BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 09:01

...ja sam u hartiji niis oko 25 posto para,sto znaci da verujem u ovu pricu..hocu da kazem da je treba pratiti...nista drugo...mislim da je prica koju prica direktor KIRIL,ok,mada mi ovde uglavnom pratimo redovno zbivanja i nismo koncentrisani na druge stvari,vec reagujemo na manje promene i na njima zaradjujemo...Andre Kostolanji je to nazvao berzanski paraziti,u pozitivnom smislu,ne u negativnom.bice ovde jos dosta puta lepih para...SAMO OPREZ....ps S... ako ovo citas,a verujem da citas,izvini sto sam se posluzio delom tvoga tumacenja stvari na niis-u sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 10:01

Moze li neko od kolega da mi kaze kakva je trenutno situacija ovde...ponuda i traznja... Unapred zahvalan!!!
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 10:08

17712.traznja 33250. ponuda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 10:12

Thanks!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 11:07

Kazu da je profit blizu 25 mlrd na polugodistu e sada ajde da sacekamo
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 11:10

K o kaze,MITRE sesir
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 11:26

Netreba ovo prodavati do zvanične objave rezultata.Trebalo bi da je dobit oko 260mil e. dok se u štampi špekuliše sa 200mil.Razlika je znatna-videćemo!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 17:51

taliano ::
Netreba ovo prodavati do zvanične objave rezultata.Trebalo bi da je dobit oko 260mil e. dok se u štampi špekuliše sa 200mil.Razlika je znatna-videćemo!
Taliane, kakve veze to ima, znači li to da je isto i cena akcije + 30%?
(ovo "netreba" samo ako si italian).
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 17:53

Boby ::
K o kaze,MITRE sesir
Bobi jesi li ti robot?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 18:49

Zasto Ilija?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/3/2011, 23:15

Ilija,trebalo bi da kupiš koju akciju NIISa, pa da se lepo družimo sesir Ovako,Ildžo-samo mračiš.Valjda je bolje da im je dobit 260 nego 200mil.e.-barem za mene,pošto ovih papira imam puno.To jeste potreban,ali nije i dovoljan uslov da cena ide gore npr....30%.Da,jesam italijan-Ne treba to da te brine love3

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/4/2011, 11:16

taliano ::
Ilija,trebalo bi da kupiš koju akciju NIISa, pa da se lepo družimo sesir Ovako,Ildžo-samo mračiš.Valjda je bolje da im je dobit 260 nego 200mil.e.-barem za mene,pošto ovih papira imam puno.To jeste potreban,ali nije i dovoljan uslov da cena ide gore npr....30%.Da,jesam italijan-Ne treba to da te brine love3

Nešto mi je prejak otpor na tim cenama. Ako bi se znalo da je profit 260 mio (a neki uvek znaju unapred) verujem da ne bi bilo takve jake prodaje
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/4/2011, 11:31

pa slovenac svega 5600kom,u ovo vreme obicno bude 3 puta vise...meni ovo kao taktiziranje izgleda...nece niko da proda
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/4/2011, 11:54

Boby ::
pa slovenac svega 5600kom,u ovo vreme obicno bude 3 puta vise...meni ovo kao taktiziranje izgleda...nece niko da proda

Ne mislim samo za danas nego za recimo sedam dana unazad. Bilo je svaki dan solidan obim.
Nazad na vrh Ići dole
Strbac
VIP
VIP



Broj poruka : 130
Points : 314
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/4/2011, 13:48

Otpor je jaci na ovim cenama (odnosno ponuda je veca) zato sto je NIS u zoni prethodnog vrha (850). Ljudi jednostavno hoce da prodaju ovde, jer je prethodno akcija rasla do ovog maximuma i to je za vecinu njih "good deal". Zato se ovde pojacala ponuda. Cista psihologija ulagaca. Tako se generalno formiraju otpori i podrske akcije.
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/4/2011, 14:56

Strbac ::
Otpor je jaci na ovim cenama (odnosno ponuda je veca) zato sto je NIS u zoni prethodnog vrha (850). Ljudi jednostavno hoce da prodaju ovde, jer je prethodno akcija rasla do ovog maximuma i to je za vecinu njih "good deal". Zato se ovde pojacala ponuda. Cista psihologija ulagaca. Tako se generalno formiraju otpori i podrske akcije.

Meni je interesantan gap koji je bio 01.08.
i dok on ne pocne da se popunjava
smatram da je period konsolidacije.
Takođe posle jucasnje neodlucnosti, a sto je bitno nije
formiran evening star, danasnji mali obimi i
i ipek bela sveća pri cemu je min = open, ukazuju da nije doslo do znacajne promene raspolozenja prema NIISu.
Pa cemo videti ubuduce.
Nazad na vrh Ići dole
Strbac
VIP
VIP



Broj poruka : 130
Points : 314
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 10:54

BBrroo ::

Meni je interesantan gap koji je bio 01.08.
i dok on ne pocne da se popunjava
smatram da je period konsolidacije.
Takođe posle jucasnje neodlucnosti, a sto je bitno nije
formiran evening star, danasnji mali obimi i
i ipek bela sveća pri cemu je min = open, ukazuju da nije doslo do znacajne promene raspolozenja prema NIISu.
Pa cemo videti ubuduce.

Danas je izgleda dobro popunio gap, sta mislite :)
Nazad na vrh Ići dole
Dosije
Zuti karton
Zuti karton



Broj poruka : 184
Points : 500
Datum upisa : 22.01.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 11:02

Upravo je probio liniju trenda. Ako stavite market top na 859, a market bottom na 491 (dakle, gledate ceo trend), onda 770, pa 717 sledeca stanica. Nesto uzi trend (market top 859, low 781) daje 760, pa 733.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 11:19

Što lepo ne kažeš: danas će da padne 8% i tu će da stane!
veshtica A u ponedeljak ćemo da vidimo, hvala bogu, danas je petak...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dosije
Zuti karton
Zuti karton



Broj poruka : 184
Points : 500
Datum upisa : 22.01.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 11:20

Sneki ::
Što lepo ne kažeš: danas će da padne 8% i tu će da stane!
veshtica A u ponedeljak ćemo da vidimo, hvala bogu, danas je petak...

Hahaha, pa da, to je donja zona fluktuacije :)
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 12:42

Imamo 89 situaciju na NIIS!
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 12:45

Mogu da zamislim ponedeljak ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 13:27

Ne znam zasto ste se tako smrkli. Palo jeste, ali ne zbog loseg poslovanja. To znaci da ce kad tad gore. Ja ovo gledam samo kao mogucnost dokupljivanja.
Sve svetske berze padaju, ali nije im prvi put. A ovako nagli padovi su uglavnom rezultat panike i ne traju dugo. comp
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 13:36

Kad je na lelexu cena zavisila od rezultata...videcemo danas zatvaranja pa cemo znati sta nas ceka....NIIS I ENHL,TRZNJA ...
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 14:10

Fitch povećao prognozu rejtinga Gazproma

Međunarodna agencija za kreditne rejtinge "Fič" je saopštila da je poboljšala prognozu dugoročnog rejtinga ruskog gasnog džina "Gasprom" na "pozitivan", sa "stabilan", potvrdivši rejting na nivou BBB

"Fič" je u saopštenju naveo da izmena prognoze "Gasproma" predstavlja odraz jačanja finansijskih pokazatelja kompanije u 2010. i očekivanja daljeg poboljšanja indikatora njene kreditne sposobnosti u 2011-2012, kao i poboljšanja uslova na tržištu prirodnog gasa za izvoz i domaću prodaju.

"Fič" smatra da bi situacija na evropskom tržištu gasa mogla da se u sledeće dve do tri godine zaoštri zbog povećanja tražnje u Narodnoj Republici Kini i Japanu i planova Nemačke da odustane od korišćenja atomskih elektrana, objavljeno je na Internet stranici Oilcapital.ru.

Istovremeno je naftna podružnica "Gasproma", "Gaspromnjeft", saopštila da je u drugom kvartalu povećala neto profit za 56 odsto u odnosu na isto raazdoblje lane, na 1,167 milijardi dolara.

Analitičari su očekivali neto zaradu od 1,172 milijarde dolara, preneo je Rojters.

Prihod kompanije je u posmatranom periodu porastao 43 odsto, na 11,476 milijardi dolara, u poređenju s prognoziranih 10,993 milijarde dolara.

"Gaspromnjeft" je u drugom tromesečju smanjio izvoz sirove nafte u poređenju s drugim kvartalom lane, usmerivši veće količine na preradu.

Takođe je povećao prodaju na domaćem tržištu gde je profitabilnost bila visoka.
(Tanjug 4. avgust 2011.)

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 14:40

Racunarko ::
Ne znam zasto ste se tako smrkli. Palo jeste, ali ne zbog loseg poslovanja. To znaci da ce kad tad gore. Ja ovo gledam samo kao mogucnost dokupljivanja.
Sve svetske berze padaju, ali nije im prvi put. A ovako nagli padovi su uglavnom rezultat panike i ne traju dugo. comp

Pa pogledaj rezultate najvećih na Belexu za 2008 i 2009. Uglavnom poslovanje bolje nego ikad, a cena akcije -85% - -90%
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 14:46

Mogu reci da nisam bio svedok dogadjanja 2008.2009.tako da ste potom pitanju iznad mene,ali mnogo sam puta u predhodnih 10 meseci ,postavio sebi pitanje kako bih odreagovao na to...molim iskusne forumase,slo ,dos,real...i sve vipovce i sve koji misle da bi mogli pomoci misljenjem da kazu dali ovo lici na 2008.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 15:44

Svako ko je danas tražio kupio je!!! sutra ponovo žestok pad!Kad je zvanična objava rezultata za prvo polugodište?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 16:02

@taliano
Nema sutra nikakvog pada... suny
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 17:32

Pa neka bude meni ce to ici u korist.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 17:35

Sutra odmarajte, a u ponedeljak?...
Zašto nema tražnje na NIIS-u?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 17:35

subota
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 17:37

Zato sto su je svi povukli ili je van zone fluktoacije kapa
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 17:53

Povuko sam cekam da jos padne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) Icon_minitime8/5/2011, 18:08

pa da, pada...
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 29Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 5. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 6. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 10. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: