BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fabrika Secera, Crvenka - CRFS

Ići dole 
+51
Zexx
boxxi
boban75
goxi
Zak10
Mima 96
muitobom
djudjo
Kupi akcije
Mendo
Lolita
Nestrpljivi
Prokuplje
Beli
Cucla
Danx
Momir
Sasuolo
Lutvi
bundija
Tods
Big Mama
Bjekam23
Beko
el dijego
bonum.mm
Steve McQueen
Colle
Smile
Nenadnenad67
Greta
BuffetSon
Matthew Greenburgh
JMBR
Kurajber
Ars Vivendi
Voiceoflaw
Fmember
Rogy
Dragot
DelBoy
Petar Pan
MarkoJTD
Peka
Sahbaz
Nemesis
Jumbo
Big Mile
Boby
Bond
Pera Božić
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/28/2012, 12:56

Nekada ga nema,tj cesto ga nema,zamolite njegovu sekretaricu ili zovite finansije ukoliko ne uspete.
Nazad na vrh Ići dole
Colle
Still learning
Still learning



Broj poruka : 100
Points : 428
Datum upisa : 11.07.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/28/2012, 16:34

Boby ::
Colle ::
Nemesis ::
Od sutra pa do 15. septembra se mozemo nadati paricama...

Ima li neko neku insajd informaciju o datumu? Kako je krenuo EUR/RSD 15/09 mi nekako izgleda daleko
titanik
Cole,predlog za tebe.
Na sajtu secerane pronadjes broj Subica,pravni sektor,pozoves,kazes ko si,pitas...
Nakon toga nas obavestis,ovde na forumu.
A tako doprineses i ti radu foruma sesir

Majke ti pročitaj predlog i reci mi da isti nije uputstvo za idiota? Nije baš za Mod-a da vređa inteligenciju članova... al ajde nije me lako uvrediti pa ću zvati i ja i ako saznam nešto rado ću podeliti sa svima... Ono što sam pokušao da pitam jeste da ukoliko neko već ima info tj:
a. zvao je i dobio info (po meni malo verovatno jer, kao što je navedeno, teško je dobiti čoveka i kad ga dobiješ verujem da neće da kaže i ako možda zna i povrh svega to bi neko od iskusnih članova i investitora koji već uveliko vladaju naprednim veštinama komunikacije već objavio na forumu, da je to izvodljivo)
b. radi tamo ili zna nekoga ko radi tamo ko mu to može sa određenom dozom sigurnosti reći

da sa svim pratiocima ovog foruma podeli svoja saznanja.

Pozdrav,
Id: iot
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/28/2012, 17:48

Uopste mi nije jasno zasto se ljutis,moja namera nikako nije bila da te vredjam,ako sam te bilo cime uvredio,IZVINI.
Ali,ako si citao ovu temu pazljivo,mogao si da znas da je Boby direktno sa skupstine akcionara javio za dividendu,
znaci imali ste info u realnom vremenu,
kada je trebala da bude isplata dividende,
javio sam da ce biti dan ranije....
ZELJA MI JE BILA DA SE I DRUGI MALO AKTIVIRAJU I DA OVAJ FORUM BUDE BOLJI...
NIKAKO DA BILO KOGA VREDJAM.
POOZZZZ sesir
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/30/2012, 11:29

Sve je predato korporativnom agentu i stvar je u proceduri, tako da se može ocekivati rasplet i pre 15.09. a samim tim i novac. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 08:51

30/07/2012
Hellenic Sugar: KSC's highest bid might not be enough to seal deal - sources

Krajowa Spolka Cukrowa (KSC), the Polish government-owned sugar refiner, is believed to have placed the strongest bid for Athens-listed Greek peer Hellenic Sugar.
A source close to the process and a source close to the vendor camp said the bid by KSC is financially stronger than the one submitted by Greek player Epilektos. However, it might still not be enough as the vendor--ATEbank of Greece--could scrap the current auction, said the source close to the vendor.
Hellenic Sugar is still set to be privatized, but the process could be relaunched in order to look for higher offers, the source close to the vendor said.
While KSC is in a better position in the current bid, it is not clear if any of the bidders will satisfy vendor's sale criteria, a person close to the process said.
As reported, Hellenic Sugar owes to ATEbank more than EUR 100m and the auction winner has to show that it can pay back the debt over a reasonable period.
KSC would look to finance the acquisition internally, the source close to the process said, pointing out to its PLN 464m (EUR 112m) annual EBITDA.
Hellenic Sugar has a market cap of EUR 29m. The company, which operates seven sugar processing plants in Greece and in Serbia, posted turnover of EUR 170.4m, with EBITDA of EUR 26.7m in the six months ended March 2012.
Separately, a KSC spokesperson said the group is considering a sugar-manufacturing joint venture in Mozambique. The proposal is being looked at internally and the management has yet to state whether it should proceed with the JV plan, the spokesperson said.
According to a source close to the process, KSC could invest in sugar production either with a Mozambican partner, or with another company from outside Mozambique.
A recent news report said Mozambique Infrastructure and Resource Company (MCRO) is considering a USD 300m JV consisting of a sugar cane plantation and a sugar refinery with an unidentified Polish partner.
KSC, which is 80% owned by the Polish government, posted sales of PLN 1.8bn (EUR 433m) in the 2011-12 year, with a net profit PLN 283m.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 09:05

Big Mile ::
Sve je predato korporativnom agentu i stvar je u proceduri, tako da se može ocekivati rasplet i pre 15.09. a samim tim i novac. kafa

Kontaktirao sam korporativnog agenta u nadi da ce mi pribliznije dati informaciju oko isplate ali njihov odgovor je bio "...isplata ce biti u zadatim zakonskim okvirima..."
Nazad na vrh Ići dole
Tods
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Points : 252
Datum upisa : 29.11.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 12:35

Matthew Greenburgh ::
30/07/2012
Hellenic Sugar: KSC's highest bid might not be enough to seal deal - sources...
ATE banka od petka više ne postoji - tj nema ko da proda HSI - tj pitanje je šta će pravni sledbenik da radi sa ovim
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 12:44

[You must be registered and logged in to see this link.]

ATE bank na godisnjem minimumu, sa padom od 35% na poslednjem trgovanju.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 12:45

Tods ::
ATE banka od petka više ne postoji - tj nema ko da proda HSI - tj pitanje je šta će pravni sledbenik da radi sa ovim

Ucesca su preneta na Hellenic privatizacioni fond koji ce da ih proda. Dobra imovina banke je preneta na Piraeus. Losa nastavlja da postoji kao ATE.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Tods
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Points : 252
Datum upisa : 29.11.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 13:17

živi bili pa videli šta će i kako će (bolje reći kada će) HFSF da proda...i da li će tada imati šta da proda...ostali samo dugmići...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime7/31/2012, 15:41

Ažuriran informator:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/1/2012, 14:34

E ovako...Danas sam kontaktirao gdina. Zorana Subica. Prvo moram da kazem da je covek izuzetno strpljiv i pun razumevanja. Na moje pitanje kada se ocekuje isplata nesaglasnih akcionara on mi je rekao da je direktor juce dosao sa odmora (bio u Grckoj scratch ) i da bi trebalo do kraja ove nedelje da se finalizuju svi dogovori (izmedju vise strana: CRFS i Hellenic-a, Alpha banke i CRHOV). Kada sve bude odradjeno Alpha banka kao korporativni agent objavljuje na svom sajtu obavestenje o obezbedjenim sredstvima i krece isplata...Nije mi rekao do kada se ocekuje isplata ali je moj utisak da ce se sve zavrsiti za 15-tak dana...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/1/2012, 22:50

hvala nemesis. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/6/2012, 17:49

Promene: 16.07. - 06.08.2012. (T-3) ili 11.07. - 01.08.2012.

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 35388x2
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/7/2012, 15:26

iako nema njegovih DS-ovaca ipak je uspeo Kole da napravi kako njemu odgovara...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/7/2012, 21:34

Nemesis ::
iako nema njegovih DS-ovaca ipak je uspeo Kole da napravi kako njemu odgovara...
[You must be registered and logged in to see this link.]
ZNAS LI DA SU KOLE I PAJTIC U PRILICNO LOSIM ODNOSIMA...Kole ima pare,a na njih nisu ni ovi novi-stari,gadljivi.
Nazad na vrh Ići dole
bundija
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 5
Datum upisa : 06.08.2012

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/12/2012, 12:59

Kakva je situacija sa isplatom nesaglasnih, ima li sta novo? kafa
Nazad na vrh Ići dole
DelBoy
Still learning
Still learning
DelBoy


Broj poruka : 54
Godina : 40
Localisation : Beograd
Points : 219
Datum upisa : 08.04.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/28/2012, 23:02

Ima li neko neku informaciju u vezi isplate nesaglasnih? Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 589925
Nazad na vrh Ići dole
bonum.mm
Moderator
bonum.mm


Broj poruka : 482
Points : 1248
Datum upisa : 28.11.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime8/29/2012, 09:29

DelBoy ::
Ima li neko neku informaciju u vezi isplate nesaglasnih? Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 589925
[You must be registered and logged in to see this link.]

"U toku narednog meseca očekuje ih isplata malih akcionara, koji su nakon zaključenja ugovora o kreditu koji prevazilazi 30 odsto vrednosti kompanije "Helenik šugar" odlučili da prodaju svoje akcije."
Generalni menadžer Aristeidis Vasilopulos
Nazad na vrh Ići dole
DelBoy
Still learning
Still learning
DelBoy


Broj poruka : 54
Godina : 40
Localisation : Beograd
Points : 219
Datum upisa : 08.04.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/3/2012, 20:58

Nezvanicna informacija da ce 13. septembra biti isplata nesaglasnih.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/3/2012, 22:07

DelBoy ::
Nezvanicna informacija da ce 13. septembra biti isplata nesaglasnih.
Znaci samo dva dana pre isteka poslednjeg roka...Ocekivao sam ovo mnoooooooogo ranije ali sta da se radi....
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Still learning
Still learning
Peka


Broj poruka : 104
Points : 516
Datum upisa : 07.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/4/2012, 00:41

Po mojoj računici trebalo bi da isplate do 11. septembra. 15 dana od skupštine plus 60 dana je 75 dana a ne dva i po meseca, a 75 dana od 28.6. ističe 11.9. Ali ne bio me čudilo da ni oni ne znaju da broje
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/4/2012, 22:59

Nimalo me ne bi cudilo da probiju rok...

Ako neko ima broj telefona na koji mogu da dobijem brokere Alpha banke bio bih mu jako zahvalan.
(na broj sa sajta se ne javljaju)
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/5/2012, 10:11

Nemesis ::
E ovako...Danas sam kontaktirao gdina. Zorana Subica. Prvo moram da kazem da je covek izuzetno strpljiv i pun razumevanja. Na moje pitanje kada se ocekuje isplata nesaglasnih akcionara on mi je rekao da je direktor juce dosao sa odmora (bio u Grckoj scratch ) i da bi trebalo do kraja ove nedelje da se finalizuju svi dogovori (izmedju vise strana: CRFS i Hellenic-a, Alpha banke i CRHOV). Kada sve bude odradjeno Alpha banka kao korporativni agent objavljuje na svom sajtu obavestenje o obezbedjenim sredstvima i krece isplata...Nije mi rekao do kada se ocekuje isplata ali je moj utisak da ce se sve zavrsiti za 15-tak dana...

Ovu pricu sam i ja cuo od njihovog advokata, i to bar tri puta do sad, kad god sam se cuo sa njim od jula do pre neki dan...cak je od sredine avgusta pocela i prica "ocekujte isplatu do kraja nedelje" pa je jednom pre dve nedelje rekao da su sve zavrsili i poslali korp. agentu i da sad samo cekam alpha banku, a onda mi je u ovaj sad ponedeljak rekao "direktor je danas potpisao dokumenta" i da isplatu mogu da ocekujem do kraja nedelje. Malo pre sam obavio razgovor sa ljudima iz ALpha banke koji su mi rekli da oni NIKAKAV dokument od njih jos nisu dobili ni za akcionare koji se pozivaju na clan 522. (za SJKS) ni za akcionare koji su bili nesaglasni!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/5/2012, 10:22

Adresa na kojoj cemo dobiti odgovore je SECERANA,postoji samo jedno pitanje
IMAJU LI ONI PARA...
Moj odgovor je da nemaju dovoljno,ALI CE GA OBEZBEDITI...
Problemi ce nastati jedino s tajmingom,isplate ce biti.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/5/2012, 12:22

Boby je sve rekao. Pare za isplatu svih nesaglasnih još uvek nisu obezbedjene u potpunost ali nema razloga za brigu. Pare će biti obezbedjene (ako već nisu) makar kroz kratkoročni kredit i svi nesaglasni akcionari će vrlo skoro biti isplaćeni. Bili su više nego fer svo vreme, ne mislite valjda da bi sad to kvarili? Neki dan tamo ili ´vamo, pa nije vam valjda toliko važno da isplata bude u dan?!
Nazad na vrh Ići dole
Pera Božić
VIP
VIP
Pera Božić


Broj poruka : 96
Points : 436
Datum upisa : 01.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/10/2012, 12:23

Danas stigao dopis za crfs i sjks
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/10/2012, 12:27

Pera Božić ::
Danas stigao dopis za crfs i sjks
KAKAV DOPIS?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/10/2012, 12:37

Da li u tom dopisu piše kada ćemo biti isplaćeni?
Nazad na vrh Ići dole
Pera Božić
VIP
VIP
Pera Božić


Broj poruka : 96
Points : 436
Datum upisa : 01.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/10/2012, 12:44

o ispunjenosti uslova za nesaglasnost, nema datuma isplate. Rok je 13.09. tako da treba ocekivati ove nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13869
Localisation : Novi Sad
Points : 52035
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/10/2012, 12:46

Pera Božić ::
o ispunjenosti uslova za nesaglasnost, nema datuma isplate. Rok je 13.09. tako da treba ocekivati ove nedelje.

Hvala Pero.
Nazad na vrh Ići dole
Lutvi
Still learning
Still learning
Lutvi


Broj poruka : 71
Points : 344
Datum upisa : 28.02.2012

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/10/2012, 17:31


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/11/2012, 13:01

DOSAO JE I TAJ DAN.Bog blagoslovio crfs.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/11/2012, 13:18

Boby ::
DOSAO JE I TAJ DAN.Bog blagoslovio crfs.
Jel pocela isplata?????
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 5 Icon_minitime9/11/2012, 13:33

MENI IZ VOJVODJ. KASTODI JAVILI DA MOGU DA KORISTIM PARE...sutra posle 15 h mogu se i dici,saldiranje ide t + 1.
Nazad na vrh Ići dole
 
Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
» Jaffa fabrika biskvita a.d. Crvenka - JAFA
» Panon Crvenka - PNON
» IGM JEDINSTVO AD Crvenka - IGMJ
» Fabrika hartije Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: