BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija - NIIS 5. DEO

Ići dole 
+92
Nenadnenad67
EVE
Sasa965
Marioss
Maca
Racunarko
kaktusic
Jumbo
Baki. V
Fast
Boza Belex
Boki72
geogsi
Bojjan
Aleks
Von Misha
Red max
Safari
Al Kapone
J_stojan
Milica1
MYSTIC021
Voiceoflaw
Friz
C R A Z Y
flash
Bochek
muitobom
Aritmeticar
sexy jea
Popaj
Greta
Amater u pokušaju
Nikolaj3
philips1
Kobe Bryant
Bond
Dejansss
BojanNS
Sahbaz
Zmajica
mr Bean
Centrum
Mitar
JMBR
Ilija
Mistery 011
Gavrec
Limited011
FatCat
Facts&Figures
Non-ProfitOrganization
Fmember
BuffetSon
MarkoJTD
Djavo
Big Mile
Boraa
Cermet
MORNAR
Zmark
Jerry Springer
Delboj
DelBoy
Ivan2211
Nemesis
Sneki
Steve McQueen
Beli
Vladulns
Dragot
Momir
Ars Vivendi
Dalaj Lama
Teletrader
Gocili
Sutra
Slovenac1
Boby
Cucla
Smile
Dragan
Boranija
Drasko
Bane.v
Dragan11
Taliano
gogloee
Firke77
Berzanski_Duduk
Nikola
Danx
96 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/9/2013, 23:32

Limited011 ::
Božo zaboravio si da se izviniš Fmemberu i Bobiju, cena jeste bila 442 din.
Kad te bace na pod, ustaneš, otreseš prašinu i zoveš na pivo!
Imaš baš pogan jezik...

Da nije mi izlistao trgovinu skroz od pocetka, jeste u 3nedelji trgovanja od početka, al to se zna gde je zavrisilo, u vlasništvu NIS-a!

Izvini, Fmember al dalje stojim da iza toga da se cifra pumpa...tu je gde jeste, a iz ovog predhodnog grafika, vidi se da samo prognoziraju samo vecu prodaju u 2013, a ovo ostalo horizontala ili blagi pad!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/9/2013, 23:39

red max ::
Kad bi kupio NIIS to sigurno ne bi bilo zbog dividende.
Ovo čudo ima ROE 46%,što više reći.Onaj od APPL iznosi 36%.Samo što je on i na P/B 3.50 nakon korekcije...
I da,pozdrav svima. sesir

od a zamisli APPL vs IMLK , Imlek je...kevu koliko je dobar... od

ti ko da si učio od mene, kako treba porediti akcije, samo sa APPL ovo ostalo nista ne valja! od
Nazad na vrh Ići dole
Red max
Our family
Our  family
Red max


Broj poruka : 280
Points : 1247
Datum upisa : 09.02.2013

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/9/2013, 23:52

Naravno da ne uspoređujem AAPL i NIIS,to su potpuno različiti sektori i još puno toga.... kafa
Samo kažem kako je teško postići takav ROE,posebno u ex yu državama,uostalom ni ne znam za veći,barem ne za ove likvidnije...možda postoji tko zna.... aplauz
I baš mi je drago što ti je to tako jako zabavno... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 00:01

XXXXXXXXXXXXXXXX
jedva sam upecao ove podatke cas se pojave cas se izgube!!!

Edit
Izgleda da si danas malo više
nervozan... Hajde se malo odmori do
ponedeljka!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 00:45

red max ::
Kad bi kupio NIIS to sigurno ne bi bilo zbog dividende.
Ovo čudo ima ROE 46%,što više reći.Onaj od APPL iznosi 36%.Samo što je on i na P/B 3.50 nakon korekcije...
I da,pozdrav svima. Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 145841

Red max, odkud ti ovdje? Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 2537601110

Bome se polako selimo. Vidim da te ovo:
"Kao što sam napisao:Srbiju sam vrlo površno pogledao,moguće da griješim..."
nije spriječilo da provjeriš....svaka čast, tako treba.

Vidjet ćeš, ima ovdje jako zanimljivih stvari. Nadam se da će ti se svidjeti kao i meni i da ćeš prebaciti nešto para.

Inače prije 2 godine sam točno jednako para prebacio u Srbiju i MK. U Srbiji 25 % zarade, unatoč tome što mi Agrobanka progutala 5000 €, a u MK veći gubitak od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 07:40

Boza Belex ::
Limited011 ::
Božo zaboravio si da se izviniš Fmemberu i Bobiju, cena jeste bila 442 din.
Kad te bace na pod, ustaneš, otreseš prašinu i zoveš na pivo!
Imaš baš pogan jezik...

Da nije mi izlistao trgovinu skroz od pocetka, jeste u 3nedelji trgovanja od početka, al to se zna gde je zavrisilo, u vlasništvu NIS-a!

Izvini, Fmember al dalje stojim da iza toga da se cifra pumpa...tu je gde jeste, a iz ovog predhodnog grafika, vidi se da samo prognoziraju samo vecu prodaju u 2013, a ovo ostalo horizontala ili blagi pad!

Božo, moj komentar je bio namera da skrenem pažnju da se ne može gledati na NIIS samo iz ugla dividende i neto profita. NIIS je kompanija koji pre svega karakterijša rast. menadžment je najavio da veliki deo prihoda ulaže i dalje će ulagati u razvoj. razvoj znači povećanje efikasnosti i prihoda. a to opet znači da će svake godine dividenda biti sve veća i veća. Naravno, pod uslovom da se taj plan i ostvari, do sada im nije išlo loše u tome, videćemo za dalje.

Po mom mišljenju je to ono što gura ovu akciju i dugoročno i kratkoročno na gore, a ne samo isplata dividende. Pored toga kolika će biti dividena u odnosu na cenu akcije, veoma je bitno i koliki je prihod po akciji i da li novac od prihoda odlazi na nove investicije koje će doneti još veće prihode ili na pokrivanje tekućih gubitaka (slučaj srbija gas).

sve to utiče na cenu i dugoročno i kratkoročno sesir

Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Red max
Our family
Our  family
Red max


Broj poruka : 280
Points : 1247
Datum upisa : 09.02.2013

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 12:16

Jumbo ::
red max ::
Kad bi kupio NIIS to sigurno ne bi bilo zbog dividende.
Ovo čudo ima ROE 46%,što više reći.Onaj od APPL iznosi 36%.Samo što je on i na P/B 3.50 nakon korekcije...
I da,pozdrav svima. Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 145841

Red max, odkud ti ovdje? Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 2537601110

Bome se polako selimo. Vidim da te ovo:
"Kao što sam napisao:Srbiju sam vrlo površno pogledao,moguće da griješim..."
nije spriječilo da provjeriš....svaka čast, tako treba.

Vidjet ćeš, ima ovdje jako zanimljivih stvari. Nadam se da će ti se svidjeti kao i meni i da ćeš prebaciti nešto para.

Inače prije 2 godine sam točno jednako para prebacio u Srbiju i MK. U Srbiji 25 % zarade, unatoč tome što mi Agrobanka progutala 5000 €, a u MK veći gubitak od toga.


Evo navratio malo,moglo bi se i tu nešto viljuska .
Slučajno sam primjetio da moj broker preko kojeg trgujem u USA pokriva i Srbiju(što znači da već sutra mogu kupovati)+nakon tvog posto sam bolje pogledao i zaista ima zanimljivih stvari.Unatoč nedavnom rastu Belex-a ima bombona kao što je NIIS.
MK se skoro još nije ni pokrenula za razliku od ZSE i Belexa ali svejedno je još to povoljno,bio si u pravu,jedino što me trenutno muči kupovati ili čekati moguću korekciju a tu je i problem sa padajućim dinarom.U MK ipak toga nema.

Pošto je tema NIIS da kažem neku i u vezi toga,sudeći po grafu kojega je Boza ljubazno podijelio očekuje se i dalje lijepi rast prihoda u narednim godinama što je najvažnije,na dobit i dividendu ove godine ne bih obraćao puno pažnje.Kompanija najavljuje nova agresivna ulaganja,čini se da novi vlasnici iz onoga što sam pročitao znaju što rade,iako je P/B naizgled visok uz ovakvu profitabilnost to sigurno nije tako,P/S je i dalje vrlo povoljan,može se očekivati da će biti u budućnosti još efikasniji jer je ovo ipak još mlada,ponovo rođena firma,još se tu puno toga daje ispraviti i poboljšati.
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 17:22

Sustinsko pitanje. Javni dug raste svaki mesec 1% BDP-a a vec smo preko 60%. procene su da zemlje kao Srbija vec na 70-80 % imaju problem da pozajme pare. Zna li neko sta se desilo sa Grckim najboljim kompanijama kada je Grcka zapala u nesolventnost? Koliko su pale?

Cermet ::
Možda je malo offtopic ali je veoma aktuelno:

Pričam već danima sa kumom o ulaganju u NIS i Belex uopšte, i on izričito odriče sve (a bio je trejder itekako), sa argumentacijom da je ova država pred bankrotom i da o berzi ne treba ni razmišljati.

Vlast se zadužuje sve više, deficit je sve veći, i kako onda uopšte očekivati neki pomak na Belexu, kaže on.. Moram priznati da me bacio u razmišljanje...

Šta vi mislite o tom aspektu i njegovom uticaju na Belex, i uopšte o kompletnoj ekonomskoj situaciji u zemlji, jer hteli to da priznamo ili ne, ona veoma, možda i odlučujuće utiče na Belex.
Nazad na vrh Ići dole
Cermet
VIP
VIP



Broj poruka : 304
Points : 1036
Datum upisa : 18.05.2008

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 17:28

Ja kažem da je to suštinsko pitanje, i Admin umesto da Božu i ostale navede da diskustuju o tome - on banovao Božu...

Od nervozne moderacije ovaj forum nema ništa, mnogo je bolje ljudima sugerisati da kvalitetno diskutuju i usmeravati ih u tom pravcu..

Očekujem razmišljanja na ovo što mi je citirano u postu iznad, mislim da bilo jako korisno svima.




CERMET,mozda je Boza bio opomenut,privatnom porukom,ili su mu neki postovi obrisani,brzo ce ponedeljak ,eto njega nazad.zna ADMIN,sta radi.

M Boby
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 17:53

Sve su okolnosti u Grckoj i na berzama bili drugaciji,nego sada i kod nas.Mislim da obazrivost nije na odmet,ali da je taj Cermetov drug,malo preterao.
Mozda on hoce da opravda sebe sto ne trguje vise ovde,mislim da se i ovde moglo vrlo solidno zaraditi,ne zelim da budem prepotentan,ali licno sam izuzetno zadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 19:16

Jerry Springer ::
Sustinsko pitanje. Javni dug raste svaki mesec 1% BDP-a a vec smo preko 60%. procene su da zemlje kao Srbija vec na 70-80 % imaju problem da pozajme pare.
U januaru je deo duga vracen bez novog zaduzivanja tako da je ukupan javni dug smanjen na 59 %. Ovo je proverena informacija.
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/10/2013, 22:37

Imas neki dokaz?...Malo konkretnije da nam objasnis. U decembru je javni dug iznosio 61.5 % BDP-a. Otkud u Januaru da je preteklo 400 miliona evra za vracanje duga?
Voleo bi da je istina to sto pises, samo da ne bude opet neki podatak kao nedavno sto su lupili i ostali zivi da je nezaposlenost pala sa 25 % na 22%.

Fast ::
Jerry Springer ::
Sustinsko pitanje. Javni dug raste svaki mesec 1% BDP-a a vec smo preko 60%. procene su da zemlje kao Srbija vec na 70-80 % imaju problem da pozajme pare.
U januaru je deo duga vracen bez novog zaduzivanja tako da je ukupan javni dug smanjen na 59 %. Ovo je proverena informacija.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 00:27

Nisam ja državni revizor pa da iznosim dokaze da li je ili nije. Podelio sam sa vama info koji imam.
Da li je moguće da je smanjen? Da moguće jer je bila ekstra dobra naplata poreza. Mislim da ima toga i po medijima.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 00:33

Posto tebe mrzi, evo da ti pomognem. Mozda ovde nadjes odgovor na dileme koje imas http://www.danas.rs/danasrs/ekonomija/budzetski_deficit_duplo_nizi_od_planiranog.4.html?news_id=255669
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 05:51

Daj boze da je istina, mada ja njima nista neverujem. Diskvalifikovali su se kada su izasli sa podatkom o padu nezaposlenosti.

Fast ::
Posto tebe mrzi, evo da ti pomognem. Mozda ovde nadjes odgovor na dileme koje imas http://www.danas.rs/danasrs/ekonomija/budzetski_deficit_duplo_nizi_od_planiranog.4.html?news_id=255669
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 09:01

Džeri, nisu rekli da je smanjena nezaposlenost već da stagnira na oko 27%.
Videćemo šta to ova vlada radi ubrzo...

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 09:42

Momir ::
Džeri, nisu rekli da je smanjena nezaposlenost već da stagnira na oko 27%.
Videćemo šta to ova vlada radi ubrzo...

Predlažem vam da otvorite temu "Šta to radi ova vlada?"
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 10:15

BEOGRAD, 11. februara 2013. (Beta) - Javni dug Srbije smanjen je sa 17,67 milijardi evra na kraju 2012. godine, na 17,54 milijardi evra na kraju januara 2013. godine, što znači da se Srbija u januaru razdužila za 125 miliona evra, saopštilo je u ponedeljak Ministarstvo finansija i privrede.

Kako se navodi, učešće javnog duga u bruto domaćem proizvodu na kraju januara iznosilo je 59,9 odsto i stanje javnog duga na kraju meseca je smanjeno na nivo ispod onog koji je zabeležen u novembru prošle godine.

U saopštenju se dodaje da je u januaru 2013. godine, Srbija otplatila dospele kredite u ukupnom iznosu od 468 miliona evra i od toga je na ime glavnice dospelog duga plaćeno 413 miliona evra, a po osnovu kamata dodatnih 55 miliona evra.

"Najveće razduživanje izvršeno je na domaćem finansijskom tržištu, s obzirom da je otplacehno 303 miliona evra glavnice duga po osnovu dugoročnih hartija od vrednosti, kao i 88 miliona evra glavnice duga po osnovu kratkoročnih hartija od vrednosti", dodaje se u saopštenju.

Ministarstvo finansija navodi da su otplaćene i obaveze prema inostranim poveriocima u iznosu od 14 miliona evra, kao i obaveze po osnovu datih garancija od 15 miliona evra.


beta

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Red max
Our family
Our  family
Red max


Broj poruka : 280
Points : 1247
Datum upisa : 09.02.2013

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 11:49

Do kad se može trgovati sa sa NIIS?Od/do?
Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Baki. V
Still learning
Still learning
Baki. V


Broj poruka : 124
Points : 624
Datum upisa : 21.01.2013

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 11:50

Od 10.00 do 13.00
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 14:49

http://www.nis.rs/pres-centar/vesti/finansijski-rezultati-nis-2012-god
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 15:36

lepo , lepo
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 16:46

vidite vi na kakvim stolicama oni sede...
Nazad na vrh Ići dole
mr Bean
Still learning
Still learning
mr Bean


Broj poruka : 49
Points : 233
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 18:08

Pije se Jazak Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 337177
Nazad na vrh Ići dole
mr Bean
Still learning
Still learning
mr Bean


Broj poruka : 49
Points : 233
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 18:11

Minimalna dividenda 45,5 din ?
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 18:17

Moram da priznam da bas i ne razumem kakve ima veze na kakvim su stolicama i sta piju. Al' dobro.

Nego jel nekome lici da se na dijagramu formira soljica, tj. da je bilo dno korekcije? comp
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 18:25

Dno se formiralo još u ponedeljak 04.02. imaš moj post i zapažanje, e sad koliko ima snage za rast i do kojih nivoa tek treba da vidimo. Božo, šta sad kaže TA? Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 145841
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 22:07

Boza Belex ::
Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Naftna

gde ce se zeleni pravougaonik zavrsiti u 2012, sudeci po prethodnom sigurno ce biti izmedju 48-50 000mil RSD


i ko je bio najblizi prognozi? sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 22:16

Big Mile ::
Dno se formiralo još u ponedeljak 04.02. imaš moj post i zapažanje, e sad koliko ima snage za rast i do kojih nivoa tek treba da vidimo. Božo, šta sad kaže TA? Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 145841

i mene zanima šta će Boža da kaže, ali ja se pitam koju li će liniju prvo da preseče, narandžastu ili zelenu? može li da dobaci do zelene uopšte?

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Niisl
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/11/2013, 22:22

Fmember ::
Big Mile ::
Dno se formiralo još u ponedeljak 04.02. imaš moj post i zapažanje, e sad koliko ima snage za rast i do kojih nivoa tek treba da vidimo. Božo, šta sad kaže TA? Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 145841

i mene zanima šta će Boža da kaže, ali ja se pitam koju li će liniju prvo da preseče, narandžastu ili zelenu? može li da dobaci do zelene uopšte?

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Niisl

prvo je bila target price za istovar 1097-1095, pa 1067, pa 1050, sad je tu negde oko 1030! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Baki. V
Still learning
Still learning
Baki. V


Broj poruka : 124
Points : 624
Datum upisa : 21.01.2013

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/12/2013, 11:17

Lep rast. ali da li uskoro sledi i korekcija ?
Nazad na vrh Ići dole
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/12/2013, 11:32

nesto mi je velika guzva na izlazu za 900din
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/12/2013, 11:38

Firke77 ::
nesto mi je velika guzva na izlazu za 900din

a da se cini da je velika guzva na ulazu po 900din ?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/12/2013, 12:14

lep reli danas, izgleda da je 900 plafon zasad!!!
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija - NIIS 5. DEO   Naftna Industrija  - NIIS 5. DEO - Page 26 Icon_minitime2/12/2013, 17:55

http://www.b92.net/biz/fokus/intervju.php?yyyy=2013&mm=02&nav_id=686188
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija - NIIS 5. DEO
Nazad na vrh 
Strana 26 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija - NIIS 9. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 10. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 12. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 11. DEO
» Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: