BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)

Ići dole 
+110
Nikola
Aritmeticar
Jovana2009
Greta
FatCat
Natasa23
Zane
Limited011
MORNAR
sonne
Pekoilic
Mistery 011
Nik
Dragan gradjanin
Light
BoS
Toplica
Joe
Miladin
Boranija
Djuka
Dalaj Lama
Drag_Mlad
Mrgud
Boza Belex
Ris
Ars Vivendi
nepet
Ceras
Jumbo
Dragot
Kobe Bryant
ILoveRoses
mr Bean
Banaćanin
Drag65
Popaj
MYSTIC021
gogloee
Berza011
pakodazna
C R A Z Y
Pera Božić
stock
Nikolaj3
Zoranecc
mile-svinja
Vlada BG
Zmark
Dusan
Dragan11
RobinHood
Lilihip
Lolita
Guinness
EVE
LUMTDZOS
Pera Zdera
Astana
Steve McQueen
zORAn
l.morlang
Teletrader
Mickey Munday
Mira
Berzanski_Duduk
Maca
Dejansss
Sasa965
Djavo
Non-ProfitOrganization
Yudejavu
Big Mile
Dibesto
Zeljko
Vladulns
Aca123
BojanNS
Firke77
Momir
pepsiman
srbijanac
Spejs
real_finanza
Atomski mrav
Fmember
Folio
Fast
Dexiv
Sutra
Sasa_sbbg
JelenaS
Sofke
iki
Ivan2211
Rogy
Racunarko
Drasko
Milica1
Sneki
Dosije
BBrroo
Strbac
Slovenac1
Ilija
Taliano
Mitar
Aleks
Nemesis
Boby
114 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 10:10

Fmember ::
Milica1 ::
Pogledah tablu-neko izbacio oko 500 akcija rasporedjenih na nivou od 642 do 664 da se stekne utisak da ce akcija da padne(ovi iz poste nisu sigurno).Sledeca ponuda(neobavestenih malih akcionara) je 1525 kom na 720 din.

A ja bih reko da su to nalozi malih akcionara koji su dati ranije, ali su bili izvan zone fluktuacije pa se nisu videli do sada.
danasnjih naloga jos uvek nema na tabli.

Sve što je do sada bilo na prodaji su nalozi građana. I ovo na 728 su nalozi građana. Lepo izlgeda tabla.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 10:13

Da trka je pocela. ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 10:18

Ako večeras opet ameri nešto ne zabrljaju, danas-sutra bi mogli videti NIIS na 780 jer dotle nema nekog većeg otpora. Videćemo, ali meni BID izgleda mnogo ubedljivije od ASK strane.

p.s. Milice, odličan tajming za kupovinu, uvek ćeš moći izaći na svojim parama ako nešto krene po zlu.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 10:57

Steve McQueen ::

p.s. Milice, odličan tajming za kupovinu, uvek ćeš moći izaći na svojim parama ako nešto krene po zlu.

Mislio si na Miru? ona je kupila u petak.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 11:04

LUMTDZOS ::
15% u odnosu na koju cenu?

U odnosu na trenutnu cena (od petka)! Kako se situacija sada odvija 15% ce biti laka prepreka... suny
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 11:06

Pa i ja sam kupio u petak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Berzanski_Duduk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 325
Datum upisa : 05.08.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 11:14

Po mom laickom misljenju ovo nece rasti, barem ne znacajno, sve dok ne bude malo boljih vesti iz Evrope i Amerike (ako ih uopste i bude u dogledno vreme). Za rast su potrebni veliki igraci, a oni nisu naivni. Svi ocekuju da ce rezultati biti dobri, ali to malo znaci kada su berze vrlo osetljive.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 11:31

Fmember ::
Mislio si na Miru? ona je kupila u petak.

Da, na Miru, moj previd. Izvinjavam se.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 12:04

Sa nisom nema veze evropa a ni amerika.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 12:19

@Djavo

Bravo sesir

@Milica 1

Nisi pratila moje postove. Zaradio sam na padu i nisam rekao da nece rasti NIS, nego sam rekao da nece rasti zbog rezultata koje svi vec znaju.


Sve manje sam optimista, gledao sam kakve su rezultate imale svetske kompanije u prosloj recesiji i nije mi se svidelo. Nase su bile pomesane i planiram da smanjujem ucesce ciklicnih kompanija u portfoliu sve dok ne prodje recesija. Nis je na nasu zalost ciklicna kompanija bicevanje
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 12:34

Pratila sam!I upravo sam iz njih zakljucila da si ocekivao pad ispod 680 din! bicevanje Bila ciklicna ili ne, njen rast isprati ce rezultate-ima vrenena za smanjenje ucesca u ovoj kompaniji! jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 12:55

sutra ::

....
Sve manje sam optimista, gledao sam kakve su rezultate imale svetske kompanije u prosloj recesiji i nije mi se svidelo. Nase su bile pomesane i planiram da smanjujem ucesce ciklicnih kompanija u portfoliu sve dok ne prodje recesija. Nis je na nasu zalost ciklicna kompanija bicevanje

Nije mi jasno šta te je to uznemirilo. Izlazimo iz "petogodišnjeg lošeg" ciklusa. Evo i prognoze Erste istraživača sa početkka godine vezano za Istočnu Evropu:

Postoji opšta saglasnost u pogledu očekivanja da će dobit po akciji porasti u 2011. godini za oko 23 odsto. Preferiramo kompanije u cikličnim sektorima sa dinamičnim razvojem prodaje na tržištima u razvoju, koje će tako osetiti pozitivne efekte privrednog rasta u tim regionima. Očekujemo i da kompanije iz sektora nafte i gasa pokažu dobre rezultate u prvom kvartalu, tvrdi Hening Eskuhen, jedan od direktora istraživačkog tima za tržišta vlasničkih instrumenata.
Izvor

Ako možeš objasni mi, možda u posebnoj temi da ne spamujemo ovu više.

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 14:09

Da ureknem sve ide u prilog i evropa ako da bog i rzultati tako da explod
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 15:04

au sutra pa ti bre mracis na svakoj akciji tako si me iznervirao sa tvojim komentarima na Dinpb a sad ces i ovde stvarno ubijas ljude u pojam .ti si od onih kod kojih je casa uvek poluprazna a ne polupuna...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 15:44

Mira ::
au sutra pa ti bre mracis na svakoj akciji tako si me iznervirao sa tvojim komentarima na Dinpb a sad ces i ovde stvarno ubijas ljude u pojam .ti si od onih kod kojih je casa uvek poluprazna a ne polupuna...

A bre Miro, sto se nerviras, pa nisu akcije dina i nisa pale zato sto Sutra mraci.
I da nisu pale ne bi mogla da kupis po onoj ceni u petak. armo
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 16:03

ma ja kupila u petak jednom i ija da ga pogodim
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 16:26

Super i u americi raste pa trebalo bi do petka da ode na 800 din. realno
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 18:35

@Mira

Rekao sam da bi na 680 kupio jos, a prodao deo na 780. To i dalje stoji, vec 10 dana nije bila nijedna od te dve cifre. Apsolutno mislim da nesto NIISa treba imati cak do 900 dinara po akciji, ali kako ide cena gore tako treba imati manje akcija i obrnuto

@Rogy

Taj tvoj Hening Eskuhen bi bio za ludnicu da nije sitnice koja glasi 11 JANUAR 2011 godine. A tad je bio clanak objavljen. Recesija menja sva pravila i brise sve granice. Nemojte racunati na dobiti iz perioda rasta, nego na dobiti iz perioda recesije. Dobit NIISa u recesiji je izmedju 100-200 miliona evra godisnje. Realno je uzeti srednju cifru. 150 miliona evra. To je 200 miliona poslovne-50miliona kursnih razlika. Trenutno PE je oko 8 recesionih dobiti. Znaci NIIS na ovoj ceni i dalje nije preskup. Ali nemojte zaboraviti na stotine negativnih iznenadjenja koja stizu s recesijom, a nijedno pozitivno.

Naravno ako ne bude recesije bice mnogo pozitivnije, ali da li ima nekog na forumu ili na planeti ko misli da je nece biti posle poslednjih izvestaja o padu proizvodnje sa svih strana sveta?
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/22/2011, 20:18

sutra ::
@Mira

Rekao sam da bi na 680 kupio jos, a prodao deo na 780. To i dalje stoji, vec 10 dana nije bila nijedna od te dve cifre. Apsolutno mislim da nesto NIISa treba imati cak do 900 dinara po akciji, ali kako ide cena gore tako treba imati manje akcija i obrnuto

@Rogy

Taj tvoj Hening Eskuhen bi bio za ludnicu da nije sitnice koja glasi 11 JANUAR 2011 godine. A tad je bio clanak objavljen. Recesija menja sva pravila i brise sve granice. Nemojte racunati na dobiti iz perioda rasta, nego na dobiti iz perioda recesije. Dobit NIISa u recesiji je izmedju 100-200 miliona evra godisnje. Realno je uzeti srednju cifru. 150 miliona evra. To je 200 miliona poslovne-50miliona kursnih razlika. Trenutno PE je oko 8 recesionih dobiti. Znaci NIIS na ovoj ceni i dalje nije preskup. Ali nemojte zaboraviti na stotine negativnih iznenadjenja koja stizu s recesijom, a nijedno pozitivno.

Naravno ako ne bude recesije bice mnogo pozitivnije, ali da li ima nekog na forumu ili na planeti ko misli da je nece biti posle poslednjih izvestaja o padu proizvodnje sa svih strana sveta?

ako bude recesije, a to možemo znati tek za 3 meseca sve akcije će ići još 20-50% dole. ako pak ne bude bilo recesije moćiće i tada da se kupi po većim cenama nego sada ali ipak će moći da se zaradi.

ja očekujem rast posle objave rezultata, i neku zaradu ali ne +60% kao pre 3 meseca. ipak smo u bear marketu. trenutno. ali sve može preko noći da se okrene na gore ili na bolje.

suviše je mnogo faktora koji mogu uticati na berzu da bi neko bio siguran šta će biti za 3 meseca.
na ko je pre 3 meseca mogao da predvidi recimo ovo:
http://www.bloomberg.com/news/2011-08-22/baby-boomers-selling-shares-may-depress-stocks-for-decades-fed-paper-says.html
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 00:18

Verujem da ce se za 3 meseca stvari u svetu malo smiriti i popraviti i da ce doci do velikog skoka berze a naglog pada zlata.
Nazad na vrh Ići dole
Sasa965
VIP
VIP
Sasa965


Broj poruka : 192
Points : 407
Datum upisa : 08.05.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 01:39

A sta ce da se promeni za tri meseca
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 08:26

Sasa965 ::
A sta ce da se promeni za tri meseca

Imacemo nove tromesecne rezultate
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 09:49

poslovne rezultate za prvih šest meseci
19/08/2011 19:22:00 Belex, Sinteza
Veličina slova:


Naftna industrija Srbije (NIS) u sredu, 24. avgusta, posle trgovanja objaviće poslovne rezultate za prvih šest meseci tekuće godine, saopštila je ova kompanija putem Beogradske berze. NIS je ranije objavio da planira u prvih šest meseci ostvariti EBITDA u visini od 16,3 milijarde dinara, dok je planirana neto dobit 12,1 milijardu dinara. S obzirom da su planom predviđene pozitivne kursne razlike u visini od 1,8 milijardi dinara, koje su samo u I kvartalu iznosile 7,8 milijardi dinara, za očekivati je da će ova kompanija objaviti značajno veći neto dobitak od planiranog. U medijima se proteklih sedmica špekulisalo sa krajnjim rezultatom u rasponu od 20 do 25 milijardi dinara. NIS je u prvom tromesečju tekuće godine ostvario prihod od prodaje od 36,7 milijardi dinara (rast od 34 procenta), dok je neto dobitak iznosio 9,8 milijardi dinara (dobit iz samog poslovanja je iznosila 5,3 milijarde dinara). Akcije NIS-a okončale su tekuću sedmicu sa minusom od 7,3 odsto na nivou od 704 dinara. Na ovoj ceni tržišna kapitalizacija ove naftne kompanije iznosi 114,8 milijardi dinara (1,12 milijardi evra
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:01

kakva je traznja jutros, ocekuju nas veoma dobri rezultati sutra.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Guinness
Just looking
Just looking



Broj poruka : 33
Localisation : Beograd
Points : 125
Datum upisa : 18.10.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:04

Odlicno otvaranje... Ako se probije ova blokada na 780 bice sutra veselo, a kako stvari stoje hoce armo
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:06

Kao što sam juče rekao, evo nas na 780. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:06

Arrow znaci rezultati su sjajni!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:22

Ostace samo dugmici! od kod jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Sasa965
VIP
VIP
Sasa965


Broj poruka : 192
Points : 407
Datum upisa : 08.05.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:34

Koju cenu ocekujete u petak?
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:36

Sasa965 ::
Koju cenu ocekujete u petak?

ja ocekujem 900.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:47

Raduje činjenica da je do sada više od 95 % danas istrgovanih akcija prodato od strane građana (po 5 kom).
Nazad na vrh Ići dole
Lolita
VIP
VIP
Lolita


Broj poruka : 509
Localisation : Novi Sad
Points : 1385
Datum upisa : 10.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:50

Sasa965 ::
Koju cenu ocekujete u petak?
Pa ako nastavi ovako do petka da skace kao juce i danas izmedju 920-950 bom
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:52

Koliko je istrgovano , i kakav je ask i bid. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 10:59

bid 21000 ask 7500 cena774 mislim da bi trebalo da se ocisti tabla do kraja dana.
23300 istrgovano jel sigurno ova vecina prodata od gradjana?
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO) - Page 7 Icon_minitime8/23/2011, 11:02

Hvala. sesir

Cisto da imamo osecaj, posto nemamo table pred sobom. piju
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO
» Naftna Industrija - NIIS (4. DEO)
» Naftna Industrija - NIIS 13. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: