BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razmišljanja i naglabanja o DINNPB

Ići dole 
+56
Maca
MORNAR
zekapeka
Smile
Dragan555
Beli
Fast
Sneki
Dusan
Zile
Momir
Cucla
philips1
JMBR
Lutvi
Popaj
FatCat
Limited011
Sasuolo
Taliano
Teletrader
Mistery 011
Bilja
Jovan04
Admin
oec.Lukic
Ars Vivendi
Amater u pokušaju
Boranija
Polos
Nemesis
Lolita
Sprinter63
Kobe Bryant
dukiliilic
Dalaj Lama
Djavo
Fmember
GogaAna
iki
Zak10
Viktor
Mira
Aleks
Folio
Milka
Big Mile
KRUSKA
Sutra
Ceras
Aritmeticar
Boby
Sofke
Dukiliilc
Vogue
Bond
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 13:19

pa sto ne vidis sa nekim u fabrici, miro.. oni to najbolje znaju, svi ostali ce samo da nagadjaju
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 13:36

pa pitam niko ne zna jer se to nije vec desavalo da bi neko znao
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 14:03

Miro ,isplatili bi sada za drugi kvartal u slucaju da je nesto preostalo po isplati otpremnina ali posto znam da je iznos otpremnina bio veci od dobiti i da su morali da uzimaju kredit ,od isplate dobiti za drugi kvartal nece biti nista.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 14:17

Viktor ::
Miro ,isplatili bi sada za drugi kvartal u slucaju da je nesto preostalo po isplati otpremnina ali posto znam da je iznos otpremnina bio veci od dobiti i da su morali da uzimaju kredit ,od isplate dobiti za drugi kvartal nece biti nista.

A da li ce ostati nesto i za treci kvartal ?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 15:01


To nije istina za kredit!

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 17:19

Pratim pm na americkoj berzi...ono sto vidim da je politika isplate dividende ista...nisam primetio da fali neka dividenda poslednjih nekoliko godina...takodje posto verovatno mnogi od vas ne prate takve stvari jer imaju pozicije samo ovde da vam kazem da procenat nije ni blizu nasem...prosle godineje bila dividenda o,58 i 0,64 po dva puta...prosle godine je bila neka prosak cena 50 dolara...u 2011 2x 0,64...ali je cena trenutno 68 dolara...cisto malo orjentacije radi...bice dividende...ne brinite...koliko ce biti...drugo je pitanje
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 18:40

Kredit je iskoriscen. PROVERENO!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 20:10

Pa svaka firma koristi te stvari...to je normalno...nagradno pitanje svima...DALI JE BOLJE DA NE PODELE DIVID. ZA 3. KVARTAL ILI DA UZMU KREDIT?
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 20:46

za njih je bolje da ne podele dividendu, normalno.. to je iz ugla poslodavca :)
a za nas naravno bolje da daju pare
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 21:21

vog...oni i sebi dodele dividendu...neisplacivanjem bi srozali cenu...nemam predstave do kog nivoa...mi smo mali ,oni isplacuju kvartalno i to je u svetu praksa...nece ni ovde biti drugacije
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/15/2011, 21:32

.ma opet vi po starom kredit je za Fordove.jedva ste docekali da kukate za dividendu i kako je nece biti.i stvarno se samo ponavljate.boby i ja redovno pratim pm kao i ti i lepo se vidi da godinama uredno isplacuju dividendu a sto se cene tice ranije je i ovde bila mnogo bolja dividenda a valjda ce opet .pa i akcija je kod nas imala vecu cenu6990.ali sve je upropastila kriza.inace meni nije bitna cena akcije i da je 10000 ja je ne bi prodala jer ovu akciju cu cuvati sve dok redovno isplacuju dividendu
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 07:35

Miro po pitanju prodaje ove akcije potpuno delim tvoje misljenje! Kada je bila skoro 7000 ni pomislio nisam da je prodajem iako sam je kupovao i za deset puta manje.Kao sto si jednom prilikom rekla ova akcija se cuva za unuke,naravno dokle god ovako isplacuju dividendu a nadamo se i boljim isplatama posle izlaska iz krize.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 11:46

U duvanskoj industriji nema krize.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 15:18

Trenutna cena je 68 dolara prosle godine su isplatili 2,5 dolara po artiji...TREBA RECI da ce ove godine isplatiti mozda i 3 dolara...to znaci da je to nesto kao i kod nas odprilike ,s tim da je hartija kod nas 3 puta jeftinija...SORABIJE JE OBECANA ZEMLJA LJUDI...ovo se odnosi naravno na AMERIKU
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 15:30

Aleks ne bih se bas slozio s tobom da u duvanskoj nema krize.I ja bih voleo da je tako ali cinjenice govore da je iz duvanske do 2009 godine izlazilo 1000-1100 tona cigara mesecno a sada ne moze ni 700 pa ti vidi da li nema krize.!
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 16:51

Zavisi kako shvatis, to sto ti znas a sta ne znas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13756
Localisation : Novi Sad
Points : 51502
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 17:45

Promene: 06.09. - 16.09.2011. (T-3) ili 01.09. - 13.09.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 47promene060916092011
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 19:28

Miro,

reci mi molim te kolika je ovde bila ukupna godišnja dividenda za 2009 i 2010 godinu ?

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 19:42


Viktore ali danas tamo radi za 500 ljudi manje nego pre 2009, a drugo postoji posao sa Japancima. To nije kriza!
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 20:36

kad bi sve bilo posteno i dividenda bi bila velika i akcija bi mnogo vise vredela..a ja bih voleo da mi neko objasni cinjenicu da je pm vazno da dividenda bude veca zato sto veci deo ide njima a manji nama i tako to... pa zar im nije lakse da nastimuju papire kao da je dobit manja, em manje plate poreze em im ostane kinta.. ja to tako vidim
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 20:56

Oni su ok...da se svi ponasaju nalik njima ...ih...pogledaj moj post od 15.18...videces koliko dobiju ameri da drze njihove akcije...toliku dividendu procentualno oni samo sanjaju...VERUJTE U ONO STO IMATE...IMAJTE VIZIJU...BUDITE STRPLJIVI...OSTALO CE DOCI SAMO PO SEBI...i nemojte razmisljati o onom idiotskom PRINUDNOM ODKUPU...ako se to desi bicemo prvi...da budem papagaj,da nema radnika i penzionera...cena bi bila visoka...zato kupujte koliko imate para i budite strpljivi...ljubi vas BOBY...Izeli vam laku noc...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 22:26

upuceno miri i onima koji imaju direktan kontakt sa PM...da ne bi ja iznosio neke info koje bi potresale akcionare i da ne bi bio oglasen za provokatora, proverite od ponedeljka da li ce biti isplata dividende do kraja ove godine...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/16/2011, 23:02


Pa kazi Vogue ako si nesto cuo, ubacio si temu kao seme. Reci do kraja bez ustrucavanja!
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/17/2011, 01:56

ma ne smem bre.. danas sam pricao sa prijateljem jednim.. isprica mi sve i svasta.. aj nek proveri neko od ponedeljka pa cemo da pricamo, meni nije problem da podelim sa to sa vama, videli ste to do sada
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/17/2011, 08:45

Druze,nije frka da nesto napises...ali napises da si to cuo u kafani,od prostitutke,svalerke...kazes pricao sam s drugom...on radi u kaficu,a cuo je od mame sekretarice...ili napises drug je sef pogona,ili portir i napises sta si cuo..tako mi mozemo vagati,a ti se klonis BANA...ovo sto si sad uradio je najgori moguci nacin,ubacio si nesto ...a kao ne smes...ili si jako namazan ili kazes pa sta ti bog da...licno mislim da ne radis ovo namerno,da mislim drugacije ne bih replicirao niti jedan tvoj post...ajde molim te sroci nesto...napisi lepo,jer si vec napraviopometnju...ja ne zaboravlja da si prvi napisao da dividende nece biti...pozz
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/17/2011, 12:21

aj onda ono sto je vezano za akcije.. ono sto sam dobio kao info koju hocu da proveri mira ili neko ko ima veze direktno sa fabrikom je to da opet dividende izgleda nece biti posto se tek u poslednjem kvartalu poslovalo pozitivno a to misle da isplate u sledecoj godini.. ali kako to da napisem kad ce sad da izazove ova vest kataklizmu a tako bih voleo da bude netacna... a pricao sam sa covekom koji direktno ima veze sa pm ali niti ima akcije, niti ga one interesuju.. znaci, nije provokator ili nesto slicno.. ako mene licno neko pita, ja mu verujem 65% ako vam to znaci nesto.. zato pre nego sto pocnu razno razni komentari o meni kako sam ovakav i onakav i kako imam neke zadatke da unistavam akciju PM, molim vas da jos neko proveri pa onda cemo da komentarisemo..
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/17/2011, 13:40

Sve je to rekla kazala,kao i informacija od ane stojkovic iz pm beograd,koja kao da je pala sa marsa,jedan dan kaze nema dividende,drugi dan ima dividenda za 6 meseci 30.10,treci dan sledeca dividenda 30.04.2012.
Zovite i pitajte,mozda ce vama da kaze nesto cetvrto ili peto.
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/17/2011, 16:41

ma ovo moje nije rekla kazala... na zalost.. ali aj da vidimo sta drugi kazu
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/17/2011, 17:37

Znaci...4. kvartal je zadnja 3 meseca u godini i to isplate aprila...ali sada je septembar...znaci nije podvucena crta ni za 3. a kamoli 4.KAKO NEKO MOZE ZNATI STA CE I KAKO BITI U NOVEMBRU RECIMO...ZAK sto se tice doticne gospodje...mene su sto bi RVATI rekli otpilila milion puta...mislim da im je i zabranjeno da bilo sta govore....VOG kada tako napises nece te napasti niko...ti si se ogradio...mislim da ako je tacna info to nije dobro,ali ajd da sacekamo...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/18/2011, 11:41


Sada mi nista nije jasno, pm nis je nasao trziste u stagnaciji

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=18&nav_category=78&nav_id=542788

Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/19/2011, 00:39

Zak, Ana Stojkovic je poslednja rupa na svirali u PM-u po pitanju akcija...Ako su vam to izvori informacija molim vas nemojte ni izlaziti ovde sa takvim glupostima! Ana vam moze poslati formular za promenu racuna kod banke kao i promenu vlasnika akcija i nista drugo.
Sto se isplate dividende tice<Boby je potpuno u pravu da Vog iznosi raznorazne price tipa rekla kazala i talasa a crta jos nije podvucena.
Zapamtite samo da PM sada nece dozvoliti da ne bude dividende.Zivi bili pa videli!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/19/2011, 10:41

Viktore,nije Bobi rekao da Vog talasa,Bobi pamti da je on prvi rekao da nece biti za drugi kvartal love...ja sam konstatovao da se za 4. kvartal nista ne zna jer nije ni poceo...inace meni ste vi jedini izvor infoa,osim stampe a tamo nema nista...pozz
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/19/2011, 11:42

ma ja i ne znam koja vam je ta ana...
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/19/2011, 12:07

nema razloga da nema dividende
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 8 Icon_minitime9/19/2011, 12:11

jel to proverena info ili tvoje licno misljenje?
Nazad na vrh Ići dole
 
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB
Nazad na vrh 
Strana 8 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» PHILIP MORRIS - DINNPB (II DEO)
» imlek
» PHILIP MORRIS - DINNPB (III DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: