BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 

MODERATORI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Limited011
Old member
Old member

Broj poruka : 1421
Datum upisa : 06.05.2009

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Uto Maj 26, 2015 10:27 am

Ne razumem?
Treba vam neko ko će da vas drži za ručicu i da  vam govori šta da kupite i šta da prodate, jel vam to nedostaje?

Nikada ova zemlja neće biti bolja ako vam stalno neko treba ko je vodja!
Oslobodite se, preuzmite odluke na sebe i snosite posledice svojih odluka!
Valjda ste svi vi punoletni ili bar sebe smatrate za takve?
Pa onda vam ne treba tutor...

Member
Member

Broj poruka : 483
Datum upisa : 18.01.2014

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Uto Maj 26, 2015 11:53 am

Jel ti palo na pamet da ima ljudi koji priznaju da je neko bolji od njih i da vise zna? Koji se ne stide da zatraze misljenje ili savet? Nesto mi se cini da tako drsko razgovaras i sa najboljima na ovom forumu. Pa ako ce moderatori to da dozvoljavaju neka im. Njihov forum njihovo pravo. Kao sto rekoh nije strasno ako ja odem sa foruma. Steta je kad odu oni koji imaju znanje jer tad i forum gubi kvalitet. Nikad ova zemlja nece biti bolja dokle god se ne postuju vredjaju i na kraju oteraju (sami se povuku) oni koji znaju vise i bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP

Broj poruka : 497
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Uto Maj 26, 2015 6:51 pm

Dragane, moras da prihvatis to da su ljudi na forumu tu zato sto to zele, oni koji to ne zele nisu tu. Na zalost, odluke o kupovini moras sam da donosis, jer je u pitanju tvoj dzep I samo ti placas greske. Sta mislis da oni koji su iskusniji nisu gresili I placali svoje greske pa su tako naucili. I ne zaboravi, svi ovde rade samo za sebe I u tom kontekstu razmisljaj. Ako si pogresio u izboru neke akcije, budi strpljiv I gledaj da te greska sto manje kosta, sledeci put ces sigurno beyati od takvih akcija. I nemoj previse emotivno da reagujes, sve ovo je ipak igra. Pozdrav I sve najbolje u trgovanju.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Uto Maj 26, 2015 10:31 pm

Sve je to u redu sto ti pises ali ako moderatori dozvoljavaju da se clanovi foruma nekaznjeno vredjaju poput clana Red max argumentima da je Hrvat i da ide na zagrebacku berzu. Pa zar je to argument? Meni je taj covek pomogao oko kupovine akcija na njujorskoj berzi. Ne mora to da bude savet sta kupiti niti bi olako poslusao ni najuspenije trgovce na forumu. Jedno je ostati pri svojim stavovima i braniti ih poput Taliana makar svi ostali mislili drugacije kao pre nekog vremena na NIIS a sasvim drugo vredjati na bilo koji nacin drugog clana.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member

Broj poruka : 1118
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Sre Maj 27, 2015 12:53 am

Ne znam sta te je i ko uvredio, ali stvarno, moras da budes spreman i da prihvatis po neku salu na svoj racun, Svako od nas je to vec doziveo opravdano ili ne. Ljudi su nekad nervozni ili veseli i tako i pisu ovde.

A ne vidim da se Red max naljutio, stari je to forumaski vuk, sa veceg broja foruma.
Niti vidim da je imao razloga da se ljuti. Niko ga nije terao na ZG berzu vec mu je samo receno da ne deli politicke savete nama svima, vec da se drzi akcija... Pri tome te savete je davao na temi NIIS sto je mnoge iritiralo glede pada cene.
Pistoji tema politika i tu se iznose stavovi o tome...

Ne vidim da je to uvreda. Siguran sam da bi se na nekom HR forumu isto desilo.

I ne primaj sve k srcu, sve prolazi, sve ide svojim tokom, ko ne zeli da se druzi s nama to je njegova volja, mali broj clanova je trajno banovan, uglavnom spamovanje, ponavljanje istog ili direktno vredjanje kao i pretnje...
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Sre Maj 27, 2015 1:19 am

Smile nije mene i vrlo sam sklon sali i umem da je prihvatim kad je na moj racun. Odlaze ljudi koji imaju znanje a to je nenadoknadiv gubitak za citav forum. Mislio sam na Boby i Red max to su dvoje koje sam ja primetio. Kazes nije se uvredio. Moguce ali vidim da od onda vise ne pise. A ko zna koliko je jos onih od kojih ima sta da se procita i nauci otislo zato sto neko olako ode od teme, akcije, polemike vezane za akciju i predje na uvrede.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Sre Maj 27, 2015 1:48 am

Red Max ne pise jer je preteriano hvalio NIIS i koliko se secam dobio opomenu zbog euforije, pa su mu i brisani postovi jer je ponavljao kako je to divna akcija, naravno da ga sada nema, akcija je pala, sve sto je pisao ispalo je da je pogresno.... ali javice se vec on ne brini, a koliko vidim u podforumu Deponija je skoro pisao nesto...

Ne znam gde si iskopao Bobija? Ali dobro: on je bio mod i malo se zaneo ima sve na forumu ali to me mrzi da ti sad prepricavam i a ne znam sve detalje... ako te interesuje citaj ovu temu od pocetka, GMON AIKBPB ili one druge prioritene od AIKB ...
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member

PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   Sre Maj 27, 2015 1:50 am

P.S. Ima ovde i ljudi koji se naljute i kad svoj post ukrasis smajlijima, ima i onih kojima cim se obrise post odlaze...

Ako se neko lako ljuti on ne treba ni da pise na forumu jer svaki post, svaka izjava je ovde podlozna kritici, sali itd... i mislim da je dobro sto je tako!
Nazad na vrh Ići dole

MODERATORI
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: