BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
Napiši novu temu   Odgovori na poruku
 

 POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA

Ići dole 
+12
Dejansss
Admin
Dusan
pepsiman
Gargamel011
ivanm
kaktusic
Milica1
StefanMR
svrco
Mima
Sneki
16 posters
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/7/2007, 20:35

Šta je s vama ljudi, zašto samo čitate ovaj forum,
zašto ne postanete članovi ? :flower1:

To nije komplikovano !

Učlanite se i iskažite svoje mišljenje!

Ovo je jedan od najliberalnijih foruma, skoro da i nema banovanja!

I ne zaboravite: NIJE ZABRANJENO BITI ČLAN NA DVA I VIŠE FORUMA !

Ime pod kojim se registrujete štiti vašu privatnost tako da ni Bog,
a kamo li modovi s fiasconomiy.co.yu ne mogu da saznaju ko ste 8)



.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/18/2007, 22:58

I sta vam ovo treba 12 gostiju u ovom trenutku... sta je: volite samo da gledate?
Sto se lepo ne prijavite kao clanovi i napisete svoje misljenje?
Sta vam je... niko ovde ne ujeda !!!:king:
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/21/2007, 21:45

Ovaj forum je stvarno super, zao mi je sto se ranije nisam prikljucila. Informacije na njemu su konacno prava stvar za nas koji smo novi u svemu ovome. Nema foliranja, banovanja za sve i svasta i ostalih gluposti. Imam utisak da ovde ljudi iskreno iznose svoje stavove bez opterecenja da ce neko tamo "svemocan" da ih obrise. Ovo je prava konkurencija economy forumu, sa tendencijom da ga uskoro debelo prevazidje po broju clanova, a po kvalitetu je vec daleko ispred ostalih foruma. Svaka cast, posebno za Sneki! :D
Nazad na vrh Ići dole
svrco
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : -5
Datum upisa : 31.10.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime11/8/2007, 01:15

Forum je stvarno dobar i moze se procitati interesantnih stvari, nadam se da cu mojim prisustvom uspeti bar na neki nacin da pomognem.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime11/13/2007, 11:57

KONAČNO :cheers:

Tema Svasta Nesto je od danas dostupna samo članovima foruma,
posetioci više neće moći da je čitaju... 8)

Dakle, dtagi posetioci, ako želite dodatne i veoma korisne informacije o Belexu i firmama koje na njemu trguju.. moraćete da se regustrujete i postanete članovi

Tabla je isto vidljiva SAMO za članove !!!! :king:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime3/16/2009, 15:20

Sramežljivost je osjećaj straha do kojeg dolazi u društvenim kontaktima, a rezultat je našeg negativnog stava o sebi, odnosno narušenog samopouzdanja. Može biti većeg ili manjeg intenziteta, a može nam čak posve onemogućiti normalne društvene kontakte. Ako su nam reakcije toliko intenzivne da nas u potpunosti onemogućuju u društvenim kontaktima riječ je o socijalnoj fobiji. Ponekad je takvo stanje izazvano i izrazito traumatičnim događajem, iako do tada nismo pokazivali bilo kakve elemente socijalne anksioznosti. Takvo stanje u nekim slučajevima s vremenom prođe, no često ih vrijeme samo pogorša.

Korak po korak

Kad je reč o stupnju sramežljivosti koje nije patološko stanje, može nam pomoći postupno izlaganje situacijama koje izazivaju našu sramežljivost (strah i sram). Takvim namjernim izlaganjem korak po korak, prelazimo iz stupnja manje izloženosti do sve veće, polako se uvjeravajući da nam se ništa neće dogoditi. Rezultati će biti još bolji dobijemo li u tome potporu bliske osobe ili trenera/terapeuta. Bilo bi dobro prisjetiti se i da je sram prirodna emocija koju je moguće kontrolirati.

Dakle, učlanite se na Belex Forum i počnite sa terapijom !!
:flower: :flower: :flower:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime3/16/2009, 20:42

Sneki ::
Sramežljivost je osjećaj straha do kojeg dolazi u društvenim kontaktima, a rezultat je našeg negativnog stava o sebi, odnosno narušenog samopouzdanja. Može biti većeg ili manjeg intenziteta, a može nam čak posve onemogućiti normalne društvene kontakte. Ako su nam reakcije toliko intenzivne da nas u potpunosti onemogućuju u društvenim kontaktima riječ je o socijalnoj fobiji. Ponekad je takvo stanje izazvano i izrazito traumatičnim događajem, iako do tada nismo pokazivali bilo kakve elemente socijalne anksioznosti. Takvo stanje u nekim slučajevima s vremenom prođe, no često ih vrijeme samo pogorša.

Korak po korak

Kad je reč o stupnju sramežljivosti koje nije patološko stanje, može nam pomoći postupno izlaganje situacijama koje izazivaju našu sramežljivost (strah i sram). Takvim namjernim izlaganjem korak po korak, prelazimo iz stupnja manje izloženosti do sve veće, polako se uvjeravajući da nam se ništa neće dogoditi. Rezultati će biti još bolji dobijemo li u tome potporu bliske osobe ili trenera/terapeuta. Bilo bi dobro prisjetiti se i da je sram prirodna emocija koju je moguće kontrolirati.

Dakle, učlanite se na Belex Forum i počnite sa terapijom !!
:flower: :flower: :flower:

Samo tako...hrabro u omasovljenje :cheers:

Kolektivna terapija kod Sneki, pogotovo za fiasco-slaninare :pig:

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA 3aaa0676d5
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime6/29/2009, 13:35

Zelite vise samopouzdanja?
Zelite da budete osoba koja ima stav?
Osoba koja zna sta hoce?
Zelite da budete uspesni u odnosima?
Zelite da branite svoje ideje i zastitite svoja prava?

Ovog leta, pored preplanulog tena, sarmantnog osmeha prosetajte i stav koji ce ostaviti bez daha i vas i one oko vas.
Usudite se da budete drugaciji!
Usudite se da budete ono sto jeste!
Nadjite u sebi ono sto vas cini posebnim i drugacijim od svih drugih i pokazite to!

Strenum Centar organizuje trening za samopouzdanje i uspesnu komunikaciju (poznat i kao Asertivni trening) po specijalnoj letnjoj ceni od samo 3600 dinara.


Trening ce se odrzati u Novom Sadu u dva jednodnevna susreta (subota 04. i 11. Juli) u trajanju od 10:00 do 18:00 casova. Svi polaznici dobijaju sertifikat Strenum centra i stampani materijal.

Prijave za trening su do 01.07.2009.

Dodjite da kroz vezbu i druzenje razvijete nove vestine i zablistate u drustvu!
Pozovite i prijatelje da vam se pridruze na ovoj radionici.

Informacije i prijave:
060/75 705 75
strenum@gmail. com


Trening vodi:
Sanja Perkovic-Goga
dipl. psiholog, psihoterapeut u treningu sa visegodisnjim iskustvom

UKOLIKO ZELITE MOZETE ZAKAZATI I INDIVIDUALNO SAVETOVANJE.

:D Ako baš mora, prvo završite kurs, pa se osmelite i postanite član Belex Cluba!!

:respect:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime6/29/2009, 13:46

Hahahahahahaha!
Ja sam pomislio da BelexClub organizuje neki trening... Pa još da popravim samopouzdanje! Konačno bih smeo da izađem iz kuće, a ne da naručujem sve preko neta i trgujem preko telefona (uskoro preko neta)!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime6/29/2009, 14:47

Stefane ,posalji kuče na seansu-neces morati ni ubuduce da izlazis napolje. lol!
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime6/29/2009, 15:00

Ja bih ga poslao, ali se plašim da ostanem sam kod kuće! On me štiti od poštara!!!
:)

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Mimg5112
By stefanmr

Ovako se sakrio kad sam mu rekao da treba da ide na trening u Novi Sad!!!
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime6/29/2009, 15:10

Mnogo je sladak taj tvoj cuka. Moje cuke se tako sakriju kada
grmi. U Vršcu trenutno grmi, seva i pada kiša.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime7/24/2009, 13:53

kaktusic ::
Mnogo je sladak taj tvoj cuka. Moje cuke se tako sakriju kada
grmi. U Vršcu trenutno grmi, seva i pada kiša.
Pozdrav

Pitam se, kako li je danas u Vršcu??
Prava uživancija za Kaktuse!

8) :D :drunken:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime7/24/2009, 14:08

Jako je toplo, ne znam tačno koliko je stepeni,
doduše ja sam na poslu, klima radi, pa se nekako podnosi.
A kaktusi koje imam stvarno uživaju ovih dana.
Pozdrav, ugodan vikend i zeleni ponedeljak želim svim članovima
foruma.
Nazad na vrh Ići dole
ivanm
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 08.09.2009

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/8/2009, 02:00

Pozdrav svima, registrovao sam se na poziv vaseg administratora :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.besplatneakcije.com
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/8/2009, 07:54

Pozdrav i dobrodošao. :wave1:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/8/2009, 09:42

Svaka čast! WELCOME!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/8/2009, 15:54

Svako sa dobrim namerama je dobrodosao. :D :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/22/2009, 11:35

Rastemo! Pridružite nam se! :D

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA 96411table

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/30/2009, 15:05

Malo statistike BELX CLUB FORUMA, koga zanima!

http://webstats.motigo.com/s?tab=1&link=1&id=4641039&last=more

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime11/17/2009, 22:10

Sta bi sa slobodom govora...

ADMINEEE...vrati nam onog Dr.Hick-a.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime11/17/2009, 22:26

Dejansss ::
Sta bi sa slobodom govora...

ADMINEEE...vrati nam onog Dr.Hick-a.

Deki, sloboda govora DA !
Ali ne i ZLOUPOTREBA SLOBODE !!
Neka DR.Hick! razmisli do 30.11.2009.

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/23/2013, 12:11

Primecujem da se jako slabo piše na bilo kojoj temi, osim nekoliko moderatora , iskusnijih članova i par novijih, a zaista postoji mnogo toga interesantnog i korisnog na forumu što bi se moglo prokomentarisati, raspraviti, pročitati itd.. Mislim da je šteta da ovakav forum( koji je inače jedini i najbolji na ovim prostorima), postane jedan od mnogih koji polako umiru. Vidim da je i dalje dobro posećen , ali mislim da to neće dugo trajati ako svi samo budu pregledali teme.
Biću slobodan da pozovem, iskreno, sve kojima je ovaj forum drag, da ponešto napišu prokomentarišu, donesu koju dobru vest. Biće nam svima zadovoljstvo.
Možda nije bilo na meni da ovo napišem, imajući u vidu koliko dugo sam član, ali eto
Nazad na vrh Ići dole
trind
Still learning
Still learning
trind


Broj poruka : 115
Points : 552
Datum upisa : 01.09.2013

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/23/2013, 16:15

Na promenama koje postavlja Bond vidi se da sve manje ljudi trguje, uglavnom su to ista imena. Izgleda da su mnogi napustili nasu berzu, samim tim i ovaj forum.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1631
Points : 4774
Datum upisa : 04.06.2008

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/24/2013, 20:26

Zeljko321 ::
Primecujem da se jako slabo piše na bilo kojoj temi, osim nekoliko moderatora , iskusnijih članova i par novijih, a zaista postoji mnogo toga interesantnog i korisnog na forumu što bi se moglo prokomentarisati, raspraviti, pročitati itd.. Mislim da je šteta da ovakav forum( koji je inače jedini i najbolji na ovim prostorima), postane jedan od mnogih koji polako umiru. Vidim da je i dalje dobro posećen , ali mislim da to neće dugo trajati ako svi samo budu pregledali teme.
Biću slobodan da pozovem, iskreno, sve kojima je ovaj forum drag, da ponešto napišu prokomentarišu, donesu koju dobru vest. Biće nam svima zadovoljstvo.
Možda nije bilo na meni da ovo napišem, imajući u vidu koliko dugo sam član, ali eto
Treba nam više članova kao što su Bond i Dkolak, koji nesebično rade na tome da forum ostane aktuelan.
Ja tu i tamo, bar se nadam, postavljam interesantne vesti i informacije a ti bi na primer, svojom energijom moga da doprineseš forumu.
Evo ja te pozivam da JEDNOM NEDELJNO, nadam se da to nije mnogo na ovoj temi https://www.aikb.net/t735p96-belex-dobitnici-vs-gubitnici#122873
postaviš info koja je akcija te nedelje bila dobitnik a koja gubitnik, pošto se Dusan očigledno umorio....
sesir 
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/24/2013, 20:39

Mislim da to nije problem
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/26/2013, 23:16

Zeljko321 ::
Mislim da to nije problem
Dakle, u subotu očekujemo da se javiš sa rezultatima...
sesir 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime7/11/2014, 23:43

Prošlog meseca smo imali 10574 Unikatnih korisnika

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/3/2017, 10:22

Pre par minuta:

Imamo 81 korisnika na forumu: 11 Registrovanih, 0 Skrivenih i 70 Gosta 

Nije tesko registrovati se i razmenjivati misljenja.

Dobro dosli.

police
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Empty
PočaljiNaslov: Re: POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA   POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/24/2017, 18:30

Voiceoflaw ::
Pre par minuta:

Imamo 81 korisnika na forumu: 11 Registrovanih, 0 Skrivenih i 70 Gosta 

Nije tesko registrovati se i razmenjivati misljenja.

Dobro dosli.

police
Feb 20173918%
 
ADMINE duzan si pice a nije kraj meseca.
police
Nazad na vrh Ići dole
 
POZIV GOSTIMA I POSETIOCIMA OVOG FORUMA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sunovrat Fiasconomy foruma
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?
» Banovani clanovi foruma

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Pitanja i predlozi-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: