BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 14:26

Da sam kupac posle uvida u vaše medjuljudske odnose ne bih
vam dala ni 5 EUR po akciji!!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
B80G
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 16:21

hehehe...
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 17:11

I jedno pitanje za rhcp:Kad već gradite fabriku od svojih para i svojih akcija,što onda radite u Jugoremediji i dalje primate platu od te iste dobre Jugoremedije?Dajte sebi otkaz pa sami sebi davajte platu,a na vaša mesta neka dođu neki novi ljudi koji će i svojim prisustvom i svojim radom da zarade svoju platu!

Zašto mi niste odgovorili na postavljeno pitanje?Nije ni nerazumno a ni teško.Bojite se da priznate da ipak stvari nisu onakve kakvim se prikazuju.Molim odgovor,sem ako vam nije teško da ga prevalite preko jezika i tastature!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 17:14

Sneki ::
Da sam kupac posle uvida u vaše medjuljudske odnose ne bih
vam dala ni 5 EUR po akciji!!

A Šta vi mislite ko je doprineo da uopšte dođe do loših međuljudskih odnosa?Novopečeni tajkuni,samoupravljači ili nešto treće-PARE?
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 17:22

AAA ::
Grupa koju "predvodi" Master i njoj slicni, kazu ovim drugima (raznorazni pseudonimi) da su neposteni (da ne kazem neku tezu rec), a i oni nisu ni malo bolji nego ovi drugi, koje nazivaju nepostenima (moja zapazanja). Sve u svemu, mrze se kao da su jedni drugima klali decu (daleko bilo).
Mislim da treba sve vas koji radite u Jugoremediji i na ovom forumu pljujete jedni na druge (a kolege ste) otpustiti (razlog poremeceni medjuljudski odnosi i stvaranje grupa jednih protiv drugih iz sebicnih interesa). Ima puno mladog sveta kome je potreban posao. Sudeci po ovome sto ovde pricate vi i onako u Jugoremediji ne radite nista, osim sto tracarite (jedni protiv drugih). U svakom postu je sve vise bljuvotina. Kao da ce nekome biti bolje od svih vasih prica. Koliko je ko pokrao ili kako je sadasnje rukovodstvo zlatno.
Vi koji ste uvereni da kradje nije bilo (da je rukovodstvo zlatno), pomislite koje je to rukovodstvo posteno (da nesto ne radi ispod zita)?
A vi koji tvrdite da je kradje bilo, i sami pisete da ste otkupljivali od kolega akcije po bagatelnoj ceni! I to je prevara (vasih kolega). Jos da se zapitam dakle vam pare da otkupljujete akcije (plate vam debelo kasne a i imate male koeficijente na njih)? :non:

Mladi svet je radio na određeno,ali nisu bili ničiji pa nisu zadovoljavali uslove predviđene za poslodavca koji je došao i sve ih otpustio(jer su bili na određeno-Remevita).Bljuvotine pišu oni koji imaju razloga za to,a vi ako vam se nesviđaju ,zašto se uopšte pojavljujete na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 17:26

Kad oni tu Luxol farmaciju planiraju da zavrse?
Odakle im pare za nastavak radova?
Ko ce im dati licence za proizvodnju?
Verovatno su ispitali trziste i imaju obezbedjen plasman?
Da li ce te se svi ostali pridruziti sledecoj mobi i pasuljijadi?
Nazad na vrh Ići dole
rhcp
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 13
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 18:10

Ronin po stoti put:

Da si procitao moj post od subote u 18h i 41min.znao bi da niko pa ni ja nisam dobio platu.Ako mislis da sto puta ponovljena laz moze da postane istina - varas se.
Sljakeru pre bi se reklo da se ti pravis mutav jer inspekcija je vec pretresala pravnu sluzbu pa nista nije pronasla.Osim toga sam u svakodnevnom kontaktu sa vecinom ljudi iz tz soljice i znam da nikom od njih nije menjan koeficient plate.Ako ti znas nekog takvog imenuj ga pa da proverimo.To je svojevremeno neko tebi slican pustio patku a ti se upecao na tu pricu.

Milojka : Luxol farmacija je osnovana polovinom novembra 2009 godine( ovo mozes proveriti na sajtu APR ).Ako ti mislis da smo mi tako pametni da u zemlji Srbiji mozemo planiramo bilo sta 2,3,4 godine unapred, onda mora da si na necemu dobrom kao i onaj tvoj smajli.

Bans: Prvo - DOO je zatvoreno drustvo.Po zakonu ono ne sme da broji vise od 50 clanova ( manje moze) a na kraju zasto bi mi morali jos nekog da primimo u drusvo .Zasto ti Bans ne organizujes neko DOO pa gradite i radite brate sta hocete ja te sigurno necu zbog toga pljuvati.Druga stvar ne razumem zasto bih ja, sam, trebalo iz nekih moralnih razloga da dam otkaz, jer ja nisam zaposlen u Luxol farmaciji i ne dobijam tamo platu niti je iko dobija.Kada bi ti osnovao neku svoju firmu ja te ne bih terao iz Jugoremedije jer imas puno pravo na to.

P.S.

Gledajte vesti na B 92 u 18;30 pa ce te videti zasto je cela farmaceutska industrija pa i Jugoremedija u krizi , i videcete da sam bio u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 18:36

rhcp

A što ti lepo ne pozoveš sve te tvoje drugare iz firma na "pasuljijadu" da se lepo ispričate, družite i pomirite?
Možda i Master upozna nekog frajera... love3
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 19:46

@Ronin post2
Prosto nestvarno, da je jedan farmaceutsti gigant dosao do ruba propasti. Tako ti je to kada bravar nece da bude ono sto jeste, nego glumi menadzera!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 19:57

@rhco
Pa hajde! Hajde da nas 50-toro uzmemo od Jugoremedije BESPLATNO pravo da npr. proizvodimo Niripan, to je tecna forma, ampulno uskoro necemo smeti da imamo . A usput da nam se povecaju koeficijenti, potpisemo ugovore o delu, i izmuzemo Jugoremediju, pa od njenih para otkupimo akcije koje cemo da unesemo kao osnivacki kapital nove fantomske firme, koja ce sluziti prvenstveno za kradju vlasnistva ostalih akcionara, fabrike Jugoremedije, a za punjenje nasih dzepova !
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 19:57

rhcp ::
Ronin po stoti put:

Sljakeru pre bi se reklo da se ti pravis mutav jer inspekcija je vec pretresala pravnu sluzbu pa nista nije pronasla.Osim toga sam u svakodnevnom kontaktu sa vecinom ljudi iz tz soljice i znam da nikom od njih nije menjan koeficient plate.Ako ti znas nekog takvog imenuj ga pa da proverimo.


Bibin Zoran kome ste dali koeficijent 4,0 koji ni u ludilu nemoze da ima bravar sa trogodisnjom skolom. Ajde sad idi proveri pa cu da ti nabrajam dalje,jednog po jednog....A to sto je inspekcija "pretresala" pravnu sluzbu,nema veze sa koeficijentima,nego sa privrednim kriminalom. Ta istraga je privremeno stopirana,sto ne znaci da se nece nastaviti,npr. jednog dana nakon prodaje fabrike.



rhcp ::
Gledajte vesti na B 92 u 18;30 pa ce te videti zasto je cela farmaceutska industrija pa i Jugoremedija u krizi , i videcete da sam bio u pravu.


Razmisljaj malo svojom glavom,ne veruj u sve sto ti se servira ! Kriza je najbolji izgovor za lopovluk ! A za ovu "krizu" su po tim vestima krive veledrogerije koje nista nikom ne placaju ?! Ko im je to omogucio ? I to se odnosi samo na domace trziste koje je za jugoremediju mizerno(ne znam da li trenutno jugoremedija pokriva dva tri posto tog nazovi trzista). Sta je sa izvozom? Od izvoza je jugoremedija opstajala sve ove godine ! Nesposobni menadzment je izgubio sva trzista i dobar deo licenci, i zato smo sad u buli ! Pitajte ljude u luxolu kako su zadovoljni nasim menadzmentom ? Nacisto su ih upropastili od kad su posedali u fotelje .
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 20:01

Uzmite daljinski u ruke i gledajte vesti u 22.00 na TV Santos,bice reportaza o Jugoremediji.Kako kaze Nadica Margold,formiran je paket od 93% akcionara i nastavljaju se pregovori sa ceskom kompanijom Zentiva.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 20:13

@profesionalac
Tacno je to za paket, ja sam cula 92 % . A Nadica laze cim zine. Secate se da je avgusta 2008. govorila da ce USKORO prodaja Jugoremedije, koji su svim silama sprecavalli, a i sada bi da mogu.
Ko zna sta ona podrazumeva pod uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 20:32

profesionallac ::
Uzmite daljinski u ruke i gledajte vesti u 22.00 na TV Santos,bice reportaza o Jugoremediji.Kako kaze Nadica Margold,formiran je paket od 93% akcionara i nastavljaju se pregovori sa ceskom kompanijom Zentiva.

Hm ko to vodi pregovore? Kad tender jos nije otvoren?

Ili ja gresim, pa je to dozvoljeno pre otvaranja a i posle. udrimile
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 21:02

pepsiman ::
profesionallac ::
Uzmite daljinski u ruke i gledajte vesti u 22.00 na TV Santos,bice reportaza o Jugoremediji.Kako kaze Nadica Margold,formiran je paket od 93% akcionara i nastavljaju se pregovori sa ceskom kompanijom Zentiva.

Hm ko to vodi pregovore? Kad tender jos nije otvoren?

Ili ja gresim, pa je to dozvoljeno pre otvaranja a i posle. udrimile

Nisu u pitanju pregovori o tenderu koliko sam ja cuo.Verovatno je mislila na onaj famozni ugovor o saradnji i proizvodnji kao i distribuciji 15 Zentivinih preparata na srpskom trzistu preko Jugoremedije.To je onaj ugovor koji je trebao da se potpise u francuskoj ambasadi.Pitajte ove iz Jugoremedije,oni najbolje znaju sta se ovde krcka,ja sam neutralan u svemu ovome :) .
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 21:02

rhcp ::

Bans: Prvo - DOO je zatvoreno drustvo.Po zakonu ono ne sme da broji vise od 50 clanova ( manje moze) a na kraju zasto bi mi morali jos nekog da primimo u drusvo .Zasto ti Bans ne organizujes neko DOO pa gradite i radite brate sta hocete ja te sigurno necu zbog toga pljuvati.Druga stvar ne razumem zasto bih ja, sam, trebalo iz nekih moralnih razloga da dam otkaz, jer ja nisam zaposlen u Luxol farmaciji i ne dobijam tamo platu niti je iko dobija.Kada bi ti osnovao neku svoju firmu ja te ne bih terao iz Jugoremedije jer imas puno pravo na to.


Koliko je već DOO društava otvoreno pa zatvoreno.Bila je Remevita,Remevita nova,i koliko znam nisu baš prošle dobro.Želim vam da stvarno uspete,iskreno.Da radite šta hoćete to je istina,imate nekog ko vas štiti.A prava istina je baš ono što ste naveli u svom odgovoru,iz moralnih obaveza morao da dam otkaz,to je ustvari ono što ostale nešoljaše najviše boli,tolika gramzivost ,pohlepa na uštrb drugih koji su isto toliko pomogli da vi uspete i dođete tu gde jeste.Ne vidim da vi tu spominjete ovih ostalih 150 ljudi koji su sada izvisili i nisu zajedno sa vama osnovali svoju organizaciju a isto su spavali po pločnicima,podržavali vas i bili uz vas.Mislim da je jako neukusno pričati o ovakvim izborima i pravima na izbor jer ste vas nekolicina izabrali ono što je dobro za vas nekolicinu a za ostale vas baš briga.Toliko o borbi za Jugoremediju i o "ravnopravnosti "u smislu u kojegod da hoćete da protumačite.Mislim da nisu u ovom slučaju svi ravnopravni,a ni u bilo kojem drugom!
Zato i jesmo tu gde smo,zato jer su sve moralne vrednosti negde zaboravljene,ali bitno je da je VAMA dobro,a ostali pa neka i oni osnuju svoj DOO i ja ih neću pljuvati.Samo neka je meni pun stomak i deca sita,a za ostalu buraniju ko ih šiša,kad su ovce i što imaju moralne obaveze prema društvu, sebi i drugima.Samo napred velike su to žrtve,a neće ispaštati onaj ko je to započeo već će to osetiti njegovi najmiliji.

Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 21:08

MASTER ::
@rhco
Pa hajde! Hajde da nas 50-toro uzmemo od Jugoremedije BESPLATNO pravo da npr. proizvodimo Niripan, to je tecna forma, ampulno uskoro necemo smeti da imamo . A usput da nam se povecaju koeficijenti, potpisemo ugovore o delu, i izmuzemo Jugoremediju, pa od njenih para otkupimo akcije koje cemo da unesemo kao osnivacki kapital nove fantomske firme, koja ce sluziti prvenstveno za kradju vlasnistva ostalih akcionara, fabrike Jugoremedije, a za punjenje nasih dzepova !

post2
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 21:18

rhcp ::


Bans: Prvo - DOO je zatvoreno drustvo.Po zakonu ono ne sme da broji vise od 50 clanova ( manje moze) a na kraju zasto bi mi morali jos nekog da primimo u drusvo .Zasto ti Bans ne organizujes neko DOO pa gradite i radite brate sta hocete ja te sigurno necu zbog toga pljuvati.Druga stvar ne razumem zasto bih ja, sam, trebalo iz nekih moralnih razloga da dam otkaz, jer ja nisam zaposlen u Luxol farmaciji i ne dobijam tamo platu niti je iko dobija.Kada bi ti osnovao neku svoju firmu ja te ne bih terao iz Jugoremedije jer imas puno pravo na to.

Mislim da u zatvoreno D00 moze do 100 clanova, preko ne.

Znaci ima prostora da primite jos toliko.

Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 22:44

Ovako,formiran je paket od skoro 93% akcionara.U narednom periodu ocekuje se objavljivanje tendera za Jugoremediju a pre objavljivanja trebao bi da se odrzi jedan zajednicki sastanak izmedju predstavnika akcionara,predstavnika Jugoremedije,clanova uprave i agencije za privatizaciju u smislu tacnog utvrdjivanja kriterijuma za predstojeci tender.Od agencije za privatizaciju zavisi kada ce biti raspisan tender za prodaju fabrike lekova Jugoremedija.Kada je u pitanju poslovna saradnja Jugoremedije sa ceskim proizvodjacem lekova Zentiva ciji je vlasnik kompanija Aventis prica od Nadice Margold je sledeca:"To je najnormalnija poslovna saradnja,usluzna proizvodnja.To je ugovor, iz redovnog poslovanja znaci,nista spektakularno,ono,jedino sto sto jeste,a to je pozitivno za Jugoremediju, da, ce, preko nje uci jedna ceska firma ovde na trzistu".
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 22:48

MASTER ::
@profesionalac
Tacno je to za paket, ja sam cula 92 % . A Nadica laze cim zine. Secate se da je avgusta 2008. govorila da ce USKORO prodaja Jugoremedije, koji su svim silama sprecavalli, a i sada bi da mogu.
Ko zna sta ona podrazumeva pod uskoro.

Secamo se avgusta 2008,a bogami i decembra 2009 kada se isto pricalo o prodaji od koje naravno nista nije bilo .
E sada,sledeci korak "milog" nam rukovodstva,je taj, da se na sastanku sa drzavom, i predstavnikom akcionara, postave uslovi prodaje koji ni jedan normalan covek ne bi prihvatio(socijalni program koji stiti radnike vise od belih medveda, uz obrazlozenje kako to rade za nase dobro,npr. da poslodavac ne sme da te otpusti ako ti ne obezbedi stan u beogradu, 99 plata i vikendicu na moru,karikiram, ali nece biti bas daleko od ovog, i sl.) ! Tako ce uspesno odloziti prvi krug prodaje,a o drugom onda ne vredi ni raspravljati !
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2164
Points : 6022
Datum upisa : 25.07.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/13/2010, 23:48

Maca ::
Velefarm (najviše) i druge veledrogerije duguje Galenici i Hemofarmu oko 500 miliona evra!
A Velefarmu duguju apoteke, a apotekama država (oko 128 miliona evra).

Preti slom farmaceutskog tržišta!

Na naplatu lekova čeka se i po godinu dana.

Velefarm pred stečajem!??

Galenika razmišlja o preuzimanju Velefaram?

titanik
Nazad na vrh Ići dole
begej
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 20
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 00:22

Pa samo naivni su mogli poverovati u celu pricu "baravara "a bogami i ovih "bravarcica" oko njega . Svima njima su bila puna usta kad dosao Nini "spasilac "' jer je on navodno trebao da ih spasi od prethodnog "lopovskog"rukovodstva .
A jos 2001 kad je G . Kamenkovic bio generalni jula meseca je za koeficijent 1,3 plata bila 21 000 din . Nesto manje su tada dobile samo spremacice jer su imale koeficijent 1,2 .
Pre ili kasnije ce sve otkriti i ko je za koga radio i koje kome namestao celu ovu situaciju . A ovih 50-ak sto sami grade novu fabriku pre samo par godina nije imao "pas zasta da ujede "a sad ce da prave moderan pogon .
Svakog od njih poznajem licno , radio sam sa vecinom njih i hvala dragom Bogu vise ne radim .
A kad se bude otkrila imovinska karta "bravara "i "bravarcica" pojavice se je jedna cudna stvar . Sve je steceno posle " oslobadjanja " Jugoremedije , izmedju ostalog 3 stana u "Maloj americ " i ceo ndgradjen sprat pa stan u Novom Sadu ......
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 01:49

@Sljaker
suludi socijalni program će pokušati da nametnu zbog onih 400 što su na platnom spisku a nisu ni prišli fabrici.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 08:47

@sljaker
Ne mogu oni nista da namecu, verujte mi. Drzava je sakupila vecinski paket i ona diktira uslove. Bravar i bravarcici mogu samo da pokusaju da nesto neosnovano nametnu, ali to je sve. Svi smo pridruzili akcije drzavi na osnovu samo 1 parametra - cene od 15 evra, tako da sada ne mozemo da kazemo da hocemo i stan u Bg-u, i dozivotnu platu bez ulaska u fabriku, i zaposljavanje i praunucica, i sl.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 17:49

Gorke pilule akcionarske

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:311291-Gorke-pilule-akcionarske
Nazad na vrh Ići dole
begej
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 20
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 18:35

Pored svega navedenog o izgradnji nove fabrike na osnovu "radnih akcija " i podmetanja ledja malih akcionara to je jos jedna od prevara "bravara & Co"' po nasim gradjevinskim zakonima nije moguce graditi objekat preko 4000 m2 bez Licenciranog izvodjaca radova . Slicno je bilo i sa farsom GMP sertifikacije koju Jugoremedija nije dobila a nece je ni dobiti . Luxol farmacija je rezervni polozaj "bravara &Co" jer po svoj prilici nece biti postignuta cena od 15 e po akciji , gotovo je sigurno da ce prvi tender propasti . Pa kad Jugoremedija ode pod led , njima ostaje Luxol farmacija
Jugoremedija je prezaduzena , malo malo pa blokirana , ali je ipak krava muzara za "bravara &Co " . Ovo sto radi danas uprava Jugoremedije je istovetno onom sto je radila Ninijeva uprava .
A ovih 50 malih akcionara sto su navodno sami sakupili pare za plac spominje se neka cifra od 83 000 E + 300 000 e te pare nisu ,ogli da skupe , taman da su sve sto su imali prodali , plus da su svi podigli maximalne kredite i jos da je svako od njih prodao po bubreg . To su price za malu decu ,
Iskren da budem cela ova prica sa Jugoremedijom me podseca na zurku sa
titanik titanik


Poslednji izmenio begej dana 12/14/2010, 18:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 18:42

@begej
Ne, ovo je jos gore. Nini je bio mala maca za njih.
Nazad na vrh Ići dole
begej
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 20
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 18:47

Nazalost znam da je jos gore
Nini je imao onaj smesan pokusaj da 400 kg sirovine realne vrednosti od 40 000 E , knjigovodstveno predstavi da vredi 400 000 E .
A "Bravar &Co" vidim to radi na veliko .
Samo slep nece da vidi sta se tu desava , i kako su losi majsotri bravari iz Jugoremedije poceli da sticu imovinu i da voze besna kola , a pre samo par godina su bili podstanari sa raspadnutim jugicima .
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 19:41

Vrhunac propasti nase fabrike pod vodjstvom bravara je taj sto nam poslednja cetiri meseca nije uplaceno zdravstveno osiguranje kao i staz !
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 19:56

sljaker ::
Vrhunac propasti nase fabrike pod vodjstvom bravara je taj sto nam poslednja cetiri meseca nije uplaceno zdravstveno osiguranje kao i staz !

Jeste li to svojim očima videli?Ako je tako onda mi ovo liči na već viđeno!Pre nego što su mali akcionari spasili Jugoremediju od stečaja,Jugoremedija prezadužena,neplaćena struja,tehnološka para,zarade ,(bilo pre nešto više od tri godine).Isti scenario,drugi izvršioci!
Nazad na vrh Ići dole
begej
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 20
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 20:21

Jako je diskutabilno da su mali akcionari i strajkaci spasili Jugoremediju .
Ima tu nesto sto iza brda valja , tesko da bi sami strajkaci uspeli ista da urade da nije bilo neke podrske "odozgo" pa je neko resio da posle par godina "utvrdi " na sudu da nije bilo validne bankarske garancije od strane Jaka 80 .
Veravatno da je delom kredita i novcem od prodaje Medele isplacen deo duga tom nekom "zastitniku " .
E sad se desava scenario "vec vidjeno "
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 20:31

Epa ni Deuric i co nisu naivni, znali su pod ciju partijsku zastavu treba da stanu. slik
Nazad na vrh Ići dole
begej
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 20
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/14/2010, 20:58

Slazem da su znali pod ciju zastavu treba da stanu , samo su pod tom zastavom trebali da stanu sa onim sto su imali pre nego sto su "oslobodili " Jugoremediju .
Doduse bila bi to tuzna slika imovinskih karti , ziveli su pod kirijom vozili raspadnute "jugice " i "keceve " a od zvanja su imali neke zanate na papiru a od majstorstva ni "M " . Nazalost znam ih radili smo zajedno . A kao sto biva posle revolucije dodje naplata borackih zasluga .
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/15/2010, 01:07

profesionallac ::
Gorke pilule akcionarske

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:311291-Gorke-pilule-akcionarske


@profesionalac,sta sad kazes? Jel si jos uvek siguran da ce se prodati fabrika u prvom krugu, kao sto si napisao na 15-toj stranici ove teme ?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 13 Icon_minitime12/15/2010, 09:50

@sljaker
Fabrika je nekom progresivnom metodom, procenjena na 70 miliona e. Tom metodom je procenjeno da uz adekvatan menadzment, i dobit koju bi fabrika ostvarivala u buducnosti, fabrika vredi 70 miliona. A to znaju i potencijalni kupci. Pitanje je samo da li ce platiti u prvom krugu vise, a ja verujem da hoce, ili ce sacekati da padnu na 10 evra. Posto ima vise zainteresovanih, verujem da cemo se prodati po 15 e.
Nije kradja jedini problem Jugoremedije. Problem je sto nema adekvatnog menadzmenta, jer , direktor je bravar, clan NO je Jasmina sa osnovnom skolom, a predsednik UO je Nadica sa trogodisnjom hemijskom skolom. Ne znaju kako da upravljaju! A o Ankici, da ne govorim. Zdravko je izgleda progledao, i shvatio, da je ona pored kradje za njega i soljicu, malo vise i za sebe izvlacila iz Jugoremedije, pa je sada kontrolise.
TUCA
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 13 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)
» LUXOL AD ZRENJANIN - LUXL
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: