BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!

Ići dole 
+12
Mitar
Sahbaz
MilanLaki
nepet
Maca
Milica1
Kobe Bryant
Momir
pepsiman
Sneki
Dnenad85
Ris
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/9/2010, 21:37

Meni sve ovo deluje kao spekulativna igra zbog dolara i evra neko na njoj je lepo zaradio u proteklom periodu. Ali moje misljenje koje netreba uzimati kao dobro je :roll: : ovo nece jos dugo da tone kod nas ocekujem enhl: 850-880, sjpt mi deluje kao jako dobra kupovina na 950 i ako moze nesto malo ispod toga,aikb2950-3100, agbn 8500 koji dinar dole i onda veliki skok, naravno ova cena na tigr je super za ulazak. ali moji favoriti su tigr,sjpt i enhl! govor may ce obeleziti se u znaku A listinga. Sledecu veliku korekcju ocekujem 1 AVGUSTA neka vam ovaj datum bude u glavi! confused
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/9/2010, 22:23

rile sta ocekujes na fidl,posto pored sjpt imam i fidl? :mrgud:
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/9/2010, 23:33

:roll: nepratim je uopste, nemam herca da ulazim u nju zbog likvidnosti. Ma sjpt ce biti dobra jako se primirila imam osecaja da ce biti :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/10/2010, 16:52

Dragi Ris,
isplatili se kupiti akcije Kosovsko Metohijske Banke??
Po kojoj ceni (po akciji) će ovo da ode u ruke Dinkića, Omega i kompanije??
Hvala na brzom odgovoru!
ljubav ljubav

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/10/2010, 17:01

Sneki ::
Dragi Ris,
isplatili se kupiti akcije Kosovsko Metohijske Banke??
Po kojoj ceni (po akciji) će ovo da ode u ruke Dinkića, Omega i kompanije??
Hvala na brzom odgovoru!
ljubav ljubav

Kako da ne, kao sto prolaze ovi sto su kupovali akcije VPZR(Dunav grupa).
:zid:

A mozda je Nick dobio partijski nalog da kupi Bojanu Stanivukovicu bancicu. :smh:

Ipak je on bivsi bankar, i ne moze bez nje. confused
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/11/2010, 22:51

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/188860/Nafta-nestaje-22-oktobra-2047
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/14/2010, 00:04

Ris, a UNBN ??
Vredili?
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/17/2010, 14:22

jos ne vredece! i ja je cekam samo polako sesir
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/18/2010, 19:12

Komentari za nedelju koja počinje 17. maja 2010.
Nedeljni komentari MMA
Razmatranje i pregled
Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Mmas


Hajde da vidimo da li smo dobro shvatili. Pošto je, prošle nedelje, evro pao na najnižu vrednost novog 4-godišnjeg ciklusa, zlato je dostiglo rekordno visoku cenu. Sve što je bilo na vrhu sada je na dnu. Sve što je bilo, sada nije, i više neće biti. A ono što će biti, još nam nije poznato, i samo možemo zamisliti. Dobrodošli u ovaj novi portal u koji ste ušli i koji je poznat pod nazivom Kardinalni klimaks, 80 – 90-godišnji planetarni obrazac u kojem dolar postaje sve jači, dok evro slabi.

U ovom ludom letu kao u “Alisi u zemlji čuda”, kako zalazimo sve dublje i dublje u Kardinalni klimaks koji će trajati od 2008. – 2015, javljaju se stalno nova i nova iznenađenja. Govoreći sa stanovišta finansijskog astrologa, postoji barem pet stvari koje se dogadjaju u novoj kosmičkoj - a tako i mundanoj realnosti koja se trenutno odvija. Prva stvar se dogodila krajem 2007, i početkom 2008, dok je Pluton svojim ulaskom i 15-godišnjim boravkom u znaku Jarca, uvodio čovečanstvo u Kardinalni klimaks. To je bilo kada su “sub-prime” krediti (bankari su kredite podelili u tri kategorije. prime krediti (dobro obezbeđeni), srednji i sub-prime krediti (koji nisu pokriveni i samim tim su i najriskantiji i najslabije obezbeđeni) počeli da haraju i kada su opustošili svetski bankarski sistem, što je primoralo centralne banke (kao što je Odbor federalnih rezervi) da snižava kamatne stope do nule i da emituje prekomerne količine novca kako bi se održala likvidnost, koja je iznenada bila na opasno niskom nivou.

Drugo je bio prvi veliki aspekt ovog Kardinalnog klimaksa - Saturn u opoziciji sa Uranom, u jesen 2008, kada je počeo kolapsa bankarskog sistema i kada su bili rezultati istorijskih izbora u Sjedinjenim državama i Japanu, gde je stanovništvo glasalo za obećanja o promenama (dobar opis Urana), i zbacila poverenike, što je fenomen koji se nastavlja, o čemu je prošle nedelje svedočila Velika Britanija. Bankarski sistem je pukao i berze su potonule, a zatim su se oporavile više nego što je iko mislio da je moguće. Ovo sve je donela opozicija Saturna i Urana.

Mnogo više nego što se očekivalo, treće je bila eksplozija duga koja se desila kada je Saturn ušao u Vagu i započeo seriju opadajućih kvadrata sa Plutonom, od oktobra do novembra 2009. Dug je mnogo veći nego što je bilo ko mogao da shvati (a posebno političari) ili da otkrije na vreme. U stvari, to je bilo van kontrole, uprkos tvrdnjama koje govore suprotno, i obećanjima da će svetski lideri to ispraviti. Dok se sve ovo dešavalo, majka Zemlja je “poludela”, u prvih pet meseci 2010. (zemljotresi na Haitiju i u Čileu, erupcije vulkana na Islandu, eksplozija i katastrofa izlivanja nafte sa platforme u meksičkom zalivu - da navedemo samo četiri). Ovo je takodje klasična manifestacija opozicije Saturna i Urana, i Plutona u Jarcu.

I sada, dok se i dalje spuštamo sve niže i niže u ovaj sledeći nivo ovog bizarnog portala, kada Jupiter i Uran, u naredne tri nedelje udju u Ovna, gde će ostati do početka septembra, ova “rupa” će postati ponor čuda. Ono što je bilo dole, krenuće gore i još više na gore (mislimo na inflaciju). A ono što je gore će verovatno početi da pada, sve niže i niže (mislimo na budućnost političkih zvaničnika). Sa Jupiterom i Uranom ne postoje ograničenja, samo novi izrazi i iskustva.

Završna faza - temelj – Kardinalnog klimaksa – odvijaće se krajem jula i početkom avgusta, kada će se Mars pridružiti Jupiteru, Saturnu, Uranu, Plutonu i Severnom mesečevom čvoru, a sve ove planete će biti u kardinalnim znacima. Srednja tačka ove konstelacije biće Pluton i Severni čvor u Jarcu, koji će se tu nalaziti čak do novembra meseca. Šta može biti dublje i mračnije od Plutona u Jarcu, u kvadratu sa Uranom (u konjunkciji sa Jupiterom) i Saturnom (u konjunkciji sa Marsom)? Nećemo da sugerišemo da će sve biti negativno, jer u mraku, takodje, postoji osećaj zajedništva i jedinstva, iz kojih se polako ali bolno ponovo stvara ciklus rasta.

http://www.mma-balkan.com/

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/18/2010, 19:21

Sta kaze kugla dokle ce??? explod
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/18/2010, 19:37

Jos malo astrologije:
Weekly Market Scope
http://modernvedicastrology.com/WeeklyMarketForecast
P.S Rise u ovim astroloskim tekstovima cesto se pominje 01.08 kao prelomni trenutak kao sto si i ti negde napisao?U koju to kuglu ti gledas?Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/19/2010, 01:33

@Rise,
Ako moze Tigra i buduci status Kosova? explod
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/19/2010, 22:01

Milice Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 337177 svaka cast!!! ovako tu stranicu na engleskom pise jedan astrolog koji je savetnik velikim investitorima po Americi -Amer je inace i upoznao sam ga preko devojke koja radi ovaj prevod na Srpskom. Nemoj te pogresno da me svatite i ja bi se nekome smejao da nisam oprobao ovu Astrolotkinju Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 164644 Koja mi je dala neke datume za zapocinjanje posla, sa kojim sam jako zadovoljan i koji mi je prosirio mogunosti za razvijanje i stvorio dobru dobit vec u prvih mesec dana rada! Moze se povezati direktno sa Amerom i svaki dan da salje svoje prognoze na pitanja ali na placuje neznam koliko.
Sto se mog misljenja tice Pinto na tigr uzimamo kes Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 494901 Ocekujem sledecu nedelje zelenu u svetu! pocev od petka ako ne i sutra. A Kosovo ce biti lapo lapo!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/19/2010, 22:07

Ris ::
Meni sve ovo deluje kao spekulativna igra zbog dolara i evra neko na njoj je lepo zaradio u proteklom periodu. Ali moje misljenje koje netreba uzimati kao dobro je :roll: : ovo nece jos dugo da tone kod nas ocekujem enhl: 850-880, sjpt mi deluje kao jako dobra kupovina na 950 i ako moze nesto malo ispod toga,aikb2950-3100, agbn 8500 koji dinar dole i onda veliki skok, naravno ova cena na tigr je super za ulazak. ali moji favoriti su tigr,sjpt i enhl! govor may ce obeleziti se u znaku A listinga. Sledecu veliku korekcju ocekujem 1 AVGUSTA neka vam ovaj datum bude u glavi! confused
Mozda sam imao dobre procene?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/24/2010, 22:45

Nesto ovaj Lelex ide protiv kugle. govor
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime5/25/2010, 11:12

pepsiman ::
Nesto ovaj Lelex ide protiv kugle. govor
Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_scratch Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 991272 najebasmo!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime6/2/2010, 14:36

Drag_Mlad ::
Sve je ovde mnogo prosto, nema potrebe za velikom pricom
cena ce ici do 1050 - 1100.
Matematika je jasna 820 X 1,29 = 1057
Posle raspodele dividende vraca se na 820, pri istom kursu berze.
To je na kraci period, na duze zavisice od kursa berze, ako cela berza ide gore i soja ide gore.

Još jedan vidovnjak.
Nepravedno zapostavljen!?
99
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime6/7/2010, 22:52

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Brazilg

Vidovnjaci, ima li od ovoga vajde??
http://intranet.greenwood-management.com/landing.php?id=799&gclid=CPaIqKTtjqICFQi7ZwodY3MwXA

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime6/8/2010, 02:50

Da pitam ja Risa, on ce sigurno znati, posto me seca Brazilskih suma uzasava, kakav bi haos nastao na Beogradskoj berzi, a mozda i na svetskim trzistima kapitala, ako bi se proculo da nas prijatelj i kolega Raspolozen izlazi iz Carnexa? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
nepet
VIP
VIP
nepet


Broj poruka : 413
Points : 1029
Datum upisa : 03.06.2009

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime8/6/2010, 09:25

soja da skoci 50% uz split od 30%... slik
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime8/6/2010, 09:44

ne 50% ali 30% da Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 589228 gledaj i uzivaj Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime8/6/2010, 09:45

Mister No ::
Ris ::
Se kladimo da ce ovo biti jos malo super za kupovinu? Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 145841

ajd sad nam reci na osnovu cega si toliki optimista? vidim da optimisticki ocenjujes i TIGR u narednom periodu
I?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime8/8/2010, 22:18

Ja mislim da cena mora da se krece vrlo brzo oko 850
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: tigar   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime1/20/2011, 16:25

Meni tigr deluje dosta jeftino. Ne mogu licitirati sa nekim cenama dok ne uradim analizu, ali jos je ovo za kupovinu.

Edit: Čist spam!
Ovog puta ostavljam ovaj tvoj post koji ponavljaš kad god stigneš - ne birajući teme!
Ali će SVE takve i slične poruke (na bilo kojij temi) biti brisane bez obrazlaganja - posebno ako se ponavljaju!
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime1/20/2011, 19:37

Izvini ti sto koristis hiljade nickova na forumu, da ti samo kazem par stvari, kada me vec stavljas da nemam izbora da ti ovo ne odgovorim.

Ja ne znam kakav je spam reci da je tigr jos dosta jeftin i da je jos dobra kupovina. Ja nisam uradio analizu jos uvek da kazem u dinar koja je cena ta granica, ali sam siguran da to nije ova cena od sada.

Ukoliko imas nesto protiv mojih pisanja na forumu, reci to ovako javno da te svi cuju. Ako hoces deaktiviraj mi i profil, nije problem, jer necu biti prvi kome bi se to desilo!
Toliko od mene,
S postovanjem,
Milan
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Tigar   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime1/20/2011, 20:05

MilanLaki ::
Izvini ti sto koristis hiljade nickova na forumu, da ti samo kazem par stvari, kada me vec stavljas da nemam izbora da ti ovo ne odgovorim.

Ja ne znam kakav je spam reci da je tigr jos dosta jeftin i da je jos dobra kupovina. Ja nisam uradio analizu jos uvek da kazem u dinar koja je cena ta granica, ali sam siguran da to nije ova cena od sada.

Ukoliko imas nesto protiv mojih pisanja na forumu, reci to ovako javno da te svi cuju. Ako hoces deaktiviraj mi i profil, nije problem, jer necu biti prvi kome bi se to desilo!
Toliko od mene,
S postovanjem,
Milan
Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! 422553 Lepo sve manje starih dobrih forumasa ostaje.

EDIT: Kome se ne dopada, ne mora da piše. Ovde su svi dobrovoljno...
Admin
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: a   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime3/6/2011, 10:06

Nebi voleo da za ceo belex prognoziram koika ce biti korekcija ali za AIKB mislim da cu docekati na 3500 i mozda ispod SJPt oko 900 vzas oko 500 AGBN vraca se gde je i bila duze vreme mozda i spod toga, TIGR 650 (ako jos nebude dokapa)
E ako me pitate zasto tako mislim iz 3 velika razloga: 1. Nemiri u Libiji koji se produbljuje, 2. Amercka berza je pregrejana i mora da dojde do korekcije, 3.I naj vaznije za nas je to sto ce novac se prelivati u narednom periodu u Hrvacku, nezaboravite da Hrvacka u Junu dobija kandituru za EU a kacije u gradjevinskom sekturu i jos dosta njih su podcenjene! mislim da je trenutno bolje kupovati akcije po Hrvackoj i cekati taj dan potpisivanja!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime3/14/2011, 09:45

NIKKEI -6,18%
TOPIX -7,49%

Nisam jos izucio za vidovnjaka, ali mi se javlja da ce i kod nas da se trese. 99

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: x   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime3/21/2011, 19:24


TEMA: NIIS !
Ponuda ce nastaviti da se gomila a cena da klizi na dole...mislim da je ocigledno da nema dovoljno fondova koji mogu da pokupe ovoliku ponudu i da cena ide skoro sasvim sigurno na 400
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime4/7/2011, 14:24


SJPT
Novosadjanin007 ::
po mojim procenama ide soja u junu na 1300...a vec sad se zahuktava to se vidi iz ponude....aj sad budi pametan...a od septembra ide na 2000 do objave novih rezultata...e sad slovenac reci tvoje pretpostavke, ko sta kako gde i koliko ce da ide!!!
Auuu, zemljace,ovakav optimizam...FASCINIRAN SAM,ali od toga nece biti nist...
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: x   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime4/7/2011, 14:43

Boby ::
Novosadjanine,imam je i ja,ne zelis ti vise od mene da to poraste,ali malo mi je preambiciozno

ma opusteno, takav sam i uspem....gde zakoracim!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
MPbosko
Just looking
Just looking
MPbosko


Broj poruka : 5
Localisation : beograd
Points : 34
Datum upisa : 08.04.2011

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime4/11/2011, 13:06

Da li se desava nesto novo u vezi BAS-a?
Vidim akcijama se trguje a ni grad ni rukovodstvo ne reaguje na to.
Da li je to grad pogazio svoju rec kao i u ostalim privatizacijama?
Kome rukovodstvo BAS-a uredjuje eksterijer stanice ili se trose pare kojih nema da bi se firma jos vise obezvredila?
Nazad na vrh Ići dole
Lord Stem
Still learning
Still learning
Lord Stem


Broj poruka : 87
Points : 452
Datum upisa : 11.12.2010

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: z   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime4/11/2011, 15:48

Prema mojim saznanjima koja potiču iz BAS-a, ponuda grada Beograda se očekuje krajem juna.
Zaposleni su obavešteni o ponudi koja treba da bude aktuelna od strane Grada pomenutog meseca, ali i saglasnosti zaposlenih da bude nešto niža od pominjanih 40 eura jer dobijaju poslodvca sa kojim ne moraju da brinu o otpuštanju radnika.
Koliko mi je poznato, Grad mora da podigne kredit kod banke na kraći vremenski period i da se u buđetu nađe prostora za datu investiciju.
To neće biti nikakav problem, jer ako Grad plati malim akcionarima predviđenih 30 eura po akciji malim akcionarima , suma od 5,5 mil eura je za grad Beograd "skromna " stavka.
Šta oni za tu " sitnu " kintu dobijaju da više i ne pišemo.
Zaposleni će dobiti i novac i zadržati svoja radna mesta.
Nazad na vrh Ići dole
MPbosko
Just looking
Just looking
MPbosko


Broj poruka : 5
Localisation : beograd
Points : 34
Datum upisa : 08.04.2011

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime4/12/2011, 23:08

Postovani Lorde ponuda grada treba da stigne kako su oni rekli za 3-4meseca od 17.01.2011. kada je bila konferencija za stampu u Media centru.
Nazad na vrh Ići dole
Lord Stem
Still learning
Still learning
Lord Stem


Broj poruka : 87
Points : 452
Datum upisa : 11.12.2010

Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!   Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!! Icon_minitime4/13/2011, 08:24

Otprilike da Grad neće u tom periodu i izaći sa ponudom.
Mesec dana više manje.
U svim medijima funkcioneri Grada govore o zaštiti preduzeća koje je od vitalong značaja za Grad i državu kao i zaštiti odrednice Beograd koji nosu u svom imenu.
Ja bih opet ponovio, da njima ne treba nova obaveza na vratu, nego sjajno preduzeće puno keša sa monopolom i nekretninama. Idealna stvar za udomljavaje partiskih drugova i mogućnosti za lični profit.
Sigurno je, da bez međunarodnog tendera " zlatna koka " otići za male pare !
Nazad na vrh Ići dole
 
Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: