BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP

Ići dole 
+91
Zexx
Zcurcic
Amater u pokušaju
Roman Abramovich
Veljko77
Milicas
trind
Delboj
Dkolak
Dragann_bgd
Stane Dolanc
Mikkii
Colin Farrell
kapmark
Zen grej
BojanNS
Matans
Lilibet
Bojjan
Beli
Aria
Greta
Dragan
muitobom
C R A Z Y
Ars Vivendi
kolins
Bond
Zile
Danx
Maca
Facts&Figures
vladimirdns
Peka
Sasuolo
Sahbaz
Smile
Boza Belex
Dmitar
Boby
đubretarac
Teletrader
Dalaj Lama
SabanNonda
Djepeto83
MYSTIC021
Big Mile
Djavo
DelBoy
Fmember
Nemesis
Limited011
Aca123
MORNAR
Momir
Folio
bez motike
Guinness
kudrinjo bg
Dragot
Non-ProfitOrganization
Mitar
Vladulns
Prokuplje
vajabaja
Sofke
raspolozen
Enron
Pera Božić
Steve McQueen
MarkoJTD
Rogy
Boranija
Lolita
bonum.mm
Dnenad85
Friz
GogaAna
Zane
Ris
Gargamel011
Mima
Raiden
Kobe Bryant
Dusan
StefanMR
gogloee
Sneki
Milos86
cromodora
Shkafishkafnjak
95 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Shkafishkafnjak
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 0
Datum upisa : 17.11.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime11/17/2007, 14:58

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Neop10

Ima li neko ideju kako ce se stvari ovde razvijati?
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime12/5/2007, 11:56

Prema onome što sam uspeo da pročitam neoplanta je u grupi od svega tri firme sa big bull-om i Yuhoom koji imaju dozvolu za izvoz mesa u EU,a vidim da su dobili HACCP sertifikat,skoro su i implementirali MIS ERP sistem,prema informacijama.prema svemu navedenom deluje mi da menadžemnt ima plan i cilj,a i kada se pogleda prehrambeni sektor pokazatelji su im na ovoj ceni daleko ispod ostalih mesnih industrija
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime12/5/2007, 12:39

Pa gde si cromodora? Nema te nema a kad dodjes, uvek korisno :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime3/20/2008, 08:20

MIRAMAR (NELT)
15.03.2008.
PB AGROBANKA AD BEOGRAD 15995
BAMBI-BANAT K. ZA PR.I PR.KOND 164
BB MINAKVA A.D. NOVI SAD 20
ENERGOMONTAŽA AD 240
GOŠA MONTAŽA AD 1048
BG GROUP-JUGOALAT AD 15250
JUGOHEMIJA A.D. 3148
KOMERCIJALNA BANKA AD 139
METALS BANKA AD NOVI SAD 116
MONTINVEST AD 170
NEOPLANTA NOVI SAD 1561
PRIVREDNA BANKA BEOGRAD AD 6452
AD PUTEVI POŽEGA 1505
SRBIJA AD 52409
VITAL VRBAS 500
ŽITOSREM AD 70


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime5/20/2008, 15:27

Ponuda za preuzimanje:
[You must be registered and logged in to see this link.]

730din/akcija.
do 10.06.2008.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime6/23/2009, 17:41

Na nekim drugim forumima je na ovoj temi veoma živahno, baš svaki dan, a ovde ništa više od godinu dana ?
Što se imena tiče tamo su zakopčani do grla - evo da im razbijem monotoniju :D :shock: :lol:
Promene: 05.06. - 23.06.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 594fb4b78b


Razmišljao sam da prikažem samo deo tabele, zbog prostora, ali pošto nema mnogo postova na ovoj temi odlučio sam da pustim sve. Kad je beg bio cicija :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime6/23/2009, 18:44

A jel može taj čarobni program da izdvoji koliko ima istih imena sa jedne i druge strane. Ja sam snimio pri vrhu Nenadov Živka koji je kupio i prodao 1488 akcija, pa malo niže Lazić Slobodana koji je kupio i prodao 231 akciju.
Ima ih sigurno još, nego je možda glupo da ja pregledam tako ručno...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime6/23/2009, 19:11

Nisu ista imena, jer je to preknjižavanje. Nenadov je bio Zivko, a sada je Živko, a tako i ostali...

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime7/24/2009, 17:54

Promene: 23.06. - 24.07.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 2293349619
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime8/4/2009, 19:03

Promene: 24.07. - 04.08.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 85597422b4
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/1/2009, 22:24

Promene: 04.08. - 01.09.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 51382e79d9
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/2/2009, 10:17

Bond ::
Na nekim drugim forumima je na ovoj temi veoma živahno, baš svaki dan, a ovde ništa više od godinu dana ?
Što se imena tiče tamo su zakopčani do grla - evo da im razbijem monotoniju :D :shock: :lol:

Nije to nikakva diskusija, to se svelo na kuknjavu i jadikovanje - JEDNE te iste osobe, uz povreme aplauz još plašljivijih, od tog, nekakvog mr.Petronijevića :clown: !!
Jedan uporan i razočaran jadničak koji je "provalio" ko kupuje i kako se cena akcija "veštački" formira,
kuka i plače...
Ako je već siguran da to nije po zakonu, neka piše Komisiji za HOV, nek
ih tuži sudu! Ali radi se o mišu koji ni svoju e-mail adresu ne sme javno da objavi a kamo li da
nekog tuži i sl. Zato je to tužbalica u nastavcima i samo ti se čini da je tema "aktivna" !!

Ozlojedjen mali akcionar koji očekuje da neko umesto njega pokrene stvar, na žalost slična je situacija i na Carnexu, s tim što je "naš" Raiden "hrabriji", bar možeš da mu pošalješ e-mail !!
Ni on nema ništa od toga što je "razotkrio" velike igrače i pošto nema petlju (ili ga mrzi) da
pokrene celu stvar pred Komisijom za HOV (ako je u pravu :?: ) pa da zna šta mu valja činiti!!
NIKO TO NEĆE URADITI UMESTO NJIH !!

Ali oni se izgleda IPAK - NADAJU!!!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Raiden
Still learning
Still learning



Broj poruka : 99
Points : 13
Datum upisa : 24.07.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 00:42

Haha, ovo ti je vrh, kad kazes ozlojadjeni akcionari! :-)

Kao prvo, mesas babe i zabe. Ne moze NEOP da se poredi sa CRNX. Kod Neop imas udeo akcijskog fonda, i PE 155. Kod CRNX imas PE 2.8 sa tendencijom pada ispod 1, i vecinskog koji upravlja sa 20 milijardi dolara. Znaci 100 x razlika u profitabilnosti. Hajde da si poredio sa SJPT PE 21,42 ili ENHL PE 17, ali i od njih CRNX je podcenjeniji jer PE tezi jedinici na 6-8 x manjem Mcapu.

Druga cinjenica, ti tvoji "veliki igraci" za koje kazes da sam ih razotkrio su mali igraci, jer imaju samo 1% vlasnistva. Oni uopste nisu veliki igraci, nego veliki prevaranti, a oni kojima bih trebao da se obratim, tzv. komisija za HoV su jos veci prevaranti, kad njima tako malima dozvoljavaju manipulacije koje vide, a ti sto ih branis isto si prevarant!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 11:24

Raiden@
Izvini molim te ako sam ti uvredio "tvoj" Carnex!!
Nisam imao nameru da poredim NEOP i "tvoj" Carnex!!
Poredio sam tvoje plakanje i kukanje Petronija, valjda se slažeš
da bar tu ima sličnost!?
Vaše plakanje po forumima mi nije jasno! Teško da ćete time izmeniti nešto
na svojoj (akcionarskoj) sudbini!

Verujem da je svako od nas imao neku katastrofu na naekoj akciji, malo je
"plakao" - možda se i požalio na nekom forumu i to bi bilo sve! Ali vas dvojica ste jbali majku svima!
Al oni "prevaranti" (u koje si uspeo i mene da svrstaš :shock: ) koji su vama "krivi" nisu
na forumima, zato sam predložio da se organizjete i krenete sa tužbom Komisiji za HOV,
ali ako ti misliš :D da su to još veći "prevaranti" onda NIŠTA!!

Ostaje i tebi i petroniju da kukate, mada ja baš i nisam shvatio na šta se to vi žalite?
Pa, ako ti nije teško... pojasni i meni, a verujem da će biti zabavno i ostalim forumašima!!!
Sve najbolje ti želim....

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Raiden
Still learning
Still learning



Broj poruka : 99
Points : 13
Datum upisa : 24.07.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 17:52

Ne mogu da verujem da u Srbiji ima toliko glupih ljudi koji veruju lazovima i prevarantima, raznim kvazi brokerima a cinjenice im sve govore, sve crno na belo.

CRNX Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 76261913

NEOP Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 33858535

Kako ti znas da ekipa ne posecuje forume ako nisi jedan od njih?

I sta tebe briga za tudje akcionarske sudbine i sta ko pise po forumima!?

Mene boli dupe za tvoju akcionarsku sudbinu i bilo koju drugu tongue:wave1:

Zasto uopste citas i diskutujes o ljudima i temama koje te ne zanimaju!? Zaobidji takve teme, idi na google pa citaj o Charlie Chaplinu! :lol: Sve ces nas postedeti, a mi cemo i dalje da placemo, zalimo se i ronimo more suza :( :( :(
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 19:48

Raiden, prijatelju, druže, brate!! cat :heart:
Hajde da nekako probamo da uvedemo red u ovu diskusiju i tvoja razmišljanja...

Koliko shvatam SVI su se urotili protiv tebe!
Vidim većinskog na CARNEXU sa 90% vlasništva (51% + 40% = preko 90%) !!??


Ne veruješ u Komisiju za HOV?
Ne veruješ u sudstvo?
Ne shvataš dobru nameru Cobea?
Siguran si da je akcija (više 100-tina puta) podcenjena!

OK !! Tvoje pravo.

1. CARNEX HOLDINGS DOO 837480 51.30656
2. ASHMORE CARNEX LIMITED 666936 40.85852
3. KOMERCIJALNA BANKA-KASTODI 7686 0.47087
4. KOMERCIJALNA BANKA-KASTODI 7199 0.44103
5. GLOBAL REAL ESTATE INVESTMENT 2100 0.12865
6. UNICREDIT BANK KASTODI RACUN 1532 0.09385
7. BABIĆ BORKO 1475 0.09036
8. ROGANOVIĆ DAMIR 1002 0.06139
9. ĐIKANOVIĆ MAGBULE 755 0.04625
10. MUŠOVIĆ IZET 559 0.03425

Pretpostavimo da si ti ovaj na 7. mestu - to nije mnogo, 0,09% (kako za koga, slažem se) !!
Vidim i našeg starog prijatelja Izeta na 10. mestu. Bojim se da nikako nećete i udruženi
uspeti da naterate većinskog na nešto što on neće!!
A ako si ljut na fondove iz spiska akcionara, niko im neće to zabraniti osim Komisije za
HOV, ako je to nešto nedozvoljeno - kažem: AKO??
Nisu ti fondovi BAŠ TAKO MALI igrači, tu grešiš!!
A to muljanje u kupovini, dobro... shvatili smo, al šta s tim???
Ako se većinski ne nervira što oni to rade... šta ti tu možeš?

Al hajde da se vratimo činjenicama:
Iz ovog, a i nekoliko prethodnih postova čitam (izmedju redova) neki tvoj bes, ljutnju...
to je ČINJENICA! Nikad ti niko na ovom forumu nije zamerio što kupuješ ovo, a ne ono,
izneo si svoje mišljenje, dozvoli da drugi imaju isto pravo, a da ih ti ne nazivaš glupacima!
Ni meni nije jasno šta to tebe navodi da OVDE iskaljuješ svoj bes?
A ne shvatam ni šta ti je to skrivio većinski na Carnexu?
Postoji li neko ili nešto što bi tebe odobrovoljilo?
Imaš li neku ideju?

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Raiden
Still learning
Still learning



Broj poruka : 99
Points : 13
Datum upisa : 24.07.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 20:21

Ja mislim da ste vi besni i ljuti, kao besni psi, samo jos pena sto nije pocela na usta da vam izlazi, a uskoro ce. Meni vecinski nije nista skrivio, i uopste me ne nervira, i znam kakve ima namere, on nervira samo ove bede od fondova. To se vidi iz prilozenog trgovanja da su bedni cim na ovakav nacin trguju! Oni su za vecinskog komarci ! Volim da iznosim cinjenice na osnovu autenticnih podataka, vi takodje znate da je to istina, ali vama ni na jednom forumu ne odgovara da se pise istina, nego samo lazi. :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 21:41

Raiden ::
Ja mislim da ste vi besni i ljuti, kao besni psi, samo jos pena sto nije pocela na usta da vam izlazi, a uskoro ce. Meni vecinski nije nista skrivio, i uopste me ne nervira, i znam kakve ima namere, on nervira samo ove bede od fondova. To se vidi iz prilozenog trgovanja da su bedni cim na ovakav nacin trguju! Oni su za vecinskog komarci ! Volim da iznosim cinjenice na osnovu autenticnih podataka, vi takodje znate da je to istina, ali vama ni na jednom forumu ne odgovara da se pise istina, nego samo lazi. :cheers:

Uhhh.. pun je mesec noćas :D , al mi ipak napredujemo!!!!
Polako uspevam da shvatim...
Dakle: "... nervira samo ove bede od fondova. To se vidi iz prilozenog trgovanja da su bedni cim na ovakav nacin trguju! Oni su za vecinskog komarci !"
To je valjda glavno što ti nekako nije milo?
Pa znaš kako, fondovi svašta rade, nekad čak moraju da prodaju i kad ne bi hteli, i ja sam skoro neke
akcije prodala sa minusom :evil: - morala sam!!
Elem, niko ti ne brani da ih ne voliš ili čak mrziš. Tvoja stvar.
Saopštio si nam i nema više potrebe da nas ubedjuješ, mislim da ti svi sa ovog foruma veruju da ti fondovi nešto muljaju... a sam si rekao da Komisija za HOV ne dolazi u obzir!

Evo još jedne tvoje rečenice: "Sta radi vecinski vlasnik kad dopusta da se tu zezaju neki sitni fondovi preprodavajuci akcije sami sebi? Gde je Dostanicka? Zasto ih ne iskljuce sa berze? "
Tako da sam ja pomislila da si i na njega ljut!?
A i čini mi se da prizivaš Komisiju u pomoć!
Ali sad je jasno: sa većinskim nisi na "ratnoj nozi" !!
I to je tvoje pravo i niko ti ništa ne brani...

Dobro, to smo razjasnili, a sada ono drugo:
Ja nemam ovu akciju (a ni NEOP) tako da nisam ni besna, a ni ljubomorna na one (kao što si ti) koji to poseduju, zato nije lepo da nas nazivaš "imenima", a i ono: "mislim da ste vi besni i ljuti, kao besni psi, samo jos pena sto nije pocela na usta da vam izlazi, a uskoro ce."
Nije baš lepo i ukusno, a i ne doprinosi razumevanju... kao da misliš da smo svi mi koji nemamo ovu akciju ljubomorni na tebe?? Sigurna sam da će se većina članova radovati ako na Carnex lepo zaradiš....

A za ovo: "vama ni na jednom forumu ne odgovara da se pise istina, nego samo lazi. " - STVARNO
nema razloga!
Ako tako misliš o ovom forumu i njegovim članovima, onda se pitam što uopšte ovde navraćaš?
Nisam možda shvatila, ali ti o članovima Belex Cluba misliš da su glupi, da su besni psi, da vole laž....

Raiden, razmisli - neće biti da ti to STVARNO misliš, jer ja ne bih ni odgovarala na ove tvoje postove.
cat

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 23:33

Sneki :clap:

Ali mislim da on ne shvata o čemu ti pišeš!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/3/2009, 23:45

Raiden, svi smo pomalo ogorceni, ali nemoj te izraze "boli me...." i slicno, na forumu.
Mozemo da iznosimo svoja misljenja i diskutujemo i bez ovakvog recnika.
Ne zameri, prijateljska primedba.
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/4/2009, 00:04

Raiden ::
Ja mislim da ste vi besni i ljuti, kao besni psi, samo jos pena sto nije pocela na usta da vam izlazi, a uskoro ce. Meni vecinski nije nista skrivio, i uopste me ne nervira, i znam kakve ima namere, on nervira samo ove bede od fondova. To se vidi iz prilozenog trgovanja da su bedni cim na ovakav nacin trguju! Oni su za vecinskog komarci ! Volim da iznosim cinjenice na osnovu autenticnih podataka, vi takodje znate da je to istina, ali vama ni na jednom forumu ne odgovara da se pise istina, nego samo lazi. :cheers:

Zaista ne vidim čemu ovakav način obraćanja ljudima na forumu, ako misliš da će nekoga iz bednih fondova dirnuti
to što nas na forumu nazivaš besnim psima mislim da se grdno varaš, oni ljudi upravljaju svojim portfoliom onako kako žele
isto kao i ti i svi mi, a ako se to tebi ne sviđa ne vidim razloga da nas sve nazivaš besnim psima.
Ako želiš nekoga lično da prozoveš, sa činjenicama koje poseduješ slobodno otvori temu u nekom od podforuma pa ih napadni
činjenicama.

Citat :
Mene boli dupe za tvoju akcionarsku sudbinu i bilo koju drugu

zamolio bih te da držiš nivo diskusije na malo višem nivou, ako hoćeš da koristiš takav rečnik u komunikaciji sa nekim
onda koristi PM, poštedi druge tvojih problema.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/4/2009, 08:04

Ja sam se zapucao isto na ovoj hartiiji sa jednom svotom para! aili iz nje izlzim ,samo u zadnjoj turi medju onih 5% ili zadnjih 10% ali po ok! ceni! ovde sam definitivno dugorocni investitor! :D
Ispao sam naivan! i krivim sebe!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/18/2009, 08:31

po koliko si ih uzimao ja sam po 500 rsd?
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/18/2009, 08:34

AAAAA u prvoj turi sam bio po 2000 i u drugoj po 650 rsd ali cekam!!!! mozda prodjem kao ovi iz Sintelona :hihihi:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/18/2009, 08:42

citao sam malo ove gore ne razumem ove sta se petljaju ovde kad nemaju akcije u NEOP??????,a za neop se nadam da ce do nove g da se stabilizuje oko 500,pa ce posle n.g.da se krece ka 1000,usput imas li skupe?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime9/19/2009, 20:52

Promene: 01.09. - 18.09.2009. (T-3) ili 27.08. - 15.09.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 761e23bf70
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime10/2/2009, 23:35

Promene: 18.09. - 02.10.2009. (T-3) ili 15.09. - 29.09.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 08promene180902102009
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime10/13/2009, 17:34

Promene: 02.10. - 13.10.2009. (T-3) ili 29.09. - 08.10.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 09promene021013102009
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime10/26/2009, 18:21

Promene: 13.10. - 26.10.2009. (T-3) ili 08.10. - 21.10.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 6275310promene13.10.-26.10.2009.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime11/1/2009, 14:32

Promene: 26.10. - 30.10.2009. (T-3) ili 21.10. - 27.10.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 3831211promene26.10.-30.10.2009.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime11/20/2009, 20:18

Promene: 30.10. - 20.11.2009. (T-3) ili 27.10. - 17.11.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP 2vvoyyp
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime1/13/2010, 19:48

Promene: 20.11.2009. - 13.01.2010. (T-3) ili 17.11. - 31.12.2009.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Nv8qyx
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime2/19/2010, 16:55

Promene: 13.01. - 19.02.2010. (T-3) ili 31.12.2009. - 16.02.2010.

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP W96vxl
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime2/26/2010, 10:20

Jan 27, 2010 11:51 CET

INTERVIEW - Serbian Meat Producer Neoplanta Raises 2009 Sales to 2.88 Bln Dinars (29.5 Mln Euro) Despite Fall in Dinar

Neoplanta increased its market share in the ready meals category by 1.3% to 11% last year thanks to its new Prego brand, Macak said, adding that the company holds 11.5% of the processed meat market in Serbia.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Empty
PočaljiNaslov: Re: Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP   Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP Icon_minitime2/26/2010, 16:02

GogaAna - bila bi to lepa vest da i ovde (kao i na Carnexu) ne postoji
grupa koja je plaćena od većinskog da održava ovu cenu!!

Ljudi ,jel se zna po kojoj ceni je ovo kupiovao većinski?

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
 
Neoplanta a.d. Novi Sad - NEOP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 21Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» VEZR AD NOVI SAD
» NOVI SAJT
»  Bazar a.d. , Novi Sad - BZAR
» BB Minaqua a.d. Novi Sad - BBMN
» SOGAZ ADO NOVI SAD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: