BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Pinki a.d. , Zemun - PNKZ

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 54
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Empty
PočaljiNaslov: Pinki a.d. , Zemun - PNKZ   Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Icon_minitime11/8/2010, 14:38

Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Pinki

Ovde kao da će nešto da se desi??

Kole u strukturi? Da neće da ulaže u sport?

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Empty
PočaljiNaslov: Re: Pinki a.d. , Zemun - PNKZ   Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Icon_minitime12/20/2010, 22:20

Ovaj sportski centar ima nekih 4000 kvm poslovnog prostora koji je pod sudskim sporom i zavisi kako sud odluci kome pripada dali centru ili investitoru a mislim da je investitor imao na pravo koriscenja na 10 godina i da je to isteklo pa je tu zapelo ali sve sto se ponudi ima kupca tako da mi deluje da je rasplet blizu a mozda je neko bolje upoznat sa time ko zivi u bg i mogao bi nesto da nam kaze u vezi tog objekta i situacije .
Nazad na vrh Ići dole
goxi
Our family
Our  family



Broj poruka : 216
Points : 816
Datum upisa : 03.03.2011

Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Empty
PočaljiNaslov: Re: Pinki a.d. , Zemun - PNKZ   Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Icon_minitime4/19/2019, 21:38

Poslednja 2 rezultata su odlicni. Dovoljno je da ovde samo malo padne cena i moglo bi odlicno da se trguje. Treba mozda u buducnosti ocekivati i dividendu ako ovako nastave da rade a struktura akcionara je odlicna. 
      Ovde treba ubacivati kupovne naloge na 1.000 - 1.100.
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Empty
PočaljiNaslov: Re: Pinki a.d. , Zemun - PNKZ   Pinki a.d. , Zemun - PNKZ Icon_minitime4/22/2019, 12:32

Goxi, bez uvrede, ali mi nije jasno sta ti vidis sto ja ne vidim. Samo 139 akcionara, likvidnost ne postoji (ni jedan nalog kupovine ili prodaje u poslednjih godinu dana...pre toga poslednji nalog prodaje 2017. godine, a traznje 2012 godine????). Dalje, dobitak 2017. godine koji izgleda WOW, je posledica kalkulativne kategorije odlozenih poreskih sredstava - dakle casha nidje.
Moj dobronameran savet ne ulazi u ovo, a ako vec imas akcije i pokusavas da nekog motivises da ih kupi....Good Luck.

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pinki a.d. , Zemun - PNKZ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ikarbus a.d. Zemun - IKRB
» Navip a.d. Zemun - NAVP
» Galenika Fitofarmacija a.d. Zemun - FITO
» Pupin Telecom a.d. Zemun - PTLK
» Veterinarski zavod Zemun VETZ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: