BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!

Ići dole 
+91
Zak10
Alonisos
Pedja0r
Smile
pepermint
Mister No
Dixi
MMcorp
ILoveRoses
Matans
Beko
Frenky
Tihi
Maxx
Lutvi
Tomislav
Dexiv
Dragot
Nauzika
Tom80
FatCat
Boby
Nemanja1985
Aleks
Jovana2009
Light
Berza011
Folio
Dax
Popaj
Berzanski_Duduk
BojanNS
Mistery 011
JMBR
Firke77
Pera Zdera
Astana
MYSTIC021
Prokuplje
Joe_Allamo
Dragan11
Big Mile
Steve McQueen
Nemesis
Lolita
Fast
Ilija
Sofke
Momir
Tamanend
Zeljko
gogloee
Dejansss
MASTER
C R A Z Y
Drag65
Bopel
geogsi
Rogy
Racunarko
Boranija
GogaAna
Vmackm
Putnik
Polos
iki
MarkoJTD
sam svoj majstor
Teletrader
Greta
pepsiman
Yudejavu
Admin
Milos86
Kupi akcije
bez motike
Gargamel011
Maynard
eQS
Saleub
MilanLaki
Milica1
akcionar
Ars Vivendi
StefanMR
IC.Broker
Kobe Bryant
Dusan
Maca
Friz
CinParadiso
95 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 12:19

06.09.2011.
Suspenzija market mejkinga člana berze Intercapital Securities a.d. Beograd na hartiji - Tigar a.d. Pirot - TIGR
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 12:42

Rogy ::
Direktorka je vrlo nadmena. Vrlo neprofesionalno društvo.
Ne poštuju propise. Ide im i moja prijava...
Šteta, baš sam se ponadao da će hrvati znati da posluju.

Koja direktorka? U čemu su neprofesionalni?
Koje propise ne poštuju? Povodom čega ćeš ih ti prijaviti?

Koliko sam primetio mnogi sa ovog foruma trguju preko njih i niko do sada nije imao ni jednu jedinu zamerku.
Takodje sam shvatio da imaju najmanje provizije pa su čak i provizije VB za poslovanje preko njih duplo niže.
Ne zmam o čemu se tačno radi pa neću ništa da kažem, ali ova nazovi komisija je imala prilike da do sada
kazni mnoga BDD i same učesnike u trgovanju pa to nije učinila.
Trgovina izmedju povezanih lica koja im je predočena je i dalje skoro svakodnevna,
pokazali su se i mnogim drugim situacijama krajnje nezainteresovani da ne kažem nešto mnogo gore,
tako da kada bi o komisiji mogao neko da odlučuje, mislim da bi se mnogi od njih često družili sa
istražnim sudijama. Reaguju isključivo prema nečijim interesima i to će se većina ovde valjda složiti.
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 12:46

Zbog cega su ih tacno kaznili?
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 13:17

Steve, post2 odlican primer je na ALFI kad komisija nije mogla nikako da utvrdi povezanost Aleksicevih firmi, što su i vrapci znali.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 13:45

gogloee ::
Zbog cega su ih tacno kaznili?


http://www.belex.rs/o_berzi/vesti/36695
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 13:57

Dragan11 ::
gogloee ::
Zbog cega su ih tacno kaznili?


http://www.belex.rs/o_berzi/vesti/36695

Ali ovo je samo suspenzija market mejkinga.
Ako sam ja dobro shvatio ova suspenzija je samo posledica neke druge kazne?
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2798
Points : 7974
Datum upisa : 21.01.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 13:59

Jedno je sigurno: Sintezu ne bi smeli ovako da kazne!
Nazad na vrh Ići dole
Joe_Allamo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 140
Points : 284
Datum upisa : 09.09.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 16:47

Danas sam dobio poziv od IC-a, nisu mi tačno rekli zbog čega je kazna tako drakonska osim da je u pitanju bila sitna greška/neregularnost. Prestrogo u svakom slučaju.

Inače su se ponudili da besplatno preknjiže sve akcije koje imam kod njih kod drugog brokera ukoliko tako odlučim...
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 16:53

Joe_Allamo ::
Danas sam dobio poziv od IC-a, nisu mi tačno rekli zbog čega je kazna tako drakonska osim da je u pitanju bila sitna greška/neregularnost. Prestrogo u svakom slučaju.

Inače su se ponudili da besplatno preknjiže sve akcije koje imam kod njih kod drugog brokera ukoliko tako odlučim...

Glupo je komentarisati da li je oštra kazna kad ne znamo o čemu se radi zatvor
Nazad na vrh Ići dole
Joe_Allamo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 140
Points : 284
Datum upisa : 09.09.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 17:29

Ne vidim zašto je glupo komentarisati. Ja sam napravio komentar na osnovu informacija koje su mi oni preneli i koje sam uzeo kao istinite jer su do sada uvek bili korektni i nemam razlog da sumnjam u njih.

Tebi ako je glupo da komentarišeš, a ti onda nemoj komentarisati i tako praviti glupana od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 19:35

Joe_Allamo ::
nisu mi tačno rekli zbog čega je kazna tako drakonska osim da je u pitanju bila sitna greška/neregularnost.

Jel ovakav odgovor primeren visokim etičkim i profesionalnim standardima?!
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 19:42

Lako je sutirati nekoga dok je na podu, a do juce su svi proklinjali sistem T+3, i kukali sto ne mozemo da imam uvid u table itd... IC je ispred vremena u kome se nalazi nasa berza, nude ono sto je u Londonu i ostalim razvijenim gradovima normalno a to je execution-only sistem rada... Ako nekome smeta neko od zaposlenih kao persona, ima na nasem trzistu dovoljno drugih brokerskih kuca kod kojih mogu da predju...
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 19:43

Big Mile ::
Steve, post2 odlican primer je na ALFI kad komisija nije mogla nikako da utvrdi povezanost Aleksicevih firmi, što su i vrapci znali.

A šta je bilo sa Alco brokerom?!
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 20:15

Momci koji rade u IC su bili izuzetno korektni i profesionalni , a ko radi taj i gresi.Bez obzira sta je razlog suspenzije, mislim da je kazna preostra,a i sama imam problrem - moram da traziti drugu brokersku kucu koja ima iste uslove trgovanja kao IC dok suspenzija ne prodje. @
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/6/2011, 20:22

Meni su lično do sada bili korektni. Razmišljam da bih mogao na odmor, jedno mesec dana?! jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1861
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5149
Datum upisa : 28.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/7/2011, 00:42

Dragan11 ::
Meni su lično do sada bili korektni. Razmišljam da bih mogao na odmor, jedno mesec dana?! jedrenje
aplauz
Pa, s obzirom na mrtvilo na |Belexu, šta je 30 dana = ništa!
Korektni su bili i ostaće, cenim da su upetljani s nesrećnim modom s ovog foruma, brljanje bez razloga...
Valjda će i pooštriti kontroli.
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/7/2011, 07:20

Maca ::
Dragan11 ::
Meni su lično do sada bili korektni. Razmišljam da bih mogao na odmor, jedno mesec dana?! jedrenje

Valjda će i pooštriti kontrolu.

Podržavam! Jedino tako će ostati na vrhu i nastaviti da se razlikuju od ostalih! Možda su im potrebni i novi ljudi u timu!? Začaurilo se dosta brokera i analitičara iz stare garde po BDD i asset management kompanijama. Neophodno je osveženje i zdrava konkurencija...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/7/2011, 09:27

Dragan11 ::
Meni su lično do sada bili korektni. Razmišljam da bih mogao na odmor, jedno mesec dana?! jedrenje

Mogli su i ovde da daju koju informaciju.

E ako zaskripi.... ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/7/2011, 09:52

Sigurniste da nisu direktnose povezali sa nekom drugom brokerskom kucom i automatcki naloge prebacuju na njih?
Nazad na vrh Ići dole
Joe_Allamo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 140
Points : 284
Datum upisa : 09.09.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/8/2011, 10:08

Posle razgovora sa glavnom inspektorkom komisije za hartije od vrednosti koja je i donela odluku o suspenziji, mogu samo da kažem da su u pitanju propusti u organizacionoj strukturi IC-a kojoj je kumovalo i duže odsustvo direktorke.

Odluka o suspenziji, inače, neće ni biti objavljena.

Ukoliko nekoga zanimaju detalji, slobodno može da okrene telefon koji se može naći na www.sec.gov.rs , i siguran sam da će dobiti odgovore na sve što ih zanima.

Ja i daljem ostajem kod IC-a, jer posle informacija koje sam prikupio smatram da je to dugoročno dobra odluka, a pošto trgujem i preko drugog brokera, suspenzija me neće posebno pogoditi.
Nazad na vrh Ići dole
Pera Zdera
VIP
VIP



Broj poruka : 155
Points : 557
Datum upisa : 29.01.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/26/2011, 11:14

Da li neko ima informaciju o cemu se ovde radi?

…………………………………………………………………………
Na osnovu člana 19. stav 1. tačka 2. Pravila poslovanja Beogradske berze a.d. Beograd (broj: 04/2-3043-1/09), Direktor Beogradske berze a.d. Beograd, dana 6.9.2011. godine, u 10.30 sati donosi

ODLUKU o suspenziji primene Ugovora o market mejkingu

Član 1.
SUSPENDUJE SE primena odredbi Ugovora o market mejkingu (broj Berze: 01/1-3676/08, od 3.12.2008. godine) zaključen izmedju člana Berze – InterCapital Securities a.d. Beograd (u daljem tekstu: Član Berze) i Beogradske berze a.d. Beograd (u daljem tekstu: Berza) na osnovu koga Član Berze obavlja poslove market mejkinga u trgovanju sledećim hartijama od vrednosti:

vrsta hartije od vrednosti Obične akcije
Izdavalac Tigar a.d. Pirot (u daljem tekstu: Izdavalac)
ISIN RSTIGRE55421
CFI kod ESVUFR
Symbol TIGR

Suspenzija primena odredbi Ugovora iz člana 1. ove Odluke traje u vreme berzanskih sastanaka organizovanih u periodu od 6.9.2011. godine do, zaključno sa, 5.10.2011. godine.

Član 2.
Primena odredbi Ugovora iz člana 1. ove Odluke nastavlja se počev od berzanskog sastanka organizovanog na dan 6.10.2011. godine.

Član 3.
Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja. O meri suspenzije iz člana 1. ove Odluke pisano se obaveštavaju Izdavalac i Član Berze. Dispozitiv ove Odluke objavljuje se na internet stranici Berze.

BEOGRADSKA BERZA
Gordana Dostanić, direktor
www.belex.rs/data/2011/09/00071283.pdf
…………………………………………….
Post na fijasko forumu:
24.09.2011. Dexiv
Kao klijent brokerske kuce Intercapital, osecam moralnu obavezu da nešto napišem posle ovako besmislenog napada. Prvo, u potpunosti odbacujem svaku mogucnost da je Intercapital "muvao" na berzi, kako to podmece Sudoku, poznato je šta se dogodilo. Klijent Intercapitala je dao nalog preko e-trading platforme za kupovinu jedne akcije Jugoremedije na donjoj zoni fluktuacije, i taj je nalog uparen, jer je neko tu jednu akciju prodao. U trenucima kada svetske berze padaju preko 30% u jednom od najžešcih bear marketa u poslednjih dvadeset godina, potpuno je besmisleno postavljati pitanje kako se ovde ponuda uparila sa tražnjom. Odmah da napomenem da taj klijent nisam bio ja, da ne pokušavam da operem kupca. Dakle, nalog je bio izdat preko e-trading platforme, i šta je trebalo da rade brokeri Intercapitala? Da ga proveravaju? KzHoV ocito, što je tragicno, ne poznaje nacine kako se u vezu dovode ponuda i tražnja.
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/27/2011, 05:52

Pera Zdera ::
Da li neko ima informaciju o cemu se ovde radi?


…………………………………………….
Post na fijasko forumu:
24.09.2011. Dexiv
Kao klijent brokerske kuce Intercapital, osecam moralnu obavezu da nešto napišem posle ovako besmislenog napada. Prvo, u potpunosti odbacujem svaku mogucnost da je Intercapital "muvao" na berzi, kako to podmece Sudoku, poznato je šta se dogodilo. Klijent Intercapitala je dao nalog preko e-trading platforme za kupovinu jedne akcije Jugoremedije na donjoj zoni fluktuacije, i taj je nalog uparen, jer je neko tu jednu akciju prodao. U trenucima kada svetske berze padaju preko 30% u jednom od najžešcih bear marketa u poslednjih dvadeset godina, potpuno je besmisleno postavljati pitanje kako se ovde ponuda uparila sa tražnjom. Odmah da napomenem da taj klijent nisam bio ja, da ne pokušavam da operem kupca. Dakle, nalog je bio izdat preko e-trading platforme, i šta je trebalo da rade brokeri Intercapitala? Da ga proveravaju? KzHoV ocito, što je tragicno, ne poznaje nacine kako se u vezu dovode ponuda i tražnja.
Ako je ovo razlog kazne, nemam reči...
Komisija baš radi svoj posao. udrimile
Posle toliko manipulacija na berzi, koje smo bili posmatrači ovakvo kažnjavnje izgleda smešno.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2995
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5563
Datum upisa : 22.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime9/27/2011, 13:31

Nije ni važno šta je bilo...
Već u naredni utorak radi IC.
Ova pauza je bila korisna - uštadeo sam pare.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime10/4/2011, 08:50

Jel danas pocinju ili sutra? kafa
Nazad na vrh Ići dole
Saleub
VIP
VIP
Saleub


Broj poruka : 274
Points : 282
Datum upisa : 10.05.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime10/4/2011, 09:33

u cetvrtak pocinju!
Nazad na vrh Ići dole
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime10/6/2011, 11:10

Saleub ::
u cetvrtak pocinju!
Jesu li poceli ?
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime10/6/2011, 11:25

firke77 ::
Saleub ::
u cetvrtak pocinju!
Jesu li poceli ?
jesu
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime11/10/2011, 11:57

Molim za malu pomoć - iz tehničkih razloga želim da promenim brokersku kuću.

Provizija koju plaćam je 0,7% (kupovina / prodaja) bez obzira na volumen trgovanja, i dosta su fleksibilni u smislu davanja naloga telefonskim putem itd.

Zanima me koja je dobra alternativa ovome u Beogradu ? (nemam ništa protiv i da sam dajem elektronske naloge)

Hvala unapred !

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime11/10/2011, 12:09

Intercapital, nema boljih!

http://www.intercapital.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=3

intercapital@intercapital.rs
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime11/10/2011, 15:07

Puno ti hvala!

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: qs   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime12/9/2011, 12:08

Jel' neko dobio obavestenje od brokera da postoji mogucnost da ce naplacivati koriscenje quotestationa?
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime12/9/2011, 20:41

Berzanski_Duduk ::
Jel' neko dobio obavestenje od brokera da postoji mogucnost da ce naplacivati koriscenje quotestationa?
Gde ima dima, ima i vatre. Izgleda da ce se naplacivati.
Jos cemo da vidimo koliko ce nam otimati mesecno.
Verovatno racunaju da ce posle 01.01. sve akcije da polete u nebo, pa cemo imati velike dobitke, pa sto da nam ne uzmu deo para.
Rasterace i to malo investitora ( spekulanata ) sa berze.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime12/9/2011, 22:20

Ja nisam nista dobio, o cemu se radi, koji je iznos u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime12/9/2011, 22:56

Koliko ja čujem, biće 2eur za privatne i 20 za profesionalne klijente. To je ono što će berza naplaćivati data provajderima. A za dalje ćemo videti, da li će se data provajderi dalje "ugrađivati" (pa možda i brokeri?).

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 5 Icon_minitime12/11/2011, 22:08

Pređite na zapadna tržišta, Belex treba zaboraviti.
Nazad na vrh Ići dole
 
IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Telefon koji bi svaki broker pozeleo
» Pitajte ILIRIKA brokere, Beograd
» budi bik! budi medved! ...samo nemoj biti ovca!
» Afrika se budi!!
» Da li je vreme da promenim svoj avatar?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: