BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razmišljanja i naglabanja o DINNPB

Ići dole 
+56
Maca
MORNAR
zekapeka
Smile
Dragan555
Beli
Fast
Sneki
Dusan
Zile
Momir
Cucla
philips1
JMBR
Lutvi
Popaj
FatCat
Limited011
Sasuolo
Taliano
Teletrader
Mistery 011
Bilja
Jovan04
Admin
oec.Lukic
Ars Vivendi
Amater u pokušaju
Boranija
Polos
Nemesis
Lolita
Sprinter63
Kobe Bryant
dukiliilic
Dalaj Lama
Djavo
Fmember
GogaAna
iki
Zak10
Viktor
Mira
Aleks
Folio
Milka
Big Mile
KRUSKA
Sutra
Ceras
Aritmeticar
Boby
Sofke
Dukiliilc
Vogue
Bond
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/2/2011, 17:03

Vogue, da je normalna finansijska situacija u drzavi, dividenda bi igrala znacajnu ulogu u vrednosti, ovako je presudna besparica pa ko sta dohvati kada prodaje i obara cenu.

Na Mirino pitanje bih i ja voleo da cujem odgovor.

Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 285
Points : 1271
Datum upisa : 15.04.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/2/2011, 18:18

http://www.marketwatch.com/investing/stock/pm

http://www.fool.com/investing/dividends-income/2010/07/30/best-dividend-play-philip-morris-international-pay.aspx

Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/2/2011, 18:26

Vog,neko je napisao da hartija tj ako PM ne isplati par puta dividendu,cena ce biti ispod 1000,ne secam se ko je to napisao...mislim da je u pravu...zamislite da ovde nema dividende...trgovalo bi se jednom godisnje...hartije koje obezbedjuju dividendu,koja je preko 5 posto su uvek zanimljivije...videcete sada da ce se aerodrom iz jedne letargije probuditi,zbog objave kada je presek za dividendu...drugo mi smo nosioci preferencijalnih hartija,one garantuju dividendu,ako ima profita...ali na ustrb prava glasa,da ovu hartiju ne prodaju radnici ,penzioneri...bog te pita kolika bi bila cena...slicno je s crfs,mlsu,sjks...a miro mislim da je to administrativno pitanje ,mozda je komplikovano i skupo,isto ti je i sa razvojnom bankom vojvodine...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 17:00


Jel zna neko koje se robne marke izvoze za Japan?

Danas sam video puno parkiranih novih kombija u krugu fabrike, moje odokativno zapazanje da ih nije bilo ispod 50.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:01

nisu ih valjda kupili od nase dividende !? samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:15

Pa neko je pisao o 100 fordova...valjda MIRA,ako gresim Miro izvini...verovatno su to na lizing uzeli...A VRSTA CIGARETA SE ZOVE RED AND WHITE...MISLIM
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:23

Evo nadjoh,PINTO je pisao da ce ako se ne isplati divid.opet,biti 1000din a MIRO sorry,Milka je pisala o fordovima...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:32


Jesu fordovi, ali ljudi one sto su uzeli 2003,04 vidjam ih pogradu i mogu vam reci da su opasno dotrajali. Onv su sigurno novi jer nemaju jos natpis na sebi. Dividenda ce biti, to smem da potpisem i ne bojim se uopste, sta je to 100 Fordova, 2.5 miliona eura, pa toliko ima da zarade za tromesecje sa Japancima!

Boby jel to proverena informacija za robnu marku, jer tu robnu marku koju pominjes su uvezli pre par godina iz Rusije i nije dobro prosla ovde. Ako je tacno to sto kazes, onda je DIN krenuo sa proizvodnjom nove robne marke.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:43

nije proverena...neko je ovde napisao od nislija,ali ne mogu da nadjem ko..a nije mislim 25000 ford treba da je jeftinije...jesu to pikapovi ili sta...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:51


Kombi fordovi su u pitanju! Treba uzeti u obzir da ce stare prodati i to smanjuje trosak kupovine, i to predstavlja sansu da na licitaciji dodjemo do povoljnog razdrndanog fordica iz 2003, 04 godine, ako ih puste a verujem da hoce.
Ne cudi me da su fordovi, pa to je americka kompanija!
Boby sta mislis koliko kosta fordov kombi?
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 18:56


Mira ce nam najbolje reci, najbolje je da to ostavimo njoj, jer sta ako gresim, onda cete me lincovati ovde, mada sam ih svojim ocima video i bez natpisa su i sijaju prosto, poredjani jedan ispred drugog na kapiji kod doma kulture.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 19:27

javice se ona ,17000 bez pdv je transit van
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/3/2011, 21:34

pa evo da se javim prozivate me .naravno ko i uvek sa tacnim informacijama.ti fordovi iz 2003 su odavno prodati i to svi jednom poznatom auto dileru.sada su kupljena 400 komada a ovi ovde u krugu fabrike su samo za Nis.a prodavace se fordovi iz 2007 verovatno ce na tenderu biti isti kupac.filip moris menja kola na tri god.a kupuju ford jer imaju poseban popust kao i svi radnici koji zele da kupe fordova vozila.do sad nikad nije izostala dividenda zbog kupovine vozila pa nece ni sad.
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/4/2011, 08:37


Kazem ja da Mira zna, hvala ti puno.

Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/4/2011, 15:49

najsvezija info... ima sanse da se proizvodnja od 100 tona za japance poveca!
a jeste, to su te "crveno bele cigarete" RED AND WHITE
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/4/2011, 22:00

Miro na tvoje pitanje:"zasto i akcije ne promene ime posto je DIN promenio" mora da te podsetim da su i akcije promenile ime u Philip Mprris Operations sto mozes videti pretragom sajta CRHOV.Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 10:21

Vogue ::
najsvezija info... ima sanse da se proizvodnja od 100 tona za japance poveca!
a jeste, to su te "crveno bele cigarete" RED AND WHITE
opet rekla kazala Vogue.dogovorena kolicina ako prodju je 120 tona a ocigledno je da su prosle a ja sam to vec pisala.i nisu cigarete pod nazivom red &white drugacije se zovu al ne znam tacno.a to sam inace ja pisala da su poceli proizvodnju novih cigareta ali nisu to za japan .Viktore videla sam da su promenili naziv ,al onda i cena treba da se promeni :)tj da bude kao i ostale akcije fm ,oko 50dolara
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 12:51

ma dobro, stvarno ne zelim da se raspravljamo oko toga dal je rekla kazala ili je precizna.. rekao sam preko 100t a 120 je preko.. nego necemo o tome.. i mene je interesovalo zasto se ne izjednace cene sa americkim pm i raspitivao sam se jedno vreme.. info koju sam tada dobio je da taj pm i ova nasa duvanska posluju ekonomski potpuno odvojeno, da mi imamo veze sa evropskim pm pa zato je to tako.. e sad, dal tu ima nekog zakonskog utemeljenja ja ne znam ali to je bilo objasnjenje
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 13:53

Dragi moji,odgovor na nasa pitanja zasto din-ove akcije nisu jednake PM-ovim po cenama na svetskoj berzi su delom dali na sednici odrzanoj prosle godine mislim u oktobru mesecu kada je Grabez Vladimir trazio vecu cenu kao nesaglasni akcionar.Tom prilikom su mu rekli(Rade Bogdanovic i Miša Vorotović,Mira zna o kojim ljudima je reč) da su din-ove kotirane na Beogradskoj berzi gde ih je i kupovao i da je BB merilo cene a ne druge berze...Da li će vremenom da ih asimiluju sa drugim PM-ovim akcijama i na drugoj berzi to možemo samo da nagadjamo.Nije isključeno da se i to desi ali se bojim da će tada biti zatvoreno društvo i to ide ponovo u domen priče o prinudnom otkupu...
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 14:16


Nemojmo vise pricati o prinudnom. Od toga nece biti nista i ako drzava proda svoj udeo, a od toga takodje nema za sada nista! Ono sto je najbitnije PM koliko se secam je zatvorio drustvo samo u Holandiji i to pitanje je zbog cega, licno sam video spisak, a u vecini zemalja ima i preko 90, 95% vlasnistva, pa sto ne zatvori, oni su kompanija koja razvija trzista!!!

Sto se tice Mirinog pitanja, pa normalno je da vrede manje kada nismo ni na jednoj sveckoj berzi, o tome samo oni mogu da odluce!
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 15:32

pa dobro mozda je i bolje ovako jer nasa akcija je bila i jaca od onih drugih "svetskih"i to dosta dugo .mislim da ce relativno brzo da nam se akcija popravi ipak je ovo sve zbog krize jer iskreno receno ova godina je mnoge dotukla da ne kazem oterala u bankrot po meni ovo je najteza godina od pocetka svetske krize.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 15:37

Ova tema se pretvorila u brbljaonicu.
I to nezanimljivu.
Mislim da bi više od pola vaših postova trebalo da idu preko PM .
Ili je ideja da tema bude uvek u vrhu podforuma?
To je već poznato...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 15:59

a sta tebi smeta sto mi brbljamo?i odakle ti pravo da tako nesto napises.sto citas ako ti smeta...svasta!!!

Edit: Kobe je donekle u pravu.
Pisati da bi se pisalo nema smisla. Sve teme su namenjene svim članovima foruma.
Opcija Privatne Poruke vam stoji na raspolaganju!
Razmišljam da ovu temu prebacim u podforum Sve i Svašta.
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 16:10

mislim da nisi u pravu i branis ga verovatno zbog broja zvezdica.
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 16:15

Admine nemojte to da radite jer bi to bila cista diskriminacija, mi ovde dobijamo informacije koje vama mozda nista ne znace!
Ukljucen sam u nekoliko foruma iz razlicitih oblasti i mogu vam reci da do sada administrator nije izjavio nista slicno, gde je cak bilo i vredjanja i pretnji.

Ovo sto ste izjavili, pogotovo ona brbljaonica, licno dozivljavam kao uvredu, pa zahtevam izvinjenje!!! Kobe, s obzirom da ti mafija zivi zauvek, ne cudi me da mozes da vredjas clanove ovog foruma, i nemoj ziveti u zabludi da posedujemo kompleks da u necemu budemo u vrhu, cime si nas takodje uvredio!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/6/2011, 16:30

Promene: 02.09. - 06.09.2011. (T-3) ili 30.08. - 01.09.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 46promene020906092011
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/8/2011, 20:40

i sto sad padamo?!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/8/2011, 21:14

Vogue ::
i sto sad padamo?!
pa zato sto vise niko nije hteo da kupi po 1700
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/8/2011, 21:37

Tek ce mo da padamo..,pocela skola ide zimnica, ogrev i bivsi radnici moraju da prodaju.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/8/2011, 23:57

Bice toga još na 1600, teška su vremena, a ovi špekulanti na berzi neke cicije, stisli se, pa baš cede suvu drenovinu. pec je zakon! Šta da se radi kad svi volimo pare!
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/12/2011, 10:52



Auuuuu, al je pala za sada, nekome je ozbiljno zatrebao novac, ovo bukvalno sami sebi kopamo jamu
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/12/2011, 13:10

ma nema ovo veze sa zivotom! dobro poslovanje, posao sa japancima, smanjenje radnika na platnom spisku.. sve to treba da bude cinilac povecanja vrednosti akcije a ovde kontra.. ne mogu da verujem da se to desava zbog par bivsih radnika kojima trebaju pare za zimnicu ?! ma daj..
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/12/2011, 13:24

NE ZNAM PRATITE LI INOSTRANSTVO...POCNITE PA CETE DOBITI ODGOVORE NA MNOGA PITANJA
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/12/2011, 13:40


Upravu si boby, evro na najnizem nivou u poslednjih 7 meseci, grcka pred bankrotom, cela berza se zacrvenela danas. Jos i besparica jer smo proziveli dezintegraciju, hiperinflaciju, sankciju, revoluciju, tranziciju, korupciju i opstu manipulaciju.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 7 Icon_minitime9/15/2011, 12:59

interesuje me posto se priblizava presek za dividendu da li su duzni da sada isplate i za drugi kvartal dividendu .kao sto aprila isplacuju i za prvi i za zadnji kvartal
Nazad na vrh Ići dole
 
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB
Nazad na vrh 
Strana 7 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» PHILIP MORRIS - DINNPB (II DEO)
» imlek
» PHILIP MORRIS - DINNPB (III DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: