BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fabrika Secera, Crvenka - CRFS

Ići dole 
+51
Zexx
boxxi
boban75
goxi
Zak10
Mima 96
muitobom
djudjo
Kupi akcije
Mendo
Lolita
Nestrpljivi
Prokuplje
Beli
Cucla
Danx
Momir
Sasuolo
Lutvi
bundija
Tods
Big Mama
Bjekam23
Beko
el dijego
bonum.mm
Steve McQueen
Colle
Smile
Nenadnenad67
Greta
BuffetSon
Matthew Greenburgh
JMBR
Kurajber
Ars Vivendi
Voiceoflaw
Fmember
Rogy
Dragot
DelBoy
Petar Pan
MarkoJTD
Peka
Sahbaz
Nemesis
Jumbo
Big Mile
Boby
Bond
Pera Božić
55 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Pera Božić
VIP
VIP
Pera Božić


Broj poruka : 96
Points : 436
Datum upisa : 01.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 10:14

"Sunoko" ne odustaje od šećerana u Žablju i Crvenki
"MK grupa" veruje da velike šanse postoje za pozitivan stav Komisije za zaštitu konkurencije uz neke dodatne uslove. Tender je još uvek aktuelan i još uvek se čeka konačna odluka Komisije - izjavio je za "Dnevnik" Ljubiša Radenković direktor "Sunokoa", odgovarajući na pitanje da li je "MK grupa" i dalje u igri za kupovinu šećerana "Hellenic sugar" u Srbiji.

- Važno je razumeti da kada radi šećerana, rade rudnici uglja, potrebne su ogromne količine mazuta, nafte, kamena. Na primer, za četiri meseca trajanja kampanje za "MK grupu" radi 400 kamiona 24 sata na dan. Pri tome, neto izvoz na 100 evra izvezenog šećera je 80 evra. Na neto izvoz čelika od 100 evra, realan neto izvoz nije veći od 20 evra, jer 80 posto čini uvoz. Dakle, 100 evra šećera je isto kao kad izvezete 400 evra čelika - ukazao je sagovornik "Dnevnika".

Govoreći o otkupnoj ceni šećerne repe prvi čovek "Sunoka", kompanije koja je u okrilju MK grupe, napomenuo je da se aktuelna ugovorna cena šećerne repe koju ova kompanija primenjuje kreće od 36 do 40 evra, zavisno od ugovorenih uslova, rokova isplate pariteta isporuke i referentnog kvaliteta.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 15:25

Promene: 18.05. - 30.05.2012. (T-3) ili 15.05. - 25.05.2012.

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS 34j38k2
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeČet 31 Maj 2012 - 16:57

ova tabla je mnogo zanimljiva...suvise koincidencija...NIKOLIC PREZIMENA JE MNOGO A JA NE BIH SPEKULISAO...
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimePet 1 Jun 2012 - 12:20

Ovaj LJubiša Radenković je stvarno genije, kao ako Sunoko ne preuzme SJKS i CRFS one nece raditi , valda je jedino Sunoko sposoban da ih vodi ako bi ih preuzeo. Kad su vec toliki patriote i strucnjaci što zatvoriše jednu od novijih šecerana u Srbiji, onu u Bacu? od
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 9:30

Publish date : 29/05/2012

ANNOUNCEMENT

ATEbank announces that in the frame of the tender process for the sale of its participation in Hellenic Sugar Industry S.A. (82,33% stake), three binding offers have been submitted on time. The Bank and its Advisor will evaluate those binding offers.

Prevedeno:

ATEbank објављује да у оквиру тендера за продају свог учешћа у Hellenic Sugar Industry S.A. (82,33% учешћа), постоје три обавезујуће понуде које су поднетe на време. Банка и њен саветник ће проценити те обавезујуће понуде.

Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 11:05

Možda još ispadne da su nam pomogli što nije bilo otkupa od nesaglasnih ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 14:53

Jumbo ::
Možda još ispadne da su nam pomogli što nije bilo otkupa od nesaglasnih ljubav
PA OBJAVLJEN JE POZIV ZA VANDREDNU SKUPSTINU...28.6.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 15:22

Boby ::
Jumbo ::
Možda još ispadne da su nam pomogli što nije bilo otkupa od nesaglasnih ljubav
PA OBJAVLJEN JE POZIV ZA VANDREDNU SKUPSTINU...28.6.

Boby ja na sajtu secerane ne vidim taj poziv...Jel je to zvanicno i koji je dnevni red? I ako moze neki link! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 15:41

Biće na sajtu šećerane, očekuje se u toku dana, za sada samo u pojedinim dnevnim listovima. Znam za "Politiku".
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 15:47

Ako sam ja dobro video procenjena vrednost SJKS je 5633 dinara!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 15:55

Nemesis ::
Ako sam ja dobro video procenjena vrednost SJKS je 5633 dinara!!!!!!!!!!!!!!!!!
I 85 para! Jos samo da nam plate. Koliko li ce po toj metodologiji biti CRFS? Necu da racunam, volim ovakva iznenadjenja. armo

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 16:51

Ja bih se usudio da ako su SJKS procenili na 5600 CRFS bi trebala da bude oko 9.000, ali ajde da ne lupam, sacekacemo zvanicno objavu....
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 16:57

link ne znam da zakacim...politika ima poziv...presek 18.6. skupstina 28.6.nema cena ali juce mi je receno da CEMO BITI PRIJATNO IZNENADJENI,STAGOD TO ZNACILO...IZMEDJU 8600 I 10000RSD..RACUNAM JA...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 17:15

EVO sada na sajkaskoj videh...pa s datumom 5.4 je procena...znaci vrednodt isplacene dividende nece biti u cenu uracunata...molim modove da dozvole licitaciju...MOJA CENA JE 10000RSD...DA CUJEM OSTALE sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 17:25

JA DAJEM 9899!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Still learning
Still learning
Peka


Broj poruka : 104
Points : 516
Datum upisa : 07.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 18:40

AAko se uporede parametri crvenke sa šajkaškom, ako se gledaju prihodi ili aktiva za Crvenku bi trebalo da nude oko 11000 dinara. ako se poredi kapital onda oko 17000, ako se poredi dobit onda 21800 din. Ako se porede svi ovi pokazatelji zajedno, onda nneka cena izmedju ovih vrednosti
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 18:41

Slozio bih se sa Pekom, i takodje smatram da cemo biti prijatno iznenadjeni, jer ako se uzme u obzir da SJKS daje oko 7 posto dividende u odnosu na njenu realnu vrednost (diskontovani prilivi), CRFS bi trebala da bude procenjena na oko 17000.
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Still learning
Still learning
Peka


Broj poruka : 104
Points : 516
Datum upisa : 07.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 19:20

Upravo video na sajtu Crvenke. Procenjena vrednost 11474,56 dinara
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 20:01

Peka ::
Upravo video na sajtu Crvenke. Procenjena vrednost 11474,56 dinara
ja sad gledo nema...
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Still learning
Still learning
Peka


Broj poruka : 104
Points : 516
Datum upisa : 07.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 20:21

s leve strane, link aktuelno, izlazi odmah u pravougaoniku sa datumom 5.6. i u njemu poslednji link je procenjena vrednost akcija
Nazad na vrh Ići dole
Petar Pan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Points : 108
Datum upisa : 29.07.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 20:33

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
DelBoy
Still learning
Still learning
DelBoy


Broj poruka : 54
Godina : 40
Localisation : Beograd
Points : 219
Datum upisa : 08.04.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 20:42

Odlično a bolje nego što sam očekivao, nek nam je sa srećom Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 21:42

U ovom trenutku mi je zao sto sam prosle godine posle dividende prodavao da bi kao kupio nesto sto ce da poraste...Da sam lepo cuvao CRFS kao neki clanovi sada bih imao sa ovom eventualnom nesaglasnoscu zaradu od oko 400%...Ali sta je tu je i ovih 130% nije lose...Ako sve bude kako je receno ja sam apsolutno siguran da se ovakva hartija nece skoro pojaviti na Belexu...
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 22:01

Ovo je bolje od očekivanja, ali ima tu još nešto jako bitno:

Procjena vrijednosti na osnovi metode diskontovanih novčanih tokova postat će presedan za svaku firmu koja će htjeti isplatiti nesaglasne. Ako netko odluči isplatiti na osnovu drugih kriterija, a DNT bude puno povoljniji za akcionare, oni će se moći pozvati na procjenu koja je sada izvršena i zatražiti arbitražu i Sud će morati donjeti presudu na osnovu toga.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 22:02

ja se sada drugaru zakleo,da kad me isplate pravim zurku s zivom muzikom...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 22:08

Možemo biti prezadovoljni. Arrow
U ovoj državi nismo navikli na ovako nešto, zato nam je sve ovo i čudno.
Priželjkivali smo bar knjigovodstvenu kad ono lepo iznenađenje.
Svaka čast Grcima, samo i da novci legnu na račune.

Slažem se da će ovo biti lep primer za neke druge hartije, neće biti lako zaokružiti vlasništvo po nefer ceni.

E da Kostić sada kupuje Carnex, baš me zanima kolika bi bila procenjena vrednost? Zato je onako žurio da sve odradi po starom zakonu....
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeUto 5 Jun 2012 - 22:11

Bond ::
Možemo biti prezadovoljni. Arrow
U ovoj državi nismo navikli na ovako nešto, zato nam je sve ovo i čudno.
Priželjkivali smo bar knjigovodstvenu kad ono lepo iznenađenje.
Svaka čast Grcima, samo i da novci legnu na račune.

Slažem se da će ovo biti lep primer za neke druge hartije, neće biti lako zaokružiti vlasništvo po nefer ceni.

E da Kostić sada kupuje Carnex, baš me zanima kolika bi bila procenjena vrednost? Zato je onako žurio da sve odradi po starom zakonu....
post2
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 8:35

Znaci danas i narednih dana mozemo ocekivati trzisne naloge kupovine i na CRFS i na SJKS...
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 9:22

Nešto mi stalno neda mira. Hoce li njima biti dosta taj kredit da isplate sve nesaglasne, pogotovo ako se pojavi i Akcionarski fond kao nesaglasan. Brine me da ne odustanu od skupštine. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 12:59

Kako sam ja izracunao ako se svi akcionari izjasne kao nesaglasni (zajedno sa AF) njima ce trebati 12,5 miliona eura (130.864 * 11500,00 )... E sad ne znam koliki je kredit...I jos nesto oni cini mi se imaju i neke 2 milijarde nerasporedjene dobiti, ne znam da li to moze da se koristi za isplatu nesaglasnim....
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 13:04

AF se nece izjasniti kao nesaglasan. AF ima zadatak da drzi taj paket sve dok se sa vecinskim ne dogovori oko cene i datuma prodaje paketa, a sve to po zelji vecinskog, tako da sve dok hellenic ne zeli taj paket ovi ga nece prodati.

Jedino sto je enigma je koju cenu ce ponuditi oni koji su se prijavili na tender, jer od toga zavisi nastavak price. Hellenic-u ide na ruku da ima sto veci procenat vlasnistva imace vecu moc u pregovaranju i postici ce vecu cenu kada bude bio prodat.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 13:24

Marko, ja imam informaciju da ce i AF biti nesaglasan, e sad da sacekamo da vidimo ko je imao tacnu informaciju. Ili je to samo tvoje mišljenje? kafa
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 13:28

Mile, to je samo moje misljenje. Pretpostavljam da su onda imali pregovore sa Hellenic-om, i da je prodaja te kompanije jako blizu.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 15:04

af ce biti nesaglasan...mislim da su MILE oni spremni na to...2milijarde nema nerasporedjene,samo milijarda,milijarda ide na dividendu sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS Icon_minitimeSre 6 Jun 2012 - 15:55

Malo je off topic, ali meni je fascinantno to da firma koja pravi skoro 100 miliona evra godisnje dobiti ima sajt koji bi malo bolji srednjoskolac napravio...Ali izgleda da su na Belexu firme koje imaju lose sajtove najbolje rade (CRFS, SJKS, GMON, a posebno JESV!!! od )
Nazad na vrh Ići dole
 
Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
» Jaffa fabrika biskvita a.d. Crvenka - JAFA
» Panon Crvenka - PNON
» IGM JEDINSTVO AD Crvenka - IGMJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: