BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Pozitivne i negativne strane ovog foruma

Ići dole 
+37
Ars Vivendi
Aleks
Gargamel011
pepsiman
StefanMR
Zane
kaktusic
mirami
Friz
Greta
Vidovnjak
Dusan
Dragan
Shane
Atomski mrav
Deltina
GogaAna
selena
Sare
shadow
Mima
Emerald
Kobe Bryant
Dr Zuk
JMBR
Matthew Greenburgh
Admin
Drasko
tigrovic
sallle
BojanNS
Dejansss
Albatera
Milos86
komsinica
Smrtovnik Drang
Sneki
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 13:26

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 2d7aeb9bea

Ima nas 1000 !!

:respect:

https://www.youtube.com/watch?v=VbClX9AAYr4&feature=related

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 15:21

:respect:

Da ovako nastavimo! Forum sve bolje izgleda, članovi su korektni, malo se piše, SEKA je kriva, ali biće bolje! :king:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 11:00

Dušan ::
:respect:

Da ovako nastavimo! Forum sve bolje izgleda, članovi su korektni, malo se piše, SEKA je kriva, ali biće bolje! :king:

Malo li je 1000 ČLANOVA??
Još samo kad bi ljudi više pisali !!
:respect:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 11:18

BRAVOOO,cestitam :clap: :clap: :clap: a bice i vise pisanja samo malkice da sve krene :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 11:50

Čestitam 1000-tom članu, svim učesnicima Foruma i Adminu. Učešće na ovom Forumu
mi je bilo i zadovoljstvo i pomoć, pa se nadam da će i novom članu tako biti.
Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 13:48

Srećan nam 1000-ti član!

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Fireworks

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 18:57

Greta ::
Srećan nam 1000-ti član!

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Fireworks

Cestitka i od mene,mislio sam da necete opstati.

Pozzz......

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 19:30

dejansss ::

Cestitka i od mene,mislio sam da necete opstati.
Pozzz......

:cheers: Biće bolje !!

P.S. A ti Deki, Šiccc, bakzuse jedan...!!!

Da Bog da jezik pregrizao !!
lol!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 19:37

Sneki ::
dejansss ::

Cestitka i od mene,mislio sam da necete opstati.
Pozzz......

:cheers: Biće bolje !!

P.S. A ti Deki, Šiccc, bakzuse jedan...!!!

Da Bog da jezik pregrizao !!
lol!

Ja sam cestitao kod Velikog Strumfa, Gargamela. Sve pohvale za najslobodniji forum u Srbiji.
Komunikacija je opustena i na drugarskom nivou a bice jos opustenije kad belex krene, ako vec nije!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 21:55

atomski mrav ::
Sve pohvale za najslobodniji forum u Srbiji.
Komunikacija je opustena i na drugarskom nivou a bice jos opustenije kad belex krene, ako vec nije!

Ovako nekako i jeste :D

To što se Sneki i ja (naizgled) svađamo, nije ništa. Sve je to drugarsko peckanje :ding ding:

I kada imamo međusobna neslaganja, smatram da smo prilično korektni, tj. koliko možemo u "žaru skupštinske rasprave" :joker:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 23:14

Dušan ::
atomski mrav ::
Sve pohvale za najslobodniji forum u Srbiji.
Komunikacija je opustena i na drugarskom nivou a bice jos opustenije kad belex krene, ako vec nije!

Ovako nekako i jeste :D

To što se Sneki i ja (naizgled) svađamo, nije ništa. Sve je to drugarsko peckanje :ding ding:

I kada imamo međusobna neslaganja, smatram da smo prilično korektni, tj. koliko možemo u "žaru skupštinske rasprave" :joker:

Toliko je normalna komunikacija da ponekad godi kada se malo razvije drugarsko peckanje :sampion:
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 10:51

Sloboda govora je nepostojeca na 99% foruma,ego manijaci koji su ga oformili misle da treba da izigravaju bogove(hmmm mozda se ljudi i uziveli u ulogu istih ko ce ga znati?) i da odredjuju ko je podoban i ko nije,Nerazumem samo zasto onda traze misljenje i drustvo drugih!? :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 11:01

Znači mi smo u onih 1% :D

Ovde praktično i nema intervencija :flower:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 11:38

Dušan ::
Znači mi smo u onih 1% :D

Ovde praktično i nema intervencija :flower:

Potvrdjujem, redak forum na kome nema vredjanja, sto ne znaci da nema razlicitih misljenja, forum velikog otvorenog srca, forum za sve pocetnike na kome se moze svasta nauciti, pitati, saliti se i osecati kao kod svoje kuce. alien
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 12:15

Pohvale i sa moje strane, jer ako je neko nov onda sam to ja!
Ovaj forum radi kao dobar tim, kao konsultantska kuća, i potpuno je opuštena komunikacija! :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 16:52

na sva tri postojeca foruma koja se bave berzom kod nas (ef, sp i belex club) su uglavnom jedni te isti ljudi i to je cinjenica.
a cinjenica je da oni koji nesto znaju ne zele da podele sa drugima zbog svega sto se desavalo u proslosti na prvom forumu.

a najveci problem je zloupotreba nikova os strane pojedinaca koji imaju registovanih po nekoliko naloga i pricaju sami sa sobom kad treba pumpati ili ispumpavati odredjene akcije.

kakav dobar tim, to je sve privid.

jedan od dokaza: pogledajte broj clanova a posle pogledajte koliko njih zaista pise i koliko posecuje forum pa se pitajte i ti sto posecuju, zasto posecuju a ti koji pisu da li pisu samom sebi?

pozdrav i daleko vam lepa kuca
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 17:14

Pretpostavljam da se Gost više neće pojavljivati, ali ipak ću da prokomentarišem.

Pošto sam nov u svemu ovome, znači mi kada neko hoće da podeli svoje znanje. Možda nema 100 ljudi koji su aktivni, ali i desetoro dobronamernih je dovoljno da neko kao što sam ja ima koristi od ovog foruma! I naravno, ja sam uvek spreman da podelim ono što znam ili imam i tako se zahvalim.

I nema očiglednije stvari nego kad se na OVOM forumu pojavi neko ko hoće da pumpa ili ispumpava. Toliko je očigledno da čak i ja primetim, jer potpuno odskače od opšte atmosfere na forumu.

Nadam se da će aktivni nastaviti da pišu kao što su pisali i do sada! Meni to sigurno koristi!
I u mojoj porodici se često koristi izreka "Ko je doš'o, dobrodoš'o! Ko nije došao - HVALA MU!"
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 17:54

Gost EL je stari clan sa Economiya, nagledao se na forumima svega i svacega. Jedno vreme je stvarno bilo mucno na sva tri foruma, svima je dobro poznato sta se sve radilo pa ne cudi njegova ozlojedjenost.

Tacno je da na svim forumima ima duplih nikova, to je svima jasno, ali je bitno i kakva je namera tih ljudi. Na ovom forumu oni ne sluze za pumpanje, sto je najvaznije, sve ostalo je manje bitno. Nije ni ovaj forum savrsen, ali je trenutno bolji od ostalih. Ziv nam bio, omasovio se i postao jos bolji i kvalitetniji :wave1:

edit
moja greska, posumnjao sam u taj nik.Ovom prilikom mu se izvinjavam, ipak je bio samo GOST.


Poslednji izmenio atomski mrav dana 6/9/2009, 19:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 18:41

Gost El to sto si napisao potpuno si u pravu.Zato je oseka na E. forumu evidentna.
Tamo ih je svakim danom sve manje(a ovde sve vise)Ogromna je razlika izmedju ovog i onog.
Ovde nema trajnog bana i tolikog pumpanja(umerenog)i organizovane ekipe.

P.S Nemoj tako daleko vam lepa kuca,javi se bar poneki put. :clap:

:respect:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 19:59

Da, biće da si se ti atomski zbunio :D

A Gostu, hvala i dođite nam opet :wave1:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 20:05

atomski mrav ::
Dušan ::
Znači mi smo u onih 1% :D

Ovde praktično i nema intervencija :flower:

Potvrdjujem, redak forum na kome nema vredjanja, sto ne znaci da nema razlicitih misljenja, forum velikog otvorenog srca, forum za sve pocetnike na kome se moze svasta nauciti, pitati, saliti se i osecati kao kod svoje kuce. alien

Atomski, za SVE OVO si ti kriv !! :bangbang:
Da nisi napisao ono gore, čovek (NE)Gost se ne bi osećao tužno :D
Ovako si ga "baš" uvredio...
:flower:

P.S. i ja kad odem na Fiasco, "odma" se iznerviram :hihihi:

Kao 5.000 članova, a ne piše ih više od 20 !!!
:kanta:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...


Poslednji izmenio Sneki dana 6/9/2009, 20:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 20:06

Zbunio, pogresio, izvinio se. NIJE TESKO BITI FIN! alien
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/9/2009, 20:52

Sve stoji što je Gost rekao ali i činjenica da mu ovde niko nije ni protivio a kamoli
osuo paljbu po njemu zbog iznesenog mišljenja dok na drugim forumima (globalno)
postoje ljudi koji kao da samo čekaju takav post da bi lečili svoje frustracije.
Druga stvar, svi koji pišemo ovde, lično mišljenje, imamo prilično tolerantan stav
prema drugima za šta je valjda zaslužno i kućno vaspitanje.

"Sneki nekad plane ali njoj je oprošteno, stari je član ima verovatno najviše postova
a iz istih se može zaključiti da joj je bom vrlo kratak." :D

Mislim da svako od nas sam donosi zaključak gde će i kako ulagati, a ako može da dobije
još informacija koje će mu pomoći, od ljudi sa kojima svaki dan postuje i kojima
na osnovu postova može da veruje onda je to još jedan plus.
Na masi sličnih foruma na bilo koje pitanje ima bar 5 njih (ili jedan sa 5 nickova)
koji odmah počinju prozivanje kao da su svu pamet sveta popili a ništa konkretno ne napišu.
Ovde sam učestvovao u raspravi gde lik polemiše sa Adminom i ne bude banovan!?
Zamislite to na nekom drugom forumu scratch .
Odmah bi bilo :box: :box: :box: .
U svakom slučaju podržavam ovakav rad a i podržavam svaku kritiku koja će doprineti da
ovaj forum bude još bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime6/12/2009, 11:47

Atomrav napisao: Nije ni ovaj forum savrsen, ali je trenutno bolji od ostalih. Ziv nam bio, omasovio se i postao jos bolji i kvalitetniji wave

Ja do sada nisam video bolji sto znaci da je najbolji!Zasto to kazem:pa jos me nisu banovali :cheers:
Pozdrav svima,kad budem imao nesto pametno da kazem ili da prijavim ja cu da se javim(to je odgovor na pitanje zasto se samo nekoliko ljudi javljaju na forum od 5.000 njih),usput mislim da ce zastoj na berzi malo da potraje.opet se pregrejala berza!
PS Ima li neko informacije o tome da li BIP zaista gradi nesto na Krnjaci ili je to samo foliranje??Ajde Beogradjani pisite nesto!
Pozdrav iz Nisa :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime8/7/2009, 10:18

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 6b36a52217

Posetioci Belex Cluba u akciji!

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/6/2009, 14:18

Promocija BELEX CLUB-a





Evo skromnog doprinosa promociji Belex Club foruma.
Pošto vidim da smo ostali bez e-targeta,
neće biti sredstava za neku takvu vrstu promocije foruma,
osim ako Admin nije mađioničar :kugla: hajde da smislimo neki način
da proširimo ovu našu vrednu zajednicu i da pozovemo i druge
zainteresovane da nam se pridruže i podele sa nama svoje znanje, ideje, neki INSAJD
a i da nešto nauče!!!
lol!

Da promovišemo Club, pa kad stignu neki sponzori hvatamo gazdu (Admina) da organizuje neko okupljanje. :drunken: :drunken: :drunken:
Do tada ako pratite neke druge forume, stavite u svoj potpis link ka Belex Club-u ili

https://www.youtube.com/watch?v=zThY-Qyi3HA

Ako neko ima ideju kako bi još mogli da promovišemo CLUB neka da ideju.
Naravno sve ovo ako se složi Admin. :!: :?:

p.s. Poziv svima koji imaju neke interesantne slike vezano za berzu, ekonomiju i sl. kao iz klipa
slobodno postujte pa da uradimo još jednu vreziju eventualno na Engleskom jeziku.
Slika bi trebalo da bude u minimalnoj rezoluciji 800x600 pixela.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/6/2009, 17:43

Gargamel011 :respect:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/6/2009, 22:35

Mislim da je i Gargamel zaslužio neku nagradu!!!
:coffe:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/6/2009, 22:38

Možda da mu prepustim onaj Risov koktel... Bar neko da ga dobije! :)

Šalu na stranu, svaka čast Gargamele!!!!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/6/2009, 22:43

Gargamel011 ::
Promocija BELEX CLUB-a




Stavljam citat, pošto je ostalo na prethodnoj strani (da ne "premotavamo") :D

Svaka čast! :clap:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/7/2009, 00:04

Gargamel, ovaj klip je FANTASTIČAN!! :cheers:
baš, baš mi se dopada. Sjajna ideja!

:king: :clap: :clap: :clap:

.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/7/2009, 10:21

Hvala, hvala samo dajte neke sličice i tekst pa da uradimo i englesku verziju!!!
:D
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/7/2009, 12:23

Super je ovo na You tube.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/7/2009, 12:31

Pohvale za trud!!
Ja bih samo provukao neki kajron ili nekako pustio preko slike
tekst: ANALIZE, SAVETI, PROCENE, PREGLED, KAKO POČETI...
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozitivne i negativne strane ovog foruma   Pozitivne i negativne  strane ovog foruma - Page 3 Icon_minitime9/7/2009, 12:34

Sve sugestije prihvatamo, spremi ideje za sledeći spot.
A i dajte neke sličice, rekoh 800x600 px pa da pravimo još
jedan, dva,...

Mogu i samo linkovi ka slikama na PM.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pozitivne i negativne strane ovog foruma
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA
» Strane firme u Srbiji
» Institut za strane jezike - INSJ
» Sunovrat Fiasconomy foruma
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: