЋ od
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/23/2011, 00:14

Za dve nedelje akcije Jugoremedije naći će se na berzi, saopštio je član Upravnog odbora ove firme Vladimir Pecikoza. Prema njegovim rečima ovo je dogovoreno s predstavnicima Akcijskog fonda nakon neuspelog tendera za prodaju zrenjaninske farmaceutske kuće. Pecikoza je istakao da je zahtev menadžmenta Jugoremedije da država ne prodaje svoj paket akcija od 42 odsto nezavisno od malih akcionara, koji raspolažu sa 51 odsto akcija.
http://www.danas.rs/danasrs/srbija/vojvodina/objedinjavanje_akcija_glavni_cilj.41.html?news_id=215792

Čestitam! halil

Uspeli ste, a koliko vidim menadžment će na tom sastanku da vas ubedjuje da udružite s njima akcije.. pričaće bajke i plašiće vas aždajama i alama !!
tongue
Na vama je da ne stanete na pola puta!!
Napred! Do pobede!
samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/23/2011, 00:28

Samo me zanima koiko srce ima ova Master?Koliko energije i pozrtvovavosti u jednoj zeni!!!!!!!!!! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/23/2011, 07:36

Treba nam na svakoj akciji jedna @Master ... sesir


_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/23/2011, 07:40

POZDRAV Zelim sve da vas pozdravim i da vam kazem sta mi nije jasno. da li vi stvarno mislite da rukovodstvo JGRMD resava nesto u vasu korist. nema pregovora , treba ih smeniti u utorak izabrati novi UO i tek onda pregovarati.Navlace vas ko budale kako vam nije jasno tri godine arce po fabrici a Vi ko zacarani cutite pa Vase su pare u pitanju . nema nikakve rumunke, rusa, sve je to farsa . Propascete kao i vecina akcionara u Srbiji, i onda ce te se setiti mene i kazati sebi ala sam budala trebali smo ga rusiti na vreme , smeniti govna i gotova stvar , ali posle je gotovo, ovde moze da profitira samo onaj koji nije prodao akcije NIS a jer ce dobiti po 2500 dinara a od JGRMD nista nazalost
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 3 Icon_minitime5/23/2011, 09:05

Ipak je ...menadžment ove firme zakazao je za 24. maj u Zrenjaninu skup malih akcionara kako bi se dogovorio zajednički nastup..... Koja li je sada taktika?
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 3 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: