BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Tigar,tigric... - TIGR

Ići dole 
+136
pepermint
dusan79
Big Beast
Dragan555
trind
Toplica
capriolo
Trade Now
Motika
smele
govedinho
boban75
gaggii
Kosanica
Tenerife
Dejan71
Dragot
Flojd
Marioss
pa007
LUMTDZOS
Ultrex
Peka
Budacash
Mikileaks
Dragan
Nikola
Matans
ingglick
Pera Zdera
Delboj
Smile
Zwiebel
Taliban
Danx
Gavrec
Cucla
Ceras
Igi-bg
samar
Bochek
Petar Pan
Boranija
Ivan2211
Bojjan
Boza Belex
Savatije
Zmark
Big Mile
Halyl
Fast
MYSTIC021
Banaćanin
bellel
Nestrpljivi
Fmember
Rogy
Novosadjanin007
V029
Cincinnatus
Lolita
Sutra
Mali akcionar
Nemesis
Cope
Joe_Allamo
Racunarko
Akcija
Jankiss
pakodazna
Bombica
J_stojan
nezadovoljansvojimzivotom
BoS
Steve McQueen
MORNAR
Maca
HUACHUMA
Limited011
nepet
Jovana2009
LJUBICHITZA
Kenzo
Jegulja
Polos
Teletrader
Momir
MilanLaki
Dnenad85
Non-ProfitOrganization
pepsiman
Greta
Sofke
Ris
raspolozen
Drag_Mlad
Sasa965
AdmiralMarkets
Niche
Mikans
MarkoJTD
Mozartru
Aritmeticar
Mitar
Milica1
StM
Vladulns
KRUSKA
Aleks
iki
Prolaznik
IC.Broker
Mister No
Gargamel011
interista
Kupi akcije
Bond
Centurion
StefanMR
Friz
Ars Vivendi
gogloee
Admin
Vidovnjak
ssslana
Dusan
Sare
Svarog
Smrtovnik Drang
Sneki
cromodora
Delfin
shajone
Kobe Bryant
Broker-YU
Grlja
140 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime10/27/2010, 22:50

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
ssslana
VIP
VIP
ssslana


Broj poruka : 58
Points : 168
Datum upisa : 27.09.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime10/30/2010, 23:33

Da li nekomoze da mi pjasni dve stvari:
1.Zasto u Tigru vec godinama 30% radnika radi preko omladinske zadruge? Mozda su to tih 200 koje ce primiti,bilo bi bas fer, a i oni bi se prijatno iznenadili.
2.Zasto onda svi direktori Tigra AD sklanjaju svoju decu odatle? Dragan Nikolic je sina Peru, tehnologa, zaposlio u Tigar Tyres. Slobodan Sotirov ,direktor kvaliteta ,sina Srdjana,tehnologa,takodje. Milan Dzunic,direktor hemijskih proizvoda sina Mirka(nakon 10 godina studiranja,tehnolog),svog zamenika poslao cak u Indjiju.
A tigar AD i Tigar tyres vise nemaju nista zajednicko osim jedne reci u nazivu.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime10/30/2010, 23:40

ssslana ::
Da li nekomoze da mi pjasni dve stvari:
1.Zasto u Tigru vec godinama 30% radnika radi preko omladinske zadruge?Mozda su to tih 200 koje ce primiti,bilo bi bas fer, ai oni bi se prijatno iznenadili.
2.Zasto onda svi direktori Tigra AD sklanjaju svoju decu odatle?Dragan Nikolic je sina Peru,tehnologa zaposlio u Tigar Tyres.Slobodan Sotirov ,direktor kvaliteta ,sina Srdjana,tehnologa,takodje.Milan Dzunic,direktor hemijskih proizvoda sina Mirka(nakon 10 godina studiranja,tehnolog),svog zamenika poslao cak u Indjiju.
A tigar AD i Tigar tyres vise nemaju nista zajednicko osim jedne reci u nazivu.

odgovori su vrlo prosti,... ovih 30% preko omladinske zadruge su omladinci, a ovi silni sinovi su otisi u druge firme da se strucno usavrsavaju i da tu tehnologiju razviju u Tigru,...To ti je to, ti ispunpavas ja pumpam,.. negde cemo se naci,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/1/2010, 00:55

Drag_Mlad ::
ssslana ::
Da li nekomoze da mi pjasni dve stvari:
1.Zasto u Tigru vec godinama 30% radnika radi preko omladinske zadruge?Mozda su to tih 200 koje ce primiti,bilo bi bas fer, ai oni bi se prijatno iznenadili.
2.Zasto onda svi direktori Tigra AD sklanjaju svoju decu odatle?Dragan Nikolic je sina Peru,tehnologa zaposlio u Tigar Tyres.Slobodan Sotirov ,direktor kvaliteta ,sina Srdjana,tehnologa,takodje.Milan Dzunic,direktor hemijskih proizvoda sina Mirka(nakon 10 godina studiranja,tehnolog),svog zamenika poslao cak u Indjiju.
A tigar AD i Tigar tyres vise nemaju nista zajednicko osim jedne reci u nazivu.

odgovori su vrlo prosti,... ovih 30% preko omladinske zadruge su omladinci, a ovi silni sinovi su otisi u druge firme da se strucno usavrsavaju i da tu tehnologiju razviju u Tigru,...To ti je to, ti ispunpavas ja pumpam,.. negde cemo se naci,...
mislim sto bi ebrd davala lovu bez veze slankasta????
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/1/2010, 10:40

Nije mi jasno da li mi ovde razgovaramo o radnicko-sindikalnim pravima ili o mogucnostima zarade na ovoj akciji? Pustimo neka o radnickoj muci brinu sssRistic i sssOrbovic, jer akcionarima svakako interesi nisu jednaki sa interesima radnika, vec naprotiv!
Na drugo ssslanino pitanje nemam odgovor, ali mi je draze sto su im deca daleko od kompanije, nego da vidim porodicne klanove i vecite studente i dalje u Tigru.
Ono sto se meni ne svidja ovde je siromasna traznja a ne smanjenje rashoda opsteprisutnim izigravanjem razoraznih zakona u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/3/2010, 20:07

Steve McQueen ::
Nije mi jasno da li mi ovde razgovaramo o radnicko-sindikalnim pravima ili o mogucnostima zarade na ovoj akciji? Pustimo neka o radnickoj muci brinu sssRistic i sssOrbovic, jer akcionarima svakako interesi nisu jednaki sa interesima radnika, vec naprotiv!
Na drugo ssslanino pitanje nemam odgovor, ali mi je draze sto su im deca daleko od kompanije, nego da vidim porodicne klanove i vecite studente i dalje u Tigru.
Ono sto se meni ne svidja ovde je siromasna traznja a ne smanjenje rashoda opsteprisutnim izigravanjem razoraznih zakona u Srbiji.
dok se ne upale motori belexa ti moras da mirujes i da budes sssssssssSTEVE ssssss MC...
ilin da prikupis inf,od risa udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/4/2010, 09:09

Sofke ::
dok se ne upale motori belexa ti moras da mirujes i da budes sssssssssSTEVE ssssss MC...
ilin da prikupis inf,od risa

Ti si to postao šaljivdzija pred put ili si mozda iz Saveza Samostalnih Sindikata koji bi i jare i pare? Putuj igumane i ne brini za manastir. smoke
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/5/2010, 14:25

Prime market rok mesec dana
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/5/2010, 15:37

Steve McQueen ::
Sofke ::
dok se ne upale motori belexa ti moras da mirujes i da budes sssssssssSTEVE ssssss MC...
ilin da prikupis inf,od risa

Ti si to postao šaljivdzija pred put ili si mozda iz Saveza Samostalnih Sindikata koji bi i jare i pare? Putuj igumane i ne brini za manastir. smoke
ma mora da se zezamo,jer na belexu mozes samo da odlepis.pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/5/2010, 18:32

KRUSKA ::
Prime market rok mesec dana
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je znak da treba ocekivati rast vrednosti TIGR-a. Hajde da se opkladimo da ce TIGR do kraja godine da skoci bar 25%?
Nazad na vrh Ići dole
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/5/2010, 18:37

A sta ako ne obezbedi?Ode 30%dole
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/5/2010, 18:41

Neko je danas prodajom povećao likvidnost.

Šalim se. armo
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/8/2010, 22:55

Da li mogu Bond nove promene hvala neko polako kupuje na tigru vec nedelju dana! Ubedjem sam da ce objaviti do kraja godine odkup!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
StM
VIP
VIP
StM


Broj poruka : 120
Points : 355
Datum upisa : 19.05.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 08:09

Bio bih vrlo oprezan sa TIGR ovaj put. Do sada su imali novac za raznorazne manevre jer su krckali pare dobijene iz Michlena. Sadašnje finansijsko stanje u TIGR nije kao ono pre dve godine. Naravno, ostaju veoma dobre politicke veze i preko njih dostup raznim fondovima EU. Ali ako BĐ bude zauzet... Ne kažem da je otkup akcija nemoguć scenario ali u firmi gde kubure za plate i grejanje, imaju hipoteku do hipoteke... Možda valja rizikovati, ali ne za velike pare.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 10:45

StM ::
Bio bih vrlo oprezan sa TIGR ovaj put. Do sada su imali novac za raznorazne manevre jer su krckali pare dobijene iz Michlena. Sadašnje finansijsko stanje u TIGR nije kao ono pre dve godine. Naravno, ostaju veoma dobre politicke veze i preko njih dostup raznim fondovima EU. Ali ako BĐ bude zauzet... Ne kažem da je otkup akcija nemoguć scenario ali u firmi gde kubure za plate i grejanje, imaju hipoteku do hipoteke... Možda valja rizikovati, ali ne za velike pare.

post2

Rekao bih da će ih skinuti i sa A listinga...

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 10:46

Samo ovi veci nalozi na kupovnoj strani nisu bezveze vec nedelju dana neko kupuje veoma strpljivo! scratch
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 10:53

Ne razumem o kakvim velikim obimima govoriš?
300 do 500 komada dnevno na emitovanih 1,7 miliona akcija??

Na ovoj ceni to je smešan promet...
:non:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 11:12

Ali smesna je i ponuda. Niko nije lud se zalece da cisti tablu sa 500 1000 akcija i to na + 5 , 10%. Kada moze strpljivo svaki dan da kupi par stotina akcija i da ceka tamo prvi decebar kada bi mogo da se desi odkup! gde bi cena bogla bez problema da se vrati na 750
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 11:40

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 E0067e86db

Očigledno se ja i ti ne razumemo!
Lepo ti je član StM "nacrtao" da Tigar nema para ni za dividendu... a kamoli za kupovinu akcija.
A i SSLANA je bila jasna u svojim postovima...
Evoo ti tabla za desetak dana na Tigru pa mi pojasni o kakvom to povećanju obima govoriš??

Rekao bih da se cena s velikom mukom održava na oko 600 din

Ako si rešio da bez argumenata hvališ akciju, onda ništa!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 12:17

Ok slazem se da neispacuju dividendu ali stranu traznje ako pogledas vidi se da se polako pojacava, drugo kada se pojavio veci paket akcija 20.10 odma se nasao kupac za njih to je jos jedan dobrar znak, na strani traznje recimo danas savim lepo izgleda i niko ze nezalece da proda.
U svakom slucaju ovo je berza i mozemo samo da nagadjamo. Ali ja sam ubedjen do kraja godine da ce se nesto desiti!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 14:03

Ris, u ovom slučaju malo je toga što može da se nagadja, član StM je iz Pirota, dobro upoznat sa stanjem u Tigru i SSLANA je iz Pirota i lepo ti kažu TIGAR NEMA PARA NI ZA DIVIDENDE!!
Šta je tu nejasno?
A i market mejker im se nešto pritajio... ČUJEM DA I NJEMU DUGUJU PARE!!!!!
Vidiš da zbog svega toga hoće da ih izbace sa A listinga?
A ti navalio.... cekic

Jedino što mogu da smisle je neka prevara!

Lepo su se provodili dok je bilo onih para od Michelina, al nema više, sad idu okolo i prose!!
Čak i od Bože Djelića, koji nije hteo da se sretne sa njima u Pirotu samo zato što su tamo na vlasti Radikali (u koaliciji) !!???

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/9/2010, 16:34

Promene: 27.10. - 09.11.2010. (T-3) ili 22.10. - 04.11.2010.

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 27promene271009112010
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/10/2010, 08:15

Nesto mnogo kastodi racuna na strani kupovine Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 68882
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 538
Points : 1137
Datum upisa : 18.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/10/2010, 09:54

Samo su promenili ime, nije bila nikakva trgovina.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/10/2010, 14:37

Predmet: NAJAVA DOSTAVLJANJA KVARTALNOG IZVEŠTAJA
ZA PERIOD JANUAR – SEPTEMBAR 2010.GODINE
Saglasno članu 9.Ugovora o prijemu hartija od vrednosti na berzansko tržište, ovim putem vam
najavljujemo dostavljanje kvartalnog Izveštaja za period januar - septembar 2010.godine,
emitenta Tigar ad, Pirot, Nikole Pašića 213 (matični broj 07187769,delatnost – holding
kompanija).
Srpska i engleska verzija ( u pisanoj i elektronskoj formi ) biće dostavljena Beogradskoj berzi
15.11.2010. godine. U istim terminima dokumenta će biti dostupna i na sajtu emitenta
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sekretar Društva
Tigar ad
Slavoljub Stanković
Nazad na vrh Ići dole
BoS
VIP
VIP
BoS


Broj poruka : 479
Points : 1359
Datum upisa : 05.01.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/10/2010, 15:22

I ovi su najavljivali dividendu i nista.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 10:56

Friz ::
Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 E0067e86db

Očigledno se ja i ti ne razumemo!
Lepo ti je član StM "nacrtao" da Tigar nema para ni za dividendu... a kamoli za kupovinu akcija.
A i SSLANA je bila jasna u svojim postovima...
Evoo ti tabla za desetak dana na Tigru pa mi pojasni o kakvom to povećanju obima govoriš??

Rekao bih da se cena s velikom mukom održava na oko 600 din

Ako si rešio da bez argumenata hvališ akciju, onda ništa!
jel ovo nisu dovolji argumenti za skok? Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 59245 ., Ja neznam zasto pojedinci na ovom forumu pljuju po akciji za koju se zna da ide ka gore mislim ovde nas nekolicin nema svi zajedno ni par stotina hiljada evra tako da ima za sve da kupe, malo bi trebao forum da bude slozniji po tom pitanju i da se pomogne oko dobre kupovine nekome a ne odmogne!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 11:02

inace ovakva je prica i bila i na sjpt kada je bila cena 650-700din isto je bilo pitanje sa kojim argumnentim, da lupam da ide cena 850 i da je to nemoguce a znam da je doticna osoba kupovala tu hartiju!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
StM
VIP
VIP
StM


Broj poruka : 120
Points : 355
Datum upisa : 19.05.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 11:35

Šta su dovoljni argumenti za skok?
Prvo: Imam akcije TIGR i to više nego neki sa ovog foruma sigurno.
Drugo: MNOGO mi je poznata situacija u ovoj firmi a ona je katastrofalna.
Treće: To da treba da pomažemo jedni drugima ne znači da se složimo sa nekim ko iznosi svoju pretpostavku bez ikakvih argumenata, još traži da kažemo i drugima da treba da urade to što se njemu javlja (kugla, pasulj...).
Četvrto: Moguće je da akcije TIGR porastu ali samo na bazi špekulativnih trgovanja jer realne osnove za to nema. Tako da i ako cena skoči, neko može da likuje samo zato što je slučajno uboo iz 2-1 ali nije etični da nekog navlači da to igra pa ako izgubi onda ništa.
Peto: Tigar može da bude odlična firma ali nakon velikih kadrovskih transformacija i odstranjivanja pijavica koja iz njega isisavaju sve što je zdravo a to nije samo novac.
Šesto: Finansijske izveštaje treba veoma pažljivo pročitati i čak zamoliti ljude od struke da daju analize i svoje zaklučke o njima podele na ovom forumu.
Tako se meni javlja...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 12:59

StM@
aplauz

@Ris

bicevanje

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 14:10

StM ja se sa tomom slazem ja i govorim o spekulativnoj trgovini mislim da ce vrlo brzo biti na 700-50, mene zanima zarada (brza) Reci mi koja je razlika izmedju spekulativne zarade od +10% i dugorcnog investitora? znas sta je u Srbiji dugorocni investitor? Propali spekulant affraid
Da se nelazemo ja jedva cekam da prodam ovu hartiju ali na mnogoooo veceoj ceni! Iniko nemoze da kaze da ova akcija vrlo brzo ide gore.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 14:25

Brza zarada?
Pogledaj malo ovde
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako nastavis da kupujes tigar sam ces biti kriv...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 15:33

Ris ::

znas sta je u Srbiji dugorocni investitor? Propali spekulant affraid

He, he... pa dragi Ris, ti si se na ovoj akciji pretvorio u "dugoročnog investitora" ako nisi znao!!
love3

I po kojoj bi ti ceni da prodaš ovaj krš??
Ako nije tajna......
armo
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 20:06

Pa, po ovoj logici bi simpo trebalo da je krsina od firme, ali ...
Dokle god tigr ima ovakve konekcije u nasoj Vladi, ja u njega nemam sumnje. Verujem da ce biti otkupa sopstvenih akcija... Ova cena je smesna za diskusiju ...
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 Icon_minitime11/11/2010, 22:01

MilanLaki ::
Pa, po ovoj logici bi simpo trebalo da je krsina od firme, ali ...
Dokle god tigr ima ovakve konekcije u nasoj Vladi, ja u njega nemam sumnje. Verujem da ce biti otkupa sopstvenih akcija... Ova cena je smesna za diskusiju ...
Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 422553 Zivi bili pa videli! ako cena neode na 700-50 do kraja godine ja necu vise jednu rec napisati na ovom forumu!
inace izacicu pre nove godine i dobro zaraditi! Tigar,tigric... - TIGR - Page 13 360772 na ovoj krs hartiji!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
 
Tigar,tigric... - TIGR
Nazad na vrh 
Strana 13 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći
 Similar topics
-
» Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: