BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 MODERATORI

Ići dole 
+51
Dragan555
Limited011
Taliano
Teletrader
Bojjan
Zeljko321
Kobe Bryant
Boranija
muitobom
Ilija
Cermet
Smile
Jumbo
Momir
Aritmeticar
Danx
Maca
JMBR
Popaj
Dmitar
Voiceoflaw
Gorca
Ris
Boby
Vogue
Dejansss
Dosije
MASTER
FatCat
Friz
Dragan
Bond
iki
StefanMR
Stenli
Vidovnjak
buki1234
Slovenac1
Atomski mrav
Greta
Milos86
1jelena
Albatera
BojanNS
pepsiman
pionir
mirami
Dusan
Mima
Sneki
Admin
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 17:53

@albatera, ok, to za pumpadzije sa EF si u pravu, samo mi je krivo da Dule koji svima pristupa cistog srca bude napadan i ovde i tamo. Stalno je opominjao da se ne treba toliko baviti EF i ma koliko mnogi od nas bili kivni na pojedine clanove tamo i upadali u zamku da ih ismejemo povremeno (i sebe ubrajam tu, jer ipak smo samo ljudi :D ), verovatno je Dule u pravu. Previse se ovde bavimo likovima sa EF koji uopste ne zasluzuju nasu paznju.
Nazad na vrh Ići dole
Albatera
VIP
VIP



Broj poruka : 26
Localisation : NBgd
Points : 0
Datum upisa : 30.06.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 18:23

mima ::
@albatera, ok, to za pumpadzije sa EF si u pravu, samo mi je krivo da Dule koji svima pristupa cistog srca bude napadan i ovde i tamo. Stalno je opominjao da se ne treba toliko baviti EF i ma koliko mnogi od nas bili kivni na pojedine clanove tamo i upadali u zamku da ih ismejemo povremeno (i sebe ubrajam tu, jer ipak smo samo ljudi :D ), verovatno je Dule u pravu. Previse se ovde bavimo likovima sa EF koji uopste ne zasluzuju nasu paznju.

Ma ja protiv Duleta nemam nista, njegovo moderisanje OK. Ja ni ne pratim politicke diskusije
gde se ustvari i ocekuje jaka ruka moderatora ,ali sam mu zamerio sto je usao u predizbornu trku( ili je upecan u istu) na nacin na koji je to on ucinio.

On se i sam izjasnjava da je mlad ja bih dodao i neiskusan ( jer nema pojma s kim se tamo u kolo
hvata.) Pominjanje clanova EF je ovde vise kao neka interna posalica ili ti domorodacke sportske discipline koju niko ni od nas neshvata
ozbiljno jer su oni tamo stvarno nebitni.

Ali reci mi mima da li ja pravim problem da Dusan85 moderise i tamo i ovde ili Vito koji
kaze da je to potencijalno opasno.
Ja smatram da to nije potencijalno opasno jer je taj komentar velikog Vita (koji odlucije o novom modu EF) obicna bljuc kad razmislim u stvari nije jer njima treba mod koji ce pumpati,brisati,editovati za njih ,a za to nije dobra preporuka iskrenost,ljuboptiljivost, zelja znanjem koju pokazuje Dusan85.

Evo sad je teta bela dala svoj veto, jer mod mora da bude prvoborac.....teska su vremena....
treba pumpati,pumpati...

_________________
Pilulice za lilulice koje piju lilulani :)
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 18:33

Eto, razumeli smo se, Dule je suvise cist za njih tamo, ne mogu da ga manipulisu kako njima odgovara. Ako sad nastavim, pocecu da pljujem po sadasnjem modu tamo, onda opet upadam u vrzino kolo, a bas hocu da budem fina :D Mislim da je Dule upecan, dobro si rekao, neiskusan je za onakve azdaje, a nije mislio nista lose, sigurna sam. Vise je odreagovao na njihovu paranoju cim se pomene belex. Predlozeni su i neki clanovi koji su takodje modovi na nekom drugom forumu, pa se nije napravila frka kao oko Duleta. Ali naucice i nas Dule, polako :smokeing:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 22:58

mima ::
Eto, razumeli smo se, Dule je suvise cist za njih tamo, ne mogu da ga manipulisu kako njima odgovara. Ako sad nastavim, pocecu da pljujem po sadasnjem modu tamo, onda opet upadam u vrzino kolo, a bas hocu da budem fina :D Mislim da je Dule upecan, dobro si rekao, neiskusan je za onakve azdaje, a nije mislio nista lose, sigurna sam. Vise je odreagovao na njihovu paranoju cim se pomene belex. Predlozeni su i neki clanovi koji su takodje modovi na nekom drugom forumu, pa se nije napravila frka kao oko Duleta. Ali naucice i nas Dule, polako :smokeing:

Potpisujem !!

Albatera@ Pa, zar si ti STVARNO pomioslio da njima treba neko kao Dušan???
Pa zar ne vidiš ko je budući mod? A, drugi sigurno neće biti NAŠ Dušan... 8) NEMA ŠANSE !!
Njima takvi ne trebaju !!
Svako ko tamo pokuša da radi i piše po savesti biće banovan ili izvgnut ruglu... tamo je
sve kao u odrazu ogledala. Lažna briga za druge, mimikrija, neiskrenost....
Galerija Likova koja zamajava naivne "nesebičnim" zalaganjem i "žrtvovanjem" za novajlije, "brigom" o sudbini nacije i sl. gluposti !!
Bljakkk ...!!!

P.S. Njima sam opet ja kriva... :D

:flower:


Ah, da... 8) REDOVNO NAS SVI ONI ČITAJU !!!! :D (kad im se dozvoli ! alien )

Mi OVDE im dodjemo kao neko zabranjeno voće, kao nešto što oni ne smeju, nešto što su zaboravili, nešto čemu ih je DAVNO učila mama, nešto čisto..... neisprljano,
samo ovde mogu da pročitaju neulepšanu ISTINU, o SEBI i drugima... :D


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
1jelena
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : -13
Datum upisa : 18.04.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 23:50

Dusan je sasvim OK.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 01:31

1jelena ::
Dusan je sasvim OK.
:oops: :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 01:33

@Dule, nije valjda da sada ja treba da otvorim rubriku
"DULE - VRATI SE!" :shock:

Nećeš valjda da nas napustiš i odeš kod onih pumpadžija? :no:
Veliki su to prevaranti i moderisati takav forum, kao što je njihov, nije izazov, već kazna .
Ako se kojim slučajem prihvatiš tog posla i sam ćeš to vrlo brzo shvatiti. Oni će od tebe tražiti da brišeš postove drugih članova i da štitiš "lik i delo" nekih njihovih "uvaženih članova", kako bi oni mogli i dalje nesmetano da pumpaju svoje akcije. Ne veruješ mi? - Živi bili pa videli.
Pametan si ti dečko i vrlo brzo ćeš shvatiti da to što oni rade nema nikakvog smisla, jer je ispod crte! Onda ćeš shvatiti i to da taj forum nije ozbiljniji od našeg.
Naš forum ima opuštenu i zezatorsku formu, to je tačno, ali pojedine analize akcija su na vrlo visokom nivou, kao i analize različitih portfolija. Takve stvari oni tamo nisu u stanju da naprave, jer se takvim stvarima i ne bave. Oni se bave prodajom magle.
Razmisli još malo i nemoj tako brzo da stvari lomiš preko kolena.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Albatera
VIP
VIP



Broj poruka : 26
Localisation : NBgd
Points : 0
Datum upisa : 30.06.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 09:01

@Dusan85.

:flower1:

Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.

Od svoje majke ko će naći bolju?!
A majka vaša zemlja vam je ova;
Bacite pogled po kršu i polju,
Svuda su groblja vaših pradjedova.

Za ovu zemlju oni behu divi,
Uzori svijetli, što je branit znaše,
U ovoj zemlji ostanite i vi,
I za nju dajte vrelo krvi vaše.

Ko pusta grana, kad jesenja krila
Trgnu joj lisje i pokose ledom,
Bez vas bi majka domovina bila;
A majka plače za svojijem čedom.

Ne dajte suzi da joj s oka leti,
Vrat'te se njojzi u naručja sveta;
Živite zato da možete mrijeti
Na njemom polju gdje vas slava sreta!

Ovde vas svako poznaje i voli,
A tamo niko poznati vas neće;
Bolji su svoji krševi i goli
No cvijetna polja kud se tuđin kreće.


Ovdje vam svako bratski ruku steže -
U tuđem svijetu za vas pelen cvjeta;
Za ove krše sve vas, sve vas veže:
Ime i jezik, bratstvo, i krv sveta.

Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije, -
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije...

Aleksa Šantić

_________________
Pilulice za lilulice koje piju lilulani :)


Poslednji izmenio albatera dana Ned 01 Jun 2008, 10:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 10:13

@albatera :clap: :clap: :clap:
Da sam na Duletovom mestu, ja bih se rasplakala...bas dirljivo.....Dule, ostani :guitar: :heart:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 10:42

Greta ::
@Dule, nije valjda da sada ja treba da otvorim rubriku
"DULE - VRATI SE!" :shock:

Nećeš valjda da nas napustiš i odeš kod onih pumpadžija? :no:
Veliki su to prevaranti i moderisati takav forum, kao što je njihov, nije izazov, već kazna .
Ako se kojim slučajem prihvatiš tog posla i sam ćeš to vrlo brzo shvatiti. Oni će od tebe tražiti da brišeš postove drugih članova i da štitiš "lik i delo" nekih njihovih "uvaženih članova", kako bi oni mogli i dalje nesmetano da pumpaju svoje akcije. Ne veruješ mi? - Živi bili pa videli.
Pametan si ti dečko i vrlo brzo ćeš shvatiti da to što oni rade nema nikakvog smisla, jer je ispod crte! Onda ćeš shvatiti i to da taj forum nije ozbiljniji od našeg.
Naš forum ima opuštenu i zezatorsku formu, to je tačno, ali pojedine analize akcija su na vrlo visokom nivou, kao i analize različitih portfolija. Takve stvari oni tamo nisu u stanju da naprave, jer se takvim stvarima i ne bave. Oni se bave prodajom magle.
Razmisli još malo i nemoj tako brzo da stvari lomiš preko kolena.

Lepo i pametno rečeno :clap: :clap: :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 11:04

Od kad je on postao moderator na ovom forumu mnoge stvari su se promenile.
Forum je citaniji, pregledniji, korisniji i mnogo bolji.
Dusan je veoma mlad, neiskvaren decko ali veoma racionalan, realan i sto je danas retkost, preterano NORMALAN.
Dule, sta god odlucio, imas moju veliku podrsku i ne daj se. Ostani kakav jesi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 11:14

Vito wrote:
Citat :
Ne znam šta ti podrazumevaš pod «pristojnim mestom» ali ne znam kakav forum može da bude kada na njemu sa desetak različitih nickova vršlja Sneki. Kako neko može da bude moderator a da ne banuje Sneki? Kako neko pretenduje da bude mod na Economy forumu a da nema hrabrosti da banuje jednog bolesnika koji čini takve gadosti da se normalni ljudi od toga sablažnjuju?

Ako moderator ne vidi ništa problematično u pisanju Sneki – onda takav moderator nije za ovaj forum. Ako moderator nema hrabrosti da banuje Sneki – onda takođe nije za ovaj forum. Ako moderator nema ovlašćenja da banuje Sneki – onda je pitanje zašto se prihvatio tog posla a da nema slobodu odlučivanja? Koja god od te tri mogućnosti bila – svaka je porazna za moderatora. Taj forum je osuđen na propast i tu nema popravke. Što se grbo rodi – vreme ne ispravi.

Na nama je da pokušamo Economy forum podignemo na još viši nivo a to će biti moguće samo ako za moderatore izaberemo ozbiljne i karakterne osobe u koje imamo poverenje. Dakle, nema mesta za improvizacijama bilo koje vrste.

Auuuuuu, majko mila al' ovaj "što ne čita" naš forum nagrdi i nas i Sneki i Duleta affraid

Ma, nema veze, samo opušteno. Mi smo kuleri i zezatori :smokeing: a ko oće da se jedi nek se jedi :x
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 11:26

Ma što ne čita NAŠ forum :D djene - djene, al vidi se da ne čita
ni onaj treći !

Što se tiče dejanasss-a, i ja sam ga predložio zbog toga što je čovek vredan i nesebičan ali mi je zaista promaklo to da je i on moderator na jednom drugom forumu (ne čitam druge forume pa sam ga smetnuo sa uma). To mu je veliki minus što je pristao da bude moderator na forumu koji je pod direktnom dirigentskom palicom vlasnika foruma.

Dakle, ne radi se o slobodnom forumu nego o forumu na kome vlasnik određuje i smenjuje moderatore foruma po svom ličnom nahođenju. Istoga trenutka kada vlasnik umeša svoje prste u rad foruma – taj forum biva osuđen na propast. Na svu sreću vlasniku Economy foruma još tako nešto nije palo na pamet, a ako se nešto tako desi - ja ću istoga trenutka obrisati sve svoje postove i otići sa njega. Vlasnik može eventualno da vodi brigu kako da uzme neki dinar od banera a nikako da pokušava da usmerava rad foruma na bilo koji način. Bogatstvo jednog foruma su forumaši koji pišu autorske tekstove a ne oni koji lepe šarene sličice, prave viceve i prenose copy-paste tekstove. Više vredi jedan pravi diskutant nego stotinu zabavljača, fiktivnih nickova i pasivnih članova.

Forum je slobodan ili nije slobodan, nema trećeg. Iz tog razloga povlačim svoj predlog za dejansss-a. Ne zbog toga što imam bilo šta protiv njega ali je činjenica da bi moglo doći do sukoba interesa.


I pazi, stalno preti da će da se naljuti i pobriše sve svoje postove :cheers: a svaka mu je ko Njegoševa...
To je jednom i uradio: OBRISAO 600 postova RUČNO !!! :D
Ej... ručno brisanje 600 postova, jedan, po jedan ... i kako da ga ne nazoveš pravim imenom !!

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 12:22

Dušan upisano:
Evo da samo nešto Viti kažem, sve što je naveo što se tiče mene nije tačno. Ja, kad sam pristao da budem moderator na tom forumu, počeo sam da uvodim nova pravila ponašanja, i svaki od njih je Sneki ispoštovao, tako da apsolutno nije bilo razloga za ban. A budi uveren da imam sva ovlašćenja i slobodu uređivanja. Samo što ja nisam tiranin, i dozvoljavam slobodu govora, pri tome pazeći da bude na pristojnom nivou.


]Dušan je doveo Vitu u neprijatan položaj. Posle ovoga bi "veliki moralista" i "siva eminencija" pomenutog manipulatorskog foruma, morao sam sebe da banuje - ako je dosledan i toliko moralan!

Dušane, kao što vidiš iz reakcije članova, tvoja ostavka se NE PRIHVATA !

Edit: izmena citata.


Poslednji izmenio Admin dana Uto 01 Sep 2009, 01:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 20:34

Imenjaku kapa dole. :clap: :clap: :clap:

:respect:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 13:23

Hvala najlepše svima na podršci!!!

Izuzetno mi je drago da vidim ovoliku podršku članova, što valjda znači da sam do sada dobro radio.

Opet, imam potrebu da se izvinim još jednom svima što se nisam dobro izrazio prilikom pisanja, jer mi svakako nije bila namera da ispadne onako kako je protumačeno. Mladost-ludost, neiskustvo, ništa drugo. Jutro je uvek pametnije...

Trebam malo odmora od svega ovoga, neka malo odleži pa ćemo videti šta ćemo dalje. U svakom slučaju, i ako nisam moderator, to ne znači da neću više pisati. Dakle, od juče više ne moderišem, i ne smatram sebe odgovornim za uređivanje foruma.

Molim vas da se uzdržite od zlih komentara i da zadržite dosadašnji nivo.

Pozdrav

Dušan
Nazad na vrh Ići dole
pionir
VIP
VIP
pionir


Broj poruka : 190
Points : -29
Datum upisa : 31.01.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 14:06

Bravo dečko!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 14:18

I još da dodam: ova odluka nije ni zbog Vita, Bele ili nekog trećeg, stvar je principa, nadam se da me razumete. Ja se ne bojim nikoga i ko god to misli, grdno se vara... Nemojte da mešate kulturno, primerno i korektno ponašanje (nadam se da jeste takvo sa moje strane) sa strahom i kukavičlukom. Smatram sebe razumnim čovekom (a vidim da me neki smatraju detetom, pa može i tako, razumno dete, ako tako nešto postoji) i ako pogrešim, spreman sam grešku da ispravim ako je moguće.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 15:12

Dušan85 ::
I još da dodam: ova odluka nije ni zbog Vita, Bele ili nekog trećeg, stvar je principa, nadam se da me razumete. Ja se ne bojim nikoga i ko god to misli, grdno se vara... Nemojte da mešate kulturno, primerno i korektno ponašanje (nadam se da jeste takvo sa moje strane) sa strahom i kukavičlukom. Smatram sebe razumnim čovekom (a vidim da me neki smatraju detetom, pa može i tako, razumno dete, ako tako nešto postoji) i ako pogrešim, spreman sam grešku da ispravim ako je moguće.

Vito upisano:
Iz ovoga što sam mogao da zaključim na osnovu tvojih par postova, kao da ih je sam Sneki pisao. Ali hajde, nemamo dokaza da si ti Sneki pa ćemo analizirati samo rad Dushana85.

:cheers: :bball: :D 8)

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 17:01

Naš drugar Dušan85 sa istančanim osećajem za pravdu, upustio se u neravnopravnu borbu s aždajama na EF-u.
Molim da mu svi pomognete koliko je u vašoj moći.
Hvala


Evo kakvim se "argumentima" tamo barata:

Vito upisano:
....Ti si za mene samo «trojanski konj» podmetnut od Sneki-lobija da bi se preuzeo Fonom forum i da bi se on uništio. Ja odgovaram samo onima za koje procenim da nisu provokatori i manipulatori, a pošto tebe smatram provokatorom – nisam ti ni odgovarao na pitanja koje si mi postavljao.

Dušane, crni Dušane, čuvaj se sinko !!


Poslednji put izmenio Admin dana Pet 13 Maj 2011, 01:06, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 17:42

Mislim da ovaj forum nije imao boljeg moderatora od Duleta :clap: Da Belex Club nije "brlog", kako ga nazivaju na EF, pokazuje i kakvo je uznemirenje nastalo na doticnom forumu na mogucnost da moderator postane jedan posten i odgovoran mlad covek, koji se ne moze lako izmanipulisati. Dakle, njegov rad je itekako primecen i od strane nas koji ga javno podrzavamo, a i od strane onih koji se plase njegovog doslednog i pravicnog pristupa moderisanju. Dule, neka tvoja odluka odlezi par dana, odmori se malo od svega i vrati se ulozi moderatora na ovom forumu :clap: Mislim da je ocigledna zelja clanova da nam upravo ti budes mod :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 18:33

Dushan85
Član
Registrovan: 2007-12-11
Poruke: 253 Re: Izbor novih moderatora - 2008.
Pošto vidim da sam uneo pometnju i strah, što mi nije bila namera, povlačim svoju kandidaturu uz zahvalnost svim članovima i na podršci i na ovim ružnim rečima, izazvanim mržnjom prema nekoj trećoj osobi, što prenose na mene. Smatram da to nisam zaslužio.

Lepi Gole upisano: hipoteka i podozrenje je ono što ti najmanje treba na početku rada.

U pravu si u potpunosti za ovu rečenicu gore. Meni ovo zaista ne treba.

Što se Snekija tiče, čini mi se da je njegova višestruka registracija na fiasconomy-ju uzrokovana banovima koje je dobijao, pa ne vidim razlog da to radi tamo gde nije banovan i gde može slobodno pisati.

Što se tiče onog zaključavanja foruma, to nije u mojoj nadležnosti, tj. nemam mogućnost blokiranja podforuma. A sad je čini mi se sve otključano.


BRAVO DUŠANE !!!!

:clap: :clap: :clap: :clap:

Lepi Gole, dodji i uveri se ko sve ovde piše !!
:icecream:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 21:36

Jel treba da priznam da sam ja Dušan85 ?? :D


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 21:42

Danas 21:18:20
Xorange
Član
Registrovan: 2007-08-06
Poruke: 216 Re: AIKB_KAFANA

[color=darkred]Treba se malo odmoriti i popiti hladan Nes... Citam one postove o Sneki i citavu tu raspravu, pa sam se prosto uplasila od te gospodje, to je neka ala sa hiljadu pipaka umesto ruku, i milijon ociju koje lete po Internetu. Sve mi nesto frka i da citam o njoj.[/color]
Edit: Nisam se Lepom Goletu zahvalila za kompliment za haljinicu, pa koristim ovu priliku

Poslednje editovanje od Xorange (Danas 21:19:51)


:drunken: :joint: :wall:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 22:30

Na svaku novu pojavu prividja im se Sneki. :queen: Angazovani su svi da je pronadju.Lov sta li je?

Do kraja mozda i koju agenciju. affraid

DUSANE85 NEDAJ Se. :naghty:

:coffe:
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 02 Jun 2008, 23:27

Bravo Dule!!

Ponosni smo na tebe :sampion:

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 08:39

Oni su skroz popucali po savovima,paranoja usled raspada sistema,strasno affraid


Dule samo tako nastavi,malo odmori pa kad se formira Vlada bice pune ruke posla za tebe i sve nas :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 13:23

Ma pusti one idiote na Fiasconomyu da pišu šta god hoče. I mene su Vito i Bela nervirali, a moderatori su posle prve garde (Ivan,...),
koja je bila vrlo dobra, čisto propali. Za mene je Dušan odličan moderator, glava mu je na mestu i sve pohvale.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 02:21

Dušan85 ::
Svi znamo da su na Fiasconomy forumu stroga pravila, takva su kakva su. Ova tema ide pod ključ, neće biti više pljuvanja dok sam ja ovde.

Ja ne vidim da je BojaNS "pljuvao" one sa EF-a !!
Šta se sve tamo piše o ovom forumu affraid , TO je STVARNO sramota !!
Seti se samo kakve su bljuvotine pisali o tebi i Dejanass-u!! :evil: (da ovom prilikom ne pominjem svoju malenkost 8) ).

Za to ne važe njihova (glupa) pravila i TO nikome ne smeta???

Ne vidim da rasprava o drugom forumu može da nam šteti?
Treba da učimo na njihovim greškama... a oni u mnogim stvarima samo mogu da nam pozavide !!

Temu o EF-ovom sunovratu možda treba staviti u Arhivu, koja je dostupna SAMO članovima, pa nek se tamo piše... ako već toliko bode oči !!


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
buki1234
Just looking
Just looking
buki1234


Broj poruka : 33
Localisation : tu negde
Points : -20
Datum upisa : 10.10.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 09:22

Sneki ::
Dušan85 ::
Svi znamo da su na Fiasconomy forumu stroga pravila, takva su kakva su. Ova tema ide pod ključ, neće biti više pljuvanja dok sam ja ovde.

Ja ne vidim da je BojaNS "pljuvao" one sa EF-a !!
Šta se sve tamo piše o ovom forumu affraid , TO je STVARNO sramota !!
Seti se samo kakve su bljuvotine pisali o tebi i Dejanass-u!! :evil: (da ovom prilikom ne pominjem svoju malenkost 8) ).

Za to ne važe njihova (glupa) pravila i TO nikome ne smeta???

Ne vidim da rasprava o drugom forumu može da nam šteti?
Treba da učimo na njihovim greškama... a oni u mnogim stvarima samo mogu da nam pozavide !!

Temu o EF-ovom sunovratu možda treba staviti u Arhivu, koja je dostupna SAMO članovima, pa nek se tamo piše... ako već toliko bode oči !!

.

Slazem se sa Sneki da tema treba da ostane otkljucana da bi svakom clanu koji bira izmedju vise foruma bilo jasno kakav je koji forum.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 09:48

Nisam ja mislio samo na BojanaNS, nemam ništa protiv njega, naprotiv, nego neću da se više bavimo sa EF, ja nisam došao ovde da bi moderisao Antifiasconomy forum, koliko vidim, piše da je ovo Belex forum, posvećen Beogradskoj berzi a ne bavljenju Fiasconomy forumom i ljudima koji tamo pišu. Tema ide u arhivu ali ostaje zaključana.
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Jun 2008, 10:42

Jel ovo mesto gde se pohvali moderator scratch
Ja bih hteo da istaknem Dusana !
Citao sam njegovo pisanje o Fondovima i mogu vam reci da bi se i pojedini "strucnjaci" mogli postideti citajuci njegove postove.Ne znam koja si struka ali zaista si car tu. :respect:
pod 2.
Pohvalio bih i njegov nervni sistem,zaista ima zivaca za mene i hvala Dusane,kada izadjem iz akcija necu te zaboraviti!
Evo zadnji post sam bas bio bezobrazan i nije ga obrisao samo uklonio smajli,sto bih i ja uradio na njegovom mestu. :D
U to ime jedna velika zurka u cast Dusana !

MODERATORI - Page 2 97

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jun 2008, 12:16

Vidovnjak,
šta vredi šro ga mi volimo, kad ima zlih ljudi koji mu zabraniše da piše...

Možda se to desilo zbog naše "ljubavi" ??
Ili je u pitanju ljubomora.... :D :P


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jun 2008, 12:45

Ma ko mu zabranio da piseMODERATORI - Page 2 134 ?

E Sneki imas lepe carapice nikao da ti kazem :flower1:

:D

MODERATORI - Page 2 135

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

MODERATORI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 2 Icon_minitimePon 30 Jun 2008, 10:05

Poštovani članovi, drugarice i drugovi :D

Ovim putem vas obaveštavam da se povlačim sa funkcije moderatora foruma. Odluku ne bih posebno obrazlagao.

Zahvaljujem se svima na podršci koju ste mi pružili i na korektnoj saradnji.
Nazad na vrh Ići dole
 
MODERATORI
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: