BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)

Ići dole 
+89
Dax
HUACHUMA
Magi2
Nisimo23
AdmiralMarkets
Pekoilic
Karibor
Drag65
Teletrader
Mima
MarkoJTD
Aritmeticar
Malo_pomalo
Ilija
Sofke
Ivan2211
Akcija
Roman
prevarant
Bosanac
iki
Vito
Moschino
IC.Broker
nepet
Ris
Josh
Milica1
StM
Dexiv
vatreni
NEBOJSAe
Vladulns
Lilihip
Dolphin
Zane
Kupi akcije
Spejs
đubretarac
interista
KRUSKA
Sasa965
Mitar
MilanLaki
Bond
StefanMR
Aleks
BoS
Kurajber
Ars Vivendi
sexy jea
StefanoProdi
nikica37
Albatera
Dusan
Nebojsa
NIKOLAG
Mc.Intosh
gogloee
Posmatrač
Greta
jamil
pepsiman
goldy4
Grlja
BojanNS
AliAli
MVP
selena
Friz
Kobe Bryant
Slovenac1
tigrovic
HAL
Taliban
Poštar
Matthew Greenburgh
Pendula011
zg28
mshone
genijeurazvoju
Jegulja
ntvala
Milos86
Sare
komsinica
Sneki
geogsi
Atomski mrav
93 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 11:55

Nema spustaca od jutros. Mozda su na nekoj planini ili su se malo okliznuli. Neka tamo i ostanu i neka se ne vracaju
Nazad na vrh Ići dole
geogsi
VIP
VIP
geogsi


Broj poruka : 350
Points : 868
Datum upisa : 14.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 12:01

Izgleda ih omeo ovaj sneg :drrr:
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 12:24

Ili ih je neko :drrr: 22400!

Ne, evo ih opet ali ih neko cisti u cugu po 100 kom
Nazad na vrh Ići dole
geogsi
VIP
VIP
geogsi


Broj poruka : 350
Points : 868
Datum upisa : 14.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 13:02

Ma ne da se banda, ali jos malo pa hoce zatvor . Ipak, mislim da oporavak nece ici bas brzo. Treba prvo popraviti imidz akcije, a za to treba vremena. Znaci jedan duzzi stabilan rast preko 25k. Kad izadju zvanicni rezultati za 2007 i probijemo 30k, samo nebo je granica , min 2 BV
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 13:23

Klupko se polako odmotava. Krenula je kampanja na svim poljima, prvo na sajtu Agrobanke, pa pismo AKCIONARA, pa dobri rezultati. Malopre na Avali neki lik prica da je ove godine najinteresantnija akcija nase banke a uz sve probleme i druga najlikvidnija. A sinoc Bela kaze da je realna cena od 18-20k, kako je nije sramota?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 13:26

atomski mrav ::
Klupko se polako odmotava. Krenula je kampanja na svim poljima, prvo na sajtu Agrobanke, pa pismo AKCIONARA, pa dobri rezultati. Malopre na Avali neki lik prica da je ove godine najinteresantnija akcija nase banke a uz sve probleme i druga najlikvidnija. A sinoc Bela kaze da je realna cena od 18-20k, kako je nije sramota?

A niko ni da kaze DANKE MATT !! :clap:
Napadoste ga, samo tako, a čovek sve vreme bio u PRAVU !!!



.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 13:35

Polako, to cemo reci kad ode na minimum 40k. Sto se mene tice, nikad nisam posumnjao u njega. Covek jednostavno ZNA neke stvari koje mi ne znamo, a i ako pumpa neka samo tako nastavi, nemam nista protiv
Nazad na vrh Ići dole
komsinica
Partner
Partner



Broj poruka : 122
Points : -3
Datum upisa : 23.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 14:04

@Matt

Pismo je bez presedana jer, iz perspektive malog akcionara gledano, kasni bar 4 meseca. Prosli put su se pismu gospodina Vujacica smejali jer je, iako njegov Financial centar radi prospekte AGBN, pisao po novinama "sve i svasta" a sada je postao konsultant i naprasno obrnuo curak. Pamtim mnoge "mudrosti" koje sam cuo od ekipe oko Antonica pa i to da je, parafraziram, "Banka dobila nagradu za marketinski nastup i originalnost u promovisanju" ??!! Moj odgovor je bio da nema bolje nagrade za marketing nekog proizvoda nego sto je pozicioniranje istog na trzistu i to i cenovno i po imidzu i po trendu. Ako je suditi po svim ovim kategorijama marketing Banke je katastrofalan, bio tada i ostao. Oni sa svim ovim objavama i pismima, koja kasne, kasne, kasne, kasne i kasne, pokazuju dve stvari : ili rade po necijem nalogu i namerno stvaraju kriznu situaciju ili su toliko nesposobni - da ne kazem glupi - da je to uzas. Treci razlog ne vidim a od ova dva ne znam koji je razlog grdji. Ponavljam, siguran sam da sama Banka radi dobro jer je trziste zahvalno za bilo kakav vid finansijskog toka ali to ne garantuje akcionarima nikakvu garanciju da ce cena akcije pratiti to dobro poslovanje uz ovakav IO. Za ovu moju konstataciju imate primere na belexu do mile volje, rezultati ok ali cena stagnira jer su u vlasnickoj strukturi ili u upravljackoj strukturi "sumnjivi" tipovi. A Antonic je polako i sigurno postao sinonim za "sumnjivo" na berzi u gotovo svakom smislu - sto opravdano sto neopravdano u to ulaziti necu.

A zna se ona stara "dobar glas se na daleko cuje al' rdjav jos dalje".........................
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 16:27

danas zestok obim na AGBNPB (cela 1!!!) i opaaa -20% :titanic:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 21:08

Agrobanka se konsoliduje uprkos teretu zajma i za pet godina planira da poveća udeo na tržištu na 5,5 odsto
Špekulativna cena akcija radi preuzimanja


BEOGRAD - Agrobanka je u 2007. godini ostvarila dobit iz tekućeg poslovanja od 1,1 milijardu dinara, međutim godinu će završiti sa knjigovodstvenim gubitkom od 2,45 milijardi zbog regulisanja odnosa po osnovu zajma Međunarodne banke za obnovu i razvoj, izjavili su juče predstavnici Agrobanke. Član Izvršnog odbora Agrobanke Branislav Pešić objasnio je da će taj gubitak banka 1. januara pokriti iz emisione premije, koja iznosi 7,9 milijardi dinara, i rezervi od 550 miliona dinara, ističući da to nije bila u mogućnosti da učini ove godine zbog zakonskih ograničenja, iako je imala sredstva.

On je na konferenciji za novinare istakao da će bilansna suma Agrobanke na kraju godine dostići oko 35 milijardi dinara, čime će biti premašen plan od 33,8 milijardi, a banka će ući među prvih 14 po bilansnoj sumi.

Pešić je napomenuo i da su u protekloj godini ostvareni planovi koji se tiču plasmana i depozita, a kapital banke do kraja godine dostići će 14,4 milijardi dinara. Predsednik Izvršnog odbora Agrobanke Dušan Antonić istakao je da je u 2007. godini ostvarena potpuna finansijska konsolidacija te banke i pored prepreka, kao što su tromesečne privremene mere Narodne banke Srbije zbog regulisanja zajma. On je naglasio da Agrobanka ima štednju od oko 150 miliona evra i da je petogodišnjim planom razvoja predviđeno značajno uvećanje finansijskog potencijala banke, tako da bi sa sadašnjih oko dva odsto trebalo da poveća učešće u bankarskom sektoru Srbije na 5,5 odsto.

U 2007. godini od loših stvari izdvaja se pad cena akcija Agrobanke, što je rezultat „prenosa krize sa zapada“ na naše finansijsko tržište, političke krize u zemlji i špekulativnih transakcija na berzi, rekao je Antonić ocenivši da je prava vrednost akcija, gledano na osnovu rezultata banke 50.000 do 60.000 dinara. Predstavnici Vlade Srbije i Agrobanke potpisali su u julu ugovor o regulisanju odnosa po osnovu zajma IBRD i konverziji duga od 43,5 miliona evra u kapital Agrobanke, čime je država postala vlasnik oko 20 odsto banke, dok je predviđeno da oko 123 miliona evra duga država otpiše. Pre konverzije duga država je imala sedam odsto kapitala Agrobanke, a ta banka preuzela je obavezu da akcije od države otkupi po ceni od 40.600 dinara ukoliko ih država u roku od godinu dana ne proda po povoljnijoj ceni.

Budimir Vujačaić, savetnik ove banke, istakao je da uprkos dobrim finansijskim rezultatima cena akcija na berzi blizu knjigovodstvene vrednosti. - Pad cene posledica je uticaja zajma i pokušaja neprijateljskog preuzimanja. Narodna banka, berza i Komisija za hartije od vrednosti su morali da reaguju jer cena akcija na berzi nije posledica ponude i traženje - kazao je Vujačić.



5,5 % ?????? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (vrishtim) :najezeni: :bangbang: :wave1: :kanta: :eu: :hihihi: :tesi: :tesi:
Nazad na vrh Ići dole
ntvala
Just looking
Just looking



Broj poruka : 16
Points : 0
Datum upisa : 11.07.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/26/2007, 23:12

Sto bi doktor Arslanagic reko:
-Jedna lasta, a meni se cini proljece! Arsla je bog!
Daj boze da nastavi ovim tempom ali mislim da ce sad malo da talasa zbog svih navedenih stvari, novih fondova, FIS-a, revizije dobiti, peglanja poreza.Ko zna i ima mogucnosti mislim da ce moci da lepo trguje na po vrhu i dnu talasa od otprilike 7-10%
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: viele danke Matt   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 00:15

Matthew Greenburgh ::
Zamolio bih gospodu sa Fiasconomy-ja, a narochito gospodina Joshua Stenwick koji ima istoriju prepisivanja sa ovog foruma, da prenose chinjenice sa ovog foruma u CELOSTI.

Pismo je bez presedana shto se aktivizma tiche u Srbiji. ;) ;) ;)

Paragraf o sinhronizovanom delovanju je odlichan. ;) ;) ;)

:flower1:

Evo i ja odustajem od fiasconomia...Veliki pozdrav celoj ekipi....
:sampion:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: !   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 00:18

Joshua St. ::
Matthew Greenburgh ::
Zamolio bih gospodu sa Fiasconomy-ja, a narochito gospodina Joshua Stenwick koji ima istoriju prepisivanja sa ovog foruma, da prenose chinjenice sa ovog foruma u CELOSTI.

Pismo je bez presedana shto se aktivizma tiche u Srbiji. ;) ;) ;)

Paragraf o sinhronizovanom delovanju je odlichan. ;) ;) ;)

:flower1:

Evo i ja odustajem od fiasconomia...Veliki pozdrav celoj ekipi....
:sampion:


:clap: :clap:

Bravo!!! Tamo su psihopate (Vito i Arlehin) preuzele stvar ui svoje ruke... lol!
Zao mi je samo Srdjana (vlasnika foruma) da je znao ... na vreme bi ih sve banovao... :wall: :flower1:

DOBRO DOŠAO po tački III , stav 12 :drunken:


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 00:52

DOBRO DOŠAO po tački III , stav 12 :drunken:

Cheers Mate :drunken: :afro:
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 538
Points : 1137
Datum upisa : 18.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 02:20

Dok ne dodje na 2 x book = 40.000 cenu ne treba komentarisati. Doslo je vreme da je to svima postalo jasno.
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 03:34

Vazno je da se cena stabilizovala....a kad ce u pozitivno......polakooo
Nazad na vrh Ići dole
mshone
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 0
Datum upisa : 26.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 06:24

sto se mene tice, vec je u pozitivi
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 10:10

pazi sad ovo .... -7.44%

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) 1110
Nazad na vrh Ići dole
zg28
Just looking
Just looking



Broj poruka : 29
Points : -8
Datum upisa : 19.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 10:42

[quote="sare"]pazi sad ovo .... -7.44%

nista nema tu straha to ide gore da izgleda ljepše na 31.12., mislim da če sve to još dole cjelo tržište
Nazad na vrh Ići dole
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 18:06

Sto se mene tice ,ono pismo ne postoji dok se institucije koje su "primile"(pod znacima navoda jer zaista ne znam da li su ga primile) pismo ne oglase i kazu : istina je , nije istina. Inace, ko su ti "u potpisu AKCIONARI"?

Ako je istina ono sto je navedeno u pismu, hocemo da znamo ko su ti koji su odgovorni za "mutne radnje" . Mora da se zna ko predstavlja te "neprijatelje" ? Ako nije istina, onda menadzment moramo da upitamo zasto salje konsultante da sire besmislice ?

Kako god , neko po pitanju ovog pisma dalje mora da se oglasi, da ne bude posle kad se eventualno dogodi "neprijateljsko preuzimanje" da konsultanti pricaju :"Pa eto mi smo pricali ali nas niko ne cuje " a mi nikakav zvanican dokument nemamo da je neko sve vreme "neprijateljski" delovao.

Mora da postoji zvanican dokument ovih institucija ,tj. njihov odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/27/2007, 21:34

A da da.Sad je mnogo jasnije.Moram da priznam da nisam znao da je cika Rajko Majstorovic tako blizak sa Rusima. Verovatno je znaci on bio jedan od nosioca projekta sa svojom bracom sirom sveta; "Moskovska Banka - Uticaji dezinformacija na trostruku dokapitalizaciju - Agrobanka "
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 538
Points : 1137
Datum upisa : 18.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/28/2007, 09:01

Pendula011 ::
A da da.Sad je mnogo jasnije.Moram da priznam da nisam znao da je cika Rajko Majstorovic tako blizak sa Rusima. Verovatno je znaci on bio jedan od nosioca projekta sa svojom bracom sirom sveta; "Moskovska Banka - Uticaji dezinformacija na trostruku dokapitalizaciju - Agrobanka "

Za one koji zele vise da znaju:

- Gasovod "Južni potok" ce (najverovatnije) graditi firma Jugorosgas
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2007&mm=12&dd=13&nav_id=276133
- Vecinski vlasnik Jugorosgasa je cuveni ruski Gazprom
http://www.poslovni.hr/4475.aspx
- U zgradi Agrobanke u Sremskoj podstanar je ni manje ni vise, nego Jugorosgas
- cika Rajko Majstorovic je godinama zestoko povezan sa bracom Rujama


Dobili ste cinjenice, zakljucke pokusajte da izvucete sami.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/29/2007, 11:57

Pošto nema Matt-a (negde se sunča i kupa) evo,
da ja probam da popravim pred novogodišnje raspoloženje imaocima ove akcije santa
Dakle, Čika Antonić kaže:

"Neki su pokušali odrdjenim špekulacijama da obore cenu AGBN, što im je delimično i uspelo.
Naime, malim prometom akcija - od 500 do 700 kom. dnevno - obarali su cenu akcija u nekim fazama i po 1.000 dinara po akciji. Takvoj špekulaciji odgovarala je i politička klima u državi....

... Opredelili smo se za model finansijskog rasat, odnosno rasta finansijskog potencijala banke...
...povećali smo broj klijenata za 11.000, broj ekspozitura je u 2007. povežan sa 94 na 120, a broj platnih kartica smo povećali sa 5.500 na 60 hiljad komada..."

Izvor: plaćena reklama (intervju) u NIN-u ! santa

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
geogsi
VIP
VIP
geogsi


Broj poruka : 350
Points : 868
Datum upisa : 14.12.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/29/2007, 16:11

Novi redizajnirani sajt. Deluje lepse i modernije. Ima i dosta(starijih) dokumenata za download. Ne znam da li su ranije bili dostupni, ali za mene je sto vise to bolje
http://www.agrobanka.co.yu/
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/29/2007, 16:38

geogsi ::
Novi redizajnirani sajt. Deluje lepse i modernije. Ima i dosta(starijih) dokumenata za download. Ne znam da li su ranije bili dostupni, ali za mene je sto vise to bolje
http://www.agrobanka.co.yu/

Nije loshe. Izgleda da su se probudili.

:flower1:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
komsinica
Partner
Partner



Broj poruka : 122
Points : -3
Datum upisa : 23.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/29/2007, 17:09

@Sneki

Moram da reagujem na ovakva pisanija, sta cu. Nemoj samo da mi se posle javi neko sa porukom da se brisem jer ne pisem afirmativno po forum. Ja sam ovde zbog svoje zarade i razmene misljenja a ne da afirmisem forum, nadam se da je to, bar, razumljivo.

Po ko zna koji put ponavljam da ovi i ovakvi nastupi celnika banke kasne bar 6 meseci, trebalo je reagovati odmah kada je primeceno da se sa trgovanjem nesto "cudno" dogadja a o cemu sam cak i ja pisao pa mi je neverovatno da odgovarajuce sluzbe u banci to nisu primetile :naghty:

Potom, onima koji su obarali cenu na "malim" obimima to ne da je "delimicno i uspelo" vec su odradili posao fenomenalno jer su cenu gusili i davili meseeeeecima i srozali je 60%, odnosno sa 48K na oko 21K ovih dana a da pomenuti gospodin prstom nije mrdnuo nego prizivao cenu od 50K i trubio demagogiju a to u 21. veku izgleda ne pomaze, proso komunizam odavno. Ako uopste postoje ti "neki" koji su obarali cenu i da sve ovo nije posledica nekog loma i krsa u banci za koji se jos nije saznalo isto kao sto se i za nemimovnost placanja duga saznalo "na vreme".

Na kraju, drago mi je da se menadzer godine opredelio za model rasta samo bih voleo da je njegov model rasta, pored mnogo praznih brojki koje je izneo i koje apsolutno nista ne moraju da znace, podrazumevao i rast cene akcije a ne samo rast njegovog novacnika jer je IO isplatio astronomske plate, valjda su se pocastili jer im je prevara oko beskonacnih dokapitalizacija sjajno uspela.

Sramota - nadam se da ce im sledece oglasavanje u javnosti biti mnogo smislenije. Ono pismo akcionara i ovo sto je Dule izlupetao je potpuni promasaj.

Cekamo.......................................................
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/29/2007, 19:12

Matthew Greenburgh ::
geogsi ::
Novi redizajnirani sajt. Deluje lepse i modernije. Ima i dosta(starijih) dokumenata za download. Ne znam da li su ranije bili dostupni, ali za mene je sto vise to bolje
http://www.agrobanka.co.yu/

Nije loshe. Izgleda da su se probudili.

:flower1:

Ma super izgleda a uz to i ne radi! Posebno mi se svidja spisak akcionara. Trebao je neko da im kaze da je INEX u medjuvremenu prepolovio poziciju. Kad vec staviste gospodo spisak, mogli ste da se pobrinete i da se bar s vremena na vreme apdejtuje...

Komentari na pojacavanja:
ANTONIC DUSAN + 25
BUDIMIR VUJACIC +22
CIKA LALE + 660
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/30/2007, 15:13

atomski mrav ::
Matthew Greenburgh ::
geogsi ::
Novi redizajnirani sajt. Deluje lepse i modernije. Ima i dosta(starijih) dokumenata za download. Ne znam da li su ranije bili dostupni, ali za mene je sto vise to bolje
http://www.agrobanka.co.yu/

Nije loshe. Izgleda da su se probudili.

:flower1:

Ma super izgleda a uz to i ne radi! Posebno mi se svidja spisak akcionara. Trebao je neko da im kaze da je INEX u medjuvremenu prepolovio poziciju. Kad vec staviste gospodo spisak, mogli ste da se pobrinete i da se bar s vremena na vreme apdejtuje...

Komentari na pojacavanja:
ANTONIC DUSAN + 25
BUDIMIR VUJACIC +22
CIKA LALE + 660

Pa ako se oni pojacavaju,onda je ovo stvarno dno hartije,razmisljam i ja d dokupim,ali......
Nazad na vrh Ići dole
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime12/30/2007, 17:42

Ih pa davno su oni poceli dokupljivanje ali do 22k da se zna, cisto da ne ispadne mnogo glupo, posto i ovako vec izgleda glupo, bedno, providno...Mislim da kad bi postovanog Budu Vujacica upitali :"A jel znate da ste takvim tekstovima samo rusili akciju, nishta delali niste i niste joj nista pomogli u ozdravljenju" on bi vam reko:"Ja sam to pisao jer je to bio interes akcionara"

A kad bi ga pitali : "A kako to bas sada, kada je krenula kampanja Agrobanke na sve strane o postizanju velikih rezultata kroz vecinu medija a 6 meseci niko A da kaze iz banke, vi i Dusan Antonic kupujete akciju po 22k" , on bi vam reko " Eeee, to je vec nas interes"



da da... :pale:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Zanimljivo zanimljivo   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime1/3/2008, 11:01

Zanimljivo, zanimljivo...znači sada su im zanimljivije cene...

Јелашић је потврдио да је Московска банка упутила захтев за добијање лиценце за пословање у Србији и нагласио да ће одлука зависити од испуњавања прописаних услова.

Иностране банке, како је додао, које имају намеру да послују у Србији, радије би да купе неку домаћу банку, али „по нормалним ценама”. Он је оценио да су акције већине банака до сада биле прецењене, али се сада своде на реалну цену, што ће, како очекује, искористити инострани инвеститори.
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=52819
Nazad na vrh Ići dole
Poštar
Partner
Partner



Broj poruka : 29
Points : 21
Datum upisa : 10.10.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime1/3/2008, 11:08

Da ne bude ko sa NIS-om affraid :x
Nećemo se od njih ovajditi
Nazad na vrh Ići dole
Taliban
Our family
Our  family
Taliban


Broj poruka : 325
Points : 779
Datum upisa : 26.09.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime1/3/2008, 13:34

Joshua St. ::
Zanimljivo, zanimljivo...znači sada su im zanimljivije cene...

Јелашић је потврдио да је Московска банка упутила захтев за добијање лиценце за пословање у Србији и нагласио да ће одлука зависити од испуњавања прописаних услова.

Иностране банке, како је додао, које имају намеру да послују у Србији, радије би да купе неку домаћу банку, али „по нормалним ценама”. Он је оценио да су акције већине банака до сада биле прецењене, али се сада своде на реалну цену, што ће, како очекује, искористити инострани инвеститори.
http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=52819

Јелашићева изјава би била релативно тачна у алучају Агробанке да се у овим моментима тргује обимима као у првом кварталу 2007. године.Хајде да видимо ко ће да прода већински пакет акција по овим ценама, односно, ал и је преузимање могуће на овом нивоу. Евентуално да се РС одрекне својих 20% по овим ценама у замену за неки други дил, али то је тешко изводљиво поред обећане цене од 40.6к по акцији, бар колико ја сазнајем из одређених извора.

Цена јесте реална по "административним" показатељима, али не значи да је то фер цена по којој неко може да купи банку и плати будућа очекивања које носи ова банка.
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime1/3/2008, 23:05

Da li je se Lale pojacavao ovih dana ,nisam pratio hvala
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime1/3/2008, 23:16

genijeurazvoju ::
Da li je se Lale pojacavao ovih dana ,nisam pratio hvala

Mercury internacional A.D +154
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO) Icon_minitime1/4/2008, 11:08

Oooo. Spisak akcionara na sajtu se apdejtuje. Bravo majstori, sve pohvale. A evo i neko konacno kupi po 22.5k
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 29Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka - AGBN (III DEO)
» Agrobanka - AGBN (6. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: