BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS

Ići dole 
+118
Folio
Boby
Mistery 011
Steve McQueen
Jumbo
Rogy
Miladin
Borodino
Fmember
Brmbocla
Prokuplje
Sasa965
C R A Z Y
J_stojan
nepet
Sutra
Sahbaz
Dragot
Mali akcionar
mr Bean
srbijanac
Novosadjanin007
GogaAna
Dragan
Exciter
Hese
Josip
Enver Hodza
Boki72
Boranija
Kupi akcije
Igor-NS
MILAN8888
Bombica
Mozart
DJO
Greta
Rasa
Centurion
Zeljko
Drag65
Mira
StM
Dax
sexy jea
Polos
Jovana2009
Nemesis
BBrroo
pakodazna
Nebojsa
Joe_Allamo
Aleks
Kenzo
Kopac
Berza011
Karbon
MYSTIC021
JelenaS
Mister No
Gagi
Slovenac1
RobinHood
AcoMaco
bez motike
Sofke
interista
Aca123
Dkolak
PailHead
KRUSKA
JMBR
StariHrast
Aritmeticar
HUACHUMA
Teletrader
Popaj
Ris
Maca
pepsiman
Ivan2211
Racunarko
Kurajber
Drag_Mlad
raspolozen
LJUBICHITZA
Non-ProfitOrganization
Drasko
Centrum
Milica1
Dnenad85
Frenky
gogloee
vatreni
Mitar
DI
Vladulns
prevarant
MarkoJTD
Lolita
Cicija
Mikans
BojanNS
MilanLaki
Djuka
NEBOJSAe
Momir
Bond
iki
Dusan
StefanMR
Lilihip
Sneki
Limited011
BoS
Ars Vivendi
Kobe Bryant
Friz
122 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/2/2011, 13:24

Ljudi ovo menja sve. Izgleda da Skundric nije lagao. Jedino mi nije jasno kako je moguce da toliko zarade za jedan kvartal? I kako je EBITDA bila prosle godine 20 milijardi kad su napisali u bilansu da je bio poslovni gubitak?

PE 5 ne da nije za prodaju nego...........

Ajde da sacekamo koji dan jos da se potvrde ove informacije

Mislim da po zakonu firma nema pravo da isplacuje dividende pre nego sto pokrije gubitak prethodnih godina. Nisam siguran pa bih voleo da neko pogleda zakon i da nam kaze.

Ej brate 16.5 milijardi dinara, covece sine Mitre, pa to je 3 puta vise od AIKA rekordera :)
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/2/2011, 13:51

Nagazio Bacuska da vrati ulozeno za 2,3 godine, to se zove dobar trade suny


.

Edit:
Postovi koji nemaju veze sa temom prebaceni u
https://www.aikb.net/t1130p87-da-li-ae-rusi-da-nas-prevare-na-akcijama-nis-a#70489
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/2/2011, 23:59

Kravčenko je danas takodje rekao "da je manje od dva odsto građana Srbije do sada ponudilo akcije NIS na berzi."

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:321385-NIS-Resenje-za-poskupljenje


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
srbijanac
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 66
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 07:36

Blic pise da je 2 posto gradjana ponudilo da proda gaspromnjeftu.A juce su rekli da je na berzi 4 posto .
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 08:00

Ovo je prvi put da uopste citam nis na forumu,rekoh sebi jos prosle godine da cu ga na 400 cekati,ali nisam siguran da cu ga docekati. Prema tim PLUSEVIMA sam malo bio skeptican,ali moj kolega s faksa radi za njih,NE KOD NJIH,on o berzi pojma nema samo su za poslove koje on obavlja trosak s 3 skinuli na manje od milion,to ja sica ali ako je to na vise frontova...Pocecu da razmisljam o ovoj akciji, te kokice tj dividenda,o tome ne mislim uopste.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 08:09

Opet ja,to sto mnogi nisu dali akcije nis-u je administrativane prirode,jer Baje u postama vise posla imaju oko deponovanja na racun nis-a,pa ti kazu da je bolje da prodas na berzi malo jeftinije jer pare dobijes za 3 dana,a ovako 19-tog. Mislim da je to razlog sto na nis-ov racun za deponovanje ima malo akcija.Dosta ljudi ,pek nece da prodaju.Kazu ,nek stoji.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 09:41

malo pordjenje oko 9:45

AERO Traznja 880kom Ponuda 109976kom
NIIS Traznja 424857kom Ponuda 6519kom

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 10:08

sutra ::
Ljudi ovo menja sve. Izgleda da Skundric nije lagao. Jedino mi nije jasno kako je moguce da toliko zarade za jedan kvartal? I kako je EBITDA bila prosle godine 20 milijardi kad su napisali u bilansu da je bio poslovni gubitak?

PE 5 ne da nije za prodaju nego...........

Ajde da sacekamo koji dan jos da se potvrde ove informacije

Mislim da po zakonu firma nema pravo da isplacuje dividende pre nego sto pokrije gubitak prethodnih godina. Nisam siguran pa bih voleo da neko pogleda zakon i da nam kaze.

Ej brate 16.5 milijardi dinara, covece sine Mitre, pa to je 3 puta vise od AIKA rekordera :)

Problem NISa je ogroman dug i preneseni gubitak prošlih godina. Zajedno čak oko 170 milijardi RSD, znači sa ovakvim profitom treba jim jedno 10 godina da dodju na nulu.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 10:20

Upravo u Skupstini se trazi odgovor kako ce biti raspodeljena dobit iz NIIS-a da li ce ici kao dividenda!!! Vrlo intresantno!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 10:39

Odgovor ce se brzo naci, a to je da se dobit iskoristi za peglanje gubitaka, tako da mislim da nece biti dividende sve dok se gubici ne saniraju, sto bi moglo da potraje ove i najverovatnije sledece godine.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 11:33

evo nas na 501 din. suny

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 12:53

Pa ukoliko evro nastavi da raste, a po izgledu da hoće - prodat je Maxi, NIIS pre isteka ponude možemo očekivati i iznad 506 dinara. Mislim da je greška prodavati na berzi. U prilog tome govori navala tražnje, fondovi hoće da se okoriste o neinformisane.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 13:08

Folio ::
Odgovor ce se brzo naci, a to je da se dobit iskoristi za peglanje gubitaka, tako da mislim da nece biti dividende sve dok se gubici ne saniraju, sto bi moglo da potraje ove i najverovatnije sledece godine.

Tako je, po mome od dividende nema ništa bar do 2014.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 13:10

Bitnije od same ponude za preuzimanje je šta posle tog datuma, da li mislite da postoji špekulativni kapital koji bi terao ovu akciju napr na 1000 RSD?
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 13:22

Uz današnji blagi rast cene od 0,40% obim trgovanja je drastično smanjen na svega 18.270 akcija. Skoro je 10 puta manji od jučerašnjeg, a poslednji put se trgovalo tako malim obimima po listiranju, septembra-oktobra prošle godine. Inače i AERO je doživeo pad prometa i blag rast cene.
Cena NIISa se kretala od 502 do 499 dinara, na kraju dana.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 13:47

Zivo me interesuje sta ce biti posle preuzimanja. kafa
Meni je na prst na BAY, ali mislim da ova kacija ide dole posle preuzimanja. Ako se poojavi na berzi EPS, TELEKOM, i ove dve kojo se tu vec AERO i NIIS, samo nekolicina hartija ce biti zanimljive na belex-u pored ovih giganata.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 13:58

bice tu dobrih igrača, u pravu si Ris. Dok se ti dvoumiš drugi kupuju, Nis je mnogo jak igrač...nemoj puno da čekaš, ukoliko se dvoumiš izmedju još neke kupi 50/50, pa ćeš videti sta se dešava s obe hartije u narednom periodu. Idealna ti je prilika sad po istim cenama da uzmes AERO i NIIS, pa ćeš videti koja je bolja u narednom periodu!!!

Mada biće tu gomilu faktora koje će uticati na njihov rast i pad...ali jedno sigurno nećeš pogrešiti, ako ih kupiš, da obe firme posluju sa dobiti i to dobrom!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 14:16

izrazito nizak promet na NIIS-broj transakcija 70!? kako to?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 14:41

taliano ::
izrazito nizak promet na NIIS-broj transakcija 70!? kako to?
posta u strajku?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 14:43

Logično je očekivati ovaj broj transakcija, kupci taktiziraju i kupuju dok mogu po ovim cenama, do isteka ponude...pre ce siromasni ljudi koji predaju naloge iz pošte prodati na berzi po 500din nego da cekaju 506 15dana, znajuci to kupci taktiziraju i kupuju po ovim cenama imaju jos 15dana,videćemo posle isteka ponude kako će se ponašati tok kretanja cene ove hartije! Ko bude hteo da kupi ovu hartiju moraće da povisi cenu da bi usao! Razmisli malo, brzo je ova hartija dostigla cenu ponude koju Rus nudi!

Danas sam video da je neko pustio nalog na 510din oko 1000kom, a to ti je scenario posle 15dana i bice takav, da su rezultati bili losiji ove godine, logično je da cena pada i opadne tražnja, kao kad su objavili rezultate s gubitcima u septembru...

Ja sam spucao dosta para u NIIS i 35% mi je u portfoliu! Razmisaljam da se pojačam za još 5%, a tako će i biti!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 14:53

fmember ::
taliano ::
izrazito nizak promet na NIIS-broj transakcija 70!? kako to?
posta u strajku?


Mislim da je odgovor na ovo pitanje vrlo prost...loše vreme, sneg do kolena!
10. marta će penzioneri morati do pošte da podignu penziju. Onda će, o istom trošku, dati i naloge. Ako sam u pravu, cena će rasti do 10. marta, a onda pad. Lično mislim da sada nije momenat za ulazak.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 15:05

Greta ::
fmember ::
taliano ::
izrazito nizak promet na NIIS-broj transakcija 70!? kako to?
posta u strajku?


Mislim da je odgovor na ovo pitanje vrlo prost...loše vreme, sneg do kolena!
10. marta će penzioneri morati do pošte da podignu penziju. Onda će, o istom trošku, dati i naloge. Ako sam u pravu, cena će rasti do 10. marta, a onda pad. Lično mislim da sada nije momenat za ulazak.

blaga korekcija, pa opet rast...treba samo uzeti rezultate u obzir....sad zvucim kao slovenac!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 16:07

Poštanska danas nije unosila naloge. Nemoguće da niko nije išao da pusti nalog.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 16:34

Iskreno rečeno, od svega mi je najčudnije to da je do sada samo 2 ili 4% (razlika zanemarljiva) gradjana deponovalo svoje akcije.
Mi jesmo narod koji sve radi u poslednji čas, ali ovo je i za nas premalo.. Suspect


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1621
Points : 5147
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/3/2011, 16:47

Greta ::
Iskreno rečeno, od svega mi je najčudnije to da je do sada samo 2 ili 4% (razlika zanemarljiva) gradjana deponovalo svoje akcije.
Mi jesmo narod koji sve radi u poslednji čas, ali ovo je i za nas premalo.. Suspect


Nema tu nista cudno, za vise smo siromasni od tih 2500 din, pa je vecina odlucila da akcije zadrzi.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/4/2011, 08:14

zasto ocekujete da svi prodaju onih 5 akcija .oni koji se potpuno u akcionarstvo ne razumeju i koji samo da uzmu neki dinar odavno su prodali.u mom okruzenju ljudi koje znam nece prodavati kazu neka stoji pa jednog dana .svi ocekuju da ce nis opasno porasti.aero prodaju jer je samo jedna akcija inace i to ne bi.mnogo podcenjujete ljude pa nisu svi tolika beda da se zalete za 2500 hiljade.tako da ja ne ocekujem neku ogromnu ponodu glavni talas je vec prosao.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/4/2011, 18:01

Šta bi danas, gde nestade onaj nalog sa 300000kom sa cenom od 498din u tražnji?

scratch

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
DelBoy
Still learning
Still learning
DelBoy


Broj poruka : 54
Godina : 40
Localisation : Beograd
Points : 219
Datum upisa : 08.04.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 01:43

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/153368/Prodao+bih+%E2%80%9ETelekom%22+i+opet+kupio+deo+NIS-a.html
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 01:52

Rekao sam da necu pisati do ponedeljka, ali ovaj intervju je ono sto sam cekao da potvrdim svoju odluku. Doneo sam ja odluku da ne prodajem cim sam video cifru od 16 i devet nula.

Samo da prodje jos neki dan da se potvrde cifre, po mogucnosti da izadje prospekt na berzi.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 09:53

Mistery 011 ::
Prihvatam opkladu.

FYI - ja sam "zanat" zavrsio na Bukoniju.

Mistery izgleda da ćeš izgubiti opkladu i opet si izgubio po ko zna koji put, izgleda da diplomu nisi dovoljno podmazao sa šuškama kada si je dobijao, trebao si drugare da častiš da bi ti se dobro vratilo...a ovako sa negativnim stavom, vratiće ti se uvek sa gubitcima!!!

Pozdravljam Koletovu izjavu!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 10:00

Limited011 ::
2011-02-18, 2:10 pm
jumbo ::
Dušan ::
Jasno, ko hoće da drži NIIS, kupiće ga posle javne ponude.

Ne znam šta će AIK napraviti ali koliko mi dajete omjer na okladu da će poslje završetka javne ponude cijena biti viša od one u ponudi?

Jumbo, ja očekujem da poslednjih dana ponude cena predje tih 506 dinara!

Nema razloga ni da se svadjate ni da pumpate, još malo is ve će se znati.
Ako Kole misli ozbiljno, to znači da AIKB i on neće prodati kupljene akcije.
Brzo ćemo videti... I ja mislim da AIKB neće prihvatiti ponudu.
Nema tu nikakve zavere!!!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 10:04

pa ne bi Kole bio to sto jeste da ne zna sta radi.i moja malenkost misli isto sto i on ali naravno ko sam ja da bi nekom delila savete u odnosu na njega.i mnogo ljudi tako misli a to sam vec napisala i zato nema krda na prodaji koje ocekujete
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 10:13

Svi ce oni da deponuju nego loze raju da ne prodaju dalje....Kole je stao sa kupovinama kada mu se prinos vise nije svidjao jer je verovatno uzeo kredit od banke i kupovao NIIS i imao malu ali sigurnu zaradu...prestao da da kupuje kada je presusio izvor para...


EDIT:
Od nagadjanja nema koristi.
Strpite se još nekoliko dana i sve će se znati!
Od sada se nagadjanja i glasine brišu bez obrazlaganja!
Za ljude koji se bave gledanjem u kristalnu kuglu postoji tema
u drugom podforumu!
https://www.aikb.net/t1061-kod-novih-vidovnjaka-milanlaki-ris#70906
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/6/2011, 10:18

pa dobro vreme ce pokazati ko je u pravu.ne znam na kog mislis kad kazes loze raju ,veruj mi da ljudi koji su resili da zadrze akcije nisa uopste niti slusaju niti citoju o savetima sta raditi sa akcijama nego jednostavno slusaju sebe i svoj razum.kazu neka stoji pa za par godina
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 27 Icon_minitime3/9/2011, 00:44

za one koji čitaju samo temu akcije, prebacila sam ovaj link iz "Svašta nešto"

MYSTIC021 ::

http://www.sec.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=1095&Itemid=71


ovo je izgleda odgovor na pitanje - zašto je AIKB navalila da kupuje i po ovim visokim cenama? Kupovaće i pošto se završi ponuda. Čini mi se da pada cene neće ni biti.

Zanimljivo da niko ne pominje ove depozitne potvrde, prvi put čujem za ovo.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
Nazad na vrh 
Strana 27 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
» Naftna Industrija - NIIS 9. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 5. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 6. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: