BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Tigar,tigric... - TIGR

Ići dole 
+136
pepermint
dusan79
Big Beast
Dragan555
trind
Toplica
capriolo
Trade Now
Motika
smele
govedinho
boban75
gaggii
Kosanica
Tenerife
Dejan71
Dragot
Flojd
Marioss
pa007
LUMTDZOS
Ultrex
Peka
Budacash
Mikileaks
Dragan
Nikola
Matans
ingglick
Pera Zdera
Delboj
Smile
Zwiebel
Taliban
Danx
Gavrec
Cucla
Ceras
Igi-bg
samar
Bochek
Petar Pan
Boranija
Ivan2211
Bojjan
Boza Belex
Savatije
Zmark
Big Mile
Halyl
Fast
MYSTIC021
Banaćanin
bellel
Nestrpljivi
Fmember
Rogy
Novosadjanin007
V029
Cincinnatus
Lolita
Sutra
Mali akcionar
Nemesis
Cope
Joe_Allamo
Racunarko
Akcija
Jankiss
pakodazna
Bombica
J_stojan
nezadovoljansvojimzivotom
BoS
Steve McQueen
MORNAR
Maca
HUACHUMA
Limited011
nepet
Jovana2009
LJUBICHITZA
Kenzo
Jegulja
Polos
Teletrader
Momir
MilanLaki
Dnenad85
Non-ProfitOrganization
pepsiman
Greta
Sofke
Ris
raspolozen
Drag_Mlad
Sasa965
AdmiralMarkets
Niche
Mikans
MarkoJTD
Mozartru
Aritmeticar
Mitar
Milica1
StM
Vladulns
KRUSKA
Aleks
iki
Prolaznik
IC.Broker
Mister No
Gargamel011
interista
Kupi akcije
Bond
Centurion
StefanMR
Friz
Ars Vivendi
gogloee
Admin
Vidovnjak
ssslana
Dusan
Sare
Svarog
Smrtovnik Drang
Sneki
cromodora
Delfin
shajone
Kobe Bryant
Broker-YU
Grlja
140 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
nezadovoljansvojimzivotom
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 31
Datum upisa : 11.11.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeČet Nov 11, 2010 11:08 pm

ova hartija će vrlo brzo videti 900 dinara!!!
Nazad na vrh Ići dole
J_stojan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 69
Datum upisa : 10.11.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 12:12 am

Jeste da je naša berza još uvek u kamenom dobu, ali zar ne treba razmatrati i neke vanekonomske razloge? Obaveza stavljanja zimskih guma na sva četiri točka, iako prolongirana, trebalo bi da poveća kupovinu, između ostalih, i Tigrovih proizvoda. Ili se varam?
Nazad na vrh Ići dole
nezadovoljansvojimzivotom
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 31
Datum upisa : 11.11.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 12:16 am

varaš se... Tigar Tyres nema veze sa TIGR!
Nazad na vrh Ići dole
J_stojan
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 69
Datum upisa : 10.11.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 12:17 am

Ups, onda zaboravite šta sam rekao ... A jel Tigar Tyres na berzi?
Nazad na vrh Ići dole
nezadovoljansvojimzivotom
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 31
Datum upisa : 11.11.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 1:59 am

jeste! :) kao Michelin na Pariskoj berzi...
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 11:00 am

Ne verujem da ce brzo, ali sasvim sigurno ovo ide uzlaznom putanjom.
Ako se neko ne slaze i iznese argumente za svoj stav, ja cu vrlo
podrobno obrazloziti svoj. Istina, trenutno je ne bih kupovao (dok se jos jedna stvar ne dogodi), ali da je posedujem svakako je ne bih ni prodavao. Po meni strong hold, uz obavezno redovno pracenje table.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 12:01 pm

Ja licno veoma mnogo ocekujem od kompanija kao sto su TIGR, FITO, VZAS u narednom periodu. Banke su trenutno rizicnija investicija, ali za jedno godinu dana ocekujem da ce se banke precistiti od rdjave aktive i da ce broj problematicnih pozajmica biti u padu.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 12:13 pm

Tigar očekuje konsolidovani neto dobitak od milion evra u 2010
12/11/2010 09:12:00 Pregled, Sinteza
Veličina slova:
Pirotski holding Tigar objavio je plan poslovanja za drugu polovinu tekuće godine u kojem se predviđa nastavak snažnog rasta poslovnih prihoda, ali i dalje prilično niska profitabilnost ovog preduzeća s juga Srbije. Za celu 2010. godinu, čelnici Tigra očekuju konsolidovane poslovne prihode od 5,8 milijardi dinara dok je u prvih šest meseci zabeležena realizacija od 2,2 milijardi dinara. Planirana dobit pre poreza i kamata iznosi 402,7 miliona dinara dok je očekivani neto rezultat 102,7 miliona dinara. Ova kompanija će, slično kao i ostali emitenti sa listinga, objaviti rezultate za prvih devet meseci u ponedeljak, 15. novembra. Akcije Tigra okončale su jučerašnje trgovanja na nivou od 627 dinara što odgovara tržišnoj kapitalizaciji od 1,1 milijarde dinara (10,1 milion evra). Usled nevelike likvidnosti akcijama Tigra, Komisija za listing i kotaciju donela je odluku da se Tigru odredi rok od mesec dana u kome je ova kompanija u obavezi da obezbedi ispunjenost kriterijuma tržišne likvidnosti, ili će u protivnom biti prebačena na B listing Beogradske berze.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 10:01 pm

Evo ja danas bio prvi non stop u traznji do zadnjih pola sata a niko da mi proda od ovih nezadovoljnih ovom hartijom!! ja izadjem iz hartije koja je krs, a vi cuvate pa to tije.
Daj prodate da skupim tih 500kom Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 371575
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
ssslana
VIP
VIP
ssslana


Broj poruka : 58
Points : 168
Datum upisa : 27.09.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 2:27 pm

A tebi Rise svaka cast za plez.Samo ko se zadnji smeje najsladje se smeje,ne zaboravi!Zelim ti dobar pazarni dan... farao
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 7:52 pm

Čudim se?
Zar je toliko nepoverenje prema članovima Ssslana i StM ?
Sreća je naša da su iz same firme i da su voljni da sa nama podele svoje informacije. Ne znam zašto im se ne veruje? Jesu li vas nečim uvredili?

Informacije unutar firme su najvaznija stvar koju možemo dobiti,jer od toga kako u firmi zapravo jeste ustvari zavisi kako ce se stvari razvijati.
Friziranje rezultata poslovanja uvek je moguce uraditi...

Ja ne vidim razlog da im se ne veruje, a to da će "možda" situacija biti bolja, to niko valjda ne osporava, mada može da bude i gora...

Nikako mi ne ide u glavu da neko iz Novog Sad (na primer) misli da bolje zna kako je u nekoj firmi u Pirotu, od radnika koji u toj firmi radi i živi u tom gradu??

Jedino ako sam sebe želi da obmanjuje??
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 8:22 pm

Aris Vivendi pa treba da im verujes evo ja cu te olaksati muka prodaj mi akcije tigra, a i svi ostali na ovom forumu koji misle da cena nece ici gore mogli su prodati u petak bez ikakvog problema Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 164644


Edit: Ris najlepše te molim da malo spustiš loptu...
Nema razloga da se tako obračaš očigledno dobronamernim članovima foruma!
Tvoje je pravo da im ne veruješ ali ovo što ti radiš prerasta u spamovanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Non-ProfitOrganization
VIP
VIP
Non-ProfitOrganization


Broj poruka : 210
Points : 600
Datum upisa : 20.08.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 10:07 pm

ssslana ::
A tebi Rise svaka cast za plez.Samo ko se zadnji smeje najsladje se smeje,ne zaboravi!Zelim ti dobar pazarni dan... farao

nije da branim Ris-a, ali meni ovo ima neki maliciozan prizvuk
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 10:18 pm

Komentar sa onog drugog foruma:
Citat :
rysz
Ako se dobro secam TIGR je 2008 isplatio dividendu za 2007 i akontaciju za 2008 i to su bile lepe parice, jer je tada za investiranje imao novac od prodaje tyresa.

Posto mu sada trebaju nova sredstva za nove investicije, sada prikupljaju sredstva i dobice ih jednim delom od Medjunarodne investicione banke, a ceka momenat kad bude zgodno da izvrsi dokapitalizaciju.

Ja to ovako tumacim, kad su imali para za investicije u toku onda su dobit podelili, sada kada imaju izgledne novi investicione programe i treba im para onda ne isplacuju pa ce ih podeliti u vidu akcija ili ce staviti u rezervu, ali ce novac u svakom slucaju ostati u firmi i biti korisno upotrebljen.

Bitno je da novac ne odlazi nemustim putevima vec se investira. Dosadasnji rad menadzmenta je po mom misljenju dobar, vec nekoliko godina non stop investiraju, imaju uspesan izvoz sto je danas najbolji nacin privredjivanja, pa na osnovu toga imam poverenja u menadzment i za sada drzim akcije i ako sam trenutno u minusu 16%. Moje uverenje je da je TIGR dobar na duze staze, tj treba sacekati da sve investicije od 2006 pa na ovamo prorade i daju svoj rezultat, a to su:

- kupljen prostor za novi Industrijski park
- kupljen prostor za bezcarinsku zonu
- kupljena licenca i osvojena proizvodnja savremene svetske gumene obuce
- skoro zavrsen novi program reciklaze gume koje kod nas ima u izobilju i do sada
se time niko nije ozbiljnije bavio.
- prosirena i osavremena servisna i prodajna mreza
- investirano u turizam koji je danas kod nas a i u svetu u ekspanziji.


Evo nabrojao sam svega cega sam se sada setio, a pratim TIGR od pocetka ucesca na berzi tj. od 2005, i moram da priznam da je to jedna od meni omiljenijih hartija, pa joj i oprostim neke nekvalitetne izlete ali verujem i njenu sigurnost. Mozda sam malo i pristrastan, pa ko ima rezervu prema ovome sto sam rekao ne zameram.

Sto se tice dividende za 2009 licno nemam nista protiv ako se ne podeli u novcu a isti bude investiran, jer sto ne dobijemo na mostu dobicemo na cupriji.

i mali dodatak:
[You must be registered and logged in to see this link.]
A za one koji rade i zive od firme po kojoj pljuju-sta reci,a ne zaplakati!


@
Ovi verovatno nisu informisani(posto nisu iz Pirota)i onako su ulozili pare na slepo:

1.Pirotska kompanija Tigar, realizovala je dugoročnu emisiju korporativnih obveznica u nominalnom iznosu od 167.500.000,00 dinara i sa rokom dospeća od 5 godina. Kupci I emisije dugoročnih obveznica Tigra su domaći profesionalni investitori - Komercijalna banka AD, kao i osiguravajuće kuće WIENER STADTISHE i Takovo osiguranje AD. U formi zatvorene emisije za poznate kupce izdato je 16.750 obveznica, pojedinačne nominalne vrednosti 10.000 dinara.

2.Kompanija Tigar a.d. realizovala je i drugu emisiju dugoročnih obveznica na domaćem tržištu kapitala, za poznate, profesionalne investitore. Kupci druge emisije dužničkih hartija Tigra su: KBC banka, DDOR osiguranje, Winer osiguranje, Winer Re osiguranje i Takovo osiguranje. Ukupan obim emisije iznosi 83 miliona dinara čime je prva srpska kompanija na A listingu kroz dve emisije obveznica prikupila 2,5 miliona evra.
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 10:56 pm

@Milica1
post2

svaka ti je ko njegoseva :)
Nazad na vrh Ići dole
StM
VIP
VIP
StM


Broj poruka : 120
Points : 355
Datum upisa : 19.05.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 9:18 am

1. Da li ste pomislili da obveznice nisu mozda stampane kao jedan (jednini) moguci nacin izmirenja dugovanja
2. Najkorisnije za firmu i zemlju je kritikovati ono sto je lose u tvojoj firmi ili zemlji ili svi treba da pevamo kako je TIGR fantasticna firma bez problema i Srbija bajkolika zemlja.
3. Milice, slobodno placi ali ja 20 godina gradim firmu koju upropascavaju (steta za tako lepo lice ako iole licis na glumicu sa slike, ili je to samo san).
4. TIGR ima sansu da veoma brzo postane Super Star sa projektom za reciklazu, sve ostalo je mala obucarska radnja i zamazivanje ociju + gubitasi do daske.
5. Tako veliki projekat mora da iznese potpuno drugi i grugaciji tim od upravnog odbora do zadnjeg direktora. Inzenjeri i majstori su medju najboljima u Srbiji.
6. Nijedna (NIJEDNA) investicija iz 2006 koja je pobrojana u gornjim postu nije dovedena do nivoa da daje profit. Prostori su jos uvek prazne ledine bez infrastrukture a pare su POTROSENE. Fabrika lepila kasni sa iseljenjem iz Tigar Tyres vec 2 godine zbog cega ce MIchelin najverovatnije da ih tuzi za ogromno obestestenje.
7. Frizirani izvestaj tipa: imamo plan za ogroman profit u narednom periodu mi lici na: ja planiram da spavam sa Nikol Kidman, da li neko hoce da ulozi 10000€ da ce se to desiti. Izvestaj o poslovanju treba da pregleda neko strucan iz oblasti ekonomije i ako to zeli podeli sa nama na ovom forumu.

Odjavljujem se sa ove teme u narednih 30 dana.
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 9:55 am

1.Sta je tu neobicno?Ovo je bolja varijanta od kreditnog zaduzivanja!.
2.Kritikovati treba,ali umereno!
3.Kada je vec gradis sto se ne organizujete i ne smenite nesposobne.Strasno sam ruzna sa mnogo kompleksa, koje lecim pisuci na ovom forumu!Retko placem za razliku od mnogih ''muskarcina'''!
6.Kasne i ovi nasi sa iseljenjem iz ambasade u Rimu pa ih slovenci jos uvek nisu tuzili!
7.Mozes li i za jednu firmu garantovati da su joj izvestaji 100% tacni?
Tebi zelim puno srece u zivotu i radu!
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 12:41 pm

Niko nece da proda proda pa totije Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 949669
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 4:49 pm

Promene: 09.11. - 15.11.2010. (T-3) ili 04.11. - 10.11.2010.

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 28promene091115112010
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:08 pm

Milica1 ::

2.Kritikovati treba,ali umereno!

udrimile
Cenim da bi se ova "teza" veoma dopala Kardelju!!
Ili kritikuješ (argumentovano) ili ne!
Izgleda da naše društvo (generalno) smatra da kritika "nije dobra"!!

Jedino gde bi ova "teza" mogla da važi je vaspitavanje dece...
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:25 pm

Kritika nigde vise ne prolazi(ni ova umerena) bila ona argumentovana ili ne,a posebno ne kod dece! @
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:30 pm

A samokritika?
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:32 pm

Milica1 ::
Kritika nigde vise ne prolazi(ni ova umerena) bila ona argumentovana ili ne,a posebno ne kod dece! @

Pa zato ja i kažem da bi se to dopalo Kardelju on je bio deo "avangarde" koja je smislila "konstruktivnu kritiku" i to se znači pokazalo kao dobro?


DAKLE, KRITIKU TREBA ZABRANITI!
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:45 pm

Spam treba zabraniti, za kritiku ćemo lako.
Nazad na vrh Ići dole
StM
VIP
VIP
StM


Broj poruka : 120
Points : 355
Datum upisa : 19.05.2008

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 11:46 am

Iako sam obecao da necu da diskutujem na ovoj temi 30 dana nebi bilo kolegijalno. Dakle: otkup, 5%, od sutra. Od kojih para, to samo sveti Bog zna i valjda jos neko. Sve sto sam rekao ranije i dalje stoji. Milice, i ja tebi zelim sve najbolje, kao sto vidis.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 1:31 pm

Jesam rekao za otkup znaci morao je da bude, potom dokap!. StM HVALA, zao mi je sto nisam ranije video tvoj post, nakrcao sam se dans ali sam mogo jos da sam ovo video Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 360772
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 3:55 pm

Pa oko otkupa je stvar vec davno resena. Tigar ce verovatno kupovati na nivoima od 700-720 dinara. Ova vest od danas bi trebalo da bude okidac za kupce da navale. Jako tesko ce se kupiti vece kolicine ispod 700.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 5:33 pm

Datum isplate dividende za 2009. godinu;
Na osnovu Odluke Skupštine akcionara o raspodeli dobiti za 2009.godinu, odredjeno je da
20.decembar 2010.godine bude dan za isplatu dividendi.
Skupštinskom odlukom je predviđeno da pravo na isplatu dividende imaju svi akcionari koji su na
dan održavanja Skupštine - 18.jun bili upisani u knjigu akcionara Centralnog registra hartija od
vrednosti. Neto dividenda po akciji iznosi 19,84 RSD
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 6:34 pm

Sta uraditi sa ovolikom svotom novca???
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 7:29 pm

Evo prilike da se vidi da li sam bio prijatelj foruma...
Svi su znali da sam izaso iz aikb i ulazio u tigr i ostale sam isto savetovao dobro namerno. Ko me je poslusao zaradice na tigru i kupiti jeftinije aikb zar nije lepa zarada??? u svetu je pocela po meni blaza korekcija i to sam pisao prosli petak, sjpt i tigr nece ici gore sjpt je vec blizu neke granice zadrzavanja cene a tigar ide gore, ostale hartije malo ce da padaju i bice dobra kupovina pocetkom decebra, a na ovom "krsu" icice cena do kraja dec bar do 750 a mozda i vise Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 977504 jos samo 100kom da nekako sutra ugrabim ....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeSre Nov 17, 2010 5:35 pm

Promene: 15.11. - 17.11.2010. (T-3) ili 10.11. - 12.11.2010.

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 29promene151117112010
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 9:57 am

Ovo danas je jace bilo od mene da pustim ovaj prvi trzisni Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 932286
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 10:08 am

Rast od 25% za mesec dana. Lepo, lepo, i za sve koji prate dogadjaje oko Tigra-očekivano.

Ris ::
Ovo danas je jace bilo od mene da pustim ovaj prvi trzisni Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 932286

Rise-tigre pravi, baš te krenulo u poslednje vreme. piju
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 10:18 am

Hvala bogu!!! Nemoj da me ureknes, hocu jos 60-tak ali niko neda Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 500904
Rekao sam da ide cena na 700-50 i ako se to nedesi ja vise necu pisaiti na ovom forumu, ali ode ovo na 800 Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 59245 a potom mozda bude i dolap!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Bombica
Still learning
Still learning
Bombica


Broj poruka : 64
Points : 273
Datum upisa : 14.04.2010

Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tigar,tigric... - TIGR   Tigar,tigric... - TIGR - Page 14 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 10:26 am

Pa sta ja sad da kupim? Kad si sve pocistio.

Jeli, kakve ti to imas informacije, ajde podeli sa nama.

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
 
Tigar,tigric... - TIGR
Nazad na vrh 
Strana 14 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći
 Similar topics
-
» Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: