BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 09:18

Samo hrabro napred, i sa jasnim ciljevima. govor aplauz
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 09:33

Taktika je da se kupi vreme i da nas malo zajebavaju jos, u kulturnom centru ce doci samo njihovi i izglasace poverenje trenutnom menandzmentu , zato treba svi da dodjemo i pod tackom ostalo predlozimo direktno smenu svih koji su sada na celu firme a to mozemo ako nas ima 51 posto od prisutnih . Trebamo da stojimo na ulazu i da nepustimo sve one koji nisu akcionari posto se sprema 300 ljudi starnackih da se lazno predstave. I vise nemojte da pricate da nam je kriv Zdravkic i kompanija krivi smo samo mi koji smo dozvolili da puste korene i da ne dozvoli da i mi procvetamo. Daj da predlozimo protivkandidata da se ujedinimo imamo jos 24 h odrzimo sastanak i da mi malo upravljamo.
Nazad na vrh Ići dole
bjankaden
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 39
Datum upisa : 06.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 10:12

kafa farao rabbit 84
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:15

Prosledjujem odgovor iz JGRM na moj zahtev za izlazak na berzu:
Povodom vaseg zahteva za izlazak na berzu,obavestavamo vas da je ,,Jugoremedija,, AD Zrenjanin podnela dokumentaciju neophodnu za izradu prospekta izdavaoca za organizovanje trgovanja na trzistima berze i ditribuciju hartija od vrednosti,te se najkasnije u roku od 15 dana ocekuje da ce se akcije naci na berzi.
Zahvaljujem svima koji su dali svoj doprinos.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:26

ODGOVORILI SU NAM NA ZAHTEV !
Nadica Margold nam je poslala pismo gde kaže kako su oni TEK SADA pristupili izradi PROSPEKTA , i da ćemo za 2 nedelje biti na Berzi.
E sada, ne bih da zvučim kao ptica zloslutnica, ali NIŠTA IM NE VERUJEM i u svemu što oni preduzmu vidim neku zlu nameru.
Znači oni ipak nisu u zakonskom roku koji smo im dostavili podneli odgovarajuću dokumentaciju Berzi, nego su, tek nakon što im je u četvrtak država rekla da će nam izaći u susret i razdružiti akcije, rešili da rade Prospekt.
Dakle, mi naš zahtev PODNOSIMO SUTRA , jer nam danas ističe poslednji dan zadatog roka, tako da firma neće tek za 2 nedelje biti na Berzi, biće i ranije.

Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:30

@Zex983
Ali, oni opet nisu uradili ono što smo mi od njih tražili, a to je da SVU potrebnu dokumentaciju, uključujući i PROSPEKT, predaju Berzi u datom roku. Oni nas sada samo obaveštavaju da su pristupili izradi Prospekta. ???
Ne znam za tebe, ali ja ću podneti IPAK zahtev direktoru Berze, a JGRM kada se smiluje da izradi prospekt i podnese dokumentaciju biće super.
Šta ti misliš o tome ?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:33

@Krtica
Gospodine Krtice, mi sutra nemamo Skupštinu, i nisu ovo izbori, pa da imamo protivkandidata. Znamo da se organizuju stranački, i da će biti jako puno ljudi lojalnih Deuriću koji nemaju veza sa fabrikom, ali, pa šta ?
Ne idemo mi tamo da se tučemo, nego da čujemo kakva im je strategija.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:44

@Dnenad85
ljubav VELIKO
@Dejansss
Ja sam nešto kao aministratorka ovog foruma, ne znam šta ću raditi kada se prodamo lale
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:49

Vidim da vam za sada ide (bar na prvi pogled) dobro...
Važno je da sada ne napravite neku grešku!
Ne dajte da vas neko nagovori na neku glupost tipa haos na "sastanku" akcionara (sutra) - nikakvo smenjivanje nikoga nije moguće na tom sastanku, samo može da dodje do nekog skandala ili makljaže, što vam sigurno ne treba.
Treba da se dobro pripremite za sastanak i skupštinu.

Za sastank:
1. Pitati kako i gde može da se dobije knjiga akcionara i Statut firme
2. Pitati kada će biti skupština.
3. Pitati ZAŠTO je za skupštinu potrebno posedovati 5% akcija?
Da li je to normalno da se radnicima na taj način onemogučava da glasaju i biraju svoje predstavnika? Tako nešto nema u mnogim velikim firmama gde je 1 akcija 1 glas. Neka to smanje!
4. Pitati na koji način može da se izvrši dopuna dnevnog reda za skupštinu (neka vam daju na uvid Statut u kome je to objašnjeno).
5. Tražiti PISMENI dokaz da su podneli dokumente za izlazak na berzu.
6. Pitati koliko koštaju usluge konsultanta Branka P. ?
7. ne nasedati na bajke, koje će vam prezentovati (samo pismeni dokazi su nešto) - biće tu (verovatno) i plakanja i sl. cirkusa...
8. Pitati ZAŠTO je menadžment dozvolio da u Penpharmu JGRM ima manje od 32% - i time onemogućio JGRM da ima pravo veta na odluke velike vrednosti u tom doo?
9. Pitati ko je to odobrio i zašto?

Za Skupštinu:
1. Tražiti dokaz (U PISMENOM OBLIKU) da su podneli zahtev za izlazak na berzu.
2. Tražiti dopunu dnevnog reda - odluka o izlasku na berzu.
Ako je redovna skupština onda (ako imate 10-12% akcija) tražiti i predložiti svog čoveka za UO.
3. OPET TRAŽITI knjigu akcionara i Statut firme (bez toga ste nemoćni).
4. Pitati kada je IZBORNA skupština i da li menadžment misli da je vreme da ode?

Toliko mi za sada pada na pamet. Morate imati jano definisana pitanja (ako je potrebno i u pismenoj formi) i ne nasedajte na provokacije - IZBEGAVAJTE LIČNE SUKOBE!!

P.S. Ja na vašem mestu njima ništa ne bih verovala i pored toga što kažu da su podneli zahtev za izlazak na berzu ja BIH SAMOSTALNO ipak poslala i svoj lični zahtev tamo gde treba, pa ako su oni podneli OK, a ako nisu ... bar da postoji JEDAN zahtev...
SREĆNO!!!!!
veshtica

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 11:54

MASTER ::

@Dejansss
Ja sam nešto kao aministratorka ovog foruma, ne znam šta ću raditi kada se prodamo lale

Onda ces deo novca dobijen, od akcija JGRM uloziti u neku akciju, pa nastavljamo druzenje. tongue

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 12:11

@Sneki
post2
Bravo Sneki, dođi i ti ako možeš sutra u 7 .
Zaboravila sam da vam kažem kako je naš medžament odjurio jutros za BG, opet nešto muvaju...
Da i priča se kako je Pajtić našao nekog kupca (priča medžament) ?
E sad , ja znam da je Pajtić slao Grke, a Zdravko nije hteo da im proda, možda su Grci opet zainteresovani. Firma koja je bila se zvala Alapis. S obzirom da je Vlada Vojvodine dala MILIONE DINARA, što besprovatno, što za kupovinu opreme i sirovine, logično je da žele da firma ne propadne. Ne treba im novi Gik, Bek, Ipok i sl.
Odoh, moram nešto i da radim, osim da se borim za naša prava samuraj
Nazad na vrh Ići dole
krtica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 20
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 12:19

Zaboravili ste jos nesto u pitanjima koja treba postaviti
...

Pozdrav svima do pobede

Edit: obrisano!
Bljuvotine koje odavno nisam video na ovom forumu!
Ako nastaviš sledi banovanje.
Admin
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 12:24

krtica ::
Taktika je da se kupi vreme i da nas malo zajebavaju jos, u kulturnom centru ce doci samo njihovi i izglasace poverenje trenutnom menandzmentu , zato treba svi da dodjemo i pod tackom ostalo predlozimo direktno smenu svih koji su sada na celu firme a to mozemo ako nas ima 51 posto od prisutnih . Trebamo da stojimo na ulazu i da nepustimo sve one koji nisu akcionari posto se sprema 300 ljudi starnackih da se lazno predstave. I vise nemojte da pricate da nam je kriv Zdravkic i kompanija krivi smo samo mi koji smo dozvolili da puste korene i da ne dozvoli da i mi procvetamo. Daj da predlozimo protivkandidata da se ujedinimo imamo jos 24 h odrzimo sastanak i da mi malo upravljamo.
Каквих 51% од присутних? Какав противкандидат, какво стојање на вратима и спречавање људи да уђу на састанак малих акционара? Потпуно си погрешно схватио каква је сврха овог састанка (није то скупштина акционара Југоремедије). Менаџмент сазива састанак да обавести део акционара (оне који буду присутни) о тренутној ситуацији (овакви састанци се одржавају када постане јасно да је ђаво дошао по своје - тешка ситуација) и њиховим даљим плановима. Није битно да ли ће тамо бити више људи који не верују менаџменту и хоће да им виде леђа или оних који ће да менаџменту певају хвалоспеве. Битно је да сазнамо шта је менаџмент наумио и да се поставе питања самом менаџменту (Снеки је предложила нека од њих - post2). У исто време видећемо и какав ће бити однос менаџмента према оним који буду постављали питања на која они (менаџмент) најрадије не би давали одговоре. А од њихове реакције на постављена питања видеће се и какву су стратегију заиста изабрали.

MASTER ::
@Krtica
Gospodine Krtice, mi sutra nemamo Skupštinu, i nisu ovo izbori, pa da imamo protivkandidata. Znamo da se organizuju stranački, i da će biti jako puno ljudi lojalnih Deuriću koji nemaju veza sa fabrikom, ali, pa šta ?
Ne idemo mi tamo da se tučemo, nego da čujemo kakva im je strategija.
post2
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 12:34

U koliko prihvatite posebnu proceduru ukljucenja akcija na vanberzansko trziste kao neku vrstu sigurnosti da vas uprava Jugoremedije nece zavrnuti za izlazak na Berzansko trziste na osnovu clana 36 Pravilnika poslovanja Beogradske berze imate mogucnost da ukljucite vase hartije od vrednosti na Berzansko trziste u koliko se ispune svi potrebni uslovi podnoseci Komisiji za listing zahtev za prijem na listing Berze sa dokumentacijom utvrđenom Pravilnikom o listingu i kotaciji.

Jos jednom prosledjujem Pravilnik poslovanja Beogradske berze A.D Beograd neka ga akcionari malo vise prouce.

http://www.belex.rs/files/regulativa/pravila_poslovanja.pdf

Član 36.

Izdavalac čijim hartijama od vrednosti se trguje na vanberzanskom tržištu, a ispunjava uslove za berzansko tržište, može da podnose Komisiji za listing zahtev za prijem na listing Berze sa dokumentacijom utvrđenom
Pravilnikom o listingu i kotaciji.

MASTER ::
Da i priča se kako je Pajtić našao nekog kupca (priča medžament) ?E sad , ja znam da je Pajtić slao Grke, a Zdravko nije hteo da im proda, možda su Grci opet zainteresovani. Firma koja je bila se zvala Alapis. S obzirom da je Vlada Vojvodine dala MILIONE DINARA, što besprovatno, što za kupovinu opreme i sirovine, logično je da žele da firma ne propadne. Ne treba im novi Gik, Bek, Ipok i sl.

Podrska svakome ko radi u interesu Jugoremedije i u interesu njenih akcionara.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 14:50

Moram opet da se javim i upozorim vas! Danas u fabrici kruže pričice kako po pravu preče kupovine akcije morate ponuditi firmi... E sad to treba proveriti. Dali i kome ,jer po mom mišljenju i ako to postoji nije Jugoremedija ta kojoj trebate da nudite... već naj jačem akcionaru a to je država... to je moje laičko tumačenje scratch
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 14:57

U fabrici moze da se prica i o invaziji Marsovaca, ali pravo prece kupovine postoji samo u pojedinim firmama, koje su osnivane po ortackom principu ili zajednickom ulaganju. Jugoremedija je akcionarsko drustvo koje izlazi na berzu.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 14:59

Nije nego.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 15:14

@Joksim
Važi, prodaću firmi , ali po 10 evra od . A šoljičarima po 15 od , pa ipak su oni bogatiji od JGRM !
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 16:06

Prodajte ,i tako su dobili platu u prosli cetvrtak pa su puni love.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 16:13

Dakle, od sutra se dele rešenja za PRINUDNI ODMOR.
Platu neće da pusti jer pišemo/te na forumu, i okrenuli smo/ste se protiv njega ?
I najbitnije, još uvek NE VERUJU DA SMO OZBILJNI OKO IZLASKA NA BERZU ? I POKUŠAĆE DA GA MAKSIMALNO ODLOŽE, zato se organizuje i sastanak sutra.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 16:27

Takođe, opet ide priča da Nelt nudi 12 evra , ali Zdravko neće da im proda, jer insistiraju da dobiju i šoljicu.
E sada, Rumunka je navodno pristala na 8 evra i da im ostane šoljica. Zato bi Zdravko da se proda Rumunki.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 17:38

MASTER ::
@Joksim
Važi, prodaću firmi , ali po 10 evra od . A šoljičarima po 15 od , pa ipak su oni bogatiji od JGRM !
Čini mi se da to i žele , zato ni ne dele platu... čuvaju novac da isplate vas koji ste poslali zahteve!!! Navodno će vas zvati telefonom i nuditi lovu za akcije...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 17:47

@TITO
E pa, ma nemoj !
Pa hajde onda svi neka podnesu zahtev...
Nas će da PODMITE i tako odlože izlazak na Berzu dok skroz ne upropaste fabriku, a ostalih 4000 akcionara će da duvaju u prste ?
I, onda mi postajemo isti kao oni. Jednakiji među jednakima ?
Sve je to u redu, to je njihov nivo, godinama su potkupljivali sve koji se okrenu protiv njih, ali neće moći !
Ja iz PRINCIPA neću pristati, pa makar mi dali i 15 evra. Ljudi bre žive za ovaj forum, gledaju u nas kao ozebao u sunce, i sad mi treba da ih zavrnemo ? Kao, mi smo uzeli naše pare, a vas ko ....
E PA (D)EURIĆU, TAKO DALJE NEĆEŠ MOĆI ! NISMO POTKUPLJIVI, I NE BORIMO SE SAMO ZA SEBE, NEGO ZA NAS 4000.
Kako reče profesionalac, čista savest ne boji se kucanja noću. Ja i dalje hoću mirno da spavam.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 19:17

MASTER ::
@TITO
E pa, ma nemoj !
Pa hajde onda svi neka podnesu zahtev...
Nas će da PODMITE i tako odlože izlazak na Berzu dok skroz ne upropaste fabriku, a ostalih 4000 akcionara će da duvaju u prste ?
I, onda mi postajemo isti kao oni. Jednakiji među jednakima ?
Sve je to u redu, to je njihov nivo, godinama su potkupljivali sve koji se okrenu protiv njih, ali neće moći !
Ja iz PRINCIPA neću pristati, pa makar mi dali i 15 evra. Ljudi bre žive za ovaj forum, gledaju u nas kao ozebao u sunce, i sad mi treba da ih zavrnemo ? Kao, mi smo uzeli naše pare, a vas ko ....
E PA (D)EURIĆU, TAKO DALJE NEĆEŠ MOĆI ! NISMO POTKUPLJIVI, I NE BORIMO SE SAMO ZA SEBE, NEGO ZA NAS 4000.
Kako reče profesionalac, čista savest ne boji se kucanja noću. Ja i dalje hoću mirno da spavam.

post2

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 19:33

@profesionalac
Šta ti kažeš na sve ovo ?
Prinudni odmori, ne dele platu, pokušavaju da spreče izlazak na Berzu...
Nije svejedno, naročito za platu, radnici su očajni.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 19:39

Možda je vreme da se organizuje jedan PRAVI ŠTRAJK i smeni menadžment?
sesir

Ko poteže sablju od nje i strada!
Kako je došao, tako će i da ode s mesta direktora...
Nazad na vrh Ići dole
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 19:51

Još jedan od njihovih načina da uplaše i slude očajan narod. Užas! cekic
Šta se tačno dešava sa cliacilom?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 19:54

Pa da se mi onda vezujemo lancima za fabriku ? od
Ja nisam za štrajk, nego za prodaju ! Evo, sad smo im napisali da smo nepotkupljivi, pa neka te pare, umesto što čuvaju da nas isplate, daju radnicima plate.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 19:57

@Aki
Ništa, nisu ga preveli ( a koliko znam, ni neće ), a police je tražila kompletnu dokumentaciju vezano za šoljicu, tako da nema tu perspektive za njih. Problem je što oni to ne shvataju, i uporno se trude da završe tu "njihovu" fabriku, i zato odlažu prodaju JGRM.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 20:11

MASTER ::
@profesionalac
Šta ti kažeš na sve ovo ?
Prinudni odmori, ne dele platu, pokušavaju da spreče izlazak na Berzu...
Nije svejedno, naročito za platu, radnici su očajni.

To je najbolji pokazatelj da nekome odgovara trenutna situacija u Jugoremediji i da taj neko .....

Edit: Obrisano.
Na ovom forumu teorije zavere nisu dobrodošle!


Zivot vam je MASTER kao sah,svaki potez koji napravite dovodi vas u potencijalnu opasnost da ste ga pogresno izabrali.Z.Deuric i njegovi ljudi su izabrali svoj potez,sami prosudite da li je njihov potez ispravan.

Apelujem na drzavu da posteno radi svoj posao u skladu sa Zakonom Republike Srbije i omoguci akcionarima da izadju u sto kracem vremenskom periodu na Berzu kako bi se istim tim ljudima omogucilo kao Zakonitim imaocima akcija da slobodno trguju i raspolazu svojom imovinom.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 20:36

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 D1feac7e79

Oružari zauzeli magacin oružja!!

Kragujevac - Više stotina radnika Zastave oružja zaposelo je juče ujutro oko osam sati magacine oružja (vojnog i lovačko sportskog) i municije - locirane u fabričkom krugu - u znak protesta što Vlada još uvek ne reaguje na višemesečnu poslovno finansijsku krizu u toj fabrici, koja je kulminirala krajem prošle sedmice kad više od 2.000 oružara nije primilo zarade za prethodni mesec.

http://www.danas.rs/danasrs/ekonomija/oruzari_zauzeli_magacin_oruzja.4.html?news_id=215876
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 20:38

Cuo sam da neki akcionari dobijaju u kovertama minijaturni list republka,o hvalospevima o njihovojborbi za radnicka i akcionarska prava, a sad hoce da budu fabrikanti[siroti].Pa ko ce dozvoliti da jedna obicna radnica[sa 8 razreda skole]ili neki kv majstor,magacioner portir itd budu vlasnici fabrike lekova pa de to ima,zna se ko drzi farmaceutsku industriu ,jel imaju oni digitron, kolko su ulozil u kazu svoju fabriku ne vise od 120000 evra ahvale se da sad vredi 1000000 evra pa ko je dao resto ,uhvatili su zlatnu ribicu mozda,pa da ta ribica jeJGRM,ali izgleda da je ribica skoro crkla..A MI NEMAMO PLATU. titanik
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 20:41

@profesionalac
Ovo mi ne miriše na dobro. Pre par nedelja se pričalo o povećanju plate od 5 %, a sada je nema. U svakom slučaju, moramo biti jako mudri, jer imam utisak da će se sve, kao i kod svih prodaja, brzo odigrati.
@joksim
Ma da stigla nam je propaganda i spisak dokumenata koje je policija tražila ( sve o šoljici ).
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 20:46

MASTER ::
Pa da se mi onda vezujemo lancima za fabriku ? od
Ja nisam za štrajk, nego za prodaju ! Evo, sad smo im napisali da smo nepotkupljivi, pa neka te pare, umesto što čuvaju da nas isplate, daju radnicima plate.
post2
Nisam akcionar i plata koju nisam dobio od JGRM je razlog zasto bih hteo da budem prisutan na sutrašnjem sastanku.Master svaka ti čast!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 4 Icon_minitime5/23/2011, 21:38

Suska se po firmi da ce nas neko kupiti 26.og.. Zna li iki nesto o tom iznenadjenju? smoke
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 4 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: