BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePon 11 Apr 2011, 09:29

@pepsiman
Do sada je bila praksa da se niko iz države ne pojavljuje na skupštinama. Prošli put, juna 2010. , bili su , osim punomoćenika, Nadica Margold i Branko Pavlović.
Država se ne meša, jer smatra da Deurić ima većinu, tj. da ga podržavaju svi mali akcionari.
Biće usvojen predlog stavljanja pod hipoteku, šta je, tu je, odradili su i ovaj put maestralno. Krili su da će se uopšte održati Skupština, ljudi su saznali nedelju dana nakon odluke UO, kada su im stigla pisma.
Time su kupili nedelju dana vremena, kratak je rok za skupljanje punomoćja.
Da ne spominjem da koliko ja znam, nikome nije data kopija knjiga akcionara, a tražena je. Odložili su za danas, videćemo da li će je dati, čisto sumnjam. I dok se tako odugovlači, već će isteći rok za predaju punomoćja, tako da smo nagrabusili. heng
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePon 11 Apr 2011, 21:46

Za one koji su pročitali moj poslednji post: obrisao sam ga jer se ispostavilo da je previše rekla-kazala.
Nazad na vrh Ići dole
Petarnov
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 32
Datum upisa : 14.01.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Apr 2011, 10:05


SKUPSTINA . Sve je farsa da se zadovolji forma a ALI BABA SA 40 SAVETNIKA kao sto su do sada radili tako ce i nastaviti IMALI ILI NEMALI PUNOMOCJA.a akcionari , samoupravljaci, ostaju samo ovlascivaci i BLEJACI . BILO JE BICE KAKO ALI BABA OCE. ZIVI BILI PA VIDELI. govor
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Apr 2011, 10:20

Oni su omogućili UO da uzmu kredit i za firmu i za sebe, mnogi od njih su na taj način došli do stanova, a firma im plaćala rate (rečeno u krugu bliskom njima):

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=505604

Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Apr 2011, 10:45

Danas je utorak, i još uvek nisu dali knigu akcionara, možda se desi neko čudo, pa je danas daju. I lepo su dobili na vremenu, baš ih briga.

Akcionari, nije reč samo o Skupštini, nego o tome da se fabrika sistematski uništava kako bi je neko kupio za male pare. Bude li propao tender, a Nadica Margold tvrdi da su joj iz Agencije za privatizaciju rekli da niko nije otkupio dokumentaciju, i da će tender propasti, mora se sprečiti dalji sunovrat fabrike.

E sada,dobila sam informaciju od službenika Ministarstva Finansija da država razmatra mogućnost izmene uslova o strateškom partneru, jer se navodno javio kupac koji ne zadovoljava te uslove. Država će moći, ako dođe do toga, da da dodatni rok kao u slučaju Telekoma. Volela bih da je to istina,kao i svi mi, i nadam se da jeste, jer nam je to jedini spas.

Pitanje za admin-a :Jeste rekla-kazala, ali kako drugačije da kažem šta sam čula ? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2021
Points : 5442
Datum upisa : 07.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Apr 2011, 11:32

1. Idite na skupštinu
2. Tražite da se punomoća koja glase na Deurića ponište jer
to nije po zakonu! https://www.aikb.net/t965-zakon
(6) Direktor ili članovi upravnog odbora, članovi izvršnog odbora i kontrolni akcionari, ne mogu biti punomoćnici za akcionare zaposlene u društvu i povezana lica u smislu ovog zakona.
3. Tražite da se skupština odloži dok se to pitanje ne reši.
4. Tražite dopunu dnevnog reda (smena UO na primer).
5. Tražite da vas upoznaju sa detaljima socijalnog programa (otkazi, otpremnine...)


Ako država želi da promeni uslove prodaje:
1. Ne pristajte na nove uslove ako vam se čine lošijim od oni koji važe danas.
2. Nije dobro da firma bude prodata bilo kome pod bilo kojim uslovima.
3. Pazite šta potpisujete.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Apr 2011, 11:37

@Limited 011
post2
Hvala na korisnim savetima.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeUto 12 Apr 2011, 15:33

Limited011 ::

3. Tražite da se skupština odloži dok se to pitanje ne reši.

Uzmite u obzir i ovo:

Član 287 stav 4

(4) Punomoćje se daje po pravilu za jednu skupštinu, a važi i za ponovljenu skupštinu , koja je odložena zbog nedostatka kvoruma, vremena ili iz drugih razloga.

Ako je neki akcionar u medjuvremenu dao punomocje a zeli da ga opozove na osnovu clana 287 stav 10 zakon o privrednim drustvima moze to da uradi na sledeci nacin:

(10) Akcionar koji je dao punomoćje može ga opozvati u bilo koje vreme pre glasanja na sednici skupštine pisanim opozivom dostavljenim akcionarskom društvu i punomoćniku ili prećutno ličnim prisustvom i glasanjem na skupštini akcionara.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 09:08

Da li neko možda obrasce punomoćja iz 2007., 2008, i 2009. ? Trebalo bi i tu proveriti da li su ljudi koji ne ispunjavaju zakonske uslove bili predstavnici malih akcionara. Za 2010. znam da je isto Zdravko bio jedan od predstavnika, ne sećam se za prethodne godine.

A pro po mog prethodnog posta, moram da naglasim, da ništa nije sigurno u vezi sa potencijalnim kupcem. Zakazivanjem Skupštine da bi se firma stavila pod hipoteku dok je u toku tenderska prodaja, rukovodstvo firme ODBIJA sve potencijalne kupce. Takođe, svakodnevno u fabriku dolaze novi radnici,masovno se zapošljavaju deca/rođaci podobnih,samim tim, broj radnika je veći nego u trenutku objavljivanja tendera. Znači, kupac kupi firmu sa 550 zaposlenih, u maju uđe u svoju firmu i zatekne 600 radnika ? ! Sve to baš "privlači i ohrabruje" kupce da daju ponudu, prosto se nadmeću ko će za veće pare da nas kupi. TUCA
Još uvek nam nije data dokumentacija, juče je podnet i pismeni zahtev, imaju 5 dana rok da nam dostave tražene dokumente, u suprotnom, obraćamo se sudu. Ali jasno je da nećemo uspeti da skupljamo punomoć, jer nismo dobili kopiju knjige akcionara.
Jedini spas je u izlasku na berzu, jer firma svakim danom tone sve dublje. Čak sam sklona da poverujem, možda je to samo moja paranoja, da Deurić namerno upropaštava firmu, ne bi li je neko kupio za male pare, a da za uzvrat njemu i ekipi ostane šoljica. Volela bih da nisam u pravu, ali...
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 17:32

http://www.sec.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=163&Itemid=68

Правилник о облику и садржини заступничке изјаве

Члан 6.
Лица која се предлажу за пуномоћнике акционара у заступничкој изјави могу бити запослени у акционарском друштву, као и друга правна и физичка лица.
Пуномоћници акционара запослених у друштву не могу бити чланови управног одбора, чланови извршног одбора и контролни акционари.
Ограничење из става 2. овог члана се односи и на повезана лица у смислу закона којим се уређују привредна друштва.

Члан 8.
У заступничкој изјави акционари морају бити упознати са дневним редом скупштине акционара и упозорени да у пуномоћју треба:
1) да одреде степен овлашћења пуномоћника и прецизирају о којим одлукама предложеним за скупштину акционара пуномоћник може да гласа;
2) да дају упутство у погледу начина на који пуномоћник треба да гласа по појединим предлозима одлука.
Изузетно од става 1. овог члана, заступничком изјавом може се предвидети да пуномоћник може гласати и без упутства о начину гласања, ако је у тој изјави јасно наведен начин на који ће пуномоћник по појединим питањима гласати и дати образложење за такав начин гласања.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 19:32

@profesionallac
post2
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 08:00

Koleginice iz druge smene mi kažu da su sinoć videle Jasminu Aćin (Zdravkovu savetnicu ) , zajedno sa nekoliko šoljičara kako iznosi registratore iz Upravne zgrade, i kombijem odlaze u nepoznatom pravcu.
Molim sve koji su zaposleni u JGRM, i koji su radili juče drugu, i imaju neka saznanja da mi se jave putem pp, kako bi pokušali da otkrijemo o kojoj dokumentaciji je reč, i gde je iznešena.
AD je dužno da čuva dokumentaciju , starosti do 5 godina u svojim prostorijama.
Mislim da nešto opasno nije u redu, čim su počeli noću da dolaze po dokumentaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 10:30

Organizujte se, grupno uletite kod Jasmine i tražite da vam kažešta je izneto, ali ne kao rulja, već lapo kulturno, i jedna osoba da priča sa njom. Ostali treba samo da izgledaju spremni na gužvu, ništa više. To obično upali. :D
Iskreno, mislim da je vreme za proterivanje UO iz firme, da ne bi nastavili da uništavaju dokaze.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 15:23

@ronin
Ja mislim da je vreme za prodaju, pa će automatski svi nestati iz firme. A smenjivanje UO će biti malo teže, ali ako se bude moralo, zašto da ne. Samo legalno ! :)
Predpostavljam da si čuo da nas visoko obrazovani stručnjaci, napuštaju, prelaze u bolje firme, već dvoje ovog meseca. Šta misliš o tome ?
P.S. Još jednom apelujem na akcionare da ne potpisuju punomoć, počelo je skupljanje od kuće do kuće. Za vikend će raditi isti punom parom ne bi li skupili. Danas su sva vozila firme bila zauzeta, jer su u grupama po 3-oje išli i tražili punomoćja.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 16:10

Dali barem uspevaju da skupe,cujem da su nesto kiseli,slabo im ide.
Nazad na vrh Ići dole
Petarnov
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 32
Datum upisa : 14.01.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 17:55

JEDINA BRANA JE APEL SVIM AKCIONARMA NE DAVATI OVIM OVLASCENJA kafa
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 18:25

Pozivam sve akcionare da ni u kom slucaju NE DAJU punomoc,ako je nekom preceno da ce u protivnom ostati bez posla neka odmah zove policiju i prijavi mobing.Krenuli su po kucama da cimaju akcionare,moj savet je da ih ne pustate ni u kucu,kod mene jos nisu bili ali jedva cekam da dodju.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 20:31

Zlo i naopako !
Juna 2009. godine, je bilo prvobitno planirano 15 tačaka dnevnog reda, a na dan Skupštine je ubačena 16.-ta tačka dnevnog reda, koja je bila otuđivanje Cliacil-a !
Sada je planirana treća tačka dnevnog reda, novo zaduživanje od 10 miliona evra, preko mađarskog investicionog fonda - TO SE ZOVE DOKAPITALIZACIJA !
10 miliona evra bi bilo uloženo u šoljicu, naravo !
Prijavićemo ih policiji za zloupotrebu službenog položaja, i falsifikovanje, jer neće skupiti potrebnih 24 %. Država tek treba da mu da punomoć za njenih 42 %.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 20:51

Da bili su danas po punomocje i kod moje komsinice(od pre mesec dana penzionerke)nije im dala. Posto nije dobila otpremninu. Na celu je bio Milovan sa dve osobe. Da da krenuli su od stana do stana.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 21:00

@pepsiman
Licno sam razgovarao sa doticnom osobom pre par dana,i mogu vam reci da mi je vrlo drago da je odrzala rec.
Neka bude primer ostalima NE DAJTE IM NISTA ako moze ova gospodja da im kaze NE mozete i vi,nemojte se bojati lajavaca, oni samo znaju da laju al ne smeju da ujedu,jer su p...e
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 21:53

Nazad na vrh Ići dole
Sofronije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 9
Datum upisa : 11.03.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 14:09

MASTER ::
Zlo i naopako !
Juna 2009. godine, je bilo prvobitno planirano 15 tačaka dnevnog reda, a na dan Skupštine je ubačena 16.-ta tačka dnevnog reda, koja je bila otuđivanje Cliacil-a !

Da li je dozvoljeno dodavanje tačaka dnevnog reda?
Ako jeste na ovome bi mogli da padnu. ;)
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 16:38

Očigledno je da smo mi ( na žalost ) mnogo u pravu, jer je juče naložena kontrola svih računara u firmi kako bi se utvrdilo sa kojih IP adresa je pristupano ovom forumu. Znam da nas dosta kolega čita, a neki i komentarišu, ako to uspeju da otkriju, nadrljaćemo...
Molim kolege da od sada komentarišu isključivo sa kućnih računara, ne sa posla, i da ne otvaraju ovu stranicu sa računara JGRM. Saznaćemo ili objaviti šta ima novo, kada dođemo kući.
Pozdrav svima, i srećno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 16:47

Master,
to što neko sa firminog kompjutera posecuje ovaj forumu ne moože da bude kažnjivo i ne može da ima posledice po tu osobu.

Osim toga, iz firme NE MOŽE da se utvrdi da li je neko i pisao na ovom forumu, uvek može da se kaže da se samo čitao forum!!

IP adresa, to niko ne može da dobije, jer to je VRLO DOBRO čuvana tajna na ovom forumu! Ne znam kako bi neko neovlašćen mogao da dodje do njih!!
Za to ne brini! To je NEMOGUĆA MISIJA!!

Jedino što u firmi neko može da utvrdi je da li je neko sa nekog kompjutera POSETIO ovaj forum. Samo to - a to nije zabranjeno!
Nikako NE MOŽE da se odatle utvrdi DA LI JE taj neko pisao na Belex Clubu!
To ti garantujem!!

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 16:52

@Admin
Hvala ti na informaciji, ali mislim da će određeni ljudi imati problema, i ići na "ispiranje" mozga i samo zbog čitanja.
Lepo je znati da imate visok nivo zaštite, nadam se da će se sve ovo uskoro završiti, pa da ni nećemo morati da se dopisujemo povodom ove teme.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 16:55

Firma može da na kompjuterima "namesti" da sa posla ne može da se "ide" na neke sajtove, ali dok to nije pismeno naredjenje direktora, to nije kažnjivo...

Ako budu hteli, oni mogu na svakom kompu da nameste da ne možete više da posećujete ovaj sajt.
Mada ima i za to leka... o tom potom!
Ako to urade, ima ovde momaka koji će ti dati savet kako da se "zabrana" zaobidje... sesir

I još jednom: oni NIKAKO ne mogu da ustanove da li ste pisali na forumu, jedino što mogu da konstatuju da je sa nekog kompa neko posetio ovaj forum.
A to može da bude bilo ko, ko je ulazio u odredjenu kancelariju, na pr. dok ti nisi bila tu!

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 18:38

Sve zavisi sa kojih internet pretrazivaca pristupate forumu, sve moze da su ubrise u history...bitno je da izbrisete sve iz istorije posecivanja ovih stranica...tako nece imati dokaz da ste bili na tim stranicama...ukoliko nekome treba pomoc kako da ubrisu te stranice, tu sam da pomognem!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 18:56

Admin ::
Firma može da na kompjuterima "namesti" da sa posla ne može da se "ide" na neke sajtove, ali dok to nije pismeno naredjenje direktora, to nije kažnjivo...

Ako budu hteli, oni mogu na svakom kompu da nameste da ne možete više da posećujete ovaj sajt.
Mada ima i za to leka... o tom potom!
Ako to urade, ima ovde momaka koji će ti dati savet kako da se "zabrana" zaobidje... sesir

I još jednom: oni NIKAKO ne mogu da ustanove da li ste pisali na forumu, jedino što mogu da konstatuju da je sa nekog kompa neko posetio ovaj forum.
A to može da bude bilo ko, ko je ulazio u odredjenu kancelariju, na pr. dok ti nisi bila tu!

A mozemo i da resimo da se sve zabrane zaobidju!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 19:12

@Novosađanin007
Hvala na pomoći, nadam se da ćemo im uskoro videti leđa, tako da nam neće biti bitno.

U firmi je danas vladala panika, jer se boje otkud nama toliko informacija. Zaboravljaju da mi nismo samo radnici, nego i vlasnici JGRM, što bi oni rekli - kapitalisti. I dosta su sa našom fabrikom radili šta su hteli. Što bi rekao Velja I., nisu samo kraduckali, nego na veliko uzimali i šakom i kapom.
Da li neko ima informaciju kako im napreduje skupljanje punomoći, ali stvarno, ne ono što oni pričaju ? Danas su po fabrici pričali kako imaju skoro 20 %, i da im fali samo 4 ?!!!!
Pitam se kako, pošto znam da im ljudi ne potpisuju, a podrška penzionera je ovog puta izostala. Oni maksimalno mogu da skupe 15 %, ne više, računali smo, sabirajući ime po ime.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 19:50

Ako su uspeli, onda su neke uspeli da uplaše, a neke druge drže u šaci... Takođe imam podatak da su akcionari van Zrenjanina prilično slabo informisani o situaciji u fabrici, pa su možda i na osnovu toga uspeli da dođu do još nkih punomoći...
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 20:13

До мене још нису дошли zatvor.
С обзиром да нисмо из Зрењанина вероватно рачунају да им се не исплати (ако загусти можда дође маца на вратанца, уз нуђење светле будућности -roshtilj)! Ако дођу и почну govor само ћу се слатко od.
Мада можда почну да зову телефоном као што су радили претходних година. А можда су скапирали да ће се провести - udrimile, па нас не узнемиравају.
Све у свему од мене сигурно неће отићи Arrow и farao.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 20:14

Nema šanse da sakupe 24%,mada kako oni broje ne bi se začudio da sakupe i 110%.
Moram poručiti jednu stvar svim akcionarima koji su podlegli pritiscima:
,,Jogurta i hleba pa da letimo do neba,
ako to nam je dosta onda tako nam i treba
kad ćete već jednom da ukapirate stvari,
da dok vozi se ferari mi se vozimo na kari,
a dok drugi pare troše mi se osećamo loše,,
Fedja Dimović - Beogradski Sindikat
Još nije kasno da postupite ispravno podnesite zahtev za opoziv punomoća,ako vam je potreban obrazac poslaću vam ga ja.
Razumem ja da se bojite otkaza,imate kredite.... ali skontajte već jednom
AKO PRODJE OVA FARSA SA SKUPŠTINOM SAMO JE PITANJE VREMENA KADA ĆETE OSTATI BEZ POSLA.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 20:29

@ronin
Ne verujem. Većina mu nije dala punomoć, niti će.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 20:31

@AAA post2
Čekaj, vikend je tek počeo, naređenje je da celu subotu i nedelju idu i skupljaju ...
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 23 Icon_minitimePet 15 Apr 2011, 20:41

A plate ni od korova... rabbit kalas
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 23 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR
» Mlekoprodukt a.d. , Zrenjanin-MLKP
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: