BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 12:32

Dragan11 ::
Dragan11 ::
Slovenac1 ::
Hteo sam danas da kupim po 580, ništa nisam dobio lale

Sačekaj samo da se prvi put zacrveni amerika i evropa. Imaćeš prilike. Mada po mom mišljenju i da si po 600 dokupio ne bih pogrešio. Ali uvek može još jeftinije kapa


Pocrvenela evropa. A krenuo i nis ispod 600. sesir

da, prava katastrofa u Europi, indeksi su do 0,5% u minusu od
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 12:33

Ris ::
Ovde nesto nestima!

Ako nešto ne štima to može biti samo loš q3 i ništa drugo
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 13:29

Slovenac1 ::
Dragan11 ::
Dragan11 ::


Sačekaj samo da se prvi put zacrveni amerika i evropa. Imaćeš prilike. Mada po mom mišljenju i da si po 600 dokupio ne bih pogrešio. Ali uvek može još jeftinije kapa


Pocrvenela evropa. A krenuo i nis ispod 600. sesir

da, prava katastrofa u Europi, indeksi su do 0,5% u minusu od

Ne vidim nigde da sam napisao "katastrofa u Europi". Ali čim se evropa zacrvenela, pa makar i 0,1% odreagovo je i nis. A napisao sam ti da ćeš imati prilike da uđeš na 580. Videćemo od ponedeljka. I dalje je moje mišljenje da je ovo odlična cena za kupiti. Ali uvek može jeftinije
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 13:47

Ja sam u $ confused imam jos ovog niis-a 340 i zalim sto sam usao a naj vise zalim sto sam i AERA izaso. Mislim da od nedelje ide opt jovo nanovo dole u svetu. affraid zlato opet dole dolar gore. A krajem meseca treba ulaziti dugorocno u berzu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 16:02

Ris ::
Ja sam u $ confused imam jos ovog niis-a 340 i zalim sto sam usao a naj vise zalim sto sam i AERA izaso. Mislim da od nedelje ide opt jovo nanovo dole u svetu. affraid zlato opet dole dolar gore. A krajem meseca treba ulaziti dugorocno u berzu.

A zašto ide od nedelje nanovo dole u svetu? Ja ne vidim ništa posebno da se dešava
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 17:28

Prošlog vikenda na gradilište u Rafineriji nafte "Pančevo", dopremljen je i montiran frakcionator - jedan od najvažnijih delova opreme za modernizaciju rafinerije, koja će obezbediti proizvodnju goriva u skladu sa evropskim standardima i za izvoz.
Oprema za novo postrojenje pančevačkoj rafineriji stiže svakodnevno, a uskoro se očekuje i isporuka dva reaktora teška 500 tona.

Projektovan obim proizvodnje posle modernizacije najkvalitetnijeg benzina je do 140.000 tona godišnje, a evrodizela 5, sa sadržajem sumpora ispod 10 ppm (miligarama sumpora po kilogramu), oko 510.000 tona godišnje, što je višestruko više od sadašnjeg obima proizvodnje.

- Za nešto više od godinu dana proizvodiće se gorivo EU kvaliteta. Stvara se prostor za izvoz i otvara mogućnosti da Naftna industrija Srbije bude lider u regionu - navode u NIS, čiji je sastavni deo i rafinerija.

U modernizaciju NIS-a, većinski vlasnik Gasprom njeft, ulaže više od 400 miliona evra, međutim, ova suma će biti znatno premašena.

Trenutno je na gradilištu u Pančevu uposleno oko hiljadu radnika, a broj bi trebalo da se poveća.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/281792/Modernizacija--Rafineriji-nafte-u-Pancevu
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 17:51

Slovenac,
jesi li ti real man ili robot?
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 21:59

Za drugara mog Slovenca halil sesir Obrati paznju od danas, pocetak ne delje ce biti verovatno ok 11. mozda i jako dobro i onda strmoglav pad. Moj savet... 28 kupi sa bar 100$ KLIC kapa
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/7/2011, 23:47

Slovenac1 ::
Ris ::
Ja sam u $ confused imam jos ovog niis-a 340 i zalim sto sam usao a naj vise zalim sto sam i AERA izaso. Mislim da od nedelje ide opt jovo nanovo dole u svetu. affraid zlato opet dole dolar gore. A krajem meseca treba ulaziti dugorocno u berzu.

A zašto ide od nedelje nanovo dole u svetu? Ja ne vidim ništa posebno da se dešava

PA desava se da je ECB rekao da ce da bankama obezbedi koliko volis EUR a...to je zato sto je ogromna panika...verovatno se spremaju za prizemljenje Grcke u narednih 15 dana...niko ne moze da predvidi posledice...Dexia otisla pod led...prica se o ogromnoj izlozenosti Morgan Stanleya prema Evropi....

Istovetna panika kao oktobra 2008 moze da nastane...a cak i da prizemlje Grcku bez problema odmah ide fokus ka ostalima
Nazad na vrh Ići dole
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 14:27

Ris ::
...Obrati paznju od danas, pocetak ne delje ce biti verovatno ok 11. mozda i jako dobro i onda strmoglav pad. Moj savet... 28 kupi sa bar 100$ KLIC kapa
Jel su ove izjave zasnovane na intuiciji ili analizi? Zamolio bih te da podelis sa nama zasto tako mislis, ili otkud to znas ?
Sto bi bilo dobro pocetkom nedelje?
Zasto strmoglav pad, i jel cenis da ce probiti podrsku od 550 ?
Sta mu dodje: "28 kupi sa bar 100$", jel "dvadesetosmog oktobra kupi za bar 100$ akcije NIS-a" ili nesto drugo ?
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 15:47

Sada sam ovo nasao http://www.kurir-info.rs/planeta/pakao-pocinje-za-tri-nedelje-134024.php izaslo je danas a poklapa se sa onim sto sam juce pisao Like a Star @ heaven Firke nisam na ovoj temi treebao pisati, odnosilo se na Ameriku, ali peslikace se na nas. Inace KLIC je tiker na USA berzi suny 28-tog oktobra tt
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 17:34

Slovenac1 ::
Ris ::
Ja sam u $ confused imam jos ovog niis-a 340 i zalim sto sam usao a naj vise zalim sto sam i AERA izaso. Mislim da od nedelje ide opt jovo nanovo dole u svetu. affraid zlato opet dole dolar gore. A krajem meseca treba ulaziti dugorocno u berzu.

A zašto ide od nedelje nanovo dole u svetu? Ja ne vidim ništa posebno da se dešava
pa desava se "svet "slovenac,znas oni tamo negde van balkana,oni znas sto mrdaju svetom!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 18:06

Sofke ::
Slovenac1 ::
Ris ::
Ja sam u $ confused imam jos ovog niis-a 340 i zalim sto sam usao a naj vise zalim sto sam i AERA izaso. Mislim da od nedelje ide opt jovo nanovo dole u svetu. affraid zlato opet dole dolar gore. A krajem meseca treba ulaziti dugorocno u berzu.

A zašto ide od nedelje nanovo dole u svetu? Ja ne vidim ništa posebno da se dešava
pa desava se "svet "slovenac,znas oni tamo negde van balkana,oni znas sto mrdaju svetom!

Pa dobro, pratim svaki dan, baš zato pitam jer se u poslednjim danima ništa posebno nije dešavalo...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 18:11

Ris ::
Sada sam ovo nasao http://www.kurir-info.rs/planeta/pakao-pocinje-za-tri-nedelje-134024.php izaslo je danas a poklapa se sa onim sto sam juce pisao Like a Star @ heaven Firke nisam na ovoj temi treebao pisati, odnosilo se na Ameriku, ali peslikace se na nas. Inace KLIC je tiker na USA berzi suny 28-tog oktobra tt

E ajde još to da vidimo onda smo videli sve. Tad kad ulica počne da priča o kraju sveta ja kažem da toga sigurno neče biti, biče baš obrnuto. Ali to je samo moje mišljenje, zbog mene možete mračiti koliko god želite na forumu. Ja samo kažem u 2007 mogao si na prste jedne ruke nabrojiti ljudi koji su bili pesimiste, danas jednako važi za optimiste. U 2007 kad je nafta bila 140$ Goldman Sachs je govorio da ide na 250$, sad govori o krizi, ma nemoj, uvek treba raditi kontra zvaničnih objava Goldmana jer samo obmanjuje veliku večinu, a za sebe radi kontra.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 18:20

A ja ću opet u ponedeljak malo ovog NIISa da dokupim sesir
Nazad na vrh Ići dole
Djuka
Still learning
Still learning
Djuka


Broj poruka : 106
Points : 317
Datum upisa : 01.06.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 19:31

Vladulns ::
Koji ste vi likovi.....
Pažljivo čitam vaše postove već duže od mesec dana na ovoj akciji.... Te ide NIIS na min. 1000 dinara, te jedini pravi lider u regionu, te ludilo od najezde stranih investitora i tako ste najžešće pumpali ovu akciju i prosto se utrkivali ko će više da "ispametuje" i ubedi nas "neupućene" da ulećemo u ovu akciju i po mogućstvu da rasprodamo ostale, jer ovde je "sigurna" budućnost.....
Onda ste počeli da kukate i okrenuli priču za 180 stepeni, potpuno drugačiju od one prve.... Te svetska kriza, te rasprodaja, te jeste super profit ali to ništa neznači zbog dugova od pre, te pada cena nafte pa i vrednost nisa, te precenjena vrednost akcije.... i još mnogo drugih "proverenih" informacija....
Dexiv vam nije valjao jer je mračio i jedini vam protivrečio, pa ste ga svi orkestrirano pljuvali....
I šta početnik na Belexu i ovom forumu može da zaključi na osnovu ovog vašeg pisanija?
Ništa specijalno, tačnije može samo da se poplaši i pobegne glavom bez obzira....
Veliki pozdrav svim članovima. Nadam se da neko nije uvredio...?

post2


Svaka cast ovo sam vec duze vreme primetio i to ne samo na ovoj akciji..postoje likovi koji ruku na srce lupaju bez veze....nekoliko ljudi na forumu zaista pise ozbiljno ali mnogi, bez uvrede, samo iznose licne zelje plus gomilu dezinformacija koje variraju iz dana u dan...posmatraju berzu kao kladionicu...
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 20:40

@Ris
slažem se da je "frka" po svijetu, ali ovako katastrofičan opis situacije ja nigdje nisam imao prilike niti pročitati niti vidjeti. u procjeni stanja, u svakom slučaju, potrebno je koristiti više izvora, po mogućnosti relevantnih. ako je novina "kurir" (srpski) po tebi relevantan izvor, slažem se da u procenu uzmeš i njegovo pisanje. ja inače do sada u tim novinama nisam naišao ni na jedan podatak, koji nije imao senzacionalističko obilježje. počev od tračeva, tobože, poznatih ličnosti srspkog društva (mahom pjevaljki i učesnika rijaliti šou programa) do bombastičnih "analiza" kao što je ova. jednom sam u toj novini pročitao da je neka žena dvije godine živjela bez hrane i vode!!! da je škorpija ne bi uspjela. eto koliko je to ozbiljna novina i koliko pažnje treba posvetiti njenom pisanju.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 20:51

taliano ::
A ja ću opet u ponedeljak malo ovog NIISa da dokupim sesir
a ja mislim da treba da sacekas pec
mozda za 2 nedelje bude lepse Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 21:00

Djuka ::
Vladulns ::
Koji ste vi likovi.....
Pažljivo čitam vaše postove već duže od mesec dana na ovoj akciji.... Te ide NIIS na min. 1000 dinara, te jedini pravi lider u regionu, te ludilo od najezde stranih investitora i tako ste najžešće pumpali ovu akciju i prosto se utrkivali ko će više da "ispametuje" i ubedi nas "neupućene" da ulećemo u ovu akciju i po mogućstvu da rasprodamo ostale, jer ovde je "sigurna" budućnost.....
Onda ste počeli da kukate i okrenuli priču za 180 stepeni, potpuno drugačiju od one prve.... Te svetska kriza, te rasprodaja, te jeste super profit ali to ništa neznači zbog dugova od pre, te pada cena nafte pa i vrednost nisa, te precenjena vrednost akcije.... i još mnogo drugih "proverenih" informacija....
Dexiv vam nije valjao jer je mračio i jedini vam protivrečio, pa ste ga svi orkestrirano pljuvali....
I šta početnik na Belexu i ovom forumu može da zaključi na osnovu ovog vašeg pisanija?
Ništa specijalno, tačnije može samo da se poplaši i pobegne glavom bez obzira....
Veliki pozdrav svim članovima. Nadam se da neko nije uvredio...?

post2


Svaka cast ovo sam vec duze vreme primetio i to ne samo na ovoj akciji..postoje likovi koji ruku na srce lupaju bez veze....nekoliko ljudi na forumu zaista pise ozbiljno ali mnogi, bez uvrede, samo iznose licne zelje plus gomilu dezinformacija koje variraju iz dana u dan...posmatraju berzu kao kladionicu...
prijatelju nasa berza i JESTE KLADIONICA u zadnjih 4 godine,citao sam podosta ozbiljnih ljudi kako su tvrdili nesto,pa ih zivot=citaj berza demantovala,i to su ljudi skolovani i pametni i ti sada hoces u ovom haosu da kazes kako neki tip ili likovi su kul a neki su kao bez veze,ja sam [podosto dobro prosao samo uz podosta srece a ne pameti,vise puta sam pokusao da to kazem okolisnim putem ali izgleda da moram sebe a i druge da blamiram na ovaj nacin da se otkacite "pametnih analiza " u ludim vremenima.pozdrav i bez zamerke sesir
Nazad na vrh Ići dole
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 21:26

Slovenac1 ::
[...Tad kad ulica počne da priča o kraju sveta ja kažem da toga sigurno neče biti, biče baš obrnuto...
post2
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 21:35

Slovenc slazemo se u potpunosti!! Samo sto ja mislim da nailazi jos jedan talas panike i vreme za kupovinu.Uglavnom netreba jos kupovati (moje misljenje) na NIIS-u i AERO do kraja godine izmedju 20-30% prave zaradu, samo treba na sledecem padu koji prdstoji treba slobodno utrcavati. I naravno $ ide gore 84
Oovo jos moram da dodam xaxaxxaxa https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfiY2nbV9RI


Poslednji izmenio Ris dana 10/8/2011, 21:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/8/2011, 21:47

Ima li nekih najava oko q3?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/9/2011, 17:01

Potpuno se slazem da je berza velika kladionica koja je trenutno opasnija od svih sportskih kladionica. Par godina u nazad pratim pisanja na forumima o belex-u i ako sam ista naucio iz svega toga je da ono sto se ovde pise u velikom broju slucajeva nema veza sa onim sto se kasnije desavalo na berzi bez obzira da li je to pisao ekspert ili moja malenkost duduk. Svako misljenje bez obzira ko god da ga je napisao je znacajno jer iza svakog od tih misljenja stoji novac koji je ulozen ili ce tek biti ulozen u berzu. Svako misljenje pokazuje i sentiment koji svaki investitor nosi sa svojim novcem i onaj koji prati forum moze koliko toliko da oceni kakav je taj sentiment i to ukalkulise u svoje ponasanje na berzi. Mislim da je pozivanje na uzdrzavanje od "pametnih analiza" isto toliko pametno koliko i slusanje pametnih analiza bez navodnika. Hajde da zatvorimo forum pa da vidim koliko cemo biti uspesniji...

I da, jos nesto... Poruka za sve one koji se ustrucavaju da pisu o temi na ovom forumu. Slobodno pisite sta god i koliko god zelite jer vase misljenje nece biti nista gluplje od mog misljena, ekspertskog ili "ekspertskog" misljenja.
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/9/2011, 18:07

post2
Berzanski_Duduk ::
Potpuno se slazem da je berza velika kladionica koja je trenutno opasnija od svih sportskih kladionica. Par godina u nazad pratim pisanja na forumima o belex-u i ako sam ista naucio iz svega toga je da ono sto se ovde pise u velikom broju slucajeva nema veza sa onim sto se kasnije desavalo na berzi bez obzira da li je to pisao ekspert ili moja malenkost duduk. Svako misljenje bez obzira ko god da ga je napisao je znacajno jer iza svakog od tih misljenja stoji novac koji je ulozen ili ce tek biti ulozen u berzu. Svako misljenje pokazuje i sentiment koji svaki investitor nosi sa svojim novcem i onaj koji prati forum moze koliko toliko da oceni kakav je taj sentiment i to ukalkulise u svoje ponasanje na berzi. Mislim da je pozivanje na uzdrzavanje od "pametnih analiza" isto toliko pametno koliko i slusanje pametnih analiza bez navodnika. Hajde da zatvorimo forum pa da vidim koliko cemo biti uspesniji...

I da, jos nesto... Poruka za sve one koji se ustrucavaju da pisu o temi na ovom forumu. Slobodno pisite sta god i koliko god zelite jer vase misljenje nece biti nista gluplje od mog misljena, ekspertskog ili "ekspertskog" misljenja.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/10/2011, 14:37

Cena sirove nafte je na svetskom tržištu u Q3 bila najniža u poslednjih godinu dana-a cena na pumpama najviša!! Obzirom na miran kurs dinara u ovom periodu,nadam se da će Q3 biti sličan kao predhodna dva,ili čak i bolji!? kafa

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/10/2011, 15:25

Promet na pumpama duž koridora 10 u Srbiji ove godine drastično je opao, upozoravaju naftaši. Stranci se gorivom snabdevaju u susednim državama, ali i srpski vozači se zbog sve skupljeg benzina i dizela sve češće odlučuju da rezervoare pune u susednim zemljama.

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/282198/Stranci-izbegavaju--nase-pumpe
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/10/2011, 17:18

Ris ::
Slovenc slazemo se u potpunosti!! Samo sto ja mislim da nailazi jos jedan talas panike i vreme za kupovinu.Uglavnom netreba jos kupovati (moje misljenje) na NIIS-u i AERO do kraja godine izmedju 20-30% prave zaradu, samo treba na sledecem padu koji prdstoji treba slobodno utrcavati. I naravno $ ide gore 84
Oovo jos moram da dodam xaxaxxaxa https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfiY2nbV9RI

Ne verujem u drugi talas panike, ja sam kupio, a ti samo čekaj....
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/10/2011, 17:54

Evo da dodam i ja nesto sto se tice trenutka za kupovinu.
Moj prvi ulazak u NIIS je bio na 500. Tada sam kupio koliko sam mogao i mislio da sam zavrsio sa kupovinom.
Posle rasta i pada sad sam ponovo odlucio da kupim jos 50% od prvobitnog ulaganja( na ovom nivou od 600).
Ako dodje do pada kupujem jos toliko, ako skoci jos bolje, imacu zaradu. Kako god obrnes do kraja sledece godine ce se stvari u svetu stabilizovati, proci ce izbori i slicno i trebalo bi da se ide u zaradu.
Mislim da ce se cekanje isplatiti.

Kad god da se kupi mislim da nema greske, samo ce biti manje ili vise zarade, a ako se neko nervira sto je zaradio 40% umesto 80% mozda moze da pokusa na nekom drugom mestu. Licno ne verujem da ima kvalitetnih alternativa. comp
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/10/2011, 21:19

Slovenac1 ::
Ris ::
Slovenc slazemo se u potpunosti!! Samo sto ja mislim da nailazi jos jedan talas panike i vreme za kupovinu.Uglavnom netreba jos kupovati (moje misljenje) na NIIS-u i AERO do kraja godine izmedju 20-30% prave zaradu, samo treba na sledecem padu koji prdstoji treba slobodno utrcavati. I naravno $ ide gore 84
Oovo jos moram da dodam xaxaxxaxa https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfiY2nbV9RI

Ne verujem u drugi talas panike, ja sam kupio, a ti samo čekaj....
Sutra maximum u Americi ako sam pogrsio napustam sva trgovanja na berzi sesir
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/11/2011, 07:54

Slovenac1 ::
Ris ::
Slovenc slazemo se u potpunosti!! Samo sto ja mislim da nailazi jos jedan talas panike i vreme za kupovinu.Uglavnom netreba jos kupovati (moje misljenje) na NIIS-u i AERO do kraja godine izmedju 20-30% prave zaradu, samo treba na sledecem padu koji prdstoji treba slobodno utrcavati. I naravno $ ide gore 84
Oovo jos moram da dodam xaxaxxaxa https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfiY2nbV9RI

Ne verujem u drugi talas panike, ja sam kupio, a ti samo čekaj....

Za drugi talas nisam siguran kada ce biti i kakav ce biti, ali sam siguran za treci talas panike koji nece bti tako brzo, mozda tek sledece godine na leto kada grcka proglasi bankrot i povuce sa sobom spaniju, portugal i italiju, do tada treba loviti prolecni skok koji ce biti sigurno veliki, takodje treba racunati na predizborno pumpanje od strane postojece vlasti,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/11/2011, 08:55

Drag_Mlad ::
Slovenac1 ::
Ris ::
Slovenc slazemo se u potpunosti!! Samo sto ja mislim da nailazi jos jedan talas panike i vreme za kupovinu.Uglavnom netreba jos kupovati (moje misljenje) na NIIS-u i AERO do kraja godine izmedju 20-30% prave zaradu, samo treba na sledecem padu koji prdstoji treba slobodno utrcavati. I naravno $ ide gore 84
Oovo jos moram da dodam xaxaxxaxa https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfiY2nbV9RI

Ne verujem u drugi talas panike, ja sam kupio, a ti samo čekaj....

Za drugi talas nisam siguran kada ce biti i kakav ce biti, ali sam siguran za treci talas panike koji nece bti tako brzo, mozda tek sledece godine na leto kada grcka proglasi bankrot i povuce sa sobom spaniju, portugal i italiju, do tada treba loviti prolecni skok koji ce biti sigurno veliki, takodje treba racunati na predizborno pumpanje od strane postojece vlasti,...

Samo da si ti siguran u treči talas panike čak zbog bankrota Španije i Italije, videčemo....
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/11/2011, 16:00

bice ovde jos dosta panike i to vise puta,e pa sada ko ume njemu dve ,kaze nas narod.ici ce berza ovde gore dole,kolko ja cenim jos godinu i po dana ,a za posle ce da vidimo kafa
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/12/2011, 16:57

Da li jos nekome izgleda da se formira otpor na 600?
Nesto ne ide na dole. comp
Nazad na vrh Ići dole
Miladin
Zuti karton
Zuti karton
Miladin


Broj poruka : 137
Godina : 55
Points : 530
Datum upisa : 09.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/12/2011, 17:26

Ris ::
Slovenac1 ::
Ris ::
Slovenc slazemo se u potpunosti!! Samo sto ja mislim da nailazi jos jedan talas panike i vreme za kupovinu.Uglavnom netreba jos kupovati (moje misljenje) na NIIS-u i AERO do kraja godine izmedju 20-30% prave zaradu, samo treba na sledecem padu koji prdstoji treba slobodno utrcavati. I naravno $ ide gore 84
Oovo jos moram da dodam xaxaxxaxa https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfiY2nbV9RI

Ne verujem u drugi talas panike, ja sam kupio, a ti samo čekaj....
Sutra maximum u Americi ako sam pogrsio napustam sva trgovanja na berzi sesir

Nego, sta cemo sa ovim zavetom? Nastavljas da trolujes ili bivas dosledan? :)
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 21 Icon_minitime10/13/2011, 21:43

Da se vratimo na malo bitnije stvari od trenutne cene NIISa na berzi.

Ipak cemo izgleda da ulazemo na veliko u Rumuniji. To je dobra stvar, narocito ako idemo na zeleno polje, mrzim preplacene kupovine drugih preduzeca ili delova preduzeca.

Malo cemo izlgeda da sacekamo na dividendu i izgleda da ce biti manja nego sto se nadamo.
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 21 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO
» Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: