BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 MODERATORI

Ići dole 
+51
Dragan555
Limited011
Taliano
Teletrader
Bojjan
Zeljko321
Kobe Bryant
Boranija
muitobom
Ilija
Cermet
Smile
Jumbo
Momir
Aritmeticar
Danx
Maca
JMBR
Popaj
Dmitar
Voiceoflaw
Gorca
Ris
Boby
Vogue
Dejansss
Dosije
MASTER
FatCat
Friz
Dragan
Bond
iki
StefanMR
Stenli
Vidovnjak
buki1234
Slovenac1
Atomski mrav
Greta
Milos86
1jelena
Albatera
BojanNS
pepsiman
pionir
mirami
Dusan
Mima
Sneki
Admin
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime6/30/2008, 10:17

????????????????????????????????????????????????????????????????
Dusaneeeeeeee NEEEEEEEEEE
:cry:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Stenli
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : -5
Datum upisa : 28.11.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime6/30/2008, 23:45

Mislim da bi bilo fer da obrazlozis, mene bas zanima, ako neces ovako javno napisi mi na pm?
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime6/30/2008, 23:52

Ovaj forum se kreće u jednom pravcu koji mi se nikako ne sviđa, a ja sam bio izgleda blesav što sam mislio da će se (odnosno da ću) nešto promeniti na bolje. Meni se niko nije zamerio, nemojte to da mislite, nego jednostavno ne želim više u ovome da učestvujem.

Ujedno se i zahvaljujem administratoru na ukazanom poverenju, kolegama moderatorima i cenjenim članovima na korektnoj saradnji, a forumu želim da se počne baviti ekonomijom i berzom, a ne likovima-nikovima sa drugih foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/1/2008, 01:02

Ja mogu da shvatim Dušana... ušao je u celu priču čistog srca, nije izgleda, znao istoriju ovog foruma... a kasnije je, želim da verujem, shvatio i šta se dešava (igra) i na ČUVENOM Fiascu..
Ne vidim da je nešto loše uradio, mislim da nam je POMOGAO da budemo bolji, neke njegove ideje su NADAM se prihvaćene od svih članova, a sigurna sam da je i njemu sve OVO bilo "zanimljivo" iskustvo.. JA, :D , Vito alien , Emerald :joker: , Eldorado :bounce: i sl... :D
Neka se odmori, sigurna sam da nas neće tako lako zaboraviti.... :heart:
Možda, jednog dana, opet postane mod na našem Belexu.... !!
Dule, nadam se da nećeš prestati da nas posećuješ i pišeš OVDE !!

Mada ne shvatam u kom si to pravcu želeo da ovaj forum ide Suspect
U pravcu foruma koji ima lažni moral i ne dopušta da se objave JAVNO dostupne informacije i koji SVESNO širi teorije zavere i strah (!!) ili forum koji "živi" od objavljivanja tabli ??? :D Ovom prilikom pozdravljam mog drugara Manojlović Miloša :D


Sajt INESTORS je DEFINITIVNO, doneo novu dimenziju ... mi smo im samo dali ideju !! :bball:
Kritika drugih, uvek je dobro došla... prvi smo uveli diskusiju o poltici, prvi smo postavili tiker Belexa... raskrinkali smo neke modove i "nadobudne dušebrižnike" itd !!
Ali nigde nisam pročitala ARGUMENTOVANU kritiku ovog foruma, a baš bih TO volela da čujem !!
Pljuvanje i niskih udaraca je bilo i biće ih... još NIGDE nisam pročitala šta nam to STVARNO zameraju, a da nije pisano iz pakosti i mržnje... ili bolesne (zle) mašte !
Znači, da nas nema, trebalo bi nas izmisliti !!


P.S. .... :flower:
i sve najbolje, od Sneki !!

P. P. S. I budi siguran, vidimo se u Apatinu !! 8)


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/1/2008, 09:33

Mislim da je bolji nacin za promociju sebe,raditi na sebi.Tj. ovaj forum uciniti kvalitetnim u pogledu
1.info vezanim za ekonomiju,trgovanje,fondove i slicno jer mu to jeste i namena,
2.uciniti ka korisnim kao info. i o drugim temama koje bi mogle biti interesantne za posetioce
3 naravno razbiti dosadu i onaj ko ga poseti na kraju ode sa osmehom i zeljom da se vrati ponovo

samo ove tri stvari su potrebne,sve ostalo je tracenje vremena cak mozda i kontraproduktivno.

onaj forum se sveo na BLOG forum zbog pojedinaca, i to poprilicno dosadan blog.ovo jeste prilicno posecen forum i mislim da ce tek biti ukoliko se bude ucilo na greskama onog,ukoliko se bude previse bavilo onim oterace ljude jer ta prica nije globalnog karaktera i od ovih 700 i kusur forumasa bar njih 600 to uopste ne zanima.
mozda i gresim ali mislim da je i deponija posecenija od tih tema,to jasno govori.

pozdrav Sneki i Dusane :cheers:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/1/2008, 11:48

Sneki ::
Mada ne shvatam u kom si to pravcu želeo da ovaj forum ide Suspect
U pravcu foruma koji ima lažni moral i ne dopušta da se objave JAVNO dostupne informacije i koji SVESNO širi teorije zavere i strah (!!) ili forum koji "živi" od objavljivanja tabli ???

Upravo o ovome i govorim. Beskonačna kritika i bavljenje drugim forumima. Ovo je zahvaljujući tebi trač-forum, ili forum-pljuvaonica. Sebe ne vidim ni u prvoj ni u drugoj priči. Sad vidim da si počeo da napadaš i drugi bratski forum. Šta li su oni zgrešili? I oni pumpaju-ispumpavaju?

A kad već pričaš o lažnom moralisanju, otkud tebi to pravo? Pa i ti si isto tako bio deo te priče dok te nisu banovali.

Moji stavovi su poznati od momenta učlanjivanja na ovaj forum. Vidovnjak je dobro napisao u svom postu, ovo je tvoj blog-forum, na kojem se baviš pljuvanjem, i "razotkrivanjem". I bacaš senku na sve dobro što se ovde napiše. Ali ti to ne shvataš (ili ne želiš), u šta sam i ubeđen, i to će se i videti iz tvog eventualnog odgovora, jer sam siguran da ništa od ovog što sam napisao nećeš uzeti u obzir i da ćeš krenuti sa kontranapadom (čitaj pljuvanje EF, a od sad izgleda i SP).

Sneki ::
P. P. S. I budi siguran, vidimo se u Apatinu !! 8)

Dobro si došao i ti, i svi drugi koji budu dolazili :D
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/1/2008, 14:55

:D kada sam rekao "forum se sveo da BLOGforum pojedinaca " mislio sam na onaj forum,i da ne bih voleo da se ovaj pretvori u isto.
i nece,ovde je super ekipa ljudi,veoma pozitivnih i nema razloga za tako nesto,zato ljudi okrenimo se nama,uhvatimo se za ruke pevajmoMODERATORI - Page 3 122 dok nam se pare kote!
Pozdrav sza tebe sneki i dusana
p.s. ovo mu dodje kao trojka blog (izostavicu neprimeren smajli :D )

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/5/2008, 01:10

Nadam se da će Dušan nastaviti da piše na forumu bez obzira na "ostavku".

Što se tiče Foruma, prolazimo kroz prilično depresivan period uzrokovan dugotrajnom sušom ne berzi. Živci a i strpljenje su kod mnogih na izmaku ali na muci se poznaju junaci i uveren sam da će doći bolji dani...samo videćemo ko će da preživi do tada.

Sunčajte se, kupajte se, putujte i malo manje mislite o berzi do kraja leta. :sunc:

Forum će do tada više-manje raditi na "leru" a onda se vraćamo u naš dobro poznati zajebantsko-razbijački-proročki fazon. :smokeing:
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/5/2008, 12:06

Dobro je da ovaj forum postoji.
Zamislite da smo svi mi u ovoj krizi, u kojoj smo poslednjih godinu dana, a da nemamo sa kime da podelimo svoju muku. To je pre svega smisao i svrha ovog foruma. Dušan ima pomalo perfekcionističku crtu i voleo bi da od ovog foruma napravi nešto idealno.
Tu nastaje problem, jer mi nismo idealna stvorenja. Ovaj forum je slika i prilika nas samih, svako od nas ima svoje slabosti i loše dane...

@Dušane, forum nije i ne treba da bude institucija od prvorazrednog značaja (Privredni sud, Palata pravde, Ministarstvo finansija i sl...) već samo koristan alat koji će nam pomoći da se bolje snalazimo i lakše plivamo kroz ovo nevreme. Tako da tu i nema i ne treba da postoje nekakva pravila i procedure...jedino pravilo je da se medjusobno ne vredjamao i uzajamno lažemo (pumpamo) i tako izvlačimo ličnu korist.
Biće mi jako žao ako nas Dušan napusti jer je njegov doprinos u poslednjih nekoliko meseci bio jako velik. Njegovi prilozi na temu fondova bili su vrlo kvalitetni. Osim toga, Dule je vrlo drag i ima sve moje simpatije.

Guta je u pravu, forum je sada na leru i svi mi treba malo da se odmorimo od čitave ove priče. Ja ovih dana idem na more :sunny: i trudiću se da o Belexu i ovom forumu (mada ste mi svi jako dragi) :heart: ne razmišljam. A isto to želim i vama. Pozdrav, čujemo se kad malo zahladni. :wave1: :flower1:

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime7/23/2008, 14:23

Guta is back!

Evo malo atmosfere sa grckih ostrva da vas malo razveselim:

MODERATORI - Page 3 Paradi10
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/9/2009, 12:04

Guto, jesi se vratio iz te GRČKE??
MAjku muuuu!!
Baš se provodiš!!
A mi ovde na forumu "održavamo" vatru :lol:

Malo forum "narastao", a... šta veliš??
Ko testo za krofne...
Pa gde si brate Guto?
8)

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/9/2009, 12:19

Koliko ja vidim (a vidim DOBRO!) Guta je još
na odmoru !!
Cyprus - Nicosia

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/9/2009, 12:24

Čekaj, pa on je 23. jula 2008. se javio iz Grčke!!

I šta???? još je na odmoru!!
I sad na Kipru... eeee pa stvaaaarno, neki umeju da uživaju!! alien

Nemm reči!!
:drunken:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/9/2009, 16:33

Posto vidim da su Dusan i Slovenac1 u zeleno prepostavljam da su Moderatori.

Upucujem cestitke i sretan rad. :clap: :clap: :clap:


:respect:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/9/2009, 16:40

Nismo moderatori!

Samo smo postali VIP :D Moderatori su plavi, osim Aleca, koji je i moderator i VIP.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/9/2009, 16:42

Svejedno delujete mi tako. :D

Cestitamo. :guitar:
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 01:17

Pošto se ukazala potreba za novim moderatorima, ako niko od
članova nema ništa protiv, od danas su naša 2 član Bond i StefanMR moderatori!

Molim da sve rasprave u vezi moderisanja budu na ovoj temi.

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 10:14

Naravno sve cestitke novim modovima Bondu i Stefanu. :clap:

Red je da pozovu u kafanu na cast. :coffe: :coffe: :coffe:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 10:33

Biće valjda organizovana neka čast u skorije vreme, da se malo okupimo i prozezamo! :)

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 11:16

Čestitke moderatorima i puno sreće u daljem radu, sa što manje problema :D

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 11:29

Cestitke novim moderatorima! MODERATORI - Page 3 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 11:32

Hvala svima. Trudićemo se da budemo korektni i da još više doprinesemo radu foruma.
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 12:03

Ja neću da se igram... Bond je dobio ozbiljne teme, a ja ove zezantske (da budem moderator)... :)
Možda je tako bolje, da manje mogu da zeznem stvar!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/12/2009, 18:14

Cestitam novim moderatorima i zelim im puno srece MODERATORI - Page 3 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/30/2009, 18:09

Radi dalje demokratizacije Belex Club Foruma,
od dans je naš član Dušan, zadužen za dodele VIP titula!
Admin

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/30/2009, 18:29

A sad tek znam ko me je to presvuko(obuko) u zeleno. :D

Cestitam i ostalim VIPovcima na tituli. :clap:

:respect:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/30/2009, 18:32

Čestitam i ja!
Ali Dušan je neozbiljan! On deli taj VIP status svima živima!
Samo neće Sneki da počasti, a ona je jedna od najstarijih članica...

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/30/2009, 18:34

VIP "titule" su bile dodeljene pre nego što sam ja dobio tu nezahvalnu dužnost, tako da nemojte meni još da zahvaljujete, ili da me kritikujete! :D

A Sneki je beli mag i buntovnik, neće nikome da pripada! alien

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/30/2009, 18:39

Rekli smo to vec, medjutim ona hoce da je Beli Mag. :kugla:

Dusan treba da reaguje. :flower1:

Jel ona bira drustvo. :zenska:



Sad tek vidim da se Dusan oglasio. :D
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime9/30/2009, 19:45

Pridružujem se čestitkama. Napred zeleni..
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime10/2/2009, 11:02

Ris ::
Mima racunaj gotovo! mora da te vec vara! ustvari muskoje mora da te vara!

Smatram da je ovo čista seksistička poruka i može se okarakterisati kao vredjanje na polnoj osnovi - uz dobrog advokata lako će se dokazati i govor mržnje!!

Mislim da modovi moraju ovakve pojave u našim redovima u korenu da saseku, posebno SADA, kada se CELA Srbija bori protiv huligana...

:no:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime10/2/2009, 11:12

Hahaha, neka Risa, nek se zavarava malo, ako mu je lakse MODERATORI - Page 3 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime10/2/2009, 11:35

Sneki ::
Ris ::
Mima racunaj gotovo! mora da te vec vara! ustvari muskoje mora da te vara!

Smatram da je ovo čista seksistička poruka i može se okarakterisati kao vredjanje na polnoj osnovi - uz dobrog advokata lako će se dokazati i govor mržnje!!

Mislim da modovi moraju ovakve pojave u našim redovima u korenu da saseku, posebno SADA, kada se CELA Srbija bori protiv huligana...

:no:

Sneki, kazi mi da nisi ozbiljna? :hihihi:
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime10/2/2009, 11:47

Kad nemoze da zaradi na akcijama, udara na drugoj strani. :lud:

Jos samo da uzme Belku za advokata i dobijen proces. :study:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

MODERATORI - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 3 Icon_minitime10/2/2009, 11:48

Ma pusti je... Žene...
Svi znaju da lažu, a one i dalje ne vole da se o tome javno priča! :)

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
 
MODERATORI
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: