BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fabrika Secera, Crvenka - CRFS

Ići dole 
+51
Zexx
boxxi
boban75
goxi
Zak10
Mima 96
muitobom
djudjo
Kupi akcije
Mendo
Lolita
Nestrpljivi
Prokuplje
Beli
Cucla
Danx
Momir
Sasuolo
Lutvi
bundija
Tods
Big Mama
Bjekam23
Beko
el dijego
bonum.mm
Steve McQueen
Colle
Smile
Nenadnenad67
Greta
BuffetSon
Matthew Greenburgh
JMBR
Kurajber
Ars Vivendi
Voiceoflaw
Fmember
Rogy
Dragot
DelBoy
Petar Pan
MarkoJTD
Peka
Sahbaz
Nemesis
Jumbo
Big Mile
Boby
Bond
Pera Božić
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/20/2012, 23:20

Boby ::
PHILIP MORRIS OPERATIONS ILI TI DUVANSKA INDUSTRIJA NIS...
off topic:
da, to je bilo zanimljivo...cini mi se da je bila nesaglasnost na promenu osnivackog akta :) ...cena oko 2500 din ...pocetkom 2011. od tada samo pada a mislim da od tada ni dividende nije bilo
oko dvadesetak akcionara je bilo nesaglasno....verovatno samo dobro obavesteni
kao sto sam i napisao, nema veze sa temom crfs
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 09:21

Boby ::
PHILIP MORRIS OPERATIONS ILI TI DUVANSKA INDUSTRIJA NIS...

Naravno, isplatila je i Postanska stedionica...i to skoro 2x vecoj ceni od berzanske.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
BuffetSon
VIP
VIP
BuffetSon


Broj poruka : 145
Points : 659
Datum upisa : 18.09.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 10:15

Pa jeli moguce da niko nece da kupi po 4500 i zaradi dvadesetak proc. za dva meseca?
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 10:20

Evo hocu ja, ali nema u ponudi po toj ceni, neda niko ni na 7200!!! kafa
Nazad na vrh Ići dole
BuffetSon
VIP
VIP
BuffetSon


Broj poruka : 145
Points : 659
Datum upisa : 18.09.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 10:23

izvinte tema promasena mislio na SJKS
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 11:01

JMBR ::
Boby ::
PHILIP MORRIS OPERATIONS ILI TI DUVANSKA INDUSTRIJA NIS...
off topic:
da, to je bilo zanimljivo...cini mi se da je bila nesaglasnost na promenu osnivackog akta :) ...cena oko 2500 din ...pocetkom 2011. od tada samo pada a mislim da od tada ni dividende nije bilo
oko dvadesetak akcionara je bilo nesaglasno....verovatno samo dobro obavesteni
kao sto sam i napisao, nema veze sa temom crfs
novembar 2010...ali bilo dividende za poslednji kvartal,te godine i prvi 2011.a bice i sada
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 14:41

Jel dobio neko dividendu mozda...Jedan clan je napisao da je SJKS pocela sa isplatom ali ovde nikakvo desavanje po tom pitanju....
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 15:28

Nemesis ::
Jel dobio neko dividendu mozda...Jedan clan je napisao da je SJKS pocela sa isplatom ali ovde nikakvo desavanje po tom pitanju....


Pogledaj u poštansko sanduče, možda ti je stiglo pismo od njih. Ja sam danas dobila obaveštenje da treba da im dostavim svoje podatke (pismenim putem ili lično) u vezi isplate dividende.

Nezavisno od ovog obaveštenja, zvala sam ih telefonom pre dva dana, da se raspitam. Rečeno mi je sledeće:

Može e-mailom da se dostave podaci ( [You must be registered and logged in to see this link.])

1. skenirana lična karta
2. skeniran potpis
3. skenirana kartica banke

srećno! armo


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 15:33

Greta ::
Nemesis ::
Jel dobio neko dividendu mozda...Jedan clan je napisao da je SJKS pocela sa isplatom ali ovde nikakvo desavanje po tom pitanju....


Pogledaj u poštansko sanduče, možda ti je stiglo pismo od njih. Ja sam danas dobila obaveštenje da treba da im dostavim svoje podatke (pismenim putem ili lično) u vezi isplate dividende.

Nezavisno od ovog obaveštenja, zvala sam ih telefonom pre dva dana, da se raspitam. Rečeno mi je sledeće:

Može e-mailom da se dostave podatci ( [You must be registered and logged in to see this link.])

1. skenirana lična karta
2. skeniran potpis
3. skenirana kartica banke

srećno! armo


Posto sam dobijao i prosle godine dividendu ja sam im tad poslao podatke, a ove godine pre skupstine sam za svaki slucaj ponovo poslao ali jos uvek nista....
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 15:37

mene nisu imali u evidenciji, jer sam od skoro u ovoj akciji.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/21/2012, 19:23

dividenda,sutra ili najkasnije u ponedeljak,jos malo da zavrse spiskove...
Nazad na vrh Ići dole
Nenadnenad67
Still learning
Still learning
Nenadnenad67


Broj poruka : 100
Godina : 44
Localisation : beograd
Points : 450
Datum upisa : 27.01.2012

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/22/2012, 12:48

upravo uplacena dividenda
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/22/2012, 12:51

Nenadnenad67 ::
upravo uplacena dividenda

armo kapa suny cyclops Arrow farao bom 99 jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/22/2012, 12:55

Nenadnenad67 ::
upravo uplacena dividenda

I ne samo to, nego izgleda da nam ove godine nisu odbili onaj samodoprinos pa sam dobio desetak hiljada više.
Ne bunim se.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/22/2012, 12:56

Isto kao i na SJKS, iznos je bio nesti veci od ocekivanog :)
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/22/2012, 16:26

Greta ::
Nemesis ::
Jel dobio neko dividendu mozda...Jedan clan je napisao da je SJKS pocela sa isplatom ali ovde nikakvo desavanje po tom pitanju....


Pogledaj u poštansko sanduče, možda ti je stiglo pismo od njih. Ja sam danas dobila obaveštenje da treba da im dostavim svoje podatke (pismenim putem ili lično) u vezi isplate dividende.

Nezavisno od ovog obaveštenja, zvala sam ih telefonom pre dva dana, da se raspitam. Rečeno mi je sledeće:

Može e-mailom da se dostave podaci ( [You must be registered and logged in to see this link.])

1. skenirana lična karta
2. skeniran potpis
3. skenirana kartica banke

srećno! armo


Sta uraditi za potpis? Samo potpisati prazan papir?
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/26/2012, 18:43

Ne šaljite ništa.

Datum isplate dividende je 22.06.2012. godine, a isplata se vrši:
1. Akcionarima – domaćim fizičkim licima
u neto iznosu od 1.305,00 dinara po akciji
...
Isplata se vrši
- uplatom na tekuće račune: za zaposlene u društvu, strana fizička lica, domaća pravna lica, strana pravna lica i kastodi račune
- putem poštanskih uputnica: za ostala domaća fizička lica.
...
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 15:49

Prvi put imam ovu situaciju sa nesaglasnoscu, pa uopste "nisam pametan". Mislio sam da je dovoljno da ne glasam da bih imao pravo da budem nesaglasan. Vise nisam siguran da je tako. Zvao sam i Crvenku i Sajkasku i nisam dobio definitivan odgovor. Direktor pravnog sektora Crvenke nije u kancelariji, a i ovi iz Sajkaske upucuju na njega. U Zabalj sam poslao potpisanu i overenu izjavu o tacki 5 (protiv), ali u Crvenku mi to nece stici na vreme, tako da cu tamo otici licno. Autobus mi polazi u 6:15h. udrimile Interesuje me sta su i da li su im ostali nesto slali?

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 15:54

Sahbaz ::
Prvi put imam ovu situaciju sa nesaglasnoscu, pa uopste "nisam pametan". Mislio sam da je dovoljno da ne glasam da bih imao pravo da budem nesaglasan. Vise nisam siguran da je tako. Zvao sam i Crvenku i Sajkasku i nisam dobio definitivan odgovor. Direktor pravnog sektora Crvenke nije u kancelariji, a i ovi iz Sajkaske upucuju na njega. U Zabalj sam poslao potpisanu i overenu izjavu o tacki 5 (protiv), ali u Crvenku mi to nece stici na vreme, tako da cu tamo otici licno. Autobus mi polazi u 6:15h. udrimile Interesuje me sta su i da li su im ostali nesto slali?

Druze koliko sam ja ukapirao izjavu o nesaglasnosti mozes poslati najkasnije 15 dana posle odrzavanja skupstine...Pored toga nema potrebe da budes prisutan...Ako se ne ispostuje to sto su napisali u pozivu, ima materijala da se presavije tabak...
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 16:32

Slazem se da bi bilo materijala da se presavije tabak, slazem se i da su do sada bili vrlo korektni i da ce verovatno takvi i ostati, ali sam ipak kupio povratnu do Crvenke. U odlasku cu da odspavam, na skupstini da dremkam (sa kratkim prekidima, nadam se da ce me neko probuditi u pravom trenutku), a u povratku cu mozda nesto i da procitam (sad shvatam kako se osecaju nasi poslanici). Bolje mi je to, nego da razmisljam. A i red je da odem na skupstinu, da vidim mrmota koji mi godinama zavija dividendu u foliju.

Mene i dalje interesuje da li su ostali forumasi ista slali, ili mozda nameravaju da dodju licno?

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 16:54

Sta mislite koliko ce trajati skupstina (vremenski)? Jel moguce iz Crvenke stici na vreme za skupstinu u Zablju?
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 17:02

Verujem da ce biti moguce ako dodjes kolima. Cini mi se da neke ljude (npr. Zorana Subica iz pravnog sektora Crvenke) mozemo ocekivati na obe skupstine, pa bi zbog njih to trebalo da bude moguce.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Still learning
Still learning
Peka


Broj poruka : 104
Points : 516
Datum upisa : 07.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 17:59

Za Šahbaza i ostale

Ja u zadnjih mesec dana ne izlazim iz opštine. Kad me vide službenice koje overvaju potpise čupaju kose od očaja. Sve moguće stvari overavam. Za Crvenku sam im prvo pisao da nisu objavili formular za glasanje u odsustvu, pa kada ga uprkos tome niu objavili na sajtu, onda sam im poslao overeno da glasam po svim tačkama dnevnog reda protiv i da zahtevam otkup svojih akcija. Isto sam i formular zahteva za otkup overio i poslao ga u istom pismu. Još sam im sve to poslao mejlom i faksom. Posle skupštine ću opet da im pošaljem overeni formular zahteva za otkup, preporučeno sa povratnicom, plus faksom i mejlom
"Što je sigurno, sigurno je", reče kaludjerica i stavi k... ( prezervativ) na sveću.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 19:28

Vi bas ne odustajete....mnogi sa jedne skupstine idu i na drugu,,,,autom se stize...NEMA POTREBE DA SE BUDE NA SKUPSTINI...DA BI SE ISTAKLA NESAGLASNOST I ONI SU TO LEPO NAPISALI,,,AJDE DA TO VISE NE POTEZEMO..JA SAM U EGIPTU I SADA JA NE MOGU BITI NESAGLASAN,,,MOLIM VAS,DA TO VISE NE POTEZEMO,prebacice nam temu.
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 19:35

Boby ::
Vi bas ne odustajete....mnogi sa jedne skupstine idu i na drugu,,,,autom se stize...NEMA POTREBE DA SE BUDE NA SKUPSTINI...DA BI SE ISTAKLA NESAGLASNOST I ONI SU TO LEPO NAPISALI,,,AJDE DA TO VISE NE POTEZEMO..JA SAM U EGIPTU I SADA JA NE MOGU BITI NESAGLASAN,,,MOLIM VAS,DA TO VISE NE POTEZEMO,prebacice nam temu.
Boby, nije pitanje da li mora da se bude na skupstini da bi se istakla nesaglasnost (jasno da ne mora). Pitanje je da li mora da se glasa (protiv, ili uzdrzan) da bi se istakla nesaglasnost.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 19:45

Upravo sam proverio sa covekom koji se razume u ove stvari. Kaze da je siguran da onaj ko ne glasa ima ista prava kao onaj koji glasa protiv, ili je uzdrzan. Cini mi se da mu se moze verovati, tako da mozda ipak ne odem u Crvenku. sesir

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1631
Points : 4774
Datum upisa : 04.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/27/2012, 22:10

Čestitam svim nesaglasnim akcionarima, lepo ete se opariti!!
Mogli bi i da častite vaše kolege sa foruma?
cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 08:51

MA DRUZE I ONI SU NAPISALI DA NIJE POTREBNO DA SE NITI GLASA NITI DODJE,licno su mi vise puta to rekli i napisali,nije to moja interpretacija...a ti SMILE,gde zuris,pare od ovog ako i bude sve ok mogu leci tek septembra,da podsetim...15 dana NESAGLANOST PA OD TADA TECE ROK OD 60 DANA ZA ISPLATU,,,dakle oko 13 septembar krajnji rok...a sto se tice slavlja i casti...bice,barem s moje strane ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 09:10

OK, ako su tebi tako napisali, onda ce tako i biti. U obavestenju akcionarima i u zakonu stoji samo da ne mora da se dodje. Meni je bilo logicno da ne mora da se glasa i tako tumacim zakon (o cemu sam pre par dana kuckao na temi GMON), ali kad sam za svaki slucaj to hteo da proverim, vrteli su me preko 5 telefona i opet nisam dobio odgovor. Na kraju sam, kao sto napisah, prihvatio argument autoriteta, jer nigde nisam nasao napismeno da ne mora da se glasa. Ono sto me je zabrinulo je da su u Zakonu o privrednim drustvima lako mogli da napisu da ne mora da se glasa, ali to nisu uradili. Lici mi na namerno postavljenu rupu, a te stvari mogu biti nezgodne.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 11:41

Ajde ko bude stigao neka pusti neku informaciju sa skupstine...Unapred zahvalan!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 15:53

Nemesis ::
Ajde ko bude stigao neka pusti neku informaciju sa skupstine...Unapred zahvalan!

Nisam bio ali sam se raspitao, usvojena je odluka o kreditima i imamo 15 dana da se izjasnimo da li smo nesaglasni.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 15:57

EXCELLENT! JA SAM SE VEC IZJASNIO JUTROS POSTOM...
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 17:25

Ja bio na obe, (mislim i na SJKS), sve OK , usvojene odluke na obe o kreditima, rok 15 dana za nesaglasne, sve ide po planu. armo
Nazad na vrh Ići dole
Colle
Still learning
Still learning



Broj poruka : 100
Points : 428
Datum upisa : 11.07.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 21:20

Da li je dovoljno popuniti formular: [You must be registered and logged in to see this link.] i poslati ga? Da li ga je potrebno poslati preporučeno sa povratnicom?

Unapred hvala i pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 3 Icon_minitime6/28/2012, 21:40

Colle ::
Da li je dovoljno popuniti formular: [You must be registered and logged in to see this link.] i poslati ga? Da li ga je potrebno poslati preporučeno sa povratnicom?

Unapred hvala i pozdrav svima.

Najbolje preporučeno a pored toga ne bi bilo loše skenirati i poslati mejlom, neka se nađe.
Nazad na vrh Ići dole
 
Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
» Jaffa fabrika biskvita a.d. Crvenka - JAFA
» Panon Crvenka - PNON
» IGM JEDINSTVO AD Crvenka - IGMJ
» Fabrika hartije Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: