BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Izbori u Srbiji

Ići dole 
+51
Prokuplje
Steve McQueen
Greta
ingglick
Ceras
boban75
bokixxl
Kupi akcije
Cicija
Ivan00
Nikola
Zile
Dragan555
gogloee
Fokus
Admin
ivan45
Taliano
Popaj
Zeljko321
Dragot
Bojjan
Dalaj Lama
Ghostface
Limited011
Cucla
Boranija
Igi-bg
FatCat
MORNAR
LUMTDZOS
Aritmeticar
Fmember
Teletrader
Light
Drasko
Drag65
Smile
Racunarko
Sneki
Ars Vivendi
ILoveRoses
Big Mile
Boza Belex
Momir
JMBR
muitobom
Djavo
Boby
Fast
Maca
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/15/2014, 01:55

Koliko sam danas razumela šta Vučko govori, "moji" Madjari su čvrsto u koaliciji sa SNS, a za ostale se ne zna...
Čini mi se da će pozvati nekoliko likova iz SPS i NDS da se pridruže vladi ali bez koalicionog ugovora... što nužno, ako prihvate takav aranžman vodi do rasula u te dve stranke, baš kao što se desilo sa DS, mada će za SPS biti tragedija i ako budu čista opozicija, vidim raskol, raspad...
O Tadićevom provizorijumu od stranke da i ne govorim! Jadna je ta stranka kojoj Čanak donosi glasove da bi prešli (jedva) cenzus.
Kome takvi trebaju?

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/7/2015, 03:14

BEOGRAD - Sa opozicijom koju oličava lider DS Bojan Pajtić, vlast nema razloga za brigu, izjavio je premijer Aleksandar Vučić i isključio mogućnost raspisivanja vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji.

U intervjuu pod naslovom "Pajtić mi je omiljeni opozicionar", Vučić je, upitan da prokomentariše nagoveštaje da će biti vanrednih parlamentarnih izbora, odgovorio: "Ma, kakvi. Zašto bi ih bilo? To su novine izmislile. Kad im ponestane tema, oni izmisle".

On je takođe rekao da prvi put čuje da bi Boris Tadić mogao da bude potpredsednik vlade zadužen za ekonomske odnose s inostranstvom.

"Veoma poštujem gospodina Tadića, mnogo više nego neke druge, ne zato što je on moj omiljeni opozicionar već zato što on zna šta je država. Ali mi se politički razlikujemo i nisam razmišljao o tome da on na bilo koji način bude deo vlade", kazao je premijer.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/7/2015, 15:47

Pa ko mu je omiljen Pajtic ili Tadic ?
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1165
Localisation : Srbija
Points : 3036
Datum upisa : 12.09.2007

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/7/2015, 17:18

Ceras ::
Pa ko mu je omiljen Pajtic ili Tadic ?
Ja mislim da mu je i jedan i drugi omiljen.
Isto g....  drugo pakovanje.  Sve moj do mog.
Ne znas ko je vise stete naneo srpskom narodu i ko je vise krao.
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/7/2015, 18:58

Popaj ::
Ceras ::
Pa ko mu je omiljen Pajtic ili Tadic ?
Ja mislim da mu je i jedan i drugi omiljen.
Isto g....  drugo pakovanje.  Sve moj do mog.
Ne znas ko je vise stete naneo srpskom narodu i ko je vise krao.
Obrni, okreni, svi su oni isti. Od Aleksandra Vučića, preko Borisa Tadića do Saše Radulovića i Zorana Živkovića. Svi će gledati svoje lične interese, interese stranke i dodvoravanje stranim zvaničnicima. Jedina je razlika u tome što su neki političari lepši i diplomatičniji od drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1165
Localisation : Srbija
Points : 3036
Datum upisa : 12.09.2007

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/8/2015, 14:37

Ceras ::
Popaj ::
Ceras ::
Pa ko mu je omiljen Pajtic ili Tadic ?
Ja mislim da mu je i jedan i drugi omiljen.
Isto g....  drugo pakovanje.  Sve moj do mog.
Ne znas ko je vise stete naneo srpskom narodu i ko je vise krao.
Obrni, okreni, svi su oni isti. Od Aleksandra Vučića, preko Borisa Tadića do Saše Radulovića i Zorana Živkovića. Svi će gledati svoje lične interese, interese stranke i dodvoravanje stranim zvaničnicima. Jedina je razlika u tome što su neki političari lepši i diplomatičniji od drugih.
Sinoc sam slusao i gledao Radulovica. Svaka mu je na mestu. 
E ali ako bi dobio vlast, pitanje je za koga bi tada radio.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime4/8/2015, 19:41

Poznato je šta on zastupa i da stalno ponavlje priču o parijskim parazitima, kojih ima i to svi znaju, ali nije shvatio da politika nije samo ekonomija (u njegovom slučaju surovi liberalni kapitaliza gde tržište navodno sve samo reguliše)...

Gde su tu "neprofitablini" delovi društva: obrazovanje, zdravstvo, infrastruktura, kultura...

U SAD su i zatvori u privatnom vlasništvu, tako da država plaća privatnicima za svakog osudjenika koji je u zatvoru, a vlasnici se raduju što je više zatvorenika - to je njihova dobit veća!!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime5/27/2015, 00:03

Popaj ::
Ceras ::

Obrni, okreni, svi su oni isti. Od Aleksandra Vučića, preko Borisa Tadića do Saše Radulovića i Zorana Živkovića. Svi će gledati svoje lične interese, interese stranke i dodvoravanje stranim zvaničnicima. Jedina je razlika u tome što su neki političari lepši i diplomatičniji od drugih.
Sinoc sam slusao i gledao Radulovica. Svaka mu je na mestu. 
E ali ako bi dobio vlast, pitanje je za koga bi tada radio.

Prvo sam podrzavao Vuka i dodje SPO na vlast u BG. Bio sam u 20-im i tacno se znalo koliko treba mita da postavis trafiku na kojoj lokaciji. Pocetak Bul. Revolucije konkretno 10000DM da se uplati ali ne u BG nego da se ode u KG. Zasto ne znam. Onda sam razocaran poceo da podrzavam DS i znamo svi za 5 Oktobar. Standard jeste krenuo na bolje ali znate Mirka Marjanovica, Radomana Bozovica i sve ostale koje su optuzivali da su se enormno obogatili vise niko niko nije spominjao. Da ne spominjemo razne profitere. Kad sam video da nece doneti zakon o poreklu imovine poceo sam da ih mrzim i okrenuo se radikalima-Radikalno zar ne? I tako oni 2012 pardon SNS dodje na vlast. I sta bi sa onima sto sve zivo rasprodase i pokradose? pa nista bi koalicija SNS-SPS-Dinkic. Koliko su politicara pohapsili od tih sto sve zivo rasprodase i pokradose? I jos vaznije koliko su im imovine oduzeli? Jesu doneli zakon o poreklu imovine? A Dzordan za ekonomiju Krstic? BG na vodi rece Mali za 5 godina sad ispade za 30 naravno sve pod uslovom ako do tad budu na vlasti. A Mercedes u Ikarbusu kako ga je samo pompezno i slavodobitno sa podignutom pesnicom uspeha najavljivao. (i ne nisam vlasnik akcija) samo me svaka nova laz sve vise razocara u one u koje sam verovao. Znaci sve je to ista ekipa.

Jedva cekam sledece izbore da po prvi put u zivotu ne glasam za nikog. Bice to divno jer niko nece moci da me razocara. Verovati politicarima je kao pustiti lopova u kucu i verovati mu. Ni Vuk, ni DS ni Vucic ni neki novi lik kog tajkuni novcem pomognu.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Izbori u Srbiji - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbori u Srbiji   Izbori u Srbiji - Page 9 Icon_minitime5/29/2015, 00:38

Dragan555
Kad si bio mali verovao si da tvoj tata ne laže, da je najjaći, da sve zna i verovao si sve što ti kaže.
Kasnije si uvideo da nije sve baš tako (posebno ono oko obećanja).

Tako si i glasao: verovao si 1. pa onda 2. pa čak i 3.

E sad te je sramota. Omatorio si (to se smatra da si već sa 28 god.) i vidiš da su te varali, da su te prevarili ti zli (a oni su svi takvi) i sad, pošto si omatorio (ili sazreo i znaš da te je i tvoj otac lagao) ne bi da ispadneš po 4. put ovca i nećeš da glasaš!!

POGREŠNO! Upravo to političari i žele. Ne zaboravi da je Hitler sa samo 14,x% glasova postao kancelar!!

Prevarili su te i hiljade drugih, DS, SPO, SRS, SNS (?) i SPS... pa šta glasaj, uvek glasaj jer samo tako nešto može da se promeni.

Od vas "razočaranih" nikakva vajda nije bila 2012. jer da mi koji glasamo DS nikada ne bi otišao sa vlasti..
OK, znam... rečićeš, ambasade, Rusi, USa itd... ništa oni ne mogu ako neko dobije 48% glasova, mogu sam da se slikaju....

P.S. Bombe, Alah, Atentat, kad to izgovorim u svom mob. tel. linjija odjednom postane bolja i nema smetnji! Zato ovom prilikom pozdravljam NSA, CIA, BND i BIA... love3

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
 
Izbori u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» USA izbori 2016
» IZBORI ZA BEOGRADSKU VLADU
» IZBORI 2020.
» Izbori 2014. Prognoza
» IZBORI 2016 -2017.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: