BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 MODERATORI

Ići dole 
+51
Dragan555
Limited011
Taliano
Teletrader
Bojjan
Zeljko321
Kobe Bryant
Boranija
muitobom
Ilija
Cermet
Smile
Jumbo
Momir
Aritmeticar
Danx
Maca
JMBR
Popaj
Dmitar
Voiceoflaw
Gorca
Ris
Boby
Vogue
Dejansss
Dosije
MASTER
FatCat
Friz
Dragan
Bond
iki
StefanMR
Stenli
Vidovnjak
buki1234
Slovenac1
Atomski mrav
Greta
Milos86
1jelena
Albatera
BojanNS
pepsiman
pionir
mirami
Dusan
Mima
Sneki
Admin
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/26/2015, 23:27

Ne razumem?
Treba vam neko ko će da vas drži za ručicu i da  vam govori šta da kupite i šta da prodate, jel vam to nedostaje?

Nikada ova zemlja neće biti bolja ako vam stalno neko treba ko je vodja!
Oslobodite se, preuzmite odluke na sebe i snosite posledice svojih odluka!
Valjda ste svi vi punoletni ili bar sebe smatrate za takve?
Pa onda vam ne treba tutor...

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 00:53

Jel ti palo na pamet da ima ljudi koji priznaju da je neko bolji od njih i da vise zna? Koji se ne stide da zatraze misljenje ili savet? Nesto mi se cini da tako drsko razgovaras i sa najboljima na ovom forumu. Pa ako ce moderatori to da dozvoljavaju neka im. Njihov forum njihovo pravo. Kao sto rekoh nije strasno ako ja odem sa foruma. Steta je kad odu oni koji imaju znanje jer tad i forum gubi kvalitet. Nikad ova zemlja nece biti bolja dokle god se ne postuju vredjaju i na kraju oteraju (sami se povuku) oni koji znaju vise i bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 07:51

Dragane, moras da prihvatis to da su ljudi na forumu tu zato sto to zele, oni koji to ne zele nisu tu. Na zalost, odluke o kupovini moras sam da donosis, jer je u pitanju tvoj dzep I samo ti placas greske. Sta mislis da oni koji su iskusniji nisu gresili I placali svoje greske pa su tako naucili. I ne zaboravi, svi ovde rade samo za sebe I u tom kontekstu razmisljaj. Ako si pogresio u izboru neke akcije, budi strpljiv I gledaj da te greska sto manje kosta, sledeci put ces sigurno beyati od takvih akcija. I nemoj previse emotivno da reagujes, sve ovo je ipak igra. Pozdrav I sve najbolje u trgovanju.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 11:31

Sve je to u redu sto ti pises ali ako moderatori dozvoljavaju da se clanovi foruma nekaznjeno vredjaju poput clana Red max argumentima da je Hrvat i da ide na zagrebacku berzu. Pa zar je to argument? Meni je taj covek pomogao oko kupovine akcija na njujorskoj berzi. Ne mora to da bude savet sta kupiti niti bi olako poslusao ni najuspenije trgovce na forumu. Jedno je ostati pri svojim stavovima i braniti ih poput Taliana makar svi ostali mislili drugacije kao pre nekog vremena na NIIS a sasvim drugo vredjati na bilo koji nacin drugog clana.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 13:53

Ne znam sta te je i ko uvredio, ali stvarno, moras da budes spreman i da prihvatis po neku salu na svoj racun, Svako od nas je to vec doziveo opravdano ili ne. Ljudi su nekad nervozni ili veseli i tako i pisu ovde.

A ne vidim da se Red max naljutio, stari je to forumaski vuk, sa veceg broja foruma.
Niti vidim da je imao razloga da se ljuti. Niko ga nije terao na ZG berzu vec mu je samo receno da ne deli politicke savete nama svima, vec da se drzi akcija... Pri tome te savete je davao na temi NIIS sto je mnoge iritiralo glede pada cene.
Pistoji tema politika i tu se iznose stavovi o tome...

Ne vidim da je to uvreda. Siguran sam da bi se na nekom HR forumu isto desilo.

I ne primaj sve k srcu, sve prolazi, sve ide svojim tokom, ko ne zeli da se druzi s nama to je njegova volja, mali broj clanova je trajno banovan, uglavnom spamovanje, ponavljanje istog ili direktno vredjanje kao i pretnje...
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 14:19

Smile nije mene i vrlo sam sklon sali i umem da je prihvatim kad je na moj racun. Odlaze ljudi koji imaju znanje a to je nenadoknadiv gubitak za citav forum. Mislio sam na Boby i Red max to su dvoje koje sam ja primetio. Kazes nije se uvredio. Moguce ali vidim da od onda vise ne pise. A ko zna koliko je jos onih od kojih ima sta da se procita i nauci otislo zato sto neko olako ode od teme, akcije, polemike vezane za akciju i predje na uvrede.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 14:48

Red Max ne pise jer je preteriano hvalio NIIS i koliko se secam dobio opomenu zbog euforije, pa su mu i brisani postovi jer je ponavljao kako je to divna akcija, naravno da ga sada nema, akcija je pala, sve sto je pisao ispalo je da je pogresno.... ali javice se vec on ne brini, a koliko vidim u podforumu Deponija je skoro pisao nesto...

Ne znam gde si iskopao Bobija? Ali dobro: on je bio mod i malo se zaneo ima sve na forumu ali to me mrzi da ti sad prepricavam i a ne znam sve detalje... ako te interesuje citaj ovu temu od pocetka, GMON AIKBPB ili one druge prioritene od AIKB ...
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime5/27/2015, 14:50

P.S. Ima ovde i ljudi koji se naljute i kad svoj post ukrasis smajlijima, ima i onih kojima cim se obrise post odlaze...

Ako se neko lako ljuti on ne treba ni da pise na forumu jer svaki post, svaka izjava je ovde podlozna kritici, sali itd... i mislim da je dobro sto je tako!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Dragan555   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime7/24/2019, 23:47

Hvala kolega marjanovicgane. KMBNPB je i sa cenom od 1350 dinara tek na P/B 0.34 pa sami proceniti da li je precenjen ili podcenjen.
A kad si već spomenuo vlasnika ili vlasnike da li ima tema o njima? Da li se zna ko su? Da li trguju na berzi? Imaju li svoje nikove na forumu koji su svima poznati? Sve isto bi pitao i za administratore? Ipak su vlasniku ili vlasnicima kao i administratorima dostupne sve naše privatno razmenjene poruke. Da li ima takva tema na našem lepom forumu ako neko zna da me uputi? Nadam se da ovo nije nikakva tajna ili jeres? Ne bi trebalo da bude jer sam siguran da pošteno vode ovaj forum i nemaju šta da kriju pred nama članovima.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime7/25/2019, 12:43

Dragan555 ::
Hvala kolega marjanovicgane. KMBNPB je i sa cenom od 1350 dinara tek na P/B 0.34 pa sami proceniti da li je precenjen ili podcenjen.
A kad si već spomenuo vlasnika ili vlasnike da li ima tema o njima? Da li se zna ko su? Da li trguju na berzi? Imaju li svoje nikove na forumu koji su svima poznati? Sve isto bi pitao i za administratore? Ipak su vlasniku ili vlasnicima kao i administratorima dostupne sve naše privatno razmenjene poruke. Da li ima takva tema na našem lepom forumu ako neko zna da me uputi? Nadam se da ovo nije nikakva tajna ili jeres? Ne bi trebalo da bude jer sam siguran da pošteno vode ovaj forum i nemaju šta da kriju pred nama članovima.
Vrucina danas...

Forum ima JEDNOG vlasnika, on je ujedno i ADMINISTRATOR - ADMIN. Kad pise o AKCIJA ili na nekoj temi kao clan, onda koristi svoj nick...licno sam ga jednom banovao. Kad pise o uredjivanju foruma, onda koristi nick ADMIN. 

Da, ADMIN i veliki deo moderatora trguje akcijama. Neko manje, neko vise. 

Administrator nema mogucnost citanja poruka, a ni moderatori.

Na ovom forumu sam od osnivanja i razne teorije zavere sam slusao. Sta sve ljudi smisle to je za napisati knjigu. Razne teorije zavere, medjtim...oni dodju i prodju a forum i dalje tu.

Za kraj...opste je poznato da je sve na internetu javno.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 672
Localisation : Zemun
Points : 1784
Datum upisa : 25.05.2007

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime7/26/2019, 17:55

Deki, legendo!!! 99

Šta si ti sve preživeo i video na sva 3 foruma oni ne mogu ni da sanjaju, a tek su se ispileli....
roshtilj
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime7/28/2019, 07:44

Naravno da je vruće pa Jul je kad će ako neće sad? od Hvala Dejansss na odgovoru. Ako može još me zanima kako su se zvala ta dva foruma na kojima si bio pored ovog? Fiaskonomije nigde nema pa mislim da se drugačije zvao. 
Drugo ti likovi o kojima se toliko priča sa fiaskonomije su sigurno i na ovom forumu prisutni pod drugim imenima.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime7/28/2019, 10:37

Serbian portfolio i economy forum. Samo mali deo tih clanova je ovde. Jedan deo je uzeo pare, povukao se iz trgovanja i krenuo u nova ulaganja tj. investicije. Po pravilu, kad svi krenu da pricaju i ulazu, tad se izlazi i trazi nesto drugo.  Neki su vremenom prestali da pisu iz raznih razloga.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime11/4/2019, 17:29

Mogu li da znam ko mi je od moderatora i zasto snizio rejting sa VIP Team na Old member?
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime11/4/2019, 20:32

Niko od moderatora, samo  @Admin ima tu mogucnost. Sigran sam da ce se oglasiti i objasniti...

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime11/4/2019, 21:37

Ovo me podseca na novo bogate, registrovao se 2014 i nije zadovoljan sa statusom "Old Member" - to "zvanje" se inače stiče zbog broja postova, ma koliko oni bili glupi...."

Ja sam se registrovao 22.05.2007 (sa više nego duplo postova) i nikada mi nije padalo na pamet da se "borim za ugled" tj. za VIP.
Čemu uopšte obraćanje na ovoj temi, momak se izbrukao za sve pare i sad se još buni?
cekic

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime11/5/2019, 10:57

Hvala Kobe i tebi sve najbolje. Ovde si nepozvan odgovorio ali na temi NAFTA gde sam te zamolio za misljenje nisi. Pitao sam jer me zanimalo da li je predlog clana dovoljan? I to clana koji je tvrdio da sam savetovao prodaju po nizoj ceni. Isto tako je kao good post obelezio komentar kolege koji je opet neistinito tvrdio da sam prodao akcije i sad pisem u drugom smeru.Dva puta sam ga pitao kad sam to savetovao prodaju po nizoj ceni? Nisam dobio odgovor. I naravno da sam hteo da znam kojim se parametrom vodio onaj ko je mene na neki nacin kaznio a ne one koji su me optuzili.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 7 Icon_minitime11/5/2019, 18:09

Dragan555 ::
Moram ponovo da pitam ovaj put Sneki jer mi jedan drugi iskusni kolega iz zemuna nije odgovorio na pitanje jer nije znao odgovor. Koji to zakon, ili statut banke sprečava budućeg vlasnika da nakon kupovine 100% prioritenih akcija izmeni odluku da im pripada samo dobit u visini kamatne stope NBS i da onda isplati sebi svu dobit kroz prioritetne akcije?
Ako je to moguće ne treba mu više od 51% običnih i onda bi vlasnici običnih bili ti čijim bi akcijama cena drastično pala.
Ne govorim o tome da li je takva odluka fer, poštena, nepoštena nego samo da li je moguća? I ako nije zašto nije?

Sneki ::
Nisam imala nameru da vas više zadržavam, ali... hajde, baš kad si zapeo:

Kako komentarisati glupost?
Nazad na vrh Ići dole
 
MODERATORI
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: