BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin

Ići dole 
+80
contrast
poli
sale2011
Bond
Nelica
visibaba
nikokaoJA
Novosadjanin007
Dmitar
vajabaja
Dadax71
Dejansss
Zeljko
Trojan
Admin
Dnenad85
Sofronije
Rogy
Bane.bg
nomak
Popaj
Joksim
Šerif
Florida
Dona
Sreta
Jovan04
Zex983
truba
MilaNost
milasin
Sahbaz
Igi-bg
baltijon
begej
B80G
Dalaj Lama
AAA
Bans
sljaker
rhcp
TITO
Ronin
HUACHUMA
Milojka
Boranija
Magdalena
Kupi akcije
BBrroo
Limited011
Bombica
MASTER
Hese
dragans
Ars Vivendi
Aleks
FatCat
Greta
Teletrader
Lilihip
Kmez
Momir
profesionallac
Čovek od reči
Smile
Goce
Petarnov
kaktusic
Mitar
Friz
Gargamel011
Kobe Bryant
Maca
akcionar
Dusan
pepsiman
Skynet
Sneki
Milos86
BojanNS
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/5/2011, 10:39

@O Bože, saznadoh. Penpharma je 100 % vlasništvo Luxol farmacije ,šoljičari su od plate, koje malo malo, pa nema, skupili nekako 150000 evra, i kupili još 30000 akcija. Siroti mali bogataši, zaplakaću nad njihovom sudbinom.
Stvaranje nove firme je bilo neophodno, kako bi ta nova firma, a ne Luxol farmacija, potpisala ugovor sa Jugoremedijom o proizvodnji Cliacila, tako što Jugoremedija daje mašine , itd.
Svakako od te priče neće biti ništa, ali njima će ostati 30000 akcija + 32486, sve kupljeno naknadno od poštenog rada, pa x 15 evra, pa podeljeno na njih 46, bogami lepo.
E sada, druga je stvar kako oni misle da nakon prodaje opstanu i ostanu u ovom gradu od ostalih akcionara, i radnika od kojih su uzimali pare, to je već druga priča.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/6/2011, 12:00

MASTER ::
@O Bože, saznadoh. Penpharma je 100 % vlasništvo Luxol farmacije ,šoljičari su od plate, koje malo malo, pa nema, skupili nekako 150000 evra, i kupili još 30000 akcija. Siroti mali bogataši, zaplakaću nad njihovom sudbinom.
Stvaranje nove firme je bilo neophodno, kako bi ta nova firma, a ne Luxol farmacija, potpisala ugovor sa Jugoremedijom o proizvodnji Cliacila, tako što Jugoremedija daje mašine , itd.
Svakako od te priče neće biti ništa, ali njima će ostati 30000 akcija + 32486, sve kupljeno naknadno od poštenog rada, pa x 15 evra, pa podeljeno na njih 46, bogami lepo.
E sada, druga je stvar kako oni misle da nakon prodaje opstanu i ostanu u ovom gradu od ostalih akcionara, i radnika od kojih su uzimali pare, to je već druga priča.

Mozete malo vise da nam kazete o tom ugovoru,ko je inicirao da se taj ugovor potpise i ko je koga delegirao da tako nesto uradi?Kakvu obavezu ta firma ima prema Jugoremediji kao i to kakvu korist Jugoremedija od te firme moze da ocekuje?Na osnovu ceka ste zakljucili da od te price nece biti nista?Zaboravljate da zivite u kapitalizmu MASTER gde nazalost, onaj ko upravlja vasim novcem upravlja i vasim zivotom.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/6/2011, 13:08

@profesionlac
Kao što znate, naš menadžment nije baš najbistriji, i sve radi po sistemu, kako ćemo-lako ćemo. Jugoremedija nema nikakve koristi ni od Luxol farmacije, a ni od Penpharme, samo korist ima Luxol farmacija, tj. Penpharma. Naime, šoljičari su mislili kao će formiranjem LF, čiji je vlasnik 40 % Jugoremedija, koja u miraz nosi licence Cliacila, i 60 % šoljičara koji u brak unose akcije Jugoremedije koje su kupili parama dobijenim od Jugoremedije ( povećanjem koeficijenata, tj, plata i beskamatnim pozajmicama koje ne moraju nikada da vrate ). Problem je nastao kako da se iznesu mašine za proizvodnju Cliacila iz fabrike ? E, to već nije moglo preko LF. Tu nastupa Penpharma, kao treća firma, koja stupa u ugovorni odnos sa Jugoremedijom o proizvodnji Cliacila, tako da Jugoremedija daje mašine, a Penpharma proizvodi nekada u budućnosti, u još nezavršenom pogonu LF taj virzuelni Cliacil. Odluku o tome da se izmesti proizvodnja Cliacila, na taj način da se 46 ljudi obogati na račun nas ostalih 4000, je doneo UO JU, koji čine upravo ti ljudi, i oni su sami sa sobom potpisali ugovor, itd. I ampulno treba da se rekonstruiše, zašto vama i meni ne daju da proizvodimo Novalgetol ? Oni su izdvajanjem Cliacila umanjili vrednost akcija ostalih akcionara.
Šta biste vi uradili da ste novi gazda ? Rekli biste bravo šoljičari, kako ste me pametno zavrnuli, svaka čast, ili biste poništili odluku UO, i raskinuli ugovor, a potpisnike prijavili za krivično delo službenog položaja.Ko zna koje su sve štetne uredbe u ugovoru po Jugoremediju, a povoljne po LF ? Koje penale će novi gazda morati da plati ako ne bude želeo baš sa njima da sarađuje ? Znate li da oni čak planiraju da prodaju novom gazdi LF, po sumi od par miliona evra, a nadaju se da će uspeti jer su pravno obavezali JU na stvari na koje ni jedna firma ne bi pristala.
Nezakonita je odluka UO iz više razloga, a 2 su najbitnija : prvo, nije svim akcionarima ponuđeno da formiraju tu novu firmu, od nas 4000, samo njih 46-oro je uključeno, a drugo, tu odluku je verifikovala Skupština, koja nema legitimitet, tj. oni nikada nisu skupili, ni za jednu skupštinu dovoljan broj potpisa, nego su nas potpisivali. Zato i postoje grafolozi, pa da vidimo, ko im je dao punomoć. Čak sam čula od čoveka koji je bio sa njima kada su rušili Ninija, da ni tada, na vrhuncu svoje popularnosti, nisu mogli da skupe dovoljan broj potpisa, nego da su falsifikovali.
Znaju oni šta su radili, i šta ih čeka, zato i odlažu prodaju, misle da ako završe pogon, i počnu proizvodnju, da im niko ništa neće moći, ali greše. Sada su potpisali uslužnu proizvodnju sa Nemcima, jer Cliacila nema, a tržište ne može da čeka da se izgradi čardak ni na nebu ni na zemlji, pa da počne proizvodnja.Tako su mogli odmah da reše problem proizvodnje Cliacila, ali kako bi onda postali kapitalisti preko noći ? O tome da nemaju ni jednog zaposlenog farmaceuta, da ni ne pričam, ne znam kako oni uopšte planiraju da proizvode. Ko će raditi za 46 polupismenih samoupravljača, ne znam, ja sigurno neću, a ni jedna moja koleginica.
Sve u svemu, 100 % sam sigurna da im plan neće uspeti, zato se i opiru prodaji, i tvrde kako će prvi tender propasti. Čim se prodamo, odoše oni iza rešetaka, nema im spasa. A možda naprave i Insajder o Jugoremediji, onda će biti uhapšeni dan nakon emisije. Da se razumemo, ne želim im ništa loše, neka su pokrali, jeli, pili, itd. , samo neka nama dozvole da se prodamo već jednom,pa da počnemo da dobijamo plate na vreme, za promenu.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 12:30

Najnovija informacija iz Agencije za privatizaciju :-)
Tekst koji su poslali menadžmentu Jugoremedije , i na koji naš medžament treba da da saglasnost, još nije vraćen Agenciji. Pošto je u Agenciju iz Ministarstva stiglo naređenje da se ubrza proces prodaje, Agencija će svakako objaviti tekst tendera, pa makar im Jugoremedija ne pošalje saglasnost.
Naš medžament i dalje krije svaku informaciju vezanu za prodaju, i naravno, time što nisu poslali odobrenje na tekst, kupuju vreme, tj. dane, ali neće ni to dugo.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 15:19

Kako menadžment može da "krije" informacije i dopise od akcionara?
Pre će biti da niko od vas ne poznaje zakon po kojem svi dokumenti, akta i informacije moraju da budu data na uvid svakom akcionaru na njegov zahtev??
Ili se plašite da odete i tražite svoja prava?
Najbolje volim te polu-informacije, rekla-kazala i teorije zavere.

Na primer ovo su čiste gluposti hejtovanje, a znanje i hrabrost NULA:
begej ::
Ni da sutra "stigne " GMP " od prodaje nema nista , pa "bravar&Co" su preveslali i Savet za borbu protiv korupcije , Verica Barac ga je kovala u zvezde a sad ne sme nista da kaze , jer bi ispalo da mora da se "posipa pepelom "
Kao sto sam vec rekao dok pravi "gazda" ne bude resio da JGRM proda , nema nista od privatizacije bilo koje vrste .

U svakom postu čovek pominje nekog imaginarnog gazdu, i nikako da nam kaže ko je taj "gazda" pored živih akcionara??

A tebe lutko (Master) jedino što zanima je da što pre prodaš akcije (one koje si kupila ispod cene od svoje koleginice) i za sve ostalo te zabole d...
I sve što pišeš o onim akcionarima što su udružili svoje akcije u novu firmu su čiste gluposti jer se iz teksta vidi da im zavidiš, da ih mrziš, a argumeti se svode na "čula sam" "svi znaju" "biće uhapšeni" i slično...
Neznanje, pohlepa, zavist bez i trunke činjenica....
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 15:36

@maca
Pa pitaj bilo koga u fabrici, da li se išta zna ? A i gde da ih akcionari pitaju, jednom godišnje na Skupštini ? Oni samo lažu, kao, neće biti prodaje ove godine, pa neće biti do 2013.-te, pa ako i bude, propašće tender, i sl. Ne sme niko ništa ni sa pita, a i kada pita, onda ga proganjaju. Direktorka mog sektora je pitala na kolegijumu neke sasvim logične stvari, pa se toliko drao na nju da se fabrika orila. Nama su na vlasti primitivni i nepismeni ljudi, to je najgora kombinacija. A glavna "pravnica" je Nadica M., izvoli, nazovi fabriku, predstavi se kao akcionar, pa da vidim šta će ti reći.
Naravno da me samo interesuje prodaja, šta bi drugo trebalo da me interesuje?
To da li će oni stići da završe svoju fabriku, ili što će biti u zatvoru ? Baš me briga !Prodajaaaaaaaaaaa!
Od ovoga gore biti ne može, kada dođe gazda, znaće se ko kosi, a ko vodu nosi, i ko treba da ima koliku platu, tj. koeficijent. Bar ćemo dobijati platu, i nećemo biti u blokadi,imaćemo sirovine, dezifekciona sredstva, toalet papir i sl. Da ne spominjem pozamašnu količinu evra koju ćemo zaraditi prodajom akcija.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 15:44

@maca
Grešiš,njih mrzi iz dna duše, ostalih 150 štrajkača koji su izostavljeni iz nove fabrike, a svi su se zajedno borili. Kako reče Orvel ? Sve su svinje jednake, samo su neke jednakije... ?
Ja sa njima nemam nikakvih dodira, i ne interesuju me. Kada dođe novi gazda i kada prođe kroz svu dokumentaciju, i objavi je, znaće se ko je i šta radio i kako će završiti.
A ja sam bar akcije kupovala od svojih para, nisam pokrala fabriku...
Ne možeš se praviti pametna i komentarisati nešto o čemu ništa ne znaš. Mi se svi ovde (u fabrici) jako dobro poznajemo...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 15:46

Lepo ja kažem... strah bez razložan, a jezik dugačak ko Tamiš!! :bla:

P.S. Pa što mu nije rekla: Šta se dereš budalo!
Kako je on vikao na nju tako i ona ima pravo da se dere na njega!
Ne razmem vs ljudi. Odakle taj strah, o kakvom proganjanju govoriš??
Miševi jadni, eto to ste vi...
titanik

A o novom gazdi, otom-potom, neće baš ni on biti milosrdna sestra!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 15:53

MASTER ::

A ja sam bar akcije kupovala od svojih para, nisam pokrala fabriku...
Ne možeš se praviti pametna i komentarisati nešto o čemu ništa ne znaš. Mi se svi ovde (u fabrici) jako dobro poznajemo...

Vidim koliko znate!?
Niko od vas ne zna ništa osim da širi tračeve, mržnju i ostale glupost!
Pa bre, pojma nemate ni o čemu! Na prst jedne ruke se mogu izbrojati vaši postovi koji se zasnivaju na bar jednoj činjenici, dakle sve samo rekla-kazala!
O hrabrosti i zakonom zagarantovanim pravima da i ne govorim... 89
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 16:13

@maca
O spisku nepodobnih kojima je hteo da da otkaz ...
Svi direktori sektora su morali da daju imena ljudi koji pričaju protiv njega?
Na kraju je hteo da otpusti pravnicu jer mu je rekla da ona ne može da nađe rupu u zakonu kako bi ih legalno otpustilo ?
Zbog čega vas gospođo interesuju naši postovi ? Niste akcionar, niste radnik JGRM, ali mislite da znate sve mnogo bolje od nas.

P.S.Bezrazložan je jedna reč.
A pisanje velikim slovom se smatra nekulturnim, tj. vikanjem na drugu osobu.
svadja
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 16:29

Glavno je lutko da si ti mene razumela... love3 Pozivanje na gramatiku uvek dolazi kada nekome ponestanu argumenti!

Upravo o tome i govorim:
Imali ste divnu šansu da na delu pokažete da radnici poseduju svest (Marx) i da na delu dokažete da ste sposobni i svesni da sami sebi budete gazde, što je nešto dobro i pozitivno.

Da pokažete da niste nesposobni i da vam nije NEOPHODAN gazada (svesni i sposobni radnici)!
Sve ste zabrljali... Još jednom ste dokazali da su radnici NESVESNA bića, kojima ne da ne treba poveriti fabriku na upravljanje, nego im ne treba ni (besplatno) davati akcije u ruke, jer samo će da zabrljau stvar!!

Lepo sam rekla i ti mi potvrdila: vas (pre svega tebe) samo zanimaju pare - niste spremni da preuzmete odgovornost ni za šta a i niste sposobni za to.
Zato samo umete da pričate ko je gde besplatno jeo, ko je šta ukrao... ali da nešto preuzmete (pa makar i da sazovete skupštinu) ili da podnesete neku krivičnu prijavu - za to niti ste sposobni, niti imate hrabrosti!!


Preplašeni miševi uvek ostajiu miševi.

Edit: Da, znam o ovome MNOGO više od tebe i pajaca koji kao ti ovde pišu besmislice!!

sesir
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/7/2011, 20:15

Maca ::
Edit: Da, znam o ovome MNOGO više od tebe i pajaca koji kao ti ovde pišu besmislice!!

Maco,nemojte tako,pa nismo svi pajaci.Ako ja imam postovanje prema vama kao prema maci a ne kao prema pajacu onda ocekujem da to isto postovanje i vi imate prema meni.Ne zelim da budem maliciozan ali smatram da nije na mestu da nekog profila na ovom forumu poredite sa pajacem.Znate,neukusno je.Budimo bar ovde tolerantni jedni prema drugome.
MASTER,sto vise mislite o parama to cete ih kasnije dobiti.Budite kreativni i egzaktni kada pisete komentare.Od rekla-kazala ni vi ni jedan drugi akcionar nemate nista.
Nazad na vrh Ići dole
begej
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 20
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/8/2011, 00:19

S vremena na vreme se na ovoj temi o Jugoremediji pojave , verzirani znalci , koji ne vide dalje od sopstvenog nosa , a i slabo su pismeni. Eto mene vecito poducavaju kako da ostvarim svoja akocionarska prava u JGRM iako se vec vise puta napisao da nemam ni jednu jedinu akciju tog preduzeca . O ostalim poducavanjima , terorizmu i slicnim sr...ma , da i ne trosim reci . O diskvalifikacijama i nekulturi svako moze procitati postove ovih strucnjaka .
Kolko se moze videti iz statistike ovog foruma , ova tema vezana za JGRM je jedna od najvecih i naposecenijih , i cim se na temi pocne pisati o nekim konktretnim stvarima vezanim za akcionare ili tender , odma se pojavljuju neki clanovi koji pisu gomilu gluposti ne bi li se tema jos vise "razgorela " i privukla paznju nekih slucajnih posetilaca .
A kao sto sam vec napisao kvalitet i rejting ovog foruma je u ravni nekog seoskog foruma o turizmu . Toliko i clanova i postova , pa se primenjuje ova tabloidna tehnika , pljuj , vredja omalovazavaj i seri po svima , a usput sebe predstavi kao nekog superiornog , mozda ce se jos neko"upecati " pa ce se registrovati na forumu .
U tvrdnje koje iznosi Master na ovom forumu moze da se uveri svako ko iole poznaje JGRM .
A sva te argumente koji slice na prepeisane pamflete iz "kruga dvojke " o ljudskim pravima i slobodama , samoorganizovanju , verovatno primenjuju i u svojim zivotima ali samo iza tastature .

@maca
O vasem poznavanju bilo kakve situacije vezane za JGRM vas upravo demnatuju te vase baljezgarije o Marksu i dokazivanju da radnici mogu da upravljaju fabrikom . "Baravaru &Co" nijedan akcionar nije dao pravo da samoupravlja fabrikom vec da istu iscupa iz ruku osudjivanog kriminalca Ninija , i da fabriku proda nekom relatvno postenijem investitoru . A da usput podeli dividende , ako ih bude bilo . A za sve to vreme od ponistavanja privatizacije , "Bravar &Co" su samo prezaduzili fabriku , umanjili njenu vrednost , dovodili je u blokadu , sponzorisali kurtu i murtu , a sebi svojim saradnicima obezbedili veliko licno bogacenje ...
A takve rabote u ovoj zemlji nisu moguce osim ako niste pod necijim patronatom najverovatnije pravog gazde JGRM .
E sad tog pravog gazdu mozete prepoznati u bilo kome , od onog sto sajt realno vredan 2000 e placa 25 000 e , pa do onog sto hoda uz pomoc staka , ili bilo koga drugog iz drustva , onoga koje spavao na "tetkinom kaucu ".
Evo ja cu i da priznam da sam obican mis samo ako vas budem video kako necete da platite porez po novom resenju . Protiv tako neceg je i vas idejni vodja Marks , a nije red da nama drzite predavanja o radnickom samupravljanju i borbi za prava gradjana . Ima tu jos vasih istomisljenika na ovom forumu imate ideje i snage a vidim i hrabrosti vam ne fali , pa zapalite poresku upravu ili tesko povredite poreskog sluzbenika , ako ste vec toliko hrabri .

P.S Nemojte samo da kao primer vase hrabrosti i samosvesti da mi pokazujete neke citate sa ovog foruma , to sam odavno preras'to . A usput ako vam je Tamis neka asocijacija na Zrenjanin , ponekad nije lose koristiti dugme zoom na Google Eearth-u , bar da izlgeda da poznajete osnovne geografske cinjenice .

Ovaj forum ko i nasa drzava lici na zadnje scene sa broda titanik
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/8/2011, 01:29

Ako ti se ne dopada što pišeš na ovom forumu?

roshtilj
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/8/2011, 10:06

@
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/8/2011, 15:32

http://pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/150265/Nini+ostaje+bez+imovine!.html
Nazad na vrh Ići dole
Jovan04
Just looking
Just looking



Broj poruka : 32
Godina : 54
Points : 72
Datum upisa : 03.11.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/8/2011, 16:38

Ako sve bude sto sam procitao u pressu: "NINI GOTOV SI"
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/9/2011, 00:53

Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/9/2011, 13:14

Citat :
Nebojša Popov, Zrenjanin
Da li je „Jugoremedija“ postala meta državne birokratije i tajkuna upravo zato što se pokazalo da „radničko akcionarstvo“ može uspešno da parira divljačkom kapitalizmu?
- Onaj ko je bio u prilici da čita „Republiku“ mogao je da uvidi u čemu je stvar. „Jugoremedija“ je firma visoke profitabilnosti od osnivanja 60-ih godina i oko nje je bila velika grabež i posle 2000. godine u prodaji državnog paketa akcija. Firma je dospela u ruke osobe sa međunarodne poternice.


Na koga mislite?
- Mislim na Jovicu Stefanovića Ninija iz Niša koji ima neku firmu u Makedoniji. Kupujući akcije „Jugoremedije“, 42 odsto, iz državnog paketa, želeo da postane apsolutni gospodar, gazda. Radio je šta je hteo. Maltretirao ljude, otpuštao. Najzad, posle višegodišnjeg spora pred sudovima i štrajka, radnici su uspeli da se vrate na posao - presudom suda.


I sada uspešno rade?
- Svojim zalaganjem, trudom i odričući se povećanja plata koje su mogli da postignu, uložili su znatan kapital plus preko 10.000 evra kredita da rekonstruišu firmu po svetskim standardima. Taman kada je trebalo da nova firma sa povećanom vrednošću pokaže i javnosti da ne mora svaka privatizacija da se završi pljačkom, lopovlukom i katastrofom, ponovo je nastala grabež u meni nepoznatim krugovima i u vlasti i u tajkunskom podzemlju. I tu je početak ove poslednje, policijske, kampanje. Hteli su da obrukaju sadašnju upravu koja je proistekla iz pomenute grupe radnika. Tu su se poslužili i delom medija, pokušali su da obrukaju Zdravka Deurića, direktora koji je bio radnički vođa.


Znači, trebalo je pokazati da radnici nisu sposobni da izvrše tranziciju i profitabilno rade?
- Hteli su da pokažu kako su radnici nesposobni lenjivci, komunjare, levaci, i staljinisti, lopovi, pa čak i teroristi!
Nazad na vrh Ići dole
Sreta
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Godina : 59
Localisation : zrenjanin
Points : 9
Datum upisa : 08.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/9/2011, 21:50

udrimile
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/9/2011, 22:57

Hmmmm,

meni samo nije jasna jedna stvar koja se tice trenutne situacije. Kako je moguce da drzava objavi poziv malim akcionarima da joj se pridruze radi zajednicke prodaje i onda ama bas nista ne govori kada planira da objavi tender. Jel moguce da nema zakonskog roka za tako nesto?
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/10/2011, 12:32

@BojanNS
Zakonskog roka ima,ali drzave nema ! Drzava nam je lopovska jazbina !
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/10/2011, 17:53

Uaaaaaaa VOLOVI! KAIRO! Like a Star @ heaven kalas
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/10/2011, 18:10

Зашто пљујеш државу? Зар и ти ниси део ње (грађанин)?
Ако некога треба да кривиш то су руководиоци, било државе или фирме. А могао би да почнеш и од самог себе (или можда од мене). Уопштено запитај се колико има и наше кривице (моје, твоје и осталих) у свему (ћутање, чекање да неко други уради нешто, каже нешто...).
Немам намеру да никога увредим овим постом. А ако јесам извините!
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 12:21

Izmedju ostalog, evo jedan od razloga zasto pljujem drzavu:
http://vesti.aladin.info/2011-02-10/567225-zloupotrebe-%22kolubare%22-javna-tajna

Znaju sta se radi,a ne rade svoj posao (suzbijanje kriminala).A ti mora da si neki drzavni sluzbenik koji je ceo zivot ziveo na tudjoj grbaci. I dosadni ste brate vise sa tim vasim frazama "cutanje,cekanje da neko drugi uradi nesto,itd...
Kome da posaljes prijavu?! Njima koji predmete guraju u fioke,i drze na vlasti ljude za koje se javno zna da su krali ?! Osvesti se covece,gde ti zivis ?
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 12:32

sljaker
Jel imaš neki predlog kako da se to promeni?
Ko će to umesto nas?

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 13:17

Sta "ko ce to umesto nas" ?! Sta zamisljas ti ?! Pa valjda postoje ljudi kojima je to posao i duznost,i koji su za to placeni(da suzbijaju kriminal). Ne trazimo nista posebno od njih,samo da obavljaju svoj posao !

89
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 13:27

Evo lepih vesti.
Prosledjujem vam email koji sam malopre dobio od agencije za privatizaciju:
pitanje:
Kada ce biti objavljen tender za privatizaciju Jugoremedije?
odgovor:
U ponedeljak, 14.02.2011, bice objavljen pomenuti Javni tender u dnevnoj stampi i na nasoj internet prezentaciji www.priv.rs
S postovanjem,
Agencija za privatizaciju
Nazad na vrh Ići dole
Dona
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 8
Datum upisa : 25.05.2009

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 14:40

Evo najzad nešto konkretno. Hvala zex983.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 18:29

@sljaker
Волео бих да сам државни службеник па да имам гарантован посао, плату и остале привилегије. А не као што морам да радим, код приватника не пријављен, без годишњег одмора, без здравствене заштите... И да морам да трпим њихове тренутне хирове.
А то око пљувања државе си лоше схватио. Поистовећујеш државу са људима који су на власти и са онима који раде у државним институцијама (Znaju sta se radi,a ne rade svoj posao (suzbijanje kriminala)). Није држава та која не ради свој посао већ су то људи (запослени у институцијама државе). Они не раде свој посао.
А држава то смо ми (грађани). У ту категорију (грађанин) спадаш и ти, па испада да сам себе пљујеш.
Nazad na vrh Ići dole
Florida
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 09.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: hvala na lepim vestima! puno je losih u poslednje vreme!   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 19:13

zex983 ::
Evo lepih vesti.
Prosledjujem vam email koji sam malopre dobio od agencije za privatizaciju:
pitanje:
Kada ce biti objavljen tender za privatizaciju Jugoremedije?
odgovor:
U ponedeljak, 14.02.2011, bice objavljen pomenuti Javni tender u dnevnoj stampi i na nasoj internet prezentaciji www.priv.rs
S postovanjem,
Agencija za privatizaciju
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 19:25

farao
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 19:31

sljaker ::
Sta "ko ce to umesto nas" ?! Sta zamisljas ti ?! Pa valjda postoje ljudi kojima je to posao i duznost,i koji su za to placeni(da suzbijaju kriminal). Ne trazimo nista posebno od njih,samo da obavljaju svoj posao !

89

Pa kako?
Znači ti bi samo sedeo i uživao, a drugi nek preduzimaju nešto - pa šta bude (al malo da pljuješ usput armo )

Ako nismo zadovoljni MI SMO TI koji treba da se pobunimo, protestvujemo, pišemo prijave, tužiocu, sudu...

Ako ih ne kontrolišemo i kažnjavamo nema nam spasa!

Šta misliš da B92 nije govorio o Kolubari, da li bi se nešto znalo?
Mora da se vrši pritisak na vlast, da nešto učini, promeni...

Samo pogledaj kako t "lepo" funkcioniše u Hrvatskoj - dakle MOŽE!!
Tamo se već formiralo javno menenje i nema više zezanja s narodom!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/11/2011, 22:22

Stigao sam! smoke
Nazad na vrh Ići dole
Sreta
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Godina : 59
Localisation : zrenjanin
Points : 9
Datum upisa : 08.02.2011

JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin   JUGOREMEDIJA A.D.  Zrenjanin - Page 17 Icon_minitime2/12/2011, 20:25

Sta se to desava sta ste se svi ucutali.
Toliko ocekivana vest i sad tajac.
Imali kakvih novosti.
jedino sto ja znam je da 16. 02 2011 stize verica Barac u kulturni centar u Zrenjanin u 18 casova .
govor
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
Nazad na vrh 
Strana 17 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» Vojvodinaput A.D.Zrenjanin - VPZR
» Mlekoprodukt a.d. , Zrenjanin-MLKP
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: