BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)

Ići dole 
+60
Zex983
FatCat
Rogy
Mirotvorac
nikoleta2
Paja Patak
MilaNost
Pera Zdera
Valter
JMBR
Teletrader
Smarti
Dadax71
Friz
Goce
Smile
Kobe Bryant
Admin
Nadeždica
Milicica
Maca
Guinness
PEVAC
Florida
AAA
anonymus
Sneki
Igi-bg
Kmez
Bans
sljaker
julka zulka
nomak
Sahbaz
Limited011
Srebrni_Zmaj
Dragan11
hit mejker
Milojka
TITO
baba_milojka
Sekula
visibaba
sima kosmos
Boranija
PAPRIKA
Lunja
Jevrem
Ars Vivendi
Pampur
BojanNS
Gogisa
pepsiman
Ronin
Sreta
KASRA
smoki
fmesaros
Verkakaludjerka
MASTER
64 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 13:46

@Pampur
Tačno ! Poslato je kao štampana stvar, zacepljena koverta, i pečat Ravnopravnosti. Bilten je prvi broj, 001 tačnije, planiraju znači da nam ih i dalje prave. E sad, piatanje je zašto je izdavač Ravnopravnost, tako piše ???? Zar izdavač ne bi trebalo da budu radnici JGRM ? Ne znamo ko je redakcija, urednik i sl...Predlažem da i UDRUŽENJE III objavi jedan bilten pa da pošalje na kućne adrese, sa malo drugačijim takstovima.
P.S. Ni Zloba se nije koristio takvom propagandom !
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 14:08

MASTER ::
....P.S. Ni Zloba se nije koristio takvom propagandom !
Ali Gebels jeste!
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member



Broj poruka : 383
Points : 405
Datum upisa : 11.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 14:56

Slika govori više od hiljdu reči

http://www.radio-zrenjanin.com/vest.php?vestid=1159&strana=1
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 17:14

Kobe Bryant ::

Ako niko od vas ne bude sutra u sali Medija Centra, mislim da više nema razloga da se mučite, skupljate potpise i piskarate po forumima...

post2

Al' bojim se da nece biti nikog !!!
Nazad na vrh Ići dole
Paja Patak
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 60
Datum upisa : 11.12.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 17:23

@sljaker
Baš me zanima da li ti ideš.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 17:37

I KO BUDE ISO NE MOZE DA POSTAVLJA PITANJA,VEC SAMO NOVINARI A MOZE DA SE SALJU PITANJA PREKO KOMPA AL NE ZNAM KAKO.
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 17:45

@Patak

Ja ne idem,ali sam barem dao svoj doprinos tako sto sam potpisao peticiju za smenu Grobara ! Ako organizujete neki prevoz idem sa vama !
A ti patko, da li si se udostojio da potpises peticiju ? Odgovori iskreno kao sto sam i ja tebi !
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member



Broj poruka : 383
Points : 405
Datum upisa : 11.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 17:47

@ Gogisa
http://www.mc.rs/aspx/events/question.aspx?eventId=8329&eventTitle=Da%20li%20prisustvujemo%20poslednjim%20danima%20%u201EJugoremedije%u201C%3F&versionId=1
Nazad na vrh Ići dole
Nadeždica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 124
Points : 125
Datum upisa : 26.10.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 17:55

Udruženje je danas u više navrata kontaktiralo Medija centar. Obavešteni smo da mi kao akcionari nemamo prava da postavljamo pitanja, to je dozvoljeno samo novinarima.

Deurić je zakupio ovaj termin (250 eura+PDV). Naša pitanja su prosleđena medijatoru i sutra će biti prosleđena prisutnim novinarima. Postoji inicijativa da Udruženje održi sopstvenu konferenciju ali mi nemamo kasicu-prasicu.
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member



Broj poruka : 383
Points : 405
Datum upisa : 11.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 18:26

@ Nadežda
250 e i nije tako puno za toliko članova koliko ima udruženje a možda bi neko i pomogao ?
P. S . iskoristite bar Zakon o informisanju , pa ako bude sutra pominjao udruženje ili nekog pojedinca lično u negativnom kontekstu , imate pravo na objavu demantija u svakom mediju koji to bude objavio
Nazad na vrh Ići dole
Nadeždica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 124
Points : 125
Datum upisa : 26.10.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 19:10

http://www.pravda.rs/2012/01/17/sledi-tuzba-za-mobing/#comment-87369
Nazad na vrh Ići dole
Paja Patak
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 60
Datum upisa : 11.12.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 19:45

@sljaker
Pitanje ti je suvišno, naravno da jesam.
Nazad na vrh Ići dole
nomak
Still learning
Still learning
nomak


Broj poruka : 39
Points : 40
Datum upisa : 15.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 20:24

http://www.scribd.com/doc/78348136/Bilten-radnika-i-akcionara-Jugoremedije-AD-Zrenjanin-14-01-2012

Uz brdo propagande, mislim da su u ovom biltenu bar dva dokumenta falsifikati:
- Dopuna dopisa upucenom Upravnom odboru (strana 9 u biltenu) u kome se govori o neophodnosti izmestanja antibiotika
- Zapisnik o izboru ponudjaca (strana 10 u biltenu)

Naime, delovi tih dokumenata u kojima su potpisi clanova komisija su ocigledno skenirani i "dolepljeni", jer se citkost i velicina slova stamanih delova znacajno razlikuju od gornjeg teksta, a u drugom navedenom dokumentu se jasno vidi i to da je deo sa potpisima blago nakrivljen nadesno!
Imate jednog od navodnih potpisnika tih dokumenata, Milanu Vukov, pa nek vam ona objasni o cemu se ovde radi.

Uostalom, zasto podmecu tu dopunu (uz to jos i falsifikovanu), kada tvrde da imaju naredbu od nadleznog ministarstva?!

Opet lazi, obmane, falsifikovanja... Ne dozvoljavajte im da im opet ovo prolazi!

Idite na konferenciju, prisustvo ne mogu da vam zabrane, povedite novinare koji su do sada realno pisali o vasim problemima pa neka oni postave pitanja ako vama kao akcionarima ne daju, a vi probajte izjave da date posle njihove predstave, u ili ispred MC!

A i ako napravite neki civilizovan "dzumbus", to moze biti samo u vasu korist!

Ako zaista toliko vas u Udruzenju ne mozete i ne zelite da skupite 250 evra da pobijete javno lazi onih protiv kojih se borite, ili da platite gorivo da odete do BG na sutrasnji cirkus, onda je apsurdno i da postojite.


_________________
Zlo će pobediti kada dobri ljudi zaćute.


Poslednji izmenio nomak dana 1/18/2012, 20:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jovan023
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 7
Datum upisa : 18.01.2012

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 20:24

Ima moj stari jedno pitanje za clanove udruzenja akcionara jugoremedija III a ono glasi.Zasto se clanovima udruzenja ne dostavlja izvestaj o donacijama udruzenju?Na sajtu udruzenja koliko ja vidim je okacen primer popunjavanja naloga za uplatu sa brojem ziro racuna kao i drugim dodatnim podacima.Moj stari kaze da je sreo pre neki dan neku prijateljicu i pitao je ko finansira kampanju udruzenja akcionara III a ona mu je rekla da se to sve radi preko donacija.Verovatno je mislio na onu kampanju po novinama i na televiziji.Ako je to istina sto je moj stari cuo zasto akcionari ne dobijaju izvestaj o tome???Neka mi neko odgovori na to kako bi preneo mom starom dok jos nije legao.
Nadezdica,majku mu je..m pa nemorate da postavljate pitanja dovoljno je da prisustvujete i transparentima demonstrirate unutar medija centra.Nadjete neke majce napisete na njima kakvi vas problemi muce u jugoremediji i eto to je dovoljno.Nemojte da sada trazite izgovor jer je moj stari besan ko ris i rekao mi je da vam prenesem da ne setate ljude kao sto je godinama setao Deuric vec da koristite svaku priliku koja vam se pruza i pokazete da ste sposobni da delujete a ne da lencarite unutar udruzenja i samo otvarate usta!!!
Nazad na vrh Ići dole
nomak
Still learning
Still learning
nomak


Broj poruka : 39
Points : 40
Datum upisa : 15.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 20:29

Jovan023 ::
Nemojte da sada trazite izgovor jer je moj stari besan ko ris i rekao mi je da vam prenesem da ne setate ljude kao sto je godinama setao Deuric vec da koristite svaku priliku koja vam se pruza i pokazete da ste sposobni da delujete a ne da lencarite unutar udruzenja i samo otvarate usta!!!

post2 aplauz

Svaka cast, Jovane! Pozdravi starog!

_________________
Zlo će pobediti kada dobri ljudi zaćute.
Nazad na vrh Ići dole
Jovan023
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 7
Datum upisa : 18.01.2012

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 20:42

Upravo sam ga pozdravio nomace.Nemojte ljudima da prosipate pamet vec tu pamet koju imate koristite u praksi i delujte rekao mi tato.Jeb.s ti sve ovo ako ono ne donosi nikakav efekat.Ili znate nacin kako da smenite upravu ili ne.A price Deuric je lopov,eno ga kod Popova lize mu guzicu to vise ne pije vodu!!Blokada samo skace i skace tako je bilo i sa luxolom pa eno ga danas u stecaju!!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 20:44

A mogli bi vi i sutra ispred jezera sa transparentima(ako necete da putujete za BG)da vas novinari i masa ljudi primete. lol!




govor
Nazad na vrh Ići dole
Jovan023
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 7
Datum upisa : 18.01.2012

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 20:47

Ja cu rado doci da pomognem ali nesto mi njuh govori da je ovo sve neka sprdnja.
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member



Broj poruka : 383
Points : 405
Datum upisa : 11.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 21:18

Apsolutno je nedopustivo da Srpska pravoslavna crkva dopusti ovakav skandal oko plivanja za časni krst, u svakom gradu to organizuje crkva , a ovde se prijavljuje na mail političke partije , finansira ga firma koja ne daje plate 5 meseci a plakat je kao najava za horor filma???
Bolje da bar 5 ljudi ode u Bg , nego da se pravi još veća sramota od lepog srpskog običaja. A ovo što je urađeno neka je na savest ovdašnjim sveštenicima
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 22:40

Pa kako će oni istovremeno biti i na plivanju i u Medija Centru ???
Da li neko može da mi kaže neku preciznu informaciju oko potpisivanje peticije za smenu (D)Eurića ? Od koleginice sam čula da je navodno samo 10 radnika potpisalo od cele upravne zgrade. Kao, boje se, ali malo mi je to neverovatno, šta još imaju da izgube ?
@nomak Ceo bilten je kao bajka !
Nazad na vrh Ići dole
Dadax71
Partner
Partner
Dadax71


Broj poruka : 43
Localisation : Novi Sad
Points : 51
Datum upisa : 05.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/18/2012, 23:12

@Jovan023
Udruženje je neprofitna organizacija i samim tim nema članarinu,znači lokal gde je sedište udruženja je dat na upotrebu bez naknade,telefon takođe,i svi ostali troškovi svako snosi onoliko koliko može,nikome do sad nije tražena donacija ili dobrovoljni prilog,a po zakonu udruženje je neprofitna i samim tim ne ostvaruje dobit,po statutu može da se daju dobrovoljni prilozi ali dosad to niko nije učinio,takođe mora da postoji i žiro račun i pib jel to su uglavnom tipski statuti tako da vas to nebrine možete svom starom komotno reći da do sad dobrovoljnih priloga ili donacija nije bilo pa da ih imamo gde mi dosad bili verovatno na svim televizijama i njihovim forumima,novinama itd...
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 00:02

Master,ukupna cifra je mnogo veca... Ali necu nista da ti kazem jer mi se cini da sedis dupetom na dve stolice !

Edit:
Ako nisi siguran u svoje tvrdnje nemoj ni da ih iznosiš na forumu!
Imaš opomenu od mene!
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 01:49

Dadax71 ::
@Jovan023
Udruženje je neprofitna organizacija i samim tim nema članarinu,znači lokal gde je sedište udruženja je dat na upotrebu bez naknade,telefon takođe,i svi ostali troškovi svako snosi onoliko koliko može,nikome do sad nije tražena donacija ili dobrovoljni prilog,a po zakonu udruženje je neprofitna i samim tim ne ostvaruje dobit,po statutu može da se daju dobrovoljni prilozi ali dosad to niko nije učinio,takođe mora da postoji i žiro račun i pib jel to su uglavnom tipski statuti tako da vas to nebrine možete svom starom komotno reći da do sad dobrovoljnih priloga ili donacija nije bilo pa da ih imamo gde mi dosad bili verovatno na svim televizijama i njihovim forumima,novinama itd...

@Dadax71
Zaboga, pa ko vam je to rekao? Neprofitna organizacija znaci da ne mozete na kraju godine da iskazete profit, a ne da ne mozete da imate prihode i rashode. Dajte da ozbiljni ljudi posavetuju udruzenje. Ima ovde dovoljno pravnika i ekonomista koji su vam naklonjeni.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 09:44

MASTER ::
Pa kako će oni istovremeno biti i na plivanju i u Medija Centru ???
Da li neko može da mi kaže neku preciznu informaciju oko potpisivanje peticije za smenu (D)Eurića ? Od koleginice sam čula da je navodno samo 10 radnika potpisalo od cele upravne zgrade. Kao, boje se, ali malo mi je to neverovatno, šta još imaju da izgube ?
@nomak Ceo bilten je kao bajka !


Da Zdravko ide u Medija Centru a ostali na plivanje.

Prica se da Rusi vec dva dana cesljaju dokumentaciju(mozda je patka)


govor
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 12:30

Boranija ::

Sve već poznato iz pera Nebojše Popova...
O kakvoj to neuspeloj privatizaciji govore? Nini je u zatvoru i privatizacija je poništena (ako nisu znali) - na vlasti u Jugoremediji je BANDA na čelu sa Deurićem (Nebojša Popov neće ići u zatvor jer nije bio direktor ali Deurić HOĆE !!)
...

NINI NIJE U ZATVORU, radio je po nalogu ministra - kr.proces je farsa.

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 13:53

Elita Jugoremedije:

Media Centar BG

Kao i obično, svi ih mrze, kako se već jednom ne naljute, pokupe svoje krpice i odu u....
Lažu ko mitraljezi, ali več i sami veruju u svoje laži.
Baš su slatki ovako na gomili:
http://www.mc.rs/fotografija-da-li-prisustvujemo-poslednjim-danima-jugoremedije.1966.html?photoId=25421&eventId=8329
http://www.mc.rs/fotografija-da-li-prisustvujemo-poslednjim-danima-jugoremedije.1966.html?photoId=25415&eventId=8329
Nazad na vrh Ići dole
Paja Patak
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 60
Datum upisa : 11.12.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 14:21

Druga strana se opet sakrila...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 14:45

Ja sam bila, ali vas nigde nije bilo... pisaću o utiscima kasnije.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Jovan023
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 7
Datum upisa : 18.01.2012

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 17:55

Ovde je sve jasno ko dan!!!Maco zivela ti meni jos 100 godina pozdravlja te moj tato!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 18:36

Elem, pa da počnemo:
Prvo da vas obavestim da je na peskonferenciji besplatno deljena knjig "Radno Mesto pod suncem" - autor Nebojša Popov, drugo izdanje, tiraž 10.000 komada (!!)
Knjigu sponzorisali: Službeni Glasnik (koji je i izdavač), List ReSpublika i Luxol-Farmacija dooo.

Pretostavljam da svako od vas može istu da dobije u redakciji lista ReSpublika besplatno jer je knjiga jedan običan pamflet koji bi zbog 325 stran u knjižari ladno koštaka nekih 450 dinara.
Evo jednog citata:
"U vremenski i prostorno ograničenom iskustvu, u čijem je središtu zrenjaninska "Jugoremedija", zbiva se jedna istinska životna drama koja izmiče patetici i licitaciji glagoljivih ideologija. S jedne strane nalaze se radnici akcionari koji se grčevito bore za svoja radna mesta i vitalnost firme, a s druge strane vlast koja silom nametane privatizacije rizikuje propast firme, lišavanje radnih mesta i akcija i gašenje proizvodnje.
Neobično je je, i utoliko zanimljivije, da radnici akcionari, uprkos snažnom trendu špekulantske privatizacije i nametanja surove borbe za opstanak, nastoje da povežu vrednosti inače sukobljenih ideologija - liberalizma i socijalizma - pravo na rad, pravdu i solidarnost, te tržište, ugovor i težnju za profitom..."

I još iz poglavlja Tragovima jednog štrajka, Hleb radnički/akcionarski, O simbolici rada ii zarade, vlasništva i ljudskih prava, slobode i normalnog života (???):
"Štrajk gladju
Ko to usred sitog i mirnog Banata štrajkuje gladju? Došao sam da to vidim, čujem, razumem. To su radnici zrenjaninske fabrike lekova "Jugoremedija", oni su ne samo radnici već i privatni vlasnici akcija firme koja već dugo važi za uspešnu u svakom pogledu, i gde su plate 50% veće od opštinskog proseka. Poimenice, to je njih osamnaestoro: Mika Gombar (1955) hemijski tehničar, vlasnik 2.313 akcija; Vladimir Pecikoza (1966), mašinbravar, 1.474 akcije; Milena Savkov (1955), radnica 2.313 akcija; Zdravko Deurić (1963), mašinbravar, 1475 akcija; Stevan Budišin (1951), mašinbravar, 2.011 akcija; Milovan Kuručev (1963), mašinbravar, 2.183 akcije; Jovica Nedimović....." itd !

U sali nije bilo mnogo ljudi, pre početka sam iz razgovora okupljenih saznala da postoje i neka pitanja koja su pristigla E-mailom na Media Centar, ali se brzo pojavio neki balavac (valjda IT-stručnjak) koji je organizatorima objasnio da ta pitanja ne treba ni proslediti velikom Deuriću, jer je sve to provokacija nezadovoljne manjine ranika, koja je što za Ninija, što za predjašnji SPS kadar koji je vladao nekada firmom i nešto bundžija...

Zatim su usalu ušli ONI !!
Ne, ne radi se o Deuriću i ostatku svite, već o njima:
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Jgrm



Dakle Nebojša Popov i Zagorka Golubović svojevremeni disidenti pod Titom, jer im isti nije dovoljno bio revolucionaran, siva eminecija pokreta okupljenog oko Deurića...
Tu je bio i neki Nemac (solidno s jakim naglaskom govori srpski), koji se predstavio kao zastupnik fondacije Roza Luksemburg i još jedna Nemica u pratnji prevodioca...
Ostatak sve radnici Jugoremedeji i u većem brojugnevni radnici Srboleka, novinara samo 3-4 i moja malenkost po redakcijskom zadatku....

Manifestaciju je otvorila Olivera Rusovac (novinar lista ReSpublika) pričom o očajnom stanju privrede u USA uz navodjenje primera jednog od kandidata za budućeg predsednika Amerike, nisam baš dobro skapirala o čemu se radi, ali u svakom slučaju o zlom čoveku koji se obogati tako što je preuzimao posrnule firme, otpuštao radnike i preprodavao istu za mnogo para...

nastavak sledi...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 18:54

A onda je reč dobio gospodin v.d. direktor, koji je pripovedao o borbi, nepravdi i zloj državi, koja je protiv fabrike, menadžmenta, koja ima nameru da firmu prpusti tajkunima koji će da otpuste radnike isl.
Novo je da se on zalaže da sve bude po zakonu i da nikako drugačije ne može!
Pominjao je i neki spor sa Jugohemijom i silnom otplatom duga toj firmi, ali u naturi, kroz lekove...
Zatim je govorila (neprijatna) žena koja se predstavila kao predsednik skupštine akcionara, koja je sve to ponovila i NAGLASILA: da ništa ne može van zakona i da je SAMO SKUPŠTINA telo na kojem može da se odlučuje, i da država i ostali (?) moraju to da shvate...
Brbljao je nešto i onam mali debeli s leve strane na slikama, uglavnaom istu pesmu...
Pitanja su bila 3-5, iz RTS-a je neki majmun pitao koliko koštaju lekovi, hoće lih biti i sl, što je Deurić stručno objašnjava srećan što nema neprijatnih pitanja...
ALI!!
Odjednom je neko pitao da li može da objasni kako to da je 2007. kada je preuzeta "ruinirana" firma dobit bila preko 300 miliona dinara?
Deurić (moram priznati, veoma vešt govornik, rečit za bravara) je sve to skrenuo u neko brbljanje o dugu koji je Nini ostavio o Luxolu o ne znam više čemu, uglavnom država je najviše kriva.
Zatim se pojavio neko ko je postavio pitanje zašto kukakju na državu kada ona ima samo jednog predstavnika u UO i zašto je opanjkavaju kada se ona nije mešala u poslovanje?
Šta je sa udruženjemJGRMIII i da li Deurić misli da e na sledečoj skupštini imati većinu? Zašto se ne izabere direktor firme, jer je malo sumnjivo da v.d. stoluje već, eto 5 godina?
Tu je nastala graja u publici, pretežno radnici Srboleka i nešto malo radnika Jugoremedije, uz CELU redakciju ReSpublike (njih je bilo bar 6-toro) svi su graknuli i jedva da je Deurić uspeo da ih nadglasa:
On se ne boji izbora, on je siguran da je to udruženje na njegovoj strani, pa eto oni su ušlu i UO, to su kolege, imaju i člana u NO i još 3 člana ni sama ne znam u čemu...
I da sve to može AKO JE PO ZAKONU i samo redovnim puten na skupštini, ali to neće da se desi jer to su kolege i sl.
Onda se javila ona debela žena za reč i ponovola da udruženje može da sazove skupštinu i da će na toj skupštini Deurić opet biti izabran za predsednika UO i da sve može ALI SAMO po zakonu i na SKUPŠTINI i da je jedino SKUPŠTINA merodavna, te da ni država NEĆE MOĆI ništa van SKUPŠTINE jer je to najvažnije telo i samo na skupštini blablabla...

Posle su se javili radnici Srboleka sa svojom tužnom pričom, o bankrotu, o prevari, o divnoj borbi, divnog Deurića, o otimačini i ko zna svemu još....

Nastavak sledi...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 19:07

Posle toga je bio fajront...

Sada je jasno da oni neće zakazivati Skupštinu dokle god budu mogli.

Država im je sada glavni neprijatelj, čak i Ljaićeva stranka je opljuvana, jer je
veliki v.d. direktor na skupštini Ljajićeve stranke hteo da govori o Jugoremediji, ali su mu to zabranili (citat Deurića)!! Od te strane on više ne očekuje veliku pomoć. Od države takodje nema ništa, napljuvao je Ćirića samo tako!

Dakle, njegova jedina nada je da na skupštini ima većinu, zato vas je i zvao na razgovor-pomirenje. Sve drugo ne pije vodu.

Vi sada pošto koliko sam obaveštena nemate ni blizu 20% punomoćja, a kamo li 27% - nikako ne smete da sazivate vanrednu skupštinu jer bi na njoj bili nadglasani i Deurić bi ostao v.d. stim što bi to glasanje oni udarili na sve talambase kao dokaz da su SVI radnici i svih 58% akcionara na njegovoj strani (bez obzira što to nije istina)!!

Dakle mora da se čeka da oni zakažu tu jbnu skupštinu na kojoj vi morate da se prijavite sa vaših 10-14% i da čim počne skupština uskratite kvorum... ako vam dozvole!?
I tako nekoliko puta, redovna skupština mora da se održi do 30. juna uz završni račun, posle toga država uvodi prinudnu upravu i to je za vas (na žalost) jedini način da se rešite ove bande...

Ako do tada ne odete u stečaj...

Naravno da je bila greška i sramota što nikog od vas nije bilo na preskonferenciji!
Neće se smena sama od sebe desiti... akcija je neminovna.
Znam da su Banaćani mirni ljudi ali s tim se nećete u ovom slučaju mnogo ovajditi!

Skupite pare,zakažite SVOJU preskonferenciju, obesite na toj radnji u Zrenjaninu neki transparent tipa ODLAZI DEURIĆU LOPOVE, pa neka vas tuži!

URADITE NEŠTO!!
ajkula

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 19:12

Ha, nisam ni očekivala drugačije. Ta neprijatna žena je ista ona koja je bukvalno vrištala na Skupštini i nadglasavala sve koji nisu slepi sledbenici Eurića.
UDRUŽENJE III KOLEGE I PRIJATELJI ???? od
Imam jedan predlog za UDRUŽENJE III : Hajde da i vi zakupite salu Medija Centra, pa nije 25000 dinara ne znam kakva suma. Nas 25.-oro neka da po 1000 dinara, i eto para, ja sam za. Na toj konferenciji treba pozvati SVE akcionare JGRM , iz mesta van Zr-a da vam daju punomoć, i objasniti im da bez 30 % punomoćja i sazivanje vanredne skupštine nema spasa firmi i odlazi u stečaj.
Maco, svaka čast na izveštaju ljubav

Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 19:53

Na internet stranici:
http://www.mc.rs/mc-web-televizija.1498.html
Imate ceo video snimak.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO) - Page 24 Icon_minitime1/19/2012, 20:32

Novost oko minimalnog broja akcija za učešće na skupštini

Sastav skupštine i prava akcionara

Član 328

https://www.aikb.net/t1382-akcionar-na-sudu-iskustva-i-pravna-pomoa#94299



_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 24 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: